Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166551) ollie válasza Viktoár (#166550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Éééés, az utána jövő TD-k ugyanolyan rosszak lesznek.

***

(#166552) Jokerdapro válasza lacibacsi (#166549) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem jól néztem, hogy a legolcsóbb csomagban is benne van az összes kártya? :B (~2k pénz, ne mondja senki hogy nem ér meg annyit mufflon buffon ;])#ittmárjólesz

[ Szerkesztve ]

(#166553) DVlad válasza Emu (#166537) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!

(#166554) DVlad válasza Viktoár (#166550) üzenetére


DVlad
őstag

Az összes német td ilyen, még a jp100 is (nekem a másik nyolcas van, nagyon hasonló), motor, lánc, legénység, átütés, stb. Régen jobbak voltak, gyorsabbak voltak, jobban pattintottak és 1000x pontosabban lőttek, alig voltak mellék, alák/fölék, 0 sebzés egy kis szpotterbe a jp100-zal, stb. Igaz akkor meg szinte mindig kigyulladtak. De akkor és most is, szemből a motor 100%, hogy azonnal kaputt. :D

[ Szerkesztve ]

(#166555) Greentea válasza Viktoár (#166550) üzenetére


Greentea
senior tag

Jpanther2 fele célszerűbb lett volna menni a mai metában, legénység ide vagy oda. :)

Ollie:
Jagdtiger nagyon nem rossz, ágyúja ma is remek.

2x2 néha 5

(#166556) lacibacsi válasza Jokerdapro (#166552) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem jól nézed! Van három "kis" csomag. Védő-, csatár- és középpályás sor. És van a "full team" három féle csomagban. Ha az összes kártya kell, akkor a legolcsóbb csomag amiben mind benne van, 4.873 forintba kerül.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166557) h1mpi válasza lacibacsi (#166556) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha jól érzem ez a csomag nagyon nem éri meg. Inkább a 11K-s mert az 11K goldot ad legalább a többi cucc mellé

(#166558) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#166532) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Page not found

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166559) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mi van ha döntetlen a meccs akkor senki nem kap ajit vagy mindenki kap a tippelős játékban?

(#166560) ollie


ollie
MODERÁTOR

Néztétek a focis camokat? Nagyon jól néznek ki.

***

(#166561) h1mpi válasza ollie (#166560) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezek megmaradnak örökre?

(#166562) ollie válasza h1mpi (#166561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megveszed, ja.

A Football Player camo a kártyákkal jár egy idő után, a Football Fan-t nem tudom, hogy miért kaptam.

[ Szerkesztve ]

***

(#166563) lacibacsi válasza h1mpi (#166557) üzenetére


lacibacsi
addikt

A nagy csomagban meg 30 nap prém is van grátisz. Tényleg megéri annak, aki amúgy is venne aranyat...

(#166558) BÁ Nutrition : Be kell jelentkezni hozzá!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166564) jano_77 válasza h1mpi (#166559) üzenetére


jano_77
nagyúr

mintha azt írták volna a wotinfo-s leírásnál, hogy döntetlen olyan, mintha mindkettő veszített volna, tehát senki nem kap semmit! Vagyis még ez is a WG-nek kedvezett most. :U

(#166560) ollie: sikerült máris annyit játszanod, hogy az összes kártya meglett vagy megvetted a csomagot? Amúgy tényleg jól néznek ki. Milyen tankokra lehet feltenni? Bármilyen nemzet, bármilyen tankjára? De mondjuk a festések miatt - bár tényleg tetszetősek - nem fogok ennek a tróger bandának fizetni egy forintot sem. :N Még az is lehet, hogy meggondolom magam :U
Ha ezt a 4873 Ft-os csomagot megvenném, azzal járna az összes festés és még Buffon parancsnok is!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166565) ooloo


ooloo
őstag

Jó ez a kis dög....

Írták , hogy töltsem fel mert nyerhetek 2500 aranyat .... :Y

Innen nyert valaki a feltöltésével ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166566) jano_77 válasza ollie (#166562) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Fan-t az első lejátszott focis játék után adja. Most kaptam meg egy bukott csatára.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166567) ollie válasza jano_77 (#166564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megvettem a csomagot, és csak egy festés van benne, a Football player.

***

(#166568) h1mpi válasza ollie (#166567) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja látom 1750 gold a festés ami sepeckó. Lehet megveszem a 11K-s csomit bár alig játszok, de majd vissza zombulok :DDD most annyi a munkám hogy épp nem érek rá játszani is meg pénzt keresni :))

[ Szerkesztve ]

(#166569) Simulacrum válasza ollie (#166567) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azt írja, hogy ezek nem történelmi festések és ezért nem látszanak annál, aki kikapcsolja ezt az opciót. Ettől függetlenül a camo bónusz jár velük?
Még sose használtam nem történelmi festést.

[ Szerkesztve ]

(#166570) h1mpi válasza Simulacrum (#166569) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen jár velük a 3% és minden pályán ugyanúgy néznek ki. Én vettem 3 db-ot annyira bejön a narancs-fekete festés :B

(#166571) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvettem a 11K-s gold csomagot és megkaptam Buffont. Hatodik érzék és BIA van hozzá alapból :Y
Ment a 212A-ba, mert ott nem volt csak nyomi parancsnokom :DDD Elklikkelget a nyugdíjas éveiben :P

(#166572) h1mpi válasza h1mpi (#166571) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vannak amúgy poénos jelvények is. Csajszi focilabdán ül, és a focis tankok vicces jelvényei. Tanktoon stílusban 200 illetve a többi 100 aranyért.

(#166573) Simulacrum válasza h1mpi (#166570) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jól néz ki tényleg!

Féltem a TVP-től, de miután láttam vele skillt játszani, már kevésbé.

Erre így kezdem vele...

Nincs ezzel semmi gond, persze a könnyített MM miatt csak 8-asok voltak az első csatában, T10-ben valószínűleg azért sokszor fogok sírni.

(#166574) h1mpi válasza Simulacrum (#166573) üzenetére


h1mpi
nagyúr

GG, az egyik festés pont a TVP-re ment :))

(#166575) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Édes Istenem, mentem egy próbakört a focimódban. Hogy ez mekkora fos! Kb 3 éves gyerekek szintje! Mindig van lejjebb, bravo WG!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#166576) h1mpi válasza Zolee_70 (#166575) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a 7 éves gyerek élvezi, szóval 7 évesnek is jó :))

(#166577) lacibacsi válasza h1mpi (#166576) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nálam a 48 éves is élvezi élvezem... ;]

Viszont azt mondja meg valaki, hogy az RNG-t miért kellett ide is behozni? E-100 előtt állt a labda kb. egy tankhossznyi távolságban, totál a közepére céloztam és nem találtam el. Ping, FPS rendben, tehát más nem nagyon lehetett csak -25% -99% RNG... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#166578) Jokerdapro válasza Zolee_70 (#166575) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Őőő várjunk már én nem láttam sehol az ászf-be, hogy csak ez az egy mód van a wotban... :U :U
#mindenki: Ennyire uborka szezon van, hogy senkinek nem jó semmi? Nem jó a focis mód, nem jó a tippelős játék(mer szemét wg nem ad semmit a döntetlen esetén egy ingyen tippelős játékban... :W ), nem jó buffon, nem jó semmi... Kérdem én ha valakinek semmi nem jó akkor miért játszik ezzel a „sz@r ” játékkal?(+-25% rng az tényleg lehetne másképp ezt én is aláírom.)

Lacibacsi: nézd meg az ágyú paramétereit, valami 0.1 a pontosság ha jól láttam, azzal azért nehéz mellé puffantani. :)

[ Szerkesztve ]

(#166579) Ispy válasza Zolee_70 (#166575) üzenetére


Ispy
veterán

Szerintem tök poén (már elmúltam 3 egy pár évtizede) 2 éve is ezt toltam egy hónapig. :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#166580) Zolee_70 válasza Jokerdapro (#166578) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Bennem van a hiba, nem vagyok foci rajongó (sem). Egyébként a játékkal alapvetően nincs bajom, inkább csak a csapattársakkal ;)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#166581) kchryss válasza Jokerdapro (#166578) üzenetére


kchryss
addikt

Leírtad amit én is akartam. Szóval +1!

Nekem mindig nagyon bejött ez a játékmód. A mostani verzióval csak az a bajom, hogy felborítja a labda a két kisebb tankot. Régebben lehetett a tank "fején" pattogtatni a labdát, lehetett "nekifutásból" gólokat "rúgni" ütközéssel és elég jól lehetett vezetni a labdát a tank előtt gurítva. Most csak lőni érdemes. Viszont így is élvezetes jó móka vele játszani. Akinek nem tetszik az meg ahogy írtad ne játsszon vele.

Egyébként ez a mód nagyon jó arra hogy az ember fejlessze a célzóképességét. Komolyabb tét nélkül lehet gyakorolni a kapáslövéseket, a sniper módban történő célzást és az árkád módban lévő célzást is.

(#166582) zodo


zodo
nagyúr

Kapust meddig lehet toborozni, míg tart a focis mód?

Egyelőre nincs helye, kampány csajok sincsenek raktáron akik mellé betehetném egy új gépbe.
Használható 2 fős tank tipp? :)

(#166583) Bigkoko


Bigkoko
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy ismerős WOT célirányos gép bővítésre.

A behatárolt keret eléggé fix.
Jelen pillanatban melyik adja a legjobb eredményt?
Képernyőfelbontás: 2560x1080 (nagy grafikai részletesség)

1, AMD Ryzen 1600x vagy 2600x és 1050 2GB vga
2, Intel i5 8400 és 1050 2GB vga
3, Intel i3 8100 és 1060 3GB vga

Várom az esetleges javaslatotokat.

A későbbiekben, fél év múlva egy bővítés várható, akkor melyik párosítás adja a legjobb teljesítményt? (azt gondolom ezen időszakon belül: új cpu/vga generációkról még pont nem beszélhetünk, ezért a jelenlegi alkatrészekre koncentrálnék)
1 alkatrész lenne csak cserélve, vagy a cpu vagy a vga.

Válaszotokat előre is köszönöm.
:R

(#166584) Bigkoko válasza Bigkoko (#166583) üzenetére


Bigkoko
csendes tag

Bocsi.

Kihagytam egy negyedik variációt. :W

4, AMD Ryzen 1300x és 1060 3GB vga.

Így igazságos, elvégre nincs márkafan hozzáállás :))

[ Szerkesztve ]

(#166585) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Tippeltem a francia meccsen, de nem ugrott fel a beígért jutalom. Mit csináltam rosszul? Más megkapta már?

(#166586) ollie válasza Bigkoko (#166583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Intel i5 8400, már ha tényleg bővítesz fél év múlva, mert akkor lecserélheted a VGA-t jobbra.

***

(#166587) zodo válasza Bobyjack (#166585) üzenetére


zodo
nagyúr

kb. 20-30 perce kaptam 5x automata tűzoltót.
Kell menni egy csatát, aztán dobja fel/kapod meg.

(#166588)

Passz, nálam csak napi stat mod van.

[ Szerkesztve ]

(#166588) Bobyjack válasza zodo (#166587) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Mentem pár kört, lehet hogy megkaptam, de ezzel az új patch-el majdnem minden kör után kidob a játékból. Aslain modpackot használok, valaki másnál nem volt ilyen gond?

(#166589) ooloo válasza Bobyjack (#166588) üzenetére


ooloo
őstag

Nem ... én is ASLAIN -t használok .
Régebbi verzióknál viszont tapasztaltam én is a kidobálásokat.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166590) wwenigma válasza Bigkoko (#166583) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ryzen és a felbontas miatt 1060 6GB. 1920*1200-ra sem eleg a 3GB VRAM, a procival pedig jobban jarsz hosszu tavon, 8400at megrágja reggelire és kiköpi.

Szerintem sokat buksz ha most nem epitesz egy normalis gépet hanem rá akarsz fejleszteni. Alacsonyabb felbontas mellett esetleg egy 3GB 1060 vagy 4GBos 1050TI még megfontolandó a 2600x mellett ha ezt az utat akarod jarni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166591) DonMedve válasza wwenigma (#166590) üzenetére


DonMedve
addikt

Pentium G4560; 2x4GB 2133MHz ram, 1060 3GB, HD kliens, FHD felbontás, ultrán 75-120fps :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#166592) Bigkoko válasza Bigkoko (#166584) üzenetére


Bigkoko
csendes tag

Eddig 1:1.

Továbbra se lettem biztosabb a dolgomban.

Illetve még ha igaz, híresen rosszul skálázódik a magok függvényében:

[link]

Vga alpján, pedig szépen lineárisan:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#166593) kchryss válasza zodo (#166582) üzenetére


kchryss
addikt

2 fős tank? :Y
Tier 5-től csak az ELC ugrik be. Nekem is 2 csaj van benne, de mióta átvariálták a lightokat azóta még nem mentem vele. Ehhez az új verzióhoz nem biztos, hogy feláldoztam volna a leányzókat. :)

(#166594) gainwardgs válasza Bigkoko (#166583) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ryzen 2600x és 1060 6gb :K

(#166595) Bigkoko válasza Bigkoko (#166592) üzenetére


Bigkoko
csendes tag

:DDD

Kicsit oroszul van, de hátha használható:
[link]

Memória igényre ezt találtam:
[link]

Nem találtam több WOT Encore tesztet, ezért lezárásként egy összesítő:

Kezd körvonalazódni:

5, Intel i5 8400 és 1060 3 GB vga => És a tervezett 16 GB helyett csak 8 GB rendszermemória
(ezzel költséget spórolva, és már csak ez lenne a második lépcsős bővítés tárgya)

6, AMD Ryzen 2600x és 1060 3 GB vga => szintén 8 GB
(ezzel költséget spórolva, és már csak ez lenne a második lépcsős bővítés tárgya)

Pesze a fenti elképzelés only WOT: videó rögzítést, streamelést és egyébb dologok párhuzamosítását nem igazán feltételezi/teszi lehetővé.

Tényleg ennyi a keret, ettől többet az ismerős nem hajlandó rááldozni ;] 1060 6GB és felette már nem jöhet szóba, (1-2 évig biztosan kizárható)

Vállalható az elképzelés, vagy valamit nagyon benéztem?

[ Szerkesztve ]

(#166596) wwenigma válasza Bigkoko (#166595) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha csak WOT-ra es igy csak elszórni szeretnéd a pénzed akkor igen. Az összesitoben is rosszabra jon ki, szoval radbizom, vedd nyugodtan a 9 éves architekturat mert 2%-kal gyorsabb. Remelem olyan alaplapban tesztelték ami kikapcsolta a teljesitmenylimitet az intel procinak, altalaban ezekben lesz jobb - bár ilyenkor bőven a TDP felett eszik - ha valami olcsót akarsz alávágni akkor ennek lőttek es oda a fantasztikus 2% előny, csak mondom.

3GB VRAM nem lesz elég. 1920*1080 ultra és itt még nincs huszonx masik tank skinje a memóriában illetve egy eléggé barátságos map ilyen szempontból az encore teszt...1050TI 4GB opcio de ott meg lejjebb kell venni a grafikat...

8GB RAM elég lesz, szintén feltételezve hogy csak WOT-ra kell.

Nem rossz a 8400 de ha jatek mellett akarmi mast is csinalna, eleg nagy hatranyba kerul. Illetve a hűtésre és alaplap kivalasztasra is oda kell figyelni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166597) zodo válasza kchryss (#166593) üzenetére


zodo
nagyúr

Tier I-től gondoltam, igaz nem írtam. :)

Más:

Amúgy a Toldi vagy Turán használható gépek?
Mindkettő megvan de összesen 5 csatát mentem velük.
Melyik jobb az adott osztályhoz képest?

(#166598) wwenigma válasza zodo (#166597) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Toldi felejtős dísztank, Turánt szeretem csak keves benne a lőszer, ez a nagy baja van.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166599) K3NZO


K3NZO
senior tag

Valaki jön velem Tank focizni? :D

"Per aspera ad astra"

(#166600) Bigkoko válasza wwenigma (#166596) üzenetére


Bigkoko
csendes tag

Köszönöm!

A Videó hasznos volt, mi futott még a háttérben? (ha szabad megtudni)
Az látszik a 8 GB rendszermemória határeset. (Az ~ 5GB teljes rendszer és WOT, vagy csak a WOT felhasználását jelenti)

A 2,5 GB Vram érvelést pedig elfogadom.
1050ti 4GB van ram vagy 1060 3GB (árban a különbség elenyésző, és ez még talán kikompenzálható)

Leadom az infót, nem az én pénzem, ezért a döntést nem én hozom meg.
Nem játszok/játszottam sose, ezért kértem tőletek segítséget.
Az illetékes eldönti melyik ujját harapja meg :)

:R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.