Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166451) kchryss válasza Greentea (#166449) üzenetére


kchryss
addikt

Remélem max annyira lesz op, mint a 430u és a 705a. Azok miatt is sírt mindenki aztán kiderült egész jól vannak balanszolva. Most lett vége a 2 hetes cw-s minikampánynak. 126 csatát mentem a kampányban ezalatt nem találkoztam egyetlen 705a-val sem és a csaták 99%-ban 430u sem volt. Obj268v4-ből viszont olyan sok volt, hogy már hányok ha látok egyet. Leírhatatlanul boldog vagyok a nerfjétől. :DDD

Elég könnyű volt ez a kampány. Szokás szerint a [FAME] nyert, [MVPS] lett a második és [GO-IN] a harmadik. Érdekesség, hogy papapawian-t kirúgták élő adásban az mvps-ből a kampány közben. Nem tudok lengyelül szóval nem tudom mi volt a gond, de ha jól láttam abból lehetett a gond, hogy streamelte a kampányt. Aztán kampány után Papapawian átment a fame-be. :D
Végre sikerült egy nagyon dögös kampány festést csinálniuk. Nekem nagyon tetszik. Majd felrakom a maus-ra és menni fog mint a villám. :DDD

(#166452) Greentea válasza kchryss (#166451) üzenetére


Greentea
senior tag

Farmolás közben összefutottam pár 277-el, fv-vel ahányszor rálőttem be is vitte.
Woow! Ez a festés tényleg jól néz ki!

2x2 néha 5

(#166453) lacibacsi válasza notika77 (#166437) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsáss meg, de ez egy baromság! Diegho óta mindenki tudja, hogy 5k WN8-ig mindenki piros... ;]

(#166441) h1mpi : Ahány iskola, annyi féle színezés... Ami alapján a kolléga kék lett, az az eredeti Wotlabs színezés. Én is azzal mérem magam. Lehet, hogy sokak szemében narancs vagyok, de engem megnyugtat, hogy zöldnek látom magam... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166454) Papooo válasza Greentea (#166449) üzenetére


Papooo
senior tag

Megvettem, mentem vele pár kört, nem ájultam el tőle.
Oldalanként 4-7 darab, full tizes csatákban, mindenki arannyal lövi.
Ma K-91-el háromszor pattantam egy 277 fenekéről. Negyediknek már goldot töltöttem, az is pattant. :DDD

Megvettem a K-91-et is.
Mivel bő egy hónapja mentem utoljára az obj 430 v II-vel így most újra meg kell szoknom a hátsó tornyos med stílust.
Pont annyival erősebb a K-91, mint amekkora különbségnek lennie kell(ene) egy kilences és egy tizes vas között.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166455) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T-10, Obj 257 eladva, megnézem mikor lesz legénység átképzés és akkor behúzom a 277-et. Nem olyan rossz az így a nerf után sem. ahogy látom :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#166456) Jadro válasza h1mpi (#166455) üzenetére


Jadro
veterán

T-10 nekem megtartós és az obj 257 is nagyon bejön. Már csak 30e XP a 277, de bajban leszek a legénységgel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#166457) inferno88


inferno88
őstag

Végre egy ász a T54 mod 1-gyel

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#166458) zodo válasza kchryss (#166451) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula! :C

(#166459) DVlad


DVlad
őstag

Pályafutásom legnagyobb bucskája.

És milyen jól fizet a tédézés. :D

(#166460) h1mpi válasza Jadro (#166456) üzenetére


h1mpi
nagyúr

9-es tankot nem tartok meg, kivéve az artyk és a lightok. HT-nál a 9-es szinte mindig 10-es csatában van, ezért akkor inkább én is 10-essel nyomom. A 257 tényleg egy jó tank, de kell a legénysége a 277-be :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#166461) adamgreen


adamgreen
senior tag

WG biztos örül az ilyen játékosoknak

[link]

szánalmas vicc

tankállományt nézzétek :C

[ Szerkesztve ]

(#166462) CirrMee válasza adamgreen (#166461) üzenetére


CirrMee
addikt

Találkoztam ennél jóval sz*rabb stattal, ennél többet összevásároló jómunkásemberrel, szóval ez még nem is annyira kirívó. Mondjuk hozzánk képest ja. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#166463) h1mpi válasza adamgreen (#166461) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T67-el 100+ csata alatt 2-es WN8 :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#166464) Greentea válasza h1mpi (#166463) üzenetére


Greentea
senior tag

neee :DD :DD :DDD

2x2 néha 5

(#166465) Viktoár válasza h1mpi (#166463) üzenetére


Viktoár
addikt

Az ilyen játékosok lövik be a beforgatott maus oldalát 258-as pennel, mert az rng tolja alájuk +25%-ot. :(

Üdv:Viktor

(#166466) ooloo válasza DVlad (#166459) üzenetére


ooloo
őstag

Szép kör .... :C

Mi az a bucska ? Sebzésre érted ?

Prémium fiókkal nem lenne mínuszos a kör .... :N

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166467) Viktoár


Viktoár
addikt

Azért szeretném megjegyezni hogy még mindig egy undorítóan manipulatív rakás szar ez a játék. :DDD

Letelik az 1 hét prém fiókom és őszig le is törlöm mert mocskosul gusztustalan amit az rng művel. Az agyhalott csapattárs egy dolog dehogy semmi sem megy oda ahova célzok 7-8 csatán keresztül......Ahhh...

Nem hiányzik nekem ez a méreg, inkább letörlöm az a biztos. :K Ahogy látom nem csak én unom az ilyen szarságokat mert csökken a játékosállomány és a csatákra is többet kell várni. :C

Üdv:Viktor

(#166468) DVlad válasza ooloo (#166466) üzenetére


DVlad
őstag

Bukta, bukás. Nem ismered azt a kifejezést, hogy hengerbucska? :D
Szóval, amikor így kiadja nekem, a csapatom sem hullik el az elején, és mégis elveszítem. Azt hiszem rossz döntést hoztam a végén, mert talán elbújhattam volna arra a kis időre a lerobbant, egylövéses roncsommal, de szerettem volna még harcolni az utolsó ellenséggel. Talán lehetett volna egalité...

(#166469) Emu


Emu
őstag

Ez az OBJ277 elég jó járgány, de közel sem OP!
Egyelőre mindenki utálja kapom a gold-, és artifókuszt rendesen, de pont abban jó amiben az IS7 tré: az ágyú. Oroszosan kancsal (értsd: van mikor célzás nélkül is beadja a lövést, van, hogy teljesen beszűkülve sem lősz a cél környékére), de sokkal jobban működik mint az IS7-é. Cserébe alig kapsz csőlehajlást, ezt szokni kell. Páncél gyakorlatilag nem sok van, cserébe mozgékony lehet flankelni vele, közelharci medekkel is tartja a tempót. Nekem 10 csata alapján bejövős, meglátjuk mit mondok 50 után :)

(#166470) kchryss válasza Emu (#166469) üzenetére


kchryss
addikt

Tudom, hogy ruszki, de nem az is7-tel kell összehasonlítani hanem a wz1115a-val. Az is7 kicsit más stílus, lényegesen jobb páncéllal és rosszabb ágyúval.
Az 5A nagyon hasonló, még nem tudom melyik lesz a jobb hosszú távon. Az is lehet, hogy kivételesen jól balanszolt a wg és hasonló erősségű lesz a két tank. A jobb gundep miatt a kínai könnyebben játszható szerintem. (Ezt se gondoltam hogy valaha leírom, hogy a kínainak jobb a csőlehajlása.)

(#166471) ooloo válasza DVlad (#166468) üzenetére


ooloo
őstag

Én egy frankó kört látok . Hol itt a bukás ? Jó lenne , ha nem is mindegyik , de legalább minden második csatámat ilyen eredménnyel "hengerbucsáznám" .. :DDD
A Tankvadászok akkor a legveszélyesebbek , ha láthatatlanok .... de a csata hevében erről én is sokszor elfelejtkezek . Igaz , hogy a Jagdtiger és a Jagdpanzer E 100 -as akár ( sőt ) a heavy tankokat is támogathatja pár méterre lemaradva azoktól . Csak az a fránya RNG ne babrálna ki olyan sűrűn velük . A két említett tank a végletek tankja ... vagy nagyon jó köröket gurulsz velük , vagy teljesen értékelhetetlent ..... láncolás , kritikus találat , vagy lepattansz az arty - ról is . :DDD Összességében viszont inkább pozitívan értékelem mindkét tankot .Statot nem húzol vele , de hagyjuk már a winnyócat , az nem a játékélmény fokmérője . Így van , vagy így van ?

Szóval ... kívánom , hogy naponta többször linkelhess ilyen szar köröket a fórumba ... :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166472) jano_77 válasza DVlad (#166459) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gyanítom, nem kicsit voltál ideges a végén!? Én tuti széttörtem volna vmit. :U Szép volt :C

(#166467) Viktoár: milyen jó, hogy ma elkezdődik a foci VB, így 1 hónap nyugodtság garantált. ;] (mondjuk a focis őrültséget lehet kipróbálom majd két meccs között.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166473) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Pár szó a focis módról.
- Nagyon király!
- Amx-el a legjobb lenni, azzal a legkönnyebb a gólszerzés a tár miatt.
- E100-é a legfontosabb poszt. Muszáj vele a kapuban maradni, sajnos a kint sertepertélő E100-on elmegy a meccs.
Egyértelműen vagy E100-al vagy Amx-el kell menni.

(#166474) e-newsee válasza inferno88 (#166440) üzenetére


e-newsee
addikt

Asszem az xvm szerint ez a zöld szint.
De amúgy örülj neki, mert mindenki arra panaszkodik, hogy az ellenfél tele van zöld, kék, lila játékosokkal, így egyre nagyobb a esélye, hogy az ellenfél csapatába kerülsz. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166475) lacibacsi válasza Simulacrum (#166473) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak én nem tudom sezrvizelni a tankokat, vagy tényleg nem lehet rájuk felszerelést tenni?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166476) Viktoár válasza jano_77 (#166472) üzenetére


Viktoár
addikt

Bizony, jó is lesz kicsit letenni és inkább mással foglalkozni. Hiába csúsznak be epic csaták és tankászok már annyira nem nyújt akkora élményt mint 2-3 évvel ezelőtt.

Ezektől az unbalanszolt szaroktól mégjobban érződik az rng hatása. Már nem is kell nagyon negatív írányba gurítania mert állandó jelleggel olyan tankokkal találkozol amiket csak bőven plusszos rng-vel tudsz beütni. (alaplőszer esetén)

A másik meg hogy a medeknek jobb az alapszőszer átütése mint a nehéztankoké. :C Fantasztikus dolgok ezek, igazán nagy játékélményt nyújtanak. :U

Üdv:Viktor

(#166477) Chris0321


Chris0321
addikt

Már megint frissítünk? Tegnapival már megint elbsztak valamit?

(#166478) lacibacsi válasza Chris0321 (#166477) üzenetére


lacibacsi
addikt

focis mód... (tegnap biztosan nem fért bele a nagy pöccsbe...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166479) jano_77 válasza Chris0321 (#166477) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezen még meglepődsz? :F

TIPPELJETEK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166480) Chris0321 válasza lacibacsi (#166478) üzenetére


Chris0321
addikt

Tényleg gondolhattam volna hisz ilyen gyorsan úgysem javítanának hibát. Én kis naiv. :D

jano_77: A remény hal meg utoljára, hogy normálisan végzik a dolgukat.

[ Szerkesztve ]

(#166481) Simulacrum válasza lacibacsi (#166475) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szerintem nem, de így is fel vannak durván turbózva.

(#166482) Calibos


Calibos
addikt

Szar- fos, élvezhetetlen, 25% már régóta nem valós hanem inkább 50%-os RnG, kezdő vagy 40 ezer csatás 700wn8 átlaggal rendelkező emberek találkozóhelye. Kb. 10% a tankoknak használható, tier8 at teljesen hazavágták.
Artyval van csak értelme játszani hisz ott még a hülyék is nagy sikerélményt tudnak elkönyvelni.
Kár, nagyon sajnálom hogy ennyire hazavágták a wotot. Vagy a végnapjait éli és kiszednek még belőle annyi zsét amit még tudnak vagy annyira fut a szekér hogy mindent szemétséget letolhatnak a torkunkon.

(#166483) Greentea válasza lacibacsi (#166478) üzenetére


Greentea
senior tag

Vicc..

2x2 néha 5

(#166484) lacibacsi válasza Simulacrum (#166481) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pedig nem lenne rossz mondjuk egy töltésgyorsító... ;]

Két éve a mesterhármasra is adott valami jutalmat (ha jól emlékszem), most meg nuku... :(

A pontokat mi alapján adja? Két győztes csatában lőttem öt gólt és nem kaptam semmit, majd a következőben gól nélkül kaptam kettőt... :F

Aki nem akar focizni, de kellene neki a jutalom kártya sorozat, az ne habozzon, nyúljon gyorsan a pénztárcájához! Meglehetősen kedvező ajánlat! De tényleg! :K

(#166485) e-newsee : Most linkelte Jano! :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166485) e-newsee


e-newsee
addikt

Ha már ennyi meccs van egy kupacon, meg focis mód, akkor nem lesznek ilyen tippelős bónuszkódos játékok, mint a BL-ben? Kicsit hozzáadna a hangulatoz.

Nem szóltam semmit, megtaláltam a linket feljebb... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166486) DVlad


DVlad
őstag

Urak, grazie mille!
Arra gondoltam, hogy elbukott, vesztett csata lett. :D

(#166487) ollie válasza lacibacsi (#166484) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk az arany miatt megéri.

***

(#166488) ImpersonatoR válasza lacibacsi (#166484) üzenetére

Amelyik csomagban nincs arany csak ilyen focikártyák az igazából mire jó?

(#166489) Bobyjack válasza Simulacrum (#166473) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Egy kis bővebb beszámolót tudsz írni? Este fogom csak kipróbálni, de érdekelne, hogy mennyire érdemes játszani vele komolyan? Ahogy látom kreditet lehet szerezni, de ezen kívül jó még valamire? XP-t, freeXP-t lehet vele gyűjteni? Legénységként csak egy commandert húzol, vagy például ha megvan az E100 és a T-62 akkor tudom vele húzni a legénységüket?

(#166490) lacibacsi válasza ollie (#166487) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem is viccből írtam azt, hogy kedvező. :C

(#166488) ImpersonatoR:
A kártyákat a csaták után kapod és lehet őket gyűjtögetni. Bár nem láttam még sehol, de gondolom, hogy egy plecsnit ad, ha mind megvan...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166491) gainwardgs


gainwardgs
addikt

PCT lőszer az sima ap vagy prémium lőszer??

(#166492) dvids válasza Bobyjack (#166489) üzenetére


dvids
aktív tag

Győzelemért adott 5000 kreditet és 500 free XP-t, lőtt gólonként ugyanennyit.
Lehet bele más legénységet tenni, de át kellene képezni, mert spéci tankosztály, én ezt nem tettem meg.

(#166493) Kiki18 válasza DVlad (#166459) üzenetére


Kiki18
őstag

Visszajátszást elkérhetem esetleg? Én nem érzem ezt a tankor, de a küldijeim alapján 5-6k segzést kéne összeszednem.

(#166494) dvids válasza dvids (#166492) üzenetére


dvids
aktív tag

Megjegyzem nem is érdemes bele más legénységet tenni, mert csak free xpt ad.

(#166495) popey37


popey37
addikt

most már tényleg minden nap 300-500 mega frissités?
másfél gigabites nettel 25-30kb sebességgel jön le.
nesze wg.kezd tényleg érlelődni bennem a gondolat, hogy megszabadulok az accountomtól.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166496) Emu válasza kchryss (#166470) üzenetére


Emu
őstag

Sajna a WZ nincs a garázsomban, IS7-hez, vagy IS4-hez tudtam hasonlítani.
T10-hez képest viszont nagy előrelépés az OBJ torony, tegnap egyszer sem lőtték be.

(#166497) DVlad válasza Kiki18 (#166493) üzenetére


DVlad
őstag

Nem tudok olyat.

(#166498) dvids válasza dvids (#166494) üzenetére


dvids
aktív tag

Most jöttem rá, hogy hülyeséget mondtam, nem free xpt ad.

Amúgy mókás, de az AMX-szel lehet a legjobban meccseket nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#166499) Jadro válasza dvids (#166498) üzenetére


Jadro
veterán

Jaja, nem ad free xpt sajna. Egy kis pénzt azért be lehet zsebelni. Nekem a T62 jobban bejön mint az amx.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#166500) jano_77 válasza lacibacsi (#166490) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mit is lehet a kártyákkal elérni: ITT megtaláljátok! ;)
BUFFON parancsnok a fő nyeremény :DDD illetve egy szerintem tetszetős festés is van. :K
Buffon-nak van alapból BIA és Hatodik érzéke és bármelyik nemzethez lehet kérni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.