Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166751) h1mpi válasza kchryss (#166750) üzenetére


h1mpi
nagyúr

293 nap ;] amúgy nem tudtam mit ad előre :B

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166752) jano_77 válasza kchryss (#166742) üzenetére


jano_77
nagyúr

tuti hogy egy WG bérenc vagy! ;] ;)
nekem is eddig 2x adott 5db automata poroltót. Lehet, hogy mindenkinek mindig ugyan azt dobja, amit elsőre!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166753) kchryss válasza jano_77 (#166752) üzenetére


kchryss
addikt

Csak a szokásos rng. Nekem eddig mindig mást adott például.
A portugál-spanyol döntetlen lett így arra nem kaptam semmit.
Francia-Ausztrália meccsre kaptam 3 nap prémet.
Németek nem nyertek így arra sem kaptam semmit.
Tunézia-Angliára kaptam 3db személyes tartalékot
Lengyelek nem nyertek így arra sem kaptam semmit.
Portugál-Marokkóra kaptam 1 nap prémet.

Szóval egyszerűen mákom volt. 3x találtam el a győztest és abból kaptam 4 nap prémet.

(#166754) ooloo


ooloo
őstag

Vannak még gyökerek , de ez most megjárta .... ;]

Replay

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166755) zodo válasza jano_77 (#166752) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam eddig ez a sorrend...

Tűzoltó
Javító
Eü csomag

(#166756) Simulacrum válasza kchryss (#166753) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én is három helyes tippnél járok és a két tűzoltó mellett az egyik nyeremény biztos személyes tartalék volt, mert azok száma nőtt, méghozzá az +50% XP-s lesz, már +100-asom nincs.
A Szerbia-Svájcra most Svájcot nyomtam, de ez eléggé háromesélyes meccs.

(#166757) h1mpi válasza Simulacrum (#166756) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A tegnapi 3 meccset eltaláltam, ha ma is eltalálom, nyerek fél évnyi prémet tippmixen :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166758) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!!


egy újabb újdonság..kell ez? :DDD

WOT: kissio

(#166759) h1mpi válasza Dr.Én (#166758) üzenetére


h1mpi
nagyúr

25. Sherman klón....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166760) inferno88 válasza h1mpi (#166759) üzenetére


inferno88
őstag

Annyi a plusz benne, hogy talán 175 a penje, ami azért jobb, mint az a silány 128 :W

Semper fi!

(#166761) inferno88


inferno88
őstag

Obj430 tank ász, 10k kombinált.

YT
Replay

Semper fi!

(#166762) sith7 válasza inferno88 (#166760) üzenetére


sith7
nagyúr

mivel ez egy medium/td tank :) [link]

(#166763) Dr.Én válasza h1mpi (#166759) üzenetére


Dr.Én
veterán

ez már nagyon sokadik verzió :)
nem bírom nyomom követni már őket... :N

WOT: kissio

(#166764) BÁ Nutrition válasza kchryss (#166753) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Hol kell tippelni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166765) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#166764) üzenetére


Viktoár
addikt

A fogadóirodákban. ;] [link]

MÁS:

Ez most hogy vagy miért? :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#166766) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#166765) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Thx

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166767) ollie válasza inferno88 (#166760) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Épp ezért jó tank, mert a Sherman önmagában jó, csak épp a penje kicsit.

***

(#166768) inferno88 válasza ollie (#166767) üzenetére


inferno88
őstag

Nem mondtam, hogy rossz lenne a tank. Szerintem is sokkal jobb lesz, mint egy normál Sherman variáns, pl Thunderbolt.

Semper fi!

(#166769) jimmy74


jimmy74
őstag

sziasztok.
K-91et alig látok,vkinek megvan esetleg?
skill4 nagyon szereti ugy látom....
paramétereit látom de ingame tényleg ennyire jó?

WoT:jimmbo

(#166770) h1mpi válasza Dr.Én (#166758) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Feldobta Nekem is 3800 Ft nem sok nem kevés...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166771) ollie válasza jimmy74 (#166769) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Skill pont nem szereti, a minap nagyon szidta a streamjében. Circonflexes viszont nagyon szereti. Inkább egy sniper tank, mint egy brawler, amúgy jónak tűnik szerintem is. A DPM-e pl. kiemelkedő.

***

(#166772) jano_77 válasza jimmy74 (#166769) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem kell még hozzá kb 70-80K XP, de mindenképp szeretném megvenni majd. Mivel a foci VB miatt az utóbbi időben nem igen játszottam, így nem is láttam eddig sem csapatban, sem enemynél eddig.

MÁS:
szerintem nagyon jól sikerültek ezek a focis álcafestések, nekem nagyon bejönnek. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166773) munnergep


munnergep
senior tag

M 41 90 lesz mostanság kapható?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#166774) h1mpi válasza munnergep (#166773) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem rég volt szerintem majd ősszel

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166775) lacibacsi válasza Viktoár (#166765) üzenetére


lacibacsi
addikt

A robbanás effektre gondolsz? Egyszer láttam ilyet és csodálkoztam. Szerintem amikor bejön az 1:100 millióhoz esély és két E-100 lövedék pont egymásnak csapódik, akkor láthatunk ilyet. De persze lehet, hogy tévedek... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166776) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvettem a kis kotlákot funolni ezzel az OP pennel, nem is rossz... egy jobb körre 40K-t hoz prémmel

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166777) sanya53


sanya53
aktív tag

Mi a véleményetek, mennyire használható a Progetto M35 mod 46?
Megéri az árát? Vagy inkább fejlesszem ki a P44 pantera-t?
Melyik a jobb járgány?

(#166778) Dr.Én válasza h1mpi (#166770) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem tűnik rossznak.....nem csináltál rossz üzletet vele.. funolni jó...

WOT: kissio

(#166779) inferno88 válasza sanya53 (#166777) üzenetére


inferno88
őstag

Talán SirFoch mondta egy videóban múltkor, hogy az M35 mod 46 mindenben jobb, mint a Panthera, mert a soft statokat is nézni kell. A prém variáns elvileg kevésbé mozgékony, viszont ez kompenzálva van a talajellenállási értékekkel és az ágyú is fél másodpercekkel gyorsabban tölt. 2s vs 2.5s

Semper fi!

(#166780) Viktoár válasza lacibacsi (#166775) üzenetére


Viktoár
addikt

Arra gondolok hogy a kis amx kiszállt a játékból. :DDD Az első képen éppen "elpárolog" a hp-ja, a másodikon meg látszik hogy ki van "satírozva" az ellenséges csapatnál. Vagyis megsemmisült, bár már éppen vége lett a meccsnek.

Üdv:Viktor

(#166781) sanya53 válasza inferno88 (#166779) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon köszönöm a választ. :R

(#166782) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#166779) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

viszont az ingyen van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166783) lacibacsi válasza Viktoár (#166780) üzenetére


lacibacsi
addikt

On-line dezertálás... Akkor azt láthattam én is... (meg már engem is láthattak így... :U )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166784) Viktoár válasza lacibacsi (#166783) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem tudom miért a végén de már az első gól után afk volt a srác.

Üdv:Viktor

(#166785) lacibacsi válasza Viktoár (#166784) üzenetére


lacibacsi
addikt

mystical and magical...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166786) inferno88 válasza BÁ Nutrition (#166782) üzenetére


inferno88
őstag

Amíg kihúzod, az nem kevés idő lesz vagy arany a free xp-hez. És ha csak a Tier8-as variáns a cél és nem pedig továbbmenni, akkor fölösleges annyi időt elvesztegetni, feltéve, hogy nem sajnálod a 11k-t.

Semper fi!

(#166787) Project: A


Project: A
tag

Valaki szokott ideges lenne amikor a World of Tanks-al játszik? :DD :DD

(#166788) ollie válasza inferno88 (#166779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenben, pont azt mondta, hogy kiegyenlítik egymást a pozitívum ok és negatívumok. Egy dolog van, ami miatt jobb, az a 2mp töltés.

(#166777) sanya53: talán a legjobb prémium tank jelenleg, de értelemszerűen nehezebb játszani vele, mint mondjuk egy Defenderrrel, mert nincs páncélja.

[ Szerkesztve ]

***

(#166789) Antonius1978 válasza Project: A (#166787) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na az egy beszed, mikor tankozok, negyedorankent kell cigizzek, akik szakaszoztak velem, azok tudjak :C

Nem terhellek titeket bolcskodessel, de sikerult 2 aszt csinalnom a T-25 neme/cseh tankkal, az egyik nagyon izgi volt, a jatekido letelte elott 1 mp-el lottem ki az utolso bot tankot :K
Aztan megszereztem eletem elso 2 Dumitru medaljat is, sikerult kinyirni 3 tuzert.

Mas, ami fontosabb : mit ajanlotok, hogyan jatszodjak az M103 amcsi 9es tankkal?
Annyira rajottem, hogy viszonylag tornyozni kell vele, akkor jobban hasznalhato, de amikor nincs domb, vagy tormelek, akkor hogy a banatba kell vele nyomulni, valami otlet?
A sidesrape az nem nagyon mukodik, nagyon vekony oldalrol...
Mellesleg a 2ik loveget hasznalom rajta, nincs kedvem elkolteni a jelenlegi 95k TP-bol 60-at, valami 205k a 10es kifejlesztese...

[ Szerkesztve ]

(#166790) ollie válasza Antonius1978 (#166789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az M103 az egyik legrosszabb tier 9-es tank jelenleg. Hozzátenném, hogy sajnos, mert az egyik kedvenc tankom. Úgy próbálj meg játszani vele, hogy egyáltalán nem számolsz a páncéllal (vagyis mintha egy papír med lenne). Sajnos nem lesz könnyű dolgod, mert óriási a tornya, szinte bárhol belövik, és annyira azért nem mozgékony, mint egy med. A tier 10-es ágyú viszont szerintem sokat hozzátesz a tankhoz, ugyanaz az ágyú, mint ami a T110E5-ön van.

***

(#166791) Antonius1978 válasza ollie (#166790) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, ezt mintha emlitetted volna egyszer, hogy a kedvenced, te nagyon raereztel, vagy nagyon jo palyakra kerulhetsz vele, ha neked bejott :D
Erdekes, hogy -talan legeloszor- ezzel a tankkal ertem el a leghamarabb a tank aszt valami 13/17 csata utan, mar nem emlekszem vilagosan...Ellenfelkent -es persze ha alacsonyabb tieru tankkal kerultem vele szembe- felelmetes volt, de most valahogy nem erzem ezt, a rosszabbik 120 millis lovege eleg pontatlan, az az erzesem at kell alakitsam a legenyseget BIA-ra, valami borzalom, ahogy mozog nekem ez a tank, mint egy vemhes balna...igaz hogy csak nagyjabol 2 kepesseggel rendelkezo legenyseg van benne,arany nelkui atkepzessel csak romlani fog, mit ajanlasz milyen legyen a legenyseg?
BIA es meg? A parancsnokra nem kerul igy 6ik erzek, mert nincs ahogy, ha meg 6ik erzeket rakok, akkor nincs BIA, szerinted hogy csinaljam?
Amugy egy idore jol eltuntel, habar mostanaban neha latlak a haverlistamon...Mehetnenk par kort ezzel a kedvenc vacakkal :DDD

Azert dombos palyan lehet hasznalni a tornyot, ha nem vagy nagy szogbol korulveve (azaz ha az egyikre nezel, addig a masik oldalrol meg tudja loni a torony oldalat), mar volt hogy 2-3k lepattanot is osszesedtem vele...
Amikor ovatosabb vagyok es van domb akkor 3k sebzes 2k pattano, ha nem vagyok ovatos es a palya sem engedi, akkor 1k sebzes, par pattano, vagy masik eset: sok pattano 0 sebzeses korom is volt.

[ Szerkesztve ]

(#166792) kchryss válasza Viktoár (#166780) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam olyan bug volt az első napokban a focis játékban, hogy az ellenfél amx-e valahogy kirepült a stadionból. Ott volt a stadion mellett kívül és nem tudott visszajönni csak ment a stadion körül. :DDD

(#166793) BÁ Nutrition válasza kchryss (#166792) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet nem vette meg a jegyet ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166794) ollie válasza Antonius1978 (#166791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

NA, a helyzet az, hogy nekem azóta megvan a tank, amióta betették a játékba. Eredetileg ugye a T34 volt a tier 9-es amcsi heavy, az helyére jött, és persze rögtön maxra fejlesztve kaptam. És akkoriban kiemelkedően jó volt a nagyon pontos ágyúja miatt (ne felejtsd el, hogy csak amcsi, orosz és német ág volt). Tier 9-en IS-4 (igen, akkor még tier 9 volt) meg E-75 volt az ellenfele. A kupoláját akkor sem volt túl nehéz belőni azért, de sokkal használhatóbb volt az akkori metában.

A legénységgel kapcsolatban, szerintem a 6. érzék fontosabb, mint a BIA. Majd otthon megnézem, de szerintem nekem legalább 4 skilles legénység van benne, szóval tudnak azok mindent, ami szem és szájnak ingere. És persze, szakaszozhatunk majd, ha mindketten egyszerre online leszünk (egyébként én majdnem minden este játszok).

***

(#166795) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt mostanában olyan módosítás, ami miatt úgy érzem, hogy minden tank - legyen az med vagy heavy - ugyan olyan tempóval mennek!? Mintha csak egyetlen tempó lenne, arra beáll a tank és hiába nyomom ki a W-t a billentyűzet alján nem megy gyorsabban. :F :U
Vagy csak én érzem rosszul és azért, mert viszonylag sokat hagytam ki - hozzám képest. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166796) h1mpi válasza Antonius1978 (#166791) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az M103 miatt fejlesztette k ia WG a free xp-t ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166797) jano_77 válasza h1mpi (#166796) üzenetére


jano_77
nagyúr

Régen szerintem az egyik legjobb, legélvezetesebb tank volt. Én nagyon szerettem, csak az adott hétvégén, mikor akciós volt a T110E5 annyira el akartam érni és akciósan megvenni, hogy a hétvége alatt kihúztam vele az E5 és meg is vettem és a maratoni grind alatt jól elqrtam a statomat vele. :(( Egy darabig még megtartottam, de aztán, ahogy jöttek az újabb kifejlesztett tankok és kellett a kredit, eladtam. Ahogy ollie írta, a mostani metában már lehet, hogy nem lehet vele úgy érvényesülni. De mondjuk ezt el lehet mondani sok más, szebb időt megélt tankról is - pl Type59!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166798) Antonius1978 válasza ollie (#166794) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat nem tudom, hogy a 6ik erzek fontosabb-e, hisz nekem a szarabb loveg van rajta, javitana picitt a pontossagon, szorason, es a tank mozgasan is, ami amugy sem acelos 35 km/ora, es nem is fordul megfeleloen, a BIA mindenen javitana, akkor talan jobban tudnek vele jatszani, viszont turelmetlen jatekos is vagyok es megyek elore, ami ugye nem a leg egeszsegesebb dolog :D
A BIA azert kell nekem, hogy jobban mozogjon a tank, hisz a toronyra fogok vele jatszani, ahol tehetem, rezsut kell allni vele, elore, hatra, szogben tartani a tornoyt a lovesek ellen+a jobb mozgas ugye, es akkor talan jobban hasznalom majd, meglatjuk.Igen emlekszem meg halvanyan a tank szintekre, 2012-es a fiokom...

h1mpi igazat adok neked :C

(#166799) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó kis effi lett :DDD 100-ról lőttem vissza a bázis foglalást ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166800) Viktoár válasza kchryss (#166792) üzenetére


Viktoár
addikt

:DDD :DDD

Azért kicsit aggasztó hogy olyan emberek "üzemeltetik" a játékot akik még egy ilyen focis eventet sem tudnak leprogramozni fatális bugok nélkül. :C

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.