Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166401) Ispy válasza inferno88 (#166400) üzenetére


Ispy
veterán

Én leginkább heavyként használom. :))

Mondjuk én már annyival is beérném, ha annyi buffot kapna, hogy legyorsuljon egy o-ni-t....

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166402) BÁ Nutrition válasza Ispy (#166401) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha a csatak feleben tier 10be megy szerintem kaparnad a falat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166403) Ispy válasza BÁ Nutrition (#166402) üzenetére


Ispy
veterán

T34-el kaparom is...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166404) BÁ Nutrition válasza Ispy (#166403) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kb arra szamits. 3-5-7 leosztasban eleve nem lenne tobb eselyed 46%-nal h elkeruld a t10et, de mivel a t10 mindig top ezert a 8as tankok joval tobbszor kerulnek alulra. Kb 65-70% bottom tier. Par streamer elkezdte szamolni anno pl Scheff de valamiert gyorsan leallitottak vagy abbahagyta. Talan ha latja a hsz-t hozzaszol ha nem wg nyomasra maradt abba de valami szanalmas eredmeny volt az tuti.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166405) jimmy74


jimmy74
őstag

Szerintetek T44/100!?
Milyen egy mod1hez képest?...

WoT:jimmbo

(#166406) dokee78


dokee78
félisten

A Pantera 44 nem 3 lövedékes,mint a Progetto?
Teszt szerverről úgy rémlik.

(#166407) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#166406) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Csak ha a fejlesztett torony megvan már. Asszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166408) Papooo válasza jimmy74 (#166405) üzenetére


Papooo
senior tag

Nekem megvan, de csak akkor veszem elő, ha mazochista hangulatban vagyok. Általában tizesek közé tesz, ha valami csoda folytán eltalálom az ellent, az lepattan.
Eddig kétszer voltam vele top, az nyomta meg annyira az átlagsebzésem, hogy egy picivel magadabb legyen mint a Matidia IV-é. :DDD
Tuti hogy bennem van a hiba, mert prémtankkal átlag 40-50 meccsenként egyszer ha lövök goldskúlót, mivel elsődlegesen kreditfarmolásra használom őket.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166409) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Lesz focis játék e100. 1390 meg talán t62. A medre nem emlékszem pontosan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166410) xAttilax


xAttilax
senior tag

mostanában nem sokat játszok de a játék figyelmeztet, hogy ez is sok :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#166411) dokee78 válasza BÁ Nutrition (#166407) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#166412) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#166409) üzenetére


jano_77
nagyúr

AMX 13 105 lesz az inkább és ő lesz a csatár!
A medre jól emlékeztél és középpályás lesz. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166413) kchryss válasza Greentea (#166365) üzenetére


kchryss
addikt

Nem rossz, de én jobbat találtam ma. Volt egy oi a csapatomban akinek az "egyedi játékstílusa" felkeltette az érdeklődésem, ezért csata után ránéztem:

20 ezer csata OI-val. Fel nem tudom fogni hogy bír valaki ennyit játszani pont ezzel ...

Egyébként most tartok a Type4-nél a japán heavy ágon. Undorító ez az egész repesz ágyús konstrukció. Nem mondom, hogy op, mert az átlagsebzésem nem olyan veretes vele, de ez a mechanika teljesen szétcseszi a normál heavy-kkel való okos páncélhasználaton alapuló játékot.
Siegfried-en találkoztam egy E75-tel aki tökéletesen beforgatta a tankját, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva mire én csak odakaptam az ágyút és puff -600 hp. 3-ból 3x vertem a tökéletesen beforgatott E75-be 600 körüli sebzést és az egyikkel még gyújtottam is szegényt. Aztán találkoztam egy szintén tökéletesen sidescrape-elő obj705-tel és abba is belevertem 3x600-at.
Komolyan inkább lenne 1000 alfás 350 átütésű normál ágyú rajta, de lehessen már ellene védekezni és ne legyenek ennyire "no skill" tankok a játékban. :(((

(#166414) jimmy74 válasza kchryss (#166413) üzenetére


jimmy74
őstag

Pz 1 C-vel 7000 csatája van??? :Y
Jó ég....hogy a faxba nem unta meg, főleg tier 3ban...
Hány szkilles lehet a legénysége....

WoT:jimmbo

(#166415) BÁ Nutrition válasza kchryss (#166413) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

100.000 csatat egyeltalan hogy? Nyert a lotton es nincs mas dolga? Bar skill is kozeliti asszem. Xar elet lehet allandoan ezt tolni pfejj

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166416) Ebit válasza dokee78 (#166406) üzenetére


Ebit
addikt

A nagy ágyú igen.

(#166417) dokee78 válasza Ebit (#166416) üzenetére


dokee78
félisten

Ahogy mondta a fórum társ,nagy toronnyal együtt.
Mert kis toronnyal 2 lövedék van a nagy lövegben is.

(#166418) soo277


soo277
őstag

5000 toggal ,te jó ég,meguntam volna az életem

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#166419) Simulacrum válasza BÁ Nutrition (#166415) üzenetére


Simulacrum
senior tag

30 ezer csatám van 2011 óta, de még így is úgy érzem, hogy rettentő sokat játszom. Én is gondolkodtam már, de el se tudom képzelni a 100 ezer csatás 2012 után regisztráltakat. Kvázi egész nap ezt kell tolniuk.

(#166420) Ispy válasza soo277 (#166418) üzenetére


Ispy
veterán

Szerintem elmondhatjuk, ez az ember nem szereti a rusht tolni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166421) palfitom


palfitom
félisten

Nem érhető el a szerver. :(

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#166422) e-newsee válasza palfitom (#166421) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor tényleg ma van az update.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166423) inferno88 válasza jimmy74 (#166405) üzenetére


inferno88
őstag

Gyorsan felejtsd el. Csak a T44 és a T54 legénysége kompatibilis vele, a mod1-gyel viszont "mindegyik"(obj430, 430u, t62a, stb.). A T54mod1-gyel top tierként pedig nagyon durván lehet brawlozni, zseniális.

Semper fi!

(#166424) palfitom válasza e-newsee (#166422) üzenetére


palfitom
félisten

Igen, jött egy nagyobb frissítés, települt, de azóta nem lehet belépni.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#166425) jano_77 válasza kchryss (#166413) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos bennem van a hiba, de én kifejezetten utálom ezeket a troll ágyúkat, egyszerűen nálam semmit nem sebez, teljesen mind1, hol lövöm meg a tankot! Már annak idején a KV-2n is kipróbáltam, de gyorsan beláttam, hogy ez nem nekem való és a szívószállal húztam ki. Most a japcsi dögöknél is ha tudok választani, akkor biztosan a vékony csövet választottam. Én jelenleg az O-Ho-nál tartok, kell még kb 65K XP a Type4-hez és most pár csata erejéig feltettem a durungot, de mikor minden csak láncol vagy pattan minden féle sebzés nélkül azt az én gyenge idegeim nem bírják tolerálni. :( :O Vissza ia tettem a szívószálat, nem kínzom magam.
Hogy a retekbe lehet ezeket a durungokat használni, mi a titkuk?!? Tök mindegy hol lőttem medet vagy heavyt ZERO dmg!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166426) e-newsee válasza jano_77 (#166425) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is jártam már így. Egy csatában O-I-val többször is eltaláltam egy KV-2-t, de semmi érdemleges. Ebből egyszer a tornya jobb oldalát majdnem derékszögből kb 50 méterről. Semmi sebzés, de még egy nyamvadt legénységi tagot sem ütöttem ki vele. Aztán szemből egy másik O-I egyik első "csöcsét", és szintén sebzés és critical nélkül. Pedig ott is ül egy emberke. Nem lepattant, benyelte. Anno nézegettem a battle hitsben, hogy ezt hogy, de nem jöttem rá. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166427) Viktoár válasza jano_77 (#166425) üzenetére


Viktoár
addikt

Érdekes hogy ezt tapasztalod mert én is így vagyok csak a type 5-tel. Például mikor GB streamjét nézem és szorzózza a type 5-öt neki 5-600-akat ver mindenbe. Amikor én megyek akkor 3-400 a max.

Nem is értem, pedig még így is sokszor a vékonyabb páncélréteget célzom a nagyobb sebzés miatt de nagy cumira vagyok téve vele.Nem is szeretem, néha megpróbálom szorzózni aztán ennyi. A páncél is olyan hogy időnként mintha nem is lenne, akár ~250-es pennel is beütik szemből. a következő csatában meg Prokhorovka megyek előre az 1-es oszlopban és pattog rólam az összes kempelő TD. (JGPZ E100, Grille 15, STRV 103B).
Tehát ez is érdekes mert vagy kiszednek 1000 felfogott sebzéssel vagy lazán pattintasz 8000-et mindenféle erőlködés nélkül.De a löveg akkor is lutri mer nekem 400-nál nagyobbakat csak szökőévente ad be.

A type 4 14cm-ese sokkal megbízhatóbb volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#166428) h1mpi válasza Viktoár (#166427) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt úgy hívják -25% és +25% RNG. Bosszantó dolog a, legrosszabb a játékban. Nem hiába kiáltanak már a superunicumok is a 10%-ért. Még az is bőven elég lenne. Amióta durván felment az lövedékek átütésének ereje (nem ritka már a 300-as pen) ott ha Rád lő lehet Neki 225-ös, de lehet Neki 375-ös is a pen. Ez ugye 150 pen különbséget is kiadhat, ami nagyon sok. Inkább tudnám ezt a részét egy szerencsejátékhoz hasonlítani, mint egy skillt megkövetelő játékhoz.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166429) Dareiosss válasza kchryss (#166413) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Jó neked hogy 600 at bead, nekem mostanában 240 hp kat sebez ... ha meg rátöltöm a goldot akkor 400 at..

(#166430) inferno88


inferno88
őstag

Ha valaki szeretne 6250 goldot 5k helyett, de csak 5k forintért, akkor tömheti a wg zsebét.

RNG témához: Én is agyfaszt kapok ettől a +/- 25%-tól. Főleg végjáték esetén tudok eldurranni, mikor esetleg 3 makákó van ellenem, akit gond nélkül legyűrnék, mert nálam gyengébbek. Ilyenkor tipikus, hogy valami durván alacsony átütést dob a kocka. Megérdemelném a győzelmet, mert egyszerűen jobb vagyok, de a wg mégis elveszi ezt, na ez a frusztráló.

Semper fi!

(#166431) jano_77 válasza h1mpi (#166428) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg bosszantó, SŐT dühítő ez a nyamvadt +/- 25%!
Face to face harcolok egy ugyan olyan tankkal, mint amiben ülök (T-10) és én sebzek 400, míg Ő belém lő 500!
Nem is lenne ezzel gond, ha nem mindig a kisebb oldalon lennék! :W :O
Hétfőn is volt ilyen csatám csak másik tankkal, ahol az enemy ugyan olyan tankja 100-al többet sebzett belém mint én belé. WTF

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166432) inferno88 válasza jano_77 (#166431) üzenetére


inferno88
őstag

Pont erre írtam korábban le egy lehetséges magyarázatot:

Megnézheted, hogy hosszú távon milyen átlagod van vele, de az a helyzet, hogy lehet ezzel trükközni, ha mondjuk szeretnék kicsit csökkenteni a wr-ed, mert "magas".

Következő eset:
-Átlag sebzés: 440
-Rálőssz egy tankra, ami full hp-s, gurít a rendzser 400-at
-Rálőssz egy tankra, ami 200 hp-s. A rendszer azt mondja, hogy ó, hát ez 480 lett volna, de csak 200-at tud levonni az ellenségről

Meg is van a 440 átlagod.

Semper fi!

(#166433) Chris0321


Chris0321
addikt

Olyantól kérdezném akinek megvan a STRV S1, hogy mennyire használható jelenleg ez a TD? Nekem nincs ezen az ágon tapasztalatom bár terveztem ,hogy el fogom kezdeni de így is elég sok ágat húzok.

(#166434) Simulacrum válasza jano_77 (#166425) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Alá célzást próbáltátok már? Alul ugye nagyon vékony lemez, ha alatta robban elég jó sebzés lehet. Illetve, ahogy írták már érdemes ugyanúgy használni az átütésjelzőt és ott meglőni, ahol nem pirosat mutat.

(#166435) h1mpi válasza Chris0321 (#166433) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kalap szar az összes Svéd TD. A mai metában használhatatlanok a gyors csaták miatt. Bekempelsz valahol és ha nem jön senki arra akkor becoptad. Ha meg arra jön akkor izzadsz, mert mire ezzel a nyomorult hidraulikus rendszerrel játszol már rég halott vagy. Mondom ezt úgy hogy megvan az S1 és kihúztam az ágat tier10-ig...

Hiába sebzek a 103B-vel is mondjuk 3-4K-t a játék élménye nulla vele még az arty szintet sem üti meg ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166436) inferno88


inferno88
őstag

Úgy néz ki, hogy bekékültem.

Tiszta szégyen, hogy ennyit játszottam már ezzel a szarral. :N Mindjárt idegállapotba kerülök.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#166437) notika77 válasza inferno88 (#166436) üzenetére


notika77
senior tag

Hát még attól milyen idegállapotba kerülsz, ha belegondolsz, hogy ez még csak a leggyengébb skála szerinti kék és nem az igazi skála, ami szerint ~2100 fölötti wn8 érték kell a kék szín eléréséhez :)

(#166438) notika77 válasza inferno88 (#166436) üzenetére


notika77
senior tag

szerk.: Elvileg a kék (türkiz) minősítés eléréséhez az aktív játékosok 99%-ánál kellene jobbnak lenned.

[ Szerkesztve ]

(#166439) Chris0321 válasza h1mpi (#166435) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem túl biztató, de szeretném elhasználni a 30 %-os kupont ilyen akció nem sokszor szokott lenni.
T34, Panther/M10, FV4202, Löwe mellé kellene valami mozgékony amivel lehet farmolni.

(#166440) inferno88 válasza notika77 (#166438) üzenetére


inferno88
őstag

Remélem, hogy az in-game XVM felhasználók nem látnak majd kéknek(nekem nincsenek fent modok), mert akkor kapom a fókuszt jobban, mint eddig. 1-2 hetente nézek rá a statra, ha eszembe jut, de már előre rettegek az arty-k szeretetétől.

Semper fi!

(#166441) h1mpi válasza notika77 (#166437) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szoktak Nekem is irogatni hogy kék idióta vagyok (1905 WN8), azért, mert nem megyek meghalni yoloban előre... mondom ki kék? A saját skálám szerint zöld vagyok. De tudod olyat is lehet készíteni, ahol már 1000-től lila mindenki ;]

(#166440) inferno88: de sajnos jobb ha hozzá szoksz... a játékosok nagy része kéknek lát engem is...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166442) notika77 válasza inferno88 (#166440) üzenetére


notika77
senior tag

Nem kell ahhoz kéknek lenni, hogy a szarógalambok megtaláljanak, elég az is, ha játszani akarsz és nem az alapvonali bokorban recskázol, mint ők. :(

(#166443) Viktoár válasza inferno88 (#166440) üzenetére


Viktoár
addikt

Néha rá kell áldozni 1-2 játéknapot olyan tankokra amikkel lefelé húzod a statod. Így nem látszol jobbnak mint a többi és nem kapsz akkora fókuszt. Viszont ettől még a kedvenc tankjaiddal ugyanolyan jó köröket fogsz menni. :))

Ha nem lényeg az e-penis akkor sajnos kordában kell tartani a wn8-at mert vérszemet kapnak az xvm használók.
Ha meg minden tankkal lila vagy akkor nincs mit tenni, fogadd el hogy prioritást élvez a likvidálásod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#166444) Jokerdapro válasza inferno88 (#166430) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Item unavible... :( :U

(#166445) notika77 válasza Jokerdapro (#166444) üzenetére


notika77
senior tag

Be kell jelentkezni, mert csak 1x vásárolhatsz ilyen csomagot és Paypallel kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

(#166446) ollie válasza kchryss (#166413) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem OP a Type4, a páncélt is számold be az összképbe. Még a saját tierjében is csak golddal tudja belőni a legtöbb tank szemből. Gondolj bele, hogy neked nem kell céloznod benne, de az ellenfeleidnek kell célozniuk, és mág úgy is lepattanhatnak rólad, te meg nem fogsz. A Type5 még rosszabb.

***

(#166447) kchryss válasza Viktoár (#166427) üzenetére


kchryss
addikt

Prém lőszert használsz a type5 és a type4 repeszágyújában vagy simát?
Nagyon nem mindegy melyik lőszert használod. Mindkettőnek 75mm az átütése, de a simának 1100 az alfája a prém lőszernek meg 1400. Nem szoktam goldot spammelni, de ez az ágyú úgy van megcsinálva, hogy nincs értelme a sima lőszert használni. A prém lőszer kb 150-200 hp-val többet sebez lövésenként. Ha mondjuk 5-6 sebző lövésed van egy csatában az már 1000 hp különbség. Én csak a nagyon kis hp-s ellenfélre töltök simát kivégzéskor, minden másra megy a prém skúló.

(#166425) @jano_77:
"Hogy a retekbe lehet ezeket a durungokat használni, mi a titkuk?!? Tök mindegy hol lőttem medet vagy heavyt ZERO dmg!"
Nem kell célozni, ez a titok. :D

(#166448) ollie válasza inferno88 (#166440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd fogod kapni a fókuszt, ne félj. Nincs is annál jobb, amikor bottom tier-ként a csatában rajtad fappol az ellen artyja, holott 50 méterre ott állnak tőled a top tierjeid a szabad ég alatt. Ha tehetném végleg száműzném az XVM-et a játékból, QB-t és a hozzá hasonló idiótákat, akik nagy reklámot csinálnak a modnak meg végképp eltiltanám a játéktól.

(#166445) notika77: bejelentkezve is azt írja. Betennél egy screenshotot róla?

[ Szerkesztve ]

***

(#166449) Greentea válasza Viktoár (#166443) üzenetére


Greentea
senior tag

Na kinek mi a véleménye a 277-ről?

2x2 néha 5

(#166450) ballington válasza Simulacrum (#166419) üzenetére


ballington
addikt

Átlag 4 perces csatával számolva 100.000 csatánál 277 nap. 3/4 évnyi WoT-ozás :DDD

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.