Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174401) wwenigma válasza jano_77 (#174400) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Morálisan már akkor elásták magukat az úgynevezett magyar "unikumok" amikor azért sírtak hogy az ő csoportjukban nincs sokkal nagyobb nyeremény mint a másikban. Undorító féreg hozzáállás. Akkor ne induljanak rajta ha nem tetszik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174402) jano_77 válasza wwenigma (#174401) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ilyen is volt? Ezt nem olvastam, de tökéletesen egyet értek Veled! Über gáz ilyenért egyáltalán szót ejteni. :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174403) Gyuri27 válasza jano_77 (#174400) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez itt abszurdisztán.
Sose értettem az ilyen embereket.
Meg lehet nézni a wot statom pl. Fisi-fosi. Mégse használok, használtam semmit (még azt a modot se ami mutatja merre néz a löveg).
Hogy másoknak mi jó ebben nem tudom.
A probléma ott kezdődik, hogy másokat akarjuk legyőzni (holott magunkat kellene, néha persze én is elfelejtem ezt).

No mindegy. Ai tank megkapva. T10-el egy szép ász zárásként mára acélfal, spártai, nagy kaliber, szárnysegéd meg még ez az. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#174404) HellGreg


HellGreg
őstag

Nagy a hallgatás. Lesz egyáltalán az idén adventi kalendárium és karácsonyfadíszítős-csomagbontogatós játék?

(#174405) Bobyjack válasza HellGreg (#174404) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Lesz. Tavaly 29-én jött ki a hír róla. Napokon bellül lesz infó.

(#174406) Barret001 válasza HellGreg (#174404) üzenetére


Barret001
addikt

Állítólag lesz,nagyon várom :)

(#174407) HellGreg válasza Bobyjack (#174405) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja pont írtak is csak előbb jöttem ide mint wotinora, állítólag lesz a csomagnyitogató kaszinóban Defender :DD

(#174408) zodo válasza jano_77 (#174400) üzenetére


zodo
nagyúr

Helyesbítek, ez a Bajnokságon történt!

Szégyen emberek akik bármilyen formában előnyhöz próbálják magukat juttatni míg sajnálom a szervezőket, díjjak felajánlóit hogy mindig ez a vége.

Emlékversenyre is csak Tisztességből töltöttem fel 1 db visszajátszást és nyilván nem reméltem hogy nyerhetek vele.
Bajnokságban a szerényebb tudású csapatok közé talán beférhettem volna ha lenne egyáltalán csapat akivel legalább havi szinten pár órát játszanánk hogy szokjuk egymás reakcióit de igen dühös lennék ha ilyenek véget csúszna le a csapat egy-egy jobb helyezésről.

de hogy on is legyek, behúztam odaátról (RU) is a nekem járó 1 évest az itteni 3-as mellett. :K
Potya tank nincs de nem bánom, na jó egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#174409) Dareiosss válasza HellGreg (#174407) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Tőlem egy csomagban 50 prém tank is lehet. Én biztos egy ft nem fogok ezeknek a mocskoknak fizetni.
1 hónapja nem volt olyan napom, amikor 50% fölötti wr em volt.

Mindegy hálás vagyok, legalább leszokom végre a wotról. Van csomó másik játék. Biztos annyi új reg van, hogy nem gond nekik ha lelépnek páran az izomszar matchmakingjük miatt.

[ Szerkesztve ]

(#174410) Jokerdapro válasza Dareiosss (#174409) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mivel mész, ami ennyire lehúzza a wr-t? Új tank, stock tank?

(#174411) HellGreg válasza Dareiosss (#174409) üzenetére


HellGreg
őstag

Én is hasonlókat tapasztalok sajnos, a mai termés eddig 5 győzelem 15 csatából. Mihelyt aktiválok bármilyen személyes tartalékot, ez történik. Biztos véletlen na.

Van 23db 8-as prémtankom, de nincs kedvem játszani velük, mert 10-ből 8 csata 10-es, 1 9-es, 1x meg top vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#174412) Jokerdapro válasza HellGreg (#174411) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Folyamatosan mennek a boostok... szerintem véletlen:
Ez a Wr+boos= konteó :)

(#174413) jimmy74


jimmy74
őstag

(#174414) Barret001 válasza HellGreg (#174411) üzenetére


Barret001
addikt

Túlvállaljátok magatokat! Lejjebb kell menni,amíg megtaláljátok az optimális tier-t!

(#174415) Jokerdapro válasza Barret001 (#174414) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

10/10 egyet értek;) Tank húzáskor nekem se mindig jön a lépés, gm húzáskor már inkább.:) (persze tier5-be egyszerűbb az élet.:) )

(#174416) zozyk


zozyk
addikt

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#174417) Papooo


Papooo
senior tag

A 2. acc varázsa. Jó sokat mentem vele :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174418) ballington válasza HellGreg (#174374) üzenetére


ballington
addikt

Itt nincs nap, szakaszok vannak. Nem a nap határozza meg, hanem hogy nullázódik-e vagy sem, eleve nincs nullázás.
A szakaszokat külön kezeli. Ha az egyiket nem tudtad egy nap alatt teljesíteni, a másik nap onnan folytatod, ahol abba hagytad, ugyanazzal a szakasszal. Ha megvan a küldi, akkor átugrik a következő szakaszra.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174419) ballington válasza kchryss (#174380) üzenetére


ballington
addikt

Semmi

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#174420) jano_77 válasza HellGreg (#174404) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon szelektíven olvasod a fórumot ez immáron sokadszor bizonyosodik be! Mindig csak azért jössz fel, hogy épp feltedd a kérdést, aztán mész is tovább? Tegnap beszéltünk erről és még linkeket is tettünk be, ahol van pontosan erről infó! :U

(#174417) Papooo: nekem is van egy 2. accom, de szerintem már azt sem tudom, hogy tudok belépni - jelszót szerintem elfelejtettem. :U Azért hétvégén majd teszek egy próbát, kíváncsi vagyok mik fogadnak majd belépéskor. Nem is tudom megmondani, mikor léptem be utoljára. :N Mondjuk 2015-ös az acc, tehát tank az nem lesz benne. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174421) HellGreg válasza jano_77 (#174420) üzenetére


HellGreg
őstag

Rákerestem az "adventi" kulcsszóra, és utoljára egy tavalyi bejegyzést talált. Az igaz, hogy nem szoktam visszaolvasni csak úgy az utóbbi 100 hozzászólást, úgyhogy igen, szelektíven olvasok. Ahogy szerintem sokan mások is.
"sokadszor bizonyosodik be" - te ezt így számon tartod? :Y

(#174422) Papooo válasza jano_77 (#174420) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha kész új jelszót az email címedre, akkor biztos bejutsz.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174423) galervin93


galervin93
őstag

Nem is emlékeztem, hogy már 4 éve regeltem, így meglepetésként ért, hogy megkaptam a kultikus ruszki lightot. Elfér a garázsban, legalább a Valentine II-vel együtt már lesz két masina is, amivel light legényeket húzok, eccer a távoli jövőben majd nekiállok a T100-nak, ha addig le nem lövik a szerókat. :D
Amin még inkább meglepődtem az az újabb maraton, gondoltam az első, 850 alap xp-s kört gyorsan letudom, meg is lett első karikára, mondom, miért nem adta meg... ...erre csak holnap indul, fck. :D No mindegy, péntek estétől szabad vagyok egész hétvégén, meghajtom majd, ha sikerül jó szintig feltornászni lehet beruházok a TD-re, meglátjuk majd.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174424) jano_77 válasza HellGreg (#174421) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem, nem húzom a strigulákat, ha erre gondoltál, csak feltűnt, hogy egy napon belül kérdezték két olyan dolgot is, amit éppen előtte beszéltünk ki vagy volt szó róla. (most viszont vissza néztem, hogy pontosan tudjak linkelni)
1.
Te kérdezted a SU-130M maratont - 16:12:43 2018.11.28
Én indítottam el a témát - 11:45:59 2018.11.28
174339 és 174372 hsz-ok között 15 szólt erről! Konkrétan csak 10 hsz-t kellett volna visszagörgetned és azt is láttad volna, hogy mennyi XP-t kell összesen gyűjteni, ha épp nem a tier10 tankkal akarod megcsinálni a maratont. :U

2.
Itt mondjuk már többet kellett volna vissza görgetni, mert eltelt egy nap is a téma indító óta - 09:27:27 2018.11.27
Kchryss bőven kifejtette - ahogy szokta - a véleményét - 19:33.07 2018.11.27
Újra én a WOTINFO-s cikkel - 10:09.43 2018.11.28
Te kérdésed - 21:34:28 2018.11.28

Szal sokat nem kellett volna visszaolvasni.
Én is ritkán tudok feljönni és a kieső idő alatt elég sok hsz szokott születni, de mindig veszem a fáradtságot, hogy visszanézem, hogy született-e olyan, ami érdekel és megkérdezném vagy hogy a korábbi kérdésemre volt-e válasz pl. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174425) HellGreg válasza jano_77 (#174424) üzenetére


HellGreg
őstag

Jól van na :B

(#174426) inferno88


inferno88
őstag

kgergely23: mész a máglyára, készítsd a naptejet! ;]

A sok T-50-2 nagyon idegesítő volt tegnap, remélem hamar eltűnnek az MM-ből, mert úgy látom, hogy elképesztően megjött a kedv a yolozásra. Amúgy durván jól lehet vele száguldozni. Szerintem megunták a Type64 egyeduralmát a T6 könnyű tankok között és a Scorpion G vs SU-130PM-hez hasonlóan le akarják taszítani a trónról,
Orosz ágon az MT-25-ig vannak kihúzva a lightok, most a twitch-es Charlotte Wells-t beáldoztam parancsnoknak és pont jól jött, hogy 100 aranyért veszteség nélkül lehetett újraképezni a skilleket.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174427) lacibacsi válasza Jokerdapro (#174388) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kihagytál két betűt! UN!! Unreal... :B

(#174390) kchryss : Nálad is kopogtat néha Alzheimer úr? Átérzem a problémád... ;)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#174428) Papooo válasza inferno88 (#174426) üzenetére


Papooo
senior tag

Tegnap este mentem két lightvadász csatát, persze csak 2 potyatank volt oldalanként, így feladtam a küzdelmet.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174429) Pug


Pug
veterán

Valószínűleg teljesen láma kérdés, de ha a Stug IV-es kampányt lenyomtam és megvan a tank is, akkor miért nem az új kampány pörög? :F

(A csajokat még nem recruit-oltam, azt is muszáj előtte?)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#174430) benvolio


benvolio
őstag

Az Rhm Borsig-ot utáltam, a Wt nagyon bejött, kedvencek között van. Érdemes lecserélni a Grille 15-re? Jobb mint a Wt? Csak az egyiket tartanám meg. Vélemény?
Üdv!

(#174431) jano_77 válasza Pug (#174429) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nézd meg, hogy esetleg nem-e egy javítandó küldire lépett automatikusan a játék - mert alapból ezt teszi.
Ha így van, akkor indítsd el Te manuálisan a T28 HTc küldiket és utána már ha teljesítetted, akkor elvben a következőre fog lépni. ;) Addig viszont, ha nem minden küldi Kitüntetéssel teljesült, akkor mindig javításra fog ugrani.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174432) Dareiosss válasza Jokerdapro (#174410) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ez az, hogy semmi egyszerűen át tett szopórollerra, és ott is hagyott... :(

10 csatából 9 szer én vagyok a low tier, mehetek bármivel tier 5 től tier 9 ig. De még ez se lenne gond ha nem 2:15 ös csaták lennének zsinórban.

(#174433) Pug válasza jano_77 (#174431) üzenetére


Pug
veterán

Ez volt a probléma, ezer hála! :R

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#174434) jimmy74


jimmy74
őstag

Csak én látom ugy hogy a 2dik kampányban nem annyira haladnak a játékosok vagy nem kihívás?én nem látok egy ilyen tankot se egyiket se.
Szerintem sokkal lassabban lehet haladni szerintem mind2 nálam se kihívás annyira de tényleg több is vele a meló.
Itt nem elég ügyesnek lenni, szorgalmasnak is kell :D

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#174435) Kiki18 válasza jimmy74 (#174434) üzenetére


Kiki18
őstag

A második kampány jutalomtankjai a grindelésről szólnak.
Én nem is koncentrálok rá, egyszerűen csak játszogatok....

(#174436) galervin93 válasza jimmy74 (#174434) üzenetére


galervin93
őstag

Elvették a "varázsát" a küldetéseknek, minőségi követelmények helyett a mennyiségiekre gyúrtak rá, hogy a sok egybitesnek is legyen sikerélménye, közben a fürdővízzel kiöntötték a gyereket is, mert nem a jó játékot jutalmazzák, hanem a sokat. Az üzletpolitikai változásuk (kb. 1-1.5 éve?) sajna lejtmenetre tette a játékukat, legalábbis játékélmény szempontjából biztosan... Persze ebben van a pénz nekik, ilyen formán érthető a dolog, de userként meg sajnálom, mert jó kis játék (volt...) ez.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174437) jano_77 válasza jimmy74 (#174434) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem igazán tudtam értelmezni azt, amit írtál, hogy most akkor kihívás számodra vagy éppen nem, mert elég zagyvaságra sikeredett a hsz. :F :U Szerintem a 2-ik kampány küldik nehezebbek és tényleg ezen felül még az is kell, hogy seggeljen az ember. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174438) Barret001 válasza Dareiosss (#174432) üzenetére


Barret001
addikt

Ezen a néven játszol esetleg? Mert ha igen,akkor nem kellene még tier4-tier5 fölé menned.Ja,és oda sem árt egy jó több skilles legénység! Aki a statját akarja javítani,az így tenne a helyedben.

(#174439) inferno88 válasza jimmy74 (#174434) üzenetére


inferno88
őstag

A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.
Központozás!

Amúgy én sem örülök annak, hogy seggelős lett a második sorozat. Jobb érzés egy-egy hősies csatával letudni a küldetéseket, így nincs olyan értéke a jutalmaknak.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174440) palfitom válasza benvolio (#174430) üzenetére


palfitom
félisten

Nekem mindhárom a garázsban van, és mindhármat szeretem.
A Grille álcája egyértelműen rosszabb, hamar észreveszik, a tornya nem fordul körbe (de elég nagy a kitérése), viszont a gyorsaságával a csata elején el tudsz foglalni jó pozíciókat.
Nem tudom egyiket sem jobbnak titulálni, más stílus a kettő. A WT inkább statikus, a Grillével lehet követni a csatát könnyedén, és odadurrantani nagyot az ellennek...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#174441) Barcelona95 válasza jimmy74 (#174434) üzenetére


Barcelona95
tag

Sajnos a második kampányban nem lehet megkerülni az artyzást, az Excaliburnál semmiképpen, így azok, akik nem vagy keveset játszanak artyval, nem tudják megszerezni a tankot. Nálam is ez a probléma, csak a Gw. Tiger meg az M44 van meg, de ezek mellé kellene még orosz meg francia arty is.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#174442) peterson79 válasza inferno88 (#174439) üzenetére


peterson79
őstag

Érdekesek az "új" küldik mindenesetre. Nem is emlékszem mikor nyertünk meg bázisfoglalással meccset. Most, hogy azt kellene sosem sikerül :)

Amúgy jah, grindelős lett, így könnyebb de időigényesebb.

(#174443) peterson79 válasza Barcelona95 (#174441) üzenetére


peterson79
őstag

Ki kell váltani parancsokkal. Bár nem tudom hány küldetésről van szó..

(#174444) jimmy74 válasza jano_77 (#174437) üzenetére


jimmy74
őstag

Engem nem érdekel annyira a mostani nyereménytankok meg sokkal nehezzebb is megszerezni ahogy tapasztalom és gondolom ezzel a többség is igy van azért nem látok belölük szinte egyet se játékban.

WoT:jimmbo

(#174445) inferno88 válasza peterson79 (#174442) üzenetére


inferno88
őstag

Ezeket eddig én is úgy tudtam megcsinálni, hogy nyerő mérkőzésnél be tudtam zúzni a bázisra és elkezdtem foglalni, közben reménykedtem, hogy a többiek nem ölik meg a maradék ellent. Szerencsés esetben mások is becsatlakoztak, de volt már olyat, hogy saját csapattársam lőtt meg ilyenkor. Ez az a fajta követelmény, amit azonnal kivennék a 'csába.

Semper fi!

(#174446) Barcelona95 válasza peterson79 (#174443) üzenetére


Barcelona95
tag

Az a nagy gond, hogy az első kampány parancsai ide nem jók, parancsokat meg csak a 15-ös küldik adnak, de az artys küldetések megakadályozhatják az eljutást a 15-ös küldetésekhez.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#174447) sequator válasza Barcelona95 (#174441) üzenetére


sequator
senior tag

Ha nem változtatták meg azóta, hogy utoljára néztem, csak az Amcsi ágon van elsődlegesként artyval teljesítendő. A többiben csak másodlagos van, tehát arty nélkül teljesíthető.
Így csak egyet kell itt is paranccsal kiváltani, ahogy az első kampányban is volt.

sautia

sequator

(#174448) jano_77 válasza Barcelona95 (#174446) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem azt mondták anno, mikor megszellőztették az új kampányt, hogy az 1-es parancsai majd tovább vihetőek lesznek!? Ennyi erővel akkor tök felesleges azon fáradozni, hogy az első kampányban paranccsal kiváltott küldiket javítsa az ember!? (kivéve persze, ha az 1-es kampányon belül lenne még szükség a parancsokra)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174449) Barcelona95 válasza sequator (#174447) üzenetére


Barcelona95
tag

Majd jobban ránézek a dologra, kellemes csalódás lesz, ha tényleg így van. Engem egyébként a pattintsd a hp-d 2x-esét küldik zavarnak leginkább, még egyszer se sikerült mióta be van állítva.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#174450) kchryss válasza galervin93 (#174436) üzenetére


kchryss
addikt

Az excalibur küldetéseire igaz amit írsz, de a Chimera küldetései között már felesben vannak skillesek és grindelősek. A 8k sebzéses küldetéssel még skill4ltu is megszenvedett és egy hétig hajszolta mire meglett a kukáskocsival neki ebben a csatában: [link]
Nekem a több tízezer csatám alatt alig volt 8k sebzéses köröm, szóval jól fel kell majd kötnöm a gatyót hozzá.
Ha a 4 talpas szörny küldetéseit nézed akkor pedig azt látni, hogy annál szinte mindegyik küldetés a minőségre megy rá. Egy bot nehezen fog 3 egymást követő csatában 3500 felett sebezni vagy 30k-t sebezni 10 csata alatt.

Szerintem nem probléma, hogy egy 6-os szintű tankot inkább mennyiségi mint minőségi küldetésekhez kötnek. Azt hadd szerezzék meg a gyengébb játékosok is könnyen. Majd ha túljutsz rajta jönnek a minőségibb küldetések a minőségibb tankért. :)

(#174441) @Barcelona95:
Excalibur küldetésekhez megcsináltam az összes szövetséges arty küldetést M44-gyel pár nap alatt kitüntetéssel. Nem esett jól, hogy artyznom kellett, szépen le is vitte azokban a napokban a statom, de kb 20-25 csatából lazán összejött és ez még kevesebb lett volna ha a másodlagost nem viszem végig. Szóval az m44 elég az excaliburhoz.
Abban mondjuk egyetértek, hogy jobb lett volna, ha csak másodlagos küldetésekben van stunolás, mint ahogy a többi nemzet küldetéseinél is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.