Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165801) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, adta már el itt bárki az accountját ebayen vagy máshol?

(#165802) joergie válasza HellGreg (#165801) üzenetére


joergie
őstag

Tudok ilyenről. Tényleg egy eldöntendő kérdést tettél fel?! Amennyiben nincs más kérdésed, szívesen a választ ;] Itt amúgy ha jól tudom ilyesmi téma strictly forbidden.

Tudni már valamit arról, hogy a vb idejére lesz e valami focis játék? vagy újra a t62a-kal lehet gyapni egymást?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165803) ollie válasza Haart (#165797) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még az is sok szerintem.

(#165801) kgergely23: a téma is tilos, mivel a WG tiltja

[ Szerkesztve ]

***

(#165804) HellGreg válasza ollie (#165803) üzenetére


HellGreg
őstag

És akkor mit tegyen az ember, ha már nem akar többé játszani, de beleölt több száz eurót prémium tankokba?

(#165805) Viktoár válasza HellGreg (#165804) üzenetére


Viktoár
addikt

Na ezért nem kell sok pénzt belelölni. Amúgy is leáldozóban van a játék szerintem. Biztos nem véletlen hogy te is szabadulnál tőle. :DDD

Üdv:Viktor

(#165806) HellGreg válasza Viktoár (#165805) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát nem sok örömöm van belőle az utóbbi időben. :(((
ettől függetlenül, nem értem, miért fáj nekik hivatalosan átíratni valakiről valakire egy accountot. Amiért pénzt adok azt tudjam is eladni, nyilván hatalmas bukóval, nem nyerészkedésből...

(#165807) Plasticbomb válasza HellGreg (#165806) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mert nem erdekuk, hogy te jobban jarj, vagy visszakapd a penzed egy reszet, ellenben az igenis erdekuk, hogy az uj jatekos, aki esetleg megvenne az accod, az inkabb nekik adja a penzet. A Wg egy masodpercig sem humanitarius szervezet... Sooot...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165808) BÁ Nutrition válasza HellGreg (#165806) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez igy ilyen jatek, semmi penzt nem nagyon szabad belerakni, csak mivel a nagy ingyenessegben azt latod h folyamatosan hatranyban vagy ezert elkezded beletolni. nagyon szepen fel van ez epitve, akit csak tudok mindig lebeszelek h elkezdje
a vegen meg mar keso banat mikot tobb 100 euro bent figyel
nem tudom mas online jatekok milyenek de h en bele nem kezdenek egybe sem az tuti

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165809) jimmy74


jimmy74
őstag

az m41 90 gf -nek mennyire troll a HE 102 mmes penje?
sztem erre a tankra most beáldozok mert sh-ra sztem nagyon jó.
T 92-höz képest milyen?látom az is van prémshop..

WoT:jimmbo

(#165810) h1mpi válasza HellGreg (#165801) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Facebookon van ilyen csoport. Akkor ér valamit az acc, ha ritka tankok vannak rajta (M60, 907, OBJ260 stb..) és van hozzá email fiókod.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165811) ako001 válasza jimmy74 (#165809) üzenetére


ako001
aktív tag

Papir sz.okba nagyon adja :D
Minap Fl-ben rám yolozott egy elc90,meglő,én vissza -438,de nem jön több lövés tőle :DDD
Gondolom itt már érezte,hogy baj lesz,megfordult,kapott popiba is egy hasonlót,és a maradék meg leégett róla.
Közben könnyesre röhögtem magamat :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#165812) jimmy74 válasza ako001 (#165811) üzenetére


jimmy74
őstag

ugy látom elég op a szintjén....

WoT:jimmbo

(#165813) joergie válasza HellGreg (#165804) üzenetére


joergie
őstag

Amikor elfogadtad az EULA-t, abban benne van, hogy semmi sem a tied, amiért a játékon belül pénzt adsz. Innentől kezdve meddő a téma. Amúgy tényleg a ritka tankok adnak hozzá az értékhez, meg talán ritka prémtankok(type59 volt sokáig ami nagyot tudott dobni az acc árakon), de pl egy is5 vagy defender is előnyös.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165814) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ennek az oldalnak mi lett a kinja? [link]
itt szoktam nezni a napi statot egy ideje de semmit nem ir mar

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165815) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#165814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Behalt... a noobmeter meg falsit mutat. Wotinfo.net az pontos és jó oldal

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165816) Plasticbomb válasza BÁ Nutrition (#165814) üzenetére


Plasticbomb
addikt

wotstats.org amit en hasznalok.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165817) kchryss válasza BÁ Nutrition (#165814) üzenetére


kchryss
addikt

Én is wotzillán szoktam nézni a napi statot. Még elcsíptem élőben amikor bezárták. Azt írta a tulajdonos, hogy be van fosva az új adatvédelmi eu törvénytől (GDPR), ezért felfüggeszti az oldal működését és törli az összes tárolt adatot. :DDD
Mivel ez a saját projektje volt és egyedül csinálta, a törvényekhez nem ért így most tájékozódik, hogy milyen adatokat, statokat rögzíthet és lehet hogy majd a jövőben újraéleszti az oldalt.

(#165818) jimmy74


jimmy74
őstag

Rááldoztam erre a girlfrendre :D
Van egy 5 skilles médium banda berakom őket
Mit érdemes felrakni rá?
Ugy láttam tölt gyorsító helyett ventit raknak a stab meg az optika mellè.
Szerintetek?

WoT:jimmbo

(#165819) Viktoár


Viktoár
addikt

A spotrendszer még mindig tud érdekes dolgokat produkálni. Dicker max-al nem spotoltam fel az oni-t még lövés után sem. :C Az eltűnö tankokat már megszoktam de ez új volt. :DD

Üdv:Viktor

(#165820) ddt500hu


ddt500hu
veterán

-10% 30 euró felett. Marha egyedi. ;]

(#165821) HellGreg válasza BÁ Nutrition (#165808) üzenetére


HellGreg
őstag

A bérbeadást viszont nem tiltják. Határozatlan időre, egyszeri díjért. :DDD

(#165822) kchryss válasza jimmy74 (#165818) üzenetére


kchryss
addikt

Hol láttad, hogy töltésgyorsító helyett ventivel használják? :Y

(#165823) jr1994 válasza jimmy74 (#165818) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom kitől láttad de szerintem olyan még nem volt hogy egy tankra ha lehet töltésgyorsítót tenni az ne lett volna szinte kötelező.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165824) Jokerdapro válasza ddt500hu (#165820) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szerintem sok 'hero' maradt raktáron és most szorják ki.:DDD Én is kaptam tegnap ilyen csodás ajánlatot! ;]

(#165825) jano_77


jano_77
nagyúr

Mondja el nekem pls vki, hogy a Frontline-ban miért adnak XP-t?!? Mert hiába sebzem a legtöbbet - messze - a csapatban és még killben is jobb vagyok, vmiért XP-ben csak a futottak még kategória!? Pedig nem távolból snipolok, hanem közelharcot tolom rendesen! :F :U
Ez volnék én:

és ez a csapattársam:

Mitől lett Ő a top XP-s?!?

Végre sikerült elérnem egyszer egy Tábornok rangot és mivel futott egy kredit boost, meg is lett az eredménye ;]

Várható szerintetek mostanság tier9-10 leárazás?! Végre elértem az Obj.430 és jó lenne megvenni akciósan, ha várható vmi ünnep kapcsán ilyen.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165826) jr1994 válasza jano_77 (#165825) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem azért mert te egy tankkal nyomtad végig az egészet, az arc meg néggyel szerzett több-kevesebb xp-t és összeadódott neki.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165827) wwenigma válasza jano_77 (#165825) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NEM a sebzés szamit csak, illetve a sebzésnél az is szamit hogy mas spotját lövöd-e vagy a sajátod. Akit nezel neki volt bazis védési pontja is és valószinuleg spotolt.

QB is szokott sirni hogy mennyit lott es meg nem tábornok, csak a fentieket felejti el...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165828) jano_77 válasza jr1994 (#165826) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem nagyobb teljesítmény életben maradni és egy tankkal végig nyomni mint mondjuk 4-el, mert feszt meghal az illető. De tudom én vagyok a hülye és gondolom rosszul. Ez a WG - már ha tényleg úgy van, ahogy írtad. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165829) wwenigma válasza jano_77 (#165828) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha 2x ugy halt meg hogy visszalőtte a cap-et vagy épp befoglaltatok es kozben, szerintem joval többet jelent. Szerintuk is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165830) kchryss válasza jano_77 (#165825) üzenetére


kchryss
addikt

168 bázisvédő pontja van. Vagyis kilőtt 3-4 tankot akik éppen foglaltak. Ez nagyon sok xp-t ad. Az is ha megölöd a foglalót meg az is a másik oldalról ha befoglalsz.

(#165831) Stigma.HC válasza jano_77 (#165828) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Volt már olyan bukó csatám ahol az első a csapatban lőtt 20k sebzést. De mégis mire megyünk vele ha nincs aki bemenjen foglalni vagy védeni? Megmondom, maximum lószarra csak. Ezek tények, mert sokszor csak ennyin megy el egy rohadt csata FL-ben :U

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#165832) kchryss


kchryss
addikt

Frontline-ban én amúgy átraktam minden tankomban első helyre a "Műszaki segítséget". Messze ez a tartalék van a legnagyobb hatással a csata végkimenetelére és xp-ben, rangokban is nagyon jól hoz ha foglalok vagy foglalást akadályozok.

Amúgy valahogy optimalizálhatnák az éledési/újraéledési pontok helyét, mert nagyon sokszor megszívom a rossz kezdőpozíció miatt. Ma 2x is előfordult olyan hogy O-ho-val a védő oldalon úgy kezdődött a csata, hogy elindulok nyílegyenesen a bázis felé védeni és mire odaérek már behúzták a bázist, mert 5-6 gyors tank rászaladt a cap-re és esélyem sem volt odaérni védeni. Szóval gyakorlatilag úgy kezdődött a csata, hogy lőni nem tudtam még senkire, de már jött a felszólítás, hogy hagyjam el a területet. Hát kösz, nyilván rohanok vissza elhagyni a területet oho-val ...
A lassabb tankoknak sokkal közelebb kéne éledni a bázishoz.

Bónuszként berakok egy képet amin az látszik, hogy a sniper oho-val félpályáról lőve sikerült kiszednem egy német bulldogot full hp-ról 1 lövéssel úgy hogy nem ammo rack-et kapott hanem egyszerűen penetráltam és 1100 feletti sebzést roll-oltam. :D

(#165833) Czmorek válasza kchryss (#165832) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Ez a játékmód még egy patriot-al, vagy is3-al is idegesítő, mert nagy távolságokat kell megtenni...
Mivel nem 0-24-ig lehet játszani vele, meg szabadidőm se sok van így 2x30lvl után azt mondtam elég...

[ Szerkesztve ]

(#165834) kchryss válasza Czmorek (#165833) üzenetére


kchryss
addikt

Én is 2x30-nál tartok és én sem vagyok oda ezért a módért. Viszont jól hozza a kreditet, szeretném megkapni a 3. álcafestést is és a minikampány miatt az 1000 kötvény is kéne. Szóval most pár napig muszáj ezt nyomnom. :)

(#165835) Simulacrum válasza jr1994 (#165823) üzenetére


Simulacrum
senior tag

T49 fanatikusként olvasgattam az alkalmazott felszerelésről pár fórumot és van olyan, aki venti, stab és optikával használja a derp gunos T49-et. Egyszerűen azt mondja így hatékonyabb spotban és mindegy az a 2-2,5 másodperc már pluszban a töltésnél. Így is 3 csillagos a tankja. Én próbáltam és úgy éreztem számít ez a az idő, tehát én is rammer párti vagyok, de úgy tűnik azért lehetnek jók más megoldások is pl. egy lightnál.

(#165836) Czmorek válasza Simulacrum (#165835) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Én se használtam töltésgyorsítót rajta. Ha valakit meglőttél, úgyis szaladni kellett egy kört... :D

(#165837) jr1994 válasza Simulacrum (#165835) üzenetére


jr1994
addikt

A T49-et elfelejtettem, de az a trollágyúval eléggé egyedi tank. De most hogy mondod azt én is kipróbáltam töltésgyorsító nélkül.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165838) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek 06.09-06.11 között elképzelhető, hogy lesz top tier (8-9-10) leárazás médium tankok esetén?
JÚNIUSI bepillantás

WG oldal

Az már biztos, hogy ebben a hónapban a Conqueror lesz a preferált tank, amivel kihúzom a még hiányzó kb 65K XP-t és megveszem az S. Conqueror-t. :K

Illetve létezik, hogy foci VB lesz ebben a hónapban és a WG nem lépi meg, hogy beteszi a 4 évvel ezelőtti jól sikerült focis játékot?! :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165839) joergie válasza jano_77 (#165838) üzenetére


joergie
őstag

majdnem biztos vagyok benne, hogy a hétvégi ht, mt, td stb event csak tier7ig lesz leárazás. ne legyen igazam, de szerintem így lesz.
Létezik, de egyszer már berakták újra kissebb változtatással, szóval én remélem hogy max kicsit változtatnak, de lehet majd tolni. meg valami értelmet adhatnának neki...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165840) jano_77


jano_77
nagyúr

Amúgy lehet, hogy ki lett már tárgyalva - nem tudtam folyamatosan olvasni az utóbbi időben, ezért előre is bocsi -, hogy Frontline modban, mikor elkezdődik a csata, a visszaszámlálás alatt van 100 FPS körül, elindul a csata és elkezd fogyni annyira, hogy mire az utolsó mezőhöz érünk, már örülök, ha 25-30 FPS megvan. Ez mitől lehet, mit lehet tenni ellene? Vagy egyszerűen ezzel kell élni, mert nem sikerült a mod optimalizálása!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165841) wwenigma válasza jano_77 (#165840) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez igy sikerult 60 tank és 3*3km-es csatatér...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165842) jano_77 válasza wwenigma (#165841) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remek. Pedig baromi jó kis mód lenne, megkockáztatom, hogy az egyik legjobb, amit eddig bevetett a WG! De baromi idegesítő, hogy mikor leesik 20-30 FPS közé, akkor célozni sem lehet és sokszor annak is örülök, ha a tornyot abba az irányba tudom fordítani, amerre a cél van, mert annyira szaggat az egész játék. :O
Ettől persze tolom én is, mert tényleg jól sikerült - ezt leszámítva - és itt legalább tier8 tankkal lehet érvényesülni, mert nem tier10-ekkel kell küzdeni folyamatosan mint randomban. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165843) Plasticbomb válasza jano_77 (#165842) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Circon is koemelte ezt az érdemét az FLnek. Rakott fel egy MM rant videót, abban említi.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165844) ollie válasza jano_77 (#165842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ígérték már a WG-ék, hogy fogják optimalizálni, de ez persze nem most lesz.

***

(#165845) Plasticbomb válasza ollie (#165844) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Valamit buheráltak rajta, mert már nem folyamatosan csinálja, a hétvégén egyszer vette szagatósra, egyébként, ha be is esett, nem esett zavaró szintre. Nálam.
A gép egész héten OSXben volt, csak szombat deél körül bootoltam windowsba, drivert nem frissítettem, s a Windowshez sem volt frissítés.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165846) h1mpi válasza Plasticbomb (#165845) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is átlag 60 FPS, soha nem akadt még be zavaróan. Igaz vicces, hogy egy félmillás gép kell a frontline-hoz...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165847) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezzel a hatos olasz meddel elegge szenvedek, az SG elegge retard csapatokat ad vagy en is az vagyok ;] de ilyen 35-40% winratenel ingadozok, nagyon sokat misszel, igaz meg nincs majrelampa se skillnek, es azert jopar csata volt mire feljottek 100%ra a retardok a tankban, a lovegkezelo 75%rol indult annak megtovabb tartott h 100 legyen. elegge pay to win ez a jatek igy. a panthera hajtok h meg a buffon jarjon hozza, annal ki is kell fejleszeteni az autoloader agyzut vagy akkor is megkapom ha csak siman megyek egy kort vele?

kinlodas vegen mentem par kort a kedvencekkel ugy azert egybol volt egy kis sikerelmeny is. de jobb lenne elfelejteni ezt a jatekot ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165848) Plasticbomb válasza h1mpi (#165846) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jo, de ne feledd, hogy mig te 1080pben jatszod, en 4kzom. Windowson a fullhd alatt a kartya alszik. OSXen meg alapbol nem mukodik a jatek normalisan, Crossover (wine) wrapperrel van megoldva, es baromi szarul. Kar erte igy. Ami fogjuk ra, meg biztos nalam WoTban, kihuzom az utolso szintet frontline prestigeben, utana szerintem egy ideig nem jatszom. (Ez csak a kivansag, meg a jo lenne, van mas ertelmes dolog, amivel toltsem az idom, illetve akad kedvenc jatek, ami fut OSXen is. Pokoli Szomszedok1 - 2.)

Adalek azoknak, akik MACen akarnanak jatszani: Olyan jol van megirva a jatek wrapper OSXen, hogy a kartya negyed gozzel megy, es allandoan le lemegy alap clockra, mert nem erkezik a jatek idoben a kov adag feladattal. Stroboszkopot jatszik a GPUTach a VEGAn...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165849) h1mpi válasza Plasticbomb (#165848) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miértnem játszol win10-en? :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165850) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A régi szép idők ;] [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.