Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175601) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok kis csámcsogni való: mit hoz a jövő? ;] ;]
Dobozt el ne felejtsetek küldeni érte! ;] ;] Se nerfender se OP3A :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#175602) kchryss válasza Jokerdapro (#175601) üzenetére


kchryss
addikt

Premium ammo rebalancing. :Y

The following vehicles will be rebalanced first:
E 100
IS-4
Leopard 1
STB-1
Kranvagn

Ezekre rá is fér. :)
Papíron jónak tűnik a terv, de én már nem nagyon bízom bennük. A balansz jelenlegi tendencia szerint az lesz, hogy az e100, leo1, stb, kranwagen kap minimális buffot az is4 meg kap egy táras ágyút és broken lesz.

[ Szerkesztve ]

(#175603) Emu válasza kchryss (#175602) üzenetére


Emu
őstag

Legénység nélkül itt csücsülnek a garázsban, buffra várva :)

Leo 1-re is olasz fajta táras ágyút ígértek nem?

[ Szerkesztve ]

(#175604) Jokerdapro válasza kchryss (#175602) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mire ez ideér addigra pont ki is lesz húzva a kraken! :U :K Egyébként kíváncsi vagyok mikorra sikerül ebből valami...
Szerk: a krakennak már az is elég buff lenne ha el tudna találni valamit. :P

[ Szerkesztve ]

(#175605) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Vettem 2db 25-ös csomagot:

- IS3A
- M4 Imporved
- Turán Prot.
- KV220-2
- 30 nap prémfiók
- 24 000 gold

Gyakorlatilag a gold-al 0-án vagyok, a többi a plusz. Elég jól elköltött 24 000 Ft volt :)

(#175606) kchryss válasza kchryss (#175602) üzenetére


kchryss
addikt

"We’re planning to put vehicles on sale that are not currently available in the Premium Shop, but are present in the game. These tanks include gift tanks and vehicles that have been removed from the tech tree but are still owned by players."

Na ezt megjósoltam pár hónapja. Azt írtam hogy szerintem kötvényért elérhetővé teszik a fejlesztési fából kivett tankokat (foch, fv td, fv heavy).

"Updating the Mechanics
Another key issue that we are trying to resolve is the distribution of experience in battles. In the upcoming season, we’re retiring the mechanic where players earn experience through their battle activities. Many players noticed that it was easier to earn active battle experience when rolling out in heavy tanks. This mechanic will be replaced by a new system that redistributes experience in a way that captures the essence and philosophy of Ranked Battles."

Erre is kíváncsi leszek. Azt ígérik átdolgozzák az xp számítást a ranked csatáknál. Jó lenne ha sikerülne és random csatáknál is alkalmaznák. Jelenleg nagyon random adja az xp-t.

(#175603) @Emu:
A valóságban revolveres ágyúja van a leo1-nek szóval úgy lenne logikus ha megkapná. Viszont a wg korábban azt nyilatkozta, hogy ezt meg akarja tartani az olasz tankok jellegzetességének. Majd meglátjuk. Minden esetre nagyon jó lehetne a játék ha a gold ammo-t és a tankokat sikerülne egyensúlyozni, de én nem nagyon hiszek benne, hogy ezt meg fogják csinálni. Túl sok a negatív tapasztalatom az elmúlt 2 évből.

[ Szerkesztve ]

(#175607) stork13 válasza kchryss (#175602) üzenetére


stork13
aktív tag

"Premium ammo rebalancing."

Ez megint csak nekik lesz jó.
-2 tierből eddig sem lehetett sokat kezdeni gold nélkül. Most ezt "balanszolják".
Tehát eddig csináltam x sebzést, most x mínusz 20-30%-ot fogok. Kevesebb sebzés, kevesebb bevétel (nem lepődnék meg ha 30-40% bevétel mínusz lenne, esetleg drágább lőszerárral).
Hogyan ellensúlyozom ezt? Prémfiók, prémtank a több pénzemért. Ők meg dörzsölik a tenyerüket, dől a lóvé.
Okos. :)

Vagy mindig az adott tier legnagyobb átütéssel rendelkező alaplőszerű tankjával kell játszani. Ami valószínű kínszenvedés lesz.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#175608) fradi81


fradi81
veterán

Nyitottam egyet én is:

0,7l
35% vol
Egész jól adja ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#175609) e-newsee válasza Jokerdapro (#175601) üzenetére


e-newsee
addikt

Egész ígéretes elképzelések. Reméljük, nem sikerül ezeket is amolyan wégésen megoldani.
Az ostrom módos svéd közepes tankokra azért kíváncsi leszek. Érdekesnek tűnnek.
A prém skulo balansza pedig nagyjából annak tűnik, amit a legtöbben szeretnének, hogy ugyan az átütése nagyobb, de kevesebbet fog sebezni. Plusz az árakat is újragondolják. Szerintem be akarják nyomni a többi lőszer közé, hogy egyik se legyen kiemelkedő. Kvázi nem kettő, hanem három különböző karakterisztikájú sztenderd lőszer legyen. Aztán azt választod, amelyik hatékonyabb az adott szituban.
Az MM rebalansz szerintem halott ügy. Az jó, hogy lesznek új kombinációk is, de szerintem jó sohasem lesz. És a sírás úgyis menni fog miatta. De ha azt elérik, hogy kicsit kevesebb lesz a low tier, akkor már szerintem megérte.
A prém fiók pedig... Hát jah. Arra tényleg ráfér egy kis modernizálás. Én két dologra tippelek. Behozzák a WoWs-ban kitalált játék specifikus prémium fiókot a normál mellé (nagyobb bónusz, cserébe csak a WoT-ban érvényes), és remélem, hogy lesz a rugalmas fiók is.
Az egésszel az a bajom, hogy a tesztszerverek adataiból nem derül ki igazán semmi. Mindenki őrült, mindenki golddal lő (amúgy is, de ott pláne). Úgy kellene valahogy azt is, hogy ha mondjuk a tank balanszok hatásaira kíváncsiak, akkor minden mást érintetlenül hagyni, de mondjuk csak sima AP lenne, a többit letiltani a francba.
Ha a lőszereket tesztelik, akkor mindegyikből kelljen vinned egy fix mennyiséget, hogy muszáj legyen minden fajtát használnod, így látszanának a különbségek.
Vagy valami ilyesmi. Kíváncsian várom. Ráfér a játékra egy "kis" vérfrissítés.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#175610) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Első kör, ez igen OP egy jószág :))

(#175611) Razermazer válasza kchryss (#175606) üzenetére


Razermazer
őstag

"A valóságban revolveres ágyúja van a leo1-nek szóval úgy lenne logikus ha megkapná."

Ezt honnan is szedted? mert sose voltcsak nézd meg figyelmesen

Amúgy a leo1-nek célzásgyorsítás kellene, meg újratöltési idő csökkentés, és hogy kapja meg az A6-os variáns üreges kiegészítő páncélzatát a toronyra, vagyis kumu totál hatástalan lenne ellene, nem utolsó sorban a 120mm -es rheinmetal löveget is megkaphatná. Na akkor lenne méltó ellenfél a nagy orosz tankoknak és medeknek is, visszakapná a hírnevét amit elvesztett jó pár évvel ezelőtt.
Az A6-os variáns szerintem még szép is, simán beleférne a játékba így mint 10-es, ha már van 1000 darab object szarság.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175612) galervin93 válasza kchryss (#175602) üzenetére


galervin93
őstag

MM:
"In the future:

Templates will become more flexible, depending on the current situation in the queue
In addition to the classic 3-5-7 and 5-10, new templates may appear in order to help sort the queue
For a two-tier battle, there may be 6-9 and 7-8
For a three-tier battle, there may be 4-5-6 and even 5-5-5."

Oszt már ott is tartunk, mint a régi szép időkben.
Engem az E 100 rebalance izgat igazán, szeretem azt a gépet, a mai napig szívesen kigurulok vele, csak öregecske már. Ha a Leo 1 effektív lesz akkor megveszem, PTA örök megtartós. IS-4-em volt, el is adtam. :DDD
No meglátjuk, hátha észreveszik magukat az idei sok negatív kritika után.

---

(#175608) fradi81
7 deci víz, csak tudnám mi benne az a 35 térfogatszázalék ... :D
Én csináltam vagy két liter forralt bort, a havazás meghozta a hangulatom hozzá. Jó lesz kortyolgatni a csaták közt. :) (Múlthéten 72 fokos Tátra teákat gurítgattam lefele meg jóféle söröket, asszondják fejre is álltam tőle - én nem emlékszem. ;])

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175613) Razermazer válasza galervin93 (#175612) üzenetére


Razermazer
őstag

" Ha a Leo 1 effektív lesz akkor megveszem, PTA örök megtartós."

Ahogy nálam is PTA megtartós, de Leo1 ha csak tényleg nem durrantanak valami nagyot, akkor fogom visszavenni. Már kétszer megvolt eladtam, kellett a pénz másra :D és semmi pluszt nem hoz a PTA-hoz képest kicsit gyorsabban tölt, de még így is vicces és kicsit még pontosabb is, ebben ki is merült az előny. Csokival, jó legényekkel, esetleg csajokkal, akár 0.26-os pontosság is elérhető, de ugye tudjuk ahogy az rng ezt keresztülhúzza.

Amúgy nekem a másik tankos játékban megvan a 120mm-es Leo1 hát fincsi egy darab, lesből mindent szétszed alap apcr-el nem kell kumu sehova sem.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175614) ollie válasza h1mpi (#175610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem véletlen, hogy még skill4ltu is csinált erről a tankról egy figyelemfelhívó videót, hogy mennyire op lett, és teljesen szétcseszi a játékot, minden eddigi tanknál jobban.

***

(#175615) kchryss válasza Razermazer (#175611) üzenetére


kchryss
addikt

Ennyire nem értek hozzá, akkor a valóságban nem autoloader volt, de a wg tesztelte táras tankként: World of Tanks: Leopard 1 With AUTOLOADER?!?

(#175616) BÁ Nutrition válasza stork13 (#175607) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk megyek a lowevel jon a type 5 es 50% h sebzek rajta 250et :D nagy otlet

tobbi amugy tetszik, kukibebi pont hasonlokat emlitett
e100ra komoly buff kene 1 eve megvan csata nelkul

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175617) galervin93 válasza Razermazer (#175613) üzenetére


galervin93
őstag

Én pont itteni javaslatokra meg sem vettem, pedig majdnem elcsábultam, kilencesen három jel van, nagyon szeretem azt a stílust, jó lenne ha esetleg egy troll toronypáncéllal csikicsukira is alkalmassá tennék a nagytesót, instant befizetnék rá.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175618) zodo


zodo
nagyúr

Twitch adások sorsolásai és nyertesek értesítései hogyan zajlanak?

Gondolom a bejelentkezett jelenlévők közt sorsolnak de esetlegesen, azonnal reagálni is kell vagy ?
Santa vs Krampus Dec.21-i 18:00 (+1) adás végett kérdezem mert hogy melózok az adás elején.

(#175619) frame>24 válasza Razermazer (#175611) üzenetére


frame>24
addikt

Ennél a résznél (6:38) kicsit megnő a reload time, pedig nincs critical hit :))

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175620) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

first battle 7 kill.. [link]
mondjuk nem tier tiz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175621) kchryss válasza zodo (#175618) üzenetére


kchryss
addikt

Van amikor reagálni kell, van amikor nem.

(#175622) stork13 válasza BÁ Nutrition (#175616) üzenetére


stork13
aktív tag

Hát, ha nem akarsz goldot használni akkor más lehetőséged nem nagyon lesz. :D

De idézem magam:
"Ami valószínű kínszenvedés lesz." :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#175623) Razermazer válasza kchryss (#175615) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah hát igen a wg agymenése, ezt biztos egyszerűbb megcsinálni, mint adni neki kevesebb töltés időt 6-sec nem a világ,(majdnem minden orosz tank ennyin szalad meg a francia amx30-is sőt annak a legjobb az a dpm monster) rakni rá reaktív toronypáncélt, és egy 120mm-es löveget, :DDD. Kurvára így is op minden hozzá képest, nem lenne akkora előnye csak egy kicsit jobban játszható tankká válna.

frame>24: Az azért van mert akkor van a hüvely time :DD , de már a dánok sem használják csak rendszerben tartják aztán a veteránok gyakorlatoznak vele, meg kiképzési célokra tökéletes.
Nekünk odaadhatnák mondjuk az A6-os változatot ezek amik a videóban vannak, jórészt A3-A5 változatok, de még az A5 is jó lenne a honvédségnek :U.

galervin93: Hát annak én is nagyon örülnék

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175624) zodo válasza kchryss (#175621) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.

(#175625) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

hát bakker emiatt azért párral több ősz szakállszálam lett...

- no es importante -

(#175626) h1mpi válasza Sixkiller6 (#175625) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratu, ráadásul ez nem is egy jó tank :B

(#175627) Sixkiller6 válasza h1mpi (#175626) üzenetére


Sixkiller6
őstag

kösz. hát nem fogom erőltetni az tuti, de a vitrinben szépen mutat
első körben bekaptam egy O-I-t, a maradék hp meg leégett a pics@ba.

- no es importante -

(#175628) kchryss


kchryss
addikt

Az érzés amikor 10-es tankkal farmolsz osztagban. :DDD
Átlagban simán jött csatánként 80-100e körül klános kredit bónusszal.
Kár hogy ünnepi kredit bónuszom még nincs, mert kevés díszt nyitottam. :)

(#175629) zodo


zodo
nagyúr

Hősies védekezésért mióta és mire ad kredit jutalmat?
Sosem láttam még csatajelentőben ezt a sort.

(#175630) HellGreg


HellGreg
őstag

A few months ago, we outlined that 2019 would be a big year for the matchmaker so prepare for big changes coming over the next twelve months. We're all aware of the existing issues, so let us begin with a brief overview.

Szerintem itt csak az segítene, ha minden tank kizárólag a saját tierjében játszhatna. Nem olyan szórakoztató pl. egy IS6-tal 2-3db 9-es heavyvel farkaszszemet nézni folyamatosan... - nem mintha a nyolcasokat át tudná lőni a szerencsétlen. :(((

(#175631) Emu válasza zodo (#175629) üzenetére


Emu
őstag

Mióta wot a wot.
Ha kapsz plecsnit vesztes csatára, megkapod az XP-t és a creditet is. :K

(#175632) zodo válasza Emu (#175631) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Védő plecsnit kaptam, mentségemre szóljon összesen 14 ilyenem van így most hogy kiszúrtam ezt a sort egy kicsit furcsálltam.

(#175633) kchryss


kchryss
addikt

WG rng akcióban. Mondom 4-es holdújév díszeknél a 15-ből csak 2 van meg. Akkor simán megéri véletlennel lekraftolni 4-es holdújév díszeket, hogy haladjak a maximális xp szorzó felé:
Naná, hogy abból a 2-ből ad be amelyik már megvolt ráadásul 4x egymás után ugyanazt!!!

(#175634) HellGreg válasza kchryss (#175633) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem 6 a rekord egymásután ugyanabból. De gondolom majd ezen is javítanak 2019-ben :D

(#175635) kchryss


kchryss
addikt

Tavaly nem nagyon használtam ki az ünnepi bónuszokat, mert keveset játszottam. Idén túl akarok esni pár nagyon utált tankon minél gyorsabban, ehhez jól jön a sok bónusz és a prém fiók.

Fracia TD ág az egyik kiszemelt, jó lenne kihúzni a 10-est. Kb fél éve vettem meg a 8-ast, de azóta még 1 kört sem mentem vele. Nem volt jó francia td legénységem és utáltam is játszani az egész ágon mindegyikkel. A 10-esre viszont fáj a fogam.
Most összegyűlt 3 csaj buffon kapitány mellé, így összeállt a jó legénység. A 8-ashoz viszont 1-el több töltő kell, ezért ideiglenesen átképzek egy női artystád a td-be amíg kihúzom a 9-est. Átképzés előtt viszont le akartam tudni a koalíciós arty küldetést kiválósággal.
Borzasztóan gyenge arty lett a 10-es francia. Tegnap 1000 alá húzta a wn8-am, semmibe nem sebez 2-300-nál többet, szuperheviket pedig meg sem karcolja.
Ma azért kicsit jobban ment, mint tegnap. Összejött egy gore medál és teljesítettem a koalíciós küldetést egy régebbi arty küldetéssel együtt:

Most egy fél évig szerintem első sem veszem a francia arty-t. :)

(#175636) Zolee_70 válasza kchryss (#175633) üzenetére


Zolee_70
senior tag

szerintem így programozták le, nálam ugyan ez volt, szintén 4-es szinten....

Más:
Random leáll a játék, de csak akkor, amikor a háttérben futtatom (pl. két csata között olvasom a Facebook-ot). Egyszerűen bezárja magát, újta kell indítani. Aslain modepack-ból a legfrissebbet használom, xvm nélkül, csak néhány mod-al.

Valakinek hasonló?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#175637) Gyuri27 válasza kchryss (#175633) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tavaly is ez volt. Ráadásul a diszek mennyiségét 252-ről feltolták 351-re.
És a 4-es 5-s diszek szaporodtak meg de rendesen.
Ehhez vedd hozzá, hogy napiba kevesebb diszt tudsz nyitni mint tavaly.
Azaz ha kellenek a skinek vegyél fizetős ládikákat.
Aztán csodálkozik mindenki, hogy a játékos szám csökken (aka blizzard, ott is bele sz@rnak a játékosokba, holott neves, nézett streamer ott is mondták mi nem jó).

Amd - Radeon - Ryzen

(#175638) adamgreen


adamgreen
senior tag

WG fest 2018

https://prnt.sc/lvjtnc

szegények még a nevét is elirták. :C

Lényeg ezek lesznek kötvényért megvásárolhatóak.Hogy mikor és mennyi egyenlőre homály

215b, foch 155, és a halálcsillag fentlinken a kép csak szar a ph képkezelője :C

[ Szerkesztve ]

(#175639) Stigma.HC válasza Gyuri27 (#175637) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ezért gyüjtöm ki a tavalyi kollekciókat :DDD Már csak egy hiányzik azokból. Ezeket meg majd ugyan így jövőre ha nem változtatnak addig rajta.

(#175638) adamgreen 215b érdekelni fog, bár egy vagyon kötvény kell majd hozzá gyanítom

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175640) peterson79 válasza Stigma.HC (#175639) üzenetére


peterson79
őstag

Az is adja a bónuszt? Hol írja és mikor? Nem találtam hozzá semmit ami erre utalna.

(#175641) Stigma.HC válasza peterson79 (#175640) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ó nekem csak a feliratok és festések kellenek. Bónuszt nem adnak.

Kredit és xp bónusz már így is 40-en van most.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175642) dokee78


dokee78
félisten

Tavalyi díszítésnél lett kínai és szovjet karácsonyi festésem.
Most nem látom sehol hogyan lehet az idei festéseket beszerezni.

(#175643) jano_77 válasza ollie (#175614) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bitang OP tank ;]
Jaaaa.....NEM, csak ha valakinek van hozzá ESZE! :D

#175642) dokee78: ez most ugye csak vicc!? Ugyan az van mint tavaly! A díszítős részlegnél jobbra vannak az albumok, azokba gyűlik a dísz és ha elértél bizonyos számút a maxból, akkor ugrik a kedvezmény szintje is. Pont mint tavaly. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175644) h1mpi válasza jano_77 (#175643) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg azért T10-ben... na azért ott már elvéreznek az OP nyolcasok ;]

Nekem 2 csatám van vele, 3500 átlag dmg nagyon lila stat :))

[ Szerkesztve ]

(#175645) Veatta válasza peterson79 (#175640) üzenetére


Veatta
aktív tag

Kreditet nem. Csak a legénység szorzó van.

(#175646) jano_77


jano_77
nagyúr

Öröm és bódottá van ma! :W :o
Egy órás etap ---> 5 csata és mind Vesztett! :O :W
Mert a retek nyomorék WG csak ilyen csoda csapatokkal tesz össze, akár melyik szerverre megyek át:

Élmény így a játék az ilyen véglényekkel! Esküszöm ezek segítség nélkül még haza sem találnának. :W
és még be is kékültem egyik ilyen tard miatt. :U (mert persze ha az enemyt lövöm futtában, mikor Ő is fut, akkor 10-10x nem találom el, de amikor a sajátra lövök, azt rögtön beadja! :O )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175647) Barret001 válasza jano_77 (#175646) üzenetére


Barret001
addikt

Nézzük a jó oldalát! Mindig Te vagy a legjobb :)

Látom volt OP IS-3A is a csapatodban!

[ Szerkesztve ]

(#175648) h1mpi válasza Barret001 (#175647) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sok olyan is megkapta, akinek nem kellett volna :))

(#175649) dokee78 válasza jano_77 (#175643) üzenetére


dokee78
félisten

Ünnepi hangulatom szintje X-es.

De nem emlékeztem,albumban hogy lehet tele rakni,hogy legyen festés.

(#175650) zodo válasza jano_77 (#175646) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne is mond, tegnap és ma a napokban dicsért Skorpióval 20 csatából 6 győzelem 30%wr és átlag két lövésem van. Nesze neked top10 xp szerzős 5x xp küldetés.

IS-3A hát ja ... ma top tierként pl. megmutatja a némi rutinom. 1, 2, 3

5 csata = 3 tier X, 1 tier IX, 1 tier VIII

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.