Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174751) Gyuri27 válasza Stigma.HC (#174750) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amúgy manapság nem egy két meccsen van, hogy a botok közt úgy jön be az ügyes light az artyért mint ha csak ketten lennének a mapon.
Szokszor az az érzésem, hogy az emberek többségénél a minimap ki van kapcsolva.

Pl simán behúzzák a base-t mert a gyorsabb tankok nem mennek vissza resetelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#174752) Papooo válasza Gyuri27 (#174751) üzenetére


Papooo
senior tag

Sajnos, nagyon sokan rutinból játszanak.
Egy adott bázisról indulva, mindig ugyamazt csinálják, mert az máskor már bevált.
Nemrég prohorovkán az ellen három wz heavyje a csata elején lendületből nyílegyenesen átrohant a pálya közepén majdnem a bázisunkig, és pechünkre a csapat többi része is támogatta őket.
Eközben a csapatunk döntő többsége ment a maga jól bevált útvonalán, mintha semmi se történt volna.
Természetesen 15:1 lett a vége nekik. :DDD
A top playerük (800 wn8) ráfaragott, egy lövés nélkül zárt, mert ő ésszel játszott, és ment a sarokba kempelni.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174753) Jokerdapro válasza h1mpi (#174738) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Köszköszkösz!!! :P
Nemsokára megnézem én is, nekem is kiírta hogy Tank juuu! :)

[ Szerkesztve ]

(#174754) ballington válasza kchryss (#174749) üzenetére


ballington
addikt

Nekem tegnap 50 csatából 28 győzelem, 27.500 xp a hatodik szakaszra. T30 nagyon adta az elején, de mentem még T-10-el és Conquerorral, amiket azért húzok.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174755) Bobyjack válasza kchryss (#174749) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Hát csak nem engeded el a limitált MM-es T7 kezét. Nálam szerencsére kitart a jó széria, addig mentem a Tortoise-al tegnap, amíg befejezetem a 6-os szakaszt. A nap vége 28 csata átlagban 781 alapXP-vel. A maratonra egészét nézve eddig 142 csata átlagban 690 alapXP-vel.

(#174756) e-newsee válasza Gyuri27 (#174751) üzenetére


e-newsee
addikt

Dettó. Úgy egy hónapja Tundrán voltam artyval. A csapat két oldalt eltávozott a két szélre, középen meg átrohant egy szem spicli, és levadászta mindkét artynkat, majd vissza az ő oldalukra. Még vagy fele HP-ja meg is maradt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174757) K_Gabor


K_Gabor
tag

Első kör az s51 nagyobb ágyújával.
Már majdnem elszégyelltem magam ... :U
Mókás kör volt.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#174758) jano_77 válasza K_Gabor (#174757) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mázlista! ;)
Hogyan lehet egyszerre két tank találatát is megnézni? Vagy ez vmi szerkesztésnek köszönhető, hogy két mancs van nálad? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174759) peterson79 válasza e-newsee (#174756) üzenetére


peterson79
őstag

Párszor van ilyen, néha még Én is bátorkodom bepróbálkozni újításokkal.

Hétvégén pl Maus-al Highway-en nem mentem be a városba (az indulóhoz képest jobbra volt, Én meg mentem balra a med-light vonal felé csak hogy értsétek), rám is írt egy manus, hogy mi a tökömet csinálok, veszítünk ha nem megyek velük..mondtam neki, hogy maybe lose...és végülis nem vesztettünk, hanem begyalultuk őket, mint a tököt...persze ehhez szerencse és inkomplett ellenfél is kell, de hát ha egyszer bejött? :)

Alapvetően Maus-al a pattintós küldire hajtok és a pálya elején ahol van rá lehetőség tolom az arcomat kifele, hogy minél hamarabb meglássanak és osszák az áldást, had pattintson a kis drága :)
Magyarán többször megyek másfelé, mint azt az alapelv megkövetelné például. Amúgy azzal is alátámasztottam már ezt a stílust, hogy amíg engem látnak és lőnek, velem vannak elfoglalva, addig a többiek fel tudnak venni olyan pozíciókat amiket esetleg egyébként nem lehetne. Ez nem egyszer működött már. Aztán van amikor a lassúság miatt meg nem érek oda sehova és nem tudok semmi sebzést kiosztani vagy alig 1-2000-et, az meg Maus-nál nem sok...még kombinálttal sem jön elég :(
Amúgy már kétszer pattintottam 10K felett, de természetesen nem tudtam lesebezni 2000-et, hogy meglegyen a küldetés. Az egyiknél kétszer lőttem mellé full beszűkülve, abból egy is elég lett volna, hogy meglegyen...egy picit csalódott voltam :)

Egyébként valami 497 m-es látótávom van, tehát baromi sokszor Én szpotolom fel az ellent és kapom is az assistot érte.

(#174760) K_Gabor válasza jano_77 (#174758) üzenetére


K_Gabor
tag

Nagy mák volt ja :) Második csatám volt. sírtam a röhögéstől. :DDD
Expert paint user vagyok :D

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#174761) Papooo válasza peterson79 (#174759) üzenetére


Papooo
senior tag

Próbálj meg Malinovkán bemenni vele a spotbokorba csigaszemmel.
Ha lőni nem is fogsz, az első osztály akkor is meglesz spotból. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174762) e-newsee válasza Papooo (#174761) üzenetére


e-newsee
addikt

Csigaszem, álcaháló, álcafestés, álca skill, távcső, spot bokor. Maus rulez! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174763) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. T28 Prot-ból merre érdemes menni? T28 vagy T30?

(#174764) jano_77 válasza HellGreg (#174763) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha a 9-es érdekel, akkor T30, ha viszont a 10-es, akkor mindenképpen E3! E4 felejtsd el, egy rakás szar jelenleg. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174765) peterson79 válasza Papooo (#174761) üzenetére


peterson79
őstag

Az a marha nagy igazság, hogy RNG istenei másfelé fordítják tekintetüket, eddig írd és mond kb kétszer voltam Malinovkán a közel..hú, nem is tudom mennyit mentem most Maus-al, de talán már 100 meccs körül lehet??... Pont azt akarom kipróbálni amit Skill4ltu is csinált, bemenni arrafelé amit mondasz, a spotbokorhoz, hogy a testem rejtve legyen, de a fejét tudják lőni. Elsőre nem voltam túl bátor és félúton megálltam, mert annyian kezdtek el egyszerre lőni mindenfelől, hogy bekakiltam és inkább tolattam vissza :) Túl sok veszteni valóm nincs, már rájöttem, azóta már tanultam pár esetből és úgy állok a témához, de eddig elkerült a jószerencse :)

De alakul ez, kezdek ráérezni mikor mit lehet :)

Másik célom az O-ni Exp. 3rd mark :) Eddig a második küszöbén állok, tegnap próbálkoztam pár meccsel javítani a helyzetet, mod szerint már megvolt pár tizeddel, de a rendszer szerint meg nem :(
Csináltam vele olyan epic csatát amire megkaptam a Tankászt is :) kicsit se vigyorogtam, nagyon fun vele a játék, már mikor adja, mert tier 7 ellen már nem nagyon van esélyem.

Egyébként Én az utolsó ágyút használom rajta, azzal 3,12 mp most a töltés és többnyire átütöm a tankokat, tier5-6 az megvan reggelire. Amikor éles a helyzet akkor töltök rá csak goldot, amúgy nem használom.

(#174766) ballington válasza HellGreg (#174763) üzenetére


ballington
addikt

Attól függ, mit szeretnél. T30 bitang jó kis tank, de manapság a tornyát elég könnyen beviszik, Én ezt vettem észre.
A t95 meg egy lassú, jó páncélzatú tank, amivel lehet előre rongyolni. Kicsit más stílus.
Nekem a tornyozós T30 nagyon bejön, jó lövegsüllyedéssel.
De lehet, hogy elindulok a T95 felé.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174767) HellGreg válasza ballington (#174766) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen én is úgy vettem észre hogy nem sokáig élnek. Lehet E3 ág lesz belőle, bár utálom a lassú gépeket.

(#174768) Papooo válasza e-newsee (#174762) üzenetére


Papooo
senior tag

Az már túlzás, bár láttam már bokorból snipeoló álcafestett Maust.
A csávó 1000 csata, és bő 500-as átlagsebzés fölött járt vele.
A csőri 3-ban húztam anno később medre átképzett csapatot,(álcafestés, csigaszem, célzásgyorsító, hol optoka hol venti) ahol egyből az álcára és a látótávra képeztem őket.

Vicces volt, amikor a bokorban lapuló hellcatet úgy kaptam szét, hogy nem villant a majrélámpám, pedig én voltam a csapat legelején. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174769) e-newsee válasza zodo (#174747) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálad nem látszik, hogy van belőle egy a depóban? Csak a lehetőséget kaptad meg, hogy megvedd?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174770) Kelvin válasza e-newsee (#174769) üzenetére


Kelvin
őstag

Ahogy Janó linkelte aktiváltam én is. Elvileg elfogadta a kódot, de nem látom én sem a depóban. Mármint ahogy a képen látszik. Más magkapta?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174771) jano_77 válasza Kelvin (#174770) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én sem kaptam meg, nincs a depóban ilyen festésem :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174772) Kelvin válasza jano_77 (#174771) üzenetére


Kelvin
őstag

Pedig jól beizzítottál :D
Más, csak nekem tűnt fel, hogy amióta a mini maraton megy tier 10- ben a játékosok 90% csak arannyal lő? Függetlenül, hogy mire. /mondjuk a lilák nagy része az összes tierben, ahogy én látom/ FCM-et erőltetem picit de csak úgy eszi a goldot a többiektől az elmúlt napokban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174773) inferno88 válasza Kelvin (#174772) üzenetére


inferno88
őstag

Persze, hogy golddal lőnek az FCM-re, hiszen az egy nehéztank! :D
Amúgy a tízes csatákban én is többször nyúltam prém skulóhoz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174774) Papooo válasza Kelvin (#174772) üzenetére


Papooo
senior tag

T10-ben teljesímény kényszer van.
Én T6-ban t-34-85m-mel csinálgatom az xp farmolást.
Nyolcasok között spot és aranyeső, rendes leosztásnál vagy topként pedig mezei darálás.
Így is jól jön az xp, és jóval kevesebb a bosszankodás.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174775) peterson79


peterson79
őstag

Az Obj. 705A az előtte lévő kistesóhoz képest mennyivel jobb?

Nekem nem áll a kezemre a 705, valahogy nem találom a ritmust és úgy semmit sem, állandóan beütnek olyan szögből is amitől csak lesek, hogy hogyan is történt??

Ha ilyen a 705A is, akkor megint úgy vagyok, hogy feleslegesen szenvedek ezzel az ággal is :D

(#174776) jano_77 válasza peterson79 (#174775) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jobb mint az elődje, de ugyan az a stílus és játékmód! Én nagyon szeretem, de a 705 is szerettem. Kellemes csalódás volt számomra. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174777) e-newsee válasza jano_77 (#174771) üzenetére


e-newsee
addikt

Érdekes. :F Én most aktiváltam reggel, aztán haza kellett mennem, úgyhogy be is tudtam lépni. Megnéztem, és ott volt az előre összeállított stílusok között. Kipróbáltam, felraktam a Dickerre. Akkor ezek szerint én vagyok ilyen mákos. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174778) peterson79 válasza jano_77 (#174776) üzenetére


peterson79
őstag

meglátjuk...már félúton vagyok felé, most már nem adom fel :)

Az IS-M-el nagyon megszenvedtem, ennyire rossz tankom utoljára a T1-heavy volt. A novemberi extrém XP akciózás során toltam ki a járgányt és cseréltem be végre 705-re, de eddig meglepően kellemetlen a számomra az is :)
Van amikor sikerül vele összehozni jó kört, de összességében érzetre nem a legjobb.

(#174779) Kelvin válasza e-newsee (#174777) üzenetére


Kelvin
őstag

Melyik szerón vagy? Minden típusú német tankodnál megjelenik? Tegnap aktiváltam ma délelőtt már azt írta mikor újra próbáltam, hogy not valid code...érdekes.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174780) jano_77 válasza e-newsee (#174777) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem lehet, hogy korábban vettél ilyet vagy kaptál másért és azt mutatja!? furcsállnám, ha csak Neked adná meg, és senki másnak, aki aktiválta. én még csak olyan emberrel beszéltem, akinek nem adta meg. :(

(#174778) peterson79: ooóóóó....T1 HT mint szenvedős tank!? Akkor mi nagyon ellentétes tankokkal szeretünk - direkt nem azt írtam, hogy tudunk ;] - játszani, mert a T1 HT volt az egyik kedvencem az elején, rengeteg kreditet hozott nekem a konyhára és Ő volt a második 3. GM-os tankom. :B
Mondjuk lehet nekem az is segített, hogy az Obj.416 kb 3x adtam el és vettem vissza, mire sikerült kihúznom belőle az Obj.430 II, amit aztán egészen megkedveltem, tehát nem volt annyira új a hátsó tornyos játékmód.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174781) e-newsee válasza Kelvin (#174779) üzenetére


e-newsee
addikt

Automatán választ szervert, de amikor ma beléptem, akkor az EU1-re lépett be. De szerintem nem ettől függ.
A kódot reggel aktiváltam szerintem olyan 8 körül, amikor elolvastam a hétvégén összegyűlt hozzászólásokat.
Csak a Dickere próbáltam rárakni, de nem mentettem rá. Viszont azt írta, hogy 0 goldba fog kerülni, tehát nálam megy. Bővebbet nem tudok a kódról, hogy csak prémium tankra lehet-e, vagy mire.
Annyit nem ér szerintem a téma. Nem néz ki rosszul, de semmi extra. Nem Johansson kisasszony vigyorog a tankon. :D

Jano_77:
Az mondjuk elképzelhető. Venni biztos nem vettem, max valamire kaphattam egyet.
Olvastam azóta olyat is, hogy aki valami tippelős versenyben jól tippelt, az ezzel a kóddal kapja meg, vagy mi. De arra is írták egyesek, hogy ők nyertek, és mégsem se nincsen se semmi a depóban.
Fogalmam sincs, nekem honnan van. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174782) jano_77 válasza e-newsee (#174781) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tippeltél korábban a VÉRFARKASOK vs VÁMPÍROK összecsapásra!? Mert ott a győztesek pont egy Fekete özvegy stílust kaptak, ha jól emlékszem. Nem lehet, hogy onnan van a Tiéd is? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174783) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok!
A Twitch Prime ALPHA csomagban tényleg nem járt álca stílus!? Honnan vettük mindketten a haverral, hogy kellett volna kapni ahhoz is, csak később jött - ha megjött - meg mint a többi cucc!? Nekünk ugyanis nem jött meg azóta sem. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174784) zozyk


zozyk
addikt

Joker kollegával szakaszolunk... T8 prémekkel
Első etap 10 meccs/3 win, az első 5 meccs T10, utána talán 1 volt T8
Második etap 10 meccs/ 2 win

És akkor farmolj XP-t, hiába vagyunk az esetek nagy százalékában top5... :W

(#174785) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Nem szégyen az amikor jó játékos lő ki ugye? :DDD

(#174786) Papooo válasza Jokerdapro (#174785) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem az elhullás szokott a szégyen lenni, hanem az, ahogy előtte némelyek játszanak.
Ezt most nem rád értettem. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174787) e-newsee válasza jano_77 (#174782) üzenetére


e-newsee
addikt

De, valószínű, hogy onnan van, bár már nem emlékszem, melyikre tippeltem.
Akkor viszont erre a kódra én sem kaptam, csak épp így jött ki, hogy ugyanazt adják most is, és megtévesztődtem. :B

Szóval akkor újra [TROLL ON]:
Aktiváltam a kódot, és nem kaptam semmit! Más is járt így??? :D :D :D
[TROLL OFF]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174788) inferno88 válasza jano_77 (#174783) üzenetére


inferno88
őstag

Alpha-ban nem, csak a Beta-ban van. Előbbiben csak embléma volt, ha jól emlékszem.

Semper fi!

(#174789) Stigma.HC válasza peterson79 (#174778) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Évekkel ezeleőtt játszottam a T1-el majd az M6-al is, de egyik kedvenc tankjaim voltak az adott tierben. Iszonyatosan jól ment velük a játék anno.
IS-M el meg szintén nagyon élveztem a játékot, mondjuk a yolozásaimat ez sem hálálta meg :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#174790) jano_77 válasza Stigma.HC (#174789) üzenetére


jano_77
nagyúr

Áruld el, hogy az IS-M-el hogy tudtál yolo-zni? ;] :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174791) zodo válasza e-newsee (#174769) üzenetére


zodo
nagyúr

Megnéztem újra de nincs egyik nemzetnél sem.
17:21-kor ismét engedte aktiválni a kódot, online fut a játék de semmi.
17:23-kor ismét elfogadta a kódot de szintén semmi.

Gőzöm sincs milyen kód volt ez de eddig nem találtam rá mit is adhatott.

(#174792) Stigma.HC válasza jano_77 (#174790) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Van az úgy, hogy tévesen mérem fel előttem a tankok számát és csak akkor derül ki mennyi van még ott amikor rárongyolok a kiszemeltre :DDD Kevésbé figyelek a játékra mikor van körülöttem úgymond "zavaró" tényező.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#174793) Puculo válasza Jokerdapro (#174785) üzenetére


Puculo
aktív tag

Úgy látszik a S4LT klán ma nagyon aktív.. :)) Volt szerencsém ma hozzá nekem is. De nem egy olyan klasszishoz mint aki neked jutott. Talán ezért is sikerült nyernünk. :C

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#174794) kchryss válasza e-newsee (#174787) üzenetére


kchryss
addikt

Reddit-en azt írják, hogy sokaknál nem működik a kód, az oka ismeretlen: [link]
Viszont vannak akiknél működik és meg is kapták a kamót, kb 40%.

(#174795) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Botok mindenhol. Nagyon nagyon rossz a társaság. Minap a t10-t 12 meccsből szorzóztam. Ma a wz-132-t sikerült 10 ből.

Találjátok ki milyen tankkal szopoltam ennyit.
Természetesen az ászt nem kaptam meg. Mert az union küldihez már csak az kéne. De valahogy mindig megáll első osztálynál.

Amd - Radeon - Ryzen

(#174796) ChristianID válasza kchryss (#174794) üzenetére


ChristianID
tag

Én úgy néz ki, megkaptam a fekete özvegy festést (és volt már egy ezen felül)... Azt írja, hogy csak német 6,8,9,10-re lehet feltenni (7-re miért nem :F )

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#174797) galervin93 válasza zozyk (#174784) üzenetére


galervin93
őstag

T9 javallott!
Ma délután 13 meccsből öt top tier (ebből egy 5-10-es leosztás), egy tiszta T9, maradékban volt 3-5-7 meg 5-10-es T10 leosztás is. Az már csak hab a tortán, hogy egészen jól ment, 3 vereség mellett 10 győzelem, 10ezer+ xp (ráadásul már 12 meccs után csak vagy öt-tíz xp kellett volna, muszáj voltam gurulni mégegyet, ki is kaptunk :D )
Összességében a maraton alatt is egyelőre 60%+ a wr, nem panaszkodhatok, 6. szakasz is megvan, ha még sikerül kettőt behúzni, akkor szerintem begurítom ezt a ruszki csodát.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174798) Jokerdapro válasza Papooo (#174786) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát én probáltam a legjobbat kihozni a dolgokból, csak ugye azért vakon is lőtték a bokrot. :U Az már csak hab a tortán, hogy a pantera egész meccs alatt el se mozult a szemközti párkányról. :)
Galervin: ott se akarta adni, hiába próbáljuk mi ketten megváltani a világot. :(

(#174799) Jadro


Jadro
veterán

Fekete özvegy behúzva, feltéve. Köszi a tippet!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#174800) galervin93 válasza Jokerdapro (#174798) üzenetére


galervin93
őstag

Elhiszem, tegnap este nekünk is szenvedés volt, nekem pl. alig 40% wr, de hát ilyen is van sajnos. Túl kell ezeken lenni, mert visszakapja az ember. Én ilyenkor nyomok egy boostot aztán legalább a legénység kapja a magáét, semminél az is több. Meg a fun tankokkal nyomom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.