Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175801) ollie válasza jano_77 (#175788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valami japán anime-ból van, nem fogják máshova tenni az ázsiai szerveren kívül. Sőt, van még egy anime tank náluk.

***

(#175802) Dr.Én válasza ollie (#175800) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az is lehetséges...
Akkor meg marad az aranyam... Light vonal nem az erősségem..

WOT: kissio

(#175803) Enzolord válasza ollie (#175801) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, a The Nameless.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#175804) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy köztudott dolgot írok most le, de hátha van pár ember, aki még nem vette észre vagy nem figyelt fel erre a díszekkel kapcsolatosan.
A díszek mixelésénél érdemes figyelni arra, hogy vannak a díszek jobb alsó sarkában kis piktogramok, amik azt jelölik, hogy milyen dísz a fán - gírland, csúcsdísz, gömb, doboz, stb - és érdemes olyan díszeket mixeltetni, amiből csak egy van az adott szinten! Én ezt csináltam, ilyenkor ugyanis garantált a jó eredmény, nem tud olyat gyártani, ami már meg van a kollekcióban. Így viszonylag gazdaságosan és gyorsan lehet fejleszteni az albumot az összezúzott díszekből nyert kristályokért és növelni a darabszámot, ezzel pedig a bónusz%-ot is. ;)
Nyilván amikor ezek elfogynak és csak a több db-os díszek vannak, akkor előfordulhat, hogy egymás után akár többször is ugyan azt a díszt fogja a gép legyártani, ami már meg volt. Viszont én azt vettem észre, hogy mintha jobban, szerencsésebben gyártana a gép, mint tavaly tette. Sokkal többször dobott olyan díszt, amire szükségem volt, mint ami már bent volt az albumban. Persze volt arra is példa, de ritkán - hála az égnek. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175805) ollie válasza jano_77 (#175804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy az is jó, ha több fajta van, de még egy sincs belőle, akkor az első garantáltan olyan, ami még nem volt meg.

***

(#175806) jano_77 válasza ollie (#175805) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, ezt lehagytam. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175807) Ispy


Ispy
veterán

Csak én vagyok olyan mázlista, hogy kilőtte egy EBR 75-ös? :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175808) jano_77 válasza Ispy (#175807) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mikor került be a játékba? Én nem is tudtam, hogy már bent van!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175809) h1mpi válasza jano_77 (#175808) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A CC-k megkapták tegnap próbára

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#175810) Ispy válasza jano_77 (#175808) üzenetére


Ispy
veterán

Azt nem tudom, de rusnya egy dög....

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175811) gbp


gbp
csendes tag

Üdv!
Ma kaptam sms-ben:(Confirmation code:××××× Never give this code out.Wargaming.net).2 napja nem voltam aktív sem a wot honlapján sem a játékban.Valaki babrált a felhasználómmal,vagy mire véljem ezt a megerősítő kódot? :(((

(#175812) jano_77 válasza h1mpi (#175809) üzenetére


jano_77
nagyúr

Teszteltetik még 24-e előtt, hogy bemerjék-e tenni!? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175813) Antonius1978 válasza jano_77 (#175804) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te Jano, ezt nem pontosan ertem.Te a 480 toredekbe kerulo veletlenszeru 5os diszekrol beszelsz, vagy a 960-ba kerulo kezileg kijelolheto 5os diszekrol? Mert ha az utobbirol, akkor azt rem egyszeru csinalni, csak meg kell figyeld hogy a 4 kozeg kozul epp melyikhez gyarts, es sanyi.
De ha a 480as veletlenszeruekkel tudsz cselezni valamilyen modon, az roppant erdekelne, mert jelenleg van epp 4800 toredekem, ami 10 db veletlen 5osre eleg, 2 nap alatt amig befejezodik a ladakat ado kuldetesek, abbol meg szerintem epp kijonne meg naponta 480, azaz lenne eleg toredekem, hogy legyartsak 12 db veletlen 5ost, jelenleg ladas kuldibol kaptam 2 db 5os diszt, es osszesen ha fejben szamolom es jol emlekszem, akkor 15 db foglalat van, es nekem lesz 14 5os szintu diszem, de +1et meg veletlenul beadhat ladakbol, ugyhogy elmeletileg epp 15 5-os diszem lenne, ami =10es szintu hopehellyel.
Es a 10-es szintu tanklearazast ra tudnam dobni a 430U-ra, vagy az amcsi E5-re, jelenleg mas 10-es tank nem erdekel

(#175814) jano_77 válasza Antonius1978 (#175813) üzenetére


jano_77
nagyúr

Khm....őszinte leszek: fingom nincs, hogy miről írtál ilyen hosszan! :U :F
Amiről én beszéltem:
Belépsz az új, idei albumba - mindegy melyikbe - és mondjuk II-es szintnél nyitod ki. Látsz mondjuk 4x5 dísz helyet. Mindegyik dísznek a jobb aldó sarkában van egy kis piktogram. Ha ráböksz az egérrel a dísz helyére, akkor megnyílik a díszkészítő gépezet, amin pontosan be lesz állítva annak a dísznek a paramétere, amit szeretnél gyártani. Rányomsz a gyártásra és elkészül a dísz, amit szerettél volna.
A árakat most fejből nem tudom pontosan, de az V-ös az 1440-be kerül az biztos.
Tudom, hogy lehet véletlenszerűen gyártani és az olcsóbb - lehet az kerül 960-ba :F - de az bizonytalan mint a kutya vacsorája.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175815) Antonius1978 válasza jano_77 (#175814) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Nos, akkor az ugy draga mulatsag, ha 1440-be vagy mennyibe kerul,es szamomra ez hasznalhatatlan, mivel csak 5400 toredekem van most kb, de viszont ma kaptam 2 db 5-os diszt, tehat mar csak 11-et kell legyartsak a 10es hopehelyhez.Ami veletlenszeruen vagy osszejon, vagy nem...de legalabb megkiserlem megcsinalni.
En ugy lattam, hogy 960 ha te akarod kesziteni, es 480 a veletlen...az 1440-et nem ertem...mindjart megnezem...az is lehet hogy a tavalyiak elkeszitesehez kell annyi? Nem tudom.

(#175816) nanus válasza jano_77 (#175786) üzenetére


nanus
senior tag

(#175817) Emu válasza gbp (#175811) üzenetére


Emu
őstag

:K
Elég valószínűnek tűnik, hogy valaki járt bent nálad. Ajánlott a jelszó csere.

(#175818) Jokerdapro válasza jano_77 (#175804) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Még egy dolgot tennék hozzá a dolgokhoz. A kollekciónál hiányzó diszre ha klikkelsz, akkor a készítő megnyílik és már be is van állítva. Ergo csak egy kattintás és lehet is gyártani. Nem kell nézegetni az albumot, aztán meg átlépni beállítani. (Főleg ha az ember elnézi és rosszat állít be. :D )

(#175819) kchryss válasza jano_77 (#175786) üzenetére


kchryss
addikt

ISU-130? :F
Csak nem elírtad te is a SU-130-at? ;]
Ha esetleg tényleg az igazi ISU-130 gondoltál akkor az biztos nem lesz.

Chieftain/T95 CW jutalom tank. Nem fogják betenni a kalendáriumba. Ennyi erőből IS-5-öt is írhattál volna.
KV-4 KTTS szintén CW tank az is kizárt.
Edelweiss és Nameless anime tankok speciálisan az ázsiai szerveren.

(#175820) KisApám


KisApám
addikt

Miért kapják az Amerikában 10%-al olcsóbban pl. a dobozokat hozzánk képest az ottaniak ?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#175821) Warton válasza jano_77 (#175786) üzenetére


Warton
őstag

A CDa 105, pantherek, wz1201g, sta2, s1 bármikor megvásárolható, most is, minek tennék be a kalendáriumba?

(#175822) kchryss válasza KisApám (#175820) üzenetére


kchryss
addikt

Mert az a régió döglött és örülnek ha van online annyi játékos, hogy csatát tudjon indítani az mm.
Ne irigyeld tőlük. Egy csomó amerikai játékos inkább átjött az eu szerverre játszani 200-as pinggel, mert annyira játszhatatlan már a saját szerverük.

(#175823) lacibacsi válasza KisApám (#175820) üzenetére


lacibacsi
addikt

Próbálják megtartani az igen szerény felhasználói kört. Majd ha egyszer az EU is elkezd igazán haldokolni, akkor itt is olcsóbbak lesznek a dolgok... Amúgy puhul már a rendszer itt is. Defender, 1:40 free váltás, hogy csak két példát mondjak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175824) ollie válasza Antonius1978 (#175813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt ne felejtsd el, hogy csak akkor lesz meg a tízes szint, ha azonos témájú diszek vannak a fán. Pl. mindegyik new year.

***

(#175825) ollie válasza KisApám (#175820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az USA- ban mindig nettó árakat írnak ki online, mert államonként eltérő az áfa. Még így is jóval kevesebbet keres a WG azon, amit nálunk vesznek.

[ Szerkesztve ]

***

(#175826) kchryss válasza ollie (#175824) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt honnan vetted? Tök mindegy milyen típusú díszeket raksz fel, csak a szintje számít.

(#175827) ollie válasza kchryss (#175826) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig nálam csökken a szint, ha keverem.

***

(#175828) kchryss válasza ollie (#175827) üzenetére


kchryss
addikt

5-ös helyett másik 5-össel próbáld. ;)

(#175829) Jokerdapro válasza ollie (#175827) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ahogy a kolléga írja, ha mind ötös szintű dísz (akár kevert stílusban is) akkor meglesz a X-es ünnepi szint. :)

(#175830) Antonius1978 válasza kchryss (#175828) üzenetére


Antonius1978
addikt

:DDD

(#175831) peterson79


peterson79
őstag

Elsőre egy kérdés: Olyan akcióra is emlékszem amikor in-game aranyért lehetett venni premium napot, ha jól tudom egész olcsón ráadásul, talán 30-50% is lehetett árban.

Ilyen mikor várható szerintetek megint?

Azért érdekelne, mert még szándékoznék venni ládákat, de még nem tudom melyiket, 25-ös, de lehet csak 11. viszont ha aranyat másra nem nagyon tudom felhasználni (prémium tankot nem szándékozok venni belőle még adventi vagy karácsonyi akcióban), akkor annyira már nem is jó bolt, inkább abból a lóvéból konkrétan pénzért veszek prémnapot, persze azt is amikor akciós.

(#175832) Barret001


Barret001
addikt

Olyan szintű szopás van,hogy "pályafutásom" alatt hasonlót sem láttam...pont.

(#175833) jimmy74 válasza Barret001 (#175832) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát akkor be se lépek.
Napok óta melóm nem engedi de kipróbálnám az IS-3A-t.
Már ha kiadtam annyit érte :DDD ...1900ft...

WoT:jimmbo

(#175834) HellGreg


HellGreg
őstag

Én a szopásnapokon, ha már nagyon szarul állok, beülök a Su-85-be, és mivel az a gép fossa a győzelmeket (nagyon durván, tegnap pl. 15/14), azzal felhozom a napi szintet legalább 51%-ra. :DDD

peterson79: volt már az adventi kalendáriumban, és ha jól emlékszem lesz is valamikor az ünnepek alatt, amikor mind az arany-, mind a pénzbeni értéke akciós lesz, de általában csak a 360 és a 180 nap szokott az lenni, 30 sosem.

[ Szerkesztve ]

(#175835) Barret001 válasza jimmy74 (#175833) üzenetére


Barret001
addikt

17 meccs,35% winrate... No comment.

(#175836) Imilenni


Imilenni
addikt

Esetleg a prémium KV-2 szerintetek lesz a kalendáriumban?

Press "F" to pay respects.

(#175837) notika77 válasza Barret001 (#175835) üzenetére


notika77
senior tag

Ha játszottál volna még 5 csatát, amit megnyersz, akkor már 54% a WR. Túl korán feladtad :)

(#175838) gbp válasza Emu (#175817) üzenetére


gbp
csendes tag

Jelszó változtatás esetén kapok egy ilyen 5 jegyű kódot,szóval ezt valaki aktiválta tegnap :((( "Szerencsére" a bankkártya adatok is mentve voltak,viszont vásárlás nem történt.
Köszi a megerősítést!

(#175839) jr1994 válasza Razermazer (#175733) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom mit fogyasztottál de én is kérek belőle :D a Skoda T50 a Standard B-vel karöltve konkrétan a legjobb 9-es medek.

175785 Emu: dettó, ez már túlzás szerintem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#175840) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Mutáns-ra váróknak eljött a Kánaán... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175841) ollie válasza Imilenni (#175836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit számít az, hogy szerintünk lesz-e? :DDD

Amúgy csak akkor érdemes megvenni, ha gyűjtöd a prémium tankokat, mert hogy creditet nem fogysz vele farmolni, az biztos.

[ Szerkesztve ]

***

(#175842) h1mpi válasza lacibacsi (#175840) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ez a tank egy semmi már, a 220-230-as lövegpajzsát rommá goldozzák már tier 8-ban is...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#175843) jano_77 válasza h1mpi (#175842) üzenetére


jano_77
nagyúr

De akkor khryss vajon miért várt pont erre a tankra!? Mert ritkaság? Ezért megéri a goldot? :F

STORE:
Tegnap - 1 hét alatt - megjött végre a csere méret a pulcsiból és pólóból. Egészen gyors volt a posta, hogy egy hét alatt megjött Kölnből. :)) Illetve kaptam egy 20%-os kódot, ha esetleg vki szeretne vásárolni a STORE-ból. Mondjuk így, hogy a cseréhez ragaszkodtam és nem akartam újat rendelni, nem tudom, hogy érvényes-e még, de ki lehet próbálni. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175844) lacibacsi válasza h1mpi (#175842) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ennek ellenére magas a hype-ja...

(#175843) jano_77 : goldért mennyibe fáj ez a tank?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175845) ollie válasza lacibacsi (#175844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

7800, elég olcsó heavyhez képest.

***

(#175846) jano_77 válasza ollie (#175845) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg annyira gáz a tank és csak gyűjtői értéke van? 7800 gold nem annyira sok. Ha egyszer megválnék az acc-tól dobhatna az összegen ez a ritkaság szerintetek?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175847) galervin93 válasza jano_77 (#175846) üzenetére


galervin93
őstag

Megvenni valamit csak azért, hogy a jövőben (legjobb esetben is) félértéken eladd? Mindezt egy leszállóágra került játék virtuális eleméért (lehet a tizedét sem éri majd két év múlva?)? Egész jó ötlet!
.
.
.
:Y

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175848) Ispy válasza galervin93 (#175847) üzenetére


Ispy
veterán

Ha a pénz nem számít, akkor még megértem, hogy valaki gyűjtögeti a tankokat, bár értelmét akkor sem látom, mert holnap lekapcsolják a szerót, aztán volt, nincs.

De, ha tényleg játszana is vele, akkor miért ne....

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175849) Emu


Emu
őstag

Továbbra is küzdök az olasz ággal. Ez a P43 bis sem kerül be a kedvencek közé...papíron egész jónak kellene lenni annak az ágyúnak, de gyakorlatilag csak apcr-el használható. Valaki panaszkodott, hogy lassú a T44 lövedéke, hát...ennek a csodának olyan lassú, hogy látszik milyen ballisztikus íven repül a lövedék :DDD Kb. mint T49 HE lövedéke. Az 140-es alap átütés inkább olyan 120-nak érződik, még papír tankokról is sikerül rendszeresen lepattanni.
A fentiekkel még meg is lehetne barátkozni, ha lenne hozzá mobilitás, de a heavyk előbb pozícióba érnek mint én, így már értem miért kell csak 800 kombinált a 3 markhoz... :W

[ Szerkesztve ]

(#175850) Ispy válasza Emu (#175849) üzenetére


Ispy
veterán

Én is azt hittem, hogy ennél nincsen szarabb, amíg be nem ültem a P43 terbe, stock állapotban neki se állj, ha nem akarsz eret vágni magadon idő előtt. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.