Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165951) Plasticbomb válasza notika77 (#165949) üzenetére


Plasticbomb
addikt

nem. De meg nem tudunk semmit. Pletyka.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165952) Puculo válasza notika77 (#165946) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a választ. Azt tudom hogy a matricák nem adnak álcát, de valamiért úgy rémlett hogy az a lóhere cucc adott 4% körül. Mindegy, benéztem. Anno próbáltam levenni és átrakni td-re de nem sikerült ezért azzal együtt adtam el a KV 1-et.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165953) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Frontlineban kar, hogy nem ad semmit artivadaszatra.:)

Kis ELC90el sunnyogtam egy sort az ellen vonalai mogott.:D

Plusz ebben a korben volt egy nagy makos lorrain 40t amokfutasom is. Felmentem A-ban ellent leszoritani, ami a vegen ugy nezett ki, hogy legyalultunk mindenkit, de hogy tuleljem at kellett rohannom B-be az elzart reszen... 4HPval usztam meg azt a mozdulatot. :D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165954) kchryss válasza notika77 (#165949) üzenetére


kchryss
addikt

"A kötvények masszívan használva lesznek a jövőben és megmaradnak jutalom fizetőeszközként.
A játékosok rengeteg dolgot vásárolhatnak majd vele: álcafestéseket, néhány speciális HESH lőszert, a forgalmazásból már kivont prémium járműveket, stb."

Mondjuk erre a speciális hesh lőszerre kíváncsi leszek. Ahogy ismerem őket kivonják a forgalomból az arany lőszert és bevezetik a még opébb kötvény lőszert. ;] :DDD

[Forrás - wotinfo]

(#165955) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ez valami új hobby, hogy bedobják a tankot, beállnak vele egy eldugott helyre, majd kilépnek? Ma legalább 5x láttam ilyet, T8-ig bezárólag, jellemzően piroskák.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#165956) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Sikerült.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165957) kchryss válasza Plasticbomb (#165956) üzenetére


kchryss
addikt

Megcsinálhatnád nekem is. Kéne az 1000 kötvény a minikampány miatt. :D

(#165958) wwenigma válasza Plasticbomb (#165956) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gratula! Nekem sajna kimarad, nem volt kedvem játszani mostanában, csak első két presztízs szintet léptem meg.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165959) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Aki LT-15 küldetéseket csinál az húzzon bele, mert úgy látom az új térképváltoztatások aranyos kis könnyű tank nerfek lesznek. :D
Malinovkán egyértelmű. Azzal, hogy csökkentik a fő spot bokrokat a két bázis közelében, de még a D6-os bokrokat is ritkítják, nehezebb lesz a 10k spotolás a jövőben.
Mondjuk Mountain pass csak javulhat, ahogy Fjords is, kíváncsi leszek!

(#165960) Plasticbomb válasza kchryss (#165957) üzenetére


Plasticbomb
addikt

dehogy is. Orulok, hogy tulvagyok rajta, meg kivalogatom a tabokat chromeban, amiket meg akarok tartani olvasni, meg letoltom, amit elkezdtem letolteni tegnap, aztan lepek at osxbe, hogy ott ugykodjek...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165961) lappy


lappy
őstag

Nem ismertek vmi magyarországi címmel rendelkező WG alkalmazottat, törlesztenék nekik fizikailag. ;] :(((

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#165962) h1mpi válasza wwenigma (#165958) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én örültem hogy tegnap meglett az első 30 :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165963) KisApám


KisApám
addikt

UNDORÍTÓ, hogy amikor a FrontLine módban sorba rak, a legtöbb a tüzér a járművek közül (a tüzér nem tank).
És persze a legkönnyebben tolható, mert cap pont csökkentéshez jó, és sokat ad...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#165964) wwenigma válasza KisApám (#165963) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És mit tolhatsz? Az arty-t max mert premfiokkal se ad sok penzt ha tabornok leszel... :N

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165965) Plasticbomb válasza KisApám (#165963) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Pont azert van sok,mert mig normalban 30 tankbol lehet 6 arty, addig itt 60bol lehet 6 max. Masok az aranyok, ezert az artyk felhalmozodnak.

Sajnos nem jelent sokat, hisz a legtobben kozelebe sem mennek a capeknek, nehogy kilojek oket... S igy loni sem tudjak azokat, akiket az arty a capben meglo.

Egyebkent meg:

Kihuztam a lorraine 155-51bol a kilences BC artyt, es meg rapakoltam plusz 100k Xp-t igy frontlineban. (Most valahol 800k xp korul valthatnek freere, ebbol kb 300k a frontline event alatt gyult.) Huztam legenyeket mas tankokban, pl az OB705be kellett egy uj legenyseg, s a defender egesz hasznalhato volt, maramikor nem szivtam meg, hogy lomha ehhez a terkephez. Ma a Mauerbrecherrel szivtam meg egy csatara, maszhattam at az egesz palyan btol egeszen objektiv 4ig, mert annyira felgyorsitottak a modot, hogy ha nem vagy eleg gyors tankban, akkor a vedok pillanatok alatt szorulnak be a vegere a mapnak. Szal igenis kell az arty, valamennyire lelassitani az ellenfelet, de sajnos nem eleg. Azzal a szemelyes tartalekkal, ami felgyorsitja a capat kevesebb mint egy perc alatt huzzak be a capaket lightokban,........ Celozni nincs idom, mar behuztak, pedig csak elkezdtuk a csatat. ISUval nem erek pozicioba, hogy pofan lojem a kis mocskokat, mar rohanhatok, hogy legalabb legyen ertelme, amiert beleptem a csataba, kulonben jonnek a kisvillamok, meg a bombazas.

De: az, hogy ott hanyan allnak, egy dolog, a mod mennyisegi beallitasa miatt tunik soknak, valojaban nem tobb, mint randomban, csak itt a mod beallitasa miatt felhalmozodik az a tankosztaly, mig a tobbiek pillanatok alatt kerulnek csatakba, mert azokbol az osztalyokbol rengeteget felsziv a mod.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165966) Plasticbomb válasza wwenigma (#165964) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem ad sokat mar, de azert meg nem veszes. Ma is bezsakoltam ket millat par csata alatt, s kozben jatszottam par kilencest is az OB705el meg az OB263al (fene essen bele, azt sikerult eltalalniuk, nem ugy, mint az OB268v4et, Meglett a legenyekre a BIA es pont annyit rak ra az ertekekre, hogy azt a kis rossz szajizt kiegyensulyozza, igy mar elvezet jatszani, mert se nem OP, se nem szar. Nem ugy, mint az OB268v4et. Azt egyszeruen tultoltak, es nem elmeny a jatek vele, csak "masztinak" megy el...)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165967) lacibacsi válasza wwenigma (#165964) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem a pénzre kell(ett) menni! Én 30k-ról kihúztam a francia, nulláról pedig a német kilences artyt... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165968) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mailand az egyik legjobb német játékos is az mondja itt az ideje a +10/-10% RNG-nek... igaza van

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#165969) jano_77 válasza h1mpi (#165968) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1

Bejött annak - nem emlékszem már ki volt pontosan :U - az előrejelzése, aki azt írta, hogy szerinte tier7-ig lesznek leakciózva a tankok a különböző júniusi hétvégi akciókban (HT, MT, LT, TD) :O
Mostani hétvégén ugye Heavy tankok lesznek akcióban

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165970) Haart


Haart
addikt

Ahogy nézem egyre közelebb van ez az 1.0.2 mivel már 2. fázisnál járnak :D

(#165971) wwenigma válasza h1mpi (#165968) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jöhetnek végre a komolyabb aimbotok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165972) Gross


Gross
csendes tag

Sziasztok!

A játék jelenlegi állása szerint mik a leghasználhatóbb T10es járgányok mostanában? Jellenleg a Obj 268 4 - Badger- Obj 140 van a garázsomban de tudnék venni kb 3 db 10 est. Majdnem minden ág ki van fejlesztve maxig. A cseh ág bejövetelekor hagytam abba anno ami utánna jött az kimaradt. De mivel nem vagyok a magam ellensége igy szeretném a leghasználhatóbbakat visszavenni. Szóval pár játékra érdemes 10 est tudnátok mondani?

(#165973) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
2 ágon is eljutottam a 10es tankig. Obj 705 a vagy a S conqueror "élvezetesebb" jelenleg a játékban?

(#165974) inferno88


inferno88
őstag

A grand battles mód mindig elérhető?
Anno kikapcsoltam, mert nem tetszett, de le kéne már tudni az T55A - MT15-ösét és úgy emlékszem, hogy ez a mód is beleszámít a küldetésekbe.

Semper fi!

(#165975) sequator válasza inferno88 (#165974) üzenetére


sequator
senior tag

Igen, valami 10% körüli az esélye, hogy abba kerülsz.
Azt nem tudom, hogy az MM által összerakott full T10es csaták 10%-a vagy t10es tankkal indított csaták 10%.

sautia

sequator

(#165976) Chris0321 válasza inferno88 (#165974) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon elvétve találkozik vele az ember de még elérhető.

(#165977) jano_77 válasza Gross (#165972) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nagyon sok mindentől függ - pl hogy milyen tankkal szeretsz játszani, mivel megy jól, stb - , de a kínai WZ 111 5A, S.Conqueror jó tankok, de jókat írtak itt a fórumon pl a kínai 10-es TD-ről is, de nagyon erősre sikerült az Obj.430U vagy a legutóbb bekerült orosz heavy Obj.705A - de ez utóbbi kettő valszeg nincs még kihúzva, ha a cseh ág után abba hagytad a játékot. IS7 viszont ki lehet fejlesztve és azt sem mondják haszontalannak. Ha szeretnél tankért küldetéseket teljesíteni, akkor pl a pattintós küldihez szinte elengedhetetlen egy MAUS.

Hétvégi akció: szerintetek a Tank Feszt alkalmából lehet számítani tier8-10 akciókra vagy nem?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165978) JKovac


JKovac
csendes újonc

Ez egy jobbfajta csata volt: :))

Your misery is my delight.

(#165979) ollie válasza kchryss (#165957) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A minikapmányhoz fog kelleni 1000 kötvény?

***

(#165980) Haart válasza jano_77 (#165977) üzenetére


Haart
addikt

Hát figy nekem az IS7 kb a leg szörnyűbb tankom 35% a winratem vele kb. Szörnyű az a tank.
Sidescraping undorító dolog. Ahhoz rettenet skillesnek kell lenni hogy jó légy vele. Ha már nem ugy állsz akkor véged szinte bármi átlő. HIába van jó armorod ha mindenki tudja már hogy a lower plate-et kell lőni. Azt meg csak speciális esetekben tudod eldugni, pályától függ.
Húzom a T10-et és várom hogy live legyen végre a obj 277 remélem az jobb lesz. Leglábbis az én playstile-omhoz jobban megy a T10 mint az obj 257. De sztem még a 257 is jobb volt mint az IS7 kb.

(#165981) ollie válasza Dinasti (#165973) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Super Conqueror az egyik legjobb tier 10-es heavy, az Obj 705A meg az egyik legrosszabb.

***

(#165982) jr1994 válasza Haart (#165980) üzenetére


jr1994
addikt

Ha az IS7-tel nem találsz hulldownt az szerintem user error lesz.

A kínai TD ki szerint jó? Nem játszottam vele de szerintem nem nagy szám.

A teljesség igénye nélkül: a WZ-5A, IS-7, 430U, S. Conqueror, TVP, Patton mind remek 10-es tankok. Skill odavan a 10-es olaszért, és a T-10 után érkező új cucc is igen jónak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165983) Haart válasza jr1994 (#165982) üzenetére


Haart
addikt

Biztos hogy én vagyok a pancser, de ezt mondom hogy ez nekem nem jön be hogy lessem hogy éppen hova tudom beszurni a tank elejét. És mivan ha kinnt dzsavelsz a puszta közepén éppen úton vagy és megtalálnak. Akkor keresheted a takarást amit sose fogsz megtalálni :) onnantól kezdve pedig papír vagy.
És innen akkor akár játszhatsz TD-t is mert azon kivül hogy beállsz egy sarokra vagy szikla mögé akár TD is lehetnél.
Szóval gyarkolagilag a városokban és házak között vagy jó mindenhol máshol elvérzel nagyon hamar.
És utálom hogy HT-val vagy és kempelni kell valami fal mögött.

[ Szerkesztve ]

(#165984) Jadro válasza Haart (#165980) üzenetére


Jadro
veterán

A T-10 páncél szempontból hasonló az IS-7hez csak még több helyen lehet belőni. Ugyanúgy rejteni kell és csak a kupakja szabad hogy kint legyen. Mondjuk mozgékonyabb, inkább egy keményebb med mintsem heavy.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#165985) Haart válasza Jadro (#165984) üzenetére


Haart
addikt

Igen ez nekem jobban bejön, gyorsabban tudok az ellen mögé kerülni és a gun handligje is zseniális sokkal pontosabb és jobb mint a másik széria. Ezért is várom a 277-et. :K
És sokkal élvezetesebb mint az is7-el bunkerfocit játszani.

[ Szerkesztve ]

(#165986) kchryss válasza ollie (#165979) üzenetére


kchryss
addikt

Minikampány alatt a mostani klános 2 hetes kampányt értettem: Arms Race

4000 kötvénybe fog kerülni a jutalom tank (М60, Т95Е6, 121B).

(#165983) @Haart:
Múltkor kérdezték skill4ltu-t hogy kezdőknek melyik ágat ajánlaná. Ő egyértelműen a ruszki heavy ágat mondta mégpedig azért, mert az tolerálja legjobban a hibákat. Azokkal is szétszednek ha hibázol, de páncél kialakítása miatt kicsit lassabban mint a többi tankkal. És ez az IS-7-re különösen igaz. Vannak gyenge pontjai, nem erős mindenhol a páncélja, de nagyon troll tud lenni mert döntött és rétegelt. Rendszeresen előfordul akár cw csatákon is hogy látom az oldalát simán el is találom aztán mégsem ütöm át. A heat lőszert pedig különösen szereti elnyelni a rétegelt páncél miatt.

[ Szerkesztve ]

(#165987) zodo válasza jano_77 (#165977) üzenetére


zodo
nagyúr

" 2 - 4 June: Heavy Tanks
9 - 11 June: Medium Tanks
16 - 18 June: Tank Destroyers
23 - 25 June: Light Tanks "

Hétvégi akció: Spotlight: Heavy Tanks
Ahogy várni lehetett Tier V - VII akciós akár Prémium járgányokból is.

"Tankfest Special" majd 30 June - 2 July
Ekkorra vártam volna top tier akciót de azt is max a Brit ágon ahogy tavaly volt.
Szerintem itt lesz a T-34E
minimaraton.

Ui: Mostanság annyi heti/havi küldetés van hogy mikor kisöprőm a raktárat mindig lesz 1-2 M kredit hozamom így már nem is annyira fájó ha épp nincs top tier vagy felszerelés akció de persze nem mondom hogy soha többet ne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#165988) KisApám


KisApám
addikt

A FRONTLINE módot meddig lehet játszani, meddig tart az "akció"?

Tegnap mentem a Somua SM-el.
A lassúsága kissé zavaró, de hogy még az 5 lövedékből 5-öt (!!!) képes 150-200 méterről mellélőni, az kicsit durva. "Jó" volt nézni, hogy a célzókör közepéhez képest még a Holdat sem tudná eltalálni, pedig arrafelé küldte az "áldást", nem a Földön lévő célpont felé.

A tanks.gg szerint 0,38 a "pontossága", viszont a KV-2-vel mégis csak pontosabban lehet lőni, hiába annak 0,43...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#165989) Haart válasza kchryss (#165986) üzenetére


Haart
addikt

Igen tudom nézem a videoit én is. Igazából valószinüleg az én játékstilusomnak nem fekszik az IS7, jobb szeretek száguldozni és hátulról trollkodni mediumokkal, mintsem lassú tohonya tankokkal menni. Úgyhogy számomra ezért nem jó, de már tűkön ülök az obj. 277 miatt mert az közelebb áll a mediumokhoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#165990) ollie válasza KisApám (#165988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Somua-val nincs semmi baj, a legjobb tier 8-as francia heavy, valszeg peched volt.

***

(#165991) KisApám válasza ollie (#165990) üzenetére


KisApám
addikt

Nem imádkoztam SerB-hez... :N

--------

A FRONTLINE módot meddig lehet játszani, meddig tart az "akció"?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#165992) Plasticbomb válasza KisApám (#165991) üzenetére


Plasticbomb
addikt

JÚNIUS 3 UTC 24ig, vagyis HÉTFŐ REGGEL 6.

Az elozo oldalon beszeltuk ezt, hogy addig lehet jatszani, haromszor kerestem meg worldoftanks.eu-n, mert en sem tudtam fejbol. De tenyleg, az elozo oldalon beszeltuk...Raadasul pont azert volt erdekes, hogy meglegyen a max prestige lvl (amit aztan tegnap vegul kiartyztam nyugomben, annyira nem volt igazabol kedvem hozza.), remeltem, azert meg kapok valami jobb ikont a nevem melle, de csak az van, ami a harmadik szint eleresekor volt jutalom.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165993) zodo


zodo
nagyúr

Egyelőre tetszetős a 9-es Francia könnyű avagy Amx 13 90 a magam szintjén.
10. csatára feltettem a nagy löveget, 26. -ra a motort míg a lánc várat magára.
Ajánlott Venti +Távcső + Célzásgyorsító van a csomagban egy 4 + 80% képzett lányokkal.

de az ilyen pillanatok ami az igazi "kis genya" mivoltát jellemzik, szeretem. :D
Gondoltam ha nem segítek akkor tuti lenyomják a mieinket, egy próbát megért és persze győztünk.

(#165994) KisApám


KisApám
addikt

A FRONTLINE-ban benyomtam a +200% Crew XP és a +50% kreditet. Azóta csak vereségek vannak.
No meg szinte egyedül foglalom be a bázisokat... hulladék hétvégi csapatok.
NAGYON hétvége van...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#165995) jimmy74


jimmy74
őstag

Nem tudjátok melyik az a mód amit skill4ltu is használ ami mutatja a moe vagyis a gunmark wn8 csata közben mutatja hogy változik?!
Letöltenèm linket keresek...

WoT:jimmbo

(#165996) jimmy74


jimmy74
őstag

Plazmakeksz meg gox oldalon találtam....nem csít? :F

WoT:jimmbo

(#165997) kchryss válasza jimmy74 (#165995) üzenetére


kchryss
addikt

Ha beírod skill4ltu streamjébe, hogy "!mod" (nyilván idézőjelek nélkül), akkor kidobja a linkjét annak a két modnak amit használ (régió váltó és moe kalkulátor).

Itt van a link amit kiad elvileg innen töltheted: [link]

[ Szerkesztve ]

(#165998) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Sziasztok!
Az AMX 50 100-hoz mit ajánlotok, melyik löveget használjam?
Milyen felszerelést és legénységi képességet?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#165999) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Méltóképp zártam (nem adom el ;]) a 212A-val. Mondom ma nincs kedvem tankos játékkal játszani, ezért artyzok kicsit ahhoz úgysem kell semmi tudás... :U Ma az összes junikum írt a cseten :C eddigi legjobb napom az artyval :B

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166000) Chris0321 válasza Sanya63 (#165998) üzenetére


Chris0321
addikt

A legnagyobb átütésűt érdemes szerintem a 100 mm SA47-t. Én a parancsnoknak 6. érzéket a többieknek javítást adtam első körben, utána a parancsnoknak javítást és a többieknek egyénit. Fejből sajna nem tudom de ha kell később megnézem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.