Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165251) BigStraw válasza inferno88 (#165250) üzenetére


BigStraw
senior tag

Jaja erre lettem volna kiváncsi, köszönöm :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#165252) adamgreen


adamgreen
senior tag

KV2 warhammer skill első meccse és vélemény :

[link]

tömören a világ legnagyobb lehuzása WG részéröl. :C :C

(#165253) Ry0K3N válasza adamgreen (#165252) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Szóval egy 30 eurós skin a KV2-höz. :(((

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#165254) Viktoár


Viktoár
addikt

Gondolom csak a gyűjtők veszik meg mert más értelmes ember egy legyintéssel átsiklik felette. :)

Nyílván a sok csecsebecse "fejlesztésnek" ( olasz ág, térképek, és a többi haszontalan szarságnak) ára van. :DDD

Üdv:Viktor

(#165255) adamgreen válasza Ry0K3N (#165253) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igy van :C

(#165256) h1mpi válasza adamgreen (#165252) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pöppet drága, de mondjuk én megvenném, ha nem ennyi lenne, mert szeretem a troll tankokat és adnak hozzá egy 0. BIA-s legénységet is.

Inkább azt bánom, hogy nem vettem meg a Progetto packot 30% kedvezménnyel 11 000 Ft-ért, mert ki tudja mikor lesz bent a shopban -30%-al... talán év végén... amikor lenyugszik a hype az Olasz ág miatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165257) Injun


Injun
aktív tag

T-44 mennyire jó mostanság?Megéri kihúzni?

(#165258) Lovi24 válasza adamgreen (#165252) üzenetére


Lovi24
senior tag

A vegyél inkább jégkrémet az árán beszólása sem rosz...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#165259) inferno88 válasza Injun (#165257) üzenetére


inferno88
őstag

Talán az egyik legjobb nyolcas med, ha nem a legjobb szerintem. A retek Pershing után imádtam.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#165260) jr1994 válasza Lovi24 (#165258) üzenetére


jr1994
addikt

Pont jégkrémet ettem mikor néztem a videót, jót röhögtem :D

Injun: persze, a buff után azt mondják elég jó lett. De a lényeg hogy jó 10-es medeket lehet kihúzni belőle.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165261) oke válasza Injun (#165257) üzenetére


oke
senior tag

Próbáld ki a Frontline módban, elvileg kaptál egyet kölcsönbe.

(#165262) Injun


Injun
aktív tag

Köszi,akkor belenézek. :R

(#165263) sequator válasza Injun (#165257) üzenetére


sequator
senior tag

Igen jó darab. Én még régen húztam ki a T-54 miatt és most vettem elő újra az Obj430 kifejlesztéséhez.
Nem vagyok egy hupilila játékos, csak aligzöld, de simán hozok vele 2000 WN8as köröket.

sautia

sequator

(#165264) Ry0K3N válasza Injun (#165257) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Szolid. Frontlineban próbáld ki ha érdekel.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#165265) h1mpi válasza Injun (#165257) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Orosz medhez képest kiváló ágyú, erős torony, jó mobilitás. Én nagyon szeretem :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165266) Warton válasza adamgreen (#165252) üzenetére


Warton
őstag

A BDR kamó szerintem nagyobb lehúzás. Eleve ki az az őrült aki a BDR-rel játszik a szokásos 50B-s grindon kívül?! :F

(#165267) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha valakinek van felesleges kedvezmény kuponja megnézné, hogy az alap KV2 csomagra megadja-e a kedvezményt? Kellene Nekem ez a tank a legénysége miatt is...

Köszi!

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165268) adamgreen


adamgreen
senior tag

TRIGG-es video az obj 268 v4 röl

[link]

érdemes megnézni mi is a baj ezzel a tankkal.Normálisan elmondva :)

(#165269) JKovac válasza h1mpi (#165267) üzenetére


JKovac
csendes újonc

Talán jobb lenne, ha a gyengébbek kedvéért nagyobb betűkkel írnák oda, hogy : "SPECIAL OFFER". :)

Your misery is my delight.

(#165270) h1mpi válasza JKovac (#165269) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most ezzel mit akarsz mondani? Van olyan kupon amit bármire fel lehet használni... :U ezt csak a gyengébbek kedvéért mondom...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165271) kchryss


kchryss
addikt

WTF COMPILATIONS (18+) | MAY 2018 ¦ WORLD OF TANKS #3

Egész jól sikerült vicces összeállítás bár néhány arty csít gyanús. :D

(#165272) wwenigma válasza adamgreen (#165268) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

2:37-kor csak a replay-ben takarják a fák a szikla sziluettjet, ami mögül kijön a Löve? Utána se húzza túl rajta....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165273) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Erre most büszke vagyok, Scorpion G-vel 15K dmg, tábornok rang és egyszer sem haltam meg :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165274) #77646080 válasza h1mpi (#165273) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az szééép. :)

(#165275) Plasticbomb válasza h1mpi (#165273) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Első alkalommal lettél tábornok?

Szép kör, főleg, mivel egy tankkal voltál végig.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165276) h1mpi válasza Plasticbomb (#165275) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen, de nem játszottam sokat eddig

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165277) kchryss válasza h1mpi (#165276) üzenetére


kchryss
addikt

Múltkor néztem skill-t, mostanában frontline-nal melegít be. Azt mondja 90%-ban tábornok szokott lenni és tényleg amikor néztem 4-ből 4x össze is jött neki. Nekem még egyszer sem sikerült bár ebbe belejátszik, hogy gyenge a gépem így sokszor játszhatatlan szintre esik az fps és az oho-ra gyűjtöm az xp-t ami nem túl op ebben a módban, illetve a világ összes balheréjét megkapom társnak ezért kb 20% körül van a wr-em. :D

(#165278) Plasticbomb válasza kchryss (#165277) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Captain általában nekem is megvan, és összejött már egy pár general is. Én legtöbbször artizom ebben a módban.. Élmény itt játszani a lorr155-51et. 1000-1300m távolságról a lövedék röppálya eszement. nagyon kevés helyre nem tudsz belőni, és élvezem, hogy előre kell gondolkodni, hogy merre megy az ellen. Amikor 1300mre lövöd el a száguldó bc12t-t...:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165279) h1mpi válasza kchryss (#165277) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó skillnek ez kacsa vadászat :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165280) gainwardgs válasza adamgreen (#165268) üzenetére


gainwardgs
addikt

Majd jön helyette a "balanszolt" obj.277 meg k-91 :D
Most hogy lecsengett a 268 v4 hype kezdenek üresedni azok a Wargaminges bankszámlák :D

(#165281) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

A bejelentkező képernyőn a szerver listámban jelenleg az összes létező szerver szerepel.
Mit kellene módosítanom, hogy csak az EU1/EU2 szerverek legyenek a listában?

Aslain MODpack. Törölni természetesen nem szeretném. :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#165282) jr1994 válasza slayer006 (#165281) üzenetére


jr1994
addikt

Rakd újra az aslaint és most hagyd ki a region changert.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165283) slayer006 válasza jr1994 (#165282) üzenetére


slayer006
addikt

Köszönöm :R

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#165284) ollie válasza Ry0K3N (#165253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egészen, mert ez egy igazi prémium tank.

***

(#165285) BÁ Nutrition válasza ollie (#165284) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En gondolkodom is rajta. A csorcsill akkora egy fosh. Semmi ertelme nem volt es kene legenyseghuzasra a t10nek ill az obj 257nek. Ezzel lehetne poen koroket menni gyoker csapatok eseten is elvileg. Plusz ott van a bias legenyseg ami jo lenne ujbol vmibe majd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165286) kchryss válasza adamgreen (#165252) üzenetére


kchryss
addikt

Annyi jó ötletet tudnék a wg-nek adni, hogy hogyan tudnának pénzt csinálni anélkül, hogy hülyének néznék a játékosokat.
Nem tudom mennyit fognak eladni ebből a kv2-ből, de szerintem nem túl sokat. Mikrotranzakciós megoldással szerintem jobb lenne, lehetne skint venni pár száz ft-ért. Ami a prém tank státuszt illeti arra meg már rég bevezettem volna, hogy a játékban kifejleszthető összes tankhoz lehessen x összegért prém tank státuszt vásárolni. Így ha van egy kedvenc sima tankod akkor vehetnél hozzá prém státuszt és farmolhatnál a kedvenc tankjaiddal.

A tank egyensúlyozáshoz is lenne ötletem. Egyszer kéne kiegyensúlyozni az összes tankot aztán utána lehetne azt csinálni, hogy promóciós ágak lennének. Egy promóciós ágon minden tanknak +10-20% teljesítménye lenne és minden héten másik ág lenne promóciós, hasonlóan a tott-hoz. Így mindig lenne op tank, de mindig más lenne, változatosabb lenne a meta. Az új tankok mindig promóciósak lennének az első mondjuk 2 hónapban. Ezzel el lehetne kerülni, hogy olyan helyzet legyen mint mostanában sokszor, vagyis hogy kiadnak egy op tankot aztán mire kihúzod nerfelik és így átverve érzed magad.

(#165287) ddt500hu válasza kchryss (#165286) üzenetére


ddt500hu
veterán

A hajósba van ilyen lehetőség. 5000 goldért vehetsz olyan végleges festést a hajóra amitől +50% kredit vagy xp (nem tudom), - nem tudom mennyi a javítási költség. Régen játszottam vele. Nem lesz egyenértékű egy gyári prémium hajóval de közelíti a hozama.
T49-re egyből rátolnám. :U

[ Szerkesztve ]

(#165288) mcwolf79 válasza ddt500hu (#165287) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha jól rémlik (bár én sem hajóztam egy ideje) álcafestès nem ad kredit és XP bónuszt. A prèmshopban zászlókat lehet venni, ami XP és kredit bónuszt adnak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#165289) BÁ Nutrition válasza kchryss (#165286) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ilyesmi már van, csak nem külön tankra. Prémium account a neve

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165290) jimmy74


jimmy74
őstag

Erről a frontline módról mik a wg tervei amúgy?
Szerintetek visszahozzák majd valamikor esetleg véglegesítik mert ugye talán június 3-áig lesz csak...

WoT:jimmbo

(#165291) Simulacrum válasza kchryss (#165286) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Mindenki tízes tankra kérné és akkor még ennyien se mennének alacsony tierben, mint most, ami azzal járna, hogy alacsony tierben nagyon lassan kerülnél csatába.

(#165292) zozyk válasza kchryss (#165286) üzenetére


zozyk
addikt

Az AW-ban megvolt ez a fél-prémium lehetőség...

(#165293) Zolee_70 válasza jimmy74 (#165290) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Szerintem ez még nagyon béta fázisban van. Az iszonyat lagot, szaggatást, fps csökkentést meg kellene oldaniuk, mert eléggé játszhatatlan. És kellene még legalább még 2 map, nem csak 8-asban, hanem 6-os, 8-as-10-es egyaránt.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#165294) h1mpi válasza Zolee_70 (#165293) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a randomot el is temethetnék, ez valahogy sokkal komplexebb és élvezhetőbb. Meg a kredit boost is elég jól működik a 8-as prémekkel. A WG-nek is jobb lenne így, mert akkor megint van értelme 8-as prémeket venni.... Aki nem SH-zik meg CW-zik az is kaphat egy kis "feelinget" bár itt is sok a yolo tomato bot...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165295) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Az megvan, hogy tegnap óta már nem csak 17-00 óra között lehet nyomni, hanem 14-00 között? Mármint a Frontline módot.
Nekem új info volt, mikor letöltöttem a mikropatchet éjjel.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#165296) ollie válasza kchryss (#165286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a KV2 prémium változat pont, hogy nagyon jó ötlet. Senkinek sem fáj, hiszen tök ugyanaz, mint a KV2, nem OP, a skinen és a prémium hozamon kívül (ami nem sok amúgy tier 6 lévén) semmiben nem különbözik a sima KV2-től. Drágának tartod? Én nem, mert ez pont a gyűjtőknek vagy KV2 fanatikusoknak való. De nincs semmi baj azzal, hogy neked nem tetszik, mert egyszerűen nem veszed meg, és cserébe semmi hátrányát nem fogod érezni, hiszen ha találkozol vele csatában, ugyanolyan, mintha sima KV2-vel találkoznál. Ez nem egy Defender, ami teljesen felborítja a balanszot.

(#165290) jimmy74: biztos lesz belőle valami, mert rengeteg munka van benne, jó ötlet, és úgy általában mindenkinek bejön, sikeres játékmód lett.

[ Szerkesztve ]

***

(#165297) Puculo válasza ollie (#165296) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nekem az a furcsa, hogy jópáran akiknek megvan a Defender nem feltétlenül érzik annyira OP-nak mint amekkora a híre. Tipikus goldmágnes, igazán top tierben tud nagyot alkotni ha megfelelő IQ-val használják. Ráadásul csak az EU szerveren ilyen félelmetes? A többi szerveren azért bedobták idén is.. Sajnos nincs meg egyenlőre, de nekem legénység képzésre kellene igazán. Az IS 6 felejtős. Érthetetlen hogy miért ennyire nyögvenyelős a ruszki nehéz prém ág. Gyakorlatilag ez az új KV 2 R a legjobb választás ezen az ágon, csak nem mindenkinek fekszik a tank stílusa. Kicsit arty-heavy feeling.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165298) Plasticbomb válasza Aguinaga (#165295) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem mondod??? Szzuper!

épp van annyi időm, hogy leteszteljem, hogy sikerült-e helyrepofozni az fps droppomat..

(Lehet, hogy csak egy kapcsoló a driverban bebuggolt. Konkrétan a HBCC kapcsoló, ami elvileg pont a VRAM használat optimalizációra szolgál, épp "tesztelem". Szépen fut most a játék, mármint a replay-ek, nem szalad bele a 10GB VRAM használatba, talán 10 FPS-t vesztek a csata végére, az elejéhez képest, de az is 60 feletti értéket jelent már. :) )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165299) ollie válasza Puculo (#165297) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért nem érzik OP-nak, mert ritkán top tier. Tier 9-esek ellen már nem annyira erős, főleg azért sem, mert már ott is tipikusan töltik a goldot, ha meglátják. De próbáld ki mondjuk Frontline módban, ahol csak tier 8-asok ellen mész, ott már érezhető, hogy mennyire felborítja a balanszot. Ugyanez igaz a Chryslerre is, az még használhatatlanabb randomban, részben a fent említett okok, de nagyobb részt az alacsony alap pen miatt, mert manapság a 198-as pennel már semmire nem lehet menni a superheavy metában. Viszont Frontline módban meg nagyon durván lehet vele tolni.

[ Szerkesztve ]

***

(#165300) Plasticbomb válasza ollie (#165299) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem véletlenül prioritás artyval ez a két tank. Minél hamarabb le vannak bontva, annál kevesebb ideig boritanak. Ráadásul mindkettő imádja az 1300méteres lövéseket...:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.