Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175351) jimmy74


jimmy74
őstag

[ilyen]csomagot veszek inkább.
Állítólag nagyon frankó
Van yt videók is...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#175352) HellGreg válasza Imilenni (#175344) üzenetére


HellGreg
őstag

Még nem próbáltam, de 82. prém tanknak elmegy :D

(#175353) bal8080 válasza zozyk (#175341) üzenetére


bal8080
csendes tag

Pedig ott is nyitogatsz meglepetés dobozokat, csak azokat a nyereményeket nem biztos, hogy meg akarod szerezni (vagy elkapni).

(#175354) peterson79 válasza jimmy74 (#175351) üzenetére


peterson79
őstag

Ez valami netes zsákbamacska? ki az az állat aki kitalálta?? miért nem Én voltam? :D

[ Szerkesztve ]

(#175355) lacibacsi válasza zozyk (#175341) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gondold meg ezt mégegyszer! Egy-két menet a rossz lányokkal annyiba kerül, amennyiért a WOT-ban egész évben szívathatod magad.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175356) jano_77 válasza peterson79 (#175354) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy ez hogyan működhet!? Azért ez köszönő viszonyban nincs a WOT-os loot boxokkal - szerintem.
Vettem még egy 11-es MAGIC csomagot - bízva abban, hogy meglesz belőle a BC-es skin (ez még hiányzik) - illetve a másik 3-ból még egy-egy 3 db-osat. De ezt csak este fogom tudni kinyitni. :O

(#175355) lacibacsi: biztos csak masszázsra gondolt a zozyk! :K :P

(#175357) Jokerdapro: mert mekkora szükségük van rá, hogy CSAK ÚGY kapjanak 200 dobozt! Amúgy is megkapnak minden tankot - vagy rosszul tudom? :F Köszike - remélem bejön. ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175357) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

200lootbox by skill
Skill (és még vagy 50 CC) kapott a wg-től 200 ládikót. A linken a 39-ik perctől van nyitogatás. (spoiler: no Nerfender! Viszont billion tier V meg még kis ez az. :P )

Zozyk: Ergya dobozt venni, küldöm a szerencse energiát! Csak tedd a kezed a mastercard-ra, hidd el működik, teszteltem! :P
Lacibácsi: végülis itt is ott is magát szívatja csak másképp nem? ;]
Jano_77: Neked is küldöm a szerencse energiát! :P

[ Szerkesztve ]

(#175358) jano_77 válasza Jokerdapro (#175357) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy csinálta, hogy egyszerre kiírta Neki, hogy mik vannak a ládákban és nem egyesével nyitogatja? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175359) HellGreg


HellGreg
őstag

Lehet akkor röhögni. 200 box, csak beadta a Defendert végül. Meg lett kereken 100K arany, 150 nap prémium, 11 milla kredit, 18 garázs, 4 stílus, 1 legénységi tag, meg persze dugig vannak az albumok és kész a fa :D
És most megyek letiltatom a bankkártyámat és januárban csináltatok újat :DDD
Kb ami hátravan adventi kalendáriumból, mindent meg fogok tudni venni aranyból, ami nincs meg :)

[ Szerkesztve ]

(#175360) jano_77 válasza HellGreg (#175359) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kemény vagy! Gratula, ha a Defender volt a cél!? :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175361) HellGreg válasza jano_77 (#175360) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, minden más megvolt :)

(#175362) Bobyjack válasza HellGreg (#175359) üzenetére


Bobyjack
senior tag

(#175363) jano_77 válasza Jokerdapro (#175357) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy azért egy Scorion G csak becsúszott Neki és 2x E25 is. ;]
DE! Aki esetleg a Turán III miatt venne ládát, ne tegye, mert szerintem mindet Skill kapta meg! :DDD

(#175364) Jokerdapro: igen, közben a videót folyamatában nézve már láttam, hogy csinálja. :K
Nem részeg! ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175364) Jokerdapro válasza jano_77 (#175358) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Van olyan opció hogy ötössével nyitja a dobozt. ;)
(#175359) kgergely23: Grat! Serb ma részeg lesz... ;]

(#175365) jano_77


jano_77
nagyúr

Type64-nek a 3500 gold a rendes ára vagy most akciós? Keresztfiamat is megleptem egy 11-es Magic csomaggal és összejött Neki ennyi és azt kérdezi, hogy megéri-e megvenni vagy inkább free XP váltásra tartsa? Tudom, hogy a tank nagyon jó és jobban megéri, kérdés csak az, hogy most ez akciós ár vagy a teljes, mert akkor érdemes lehet várnia egy akcióra!? Amúgy rengeteg free XP-t felhalmozott, mert kicsit átgondolatlanul, utánaolvasás nélkül tolta eddig - nem kérdezett meg. Legutóbb mikor náluk voltam, akkor láttam, hogy tier9-es M103-al is úgy megy csatába, hogy SEMMI felszerelés nincs a tankon - se töltésgyorsító, se venti, semmi! :Y Mondom gyerek, te mit csinálsz?!?! :Y

Amúgy Neki a Magic 11-es csomag adott egy Turán-t, egy KV-220-2, egy legénységet, 1.600.000 kredit, 3500 gold, 8 nap prémium, Simon Clwas és díszek voltak. Ez mondjuk nem volt egy sikeres csomag - sajnos, mert Neki nagyobb szüksége lett volna rá. :(((

Ha vkinek olyan skin-t dob, amit már korábban megkapott, akkor azért ad vmit kompenzációként vagy fel lehet tenni más tankra is - mondjuk ez utóbbi kérdés kicsit olyan, hogy kvázi tudom a választ, mert értelmetlen, hogy egy T57 HT skint, felteszek másik amcsi tankra, de hátha. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175366) zozyk


zozyk
addikt

Csak rááldoztam egy fél órás csaj árát, de asszem megérte. :D

(#175367) jano_77 válasza zozyk (#175366) üzenetére


jano_77
nagyúr

Melyik 11-es csomagból pottyant? GRAT :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175368) zozyk válasza jano_77 (#175367) üzenetére


zozyk
addikt

Magic

(#175369) frame>24 válasza zozyk (#175366) üzenetére


frame>24
addikt

Óh, ezek szerint az árfolyam nem változott sokat az elmúlt ~10 évben! ;] jó tudni!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175370) inferno88


inferno88
őstag

A télapó elment, ezért nincs para a virgácstól, mert bizony rossz voltam és becsúszott egy 11-es Lunar csomag.

5k gold, Turán, M4, néhány nap prém. Semmi komolyabb.

@Jano: Ez a Turán olyan nagy szám vagy csak gyűjtő vagy?

Is Wot Dying by LuckyLeopard

Semper fi!

(#175371) jano_77


jano_77
nagyúr

Type64 szokták akciózni a játékon belüli boltban aranyért? Ha igen, kb mennyi szokott lenni ilyenkor és várható-e szerintetek, hogy Karácsonykor leakciózzák a prém tankokat? :F

(#175370) inferno88: nekem meg van - még mikor bejött megvettem, mert MAGYAR tank valójában, ott a helye a garázsban alapon. :K Sokat amúgy nem mentem vele, de nem olyan rossz egyébként. Amit írtam csak proénból írtam, meg kicsit iróniával, hogy Skill milyen mázlista volt a nyitásokkal. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175372) Chris0321


Chris0321
addikt

Hagyjatok nekem is 8-as tankos csomagot mert csak jövő héten tudok venni ha tudok.

(#175373) Papooo


Papooo
senior tag

A mai nap röviden összefoglalva:
is-3a, defender, su-130pm, és persze mindből ömlik az aranyeső

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175374) jano_77 válasza Papooo (#175373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már azt hittem ezeket nyitottad! Fura is volt, hogy kerül ide a SU-130PM :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175375) jano_77


jano_77
nagyúr

Járt már így vki:

Vajon most levonta a pénzt, de nem adta meg a skint vagy le se vont illetve mi van ilyenkor? :F Pénz volt a kártyán elegendő.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175376) dokee78


dokee78
félisten

Kis helpet kérnék Skorpion G tulajoktól,mi legyen a plusz kiosztható skill.

(#175377) lacibacsi válasza jano_77 (#175375) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem lehet, hogy elérted a napi limited? (Akár összegben, akár darabszámban?)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175378) frame>24 válasza dokee78 (#175376) üzenetére


frame>24
addikt

commander: Recon
gunner: snap shot
driver: smooth ride

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175379) jano_77 válasza lacibacsi (#175377) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem költöttem annyit, de rákukkantok ;) Megnéztem és a limitet messze nem értem még el, de ládákat sem enged venni kártyával csak a PayPal-t ajánlgatja. Más tud most venni ládákat vagy bármit a SHOP-ból kártyával? :F

(#175376) dokee78: ha jól rémlik, Neked van német sima TD-d, ugye!? Mond, hogy nem raktál csajokat és a télapót a Scorpion G prémium tankba, ahová bármelyik sima TD legénységét be tudod tenni!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175380) dokee78 válasza jano_77 (#175379) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs német TD-m.

frame>24
Biztonságos elhelyezés nem kell?
Köszi.

Ja és gondolom álca háló mellé periszkop?

[ Szerkesztve ]

(#175381) Emu válasza jano_77 (#175323) üzenetére


Emu
őstag

Én Lunar csomagot szereztem be, mert ma nekiállok kihúzni a Porgetto-t :)

Többi meg majd jön.

(#175382) lacibacsi válasza dokee78 (#175380) üzenetére


lacibacsi
addikt

A biztonságos elhelyezést én ötödiknek raktam. Ha "jól" találnak el, akkor így is úgy is megy az ammorack. Én javítást tennék következőnek mindenkire. Ha ugyanis felspotolnak (és elkezdenek lőni), akkor nem árt fénysebességgel távozni, márpedig lelőtt lánccal és/vagy motorral nehezen megy. Jobb az, ha gyorsan tudnak javítani a legények.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175383) jano_77 válasza jano_77 (#175379) üzenetére


jano_77
nagyúr

WG-el lesz gond, mert másik kártyával iy ugyan ezt dobja, hogy ez a fizetési mód nem elérhető átmenetileg. :F :U

(#175380) dokee78: akkor bocsi :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175384) peterson79 válasza jano_77 (#175379) üzenetére


peterson79
őstag

régen volt olyan, hogy PayPal-al fizetve még olcsóbb volt, de ez lehet, hogy csak ilyen egyszer volt Budán kutyavásár esemény lehetett.

Vagy nem?

(#175385) frame>24 válasza dokee78 (#175380) üzenetére


frame>24
addikt

Szerintem ennél a papír-kaszninál a biztonságos elhelyezés nem ér sokat, ráadásul perk, 100%-tól működik csak.
Periszkóp kell. Álcaháló egy alap opció (pl. Skill nem használ álcahálót, peek-a-boo-zik ha spotolják ha nem, helyére coated optics-ot rak a +látótáv érdekében) 3.-nak töltésgyorsító.

lacibacsi: a repair-rel az a baj, hogy egy Skorp többnyire nem fog egyben maradni amíg a legénység javít, még tool box-al sem. Vagy repair kittel azonnal javítasz és vissza fedezékbe, vagy garázs (szerintem).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175386) jano_77 válasza peterson79 (#175384) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom, de PayPal-al most engedte a vásárlást. Kapja be.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175387) Pug


Pug
veterán

Sztem az IS-3A max egy hónapon belül kap egy nerfet, muszáj lesz mert ez így nagyon durva....

Nem véletlenül csak a loot boxban pörög....

(#175388) inferno88 válasza Pug (#175387) üzenetére


inferno88
őstag

Arra gondolsz, hogy berántják a sok mókust a loot boxra az IS-3A-val, aztán mikor megvolt az aratás, akkor jön a nerf, azzal a szöveggel, hogy "jaj bocsi, ezen lejjebb veszünk".

Ha azért gondolod ezt, mert csak "loot box"-os nyeremény, akkor elfelejted azt, hogy ez korábban is megvehető volt igazi pénzért! Nem szokás prémeket nerfelni, legalábbis hivatalos, elismert módon. Pl. Defender

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#175389) Pug válasza inferno88 (#175388) üzenetére


Pug
veterán

Ezt így ebben a formában biztos nem fogják bent hagyni... :N
És egyértelmű, hogy azért dobták most be ezt a "kissé" buffolt változatát, hogy kiló szám fogyjon a loot box. :K

[ Szerkesztve ]

(#175390) jimmy74 válasza peterson79 (#175354) üzenetére


jimmy74
őstag

Fasza amúgy.
Néztem ytn nyitogat zsozèatya is és hát bőven megérte!

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#175391) jano_77 válasza jimmy74 (#175390) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy tavaly úgy volt, hogy a játékkal is lehetett szerezni sima ládát vagy csak díszt!? Már nagyon régen volt - pont egy éve :B :F

Még egy 200 ládás nyitogatás dokumentálva! DezGamez

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175392) kchryss válasza Pug (#175389) üzenetére


kchryss
addikt

Még nem játszottam mióta bekerült a játékba az IS-3A szóval nem tudom valójában mennyire lett op, de ha op lett akkor ezt már elkefélték és nem fogják nerfelni.
Amikor megjelent a hír a teszt szerverről, hogy fordított táras töltéssel tesztelik akkor meg voltam győződve róla, hogy ez akkora agyatlan baromság, hogy a tesztelés során rájönnek, hogy ennek így semmi értelme és az olasz táras töltést fogja megkapni ez is. Az összes jó streamer aki tesztelte a tankot teszt szerveren már akkor azt mondta, hogy ez a tárazó mechanizmus nem jó a játéknak és nem szabadna éles szerverre kiadni. Az unikum játékosok is ezen a véleményen voltak az összes ezzel kapcsolatos fórumon. Viszont a piros játékosok áradoztak, hogy hú de jó tank, végre valami jó amiért pénzt adhatok. A wg szokás szerint nem az ész érvekre hallgatott, hanem a pénz után ment.

Ha tényleg extrém módon op lett, akkor majd a többi tankot fogják buffolni megint. A hp pool-hoz persze majd megint nem nyúlnak, így a mostani 3-4 perces csatákból 2-3 percesek lesznek. :)

(#175393) Chris0321 válasza jano_77 (#175391) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet játékkal szerezni sima ládát amiben dísz van.

(#175394) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hát se Defender, se IS-3A... DE azon kívül minden más jött...igaz még vettem kétszer 25 ládikót...hát miért ne :U :DD
tier 7 alatti prém tankokból többször is bejött mindegyik, illetve sok arany, nagyon sok prém nap és minden álca meg dísz..meg mi az ami még nem... :)
A sok aranyból majd karácsony körül veszek egy év prémiumot ha akciós lesz :K

WOT: kissio

(#175395) ImpersonatoR

75 New year box bol jött 4 E25 :K

Összes 5 os és az összes specko kamo

25 Lunar Boxbol IS3-A, E25, Defender

Plussz jó sok arany (65000) meg prém nap összesen.

[ Szerkesztve ]

(#175396) Kelvin


Kelvin
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ennyien partnerek vagytok a wot pay-to-win szemléletében. Kis idő és már csak prémium tankok lesznek meg botok egy ütközetben... ;]

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175397) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na egy 25-ös pakk, semmi nem jött belőle amit vártam szóval részemről ennyi volt :D
Aranyam legalább most már van a spagettire, ha bekerülne véletlenül a kalendárba, de kész :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175398) galervin93


galervin93
őstag

Gyárekek, ahhoz képest hogy 90%-ban csak a szidásokat lehet olvasni, meg hogy mekkora fos ez a gém... Hát látszik, még örül is a nép, hogy elcsaphatja rá a pízikét. :))

(#175396) Kelvin
Egy rugóra járt az agyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175399) Dareiosss válasza galervin93 (#175398) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Engem 1 hónapja 30% os wr el aszal a játék úgy hogy még így is 1300wn8 körül játszok. Tőlem ugyan egy lyukas vasat nem látnak most karácsonykor.

(#175400) kchryss válasza jano_77 (#175391) üzenetére


kchryss
addikt

Dez elég gyengén nyitott főleg skill4ltu-hoz képest. Lehet azért mert elég negatívan beszélt a wg-ről az elején, ezért Serb lecsavarta az rng-jét. ;]
Volt hogy 20 ládát nyitott zsinórban amiben nem volt prém tank.

Az elején egyébként arról beszél, hogy ő már hetekkel ezelőtt tesztelte az IS-3A-t és videót is csinált róla amiben arra kéri a wg-t, hogy ne tegyék be így a játékba. Nagyon szomorú, hogy a wg nem hallgat a cc-k tanácsaira, úgy érzi nincs semmi ereje annak amit a cc-k mondanak és ezért szomorú. A ládákból a 4 álcastílust szerette volna kinyitni, mert szerinte erről kéne szólnia a játéknak, az álcastílus nem juttat semmi előnyhöz és nem borítja fel a metát, mint az op IS-3A és a többi powercreep prémium tank.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.