Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165401) joergie


joergie
őstag

Nem tudom hogy vagytok vele, de a játék indulása óta ez a Frontline elképzelés az első, amit azért csinálok, mert élvezem, nem azért, hogy megkapjam érte a jutalmat. A focis mód volt még ilyen, de az fun, az más(remélem visszahozzák a nyáron).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165402) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A másik tank, amit kivennék az az F4005. Most is kiszedett 1357 HP-ról az a nyomorult... sok ész kell hozzá...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165403) jimmy74 válasza h1mpi (#165402) üzenetére


jimmy74
őstag

Lehet de hasonlitsd össze egy jpz e100-zal ami beléd ver 1200-at és hamarabb betölt,a kukáskocsinak meg kazánlemez az egész....
Azért jól kell vele célozni hogy a 230pen komoly sérülést okozzon egy páncélozott tankban.
Mert ha nem akkor kb 500at sebez és tölt majd 25mp-ig .

WoT:jimmbo

(#165404) joergie válasza jimmy74 (#165403) üzenetére


joergie
őstag

Én ezzel úgy vagyok, ha a csillagromboló vagy az fv4 belő(vagy akár jpze100), az mindig az én hibám(bár a jpz lövését van hogy bevállalom, az fv-t meg nem lehet tudni hogy penetrál e, ha igen, akkor cóki). Tudom hogy ott van az ellennél, ha spotolva volt tudom hol számítsak rá, ha nem, akkor kb tudom hol lehet, hol nem.
Vagy ha bevállalom, ne penetráljon.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165405) Dr.Én válasza h1mpi (#165402) üzenetére


Dr.Én
veterán

én bőven meg elégednék végre azzal, hogy amikor hétvégén az ember leülne kicsit játszani, akkor ne az legyen hogy vereség hátán vereség ..egy-két győzelem...ammorack duplán....pár perces csaták...
hetek óta ez megy...legalábbis nálam...

WOT: kissio

(#165406) apóka válasza adamgreen (#165394) üzenetére


apóka
aktív tag

Neked ez a tank a mumusod ;]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#165407) emre válasza h1mpi (#165397) üzenetére


emre
veterán

ennyi, most meg legalább rá lehet fogni, hogy ti akartátok ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#165408) h1mpi válasza jimmy74 (#165403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja persze 5/4 lánc azzal a f@ssal :U

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165409) Simulacrum válasza h1mpi (#165402) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Éppen tegnap gondolkodtam el rajta, hogy szerintem amióta bent van a játékban talán ha egyszer kaptam tőle pofont. Nagyon gyenge tanknak tartom, HE-vel lőhető, esélye nincs elbújni, általában elsőnek szedik ki. Ahogy más is írta pontosan lehet tudni, hol számíthatsz rá.

Egyértelmű volt, hogy az Object megkapja a nerfet, amúgy se szeretem a TD-ket, de eszembe se volt elkezdeni kifejleszteni, pedig a 9-esig megvolt nekem az ág. Aki kicsit kompetens ebben a játékban annak nyilvánvaló volt, hogy ez így nem maradhat, így nem hiszem, hogy bármilyen hőzöngés lenne a nerf miatt.

(#165410) h1mpi válasza Simulacrum (#165409) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát itt nem volt egyértelmű, mert épp a 4. tankot szedtem ki a TVP-vel, amikor az a gyökér kiszedett...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165411) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Oké, de szerintem ez akkor is sokkal rosszabb.
Én biztos bevezetném, hogy egy lövésből semmilyen MM mellett ne lehessen egy tankot full hp-ről kiszedni.

(#165412) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#165410) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lattam eloben milyen allat az a tank a tobbihez kepest, teljesen oke h egy lovesbol agyonbax a hajoagyuval ha mar egyx a jatekba kerult.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165413) Papooo válasza BÁ Nutrition (#165412) üzenetére


Papooo
senior tag

A régi fv 215b 183 sokkal jobb volt, amíg meg nem piszkálták a lőszerét.
Az elé senki sem mert kimenni.
Lassan célzott, pontatlan volt, de ha valakinek bevert, az általában a garázsban találta magát.
Volt mikor 8 lövésből 3 talált, de elég lett egy nagy kaliber plecsnihez.

Ezt a Buditetős hulladékot csak a gyűjtőszenvedély miatt fejlesztettem ki, mielőtt még az egész ágat felbuffolták volna egy kicsit (mert eredetileg elég nyűgös volt), de az egész masina egy vicc. Papír, de legalább lomha és pontatlan.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#165414) jimmy74 válasza Simulacrum (#165409) üzenetére


jimmy74
őstag

Így van!
Nem is értem aki esetleg már tolja vele mit csodálkozik ezen hogy másnak nem tetszik emiatt...hogy nerfelik Így is mèg jó marad sztem.Itt nem az a lényeg hogy ha te is kihúzod te is ezt mondanád.
Alapvetően nekem semmi bajom vele mert agyonba@tam HE-vel ha szembe volt velem sőt már töltöttem is rá mert sejtettem arra fog jönni trollkodni vele de 1perc out garage volt neki mert a 2-dikra már nem volt javító csomagja és beoldalazták szétszedték hamar.
Sokan ezzel bènázzák el az elején vele mert hamarabb odaért mint a medek.
Jó az elején mèg ez ment mikor bejött de aztán...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#165415) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha ticke-et akarok gyártani azért, hogy feljelentsek valakit melyik úton kell végig mennem? Replay-t hová tudok küldeni?

(#165416) #77646080 válasza ddt500hu (#165415) üzenetére


#77646080
törölt tag

A ticket mellé van lehetőséged fájlt csatolni, oda mehet a visszajátszás.

(#165417) zodo válasza ddt500hu (#165415) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne fáraszd magad mert csak a képedbe röhögnek. :(((
Support oldalán lehetett tiketet nyitni (mostanra már nem találom), replay vagy kép csatolás lehetőséggel de válasz mindig ugyanaz hogy majd büntetik ha úgy látják de lehet egyedi eset a tied bla bla és végül hogy használd a játékban lévő jelentés menüt.

(#165418) ollie válasza KisApám (#165379) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott tök mindegy a nyerés, mert nem kapsz több xp-t utána. A lényeg, hogy minél többet sebezz, láncolj, spotolj, stb, hogy minél több legyen az XP-d.

***

(#165419) BÁ Nutrition válasza ollie (#165418) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mentem vagy 10et 1 gyozelem gg :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165420) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nekem ez volt az első. :B

(#165421) Greentea


Greentea
senior tag

Lol

2x2 néha 5

(#165422) kchryss


kchryss
addikt

Néztem, hogy lesz legénység átképzés/skill reset akció és most végre nincs odaírva, hogy csak az aranyos átképzés akciós. Szépen össze is szedtem, hogy melyik legényéséggel mit kell csinálnom erre már megint nem akciós a kredites képzés. :W
Szerintem már nem is lesz többet akciós a kredites képzés. Na mindegy, nem mérgelődöm. Annyira nem nagy veszteség, főleg ha van ilyen kredit farmolós mód, mint a frontline. 1 jó körrel meg lehet keresni 20 legénységi tag átképzését. :)

(#165423) sequator


sequator
senior tag

Csatlakoztam Zozyk kollégához: eltörtem a bal középső ujjam. Mostantól kb 1,5 hónapig csak artyval tudok játszani vagy nagyon kemper TDvel. :( Előre is bocs mindenkitől. :D

sautia

sequator

(#165424) galervin93


galervin93
őstag

Végre volt időm alaposabban kipróbálni a Frontline-t... Hát azt kell mondjam, minden hibája ellenére ezt nagyon eltalálták! Botok ide vagy oda, ekkora térképen, ennyi résztvevő játékos mellett igenis lehet taktikázni, kihasználni a pálya és a tank lehetőségeit, szóval egy picit tényleg csatározni, nem csak ész nélkül nyomni a goldot gombot. Kellett három-négy kör míg belerázódtam, onnantól kezdve kb. minden csatában elértem a tábornok rangot, ami igencsak jól tejel. Az xp annyira nem is izgat, a kredit annál jobban, brutál jól lehet farmolni. Sajnos nem sok T8 gépem van, pláne nem olyan, ami jól használható, amit tudok és merek ajánlani, az egyrészt a Patriot/T26E5, ez mind támadásban, mind védekezésben első osztályú, az előnyeit nem kell ecsetelni... Amiket még használok mellette, az az Indien (periszkóppal jókat szpotolok, plusz jó átütés és korrekt mobilitás), a CDC (sebesség - a nyíltabb, dimbes-dombos részeket kedvelem vele), valamint a WZ-111G FT, ezt csak védekezésben, nyíltabb oldalakon. Goldot ritkán lövök, max egy-két behemót ellen, amúgy nagyon jól lehet boldogulni alap lőszerrel is (ezért érdemes 200-210+ átütésű tankokkal bemenni), és prémium gépekkel nagyon jól jön a kredit.
Ha mondanom kellene, míg lehetnek a best of masinák, én a Centi/FV4202/Primo Victoria trióra tenném a voksom, mint mobilis, jó toronnyal és nagyon jó ágyúval szerelt gépek. De szerintem minden hasonló tulajdonságokkal jellemezhető gép alkalmas erre a módra. Lassú nehéztankokat, papír TD-ket érdemes kerülni, maximum speciális helyzetben, pl. városi csatározások, védekezés szellősebb részeken stb. érdemes ezekben gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#165425) #45997568 válasza galervin93 (#165424) üzenetére


#45997568
törölt tag

Frontline nekem is bejon, ma probaltam eloszor. :K

Progetto-val jo lehet haladni, jo lenne 3 fos szakaszban masirozni. Type 59 is oke, IS-6 eleg lomha szoval az hatareset, KV-5 ami nagy fun, sokan nem tudjak mit kell vele csinalni :DDD

(#165426) stork13


stork13
aktív tag

Nos, egy kis lépés nekem. Meg lett az első 3 gunmarkos tankom (nem mai gyerek a kicsike).

:)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#165427) kchryss válasza stork13 (#165426) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

(#165428) Puculo válasza galervin93 (#165424) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ma használtam fel a 30% kedvezményem, és megvettem a T54 first prototipe-ot. A gép nagyon bejött, sokkal jobban tudom használni mint a Patriot-ot. Viszont nincs alap 200+ penje, ezért jópárszor kell apcr lőszert használni magasabb tierben. Nem mentem még az új frontline módban, ez a vas megfelelő lehet oda?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165429) kchryss


kchryss
addikt

Oho-val jó magasan van az ász határ. 3300 sebzés 3 kill, gyakorlatilag én hoztam le a csatát, a végén még be is foglaltam így nyertünk is és csak 2. osztály. :Y

(#165428) Puculo:
T54 mod1 tökéletes frontline módhoz. Olyan nagy a térkép hogy szinte mindig van lehetőség flankelni, tankok oldalát lőni. Ha kreditre mész nyugodtan lehet ebben a módban prém lőszer nélkül nyomni vele. A leggyakoribb tankok egyébként a progetto, skorpió és a speciális tankok miatt a t44 és a t32. Mindegyik lőhető arany nélkül. Egyébként mióta buffolták a penjét azóta nem olyan vészes alap lőszerrel sem.

[ Szerkesztve ]

(#165430) jimmy74 válasza galervin93 (#165424) üzenetére


jimmy74
őstag

Ne felejtsd el az artyt se :D
Ha nem farmolni akarsz csak élvezni akkor az arty ebbe a módban igazán adja mekkorát is tud sebezni.
Mint amit tud papíron
Tegnap tábornok is összejött vele pedig nem mentem bázisra..

WoT:jimmbo

(#165431) Puculo válasza kchryss (#165429) üzenetére


Puculo
aktív tag

:R

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165432) zozyk válasza sequator (#165423) üzenetére


zozyk
addikt

Jobbulást. :(

[ Szerkesztve ]

(#165433) Jokerdapro válasza kchryss (#165390) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Két röhögés között pont ezen elmélkedtem hogy sok s betű meg c betű, gondoltam is olyan ismerős a név. :DDD Ilyesmihez szoktak gratulálni? ;] :DDD
Szerk.: sequator jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#165434) galervin93 válasza jimmy74 (#165430) üzenetére


galervin93
őstag

Psszt, tankokról volt szó. :DDD
Amúgy sajnos igen, tényleg működik...

Tábornok rang eléréséhez érdemes a sebzés mellett rámenni a szpotra, jó felderítéssel akár ezrek is jöhetnek egy-egy repüléssel, plusz ugye a saját szpot meg a track...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#165435) KisApám válasza Puculo (#165428) üzenetére


KisApám
addikt

Én a Patriot-ot meg a T-54 First Proto-t használom Frontline módban.
A Patriot az elején nagyon OK, nem kell sokat rohangászni akkor, jó átütés, jó páncélzat, volt amikor azzal vittem végig kilövés nélkül a módot :-D
A T-54 First Proto sebessége OK, de a penje tényleg zavaró, Goldot ritkán szoktam azért. Eddig kb. 15 csatában a Frontline módban talán ha 5 Gold lőszert lőttem el.
Kreditre farmolok és +Crew XP megy.
Mindegyik tank amivel megyek Skill NÉLKÜLI, ott tolom fel rájuk. Nem kell a WN8 e-pénisszel foglalkozni :DDD

Viszont amit szoktam nézni a csaták végén:
mindkét csapatban az első 5-5 játékos milyen tankkal megy.
Legnagyobb arányban a Lor 40t és a Progetto M46 szerepel (tárasok). Lor40t meg még jól is páncélozott.
Jó tankok, végül is fizettek érte.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#165436) notika77 válasza KisApám (#165435) üzenetére


notika77
senior tag

A Lorr40t-t kevered valamivel, mert annál a Progetto is páncélozottabb :)

(#165437) CirrMee válasza notika77 (#165436) üzenetére


CirrMee
addikt

Talán a Saumával keveri... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#165438) Plasticbomb válasza jimmy74 (#165430) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Itt azert mukodik az arty, leginkabb, mert hatalmas a terkep, es oldalankent max 3 arty van, minden oszlopban max 1. Es mivel a terkep nagy, ezert csak a kozepso arty tud mindket oldalra segiteni, s igy altalaban nincs rendes arty fokusz (amugy is ritkan nezi ket arty ugyanazt a terkep reszletet), s csak a kozepsoben fordulhat elo, hogz 3 artytol kapod az aldast. Egyszeruen a terkep 3*3 KMeres merete rengeteget enyhit. Masreszt meg segiti az artyt, mert amelyik felfogja esszel, hogy mennyi plussz helye van manoverezni, az nem 500 meterrol les teged, hanem 1-1.3KMrol (de csak kevesen fogjak fel azt a lehetoseget, legtobb arty spawn pontrol lo ugyanabba az oszlopba). Akkor lehet olyan roppalyat elerni, ami mar a tankok tetejere dobja a lovedeket, s nem oldalba kapod, vagy agyut losz szembol... hanem torony vagy motorhaz tetot, ami ugye eppencsak vastagabb a lepkefingnal.:)

De mivel csak 3/3 arty lehet oldalankent es 30/30 jatekos sorakozik fel, igy ritka a tenyleges arty fokusz. Mas, amikor hasznalnak arty csapas kerest meg repulos bombazast, de artyktol ritkan fogsz fokuszt kapni, vagyis az artyk is tudnak alkotni.

De, most hetvegen eddig szerencsetek volt, helyre pofoztam a macOS telepitesem, es onnan a multkori tapasztalatom miatt nem jatszottam most WoT-ot. Majd ma...>))))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165439) Puculo válasza KisApám (#165435) üzenetére


Puculo
aktív tag

Amióta megvan a Patriot, el van átkozva nálam.. Tudom hogy user error, de sajnos nekem annyira nem fekszik hogy eladásán is gondolkoztam. Állandóan pattog a lövedék, messzebbre pedig egyszerűen nem talál be. Ráadásul beütik mindenhol, a T54 mod 1 riszálva eszméletlen lövéseket pattint le. Durva, de jobbnak érzem med létére a páncélját. A patriot olyan lassú, páncélozott med feeling, nekem egyenlőre jegelve. Lehet pár ezer csata után előveszem megint, hátha addigra tapasztaltabb leszek. Viszont az biztos hogy a frontline-ra a wz 120-at, és a t54 mod 1-et viszem majd. ;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165440) Plasticbomb válasza Puculo (#165439) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tornyozol te azzal a tankkal, vagy, mint egy pancelozott heavy csaszkalsz mindent mutogatva?

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165441) Puculo válasza Plasticbomb (#165440) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ahol lehet ott tornyozok, mivel ez a fő erőssége meg a jó gundep. De a tornyomon keresztül is belőnek sokszor. Viszont hála a kis sebzésnek, amit inkább 220-230 között ad be az rng nincs nagy visszatartó ereje. Nem állítom hogy nem velem van a gond, ezért nem is akarom ezt túlspirázni. Tény viszont hogy nem sok csatám van még vele, a legénység sincs megfelelő szinten, de nekem akkor is ez a vas adja legkevésbé. Nem vagyunk egyformák..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165442) Plasticbomb válasza Puculo (#165441) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Talan egyszer mentem vele frontlineban, nem sokat jatszottam vele randomban sem, de kb ugy kell hasznalni, mint egy T32-ot, szal nem ereztem ilyen gondokat vele, illetve, pontosabban fogalmazva, nem emlekszem, hogy ereztem volna ilyet. Majd megyek vele, csak hogy legyen friss emlek is...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165443) ollie válasza Puculo (#165441) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Patriot támogató heavy, hacsak nem vagy top tier, de ez ugye ritkán van. Félig medként kell vele játszani, a páncélja rosszabb, mint a T32-é, bár tornya nem sokkal marad el. A parancsnoki kupolát könnyebben lehet belőni (bár még így sem olyan egyszerű), mint a T32-nél. Ki kell használni a tornyát és a heavyhez képest jó mozgékonyságát. Ha lehet mindig el kell rejteni a testét. Érdemes végignézni replayeket, ahol belőttek téged, mert lehet, hogy már kilátszott a tank teste, csak te nem vetted észre. Közelharcban meg kell gondolni, hogy hogyan játszol, mert ha magas az ellenfél, akkor simán belövi felülről a testét. Olyankor meg kell próbálni medként harcolni ellene. Szerintem az egyik legjobb prémium tank jelenleg, valszeg még csak nem éreztél rá.

Ja igen, Frontline-ban az egyik legjobb tank, mert óriási a térkép, szinte bárhol lehet hulldown-ban játszani, sőt, az elején védőként szinte bárhova be tudsz állni olyan védekező pozícióba, hogy csak arty, bombázás szed ki, vagy nem egyszer elhullanak mellőlem a csapattagok, és akkor bekerít az ellenfél. Tier8-ak meg még golddal sem igen lövik be a tornyodat (1-2 kivétel van, a Scorpion G meg az S1), sőt némelyiknek még a teste is gondot okoz alap lőszerrel, ha nem tudsz hulldownban lenni, de beforgatod egy kicsit (T32, T-44, melyekből sok van frontline-ban).

[ Szerkesztve ]

***

(#165444) Puculo válasza ollie (#165443) üzenetére


Puculo
aktív tag

Egyet értek veled, nem éreztem rá, az biztos. Sokan a Defendert tartják a legjobb prémtanknak, és őszintén szólva szívesen elcserélném rá. Nem is a páncél ami annyira nem adja, hanem a löveg. Rengeteget pattanok, sok a távolabbra leadott látszólag betalált, de nem sebzett lövés. :W Mindegy. Majd előveszem ha az amcsi heavy ágat akarom húzni. Addig még remélem fejlődök én is. Van hova.. :DD

[ Szerkesztve ]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165445) Plasticbomb válasza Puculo (#165444) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nehogy lecsereld. A Defender agyu csak kozvetlen kozelre mukodik, tavolra, snipolni, felejtsd el, legalabbis frontlineban a csata eleje kozel sem idealis a Defendernek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165446) galervin93 válasza ollie (#165443) üzenetére


galervin93
őstag

Pontosan így van. Bitang jó a RoF is, könnyű láncon tartani vele bárkit, ami sokszor instant halál a szerencsétlen áldozatnak, egyszerűen annyi ágyú néz rá...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#165447) stork13 válasza ollie (#165443) üzenetére


stork13
aktív tag

"Tier8-ak meg még golddal sem igen lövik be a tornyodat (1-2 kivétel van, a Scorpion G meg az S1)"

Plusz még az RHM, SU-101,Ferdinand, UDES (ezek 300+ pen), ISU, T34, Löwe, T28, T28 Prot (290-300 pen között, kb 60% esély) és még az O-HO elé sem szívesen dugják ki a fejüket. Már amennyiben jól néztem a ~280mm pácélt a tornyon.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#165448) ollie válasza stork13 (#165447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Frontline-ban nem nagyon vannak azok a tankok, melyeket említettél.

De ha vannak is, szinte sose lőnek goldot, még akkor sem, ha nem tudnak sebezni.

[ Szerkesztve ]

***

(#165449) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Frontvonalban mennyit lehet dezertálni? Nem volt kedvem megvárni a 3 percet, ameddig tankot kapok...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165450) kchryss válasza h1mpi (#165449) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom, de engem baromira irritál, hogy ha rosszul kezdődik a csata akkor egy csomó gyökér dezertál és a végére 20v30-ban nyomjuk 0 eséllyel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.