Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166201) Plasticbomb válasza popey37 (#166198) üzenetére


Plasticbomb
addikt

haat, abban a boltban inkabb nem vasarolnek. Nem a reputaciojuk miatt, azt nem ismere, de eleg volt raneznem a konfigokra, hogy kerekedjen a szemem, hogy ezek hulzek, vagy valojaban kurvara nem foglalkoztatja oket, hogy oda is figyeljenek...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166202) popey37 válasza zodo (#166199) üzenetére


popey37
addikt

igaz, én is rendszeresen kapok 1000 felett a tier 10-es artyktól tök mindegy milyen tankban ülök.
bezzeg nekem a max sebzésem 500-600 artyval.
de nem csak a tizes, hanem a 9-es amcsi is üt mint állat: a 800-900 nem ritka.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166203) Papooo válasza zodo (#166199) üzenetére


Papooo
senior tag

Ne csodálkozz, papír járgányba nagy eséllyel minden repesz a maximumot veri be.
Ha ugyanezt a pofont valamelyik csillagrombolótól vagy japó orkvágentől kaptad volna, akkor gondolom nem morognál.
A csávónak lehet hogy az elmúlt 40-50 csatában nem volt ekkora mákja mint ennél a lövésnél.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166204) popey37 válasza Plasticbomb (#166201) üzenetére


popey37
addikt

nem tudom, de csak a proci 100-160k között mozog, ennek függvényében nem rosszak az árak

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166205) Chris0321 válasza popey37 (#166198) üzenetére


Chris0321
addikt

Játszol más játékkal is? Én az adatlapomon szereplő géppel full hd-n +90-100 fps-el mindent ultrán használva. Én nem biztos, hogy vásárolnék innen ahol gamer pc-nek adnak el egy olyat amiben 1030-as van.

(#166206) Plasticbomb válasza popey37 (#166204) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Annyira nem jok az arak. 350 euro a 8700k (ami mellesleg neki, WoThoz sok, nagyon sok), raadasul felesleges a legujabb szeriat venni, ha vesz egy haswell-t, vagy broadwell-t, nem marad sokban hatrabb, ugyanez a helyzet egy Ryzennel is, nem tud annyival tobbet az uj szerias intel cpu, mint amennyivel tobb bort lehuznak erte. Persze, lehet venni, csak ertelme annyira nincs.
A ryzenes szetteknel milyen hulye mondta nekik, hogy jo a 2400Mhzes ram, vagy akar a "premium"jelzo alatt a 3000 MHzes? Oda 3200-3466 amit illik es kell is venni, csokkentendo a nodeok kozotti kesleltetest, intelnel ez annyira nem lenyeges, mivel nem tobb kis cpu modulbol epul fel, hanem egy nagy modul az egesz (aminek van elonye, es hatranya is). VGAban meg only nVidia van naluk, ami mondjuk WoT ala nem gond, de a legtobbhoz konfighoz 1050Ti.... Lehet vele WoTozni, de inkabb egy 1060 6GBval nyomulnek, (meginkabb egy RX480-580al, de ez az AMD fansagom okan).

Ami talan ott a legkevesbe van elrontva, az az Core i5 Ultra HD PC / GTX 1060, bar ha van kedve valakinek vadaszni egy kicsit az alkatreszeket, akkor lejjebb viheti, es a hutes meg mindig kerdeses.. Stock Intel huto?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166207) zodo válasza Papooo (#166203) üzenetére


zodo
nagyúr

Nyilván nem tenném mert abban nagy valószínűséggel én is sáros lennék és az meg végképp nem érdekel hogy visszamenőleg mit dobott az erendzsi nekik.

(#166208) Dareiosss válasza popey37 (#166198) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Igen de nem véletlen a jó árak (amúgy ha megnézed mindenből a lehető leggagyibbat rakják bele, hogy jó legyen az ár), átbaszás minden napos dolog náluk.. PH fórumozol és nem olvastad onnan a rémhíreket?

[ Szerkesztve ]

(#166209) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most mentem 268 4-el teszten szépen lövik a kukkolóját sikerült azért a nerf :))

Az obj 277-nek 350-es APCR :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166210) Antonius1978 válasza Simulacrum (#166195) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az a baj, hogy en epp prem miatt nem elvezem mar, mert keves zsozso,tp stb jon be, meg amugy sem jokedvembol jatszom, hanem mert akarom, hogy gyuljon a TP par adott tanknal, de kozottuk van vagy 3xT9 is, ott rohadt sok kell, es nincs kedvem prem nelkul vacakolni, az az ido mar lejart, es premet meg nem akarok venni, mert ha vennek is, tuti akkor nem lenne kedvem jatszani, igy inkabb nem veszek, de akkor nem gyul elegge a TP es igy nincs kedvem jatszani, szoval a farkaba harapo kigyo :D

Te miert nem szereted a T10-et? En azert nem, mert nagyon eltulozzak a sebzest, es az ugy nem elvezetes a szenvedo felnek :D
Itt most egyes TDk-re gondolok.

(#166211) Plasticbomb válasza Antonius1978 (#166210) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hm.. hanyszor ketyegett mar le nalam is a 20-30-60 premnap, loginnelkul...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166212) popey37 válasza h1mpi (#166209) üzenetére


popey37
addikt

miért csodálkozol a 350-es penen?

a ruszki T10 goldja 340.
ettől függetlenül alig várom a 2 új tizest.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166213) h1mpi válasza popey37 (#166212) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ettől független egy kalap szar, kb. minden áthugyozza, erre biztos nem fogok 220K free xp-t elcseszni. Szinte semmit nem pattint, egy IS-7 ezerszer jobb.

Ez a tank olyan, mint egy 430U csak lassabb... sok értemét nem látom

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166214) popey37 válasza h1mpi (#166213) üzenetére


popey37
addikt

az is-7? azzal a 250-es pennel? viccelsz?
a goldja is csak 303. a papirlapot nem viszi át.
a cw miatt garázsban van de gyülölök vele játszani.

nem kell free xp, a T10-el kell összehozni az xp-t és nem a free-ből kivásárolni.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166215) popey37


popey37
addikt

viszont a mai napom eddig tök jó, napok óta nem adja, de ugy látszik most valami változott
Napi statisztika:

Győzelem/Csaták: 7 (10) (70.0%)
Átlagos szint: 8.2 (9.2)
Kötvények: 7 (0.7)
Alap XP: 8 253 (825)
Összes XP 15 599 (1 559)
Szabad XP: 754

Kilőtt Tank: 13 (1.3)
Halál: 7 (70.0%)
Találat/Lövés: 69 / 107 (64.5%)
Átütés: 58 (84.1%)
Kiosztott sebzés: 21 080 (2 108)
Kapott sebzés: 12 757 (1 275)
Felderítés: 10 (1.0)
Védés: 0 (0.0)
Foglalás: 0 (0.0)

WN8: 2 542.47 (85) EFF: 1 289.27 (59)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166216) h1mpi válasza popey37 (#166214) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs kedvem a T-10-el szerencsétlenkedni... meglátom még mi lesz ezzel a 277-el... azért mentem vele pár jó kört...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166217) popey37 válasza h1mpi (#166216) üzenetére


popey37
addikt

az a baj, hogy a játék kicsit el van tolva: régen tök jól lehetett randomban is érvényesülni, a tankjaim 3/4-ét random huztam ki.

a mai játékkal meg egyszerüen nem lehet: ez a +-2 tier megöli a fejleszteni kivánt tankokat.
pl. most a superconqoueror a célom, a black prince-nél járok, de egyszerüen nem tudok tovább lépni, mert full tier9 meccsbe dobál, az ugy 8 magasabb szintű tank alapból. képtelenség átlépni rajta, a 8-as dettó, ott is befigyel a +- 2 tier. a 9-es már egy fokkal jobb.

és az a baj, hogy a játék nem veszi figyelembe, hogy alap tankal játszol. lásd WZ-132A most huztam ki rá a nagyágyút, a hajam kihullott mire összejött rá az xp, és a sok szopós meccs persze viszi a WN8-at és a statodat ezerrel lefelé.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166218) szkorhetz


szkorhetz
őstag

A prémium T44 és T32 használatához mi kell?

Hiába vannal feltöltve, ha velük lépnék be, azt írja, hogy jármű nem áll készen.

(#166219) popey37 válasza szkorhetz (#166218) üzenetére


popey37
addikt

már vége az eventnek, a frontline modhoz kaptuk, a következő pecsnél fogják kivenni, a legényeket vedd ki belöle.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166220) fradi81 válasza Antonius1978 (#166210) üzenetére


fradi81
veterán

Csak szorzózd a tankokat bekapcsolt xp bónuszokkal és annyi.

moto g72, Ninebot d28e

(#166221) Simulacrum válasza Antonius1978 (#166210) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mert mínuszos prém nélkül, illetve a T9 pont elég nekem és igen az is benne van, amit írsz. 1500-at sebző artyk és TD-k. Nem játszok CW-n, nincs szükségem T10-es tankokkal menni. A T9-es MM tökéletes mostanában. Sokszor vagyok top, ha meg nem, akkor sincs sok T10-es. Medekkel játszom, azok már T10-es ágyúval járnak T9-ben is. Mindent tudok aranylőszer nélkül is lőni.

Te is régóta játszol, nem érsz rá? Amit prémmel X idő alatt húzol ki, azt prém nélkül másfélszer annyi idő, de ez játék, azért tolom, mert élvezem, akkor meg nem mindegy mennyi idő alatt érem el a végső célt?
Most pl. az olasz és cseh ágat húzom. T7-nél tartok mindkettőnél és T9 a cél, de mindkét T6-ost élveztem és most a T7-esek is nagyon jók. A T8 kemény lesz, de úgy láttam azok se rossz tankok. Szóval lassan haladok, de sehova nem sietek. :)

(#166222) kchryss válasza zodo (#166199) üzenetére


kchryss
addikt

Nem elég hogy sokat sebeznek, de még célozni sem kell velük: [link]
:D

(#166223) Antonius1978 válasza Plasticbomb (#166211) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat igen, ez tortent asszem tavaly szeptemberben, hogy hiaba volt prem fiok, egyszeruen hulyere untam jatszani, azaz a jatekban szerencsetlenkedni :DDD , es emiatt eluszott vagy 2-3 het az ossz prem fiokbol, de nem bantam meg :C
Amugy akik szakaszoztak regebb velem, meg emlekeznek, hogy minden fel oraban mentem cigizni, amikor egyedul jatszodtam akkor ez 10-15 perc volt, de azaltal, hogy nem jatszodtam, megsporoltam egy rakas cigit es idegeskedest, helyette inkabb a remeket vadasztam a Witcher 3-ban, amit jutanyos aron megvettem a GOG-on. :K
Amugy majd mindjart valaszolok arra, amit privatban irtal mar vagy mindjart 1 honapja :DD

fradi81 : pontosan erre a dologra alltam ra, de az is felzaklat, ha bekapcsolom a bonuszokat, es veszitunk, mert akkor annyit er mint halotton a borogatas, ma gondoltam nem kapcsolok bonuszt 1 orara, hanem nelkuluk megyek par kort, es nem alakult jol, asszem 1 csatat nyertem, de most majd megprobalom ujra 1 ora erejeig, amugy is konnyu tankkal mennek, kell az 5os nemet, 7es ruszki es 8as francia, mar kozel jarok hozzajuk, de nem elegge, es hat konnyu tankkal amugy sem vagyok egy zseni, + a palyakat is atalakitgattak, most egyszeruen nem tudom egyes palyakon hogy hova alljak be, csak kovalygok erre-arra, mint fing a feredoben.

Simulacrum : akkor jo, en is T9-ben kellene neha jatszodjak, huzom a T-54-et, a 48 Pattont, es az M103-at, kellene a ket amcsi 10es, ki akarom oket probalni.
Hat idom volna, csak mar unok jatszani, persze igazad van a premmel kapcsolatban, marmint, hogy 1,5x annyi ido alatt is megvan, csak en hamar akarom elerni a celt, hogy ne kelljen sokat vele vacakoljak, ki van huzva egy rakas tank, olyan is van hogy 2 eve nem mentem vele 1 kort sem, mert kell az ido masra, mas celokra, es epp ezt szeretnem elerni, hogy megvalosuljanak az uj celjaim, pl legyen T4-tol T-10ig 1-1 lightom, aztan en is epp 7es szinten allok a csehekkel, azaz csehul allok :D , ugyanez a sved TD-re is igaz, ott 6os szinten, de sztem nem is lepek feljebb, kellene a 7es sved Leo, aztan 6 vagy 7-es japan nehez, 7es taras japan med, de lehet hogy megmaradok a 6osnal, azzal eleg szep kek wn8-am van, ott az olasz ag, majd jon a lengyel is gondolom, ahhoz mar mondjuk a Pudellel csinaltam egy garniturat, aztan ott a hatsotornyos 8as orosz med, az a 430 vagy mi a csuda 10es kellene nekem, es mas nem is jut eszembe, de lehet hogy meg van valami.Ha ezek megvalosulnak, akkor aztan tenyleg nem kutatok es fejlesztek semmit, akkor majd nekiallok, hogy jatszodjak a kihuzott tankokkal es elvezzem a jatekot - ha lehet.
Az olasz aggal meg csak 4es szinten vagyok, mar se ezust, se SZTP-m nem volt hogy egyeseket atugorjak...gondolom meg 1-2 ev, es elerem amit akarok, ha kozbe-kozbe jatszok, es meg meglesz addig a WOT egyaltalan, akkor pezsgot bontok, es nekiallok jatszodni azzal a kedvenc tankkal, amit kihuztam, es epp vele van kedvem jatszani. :C

(#166224) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R
Kimásolom a javaslatokat, és kiszótárazom. :) Kicsit elrohant mellettem a számítástechnika világa.
Igyekszem nem alkalmatlankodni egy darabig, amíg nem leszek hadra fogható. Megyek vissza az órás topicba.

(#166225) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#166184) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ami azt illeti alacsony tierben elvezetesebb a jatek mint magasban egy ideje

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166226) wwenigma válasza popey37 (#166202) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Screenshot de inkább replay.

Simulacrum: 1500at folyamatosan mindig sebzo artikrol is légyszi. :D Azt kihuznam... :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166227) Simulacrum válasza Antonius1978 (#166223) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is ez volt a célom, hogy T5-től T10-ig minden szinten legyen minden tankosztályból legalább egy tankom. Ez meg is van egy T10-es light kivételével, de ezen kívül csak lightokkal és medekkel játszom, esetleg a ToT-ban lévő tankokkal.
Az a trükk, hogy egy tank kihúzását ne vacakolásnak fogd fel, hanem élvezd az oda vezető utat is. Én ahogy írtam nagyon élvezem a cseh és az olasz közepes ágat is eddig, szerintem a nyolcasokkal se lesz gondom, max az MM-et fogom néha szidni. :)

wwenigma: Raktam be két képet is mostanában, amikor T8-as lightból egylövésezett az arty. Igaz, az nem 1500, de ezer feletti.

[ Szerkesztve ]

(#166228) h1mpi válasza Simulacrum (#166227) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig a 10-es TVP az egyik legfunabb tank a játékban :K Korábban írtad hogy csak kilencig akarod kihúzni

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166229) h1mpi válasza Antonius1978 (#166223) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A prémium fiók úgy van kitalálva hogy ha már havi 8-10 napot játszol akkor jobban megéri megvenni egy nagyobb csomagot én is csak ezért veszek fél éveseket mert így 60 Ft környékére jön ki egy nap amúgy meg ennek a sokszorosa a napi költség...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166230) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#166227) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem a hatos olasz meg eleg sok kellemetlen orat okozott sajnos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166231) Haart válasza BÁ Nutrition (#166230) üzenetére


Haart
addikt

Én is épp most hagytam el tegnap vettem meg a 7-est. Sokkal az se jobb.
Sztem a 8-asig rossz lesz ez az ág. Amig jön az autoloader.

(#166232) e-newsee válasza jimmy74 (#166178) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak jelezném, nálam is így kezdődött:
Volt egy laptopom, amin kipróbáltam, játszottam. Ez volt úgy 4 éve.
Fél év múlva asszony is regisztrált, és játszott az én laposomon, mert övé nem vitte.
Aztán később már alig fértem hozzá a saját gépemhez.
Vettem egy lapost magamnak, mondván asszony úgyis hamar megunja, netre, meg filmre bőven jó lesz neki az én régi gépem. (khm... 9400 csatánál jár)
Aztán az 1.0 után már az én régi laptopom is alig bírta, kicsit később anomáliák kezdtek jelentkezni még a windows alatt is, szóval gyanúsan haldoklik.
Nemrég kapott egy asztalit. Semmi extra, de a wot fullHD-ban megyen rajta max grafon. (i5-7500, 8GB ram, 1050Ti) És megkapta a monitorom, hogy azt még ne kelljen venni az amúgy is aranyáras PC mellé. Én meg nyomom tovább laposon, mert az is fullhd, csak kisebb.

Szóval van előnye, ha az asszony is játszik, de vigyázni kell vele. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166233) Simulacrum válasza h1mpi (#166228) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, érezhetően az egyik legjobb tízes, de köszönöm a T50 is tökéletes lesz nekem, próbáltam teszten nagyon tetszett.

(#166234) dokee78 válasza Simulacrum (#166233) üzenetére


dokee78
félisten

Pedig hidd el kellesz a TVP T 50/51 is.
Nekem is megvan,nem vagyok még mindig jó játékos és rég mentem vele,de elég mocsok tud lenni.

(#166235) Antonius1978 válasza Simulacrum (#166227) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat nekem tul sok lenne minden tankosztalybol egy darab minden szinten, pl a tuzerseget egyaltalan nem allhatom, a tankvadaszok meg elsurrannak, habar ott porosodik a JagdTiger es Obj703 a garazsban, valamint elindultam a T30 fele vezeto uton is, azt kifelejtettem a felsorolasbol, de 7es szinten egyelore megrekedtem, azzal sem jatszodtam vagy 1,5 eve.A lightokkal nem vagyok valami jo, van amikor raerzek, de szerencse is kell hogy arra jojjenek az ellenseges tankok, meg hogy lojjek a felderitesem, ez csapatfuggo, ezekkel a kuldetesek miatt vacakolok.Amiben kozepesen eros vagyok azok a nehez es kozepes tankok, azokkal altalaban jobban boldogulok.Igen, en is szeretnem a cseh 10es taras tankot, mert lenne hozza egy 3 soros legenysegem (van prem cseh tankom), es a taljan cuccokat is jo lenne kiprobalni, ezeket a tankokat (T1-tol T5-6-ig) mar vagy 5 evvel a WOT megjelenese elott ismertem a Panzer General 2-bol, es annak idejen utanna is neztem a neten, igy ezert is vartam az olaszokat, velemenyem szerint mar a csehek es svedek elott jonniuk kellett volna.
Hat nem nagyon elvezem az oda vezeto utat :DDD , pl az olasz 4es tankban 82%-os legenyseg van, es igaz hogy tettem ra ventit meg meg valami olcso dolgot es egy periszkopot, de mindent elvezek, csak igy jatszani nem, foleg prem nelkul, mondjuk segit a tartalek, amibol amugy sincs rengeteg, mert egyszeruen untam annyit jatszani, hogy sok olyat szerezzek.

h1mpi mindhiaba, ha nekem egyszer csak mondjuk egy orat, vagy eppen egy felet van kedvem jatszani, tok folosleges a prem fiok. A WG ha igazan uriember akarna lenni (sosem lesznek azok), akkor a premet is beallitana ugy, hogy x orara, vagy x csatara szoljon.Igy amikor nincs kedved, idod, hangulatod stb jatszani, addig is nem megy el foloslegesen a (draga penzen vett) premfiokod.

BÁ Nutrition egesz pontosan melyik alacsonyabb szintre gondoltal? En pl jol erzem magam 5-6-7 tierben, foleg a 7esben, arra van kihegyezve a legtobb tankom.

UI : amugy kozben arra is rajottem, hogy miert untam meg a tankozast, a sok csikicsuki, bujkalas, idohuzas, stb (gondolom nagyjabol igy jatszanak a lilak), es ehhez nekem (most hogy egyre csak venulok) nincs idegem.Mindenki menjen tamadni, szetlojjuk egymast, 5 perc, daszvidanyja, johet a kovetkezo csata, mit kell boldogtalankodni 15 percig, habar az a jo egyreszt, hogy neha ez meg is valosul a 15:2,3 esetekben :C

(#166236) dvids válasza dokee78 (#166234) üzenetére


dvids
aktív tag

Én a TVP VTU-n vagyok, de annyira kurvára gyűlölöm, hogy sose lesz meg a 9-es se.

(#166237) ImpersonatoR válasza dvids (#166236) üzenetére

Free xp váltás goldert támogatni kell a játékfejlesztőket.

(#166238) wwenigma válasza dvids (#166236) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vidd a nagyobb alfás ágyút és csipegess arannyal. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166239) ballington válasza Plasticbomb (#166173) üzenetére


ballington
addikt

Laptopon játszok egy HP 430 G5-ön...nincs gond a játékmenettel, van olyan még tűrhető beállítás, hogy hozza a 60fps-t. Mondjuk bokorból sniper nézetben durván leesik az fps, de kezelhető.
Ami zavar, az az állandó hűtés hangja, illetve a meleg billentyűzet.
De pár hét, meglesz az asztal és hozom haza a PC-t :B

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#166240) dokee78 válasza dvids (#166236) üzenetére


dokee78
félisten

Szerencsém volt vele.
100%-os XP boostokkal 86 csataból kihúztam a IX-est.

(#166241) inferno88 válasza dokee78 (#166240) üzenetére


inferno88
őstag

Csak nem karácsonykor? Akkor lehetett igazán darálni.

Semper fi!

(#166242) h1mpi válasza Antonius1978 (#166235) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a napot nem úgy értettem, hogy ha játszok, akkor egész nap. Van hogy csak 1 órát játszok azon a napon.... de ha gyorsan akarok fejlődni (én igen, mert mostanában nagyon keveset tudok játszani), akkor kell a prém...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166243) Simulacrum válasza Antonius1978 (#166235) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem se való a bokorban bújkálás, de nemrégen félve elővettem a Jagadtigert, amit ellenfélként imádok, olyan könnyű szétszedni még szemből is. Egy hihetetlen jó gép jó kezekben. Valószínűleg sok gyenge játékos játszik vele, ezért tűnik könnyű ellenfélnek, de brutális milyen jó kört mentem vele. Az ágyúja egy álom.
Pedig pont a lightokkal a legélvezetesebbek a csaták, mert folyamatosan nyomom a W-t. :)
Túl szép lenne egy olyan prém fiók, ami csak akkor pörögne, ha be vagy lépve, pedig szerintem azzal is keresnének ugyanennyit.

(#166244) h1mpi válasza Simulacrum (#166243) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogy keresnének már? Nekem akkor elég lenne egy havi 24 órás is. Így meg vehetem meg a féléveset vagy az éveset...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166245) Antonius1978 válasza h1mpi (#166242) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tudom hogy nem ugy ertetted, hisz hetkoznap tuti nincs idod egy egesz napot jatszani, sot meg akar hetvegen sem, mondjuk nekem lenne idom, azaz lett volna - azonban aztan nem lesz - csak epp mar unom, mostanaban a klanban sincsenek bent sokan, ha meg bent vannak sem nagyon jonnek szakaszba, es - habar az sem gond ha egyedul jatszom - emiatt meg inkabb elmegy tole a kedvem.

Simulacrum ne is mondd, az elso 9es TD amit kihuztam a JGDTiger volt :C ez volt az elso magas szintu jarganyom.
Csak utanna lett E-100, majd E50M es utoljara Maus, meg melleje IS-7, de azt nem szeretem, ellenfelkent nehez volt kinyirni, engem meg csak akkor nem lonek ki belole, ha nem akarjak :DD
Majd egyszer ha ugy lesz, csapathatnank egy Jagdtigeres kort, ha az alvazat el tudod rejteni es picitt beforgatod, akkor a felso 250 mm-es resszel neha lehet pattintani...es igen az agyuja egy alom :)
Egyszer meg az elejen a lanc mellett az alvazon szembol belottem azt az amcsi TD behemotot, ugy orvendtem, mint majom a farkanak :DDD

(#166246) Viktoár


Viktoár
addikt

Sokan óva intettek az amc 46-tól pedig szerintem bőven a használható kategória. A nagyobbik 90mm-essel egészen élveztes a játék. A fiúk még gyerekcipőben járnak és még a lánctalp, rádió meg a nagy löveg sincs meg rá. Szerintem a 100mm-s löveget nem is teszem rá csak kifejlesztem.

Persze nem minden kör jön össze de érzésre nem rosszabb mint más fix tornyos td.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#166247) DVlad válasza Antonius1978 (#166245) üzenetére


DVlad
őstag

Jó lenne egy ilyen szakaszozás! Bár nem ismerjük egymást.
Én majdnem minden második körömet ezzel nyomom, amikor A TANK éppen lepihent. 😀
Régen kegyetlen jó volt, de sajnos az évek során szép sunyiban lenerfelgették. 5016 csatám van vele.

(#166248) RONEX


RONEX
csendes tag

Tisztelettel kérdezném, hogy éppen most tapasztal-e valaki elég magas lag értékeket? Nekem játszhatatlan ebben a pillanatban. Nem tudom eldönteni, hogy nálam van valami hiba vagy máshol.

[ Szerkesztve ]

(#166249) kchryss válasza RONEX (#166248) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam nincs lag. Upc, eu1-en cw-zek. Elég nagy viharok vannak az országban, bekavarhat néhány net szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#166250) Antonius1978 válasza DVlad (#166247) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt te csak hiszed, hogy nem ismerjuk egymast :DD (a KGB mindent tud :DDD )
Valahogy ugy remlik, mivel szoktal betenni csata utani kepeket, szoval ugy dereng mintha a WOT-os neved valami VJokka, vagy ilyesmi lenne, vagy tevedek?
Az en nevem ugyanez a jatekban, vegyel majd fel, en magyar ido szerint kb delutan 1 de inkabb 3 oratol kb 6 oraig vagyok elerheto, ez a legbiztosabb idopont, de persze hamarabb is felkelhetek, majd megegyezzuk, viszont 6 oratol (ha ugy van) akkor melozom, ha meg nem akkor m. ido szerint akar ejjel 1, vagy akar 3 oraig is fent tudok lenni, ahogy neked tetszik.
Na az igen 5k csata a JTigerrel? Hat nem vagy semmi, nekem csak 6xx csatam van vele, ahogy nezem, az elodjevel van kb a duplaja a Ferdinanddal, regebb azzal farmoltam a penzt :D
A Ferdinanddal volt egy jopofa esetem, epp kifejlesztettem ra a 128as loveget, elso csata, jon egy IS-3, lovok, lerepul a tornya, na mondom baszki, ez aztan kemeny 1 loveg lehet, ennek mar 7 eve, de meg mindig emlekszem a jelenetre :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.