Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175151) Barret001 válasza ooloo (#175147) üzenetére


Barret001
addikt

Jutalmazva lett az egész napos programod :D

(#175152) nihill válasza kchryss (#175140) üzenetére


nihill
őstag

Köszönöm, így már világos.
A mod nagyon jó, tegnap is volt több 100% fölötti köröm is, a 95% simán hozható, csak többet kell játszanom, hogy a rossz körök ellensúlyozva legyenek.
Nem tudtam hogy az assist is beleszámít, én balga eddig meg oda lőttem, ahol nagyobb szüksége volt rá a csapatnak :DDD :O

(#175153) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

excalibur küldetés végén járok, van valami jó tipp, hogy a Ace Tanker / Master I szinteket hogyan lehet behúzni a legkönnyebben? nyilván rengeteg tankból van ace-em, de melyikkel a legkönnyebb? van vmi vezérelv?

- no es importante -

(#175154) Gyuri27 válasza Sixkiller6 (#175153) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amivel jó vagy.
Nekem két t10 ász lett pl.
De az nem feltétlen jó. Ha te vagy a top akkor kisebb tankok sebzéséért nem úgy jön. Ha meg t10 game akkor keresni kell azt a három t10 tankot.
6-7-8 tiert javaslom és sebezz magasabb tieres tankokat.
Meg próbálj kevéssé játszott tankokat keresni.
Népszerű tankoknál ugye magasabban van az ász.

Amd - Radeon - Ryzen

(#175155) galervin93 válasza Sixkiller6 (#175153) üzenetére


galervin93
őstag

Type64. Topkutyaként darálsz, bottomkémt meg kicsit óvatosabban, elején inkább vsak szpottolgatva, végén meg gyilkolászva. Artyk a végén jó eséllyel a tiéd lesznek, ha meg nem, akkor jön az assist, mindegy. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175156) inferno88


inferno88
őstag

Ti a mostani loot boxok esetén nem érzitek, hogy a meghirdetett prémek listája nem annyira vonzó, mint tavaly? Scorpion G még érdekelne, de az összes többi hidegen hagy. Tavaly azért ott volt a Type59/Patriot/Lorr hármas még. A mostani lista valahogy gyenge, nem?

Semper fi!

(#175157) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

őőő tudom tudom irány a tisztító tűz...

(#175158) Emu válasza galervin93 (#175155) üzenetére


Emu
őstag

Ott elég magasan van az ász határ, általában 1350+ base XP. Top tierként ezt elég nehés összeszedni. Inkább Rudy/T34-85 felé mozdulnék el, ha megy vele a játék. Valamelyik nap a maratonban elővettem és 1100xp-re ászt kaptam, egy átlagosnak tűnő teljesítményre.

(#175159) Jokerdapro válasza Jokerdapro (#175157) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

és igen a karma dolgozik....

(#175160) kchryss válasza Sixkiller6 (#175153) üzenetére


kchryss
addikt

Wotreplays-en beállítod szűrőknél, hogy ász kör, tier 6-9, regular aztán rendezed xp szerint növekvő sorrendbe:
[link]

Ezzel megkapod a legalacsonyabban lévő ász határokat. Utána még szűrhetsz nemzetre és/vagy tankosztályra aztán kiválasztod azt amelyiknél nem azért ilyen alacsony a határ, mert fos a tank hanem, mert a többség nem tud vele játszani.
Orosz és kínai tankok közül például én ezekkel próbálkoznék ha van a garázsban: KV-85, T50-2, SU-152, T-34-85, MT-15, T-150

Ezen kívül nyilván figyelembe kell venni, hogy milyen a játékstílusod, melyik tankokkal megy jobban mint az átlagnak, melyikhez van jó legénységed, szóval a táblázatot okosan csak segítségként használva választani tankot.

(#175156) @inferno88:
Nem érzem rosszabbnak a listát, sőt.
Type 59 = Defender - ez a húzó tank ami a sok eladást generálja, a defender ráadásul jobb tank mint a type 59
Skorpió maradt
Lorr vagy Patriot = IS3A
Az E25 meg ott van ritkaságnak és fun tanknak és azért, hogy akinek már a garázsában van az azt nyissa és kevesebb goldot kapjon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#175161) Flash Gordon válasza inferno88 (#175156) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hehe, IS3 A, E25, Defender, Scorp G mellett kb. a fasorban sincs a Patriot, Lorr, Type 59, nagyjából mindent kiraktak ami OP. De azért az itteni trendnek megfelelően persze lehet fanyalogni is.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#175162) inferno88 válasza Flash Gordon (#175161) üzenetére


inferno88
őstag

Persze, kinek a pap, kinek a papné. Személy szerint engem annyira nem vonz ez az összeállítás.

Semper fi!

(#175163) galervin93 válasza Emu (#175158) üzenetére


galervin93
őstag

Ez jogos, de összehozni sem olyan nehéz azt az xp-t, bottom lightként egy jobb körre szinte garantált, és ez tényleg csak néhány ezer kombinált sebzés, ami T8-ban már nevetve összejöhet.
Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem vagyok kiemelkedő vele, pedig masszívan op tank...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175164) kchryss válasza galervin93 (#175163) üzenetére


kchryss
addikt

Pár napja klántársam 2000 assziszt, 2000 sebzés vagyis 4k kombira nem kapta meg a type64-gyel az ászt. Nagyon magasan van most a határ vele. Persze első osztály is jó, de azért is jól kell játszani. Ezzel szemben vannak olyan tankok amelyeknél olyan alacsony a határ, hogy pár lövéssel garantált az első osztály győztes csatánál.

(#175165) K_Gabor


K_Gabor
tag

Valahogy nagyon nem lettünk barátok eddig (~50 harc) a bulldoggal, de ez a darálás jó móka volt. Am érdekes csata volt, toptier voltam, heavy egy darab sem volt egyik oldalon sem. Próbáltam nem el yolozni, ráfeküdtem a bal gombra azt had szóljon. :U

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#175166) Emu válasza galervin93 (#175163) üzenetére


Emu
őstag

Ez így van, masszívan OP tank, csak kicsit kevés a HP...sok hibalehetőséget nem ad :)
Egyébként az XP is nagyon jól jön vele, nyert T8 csata átlagos teljesítménnyel garantáltan 1000xp-s kör. Ha még kerülne bele 10-15 skuló akkor jobban érezném magam.

(#175167) galervin93 válasza kchryss (#175164) üzenetére


galervin93
őstag

Gondolom az xp-gyűjtés miatt sokan lementek vele játszani (ami abszolút érthető, mert jó xp-t lehet vele hozni).

(#175166) Emu
Igen, a kevés lőszer kellemetlen, bár én sokszor úgy vagyok, hogyha vannak társak mellettem akkor inkább láncolok, így kevesebb fogy. :D Assistra meg azért adja az xp-t. A hp is nagyon kevés, de ami még rosszabb, hogyha melléd fingik egy arty, elég sok hp-t le tud szedni. Ha meg betalálnak... Lefety, M44, angolok, hogy a nyaka nyúljon meg az összes botnak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175168) kdr730 válasza galervin93 (#175167) üzenetére


kdr730
tag

Jaja, a Type 64 az arty-kat nem szereti, tegnap is kitolta egy a popóját egy ház mögül aztán az arty rálőtt és már robbant is.

Amíg T+3-ba mentek a lightok nagyon szenvedtem vele, most már alakul, de a tank ász nekem is messze van.

(#175169) Stigma.HC válasza inferno88 (#175156) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tavaly csak a végén vettem egy kis csomagot mert baromira nem érdekeltek akkor a tankok. Type meg ott csücsül a garázsban mióta játékban van. De ezek közül viszont jöhet bármelyik, mondjuk e25 annyira nem de a másik három igen.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175170) kchryss válasza Stigma.HC (#175169) üzenetére


kchryss
addikt

Tavaly úgy voltam vele, hogy mivel a 4 nyerhető 8-as közül egy sem volt meg és mind a 4-et elfogadtam volna, így kockáztattam és vettem egy 25 ládás csomagot.
Legjobban a lorr-nak örültem volna és utána egyformán a másik 3-nak. Végül szerencsém volt, mert kinyitottam a lorr-t és még mellé egy patriotot is. A lorr-t azóta is imádom, első 8-as nem td tankom volt amivel 2000 feletti átlagot tudtam tartani. Olyan sok csatát nem tudtam beletenni, mint terveztem az 1 év alatt, de még sor fog rá kerülni. A patriottal nagyon jól indult a kapcsolatunk, de mostanában nem megy vele igazán jól. Túl sok nagy alfás tank lett a játékban, nem mókás amikor lövök 200-at aztán kapok vissza 4-500-at. Sokkal medesebben kell vele játszani mint amikor bejött. No meg persze a 8-asok mm-jét is jó lenne ha megoldaná a wg. Lorr-ral jól el lehet lenni 10-esben is, de patriottal nem igazán.

Skorpió, IS-3A, Defender nincs meg nekem és mindegyiket szívesen látnám a garázsomban. Lehet idén is próbára teszem a szerencsém és reménykedek benne, hogy nem E25-öt nyitok ami már van, vagy esetleg még azt sem.

(#175171) Emu válasza galervin93 (#175167) üzenetére


Emu
őstag

Na igen, aki kap csapatot és nem neki kell lehozni a 8-as csatát annak egyszerű ;]
Velem sajnos nem ennyire kedves az MM. Még egy dolog van: ez még az a tier, ahol elég sok járgánynak van trollgunja, és a "sok" sebzés miatt a piroskák előszeretettel használják.

Napokban találkoztam egy olyan Type64-el, aki csak HE-t spammelte, és persze minden lövése átütött..

(#175172) Remus389


Remus389
veterán

Egy jó csata, kicsit mázlis is.

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#175173) galervin93 válasza Emu (#175171) üzenetére


galervin93
őstag

Ja, én és a jó csapatok... :N
Igen, a trollgunok meg tudnak lepni, én minap egy Cromwellel jártam úgy, hogy miközben valameliyk csapattárs távolról bántogatta őt, mondom én gyorsan lerohanom. Mivel hátulról közelítettem nem láttam az ágyúját, és hát... Kellemetlen meglepetés volt, pláne hogy valami 400+-osat rollolz... :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175174) Antonius1978 válasza inferno88 (#175142) üzenetére


Antonius1978
addikt

Vagany, en egyszer par evvel ezelott elso voltam a KV-13-al 1-2 hetig a nyeresi atlaggal :D

ooloo igen, mert majdnem a 2-et sebezted az atlag szintednek, najo, 1,8 vagy 1,7-szereset. (majnem 7 szint a majdnem 1,2k sebzessel), de beleszamit meg mas is. A WN7-be a sajat megfigyelesem alapjan nem annyira a sebzes, hanem a kilott tankok atlaga szamit bele jobban.

(#175175) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Ti mit adnátok a nyeremény csajoknak kèpessègeknek az olasz tizesbe?
Eleve 2 db 100%os van nekik.
Egyik a BIA ami ugye eleve adott.a többi lehet álca vagy javítás illetve 6sense a parinak persze.
Van vmi extra perk amit érdemes a progetto 65-re rakni?
Esetleg látótávolság vagy más ...

WoT:jimmbo

(#175176) zodo válasza Emu (#175150) üzenetére


zodo
nagyúr

T25 Pilot akkor sem éri meg ha akciós áron levonóm a garázshely és 5 fős legénység árát azaz 7100 goldot?

(#175177) kchryss válasza jimmy74 (#175175) üzenetére


kchryss
addikt

bia, 6. érzék, camo
bia, pillanatkép, camo
bia, sima utazás, camo
bia, bizt elhelyezés, camo

Lövegkezelőnél a mesterlövész perken el lehet gondolkodni.

(#175178) jimmy74 válasza kchryss (#175177) üzenetére


jimmy74
őstag

Köszi.
Sajnálom a standardot eladni nagyon jó, hozzám képest;2500 átlagom van vele és élvezem a játékot azzal.

WoT:jimmbo

(#175179) Stigma.HC válasza kchryss (#175170) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

25-ös csomagba most beleinvesztálok én is szerintem, első nap akkor amikor kezdődik hátha tényleg csurran cseppen egy nyolcas tank. Háromból jöhet bármelyik igazából. Mondjuk kicsit húzom is emiatt a számat, mert hátha a progetto bekerül a kalendárba. Nyáron nem voltam aktív mikor ment a maraton :U Most meg azért szívesen játszanék vele. Tényleg, várható egyébként hogy bekerül egyáltalán?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175180) Emu válasza zodo (#175176) üzenetére


Emu
őstag

Ha szeretnél feleslegesen költeni akkor hajrá, végül is leárazva olcsóbb nem? :)

Viccet félretéve: gyakorlatilag egy prémium Pershing, semmi olyan statja nincs amiben jó lenne. Sniperkedéshez pontatlan, és kevés az átütése; tornyozáshoz nincs toronypáncél, flankeléshez nem elég gyors. Annyira igényli a prémium lőszert mint egy T54, úgy meg mi értelme van, ha a profitot ellövöldözöd? :N

(#175181) Enzolord válasza Stigma.HC (#175179) üzenetére


Enzolord
addikt

Az jó lenne. Akkor én is beruháznék egy pakkra. Mennyibe kerülnek, és milyen csomagok vannak?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#175182) galervin93 válasza Emu (#175180) üzenetére


galervin93
őstag

Valentine II? :P

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175183) Emu válasza galervin93 (#175182) üzenetére


Emu
őstag

Azért ne rakjuk egy kalapba a kettőt :))

mind a beszerzési árat tekintve, vagy akár fun érték szempontjából. Tényleg nem kéne vele gurulni egyet szakaszban valamikor? :U

(#175184) Barret001 válasza galervin93 (#175182) üzenetére


Barret001
addikt

Azt ne bántsd,az jó tank! :) A legjobb :D

(#175185) Stigma.HC válasza Enzolord (#175181) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha a tavalyiból indulunk ki akkor 3-11-25-75 darabos csomagok és az ár kb 5-6? 20 40 100 euró volt talán? Utolsó napokban meg talán akcióztak is.

Látni is még valaha téged a játékban? :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175186) zodo válasza Emu (#175180) üzenetére


zodo
nagyúr

Manapság szinte minden tier 8 prémem igényli a goldot szóval nem ezen múlna.
Pershing meg van, szeretem is.
Pilot-ról a wotinfos elemzést olvastam amiből az jött át hogy fürge, torony páncélzat jó (szemből) a lövegpajzs végett.

de nem létkérdés, várok tovább! :R

(#175187) galervin93 válasza Emu (#175183) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, csak polyén volt. :)
Most hogy lezajlott a maraton mehet a pedó-szakasz. ;] Sajna most dolgozom, majd holnap. :K Peca után. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175188) Enzolord válasza Stigma.HC (#175185) üzenetére


Enzolord
addikt

Holnap is leszek délelőtt, mostanában voltam párszor! Nem lettem ügyesebb, sőt, de a legrövidebb élet átlag még mindig az enyém! :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#175189) jimmy74 válasza Stigma.HC (#175179) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát sajnálhatod, szerintem a legjobb prémium tank most.

WoT:jimmbo

(#175190) kukulec


kukulec
őstag

srácok a T54 jobb mint az M46? nekem sokkal szimpatikusabb, de ha nagy a különbség, akkor megveszem az amcsit

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175191) Emu válasza galervin93 (#175187) üzenetére


Emu
őstag

Gondoltam ;)

De ha már low tier, Valentine nem adta, így átnyargaltam a másik kedvencemre. Nem is merem berakni ide, mert lepedoztok: :B

@(#175186) zodo: tény, hogy képes egy-egy lövés lepattani toronyról, de nem ez a jellemző. Még top tierként sem számíthatsz rá, főleg úgy, hogy kint kell maradnod célozni, mert különben minden lövésed a holdra megy. Ha pörire hajazó gépet szeretnél, akkor M46KR közelebb áll hozzá, de jelenlegi metában ezek a gépek nem állják meg a helyüket. SZERINTEM.

(#175190) kukulec: mind a két tank jó, de teljesen különböző a játékstílusuk. Neked melyik jön be jobban?

[ Szerkesztve ]

(#175192) jimmy74 válasza kukulec (#175190) üzenetére


jimmy74
őstag

Teljesen más stílus.
Nekem az amcsival sokkal könnyebb volt játszani.
A ruszki semmi ágyú derpje elég kínzó de azzal úgyse úgy játszol mint a pattonnal.
Én sokszor megálltam az orosszal sznájpolni és elég volt egy kis kupac már a kacsákra tudtam csak célozni.
Bár kihúztam vele mind3 tizes oroszt....

WoT:jimmbo

(#175193) kukulec válasza jimmy74 (#175192) üzenetére


kukulec
őstag

az számít, hogy végre a tízesekre is tudjak rendesen lőni.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175194) Emu válasza kukulec (#175193) üzenetére


Emu
őstag

Akkor T54, tegyél bele bőven HEAT lőszert, csak arra vigyázz nehogy üreges páncélzatot lőj.

Csak egy a gond: gyorsan fog fogyni a credit :)

[ Szerkesztve ]

(#175195) kchryss válasza Emu (#175191) üzenetére


kchryss
addikt

Érdekes, hogy ennyire kiemeled a pontatlanságát a pilot-nak. A 3 pershing klón közül papíron annak a legjobbak az ágyú paraméterei ilyen téren. Én annyira pontosnak éreztem, hogy stabilizátor helyett ventit raktam rá, ami elég ritka felállás nálam.
Abban egyetértek, hogy pénzt nem adnék érte én sem és a jelenlegi metában bár nem rossz, de nem is számít különösebben jó tanknak. Ingyen tanknak tökéletes volt, néha szorzózom, mert új legénységet húzk a pershingbe, játszható tank.

Pershing vs Patton KR vs Pilot

(#175196) Emu


Emu
őstag

Egy ismerősöm kérésére tettem fel pár replayt. Biztos, hogy nem tank ász minden egyes kör, annyi volt a kritérium, hogy szerintem olyan csata legyen amiből tanulhat. Sajnos nem volt időm végignézegetni őket, így kb.-ra felraktam párat. Ha valakit érdekel itt megtalálja őket.

(#175195) kchryss lehet, hogy pontosabb de nekem nem jött be. Mutz után lett a második 8-as prém tankom a Pilot, és megmondom őszintén visszalépésnek éltem meg. Annyira nincs rossz statom vele (1750avg dmg) de ha mehetek mással, akkor hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

(#175197) kukulec válasza Emu (#175194) üzenetére


kukulec
őstag

de 9-essel eleve nem lehet pénzt termelni, vagy de? ez lesz az első ilyen tankom. ha eladok egy olyan tankot aminek van sima exp-je, akkor elvesztem az exp-et?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175198) Emu válasza kukulec (#175197) üzenetére


Emu
őstag

Ha okosan csinálod akkor lehet, prém acc nékül is. Ha sebzés nélkül meghalsz, vagy sok gold lőszert puffogtatsz el úgy, hogy nem sebzi az enemyt, akkor nagyon -os lesz a köröd.

Sőt már kukásautóval is tudtam +os kört menni, pedig csak gold repeszt lőttem. Igaz abból csak 4-et...de mind a 4 átütött :DDD

Nem veszted el, rajta marad a tankon. Ha később esetleg visszaveszed, akkor ott folytatod az exp gyűjtést ahol abbahagytad.

(#175199) kukulec válasza Emu (#175198) üzenetére


kukulec
őstag

még annyi, hogy ha most van egy legénységem, ahol a speckó képességek is szépen felkúsztak 70%-ra, akkor őket átmenthetem egy új tankba?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175200) kchryss válasza Emu (#175196) üzenetére


kchryss
addikt

Ha tudom, hogy felkerülök a replay-eidben akkor jobban figyelek mit írok neked a csata alatt. :DDD ;]
Sok idő nincs megnézni őket, mert holnap jön az új patch. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.