Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#166151) Plasticbomb válasza 5-ös kezelő (#166150) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Na, kell az neked, hogy pihenés helyett rágódj egy szar program hülyeségein? Komolyan, ha még csak most kezdtél bele, akkor most azonnal hagyd abba, s verd ki a fejedből. Inkább szórd el azt a pénzt nőkre, kurvára, extrém sportra, nyaralásra.

#komolyanmondom #aggodomazeletedert #higgynekem

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166152) Barret001 válasza 5-ös kezelő (#166150) üzenetére


Barret001
addikt

Milyen exe fájlok? Nevesítenéd őket? Kíváncsivá tettél :) Én még ezt nem nézegettem,mert évek óta fent van a gépen a WOT...

(#166153) ollie válasza 5-ös kezelő (#166150) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért pont Putyin előtt? Nem oroszok csinálták.

***

(#166154) wwenigma válasza Barret001 (#166152) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fut a launcher valószínűleg, azt nem tudja törölni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#166155) jano_77 válasza gainwardgs (#166147) üzenetére


jano_77
nagyúr

Itt fog véget érni a WOT-os pályafutásom, mert én nem írok ezeknek a retkeknek semmi ilyet vagy hasonlót alá az biztos! Hogy rohadjanak meg! :W :Y :o

MÁS: másnál is kifagy a játék, ha szakaszból próbál kilépni? Nekem immáron harmadszor csinálta meg. Nem nagyon szoktam szakaszozni. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166156) Simulacrum válasza ballington (#166145) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Tényleg, viszont úgy érzem az elfogadhatónál többet használja az f betűs szót.

(#166157) zodo válasza jano_77 (#166155) üzenetére


zodo
nagyúr

Én sem szoktam szakaszozni de 1.0 óta biztosan.
Tegnap este egy számomra ismeretlen klán társ szeretett volna menni.
Mondtam van még fél órám a 9-es light-al.
Meghívott 2x is míg csatában voltam.
Rányomtam = lejárt , másikra is = "Hiba a csapathoz való csatlakozáskor. Kizártak a csoportból".

Leges legszebb hogy az összes tankomat zárolta a rendszer.

Kilép és újra be megoldotta a bugot de remélem egyre több hibát javítanak a közeljövőben mert lassan vicc kategória hogy az ilyen és ehhez hasonló apró hibáktól hemzseg a játék amit már 7 éve kőbaltával dobálnak.

(#166158) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Amúgy az RNG se egyformán dolgozik minden tankon úgy veszem észre.
Obj. 260: 440 az alfa és szinte soha nem sebez 420környékénél többet. a 400 alatti a jellemző inkább.
Egyszer komolyan rászánom magam és összeszedek vagy 50 sebző lövés dmg-t, hogy menny az átlag...

(#166159) kchryss válasza jano_77 (#166155) üzenetére


kchryss
addikt

Évek óta aláírtad eddig is. Ezek eddig is benne volt az eula-ban. Gondolom nem olvastad el még egyszer sem mielőtt elfogadtad.

[Az EULA botrányról]

(#166160) glspeter1


glspeter1
őstag

25kör, ebből 23 vereség.
Köszöntem, mára elég volt ebből a f*sból. :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#166161) BÁ Nutrition válasza kchryss (#166159) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azert eleg undorito egy dolog azt leszogezhetjuk. Tankos jatek gg. Ingyenes lol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166162) ollie válasza BÁ Nutrition (#166161) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amióta szoftver használati jogot lehet vásárolni benne van minden szerződésben, hogy nem a tied a szoftver, te csak használhatod addig, ameddig tulajdonos jónak látja. És soha nem vehettél úgy szoftvert, hogy az a te tulajdonoddá vált. A használati jogokat bármikor visszavonhatják, legyen az szó játékról, operációs rendszerről, vagy bármilyen más szoftverről. Eddig is így volt, ez után is így lesz. Most annyi a különbség, hogy megijedt a WG a botrányoktól, és elejét akarja venni a pereskedéseknek.

***

(#166163) Czmorek válasza ollie (#166162) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Amerikában sok mindent lehet. Perelni és nyerni blőd dolgokkal is.

Ha valami paprikajancsi abbahagyta, vagy kibaszták és erre ő vissza akarja perelni az összes ráköltött pénzt, sőt még a ráfordított időt is akár, akkor nem csodálom, hogy variál a wg.

(#166164) BÁ Nutrition válasza ollie (#166162) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem is lesz masik online jatekom :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166165) kchryss válasza BÁ Nutrition (#166161) üzenetére


kchryss
addikt

Ez nem csak a wg-nél van benne a szabályzatban. Szinte minden online játékban ugyanezek a szabályok vannak. Ezzel védik magukat a perek és vitás helyzetek ellen.
Egyébként múltkor mesélte skill4ltu, hogy amikor meglátogatta a wg-seket Minszkben akkor sok mindenről kérdezte őket és például az account cserére, vásárlásra azt mondták neki hogy a gyakorlatban nem tiltott és szarnak rá, viszont ha vitás eset van akkor elővehetik az eula-t és az eredeti tulaj javára ítélnek.

(#166166) inferno88 válasza Czmorek (#166158) üzenetére


inferno88
őstag

Megnézheted, hogy hosszú távon milyen átlagod van vele, de az a helyzet, hogy lehet ezzel trükközni, ha mondjuk szeretnék kicsit csökkenteni a wr-ed, mert "magas".

Következő eset:
-Átlag sebzés: 440
-Rálőssz egy tankra, ami full hp-s, gurít a rendzser 400-at
-Rálőssz egy tankra, ami 200 hp-s. A rendszer azt mondja, hogy ó, hát ez 480 lett volna, de csak 200-at tud levonni az ellenségről

Meg is van a 440 átlagod.

Semper fi!

(#166167) kchryss válasza Jokerdapro (#166059) üzenetére


kchryss
addikt

Azért az elég durva, hogy oho-val a 3800 sebzés 4 kill győztes csata csak másod osztály, míg az utód type4-gyel mentem egy fos 3500 sebzés 4 killes csatát amire ászt adott. :D

(#166168) 5-ös kezelő válasza wwenigma (#166154) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Sztem is. De az imént simán jobb klikkel engedte törölni a megmaradt fájlokat, kellemes meglepetés.
Meló közben is a játékon jár az eszem, már függő vagyok. Kezdhetem faggatni az ismerősöket, szakembereket, milyen gépet vegyek, mi legyen benne, kell-e pluszban vmi játékvezérlő kütyü, ha nem a billentyűzettel szeretném mozgatni a tankot stb. Esetleg lehet-e, gazdaságos-e felújíttatnom, bővítenem a HP CQ56-ot, vagy mindenképpen új laptop kell. Elvégre nem járhatok mindig a barátaim nyakára, h engedjenek már játszani pár órácskát. :)

(#166169) ooloo válasza 5-ös kezelő (#166168) üzenetére


ooloo
őstag

Menthetetlen vagy ..... nálam is így kezdődött. ;]

Amúgy , van ennél károsabb szenvedélybetegség is . Ez kevésbé káros az egészségre .... kivéve , ha valaki alapból labilis idegrendszerű .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166170) jano_77 válasza Czmorek (#166158) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap egyik Párizsi csatámban T-10-el voltam top tank és szembe jött velem az enemy T-10-e a híd alatt találkoztunk. Mindketten betaláltunk és sebeztünk.
Nekem adott 400-at, míg az enemynek 500! :Y Nesze neked RNG! THX retard WG. :W :O

(#166159) kchryss: lehet, hogy hasonló volt benne eddig is, de most sokkal jobban kisarkították! És nem tudom, de az rémlik, hogy eddig nem volt kihangsúlyozva, hogy nem lehet pl bírósághoz fordulni, ha vmi nem tetszik!?
Jó pár dolog van leírva, amik állítólag egyetlen bíróság és törvény előtt nem állják meg a helyüket.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166171) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#166170) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyertelmuen a tier limites premtankok miatt kerult ez eloterbe szerintem

"Továbbá tudomásul veszed és beleegyezel, hogy semmilyen, a játékban elért, megszerzett vagy megvásárolt további jószágra nem gyakorolsz tulajdonjogot, függetlenül attól, hogy mennyi időbeli vagy pénzbeli befektetéssel járt ezen további jószágok megszerzése. "
nem vennek ra merget h ez megfelel a jogszabalyoknak :U :F
ilyeneket szinlelt szerzodesekben se feltetlen mernek leirni

pl eladom neked a kocsit de te vallalod h nem tartasz igenyt a tulajdonjogra csak fizetsz. :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#166172) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Lulubell nagyon szép játéka tökéletesen megmutatja az artyval való játék "izgalmait". Annyi eszük nem volt, hogy oldalra menjenek és onnan lőjék.

(#166173) Plasticbomb válasza 5-ös kezelő (#166168) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha komolyan nem tudod elfeledni, akkor neked már lőttek, mint itt szinte mindannyiunknak.

Ha komolyan laptopon akarsz játszani, akkor csak olyat vegyél, aminek kellően nagyméretű hűtése van, különben meg leszel lőve magától a brutális throttlingtól, ami minden percben be fog ütni. S úgy készülj: nem lesz olcso.
Jobban járnál egy asztali PCvel. Ott elég olcsón meg lehet úszni azt a konfigot, ami WoT fullHD 60FPShez kell. És egy kis ésszel még hűtés problémáid sem lesznek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166174) ollie válasza kchryss (#166167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

OHO-nál (mint minden tier 8 tanknál) a Frontline cseszte el az ász határokat, de majd visszaáll hamarosan.

***

(#166175) ollie válasza jano_77 (#166170) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogyan érvelnél a bíróságon? A szoftver (játék) a WG szellemi tulajdona, a WG dönti el, hogy milyen legyen. Beperelni őket olyan, mintha beperelnéd Petőfi Sándort, hogy szerinted rosszul végződik az Anyám tyúkja, és írja át a versét, mert te fizettél a nyomtatott verzióért.

(#166171) BÁ Nutrition: a szellemi termékek ilyenek

[ Szerkesztve ]

***

(#166176) KisApám


KisApám
addikt

Mikor lesz megint FrontLine mód?
Mikor? Mikor érünk már oda? Mikor? :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#166177) jano_77 válasza ollie (#166175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remélem Te is érzed, hogy nagyon elnagyolt és cseppet sem hasonló az általad felhozott példa, hasonlat. ;)

(#166176) KisApám: ottvagyunkmár?!? ;]

(#166178) jimmy74: azt hittem azt írod, hogy a "faßom meg nem kéne?" ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166178) jimmy74 válasza Plasticbomb (#166173) üzenetére


jimmy74
őstag

Ne is mondd....
Asszony rákapott a játékra az asztali gépemen de már loptop kéne neki... ;]
Mondom neki a fa@om fog annyit kiadni érte :)

WoT:jimmbo

(#166179) Viktoár


Viktoár
addikt

A sok ratyi városi pálya után végre egy td pálya.

Erre az egyszem spotterünk beállt td-zni. :( Írtuk neki hogy go spot dehát szart a fejünkre.
Valamit pedig ki kellett találni vagy ledarálnak minket. Egyszer élünk alapon elmentem a dicker max-al spotolni. :DDD

Üdv:Viktor

(#166180) 5-ös kezelő válasza Plasticbomb (#166173) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem jó az asztali gép is. Esetleg javasolhatnátok márkát, típust, és mi legyen benne /pl. videokártya, mert a laptopomon alaplapi integrált van, s azért nem fut valszeg a játék/. Privátban ha írnátok, ti milyen gépen játszotok, nagy segítség lenne. Cserébe megígérem, h egy darabig még nem lábatlankodom /lánctalptalankodom/ az éles pályákon. ;] Köszi mindenkinek.

(#166181) ollie válasza 5-ös kezelő (#166180) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott az adatlapomon a konfigom, de általánosságban elmondható, hogy ez legyen a minimum:

Intel Core i5
8 GB RAM
Nvidia GTX 1050/1060 (min 4GB VGA rammal!)

[ Szerkesztve ]

***

(#166182) jano_77 válasza ollie (#166181) üzenetére


jano_77
nagyúr

legyen inkább 8GB minimum a RAM! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166183) ollie válasza jano_77 (#166182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is azt írtam.

***

(#166184) Antonius1978 válasza 5-ös kezelő (#166168) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez ismeros, 2011-tol kezdve legalabb 1 evig napi 8-10 orat jatszodtam en is a jatekkal, nekialltam egy rakas agnak, azota sok mindent kihuztam de 2015 ota mar nem jatszok komolyan, egyreszt mar meguntam, masreszt mar ugy vagyok vele, hogy felidegesit ha olyan nyomorek csapatokkal kerulok ossze, akik meg a terkepet sem tudjak ertelmezni, ujabban sokszor van a 15:3,15:2 nyeres es vesztes, ami azt bizonyitja, hogy egyre tobb az olyan jatekos, akinek fingja sincs az egeszrol.Ez hosszu tavon kezd idegesito lenni, foleg ha vesztes csapatba kerulsz.Melleje meg jonnek a +/- 25% sebzes, meg a melleloves, meg a lancolas, meg a lepattano lovedek, 0 sebzes stb, amitol az embernek szinten hull a haja :)
Ha meg nem jatszol nagyon sokat, akkor premium fiok nelkul rengeteg ido osszeszedni a szukseges TP a fejleszteshez es a legenysegnek, azok nelkul minden csataban hatranyban vagy, nem jo az alcaerteked, nem latsz eleg messzire, lassabban toltesz stb, ezek hianyaban nagyon hatranyban vagy, a regota, vagy prem fiokkal jatszo jatekosokkal szemben ugyanis nekik mar jobb a legenyseguk, minden modul ki van kutatva, fel van szerelve a tankjuk.
De ha megis jatszani akarsz - kerdes hogy hogyan : agyatlanul lovoldozni akarsz, mert azt elvezed, vagy idovel komolyabban bele akarsz tanulni a szakmaba - akkor maradj alacsony szinten, T4-5-ben, amig lesz turheto legenyseged, es penzed is, amit majd T6-ban es utanna fogsz kamatoztatni, azaz befektetni.Meg le kell jatszani T5-ben legalabb 1000 csatat, hogy jobban megertsd a jatek mukodeset, megismerd a palyakat (a felet kb en sem ismerem mar jol, mert atalakitottak).
Ha kulon erre a celra gepet szandekozol venni, tenyleg inkabb asztali legyen, es ugy alakitsd ki, hogy azert fussanak rajta mas jatekok is, ha mar penzt olsz bele, mert ki tudja talan egyszer te is raunsz a tankozasra, de akkor majd lesznek mas jatekok, amivel szorakozzal.En mar 1 budos fityinget sem koltok a jatekra, kivetel ha meg lesz esetleg valami magyar prem jargany es azzal annyi...A tavaly osszel vettem valami csomagot, volt benne 30 nap prem es valami orosz 4-es tank, hat kitalalhatod, hogy hiaba volt, mert olyan sokat nem jatszodtam, igy foloslegesen koltottem el a zsozsot, mert mar kotelessegbol sem jatszom, unom, ott porosodik egy rakas tank a garazsomban, pl van par 10es tankom is, de nem szeretek T10-ben jatszani, tul nagyot sebeznek a tankok, vegzetesebb ha hibazol, T7 a kedvencem altalaban, de mivel sok tankom van es nincs premem, igy unok sokat jatszani, es kezdodik mindig ugyanaz a mese elolrol, amit fennebb irtam, igy sokszor elmegy a kedvem az egesztol, es inkabb Stalkerezek, vagy regi Dos-os jatekokkal nyomatom (pl Exploration).
De ha lesz geped es akarsz tanulni, akkor megkerhetsz par embert a forumon, hogy menjenek veled szakaszba alacsony szinten, en pl szivesen segitek, ha akarod.

Mas: nem tudom Taragas/TheTaragas meg figyeli-e a forumot, de a multkor eszrevettem hogy egy csapatban voltunk Frontile modban, irtam, de sztem nem vette eszre...

(#166185) jano_77 válasza ollie (#166183) üzenetére


jano_77
nagyúr

Oopsz....és tényleg. A VGA Ram maradt meg utoljára olvasva. Sorry :U

(#166184) Antonius1978: Frontline módban hogy vetted észre, hogy kivel vagy egy csapatban? Nekem nem látszódott a players panel, csak ha nyomtam a TAB vagy CTRL gombot.
Lehet, hogy csak nekem bántja a szemem és tényleg nem kötekedésből, de a játszodtam az helyesen játszoTTam. Ez biztos vmi rossz beidegződés, mert rendszeresen rosszul írod. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166186) ooloo válasza ollie (#166183) üzenetére


ooloo
őstag

téves hozzászólás

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#166187) jano_77 válasza jano_77 (#166126) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy Skill4tu után tegnap ismét összehozott a sors egy nagyágyúval!
Ha jól emlékszem - de lehet tévedek - DIEGO-nak az új játékon belüli neve az nem m00h véletlenül?
Mindenesetre akár Diego, akár nem, jól tolta a srác. Nem véletlenül sötét lila.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#166188) jr1994 válasza jano_77 (#166187) üzenetére


jr1994
addikt

Ő nem W00ha volt? Mondjuk nem valami aktív ez az acc.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#166189) Chris0321 válasza jr1994 (#166188) üzenetére


Chris0321
addikt

Összefutottam vele másik fórumon ott írta, hogy csak játszogat mostanában.

(#166190) kchryss válasza jano_77 (#166187) üzenetére


kchryss
addikt

m00h is ismert játékos, de ő nem magyar, nincs köze Diegho-hoz. Bár egyszer láttam az egyik Diegho replay alatt írt kommentet Dieghonak. Amúgy én tiltólistán vagyok m00h-nál, volt egy kis afférünk még régebben. :DDD

(#166191) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Megtenné nekem valaki, hogy küld egy 30 napos prémet, mert azóta sem működik mióta legutóbb írtam róla...Maestro karim van. Az elején még írja hogy benne van a listában, de mire fizetnék már valami Discover kártya képe látható a kártyaszámom alapján...nem is annyira régen még jó volt. Természetesen előre utalok megbízható fórumtársnak!

777BrutalHammer a nevem WoT-on

[ Szerkesztve ]

(#166192) Papooo válasza polgi803 (#166191) üzenetére


Papooo
senior tag

Maestro kártyával lehet Paypalt csinálni, azt pedig gond nélkül elfogadja.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#166193) polgi803 válasza Papooo (#166192) üzenetére


polgi803
őstag

Próbálkozom vele... :R

(#166194) Plasticbomb válasza 5-ös kezelő (#166180) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Minden a kerettol fugg, illetve, hogy hasznalt is jo, vagy sem. De ebben a temaban mar jobb lenne a megfelelo topikba irnod. Viszont iranymutatasnak ollie gepe egesz turheto, WoT ala. Ha uj is johet, akkor viszont a Ryzen 5szerias procikkal szemeznek, akar az APUkkal is, a WoT el lesz azokon is, csak megfelelo rammal kell parositani. (A10-7870k-m volt egy jo ideig, fullHD 60FPS wotoztam rajta nemi kompromisszummal. Aztan akartam minden csicsat, majd 4kn kotottem ki...) Viszont osszegek tekinteteben kosd fel a gatyat. 150k minimum,amit el fogsz verni.

Csak par pelda, innen hardveraprorol:

Itt a proci problemas (hogy lehet egy ilyen egesz jo konfigba ilyen alja procit tenni??? En valami ilyet tennek bele, vagy egy broadwell-t, de nincs szerencsed, a ph-n nem akad most ilyen, amugy is kevesen vettek ilyet, na nem azert, mert vacak, hanem mert szinte rogton ra jott a 6os szeria, a legtobben inkabb kivartak. Nekem viszont kompatibilitas miatt kellett, hackintoshoz.)

Itt meg nincs VGA, amikbol kb ezek korul alkul a legalja: nVidia AMD

ha jo vagy alkudozasbol, akkor pl egy ilyen hirdetesben keresnek VGA-t.

itt van megegy, ami erdekes lehet, de nem tetszik a deepcool tapagyseg markanev, ra kellene kerdezni a tapegyseg topikban, illetve nincs VGA.

Illetve egy AMD-s meg itt, de ide kell venni RAMot,VGA-t es val tapegyseget is. Es esetleg gond lehet, hogy max 4GHzig megy a proci, viszont 4 mag helyett van 6 plusz HT (SMT neven), masik dolog, hogy a WoT meg mindig nem nagyon hasznal tobbet 3 magnal... inkabb 2.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166195) Simulacrum válasza Antonius1978 (#166184) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Régen én is prémmel toltam és megszereztem minden tankot, amit szerettem volna, most már egy fillért nem költök a játékra és így is élvezem továbbra is. Egy 3 skilles legénységgel T9-ig normál játékosként simán lehet tartani a kreditet akciók nélkül. T10-ben amúgy sem érdemes játszani szerintem. Amikor meg akció van, akkor simán lehet pluszba menni, amiből egy-egy ágat még fejleszteni is lehet, ha bejönne új. Ezerszer több akció, bónusz van manapság, mint pár éve mikor kezdtem. Jobb nem lett a játék, de szerintem rosszabb se.

(#166196) popey37 válasza 5-ös kezelő (#166180) üzenetére


popey37
addikt

a gépvásárlás mindig a pénztárcád függvénye.
én is most szándékozom új asztali gépet venni, mert a régi már régi és nem müködik megbízhatóan.
nálam a gépvétel úgy néz ki, hogy eldöntöm a következő cserét és ahhoz mérten válogatok: a mostani kiszemeltem i7 7700-7800 proci, 16 gb ram, 1060 4-6 gb vga,500gb SSD.
régen saját magam raktam össze a gépemet, de időhiány miatt komplett gépet veszek,a fenti konfig kb.300k-ba fog fájni. de nem tervezem 5 éven belül a cserét.

amit most vált: giga P35 lap, intel E8400 vagy XEON 5450 quad proci, 4 giga ram és nvidia 460 GTX

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166197) Plasticbomb válasza 5-ös kezelő (#166180) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ohh, es ajatekban, hogy legyen elmeny, javaslom rovid uton kifejleszteni a KV-2t. Ra a 152 agyut, es csak jatsz vele. Sokat.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#166198) popey37 válasza popey37 (#166196) üzenetére


popey37
addikt

túlléptem a a szerkesztési időt, de itt nézz körül 5 év garival jó gépek. ennyiért nem rakod össze magadnak.

[link]

amugy a régi gépem bárkinek átadom olcsón, csak egy vinyó kell bele.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#166199) zodo


zodo
nagyúr

Tényleg nem akarják már végleg kivenni ezek a senkiházi spg-ket a játékból?
Hova tovább nem úgy volt hogy szénné nerfelik őket és alig tudnak majd sebezni?

99.9% hp-t szed le rólam?
Elmennek valahova. :(((

Nem kell válaszolni csak jól esett! ;]
Ha valaki sértésnek venné és védené őket, jelzem noob a csapat ha rájuk van szükség ez biztos mert olyan tuti nincs hogy ők a kulcs egy megoldhatatlannak látszó szituhoz!

Más:

Light-al Medes - Heavyt játszani, jó móka! :D
Cliff déli indulás F 5-6 majd vég játékban mentem fel a toronyhoz.

Csapatok

Imádom ezt a tankot is mint a 8-as tesót.

(#166200) Plasticbomb válasza zodo (#166199) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T92? Johogy nem lott 200%ekot azon a lightton. :)) Legalabb az meg sebez, csak talalnia kell. :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.