Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166651) wwenigma válasza 5-ös kezelő (#166645) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem Logitech G100S, dél koreabol 25$, 2 mikrokapcsolot kell kicserélni még 2$ értékben és jó időre meg van oldva az egerkerdes.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166652) h1mpi válasza wwenigma (#166651) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ár/érték arányban az a legjobb nem vitás

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166653) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A WG meghálálja a spotot... 11K assist QB-nek, mellette 4 kill és 3.5K dmg.. és 1st class... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166654) CirrMee válasza h1mpi (#166653) üzenetére


CirrMee
addikt

Valamelyik nap egy 'jégépézéE100 szedte ki egy lövéssel, akkor is vágott egy pofát... :D

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#166655) BÁ Nutrition válasza CirrMee (#166654) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jatszottam a focis retardsaggal 5 bukta utan 2-0 nal inkabb dezertaltam. Utana mentem egy kort randomban, annyira op csapat volt h 2 perc utan 8an megdoglottek meg pont volt idom elmenni furodni igy nem kellett dezertalni ott is. Adta

Barmilyen pozitivan is ulok le barmikor, Fel perc eleg h felbosszantson... :( mondjuk azert nem ragodok rajta egesz nap, de meg egy jatekkal talalkoztam eletemben amiben ennyire sok gyotrodes lenne

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166656) Warton válasza BÁ Nutrition (#166655) üzenetére


Warton
őstag

Nem szoktam ezekkel a retartdságokkal játszani, de ez a mostani focis játék egész jó.

Kérdés: az event után mi lesz a legénységgel és az XP-vel?

(#166657) Zolee_70 válasza Warton (#166656) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Most mentem egy kört, full piros mindenki. Az ellen 1390-e csak a láncolásommal foglalkozott, semmi mással. Rohadt idegesítő....Egy métert nem tudtam menni, folyamatosan láncolt. Kiléptem a picsába, basszon egyedül a WG.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#166658) Emu


Emu
őstag


Ilyet láttatok már? Mókás gyerek ez a WG...T30-al belépek csatába, elindul a visszaszámlálás, majd a csata. Beérek pozícióba, rászűkülök az első célpontomra, majd mikor elsütöm az ágyút visszarak garázsba a hibaüzenettel :W

Másik: ez az utóbbi napokban többször is előfordult már, hogy gondolt egyet a tankom, és elindult egy irányba. Hiába nyomtam bármi gombot, ment egyenesen (persze be az ellenség közé) kaptam a lövéseket, de se a tornyot se a járművet nem én irányítottam, ment magától. majd kb. 25-30 mp után újra az enyém volt az irányítás. :W

(#166659) inferno88 válasza Zolee_70 (#166649) üzenetére


inferno88
őstag

Egy gagyi kis Logitech M310-zel WoT-ozom, mert meguntam a kábeles egereket(előtte egy Gigabyte M6880), ez meg benne volt az MK520 bill+egér csomagban. Az a helyzet, hogy teljesen megszoktam és nem hátráltat a játékban.
Ha reflex+precision gameről lenne szó, például CS, akkor biztos komoly patkányt használnék már, bár anno középsuliban az osztályban lévő elit CS nagyágyúkat szanaszét gyaláztam a szutyok kis iskolai egérrel is, hiába hozták az akkor aranyáron kapható MX510-eket.

Semper fi!

(#166660) 5-ös kezelő válasza Zolee_70 (#166649) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Éreztem, h kell itt lennie vmi turpisságnak. A görgőzéssel nekem is vannak problémáim. Így tényleg könnyebb lesz. Köszönöm a tippet, a többieknek is.
Tank test mozgását csak a "W,A,S,D" billentyűkkel lehet irányítani, vagy itt is lehet mókolni?

[ Szerkesztve ]

(#166661) jimmy74 válasza wwenigma (#166651) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez még valahol ilyen olcsón kapható?
Mikrokapcsolo gagyi benne azért kellett cserélni?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#166662) wwenigma válasza jimmy74 (#166661) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, kínai Omron van benne és az max fél-egy évet bír, japanra csereled akkor meg hamarabb kopik el az alja a szenzorig...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166663) e-newsee válasza jano_77 (#166606) üzenetére


e-newsee
addikt

1. Én is sokat veszítek, 30-40% között mozog a wr, de volt, amikor 4 meccset nyertünk zsinórban. Szóval ez is eléggé random, mint a normál mód. Kell jópár meccs, mire rájön az ember a játék mechanikájára, de nem vészes.
2. Nekem is volt pár furcsa mellé lövésem, de nem is kell mindig a labdát eltalálni. Ha a fal közelében van, a robbanás is odébb löki. Adtam így gólpasszt is, és védtem ki úgy lövést, hogy már a gólvonalon volt a labda mögöttem, én meg belelőttem a "hálóba", és kilökte a labdát a kapuból.
3. Nem tölt hamarabb az enemy. A leggyorsabban a T62A tölt be, aztán az E100, és persze legkésőbb a táras. Rengetegszer volt olyan, hogy egyszerre lőttünk bele a labdába az ellenféllel, és a labda csak ugrott egyet, de alig mozdult valamerre.
4. Agyhalott csapattársak meg mindenhol vannak. Ezen már meg sem lepődöm. Az alatt a pár meccsem alatt, amit eddig mentem, találkoztam már mindenféle játékossal nálunk is, ellenfélnél is.
Nekem amúgy bejön ez a mód. Megcsinálom a napi 3 kártyát, aztán a végén meglátjuk mennyi hiányzik. Szórakozni jó, és tényleg jól lehet gyakorolni a célzást, igazából tét nélkül.
Egy dologra biztosan jó ez a mód. Arra, hogy rávilágít, ha teljesen egyforma tankok és játékosok vannak mindkét oldalon, akkor is lehet nagy arányú vereség, vagy győzelem. Pedig itt még a szórás is kisebb, és a célkereszt sem esik szét.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166664) jano_77 válasza h1mpi (#166607) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gold-ra nincs szükségem, van még karácsonyról elég.
Akkor csak a 11K-s csomagban van minden festés?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166665) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nem is emlékeztem, hogy a Mountain pass pályát is módosítják most. G5-ből kivették a kidönthető álcát adó fát. Nem értem miért csinálják ezt a növényzetritkítást. Szerintem így is sokan játszanak nehéztankkal, nem kell ezt még erősíteni.

(#166666) jano_77 válasza jano_77 (#166664) üzenetére


jano_77
nagyúr

ebben a 11K-s csomagban biztos benne van Buffon?! Mert a csomag leírásában nem szerepel!? :F
Buffon akkor jár, ha meg van az összes kártya? Mert akkor elegendő lehet a 4.874 Ft-os csomag is, jól gondolom? :F Illetve ebben az esetben jár az összes festés is igaz!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166667) h1mpi válasza jano_77 (#166664) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem... kapsz egy festést (zöld), ha mész egy meccset ingyen, Ha megveszed a 4800-as csomagot megkapod a (kékes, pirosas sárgás) festést és az összes cuccot, ami a csomagban van (kredit booster, plecsnik, 750K kredit). Ha veszel 1750 goldért festést ingame, akkor pedig ebből a kettőből választhatsz. 1, 2

Powered by ollie :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166668) jano_77 válasza h1mpi (#166667) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aha. Vagyis akkor a 4800-as csomag csak EGY festést tartalmaz - meg a kredit és kártyák - , de a Buffont csak a 11K-s csomagért kapnám meg!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166669) h1mpi válasza jano_77 (#166668) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem :) a 4800-as csomagban benne van a Buffon 2 skillel, hisz azt meg a kártyák adják (100 pont)

Én azért vettem meg a 11K-s csomagot, mert ott gyakorlatilag ingyen van a 4800-as csomag. Azt külön nem vettem volna meg, szerintem nem éri meg. De így jól jött a Buffon is meg a sok-sok kredit boost... amiből mondjuk így is van már vagy 40 db...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166670) jano_77 válasza h1mpi (#166669) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166671) ollie válasza 5-ös kezelő (#166660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, mivel szeretnéd irányítani?

(#166664) jano_77: van valami 4k körüli csomag, amiben csak a kártyák vannak
mod: látom már kitárgyaltátok

[ Szerkesztve ]

***

(#166672) Simulacrum válasza h1mpi (#166669) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha már ennyire benne vagy, akkor én meg azt kérdezném meg mi ez a 5x xp minden győzelemre 15x?
Ilyet ugye csak venni lehet, mert még nem kaptam ilyet sose?
1 órát vagy 2 órát tart? És addig mindegy győzelem 5x xp?

(#166673) e-newsee válasza h1mpi (#166571) üzenetére


e-newsee
addikt

És akkor, hogy egy régebbi kérdésemet újra feltegyem, milyen nyelven beszél Buffon egy orosz tankban? Ugyanúgy olaszul?

(#166672) Simulacrum:
15 győztes csatán keresztül tart. Nincs időkorlát.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166674) 5-ös kezelő válasza ollie (#166671) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Azért kérdeztem, mert nem állnak rá az ujjaim. De ha ez a módja, nekem is meg kell szoknom. Csak a videókon olyan profi mozgások vannak, méghozzá gyorsan, mintha benne ülne a játékos. Ez számomra még lassan sem kivitelezhető.
Szóval ha alacsony osztályban láttok a pályán egy látszólag részeg /Leicht/traktorost, lehet h én küzdök a billentyűkkel. ;]

(#166675) lacibacsi válasza 5-ös kezelő (#166674) üzenetére


lacibacsi
addikt

Te még más játékkal sem játszottál soha? Az AWSD szinte mindenhol alap... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166676) h1mpi válasza e-newsee (#166673) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oroszul beszélt Nekem a 212A-ban ha jól rémlik, de majd szerdán meglesem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166677) Simulacrum válasza e-newsee (#166673) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszi, ez akkor elég komoly. De gondolom aktiválni kell és utána azzal megyek, amivel akarok? Kvázi így gyorsan meg van egy grind.

5-ös kezelő simán át lehet állítani a billentyűzet beállításoknál.

(#166678) ollie válasza Simulacrum (#166677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell aktiválni. Vásárlás után kapsz 15 küldetést, ami 5x XP-t ad, amennyiben bármely tankkal nyers és benne vagy a top 10-ben a csapatodban XP alapján. Sajnos azonnal aktív, így nem választhatod meg, hogy mikor akarod kihasználni a lehetőséget. Csak azokra a tankokra érványes, ahol már ellőtted a napi szorzót.

***

(#166679) Chris0321


Chris0321
addikt

Találtam egy nekem legalábbis új hibát. Szokás szerint összeomlott a játék, ez már nem érdekel lépek vissza. Indítanám de megint összeomlott. Annyi baj legyen de indítanám újra erre felugrik a kis ablak, hogy a játék már fut. Megnéztem a feladatkezelőben de nem mutatja. Próbáltam újra elindítani de nem engedi. Újra kellett indítanom a gépet, hogy el tudjam indítani a játékot.

(#166680) Bobyjack válasza Chris0321 (#166679) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem csinálta háromszor is tegnap sajnos. És a legújabb Aslain modpack ellenére továbbra is összeomlik szinte minden csata után.

(#166681) Chris0321 válasza Bobyjack (#166680) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom nem mindegyik mod kompatibilis 100%-ban az új verzióval. Remélhetőleg nemsokára megoldják a problémát, nem szeretek modok nélkül játszani.

(#166682) Warton


Warton
őstag

Ott van B+!!! :DD :DDD

:DDD

(#166683) kchryss


kchryss
addikt

Skill4ltu első csatája a nerfelt obj268v4-gyel és a véleménye a nerfről: [link]

(#166684) Chris0321 válasza kchryss (#166683) üzenetére


Chris0321
addikt

Kiírnád röviden magyarul a lényeget? Nem értek külföldiül. Köszönöm.

(#166685) inferno88 válasza Chris0321 (#166684) üzenetére


inferno88
őstag

Azt mondja, hogy érződik, hogy nerfelték a fiúk, de valójában ugyanolyan OP maradt, mint korábban. Nyomod a W-t és nyersz.

Semper fi!

(#166686) Chris0321 válasza inferno88 (#166685) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, akkor nem kellett csalódnunk a WG-ben megint jó munkát végzett mint mindig.

(#166687) apóka válasza inferno88 (#166685) üzenetére


apóka
aktív tag

Ja, tényleg OP..... 46% a win rate nekem vele (200 csata). Az persze igaz, hogy én nem tudok egy 10-es tankkal sem játszani. De a nem OP gépekkel jobban megy.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#166688) inferno88 válasza apóka (#166687) üzenetére


inferno88
őstag

Mindenféle genyózás nélkül, a hiba benned van, mert az átlagos győzelmi arány 55.9%, míg más tankoknak 50% felé tendál, szóval OP.

Semper fi!

(#166689) ooloo válasza Chris0321 (#166681) üzenetére


ooloo
őstag

Mire kipofozzák az aktuális mod-ot , addigra érkezik a következő frissítés ... ismételten javítgatják ... és ez így megy folyton folyvást . Ezt bele kell kalkulálni , aki mod-okat használ .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166690) ooloo


ooloo
őstag

A hírességek csarnoka - járműértékelésnél mikor frissít a rendszer ? Csatánként , vagy naponta ? Vagy egy harmadik opció ... (?)

Gyakorlatilag 2 napja ugyan az a lejátszott csata egy bizonyos tanknál , holott folyamatosan csatában van . Megállt 21 csatánál , és lefagyott a számláló .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166691) jano_77


jano_77
nagyúr

mikor kapjuk meg a Tunézia Anglia meccs helyes tippjéért járó jutalmat? Mentem direkt egy focis csatát - sikerült végre nyerni 0:2-ről a hosszabbítással - de nem kaptam semmit!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166692) apóka válasza inferno88 (#166688) üzenetére


apóka
aktív tag

Tudom, hogy bennem van a hiba. Kb. 50 csatáig 56% körül voltam, aztán meredek zuhanás.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#166693) inferno88


inferno88
őstag

Végre megvan a T55A MT15 küldetés. Csak a végén vettem észre, hogy esélyem van a teljesítésre.

Replay

Elég könnyű dolgom volt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#166694) h1mpi válasza jano_77 (#166691) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Randomot kell menni

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166695) 5-ös kezelő válasza lacibacsi (#166675) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nemigen érdekeltek a videojátékok eddig. Munka lekötött harminc éve már, ezért is maradtam le az e-generációtól. Most is baromságnak tartom, h az ember egy helyben ül és egy képernyőt bámul, miközben kerékpározhatna, sétálhatna stb. Csak ezentúl már én is fertőzött vagyok, így nincs semmi alapom elítélni ezért a sorstársaimat. :D Ezenfelül mozgás-érzékeny vagyok, magyarul tengeribeteg - 3D-s játék szóba sem jöhet. Utoljára a "Cold Dream"-mel játszottam, csak az már nem megy Win 7-en, csak XP-n. És a régi P2-es gépem is meghalt. Mint említettem, van hová fejlődnöm. :K De ma sem lőttem hátba a bajtársaimat szerencsére, és néha még hasznos felderítő is voltam, bár ez sok lyukba került a tankomon. Belejövök, gyakorlás kérdése.
Barátom laptopján 12 fps volt a bal felső sarokban. :(

(#166696) kchryss válasza Warton (#166682) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

Ma nekem is összejött, igaz nem volt nehéz dolgom két e100 volt az ellenfélnél akik ahelyett hogy a labdát lőtték volna engem próbáltak láncolni. :DDD

szerk. Azoknak akik panaszkodnak hogy sokszor kikapnak a focis módban ajánlom a szakaszozást. Tegnapelőtt 2 klántársammal nyomtuk 3-as szakaszban. 20 meccsből 18-at nyertünk. :)
Sokkal skillfüggőbb ez a mód, mint a random 15v15.

[ Szerkesztve ]

(#166697) Simulacrum válasza kchryss (#166696) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyértelmű, hogy szakaszban brutálisan lehet aprítani. Én egymagam játszom és ha a két társ közül, ha csak egy is nem nagyon béna, akkor le tudom hozni a meccset, sajnos van, hogy két nagyon gyenge játékost kapok, akkor esélytelen.
Módosítanom kell azt a véleményemet, hogy az E100 és AMX a két jó választás, a T62 is nagyon jó, csak meg kellett vele tanulnom a játékot. Szóval mind a három tank jól használható, nem is érzem most már egyiket sem kiugrónak.
Taktikai tanácsok:
- E100-al maradjatok a gólvonalon, semmi akciózás, hátulról ha az ellen kapuja előtt megy el a labda akkor eltalálni, ennyi a feladat, na meg persze ha feléd jön akkor kilőni a másik irányba.
- AMX: ne féljetek megnyomni az újratöltést akkor, ha csak 1-2 töltény van már, ha épp a labda jó irányba megy, akkor van idő tölteni. Fontos a jó időzítés.
- T62: Ellenfél sarokban van a labda, meg kell próbálni mögé menni és középre juttatni, hogy a másik két társ meg tudja lőni.
Mindig legyetek a labda mögött, ez a főszabály! A labdát lőjétek, ne az ellenfelet.

Chris0321: Skill azt mondja el a videóban, hogy bár lassabb lett, még mindig brutál erős. A kukucskáló belőhető, de csak arannyal tudták a csatában. Ugyanazt tudja, mint a Badger csak gyorsabb. Véleménye szerint 35-40-re kellene csökkenteni az előre menő sebességét, akkor lenne talán kiegyensúlyozott.

apóka: Szokása volt, hogy megnézni az Objecttel játszó játékosok statisztikáit egy-egy csata után. Én arra emlékszem, mikor megnézett egyszer egy ellenfelet és neki csak az Objecttel volt 50% fölötti a nyerési aránya, minden más tízes tankkal alatta, ez azért sokat mondó.

(#166698) jano_77 válasza Simulacrum (#166697) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó tanács, hogy a labdát kell lőni és nem a tracket! Csak olvasná el minden barom, aki a focis modot tolja, mert tegnap is az ellenfél kapus E100-a csak engem trackelt, labdával nem is foglalkozott. Mi E100-unk meg mereven nézett az ellenfél kapusa irányába, miközben mellette begurult a labda a kapuba. Király ilyenekkel játszani. :W :O

h1mpi: azt nem láttam sehol, hogy random csata kell, de köszönöm az infót! :R És ugye 24 órán belül kell menni az egy csatát, hogy megkapjuk a nyereményt!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166699) inferno88


inferno88
őstag

Az orosz shopból eltűntek a Tier6 alatti prémium járgányok. Csak nem vezetik ki őket a skacok...

Semper fi!

(#166700) Viktoár


Viktoár
addikt

Csak annyit játszok a focis eventtel amennyi a kártyához kell.
Jelenleg így állok,:

Nem tudom hogy mi alapján adja a kártyát. Van amiből már megvan a harmadik de van amiből még az első sincs. Remélem nem random adja mert akkor a büdös életben nem lesz meg az összes. :(

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.