Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174851) K_Gabor válasza inferno88 (#174847) üzenetére


K_Gabor
tag

Valami hasonlóra tippeltem én is. Mondjuk nem bánom :)

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#174852) Antonius1978 válasza ballington (#174843) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat megmondom oszinten, erre nem latok sok eselyt igy hirtelen, hogy ez megvalosuljon, meg kell szervezni.
Es nem lesz konnyu megszervezni, mert a klantagok tobbsege a maga utjat jarja (mint peldaul en is).
Elmagyarazom, hogy ezt hogy ertem.Ugye vagyunk joparan, akik meg eleg aktivak, de nem mindenki tud egyazon idoben jatszani, mas meg a jelenlegi akciokra osszpontosit (pl az uj ruszki TD), masok meg valamilyen agat huznak (pl tobbek kozott en is), vagy eppen mas kuldetesekkel foglalkoznak (pl kampany kuldetesek), es ezek a dolgok sokkal fontosabbak, mint a strongholdozas (az en velemenyem).
Meg aztan vannak olyan gondok is, hogy nem mindenkinek van megfelelo tankja 6os SH-ra (ertsd, olyan 6os tankja, ami kiemelkedik a mezonybol), aztan meg nincs olyan tapasztalattal rendelkezo klantagunk, aki mint egy tabornok, elkeszitse a haditervet, meg utasitasokat adjon, hogy ki hova menjen.Persze, anelkul is ossze lehet hozni, le lehet hozni 1 csatat, de azert szukseges valaki, aki jobban belelat ezekben az SH csataban alkalmazott hadmozdulatokba, ugy a mi, mint az ellenfel reszerol, es ezt csak olyan szemely teheti meg, aki mar sokat harcolt regebb mas klan(ok)ban ilyen jellegu csatakban.Amikor volt iranyitonk, akkor kb 45%-os nyeresi aranyt erunk el, igaz, ezt ugy, hogy mint emlitettem, nem volt eleg jo a tankallomany, azaz nem volt a leheto legmegfelelobb.

UI: habar egyszer, egy bokrosabb palyan, jopofa lenne kiprobalni magyari oseink harcaszatat, azaz 1-2-3 ligh elbujna az ellenseg elott, aztan lathatoan megfutamodnanak, es ugyebar az oket levo ellenseg ezaltal felspotolodna, akiket a bokorba bujt tarsaink letarolnanak.Jopofa lenne 1x kivitelezni :D

[ Szerkesztve ]

(#174853) Pug válasza galervin93 (#174850) üzenetére


Pug
veterán

Okéoké, így már értem :D

Én alapból faxláma player vagyok, de még az én teljesítményem is meglátszik a mélyrepülés, amikor szoppenroller van :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#174854) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én megkaptam a fekete özvegy álcafestést:

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#174855) Kelvin


Kelvin
őstag

Ma meglett a stage 8, sajnos a mennyiség a minőség rovására ment rendesen. Napi 30 csata nekem már sok...végül 63 kör kellett hozzá.
QuickyBaby ajánlásából kiindulva haladtam, elég jól is ment. De a 35 000 xp grindelése elég húzós, nem is merek belegondolni a stage 9 -be...
Nemrég kezdtem csak újra a játékot, úgyhogy nem is megy túl jól még. Másnak biztos megvan 50 csatából is könnyen.

Ti hogyan haladtok?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174856) galervin93 válasza Kelvin (#174855) üzenetére


galervin93
őstag

Szép ez, nincs ezzel semmi baj. :K
Én a 11. egyhuzamban elszenvedett vereség után picit felálltam a gép elől, legalább megvacsiztam, de hát azóta sem megy túl fényesen, nagyon szenvedős. Mindegy, nem érdekel hogy mennyire fos az átlagsebzésem, gyűljön az xp és kész.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174857) jano_77 válasza h1mpi (#174854) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mikor jött meg, ma? Csak azért kérdezem, hogy akkor nézzem meg minden nap, hogy hátha éppen ma kerül a garázsba!? WG miatt nem lepődnék meg rajta. :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174858) kchryss


kchryss
addikt

Mai maraton stat: 49 csata, 20328 xp, 415 xp átlagban.
Jött a szopóroller aztán felhúztam az agyam és yolo-zva pörgettem a tankokat. Ha időarányosan nézzük nem is olyan rossz ez az xp, mert 3 percnél ritkán voltam tovább 1 csatában. ;]

(#174859) BÁ Nutrition válasza Kelvin (#174855) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Talan a masodikat befejeztem de nem tuti

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174860) ballington válasza Antonius1978 (#174852) üzenetére


ballington
addikt

Valami ilyen választ vártam igazából.
Én azért léptem be, hogy legyen kivel szakaszozni, ha úgy adódik, de mivel nincs mikrofonom, így nem látom értelmét neki.

Más: tegnap végeztem a VII szakasszal, megint jól adta. T-10, Conqueror, kb. 60% wr.

Viszont a VIII szakaszt megpróbálom az elsődleges küldivel (20x 850+ alap xp), szerintem ez teljesíthető, kérdés, bár kérdés, előbb e, mint a 35k xp összefarmolása).

Még van durván négy, de inkább három napom a szakaszra, ha az megvan, megveszem a TD-t.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174861) Jokerdapro válasza jano_77 (#174857) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nemtom fake news e, de facen valaki írta, hogy csak azok kapják meg akik "újra kezdők" ergo 2-3hete nem játszottak... #lehetkamu

Maraton: én is valahol azt hiszem a hetes szint végén vagyok. :) Amivel az asziszt miatt jól jöhet az xp pl digetto, fv4202 + amivel ha jól jön ki a lépés az a cérna AX, egy dolgod van besunnyogni a nagy vasakkal az első sorba és indokolatlan perma track-re b@szni mindenkit! És már jönnek is (az amugy nudli körökre) a 900xp-k. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#174862) e-newsee válasza kchryss (#174858) üzenetére


e-newsee
addikt

Ebből kiindulva, a csatánkénti átlag XP-nél lehet, hogy reálisabb lenne, ha XP/h adatot számolgatnánk? :D
Mert igazából nem az a lényeg, hogy hány csata kell, hanem hogy mennyit kell a gép előtt ülni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174863) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Azt hiszem nagyon megtartos tank lesz :C :R :R

replay

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#174864) ballington válasza Dr.Én (#174863) üzenetére


ballington
addikt

Múltkor néztem kvikibébi FV4005 techtree showcase-ét és nagyon megtetszett ez az ág. Honnan érdemes indulni? Melyik tankról?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174865) h1mpi válasza jano_77 (#174857) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudom tegnap néztem rá és ott volt. A kódot meg aznap írtam be amikor küldtem is ide a fórumra... nem tudom mitől függ, de nem túl szép úgyhogy ne bánd :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#174866) Kelvin válasza h1mpi (#174865) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem baj az, mégis csak 750 gold. :D
Tegnap, tegnapelőtt orrvérzésig toltam a maraton miatt. (kis túlzással) Lehet kell egy nap szünet mert már rá sem tudok gondolni a játékra. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174867) Dr.Én válasza ballington (#174864) üzenetére


Dr.Én
veterán

én az M2 light vonalon kezdtem el...Shermanok nagyon megtartosak szintén :DDD

WOT: kissio

(#174868) Bobyjack válasza e-newsee (#174862) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Van ebben a számításban valami, mert ha M10-el 4-5 perc alatt vége is egy csatának, akkor egy óra alatt elég szép mennyiséget össze lehet farmolni hiába jön ki picit alacsonyabbra a csatánkénti átlag XP. Csak kéne valami egyszerű módszer a csatában töltött idő logolására, mert a felírogatás elég macerás.

(#174867) Dr.Én: Szerintem bekeverted az angol és amerikai ágat. Részemről az Archernál tartok, rendben van, de az egy baromi fura tulajdonsága: hátrafelé háromszor gyorsabban megy mint előre. Első csata után meg is néztem, hogy mi a túróért ilyen csiga, nem kéne ilyennek lennie, ha már majdnem fullosan álltam neki a meglévő modulok miatt...

[ Szerkesztve ]

(#174869) vhw válasza Bobyjack (#174868) üzenetére


vhw
addikt

A Valentine mennyivel tolat?
Az Archer ezért megy ennyivel "előre".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#174870) inferno88 válasza Bobyjack (#174868) üzenetére


inferno88
őstag

A Sherman III és Firefly-ra gondolt a kolléga. Én is gondolkodom a kukáskocsin, jó lenne azzal csapatni. Ha a két Sherman jóféle, akkor azon az ágon vágok bele én is.

Semper fi!

(#174871) Emu válasza ballington (#174864) üzenetére


Emu
őstag

TD-k felé is indulhatsz nyugodtan (én is a medek felé mentem, de a 6-ost nagyon utáltam. Semmi olyan paramétere nincs annak a tanknak amit ki lehetne használni). Az archer kicsit szívatós, de onnantól minden gép élvezhető.
Abból a showcase-ből ne nagyon indulj ki, QB olyan leosztásokat kapott folyamatosan ami egy álom azoknak a tankoknak. Valóságban azért kicsit szívatósabb...de a kukáskocsiért megéri szenvedni vele :K

Más
Tegnapi nap statisztikája:

Csomó ász/első osztályt mentem, szinte minden csata top3, de mit érek vele ha kikapunk és csak a csatában kapott 600 alap xp-t számolja, a hősiességért járó xp-t pedig nem? :F Na mindegy, így is "csak" 633xp lett az átlagom, szóval le a kalappal az előtt aki alap xp-ből 700 környékit tud hozni.
Más kérdésre is válaszoljak, időben 3,5 órát töltöttem gép előtt (te úr isten :B ): így 5.430 xp/óra jönne ki.

[ Szerkesztve ]

(#174872) Bobyjack válasza vhw (#174869) üzenetére


Bobyjack
senior tag

59 csatát, nem sok de azért benne van a fejemben a "mozgékonysága". Tegyük hozzá azért, hogy ott a páncél valamit kompenzál. Az Archer viszont papír és 12-nél tényleg nem megy jobban előre. Max szakadékban...

(#174870) inferno88: Igazatok van :R . Nekem az az ág benne se volt a a fejemben.

(#174871) Emu: Szép átlag, grat! Tegnap T10-el álltam neki a 8-as szintnek, éppen 600 feletti alap átlag jött ki vele, mert nagyon ergya csapatokat fogtam ki és a WR alacsony lett. Volt egy IS7 kör, ahol 6.3k dmg kiosztása se volt elég a győzelemhez, mert a csapat többi része semmit se csinált sajnos. 720 alap XP jött így is abban a körben, de kitörölhettem vele, mert a 850-es limitet nem tudtam meglépni vele sajnos.

(#174873) jano_77 válasza Jokerdapro (#174861) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez azért bukik meg, mert a haverom - aki szintén nem kapta meg - apja megkapta, de Ő folyamatosan játszik, szinte minden nap.

(#174871) Emu: nekem a tegnap sajnos felemásra sikerült. Igazából csak a napi küldi miatt léptem be, hogy elfogadjam és egy gyors csatával abszolváljam - nem volt időm tegnap játszani - és sikerült is egy nagyon jól sikerült (4800 WN8 - 1170 alap XP) Standard B csatával. Itt kellett volna kikapcsolnom a gépet. Nem tettem, mentem még egy csatát a Standard B-el, ami viszont ennél már rosszabb nem is lehetett volna (189 XP). :U

(#174872) Bobyjack: arról a TD-ről köztudott, hogy hátra felé kell vele pozíciót fogni, váltani. Én ezért is léptem át free-ből és a Challengertől kezdtem el az ágat. :K Most a Conway-t nyúzom. Erre érdemes feltenni a nagy löveget? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174874) jano_77


jano_77
nagyúr

IS-3A két dolog változik - ezt írják!
Rosszul gondolom, hogy ha a DPM csökken, akkor ott bizony vagy a töltésidőnek vagy az alfa sebzésnek változnia kell, különben mitől változna a DPM!? :F

JÖN egy új Svéd közepes ág!? :F

Azt írják, hogy a WG nem örült a kiszivárogtatásnak, ezért változhatnak az ajánlatok - mondjuk eddig mind ugyan az volt, a mait is beleértve! :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174875) jano_77


jano_77
nagyúr

Számolgatjuk itt az XP-t, napot, órákat, miközben valaki kevesebb mint 2 nap és 23 óra játékkal abszolválta a SU-130PM maratont. :Y :Y :Y Beteg 4600-4700 átlag sebzés mellett! :Y

Ha esetleg vki rájön, hogyan működik az a Calculator, az ossza meg tapasztalatait please! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174876) apóka


apóka
aktív tag

Hol tudom megnézni a napi alap xp átlagomat? A Wotzilla csak 1 napja aktív nekem, de ott az összesítésben irreálisan magas jön ki (816). Úgy tippelem, hogy ez a prémium fiók miatt ennyi.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#174877) wwenigma válasza jano_77 (#174874) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel megkapja az autoreloader mechanikat, csak fordítva.... alacsonyabb lesz a toltesido ha kitarazol teljesen...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174878) Emu válasza jano_77 (#174873) üzenetére


Emu
őstag

Ízlések és pofonok. Én kipróbáltam a nagy löveget, de 5 kör után visszaraktam a kicsit. Nagy kb. úgy működik mint az FV4005 lövege, csak nincs meg hozzá az alfa sebzés/átütés. Pontatlansága miatt meg ne is próbálj vele weak spotot lőni.
A kis löveg viszont maga az álom. Hihetelen az a DPM, csak nem lehet minden szituációban kihozni a vadállatot belőle. De a keresztbe lassan áthaladó HT-k örökre megjegyzik :)

Legemlékezetesebb körömben Fishermann bay-en egymás után mentek a szupernehezek a városba. Csata 3-dik percére 5k+sebzésem volt. Viszont ezt nem sok körben tudod eljátszani...

(#174876) apóka: jól gondolod, minden stat oldal, még a woton belüli statisztika is számolja a prém fiók xp előnyét...

[ Szerkesztve ]

(#174879) jano_77 válasza Emu (#174878) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, jelenleg nekem is a kicsi van fent és tetszik, tényleg állat az a töltés idő. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174880) Bobyjack válasza apóka (#174876) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A 816-nak a 2/3-ada az alapXP átlagod.

(#174881) Jokerdapro válasza jano_77 (#174873) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Fenntartással kezeltem én is a dolgot. Nincs valami hivatalos csatorna ahol lenne erről infó? :Y A svéd ág gondolata egész jól hangzik! :) A figura egyébként, végig kiválósággal nyomta le a maratont...

(#174882) apóka válasza Bobyjack (#174880) üzenetére


apóka
aktív tag

Köszönöm az infót !(#174878) Emu
Így már reális átlag jön ki.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#174883) peterson79 válasza Antonius1978 (#174852) üzenetére


peterson79
őstag

Hali Antonius,

Lehet pofátlan a kérdés, de had kérdezzem már meg, hogy a klán által épített épületeket bármelyik klántag szinttől függetlenül használhatja? Nem vennétek be engem is? :)

azért kérdem, mert hasonlóan gondolkozom és állok az egész klán dologhoz, mint Te - és még páran - hogy csinálom a magam kis céljait, amellé csak ritkán férne be egy-egy stronghold vagy tudom is én mi. Persze nem zárom ki, de komoly szervezést igényel szerintem is, hogy olyan csatát is menjünk amibe azért nyerünk :)
Rendszeresen kapok meghívókat, de elutasítom őket, pont a fenti dolgok miatt. Régebben voltam pár klánban, de akkor még nem volt ilyen strongholdos dolog.

Ettől függetlenül nem lenne baj, ha lenne XP vagy pénzszorzó egy-egy alkalommal amikor éppen grindelek valamilyen tankot.

Várom szíves válaszod :)

[ Szerkesztve ]

(#174884) e-newsee válasza Bobyjack (#174880) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak ha folyamatos prémium fiókod van.
Ha néha van egy-egy napod, néha meg nincs, akkor semmit nem ér az a statisztika, csak olyan, mint a busz menetrend. Tájékoztató jellegű. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174885) Emu válasza peterson79 (#174883) üzenetére


Emu
őstag

Én pl. csak védelem miatt vagyok bent, ne zaklassanak folyamatosan klános megkeresésekkel :)
Persze ettől függetlenül néha megy a szakasz is, de sajnos nem mindig van türelmem hozzá.

(#174886) ballington válasza Emu (#174871) üzenetére


ballington
addikt

Nekem is a td vonal marad, ugyanis a Valentine-al elkezdtem xp-t farmolni a következő tankra.

Tudom, hogy nem abból kell kiindulni, neki nagyon összejött akkor minden, nem úgy, mint a JGPZE100 fa bemutatásakor.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174887) laskr99


laskr99
addikt

Erre ne b@sszon szét az ideg....

Utolsó 3 percben így megállt mindenki, a végén figyelmeztető lövésekkel próbáltam a nem tudom minek mondani embereket ösztönözni, meg se moccantak. Vesztettünk.

(#174888) dokee78


dokee78
félisten

Nincs megállás a Prémium tankokkal:

(#174889) inferno88 válasza laskr99 (#174887) üzenetére


inferno88
őstag

Nem mintha ez lenne az igazi probléma. Just sayin' ;)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174890) jano_77 válasza inferno88 (#174889) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most ezt miért kellett? Csak kezdő még ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174891) galervin93 válasza laskr99 (#174887) üzenetére


galervin93
őstag

Engem is szétvetne az ideg, ha a saját bot artynk lövöldözne.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174892) Antonius1978 válasza ballington (#174860) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nagyon ismeros volt a neved, es utanna neztem a privat uzeneteim kozott, es hat szerepelsz kozottuk.Akkor esett le, hogy mi mar dumaltunk es bizonyara be is leptel (mint emlitetted), de mivel eleg sok olyan ember van, akinek mas a jatekbeli neve, mint itt a forumon, egyszeruen mar nem emlekszem hogy te ki vagy :U :D

De azert egyesek szakaszoznak, csak teszem fel, nem veled, vagy velem :) (velem meg az a helyzet, hogy ujabban csak a lightokat huzom, vagy pedig a fissen vasarolt orosz 430-as tank-ra atkepzett legenyseget ultetem at a 3 orosz kozepes premtankomba, hogy picitt jobba tegyem oket, de mivel nincs se prem fiokom, sem semmilyen tartalekom, a szorzo is csak 2x, igy nem nagyon van hangulatom jatszani, mert igy annyit er az egesz mint a halott fa sza'n, vagy ha megis, akkor az tortenik mint tegnap Gleccseren: az osszes light elhuz minden iranyba, de egyik se megy kozepre, ahol feljaro van a jeghegyre.Felsuhan az ellenfel 3 lightja, en probaltam utannuk menni a T-34-85M-el, de ugye az lassubb jargany, erre talalat egy TD, egy kozepes tank, egy masik tank, egybol kifingtam, egybol ALT+F4, es elmentem filmet nezni, szoval valamilyen szinten picitt mar unom az egeszet, a szakaszozashoz sincs turelmem, mert varni kell masokra, es azt is unom, foleg amikor voltak meg tartalekaim, mert akkor minden perc szamitott, hogy leszorzozzak bizonyos tankokat)

(#174893) Bobyjack válasza e-newsee (#174884) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, de ha tegnap óra működik neki a WotZilla, akkor már látja a tegnapi haladását. Tankonként látja a tegnapi átlag XP-t és az azzal lejátszott csaták számát is. Ebből ki tudja számítani mennyit gyűjtött, aminek a 2/3-a számított bele a maratonba, ha volt prémiumja, tehát tökéletesen pontosan meg tudja mondani, hogy aznap mennyit gyűjtött.

[ Szerkesztve ]

(#174894) Jokerdapro válasza inferno88 (#174889) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

6 vagy 7ezer csatával volt ennyi véjen nyócam. Just sayin' ;]

(#174895) Antonius1978 válasza peterson79 (#174883) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hali :)
A klantag szinttol fuggetlenul kapja az aldast, de nem ugy, ahogy sztem gondolod.Tehat te nem tudsz aktivalni ilyen tartalek bonuszokat, ami a klanok sajatja, hanem csak a parancsnok, meg az alparancsnokok.De viszont ahhoz, hogy tudjunk ilyen tartalekot gyartani, olyan emberekre van szukseg, akik mennek neha/sokat T10-ben is, mert onnan a klan kap nyersanyagot (random 10es csatakbol is csurran-cseppen, es mivel nem SH,CW-zunk mashonnan nincs, csak ebbol a random csatakbol tudjuk gyujteni), es ebbol a nyersanyagbol epulnek az epuletek, es a tartalek bonuszok.A multkor en is fejlesztettem 1 szintet az egyik epuleten.Ugy emlekszem, nagyjabol abban egyeztunk meg, hogy nem visszuk 5-os szint fole a klan kozponti epuletet, mert akkor automatikusan megtamadhat minket akarki (es kifosztanak, vagy leromboljak az epuleteket, valahogy igy mukodik), igy csak fele olyan hatekony bonuszokat tudunk legyartani, mondjuk +50% XP helyett csak 25%-os a maximum.
Viszont azt tenyleg lerendezhetnenk, hogy vegre valami hasznuk is szarmazzon azoknak, akik a klanban vannak, nevezetesem azt, hogy ugy ahogy te mondod, legalabb minden hetvegen 1-2 alkalommal el legyenek inditva ilyen bonuszok, az idopontot meg kell egyezni, hogy kinek mikor jo.
Ha mindez megvan, akkor figyelembe kell venni, hogy hetente mennyi nyersanyag gyul, es az hany bonusz gyartasara eleg.Majd megnezem, hogy mennyibe kerulnek az egyes bonusztipusok - azaz mennyi nyersanyag szukseges a legyartasukhoz, es kb mennyi a gyulo nyersanyag heti atlaga, jatszanak-e annyit a klanban 10-es szinten, hogy elegendo nyersanyaggal biztositsak a bonuszok legyartasat?.Szerintem gyul annyi,de nem biztos, le kell ellenorizzem, mindjart meg is nezem.Ha minden klappol, akkor mar csak ki kell jelolni az idopontokat, meg kell valaki (en, vagy mas aki vallalja, mert barkit megtehetek alfonoknek) aki a megegyezett idopontban elinditja a bonuszt, es akkor ez a dolog megvalosithato.

(#174896) inferno88


inferno88
őstag

Holiday Event 2019

Tier2-es német prémium tank karácsonykor.

Kis dobozokat lehet majd gyűjtögetni a szokásos módon. Free XP bónusz, XP bónusz stb. növelés aktiválódik velük + credit és egyéb bennük.
Ugyanúgy lehet majd kérni leértékelést egy-egy járműre a különféle tierekben, ahogy tavaly. 4 női tagot kapunk bármelyik nemzetre(SIA + 1 kifejlesztett perkre elég XP-vel).

A tavalyi albumunk ott folytatódik, ahol abbahagytuk 2018-ban
Tier8 és Tier10-ben használható majd az álcafestés, de bármely nemzetre(tavaly az amcsi csak amcsira volt jó pl.)

A tavalyi albumunk állapota megmaradt, idén befejezhetőek!! Ezzel az akkori ajándékokat is be lehet húzni!

Kezdési időpont még nem nyilvános ez alapján, de gondolom dec. 15 körül lesz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174897) Jokerdapro válasza inferno88 (#174896) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Így így, annyi hogy ahogy néztem a dolgok most xp,free xp, crew boost etc.-re vannak bontva, és nem nemzetre mint múlt évben. (Emlékeim szerint előző évben így volt. :B)

(#174898) galervin93


galervin93
őstag

No kb. a feléig jutottam a 8. szakasznak délután xp-vel. Elején adta a 850+ xp-s köröket is, aztán vereség vereség hátán... Gyújtásokat, highrollokat még mindig kapom, meg durván agyhalott csapatokat, a mission elveszi az emberek eszét... Mindenesetre a 8.-at még tuti behúzom, de lehet a 9.-et is, 10-re tuti nem lesz időm sajna.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174899) laskr99 válasza inferno88 (#174889) üzenetére


laskr99
addikt

Nem veszem föl szerencsére,de annyit elmondok neked,hogy most léptem vissza a játékba, 2015 körül hagytam abba kb, addig semmit se játszottam :)) Akkor se HD skin se semmi nem volt még, meg ahogy látom fele annyira pontosak a tankok is, meg szegény T20-am tier 7 volt nem 6...

Maradok War Thunder mint realisztikusságnál , ott legalább ha valahova célzok, nem 5 méterrel fölé megy a lövedék :))

[ Szerkesztve ]

(#174900) laskr99 válasza galervin93 (#174891) üzenetére


laskr99
addikt

Ja mikor a csata vége előtt 3 percel mondják, hogy vesztettünk és ott állnak a csata végéig persze...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.