Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165851) Greentea válasza h1mpi (#165850) üzenetére


Greentea
senior tag

skill ;]

2x2 néha 5

(#165852) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó ez a Frontline, de azért vannak érdekes helyek, mint pl a következő - tátong a lyuk, a kil ELC EVEN simán el is férne a két szikla között, de mégsem, láthatatlan falnak ütközik, még fel is mászik rá :F

Ezt az elfuserált, nyomorult szar mapot, amit PROVINCE-nak hívnak miért kellett vissza tenni , pláne ebben a formában?!? Nem tagadom, gyönyörű lett a grafikája, de annyira unbalanszolt foshalmaz lett, hogy sírva fakadtam majdnem játék közben! Akik délről indulnak sok esélyük nincs! 1-3 line-on az északiak simán fel tudnak menni egy szinttel fentebb mint a lentiek és gyakorlatilag a lentieknek esélyük nincs. Pláne egy olyan balfék csapattal, mint amibe kerültem, hogy a fél csapat lement jobb alsó sarokba - J9 - és el sem mozdult onnan, míg az enemy értük nem ment! Remek.

Ettől egyébként sokkal játszhatóbb mapokat vettek ki azért, mert unbalanszoltnak vélték és nem lehetett rajta egyenlő feltételekkel játszani! WTF?!? :W :Y :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165853) zodo


zodo
nagyúr

Mennyit lehet vagy milyen sorrendben lehet egymásnak sebzést küldeni avagy mikortól tilt a játék?

Csata folyamán egyszer én is adtam valamelyik td-nek mert másodjára mászott a nyakamra és blokkolt.
Később a vég játékban E-25-el mentünk a artyért és O-I-ért.
Állítólag én blokkoltam őt erre 4-et belém vágott zsinórba. :F

Nem is érdekel de azt nem értem hogy jelen esetben én miért nem kaptam kompenzálást ha tőlem levont a rendszer.

jano_77

Ha jól rémlik az utóbbi két csatám pont délről indult és mindkétszer győzelem.
8-as soron ugyanúgy fel lehet menni a felső szintre ill. át lehet lőni a túloldalra.

[ Szerkesztve ]

(#165854) Plasticbomb válasza h1mpi (#165849) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mert utalok oda vissza bootolgatni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165855) Simulacrum válasza jano_77 (#165852) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem nagyon bejön ez a térkép, talán ha 1 vagy 2 csatát vesztettem rajta csak, a többi mind nyerés volt bármelyik oldalról is kezdek. Sőt én azt gondolom pont délről a jobb, mert K9-ben nincs épület így biztosan föl tudunk menni az ellenfél oldalára. Északról már volt olyan vesztes csatám, amiben az ellen 430U-ja bement B2-ben levő ház mögé rögtön az elején és nem bírtunk fölmenni és kiszedni is nehéz onnan, mire sikerült elvesztettük a másik oldalt.

Tegnap is volt rajta egy jó kis csatám. A Tiger P-nk végig kempelt, de így ő lett a hős kb. a végére.

(#165856) jano_77 válasza zodo (#165853) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na legközelebb akkor megnézem magamnak azt a 8-as sort. Köszi az infót. :R
Nem lehet, hogy bekékültél már és ezért tudott beléd lőni 4 illetve nem kaptál kompenzálást!? :U

MÁS
Ismét két újabb "balanszolt" tier8 prémium a szuperteszten:
BRIT Chimera és lengyel akármi

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165857) xAttilax válasza jano_77 (#165856) üzenetére


xAttilax
őstag

Máshogy már nem lehet, van egy halom prém tank a játékban, ha nem op akkor már a kutyának nem kell

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#165858) h1mpi válasza xAttilax (#165857) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 202-es átütés az nagyon hurka... Ilyen tankot már nem érdemes venni, mert az agyon páncélozott tankokra egyből goldot kell lőni... a másik Lengyel HT az egy Defender szintű dög lesz...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165859) inferno88 válasza h1mpi (#165858) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem meg, ha az M4 Revoval tudsz alkotni, akkor ezzel még jobban.

-Hasonló újratöltési idő
-490 alfa :Y
-Mozgékonyabb
-Tud tornyozni

Ahogy a wotinfo-n írtam, ez szerintem egy szteroidos revo.

Ha nem nagyon változnak a mostani paraméterek, akkor elég instant buy.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#165860) Puculo válasza h1mpi (#165858) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ha sebez a prémlőszer akkor a SU 100y is plusszos marad nem megy mínuszba. Lehet hogy ennek a brit csodának is olyan lesz a lőszer ára vagy a kredit szorzója hogy ne nagyon legyen minuszos a csata. De azért az durva hogy az IS 7 sebzését kapja egy med. A Defender meg 440-es alfával 14 mp a töltésidő.. Kezd elszállni a játék ha ez így marad.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165861) Pug válasza Puculo (#165860) üzenetére


Pug
veterán

Ez a jatek mar mocsok regen elszallt...

[ Szerkesztve ]

(#165862) lacibacsi válasza Pug (#165861) üzenetére


lacibacsi
addikt

A WG-s fiúk kicsit szabadon értelmezik a "Citius, altius, fortius" jelmondatot...
Szerintük ez így szól(hat): Qrva gyorsan, qrva sokat (kaszálni), pofátlan stratégiával.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165863) K_Gabor válasza h1mpi (#165850) üzenetére


K_Gabor
tag

hehe :DDD
Hasonló élmény volt a gw tiger p is az AP-val :U Szerettem is vele menni.
Aztán 1 év off után a jelenlegi állapotokra jöttem vissza... :(((

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#165864) Viktoár


Viktoár
addikt

Ferdinandra mit célszerű tenni? Még a legényeket képzem a dicker max-al de már felszerelném ha van tanácsotok.

Üdv:Viktor

(#165865) Warton válasza Viktoár (#165864) üzenetére


Warton
őstag

Csigaszem, töltésgyorsító, álca vagy venti

(#165866) Viktoár válasza Warton (#165865) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi

Üdv:Viktor

(#165867) Dareiosss válasza Pug (#165861) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Amíg nem csinálnak valamit a gold lőszerrel addig egy kalap szar marad a játék.
Tier 10 ben 100% a gold lőszer arány, tier 8 tól 70% és már tier 5-6 ban is 50% ba goldot lőnek a játékosok.

Ez minden szinten szétbassza a balanszot. Már 3. hete csak frontlineozok, mert idegileg egyre nehezebben viselem, hogy mindig széthugyoznak a golddal.

(#165868) Warton válasza Viktoár (#165866) üzenetére


Warton
őstag

Jah még annyi jutott eszembe, hogyha nincs kifejlesztve a 128-as löveg akkor azt a 88-assal fejleszteném és nem a 105-össel. Gyorsabb újratöltés, pontosabb és olcsóbb fenntartani. Plusz a 105-öshöz teljes felszerelés esetén (motor + rádió) már kell a fejlesztett lánc is.

(#165869) Viktoár válasza Warton (#165868) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem is feltűnt hogy jobb a 88-as. Ha meglesz a 105-ös akkor sem valószínű hogy felrakom. :N

Üdv:Viktor

(#165870) joergie válasza Viktoár (#165869) üzenetére


joergie
őstag

Ki se próbáld. 240 alpha vs 320, a skúló darabja 255 asszem, a 105-é 1000 körül, és pontatlanabb is a gyakorlatban. Talán még a prémskúló átütésben is rosszabb a 105-ös. Abban nem vagyok biztos, engem ki szokott borítani a lassú lövedékek sebessége, meg főleg az ívük. Talán ebben is jobb a 88as. Talán dpm-ben is. Szóval nincs érv a 105ös mellett.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165871) zodo válasza jano_77 (#165856) üzenetére


zodo
nagyúr

Az simán lehet mert előző csatában már idegállapotba hozott egy camper top tier noob akinek küldtem szeretet lőszert így ebben a csatában összejöhetett a kék szín de ez így szemétség hogy büntetlenül belém lőhet.
Gondolom ha visszalövők akkor én pihentetem magam egy kis időre.
Köszi szépen!

Itt a 8-as sor replay ha érdekel.
Délről indulva győzelem persze nem rajtam múlt.

(#165872) BÁ Nutrition válasza zodo (#165871) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem latod ha bekekulsz? mod miatt?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165873) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#165872) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van olyan, hogy a kékülés és a bannolódás ugyanannál a lövésnél következik be...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165874) zodo válasza kchryss (#165161) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem most lett egy déli győzelem. :) Replay

Ezt meg csak úgy.... Bat.-Châtillon 12 t replay
Nem nagy szám csata de nagyon megszerettem ezt a kis dögöt.
Korábban kihúztam a két IX-es medet és mostanra a IX-es könnyűt is de megtartom.

(#165872) BÁ Nutrition

Csata közben nem figyeltem de kb. csak ezt láttam volna hogy a tank ikonom már nem "sárga light" hanem "kékes zöld"

Szerk: XVM, Tank ikon és Napi stat van fent.
Lehet hogy csak xvm beállítás kérdése de szerencsére nem sűrűn vagyok kék, talán eddig max 4-5 alkalom lehetett a 13,5 K csata alatt.

[ Szerkesztve ]

(#165875) zodo


zodo
nagyúr

Shop-ban nektek is van ilyen vagy hasonló ajánlat?
Ilyen festés lenne.
Kb. 2 hete vettem észre de nem olvastam hasonlót a topikban.

Sosem gondoltam rá hogy elinduljak a Francia nehéz ágon de ezzel sem vettek rá.

(#165876) BigStraw


BigStraw
senior tag

Üdvözletem. Kikérném a ti tapasztalatotok alapján :) T-62 vagy Obj. 430? Olvastam már külföldiek véleményét, de nem jutottam döntésre. Köszönöm előre is :) :R

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#165877) Plasticbomb válasza zodo (#165875) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Igen, van ilyen, val sokaknak.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165878) Haart válasza BigStraw (#165876) üzenetére


Haart
addikt

Azt hiszem ez ez örök kérdés :D

(#165879) Greentea válasza Haart (#165878) üzenetére


Greentea
senior tag

Az az Obj 140 vagy T62A ;] :DD

2x2 néha 5

(#165880) Haart válasza Greentea (#165879) üzenetére


Haart
addikt

Igaz elnéztem, túl gyorsan olvastam ;]

(#165881) Haart


Haart
addikt

Az tudjuk hogy mikor jön az 1.0.2 patch a valós szerverre? Ugyértem mikor véglegessé válik.

(#165882) joergie válasza Greentea (#165879) üzenetére


joergie
őstag

És az obj907 a válasz rá ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165883) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Adtam egy csomo penzt a wgnek. Gondolom meghalaljak par honap negativ rngvel xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165884) wwenigma válasza Haart (#165881) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Saccolni lehet, 2-3 hét.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165885) h1mpi


h1mpi
nagyúr

268 V4 milyen lett a nerf után? Próbálta valaki teszten, akinek az éles szerveren is nyomta vele sokat?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#165886) jano_77 válasza zodo (#165875) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ilyen volt nálam is. Ez csak a BDR-re tehető fel vajon vagy bármelyik franszia tankra, avagy artyra?

(#165876) BigStraw: szerintem ez fals összehasonlítás lenne, mert hogy a T62 az T10, míg az Obj.430 csupán csak T9! Akkor már inkább az Obj.430U-al hasonlítsd össze. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165887) lacibacsi válasza jano_77 (#165886) üzenetére


lacibacsi
addikt

"BDR G1 B Mordian style set (only for BDR G1 B)"

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165888) jano_77 válasza lacibacsi (#165887) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165889) slett27


slett27
addikt

Az ARL44 tényleg ekkora húgy tank volt, vagy csak a játékban találtam meg a leghasználhatatlanabb tankot. :W
Többször emlegettem Jézust, így hogy Jézus ez hová lő ? Jézus, ezt meg hogy sikerült ? Papíron a páncél átütése az biztos hogy nem az ami valójában van. A célzási idő valami iszonyat DPM-ről nem is beszélve, CAMO zero. 100%-os legénység mellett is. Azért játszok vele, mert a 8-as tárashoz erre vezet az út. Jah, arról nem is beszélve hogy bármi eltalálja az biztos hogy egy modulnak vagy legénységnek annyi. Nesze neked HEAVY !

Van olyan akinek hasonlóan rossz a tapasztalata ? Vagy én vagy vele csak béna.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#165890) jano_77 válasza slett27 (#165889) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a végére egészen megkedveltem az ARL-t. Meg kell szokni, nem lesz az olyan rossz. Ugye fullos már!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165891) sith7 válasza slett27 (#165889) üzenetére


sith7
nagyúr

A durva csőlehajlását próbáld meg kihasználni, más jó tulajdonsága sajnos tényleg nagyon nincs, annyira heavy tank, mint a többi francia :)

(#165892) ollie válasza slett27 (#165889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig jó az átütése, de ms jó nem nagyon van abban a tankban. A jó hír, hogy egy picit jobb lesz a tier 7-es, a rossz hír, hogy a tier 8-as meg szörnyű, szóval nem ajánlom. A másik tier 8-as heavy amúgy még rosszabb (AMX 65t), talán a lehető legrosszabb 8-as heavy az egész játékban.

***

(#165893) jano_77 válasza ollie (#165892) üzenetére


jano_77
nagyúr

El is akadtam nála már egy jó ideje. :U
Lehet, hogy free XP-t fogok rá elverni. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165894) Plasticbomb válasza jano_77 (#165893) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Pedig egesz jol is lehet hasznalni, csak turelmesnek kel vele lenni. Az ARL nem egz KV sorozatos tank, megcsak nem is egy T1 Heavy/M6. Az eleje nagyon hasznalhato is tud lenni, lehet vele pattintani is, Egyedul a nagy kaliberu orosz agyuk voltak vele regen gond. De azokat is meg tudta trefelni. Es volt olyan, hogy trackelni probaltak, es ugy sebezni, ami a kialakitas miatt nem vol konnyu.

Gyak, szerintem, azon az agon az volt az egyik legkonnyebb tank. Marmint amikor vegre meglett ra a nagyobbik agyu. Addig szenvedos volt az agyukkal. De tier6ban a 200 pen, az nagyon kellemes segitseg. (Legalabbis ugy remlik, valami 202 vagy valami hasonlo penje volt.)

Az utan kovetkezok annyira nem volt fun, annyira papir mind, hogy teljesen elkedvetlenitettek. Aztan egyszer fogtam, es vegig huztam az 50-100at, majd megtartottam, hogy majd jatszom meg vele. Aztan egyik akcio alkalmaval eladtam, mert kellett az ara... Most lehet vissza kene venni Frontlinera. El is feledkeztem rola...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165895) inferno88 válasza jano_77 (#165893) üzenetére


inferno88
őstag

Kéne megint egy olyan fasza XP akció, mint karácsonykor volt. Szinte nem is kellett játszani a tankkal, húzta az magát a következő tierbe. :DDD

Semper fi!

(#165896) jano_77 válasza Plasticbomb (#165894) üzenetére


jano_77
nagyúr

50 100 szerintem nem volt rossz, de a Lorr 40t-t mondhatni imádom, még akkor is, ha papír! Szerintem baromi jól használható - persze nem ész nélkül! - és élvezetes vele a játék. Kredit hozamról már ne is beszéljünk, mert kiemelkedő - szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165897) dvids válasza slett27 (#165889) üzenetére


dvids
aktív tag

Az ARL legnagyobb lövegének prémium lövedékes sebzése nagyobb, mint a sima, mehetsz pay to win útra vele. :)

(#165898) galervin93 válasza jano_77 (#165893) üzenetére


galervin93
őstag

Én sem szeretem, de az adatok azt mutatják, annyira nem megy vészesen rosszul vele. Mindenképpen olyan helyet kell vele keresni, ahol kihasználható a csőlehajlás, és gyorsan fedezékbe lehet vonulni, vagy legalább a tornyot visszahúzni. Nekem már a 170 mm átütésűvel is bejön, T6-ban az is bőven elég, igaz még csak a grind elején járok (jórészt csak szorzózgatom), lehet a végére változik a véleményem. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#165899) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok Tankosok ! Jön valaki jövő héten a HM fesztre ? Sajna WG kamion nem lesz ott ,de több program lesz mint tavaj az már biztos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#165900) slett27


slett27
addikt

Köszi mindenkinek. Hát elfehéredek csata közben. Semmit nem lát kb mint a KV-1 vagy annál is rosszabb. A parancsnok még csak 92% a többi már 100% felett van.

Gondolom med-ként kell kezelni. Van jó sok köröm 0 sebzéssel. Beiktatok T34-85M-es és S-51-es csatákat mivel WN8 romboló hatással bír és kapásból noob-oznak még a csata el sem kezdődött átmegyek pirosba/feketébe akár. :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.