Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166701) Warton válasza Viktoár (#166700) üzenetére


Warton
őstag

Neked már az 5 győzelmes küldit nem is kell csinálni, mert az már kész, csak a gólt, meg a három győzelmeset, egyébként random adja az egyes pozik között.

(#166702) lacibacsi válasza Viktoár (#166700) üzenetére


lacibacsi
addikt

Random adja. Tegnap estig nekem nem volt ismétlődés, de nincsenek hiú ábrándjaim, tudom, hogy hamarosan elkezd ismételgetni és végül mégis csak meg kell vennem majd valamelyik csomagot... Ki van ez találva... :((

(#166701) Warton: Ezt kifejtenéd? Hogy-hogy nem kell csinálnia? Az is ad kártyát!
(#166703) Viktoár: Csatár kártya az öt győzelemért jár? Biztos ez?
Bakker, tényleg! Erre nem is figyeltem eddig... :W

(#166695) 5-ös kezelő: Így már értem.Idősebb korban nyilván nehezebb biciklire ülni, ha még sosem próbáltad... Nálam is előfordul néha ezzel-azzal ilyen szitu... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166703) Viktoár válasza Warton (#166701) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja hogy a csatárkártya az 5 győzelemért járt. :DDD Ez van amikor nem nézem mit miért csak csinálom.

Nem tudom miért jó ez a random dolog ha már az ember csinálja érte a feladatokat.

Biztos meg lehet csinálni az event végéig? :F

Üdv:Viktor

(#166704) Warton válasza Viktoár (#166703) üzenetére


Warton
őstag

Hát hogy vegyed meg a kártyacsomagot!

Valószínűleg az event végén ott fogunk állni és egy kártya fog hiányozni, és akkor az esélyek arra, hogy a jó kártya jöjjön lecsökken 25%-ra, a legjobb indulatot feltételezve a WG-ről, mégpedig csak annyit, hogy nem nyúl bele az esélyekbe negatív irányba.

Borzasztó frusztráló lesz majd állandóan olyan kártyát húzni ami már van és bezsebelni a 30.000 crediteket. A WG szerint pedig ha már annyi időt belefeccöltél ebbe a sztoriba akkor már meg fogod venni a hiányzó kártyacsomagot Buffonért meg az egyéb nyereményekért.

Hát ezért jó a random, csak hogy értsd.

(#166705) Viktoár válasza Warton (#166704) üzenetére


Viktoár
addikt

Annyira nem nyom buffon meg a festés.. Biztos hogy egy büdös vasat nem adok nekik a prémfiókon kívül. Ha sikerül akkor örülök, ha nem akkor tehet egy szivességet a wg. :DD

Pont az ilyen mentalitás miatt ellenszenvesek. "Adunk sok cuccot csak csináld az eventeket...." De emellett vásárold meg mert nem fog sikerülni. :N

Ez akkor lenne ésszerű ha sorba adná a kártyát de akinek nincs idje végigcsinálni és igényt tart a nyereményre az megvehetné a csomagot.

Más:

Nincs is annál jobb érzés mint amikor a reroll gyökeret kiszeded a végjátékban egy stock artyval. :DDD :C

Üdv:Viktor

(#166706) BÁ Nutrition válasza Warton (#166704) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Teljesen jo ez az event mert egy darab meccset se fogok jatszani, multkori 0-5 eleg volt, csaljon masnak gg.
Inkabb olvasok egy konyvet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166707) Simulacrum válasza Warton (#166701) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Elég logikusnak tűnik, hogy random adja, de itt vagy te, lacibacsi, Viktoár és én is, akinél eddig még egyszer sem volt ismétlődés. Ennek azért kicsi az esélye, szóval azért én reménykedem, hogy random adja, de mégse lesz ismétlődés. :)

[ Szerkesztve ]

(#166708) Viktoár válasza Simulacrum (#166707) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is reménykedem de tartok tőle hogy ez csak a :

BÁ Nutrition: Még annyira sem szabad komolyan venni mint a random csatákat. :N Az első pár csatában én is nagyokat néztem és morogtam a bajszom alatt, de beláttam hogy ugyanazok az agyhalottak játszanak itt is mint a játék többi módjában. Annyi a különbség hogy itt nem 14 hanem 2 ütődött van melletted. :DDD
A labda mozgása valóban bugos mint az állat. Nekem az e100 vált be a legjobban. Beállok kapuba és onnan próbálom lőni a gólokat ha a kapu előtt elgurul a labda. Nagyon sokszor működik és legalább a kapuba sem egy 7 éves kisiskolás áll aki csak a tankjában gyönyörködik. Szerintem így lehet a legjobban kompenzálni ha gyenge csapattársakkal áld meg az mm. Szokni kell de egy próbát megér. :K Nem egyszer volt mesterhármasom e100-al. ;)

Üdv:Viktor

(#166709) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#166708) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Csak megprobaltam begyujteni az 1gyozelem utan jaro kartyat de abbafejeztem. A frontline jobb volt kar h nem lehet azt tolni, sokkal tobben jatszanak mint a randomot, szorakoztatobb ill pl kvazi tobb eleted van ugye, meg muszaj gyozni ahhoz h pluszos legyen a kor stb. Panterat ott huztam parszor azota pihen :) a wg rajott h nekik az nem jo ha nem szenvedsz ezert kivettek

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166710) ollie válasza BÁ Nutrition (#166709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azért vették ki, hanem eleve csak 1 hónaposra lett tervezve, ez csak egy teszt volt. Ígérték is, hogy vissza fog térni ez a mód.

***

(#166711) Warton válasza Simulacrum (#166707) üzenetére


Warton
őstag

Nekem se volt, de sok napot kihagytam, így még viszonylag kevés kártyám van.

(#166712) adamgreen válasza Viktoár (#166708) üzenetére


adamgreen
senior tag

Főleg hogy már zakatol a nyári szünet ! Szeptemberig itt most kinderkommando lesz piros és fekete statú 8 évesekkel :DDD :DDD

(#166713) Viktoár válasza adamgreen (#166712) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne is mondd. Olyan megmozdulásokat látok a csaták alatt hogy a fanszőrzetem is égnek áll. :DDD
Egy helyben áll és csak puffogtat, kergetik egymást a csapattársak, stb.. :C

Üdv:Viktor

(#166714) popey37 válasza Warton (#166711) üzenetére


popey37
addikt

nekem egy sincs, és nem is lesz.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166715) inferno88 válasza popey37 (#166714) üzenetére


inferno88
őstag

Már azt hittem Viktoárnak válaszolsz és azt mondod, hogy neked nincs fanszőrzeted és nem is lesz. :C

Semper fi!

(#166716) Jokerdapro válasza inferno88 (#166715) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem is kell az. :DDD

(#166717) popey37 válasza inferno88 (#166715) üzenetére


popey37
addikt

háát, semmi köze a témához, de tényleg nincs. pláne nyáron. :C

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166718) Ispy válasza popey37 (#166717) üzenetére


Ispy
veterán

De jó, hogy már ezt is tudjuk. ;] :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166719) zodo


zodo
nagyúr

AMX 30 B jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 178442.
Elköltött szabad tapasztalat: 1 658.

Na és most megint nincs mit húzni :DDD mármint aminek szívesen nekiállnék. :)

Szerk:
Nem veszem meg mert nincs rá kavics és nem is volt tervbe csak a kis tesó legénység gyorsítása végett toltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#166720) e-newsee


e-newsee
addikt

Próblom beaktiválni a francia kódot, de nem engedi.
Pedig azt írja, hogy 19-én 17 órától lehet. Az már akkor is elmúlt, ha UTC-ben írja ki.
Egyet ma már aktiváltam. Lehet olyan, hogy egy nap csak egyet tudsz? Furcsa lenne, mert úgy rémlik, hogy egyszer már csináltam olyat, hogy kettőt egymás után. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166721) kchryss válasza e-newsee (#166720) üzenetére


kchryss
addikt

Ahogy olvasom másnál sem működik: [link]

"Remember, it's WGEU we are talking about. Probably the guy at the main office that gives them detailed instructions how to not forget to breathe is on vacation."
:D

(#166722) zodo válasza e-newsee (#166720) üzenetére


zodo
nagyúr

Fél perce aktiváltam, próbáljátok!

(#166723) e-newsee válasza zodo (#166722) üzenetére


e-newsee
addikt

Most reggel már nekem is sikerült.

Más:
Nem vagyok nagy játékos, a WZ-120-as prém TD pedig jó tank, így ennek megfelelően nem sikerült elérnem rá sehogy sem az első gunmarkot. De mióta bekerült mindenféle shopba ez a tank, hát, hogy is mondjam, szerintem felhígult a tulajdonosi állomány. Tegnap több hónapnyi kihagyás után mentem egy kört vele, és egy vesztes csatában (tudom, ez nem számít bele), 1000 körüli sebzésre, és párszáz assistra megadta az első csillagot. Nem értem, de mindegy is, a lényeg, hogy megvan.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166724) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap bébicsősz voltam, így egy meccset sem tudtam nézni, ráadásul altatáskor még én is elaludtam nem csak a gyerek. :B Így viszont buktam a 24 órán belüli 1 random csatát, amivel pedig a helyes Angol tippért járó valamit. :O
Nem értem, hogy ha helyesen tippel vki, akkor miért kell még egy lejátszott random csatához kötni azt, hogy megkapd a jutalmat!? Mi van, ha mondjuk másnap az illető fizikailag mondjuk nem tud gép elé kerülni?! Kapja be a WG a hülye, elfuserált akcióit. :(((

Ma reggel volt egy mikropöcs, immáron az 5-ik!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166725) Haart


Haart
addikt

(#166726) Macka válasza jano_77 (#166724) üzenetére


Macka
veterán

Egyszer majd talán hangja is lesz mindegyik találatnak. :W

(#166727) Silverr


Silverr
aktív tag

Van valami mód tank becserélésre? Megvettem az strv 1-et de rá kellett jönnöm a páncélvadászat még mindig nem az én stilusom. Amikor próbáltam az orosz ágat akkor is nehézkesen ment. Alig tudok valami sebzéseket összehozni, 30 kör alatt 700 as wn8-am vele. Szóval csalódtam leginkább magamban, mert amúgy biztos jó tank.

(#166728) ImpersonatoR válasza Macka (#166726) üzenetére

Jó lenne mar ha megcsinálnak.

Illetve XVM -rol van infó miért nincs meg mindig?

(#166729) sanya53 válasza Silverr (#166727) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nyugi nem kell rögtön feladni, a tank jó csak szokni kell.
Meg azért a pályaismeret is nagyon fontos.
Én is most tértem vissza a játékba és ezek az új mapok, szóval nekem sem könnyű még.
Szóval csak próbálkozz és figyeld a többi TD-t hogy merre megy és kövesd őket, de ne a piros gémereket.

(#166730) Ispy válasza Silverr (#166727) üzenetére


Ispy
veterán

Én így vagyok a lightokkal, egyszerűn noob vagyok hozzá.

A múltkor Párizsban mentem egy kört a type 64-el, de túl nagy volt a lendület, ahogy a téren lévő dombra felmentem (a bokor volt a cél), azt jól kirepültem a nagy üres placcra, mondanom sem kell, hogy 1 percig sem éltem. :DDD

Ez van, amikor a T34-ből átülsz egy type64-be, mintha egy másik játék lenne....mondjuk tőlem egyébként sem állt távol a yolo életérzés. :B

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166731) inferno88 válasza Silverr (#166727) üzenetére


inferno88
őstag

Ahogy sanya is mondta, csak kövesd a többi td-t, jó lesz az. Elég sokat buksz a tankcserével(csak a fele értékét számítják) és talán évente 2-3x van rá alkalom. Kitartás!

Semper fi!

(#166732) hemaka


hemaka
nagyúr

3 nap prem [link]

(#166733) jano_77 válasza hemaka (#166732) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönjük érdeklődését!
Sajnos minden kódot már megtettek, így már nem adhatunk meg kupont. További nagyszerű kupon és kedvezményes promóciók a következő címen találhatók: gutscheine.computerbild.de

Sajna elfogyott - ha volt :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166734) hemaka válasza jano_77 (#166733) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az szivas, nekem meg mukodott amikor belinkeltem. rip.

(#166735) kchryss válasza hemaka (#166734) üzenetére


kchryss
addikt

Kb 2 óra alatt elfogyott az összes kód. Gyorsan elkapkodták. :(((

(#166736) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Valaki nézte a tier IX-es lengyel nehéz tank adatait?

Átütés: 250/303/68 mm
Sebzés: 560/560/700 HP
Töltési idő: 11,31 mp
DPM: 2968 HP/perc

Megint agyfaxt kaptak barátaink ott az irodában? Aim time ide vagy oda ez akkor is eszement.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#166737) Silverr


Silverr
aktív tag

Köszi a válaszokat, akkor ismerkedünk továbbra egymással. Végül is elfér a garázsban :)

(#166738) Sanya63 válasza Silverr (#166737) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Bölcs döntés Silverr!

(#166739) popey37 válasza Silverr (#166727) üzenetére


popey37
addikt

hát pedig az a svéd tigris egy vadállat: jó az átütés, jó álcaérték, gyors előre-hátra.nehogy becseréld.
az STRV-S1 a tier8-ban a TD-k között szerintem majdnem az OP kategória.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166740) popey37


popey37
addikt

ilyen meccseknél még az sem érdekel ha kikapunk. :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166741) csapee válasza Haart (#166725) üzenetére


csapee
senior tag

Már benne van , az a neve hogy BOBject. Minden láma azzal keni mostanság.

Csapee

(#166742) kchryss


kchryss
addikt

A múltkor kaptam 3 nap prémet a focis tipp bónuszkódért most meg 1 napot:

Elég nagy mákom van eddig ezzel a bónuszkódos játékkal. :D

(#166743) Emu válasza kchryss (#166742) üzenetére


Emu
őstag

Az tuti!
Nekem eddig 2x 5db nagy elsősegély csomag jött...de mindegy ez is ingyen 100k kredit :)

(#166744) Emu


Emu
őstag

Utólag is köszönöm @h1mpi kollégának a tippet M41 90 <3 :R


Tegnap javítottam egy küldit, és kaptam 1 nap prémet. Igyekeztem kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#166745) h1mpi válasza Emu (#166744) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs mit :) azért játszani is tudni kell vele :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166746) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem ma 17 meccs amiből 3 győzelem. (~17% WR)
Kiváncsi vagyok mikor lesz kompenzációként 83%-os wr-em 17 meccs után. :DDD

Üdv:Viktor

(#166747) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Kétszer is automata tűzoltót kaptam a helyes focis tippekért. A prémnek jobbnak örülnék.

Megkaptam az első azonos kártyát ma. Ahányszor játszom ezt a módot annyiszor változik, hogy melyik tankot tartom a legjobbnak. Most a T62-vel élvezem a játékot. A WG ezt jól kiegyenlítette, kár, hogy randomban nem ilyen ügyesek a tankok balanszolása terén.

(#166748) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tudom, hogy jo-e, proba, cseresznye.

BA2R-CVZ65-27UXK-YMMFE

(#166749) h1mpi válasza hemaka (#166748) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi prémnapot és 3 db XP személyes küldit adott

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#166750) kchryss válasza h1mpi (#166749) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem már nem adott semmit. Szégyelld magad, hogy lenyúltad mikor neked minimum fél éves prém fiókod van még. :DDD ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.