Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175451) kchryss válasza wwenigma (#175443) üzenetére


kchryss
addikt

Te tavaly is így nyitottál. Vadász vadász ... ;]
Ettől még a wg nem hazudott, tisztában voltál vele, hogy ez is lehet az eredmény, olyat adtak a ládát ami benne volt a pakliban.
Lehet valaki mást kéne megkérned, hogy nyissa ki a dobozokat helyetted. :DDD

Amit még nem értek a streamereknél. Dez és QB is erősen kritizálja a wg-t, ennek ellenére azért a hozzájuk vágott 200 ládát kinyitogatták és még videót is csináltak róla. Én ha ennyire tiltakoznék a játék jelenlegi politikájával szemben akkor csak a kritizáló videót készítem el és a 200 ládát visszaküldöm, nem veszem át vagy nem bontom ki ezzel nyomatékosítva az álláspontomat.

A játék jövőjét illetően (haldoklik-e a wot) a streamerek oldalán állok, nem kellenek a powercreep prémium tankok, normálisan kéne balanszolni a tankokat (prém lőszert) és akkor nagyon király lenne a játék.
A karácsonyi dobozokkal kapcsolatban viszont a wg oldalán állok. Ez egy jó akció. Mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy megéri-e pénzt költeni rá vagy sem és ha igen akkor mennyit. Gondolom aki veszi a ládákat az nem a gyereke szájából veszi ki a kaját, hogy erre költse. Ez az a pénz amit nem sajnálok a wg-től, hogy leszippantja az emberektől, jól csinálják, kiváló marketing fogás. Aki kitalálta tavaly, hogy csábító prém tankokat rakjanak a ládákba nagy pénzügyi zseni volt. Megnézném mennyire nő a wg bevétele ez alatt az event alatt és mekkora része az éves bevételüknek.

(#175450) @Bobyjack:
Aki beteg és nem bír ellenállni a csábításnak az menjen el orvoshoz. Sosem értettem miért kell a szerencsejátékot is törvényben szabályozni. Felnőtt emberek vagyunk aki nem tud józanul gondolkodni és felmérni a kockázatokat az megérdemli a sorsát.

[ Szerkesztve ]

(#175452) Bobyjack válasza kchryss (#175451) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezt úgy írod, mintha elszigetelt esetek lennének ezek az emberek, mondjuk egy a százezerből. Mintha nem lennél tisztában azzal, hogy itthon 2014-ben az ország 28%-a dohányzott a WHO felmérése alapján. És még mennyi alkoholista, drogfüggő és egyéb szenvedélybeteg van. A szerencsejáték szenvedély ugyanilyen szenvedély betegség, ugyanilyen, ha nem rosszabb sorsokkal.

(#175453) wwenigma válasza kchryss (#175451) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, sajna ritkan vagyok igazan szerencsés. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175454) Barcelona95


Barcelona95
tag

Eltekintve az IS-3A okozta felháborodástól, akinek van T55A-ja vagy 260-a, az vegye elő, a buff után mindkettő egész kellemes lett. :C

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#175455) Barret001


Barret001
addikt

Vegyétek a sok dobozt,legalább lesz mit olvasgatnom:) Pörög a topic rendesen,máskor 1 hét alatt jön össze ennyi hozzászólás!

(#175456) kukulec


kukulec
őstag

t-54-es személyzethez a 6th sense-en túl mit érdemes választani?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175457) wwenigma válasza Barcelona95 (#175454) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eddig is szerettem, vegre nem ugy lo mintha csak dobálná hanem repül. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175458) HellGreg válasza Bobyjack (#175450) üzenetére


HellGreg
őstag

Szerintem egy olyan gyűjtő akinek csak az IS-3A hiányzik, más tészta, mint egy olyan, akinek azért még van mit venni. Ha összeszámolom, hogy van még az ingame shopban 3-4 prém ami nincs meg, plusz lesz még 10 nap adventi naptár, ahol eshet 4-5 tank, amit megvennék, már el is van költve a 100K gold 70%-a, a maradék meg megy fejlesztésre stb. Nekem megérte. Más kérdés, hogy jövőre már nem igazán fogok tudni mit kezdeni 100K arannyal, úgyhogy bármi legyen is a "fődíj" a nyitogatósban, nem fogok így ugrálni. De most még volt miért.

(#175459) kchryss válasza Bobyjack (#175452) üzenetére


kchryss
addikt

Évekig pókereztem és volt egy időszak amikor sportfogadással is foglalkoztam. Mindig tudtam hol a határ mennyit éri meg kockáztatni és mennyit nem. Sosem mentem mínuszba hosszabb távon, mert mindig tudtam ha meg kell állnom és meg is álltam.
Az nem megoldás, hogy betiltjuk a szerencsejátékot a szenvedélybetegek miatt. Szerencsejáték az emberiség története folyamán mindig volt és mindig lesz is. Már az ókorban is voltak szerencsejátékok. Ha valaki elveri a pénzét a wot-ban a ládák miatt, hidd el ha nem lennének ládák ugyanígy elverné máshol. Ennyi erőből a lottót is be kéne tiltani.
Aki beteg az meg fogja találni hol játszhatja el a pénzét, mert mindig lesz rá valahol lehetőség. Ezért nem megoldás a problémára az ha egyes helyeken megszünteted a lehetőséget, megoldás csak az lehet ha orvosilag kezelik a szenvedélybetegeket.

(#175460) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nalatok is rossz a hang? Egyszeruen elmennek sávok, nincs motor vagy lövéshang. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175461) zozyk


zozyk
addikt

Na basszus, amit akartam, minden meglett. :B
Vettem még egy 3as csomagot és tessék. :D

(#175462) Emu válasza zozyk (#175461) üzenetére


Emu
őstag

Most a csúcs díszre a szoknya dekorációra, vagy a kis világításra gondolsz?

;]

(#175463) zozyk válasza Emu (#175462) üzenetére


zozyk
addikt

Neviccelj, az 500 goldra természetesen... :D

(#175464) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Bakker, de ritkan van amikor gratulal az ellen! :Y

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175465) dokee78 válasza Kelvin (#175396) üzenetére


dokee78
félisten

Azért ne felejtsd el,ha nem lenne fizetős játékos nem lenne miből fejleszteni és talán wot sem.

(#175466) galervin93 válasza wwenigma (#175464) üzenetére


galervin93
őstag

Tegnap én is kaptam egyet, bár több volt a "cancer" meg egyebek. :D Mondjuk adta rendesen, FV TD-vel 10 meccs, 7 győzelem, közel 4000-es átlagsebzés, ebben volt egy 7.5 meg egy 6.5 ezres kör is. Egy igazán rossz csatám volt csak, ahol egy átütőm volt Gleccser mapon, K-91 felszaladt középen, átütöttem és gyújtottam de eloltotta, mondom megyek a heavy line-ra, erre belerongyoltam a jeges vízbe... Hogy a nxaka nyúljon meg annak, aki kitalálta azt oda. :DDD Mindenesetre nagyon élveztem, beteg állat ez a gép, mással nem is gurultam.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175467) Ispy válasza dokee78 (#175465) üzenetére


Ispy
veterán

Nagyon bírom ezt a paytowinezest, gondolom logikusabb lenne, hogy aki fizet azért, hogy mások ingyen játszashanak még legyenek jó nagy hátrányba is, mert hát ők fizetnek.

Egyébként én még nem vettem észre, hogy olyan nagyon tolná a statomat a wg, pont ugyanúgy szopok, mint aki nem fizet.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175468) sutyi^ válasza wwenigma (#175447) üzenetére


sutyi^
senior tag

25x-es Christmas box mérlegem.

1x Turán
1x M4 Imp.
1x KV-220-2
1x BC-25 skin (ami persze nincs meg. :DDD )
3x garázs hely
12 nap prém
11.500 gold

Prém időben és aranyban visszajött az ára, szóval nem panaszkodom. T5 bigyók meg jók lesznek bohóckodni néha. Ha látok valami értelmeset az Adventiben akkor lehet elverem arra a goldot.

Szóval ha valakinek kell gold, akkor vegyen inkább dobozokat az extra chance miatt. De ha arra blazíroz hogy kipottyan egy T8 prém, arra nagyon kevés az esély. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#175469) vbbb válasza sutyi^ (#175468) üzenetére


vbbb
őstag

Szerintem az ido mulasaval aranyosan csokken, hogy nyolcast adjon a jatek.

(#175470) Kelvin válasza dokee78 (#175465) üzenetére


Kelvin
őstag

Itt nem erről van szó, már leírtam. Én is elég sokat fizettem eddig, prém tankom is van elég sok. De elvárnám, hogy ebből a rengeteg pénzből fejlesszenek érdemben. Még mindig 5 évvel ezelőtti hibák, problémák vannak a játékban. Még mindig szopunk és bosszankodunk a +2 MM miatt, 6 év alatt nem sikerült egy normális tank balance, helyette jött a sok op prémium, ami mindenben jobb mint a normál megfelelője. Nézd meg, egy normál klán sh-ra milyen tankokat visz..
Ezeknek köszönhetően, olyan szinten romlott az átlag játékos szint, hogy már minden 10 meccsből legalább a fele hatalmas különbséggel zárul. Sokszor percek alatt.
Én is szeretném ha nem így lenne, mivel sok időt és energiát fektettem a játékba, de sajnos így van.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175471) Rick3D


Rick3D
senior tag

OMG :D Az első 30 dobozból esett : Def,IS3A,DEF,E25, mind a 4 skin és a mikulás parancsnok. :C Baromi szerencsés kör volt ez :C

(#175472) HellGreg válasza Rick3D (#175471) üzenetére


HellGreg
őstag

Én lottózni is elkezdenék a helyedben... :C

(#175473) Thrawn


Thrawn
félisten

Napi kód: GIVEAWAY

Rick3D: mázlista! :O

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#175474) jano_77 válasza wwenigma (#175464) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó lett a T55-A? Úgy értem, érezhetően jobb?

(#175467) Ispy: +1

(#175473) Thrawn: lehet tudni, hogy mit ad? Köszi amúgy :R látszólag elfogadt. ;)

(#175471) Rick3D: gratulálok. Egy IS-3A-nak nagyon tudnék örülni, de csak Defi jött helyette. Mondjuk persze ennek is örülök, nem vagyok telhetetlen - jajj dehogynem, egy picit mégis. ;] :DDD

(#175470) Kelvin: osztom azt, hogy ennyi pénzből érdemi munkát is csinálhatnának! A csicsa számomra nem ez a kategória, meg az, hogy szinte minden másnap kiadnak vmi új prémtankot. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175475) Rick3D válasza HellGreg (#175472) üzenetére


Rick3D
senior tag

Áhh ez ilyen életem mákja volt, tavaly szinte semmi nem esett és vagy 3x ennyi dobozt vettem. Amúgy kaparósat néha próbálgatod de 500Ftnál többet még nem nyertem :DD

(#175476) inferno88


inferno88
őstag

Tegnap mentem megint pár kört a SU-130PM-mel, de egyszerűen nem adja. Én vagyok ennyire érzéketlen még a tankhoz vagy tényleg fostosnak tartja más is?

Semper fi!

(#175477) Simulacrum válasza kchryss (#175451) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem az a gondom ezzel, hogy gyerekek is játszanak és ez nem éppen a jóra neveli őket. Gyanítom sokan kisírják a szüleiktől a pénzt ezekre a ládákra és ezzel a szerencsejátékozással olyat tapasztalnak meg, amit lehet máshol nem.
Felnőttként persze dönthet úgy valaki, hogy pixelekre költi a pénzét, de talán jobb lenne, ha nem ilyen lehetőségek szaporodnának a világban.
Most látva, hogy ez mennyire megborítja az embereket elgondolkoztam ismét az accom eladásán, kár, hogy tilos...

(#175478) inferno88 válasza Simulacrum (#175477) üzenetére


inferno88
őstag

Milyen kár, hogy van külön fb csoport is rá.

Semper fi!

(#175479) Ispy


Ispy
veterán

Egyébként mindig elképedek, hogy egy stock közeli tank 80%-os legényekkel mekkora egy játszhatatlan foschtalicska, a p43 ter. itt hevert félig kifejlesztve a garázsban, mert olyan volt vele menni, mint sajtreszelővel r.....lni, már azon gondolkodtam, hogy felgyújtom és beszántom.

Aztán loopos goldból feltoltam a nagy ágyút, meg a legényeket és voálá, imádom már most, pedig csak 3 kört mentem vele.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175480) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Másfél év kihagyás után megint kedvet kaptam a wothoz. A hozzászólásokon felbuzdulva én is kedvet kaptam nyitogatni. Vettem 75x magic doboz csomagot. És ezeket kaptam.

71 nap prémium
4 női tag + a Santa
43 k gold mert volt olyan tank amit többször is beadott
4 T10-es tank skin
Jó pár garázshely (nem tudom mennyi volt nekem előtte)
Rengeteg dísz. A fát 10-es szintre húztam és még így is maradt sok belőle.
Is3-a ; Defender ; kv 220; m4 ; Turán
Lefh arty és E25 (ezek már megvoltak előtte is)
3.5 milla kredit.
A goldból pedig megvettem az 50tp tankot.

Több mint 5 éves az accountom. Ezzel együtt kb 80 ezret költöttem a játékra. Nem kísértem a szerencsémet többet nem veszek sem most sem a jövőben mert eddig bármilyen szerencsejátékot játszottam csak bukta volt.

(#175481) Black_Sheep válasza kchryss (#175442) üzenetére


Black_Sheep
tag

Én nagyon sajnálatosnak tartom, hogy
1. bekerült az IS-3A a játékba, mert egyértelműen OP T8-T9 szinten. Ezzel a tankkal bárki jó köröket futhat a tárnak hála, nem igazán követel skillt. Ha jó játékos vezeti, akkor akár 3k átlagsebzést is ki tud belőle hozni - egy T8-as tankból...
2. ekkora esélyekkel dobál T8-as tankokat. Tegnap reggel vettem egy 12k HUF-os csomagot, dobott 8,3k goldon kívül egy IS-3A-t és egy Defendert. Este vettem 6k HUF-ért egy 11 db-os csomagot, abból is nyitottam IS-3A-t. Gyakorlatilag a WG megöli a T8-at, elértékteleníti a többi prémtankot, mert várhatóan IS-3A-Defender duókkal lesz tele minden csata. Ezen kívül csökkenti T6-T7-ben a szórakoztató csaták esélyét, ha T8-ba dobja a szerencsétlent low tierként.

(#175482) inferno88 válasza Black_Sheep (#175481) üzenetére


inferno88
őstag

Elég a következőt elképzelni:

IS-3A találkozik egy full HP-s Tiger I-gyel. 6 másodperc alatt ki tudja szedni az 1400HP-ját, ha minden IS-3A töltet +19.6%-os RNG-t kap! 6 másodperc alatt a talán legtöbb HP-val rendelkező Tier7 nehéz tankot!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#175483) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha már így túl vagyunk a láda nyitogatások kezdeti SOKK-ján, akkor csak nekem tűnik úgy, hogy mintha sokkal kevesebb díszt adtak volna a ládák, mint tavaly!? Vagy annyira meghalványultak volna az emlékek, hogy nem emlékszem rá jól, hogy szerintem jóval több dísz gyűlt össze az albumban. Most csupán 30%-ra sikerült feltolni az albumok telítettségét a 64 ládából. Illetve több dísz is kell mint tavaly. Volt itt olyan, aki már bedobta, hogy a fenyőfás skin meglett számára. Hogyan csinálta, árulja el a titkát pls!?
Sikerült a tavalyi hiányzó egy skinhez a két elmaradt díszt pótolni, így megkaptam a 4-ik álcastílust is a tavalyiból és feltoltam a Pz.Kpfw VII-re. Viszont a mostaniakból olyan sok dísz hiányzik - nekem az tűnt fel, hogy IV-es díszek szinte mindegyikből majdnem csont nélkül mind hiányzó, de nincs egyetlen olyan osztályom sem, ami fullos lenne!? Ez csak nekem tűnt fel és nekem fura? :F :U

(#175480) lnk: több embernél is láttam már a leírásában, hogy 4 csaj legénységi tagot kapott! Ez ugye az elér X-es hangulati szint miatti 4 csajszi és nem a ládákban voltak!? Vagy csupán én voltam annyira "szerencsétlen", hogy nekem egyszer sem dobott csajszit!? :F

(#175481) Black_Sheep: az 1-es pontodhoz annyit fűznék hozzá, hogy mondjuk inkább azt, hogy vannak szerencsésebbek, akiknek kevesebb nyitásból is beadta, de többségben azért a "kevésbé" szerencsések vannak, akik hiába vettek jóval több ládát, akkor sem adta nekik. Én elégedett vagyok, nem az elkeseredettség szól belőlem. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175484) Ispy válasza jano_77 (#175483) üzenetére


Ispy
veterán

Mintha a mikulást dobozból nyitottam volna, de nem vagyok benne biztos, viszont a csajok a díszekből jöttek nálam.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175485) frame>24 válasza inferno88 (#175476) üzenetére


frame>24
addikt

nálam:
Skorp wr: 42% wn8: 742 (= meganoob, sokévi kihagyás után vettem + az elején hittem abban, hogy legalább minimál camoja van, de nem)
su-130pm: wr: 60,00%, wn8: 1646 (nagyon kevés csata, de a tendencia maradni fog)
Ja, a Skorp crew 3 skilles, a SU csak 2...

A camo előny és a +22% difi a toronyforgásban nagyon érződik (amit a limitált kitérés tovább erősít), a lomhaság az egyetlen igazán rossz érzés rajta.
(+ a HEAT goldammo is jobban bejön, mint az APCR, de ez már megosztó téma)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175486) Black_Sheep válasza jano_77 (#175483) üzenetére


Black_Sheep
tag

Túl nagy az esély erre az OP vacakra. Ha csak 2-3k játékos húzta volna ki a ládából az IS-t, akkor azt mondanám, hogy OK, néha feltűnne 1-1 a csatákban. De nézd meg a T8-at: minden csatában 2-3 db futkos, ráadásul messze még a ládaakció vége. Mennyit fognak nyitni belőle? 15k? 20k?
Az emberek többsége szeret OP tankokkal büntetni, ez pedig még farmolja a kreditet is. Nagy a valószínűsége, hogy mind mennyiségben, mind sebzésben az IS-ek dominálnak majd T8-ban.
Nekem is van, mégis nerfért könyörgök, mert más tankokkal játszhatatlanná teszi a farmtiert.

(#175487) Razermazer válasza Black_Sheep (#175481) üzenetére


Razermazer
őstag

Egyetértek, de én tegnap már találkoztam bőven is3a-val az oldalamon és az ellenfélnél is.
Annyira nem ijedtem meg tőle :) Táras tankjaimmal kiszedegetem őket is, hátulról lánc vagy elölről ha tetszik és a maradék bele a seggébe vagy a közepébe, aztán illaberek nádak erek.
Persze mikor szakaszba lesznek az elég gáz, vagy többen, amire igencsak nagy az esély ilyen bőkezű osztogatásban, főleg hogy hármas csomagocskákból is lehet nyitogatni nagy eséllyel.
Ebben az évben én eleget kötöttem így én csak figyelek, mosolygok, játszok szorzózgatom a tankokat nap mint nap, lassan javítom a statomat.
Négy csaj meglesz és kész, is3a is broken ahogy kedvenc bamboo king-em mondja.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175488) Sprq


Sprq
aktív tag

Elkezdjek ma lottózni is? Vettem 3 Magical dobozt és az elsőben IS3-A volt. .:)

Do you hear the voices, too?

(#175489) jano_77


jano_77
nagyúr

Khryss: azért Téged szólítalak, mert Te nagyon otthon vagy a statos oldalak rejtelmeiben. az mitől lehet, hogy a WOT-LIFE.COM és a WOZTILLA oldalak eltérő WN8 értéket mutatnak ugyan arra a régen használt tankra, amivel már nem is tudom mikor mentem utoljára csatát?! :F Egyes tanknál az egyik, míg a másiknál pedig a másik oldal mutat magasabb értéket vmennyivel, de ugyan azt még nem véltem felfedezni. :N

(#175488) Sprq: mindenképp és ha nyered az 5-öst, majd gondolj rám, keress meg PÜ-ben és a részem küld el a számlaszámomra. ;] :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175490) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

25-ös Újévi doboz :

- 25 nap prémium
- 9000 gold
- Turán III
- M4 Improved
- Skorpion G

Kreditet, apraját nem számoltam, összeségében elégedett vagyok. Nem nyitok többet. :D

(#175491) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Annyira rá van cuppanva mindenki az IS-3A-ra... :F Ha működne a játékosok közötti direkt tankcsere, akkor rögtön felajánlanám az enyém egy E-25-ért cserébe...

Kifejlesztettem a T57 Heavy-t. A mai metában mennyire használható? Érdemes megvenni és átképezni rá a T54E1 legényeit? Bár a végén mentem pár jő kört az E1-gyel, ha a T57 egy kicsit is kezesebb nála, akkor rögtön eladom a csudába...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175492) peterson79 válasza Razermazer (#175487) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem lecseng hamar ez az IS-3A mizéria. Más tankoknál is így volt, annyival nem érzem eddig erősebbnek a többinél. Ha éppen rosszkor rossz helyen voltam, akkor bármelyik táras kifilézett eddig...vagy legalábbis sok HP-t buktam rajta.

(#175493) wwenigma válasza galervin93 (#175466) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Volt az is de azokat skippelem. Type5 irt ram, csunyan kikaptunk toluk es alig sebeztem.... (Type5/Maus/2xObj705a szemben....) report és banlist. :)

Szeretem azt a részt Glacieren, ha rossz fele mész akkor vékony a jég. :D Remelem amugy azokat a tankokat egyszer majd beteszik, sajna nem lett meg mielott kivették....

sutyi^: mintha csak en nyitottam volna... :D

Kelvin: +2 MM az KELL, elegge unalmas lenne ha 1es lenne csak...regebben lightoknak +3 volt az igazi.

jano_77: bátrabban kirakom a kupakját most, még nem tudják hol kell lőni de nem lett godlike, csak jobb. Furcsa hogy gyorsabb a lövedék, szokni kell amugy érezheto egy kicsit.

peterson79: adjak neki a szabvany autoreloader mechanikat es kukazzak a mostanit. Ez igy tul OP, kidugod az orrod, egyet pattintasz vagy leveszed a csapatért és 6 masodperc mulva 1000+ sebzes kiosztva....majd 1 loveses modban magasabb DPM mint a sima IS3-nak.... :U

lacibacsi: T54E1-et szerettem a végére, kell a helyzet a T57-nek hogy csillogjon vagy "load the gold"...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175494) peterson79 válasza Simulacrum (#175477) üzenetére


peterson79
őstag

Egy gyerek nevelése a szülő feladata. Ha tisztában van téve, hogy a pénzt nem a földön találjuk, akkor miért lenne gond, hogy ezzel játszik, netán még költ is rá (szülői engedéllyel, mint kezdtem is). Nekem a 6 éves kölköm már alkudozik, hogy nyitná az ajándékot, mikor lesz már karácsony? Azt nem is mondom, hogy mit válaszolt arra, hogy a türelmetlen és hisztis gyereknek nem hoz ajándékot Jézuska...de ezt mind lehet kezelni és akkor megtanulja, hogy hol a helye az Életben...

[ Szerkesztve ]

(#175495) Ispy válasza peterson79 (#175492) üzenetére


Ispy
veterán

Minden opnak mondott tank eddig elárasztotta a játékot, amikor megjelent, aztán 2 hét múlva már csak mutatóban maradtak, szóval ez is el fog múlni.

Ultimate tank nincsen, ahol nyersz a tárral, azt elveszted máshol, szóval én parázok emiatt, nekem eddig a defender sem váltotta meg a világot, ha választanom kéne az IS3 és a defi között, akkor gond nélkül maradna az IS3.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175496) Bobyjack válasza jano_77 (#175489) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azért adnak különböző adatokat, mert a WN8 elvárt értékek alapján számol. Az eredeti elvárt értékeket egy oldal számítgatta, de már nem frissítik. Valószínűleg valamelyik oldal a felsoroltak közül nem a legfrissebb adatbázis alapján számolja a WN8-at. Időközben az XVM átvette az eredeti abbahagyott számítós oldal szerepét és az alábbi linken mindig elérhetővé teszik a saját adatbázisuk alapján frissen tartott értékeket. Jelenleg ezen értékek alapján számolt WN8 érték számít hitelesnek, tehát amit a játékban lévő XVM által mutatott értéknek látsz az számít jónak.

(#175497) lnk válasza jano_77 (#175483) üzenetére


lnk
aktív tag

Igazad van most hogy említed a dolgot igen eszembe jutott a fáról kaptam őket mert nyitás után egyből felpakoltam a fára mindent amit tudtam.Bocs hogy beleírtam nem akartam félrevezetni senkit. Ha ezeket levonom a listából akkor is bőven megérte nekem.

[ Szerkesztve ]

(#175498) peterson79 válasza jano_77 (#175483) üzenetére


peterson79
őstag

A csajok a díszek felrakásával és szintlépés után jönnek, 3-5-7-9 talán? Végülis a dobozokkal összefüggnek, de nem úgy, mint a tankok és az arany meg a többi :)

Egyébként nekem is úgy tűnik, hogy kevesebb díszt kaptam eddig, mint tavaly, meg valahogy nehezebben is adja. Nekem pl a 3-as szintűeket nem nagyon dobálta még, úgy kell őket "kovácsolnom" :)

Ja, ha kész lesz a 2019-es album, csak utána lehet a 18-ast folytatni, ugye? Az most aktív egyáltalán? nem nézegettem nagyon a csata statisztikát, inkább csak tekertem a tankokkal. Mit is adnak? nemzetenként bónuszt?

[ Szerkesztve ]

(#175499) jano_77 válasza lacibacsi (#175491) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem mindenképp JOBB mint az E1! Viszont a vásárlással és az átképzéssel várd meg a dec.22-28 közötti időszakot, mert szerintem akkor lesznek ezekre akciók! Kivéve persze, ha a Karácsonyi tankkedvezményt tier10-ben pont a T57 HT-re tennéd. ;)

(#175494) peterson79: szerintem azt leszögezhetjük - és Simalcum is erre célzott - ez a játék NEM gyerekeknek való! Nem szabadna engedni, hogy regisztráljanak - persze tudom, hogy ezt nehéz kiszűrni, mint a FB regisztrációt is, mert azt ír be, amit csak akar - mert sokkal bonyolultabb játék ez, mintsem egy gyerek megértse, hogy mi is zajlik egy csatában. Helyezkedés, taktika, stb. Csak azt nézik, hogy húúúú, tankot vezetek és lövök nagyot. Persze tudom, hogy nagyon sok felnőtt is ezt csinálja és EZ sem jó! :( Tudom, hogy a WG-nek nem kifizetődő, de az lenne szerintem a megoldás, hogy egy-egy szinten csak akkor engedném túllépni az embereket, ha bizonyos szintet tudnak hozni, ellenkező esetben nem tudna magasabb szintű tankot megvenni! Kifejleszthetné, de a tech tree-ben inaktív (szürke) maradna az adott tank és nem tudná megvenni! Ezzel kiszűrhetők lennének azok a véglények, BOT-ok, majmok, akik rengetegen vannak magasabb tierben és tönkre vágják a többség játékát, szórakozását, élményét! Magánvélemény, lehet érte kövezni. :U

(#175496) Bobyjack: köszönöm a linket, ezt még nem ismertem :R

(#175498) peterson79: 4-6-8-10 a lányok szintje ;) Nekem a IV-es szintek vannak nagyon karcsú létszámmal, van olyan stílus, aminél egy sincs belőle. :N
NEM! Ha elérted a díszekből a X-es hangulati szintet - legmagasabbat, amiért egyébként igen bónuszokat kapsz, max 50% (kredit, XP, free XP, legénységi XP) - akkor válik aktívvá a tavalyi album és az ott hiányzó díszekre ha ráböksz egérrel, akkor a korábban összezúzott törmelékekből (kristályból) beteszi Neked automatikusan a hiányzó díszt. Ezt megcsinálod az összes hiányzónál és akkor teljessé válik az adott stílus albuma és megkapod a tavalyi álca festést. Viszont ezzel ugye fogyni fog a kristály, amiért a mostani albumba mixelni lehet a díszeket, mert itt már nem működik ez a rábököm és automatikusan megadja a hiányzót, hanem sajnos itt már bejön újra a lutri faktor, hogy vagy azt a díszt kapod, ami hiányzott vagy pont olyat, ami már volt és zúzhatod be újra. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175500) peterson79 válasza jano_77 (#175499) üzenetére


peterson79
őstag

Meglepődnél, ha tudnád milyen alacsony az átlagéletkora az unicumoknak :)

Most nem 8-10 éves gyerekekre gondoltam, bár ott is lehet zseni. 15-16 évesek között találkoztam már olyannal aki kente-vágta az adatokat, hogy hol melyiknek milyen vastag és átüthető vagy sem a páncélja. Nem egy felnőtt - köztük Én is - halvány lila gőzöm sincs, hogy minek mekkora, de azt tudom ami elég egy közepes szinthez. Tudom, ez meg másoknak csípi a szemét, de a BOT az nem a tinédzserek között keresendő..szerintem...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.