Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166951) Emu válasza 5-ös kezelő (#166949) üzenetére


Emu
őstag

Gyakorlóba általában olyanok mennek, akik ki szeretnének valamit próbálni a játékban, de éles csatában nem lehet. Pl. max. látótáv mellett mikor spotolja fel egyik tank a másikat, vagy éppenséggel valamilyen ponton be lehet-e ütni a másikat. Valószínű az a társaság is azért lőtt ki, mert valamit teszteltek.

Régebben volt róla szó, hogy csinálnak valamit olyan játékmódot ahol botokat lehet hentelni. Nem tudom megvalósult-e, de neked az pont jó lenne a pályák megismeréséhez.

Mostanság nekem is előfordul, hogy akár 30-40mp-t is várok egy csatára.

@(#166950) inferno88: nekem a T10 megtartós lett, obj257-t nem ismerem, akkor már megvolt az IS7. Ha medeket jobben szereted akkor T10 vonal fog jobban bejönni.

[ Szerkesztve ]

(#166952) robogo81 válasza 5-ös kezelő (#166949) üzenetére


robogo81
aktív tag

Vannak magyar szobák is,általában a szoba leírásában benne van olyasmi hogy:MAGYAROK!!!,magyarok ide,hungary stb...valami magyar szöveg,de érdemes figyelni a szoba létrehozója nevében a nagybetüs HUN ,_hun_,(hun) szócskát is. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#166953) Viktoár válasza kchryss (#166948) üzenetére


Viktoár
addikt

Az a megnyerhető futball felszerelés stílus pontosan mit takar? Mindhárom szakaszban ugyanaz?

Üdv:Viktor

(#166954) kchryss válasza robogo81 (#166952) üzenetére


kchryss
addikt

Erről a magyar szobáról eszembe jutott amikor skill4ltu el akart magyarázni valamit overload térképen és bement egy gyakorlószobába ahol pont magyarul beszélgettek az ingame beszélővel. :DDD

[skill4ltu és a magyar gyakorló esete]

(#166953) @Viktoár: Oldal közepén látod képeken hogy melyik szakasz után melyik festés jár: [link]

(#166955) Viktoár válasza kchryss (#166954) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. :R Elég gusztustalan a 3-as 4-es. :U Azért pár kört megyek a fociba hátha most is bekerülök.

Üdv:Viktor

(#166956) kchryss válasza Simulacrum (#166909) üzenetére


kchryss
addikt

A 2. szakaszban 175 pont kellett az amx-nél, 160 a t62-nél és 115 az E100-nál a 3. ligába kerüléshez. Az hogy ezek mennyire nehezek az attól függ, hogy melyikkel mennyire könnyen tudsz gólt szerezni és gólpasszt adni.
E100-nál például kevés pont is elég, de nem is emlékszem, hogy sikerült-e vele valamikor mind a 3 gólban részt vennem.

(#166957) Viktoár válasza kchryss (#166956) üzenetére


Viktoár
addikt

Most mentem 3 kört az amx-el. Első meccsen 1 gól 2 gólpassz. :DDD

Üdv:Viktor

(#166958) adamgreen


adamgreen
senior tag

Indul az új maraton a nyeremény egy tier 5 ös prém tank :C

[link]

nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek ? :C

Július 5 töl - Augusztus 23 ig tart az esemény

[ Szerkesztve ]

(#166959) Simulacrum válasza kchryss (#166956) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem is az E100-al megy a leggyengébben és az AMX-el a legjobban, de ahhoz kell a legtöbb pont is. Buffon megvan, én befejezem a focit, unalmassá vált, főleg egyedül, gyenge csapattársak mellett.

[ Szerkesztve ]

(#166960) inferno88


inferno88
őstag

Jól jön a maraton, mert úgyis most akarom 3. gunmatkozni a T-34-et és a PZ V IV H-t.

Kérdés: Obj430 parancsok 4. skill mi legyen BIA+6. érzék+javítás mellé? Jól sejtem, hogy camo kéne?

Semper fi!

(#166961) kchryss válasza inferno88 (#166960) üzenetére


kchryss
addikt

Jól sejted. Én már a javítás előtt ráraktam volna, sőt eleve azzal kezdtem volna. :)

(#166962) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Van valahol valami összefoglaló táblázat arról, hogy ezek mit jelentenek?

(#166963) inferno88 válasza kchryss (#166961) üzenetére


inferno88
őstag

Mivel általában közelharcba viszem, ezért elsődleges volt mindenkire a javítás + nagy javítókészlet. Ha sidescrapeből láncolnak, pár pillanat és már fenn is van a lánc.

Semper fi!

(#166964) wwenigma válasza Simulacrum (#166962) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, a garazsban a neved melleti helyre kattintasz és badges.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166965) Jadro


Jadro
veterán

LTG-vel sikerült egy jó kört menni. Tudom nem spotoltam és beálltam szájperkedni, de már rettenetesen tele volt a tudatom a sok szar körrel és direkt átmentem hülyébe. (Nem véletlenül vagyok bekékülve sem :D ) Aztán alakulgatott a meccs és végül ellőttem mindent amit tudtam. Utolsó arty-t nem mertem rammolni, mert az egy böszme állat és tuti beledöglöttem volna. Egy tankászra és High caliberre jó volt. :)

Replay és eredmények.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#166966) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Átengedtem a tűzfalon, és azóta játszom. Már több tucatszor lőttek ronggyá, de hát kell az ellenfélnek is a sikerélmény. :)
Köszi mindenkinek a mentorálást, igyekszem megállni most már a saját lánctalpamon. :K

(#166967) Simulacrum válasza wwenigma (#166964) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszönöm! Azt hittem ez automatikus, de akkor lehet váltogatni, ha több is van.

(#166968) jano_77 válasza adamgreen (#166958) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ugyan ez magyarul is

Nem játszottam most pár napja, de esténként a meccsek utáni könyvelést elvégeztem és jól láttam, hogy tegnap és tegnap előtt is volt újabb frissítés ezen az egyre szutykabb játékon!? Ennyire eltolták már megint a kiadott update-t, hogy naponta foltozzák? LOL

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166969) inferno88


inferno88
őstag

4x-es XP az első csatára, leárazások, free xp váltás

Rájöttem, hogy a T-10-hez még kell vagy 40k XP-t farmolnom vagy prémiummal vagy az IS-3-mal, de aztán begurul a kis vaddisznó.

Semper fi!

(#166970) e-newsee válasza inferno88 (#166969) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez most jól jön. Lehet, hogy beruházok egy kis aranyra, mert van vagy 60k-nyi xp-m többek közt a focis tankokon, amiket nem hagynék rajtuk.

És azt meg tudja valaki nézni, hogy mik azok a "Csak prémiumosoknak" akciók?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#166971) inferno88 válasza e-newsee (#166970) üzenetére


inferno88
őstag

Ha mákod van, akkor még jár neked is az arany bónusz.
10€ alatt +5% , 10-20€ +10%, 20€ felett +15%, júli 3-án írják jóvá az extrát. Tegnap reggeltől volt 24 óra, szóval talán már le is járt.

Semper fi!

(#166972) 5-ös kezelő válasza 5-ös kezelő (#166966) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

02h után már nem tudtam játszani, csak két csatát, már csak hiányos csapatok voltak. 03h-ig nem is rakott be többször. Ebben az a jó, h nem fogok hajnalig fennmaradni, alszom is valamicskét.

(#166973) Viktoár


Viktoár
addikt

Ebben a focis eventben mikor kell játszani hogy számítson az eredmény? 11 és 12 között mentem két 15 pontos kört de nem változott a helyezésem. :N

Üdv:Viktor

(#166974) adamgreen válasza e-newsee (#166970) üzenetére


adamgreen
senior tag

Parancsolj :

[link]

Bent van az új tier 8 as angol cérna ami szvsz nem ér egy kalap szart sem de hátha valaki máshogy látja :D

(#166975) inferno88 válasza adamgreen (#166974) üzenetére


inferno88
őstag

Akinek nincs prémiuma, az nem látja a linkkel sem. Bedobnál egy screenshotot?

Semper fi!

(#166976) sanya53


sanya53
aktív tag

Vett már valaki tank festést?
Megéri az 1,862 forintot?
Jól néznek ki?
Sajnos meghalt a tápom nem tudom meglesni. Most a melóból láttam csak, hogy van valami új festés.

(#166977) K_Gabor válasza inferno88 (#166969) üzenetére


K_Gabor
tag

Zsír, megérte várnom még pár napot a kiegészítők miatt.
Bár mikor hirtelen megláttam, hogy T10-ig is van discount kicsit elkapott az ideg, mert 2 napja vettem meg a T54E1-et... De miután láttam, hogy brittekről van szó akkor megnyugodtam. :U

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#166978) Dr.Én válasza adamgreen (#166974) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szép szép meg szép , de ott az FV4202. Bőven jó creditelni.
Gondolkodtam ezen új prém tankon, de kihagyom....

WOT: kissio

(#166979) jimmy74 válasza Dr.Én (#166978) üzenetére


jimmy74
őstag

Amúgy miben másabb mint az fv4202?!

WoT:jimmbo

(#166980) ollie válasza adamgreen (#166974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már miért nem ér semmit? A legjobb 8-as angol med jelenleg.

(#166979) jimmy74: erősebb testpáncélzat, akár a frontjával is tudsz pattintani.

[ Szerkesztve ]

***

(#166981) slett27


slett27
addikt

Jól látom hogy sokan nem foglalkoznak az olasz ág fejlesztésével ? Rákerestem a 4-es 5-ös olasz tankokra hogy még is másnak mi a tapasztalata de nem találtam szinte semmit.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#166982) ollie válasza slett27 (#166981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az tier 5-sel most nyomom, hát nem túl jó. Eléggé lomha med létére, páncélzata nincs, és az ágyúja is nagyon pontatlan, szóval nem fogod szeretni. A korábbiakat átugrottam free xp-vel, szóval azokról nem tudok nyilatkozni.

***

(#166983) slett27 válasza ollie (#166982) üzenetére


slett27
addikt

Pontosan erre a válaszra számítottam. :DDD Részemről is hasonlóak a tapasztalatok. Nem is sokat látok belőlük csata közben.

Btw...kínai páncélvadászokról vélemény ? Gondoltam hogy inkább azt az ágat húzom mint az olaszt...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#166984) dokee78 válasza slett27 (#166981) üzenetére


dokee78
félisten

Én foglalkozom vele!
T6-T7-T8 tetszik.
Jelenleg a P.44 Panteranál tartok.
65.214 XP van benne.
Következő hónapban megtolom az ágat,legyen meg akciósan a Standard B.

(#166985) slett27 válasza dokee78 (#166984) üzenetére


slett27
addikt

A paraméterek alapján én is úgy láttam hogy Tier 6-tól kezd érdekessé válni...akkor ezek szerint érdemes szenvedni...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#166986) kchryss válasza slett27 (#166981) üzenetére


kchryss
addikt

Mert a többség ezeket átugrotta free xp-ből. Én azon kevesek közé tartozom aki nem ugrotta át őket. Nemrég fejlesztettem ki a 6-ost amit még nem vettem meg.
A 4-es és 5-ös olasz tank nagyon hasonló. Nagyon rossz tank mind a kettő, szenvedés volt kihúznom belőlük a következőt. Nagy, könnyen eltalálható célpontok papír páncéllal, szinte minden beüti őket. Nagyon bálnás a mozgásuk, bár ebbe lehet belejátszott a nem tökéletes legénység is. Az ágyú viszont egész jó rajtuk. Ezen a szinten nagyon kevés a hp így sokszor nagyon gyorsan a garázsban találtam magam velük. Egyik sem megtartós, érdemes minél kevesebb csatával szorzózgatva átjutni rajtuk.

(#166973) @Viktoár: (#166948)

[ Szerkesztve ]

(#166987) slett27 válasza kchryss (#166986) üzenetére


slett27
addikt

Igen, mivel az ötös stock még nekem, free xp-m nincs, WN8 gyilkos lett a P.43. Jönnek ám az üzenetek még el sem kezdődött a csata : "P.43 idiot - P.43 noob - P.43 play tetris " :DDD Így közben mennem kell a fullos T28 Prototype-al ill. a szintén fullos S-51-el hogy legyen sebzés is.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#166988) kchryss válasza slett27 (#166987) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsém volt, hogy mostanában kaptam nyeremény prém napot és voltak x3 napi szorzók. Így személyes +100% harci xp tartalékkal és szorzókkal sikerült a 4-est 9, az 5-öst 19 csatából kivégezni. Az 5-össel össze is jött 3 ász kör, de egyik sem a tank érdeme volt hanem az ellenfél bénázásáé.
Azt hallottam, hogy a 6-os és a 7-es sem túl jó tank, de legalább játszhatóak. 8-astól viszont már egész jók és a 10-es is nagyon jó állítólag.

(#166989) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy kis tanácsra lenne szükségem.
Obj.260 SPG-15 mivel javasoljátok, mivel lenne legkönnyebben teljesíthető a mindkét csapatban TOP XP? Inkább alacsonyabb tierrel próbálkozzam?
Garázsban van M53/55, Lorr 155 55, GW.Tiger, S-51

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166990) wwenigma válasza jano_77 (#166989) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Múltkor 9es amerikaival majdnem összejött, egy sebzett BC 155 58 és én maradtam egy FV4005 és 9es WT-vel szemben.... FV elcseszte nem kicsit így peneltem a tornyan a dragat majd a WT mákos volt...picit duhitett de én rontottam el.

Szóval szvsz amerikai és egy ilyesmi kör.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166991) jano_77 válasza wwenigma (#166990) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. Igen most olvastam a többi feltételt, így az alacsonyabb tier kiesik sajnos, mert 4K sebezni biztos nem lehetne 7-es artyval. Pláne amilyen csaták az utóbbi időben vannak - ha nem 3 perc alatt van vége, akkor is arra kell figyelni, hogy hol engedik be az enemy tankjait és menekülni kell. Szal a sebzés az nagyon nehéz lesz.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166992) Papooo válasza jano_77 (#166989) üzenetére


Papooo
senior tag

A kilences amcsival lett meg első nekifutásra.
Beadta redshiret, én pedig beterítettem aranyesővel a heavy dünöngőt. ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166993) h1mpi válasza Papooo (#166992) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De az nem mostanság gondolom

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#166994) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#166970) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az ausztral centit dobta fel nekem jatek kozben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166995) Papooo válasza h1mpi (#166993) üzenetére


Papooo
senior tag

Talán 3-4 hónapja csináltam, tehát bőven az arty nerf után.
Nagy volt a tülekedés, általában több tank is kapott a splashból, így szépen jött a stun is a sebzés mellé.
Alap esetben nem szivesen goldozok artyval, de ha ekkora lehetőséget kap az ember, azt ki kellett használni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166996) Simulacrum válasza slett27 (#166985) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Most fejeztem be a hetest. Én 6-ostól indultam és mind a 6-os, mind a 7-es jó tank. Most épp azon gondolkozom, hogy bár végeztem a hetessel, lehet még játszom vele, hogy meglegyen vele az ász. Bálnás a mozgásuk, de a lövegük remek. Együtt húzom a cseh ággal és bár a T34/100-al szívesebben mentem, statisztika szerint az olasz 7-essel jobb voltam, ez nagyon meglepett. Több az átlagsebzésem, több az asziszt.

(#166997) Antonius1978 válasza ollie (#166790) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, a 0,4 pontossagu agyuval tuti, neha agybajt kapok, hogy melle megy a loves...Van amikor szinte minden melle, es van amikor szinte mindig talal.Mar csak 64k a 10es, es akkor a kutatas altal megkapom a pontosabb loveget, az is lehet hogy megtartom en is, es nem veszem meg a 10-est, annak picitt szarabb a toronypancel, es van bobitaja is ha jol emlekszem, es asszem nerfeltek is a 10est 1-2 eve...
De : neha jo koroket tudok vele menni, maskor meg 1 atutes nelkul nyiffanok ki...
Azert kezdem elvezni, hogy ezzel is egyre jobban megy a tornyozas, ime, ezt mind a toronnyal pattintottam :

kchryss En meg a 4es olasszal benazok, valami 85%-os legenyseggel legalabb 100asra akarom fejleszteni oket, azaz nagyobbra, hogy atkepzesnel az 5osre mar 100%osak legyenek.
Azzal nem ertek veled 100%ig egyet, hogy nincs panceljuk, 30-45 fok koze beforgatva igenis tudnak pattintani a sajat szintjukon +1, mert az oldalpanceljuk is dontott, nem fuggoleges, ugye olyasmi enyhen, mint a T-34-es ruszki tanke.A 4es olasz tanknak meg van egy baja, hogy lassan repul a loszer, meg a Turan prototipus loszerenel is, messzire loni vele eleg gaz.
En is mindegyikkel mentem, ugyanis ismertem ezeket az alacsony szintu olasz tankokat a Panzer General 2-bol, es a Battlefield 1942-bol, kicsit nosztalgiazni akartam veluk a WoT-ban is.

(#166998) jano_77


jano_77
nagyúr

Gigi Buffonnak pontosan hány skillje is van az alap 100%-on felül?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166999) zodo válasza jano_77 (#166998) üzenetére


zodo
nagyúr

Bia+Lámpa

(#167000) jano_77 válasza zodo (#166999) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagyis akkor a 3.-at tudom én választani!? :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.