Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165601) Emu válasza Chris0321 (#165570) üzenetére


Emu
őstag

Örülök hogy segíthettem. :)

Új kártyát csak szimplán ne vedd át. Éves díj úgyis akkor ütődne be mikor átveszed és aktiválják. Kapsz majd egy értesítőt mikor megérkezik a fiókba a kártya, 30 nap múlva egy emlékeztetőt és ha akkor se veszed át akkor 60 nap után bezúzzák, minden extra költség nélkül. Volt kártya nincs kártya :)
Viszont azzal számolni kell, hogy sajnos a neten csomó helyen nem fogadják el a Maestro kártyákat :(

(#165602) wwenigma válasza ollie (#165599) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah hat azt igen, bar pont most jartam vele tier9-ben Ruinedberg mapon, nyerhetttunk volna ha a vk100+type4-ünk nem egy bot...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165603) popey37 válasza wwenigma (#165594) üzenetére


popey37
addikt

ja, ötösök között nem nehéz, probáld meg ugyanezt tier9-ben. nem fog összejönni. :)

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#165604) wwenigma válasza popey37 (#165603) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eggyel feljebb...amugy meg lehet utanam csinalni ha konnyu.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165605) Drenadar


Drenadar
veterán

vajon mit fognak kezdeni a kv - 220 -al? semmi értelme nem lesz 7-es tierben, már 6-os tankok között se annyira fun.

(#165606) h1mpi


h1mpi
nagyúr

E-25-nek 212-es pent és még jobb camot :))

(#165607) Chris0321 válasza Emu (#165601) üzenetére


Chris0321
addikt

Házhoz küldik, csak a pin kódért kell bemenni a bankba. Inkább átveszem, hogy ne legyen gond a vásárlással.

(#165608) BÁ Nutrition válasza KisApám (#165592) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nehez tortenelmi husegrol beszelni ha a tankok fele max kosza gondolat volt. Vagy valami ovodas csoport rajzairol raktak at a jatekba meg annyira kitalalt ertekekkel ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165609) DonMedve válasza wwenigma (#165598) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#165610) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

A nagy tier limit variálás miatt én cserébe egy nyolcas prém artát kérnék, köszönöm. ;] ;] ;]

(#165611) Dr.Én válasza Jokerdapro (#165610) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen..annak én is tudnék örülni...nem lenne rossz, ha lenne tier nyolcban prém arty

WOT: kissio

(#165612) HellGreg


HellGreg
őstag

Olvastam ezt a 8-as prémtankos változtatást. Már eleve elment a kedvem az állomány felével játszani, mert 10-ből 9x 10-es csatába tesz az MM. És most majd a tier limitesek is mehetnek oda némi buff után. Na de én nem ezért fizettem. Sem nem azért, hogy folyton bottom tier legyen a tankom, sem nem azért, hogy tizesítsék a könnyített MM-et. Erre felajánlják, hogy becserélhetem egy másik prémre némi felárért? Ez már a pofátlanság netovábbja. A minimum az lenne, hogy felajánlják a pénzvisszafizetést... :W

(#165613) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon brutálisan OP ez a black dog. Egyet gurultam vele tegnap, nem volt egy óriási eredmény (1.8k sebzés), de olyan kapáslövéseim voltak, hogy csak néztem.

(#165611) Dr.Én: remélem te is csak viccnek gondoltad.

[ Szerkesztve ]

***

(#165614) h1mpi válasza HellGreg (#165612) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy a teljes arany visszatérítést és cserébe vehetsz másikat. Gondolom azért nem teszik ezt, mert tudják, hogy a becserélendő prém tank már hozott nem kevés kreditet és xp-t a legénységnek, meg amúgy is csak egy "bérlő" vagy, ha akarják az összes tankodat elveszik másnapra.

(#165613) ollie: pedig micsoda fun lenne, amikor a sok piroska megvenné az artykat és klikkelgetne egész nap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165615) zozyk válasza Jokerdapro (#165610) üzenetére


zozyk
addikt

Énisakarok T8 prém arty-t, demostazonnal!!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#165616) h1mpi válasza zozyk (#165615) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te most pár hét alatt kihúzol egy egész ágat ;]

(#165617) Jokerdapro válasza zozyk (#165615) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Báttya a bicaj árát be akarod forgatni artába? :DDD :P ,és igen demánmostazonnaliskésőlenne. :O
#ollie: vér komolyan gondoltam... vagy nekem mint k@csög artisnak nem jár ki a legénység képzés lehetösége? :O

(#165618) ollie válasza Jokerdapro (#165617) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vannak low tier prémium arty-k már a játékban, azok is ugyanolyan jók legénység képzésre. De egyébként bármilyen tankból átképezheted a legényeket az artyba, szóval ez sem jó indok.

***

(#165619) HellGreg válasza h1mpi (#165614) üzenetére


HellGreg
őstag

Azzal csak az a gond, hogy pl. aranyért már semmi olyat nem tudok választani a garázsban, ami nem lenne meg (és érdekelne). Akkor meg kényszerből meg kell tartanom a "buffolt" tankot. Nem igazán korrekt ez így.

(#165620) Jokerdapro válasza ollie (#165618) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tanks.gg-n kettő low prémium arta van sexton+löfos, germán+ussr nincs... és tök szép hogy másból átképzem csak a prémium járgány lényege elvész, legénység ki és be helyezés. :U az már említésre se méltó ,hogy a hangoztatott low tier prém artákat nem nagyon látom a shopba... :U Tudom tudom bilibe ér a kezem... :(

(#165621) h1mpi válasza HellGreg (#165619) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad van, de Nekik is, a legjobb az lenne, ha kp-t adnának vissza, de azt semelyik cég nem csinálná. Még az is korrekt lenne, ha bármelyik prémium tankra becserélhetnéd (akár low tierre is) és plusz, mínuszban kellene ráfizetni vagy ha tier6-ot kérsz, akkor meg vissza kapni. De inkább azt választották, hogy mindenkit még lehúznak 2000 arannyal.

Én az SP-t biztos dobom, az E-25-nél majd megnézem, hogy mit alkotnak a töltésidővel és a pennel. Más tier limitesem nincs is.

[ Szerkesztve ]

(#165622) Viktoár


Viktoár
addikt

Fél évente aktuális egy régi kérdésem ezért itt az ideje hogy bedobjam megint. :DDD ;]
[link]

Üdv:Viktor

(#165623) HellGreg válasza h1mpi (#165621) üzenetére


HellGreg
őstag

SP-nél már tudni a részleteket?

IS-6, Jagdtiger, T-34-3 ezekre is kiváncsi lennék.

Viktoár: egyetértek. Attól még, hogy nem kézzel fogható termék, akkor is termék, és a vásárláskori paraméterek tudatában döntesz úgy, hogy megveszed. Utólag változtatni nem korrekt és ezentúl meggondolom, hogy veszek-e bármit is tőlük. Van 76 prémium tankom, amiből kb 65-ért pénzt adtam, és mivel egy-egy 8-as prémium annyiba is kerülhet, mint egy önálló játék, elég érzékenyen érint, ha a beleegyezésem nélkül játszadoznak vele. A minimum az, hogy aranyban visszaadják az árát (és akkor még nagyvonalú vagyok, mert a zömét nem aranyért vettem).
Az, hogy kreditet és XP-t termel nem mentesíti őket, mert mindkettő egy virtuális szám, én viszont igazi pénzt adtam érte. :(((

[ Szerkesztve ]

(#165624) Dr.Én válasza ollie (#165613) üzenetére


Dr.Én
veterán

Csak viccnek szántam...
A tier 5-ös franszia lefegy is szenvedés most, azt veszem észre...elraktam pihenni....

WOT: kissio

(#165625) sith7 válasza HellGreg (#165623) üzenetére


sith7
nagyúr

Van 76 prémium tankom

Mennyi ??????? :Y
Minek ? :F

nekem ha 8 db van, annak egy része nyeremény ... komolyan, minek ennyi ? :F

(#165626) HellGreg válasza sith7 (#165625) üzenetére


HellGreg
őstag

Kollektor vagyok csak lassabban megy mint gondoltam, az egyik haveromnak 100 felett van :DDD

Na igen, jut eszembe, a B2 és a Su-85I mi lesz velük? :O

[ Szerkesztve ]

(#165627) h1mpi válasza HellGreg (#165626) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor Te már 1 millát beletettél a játékba a prémnapokkal meg az aranyakkal együtt az biztos :Y

Most megnéztem és 2017-ben 48 000 Ft-ot költöttem, 2018-ban pedig a hétvégéig semmit, most meg 25 000 Ft-ot. kevesebbet mint gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#165628) ollie válasza HellGreg (#165623) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, most még mindig ezerszer jobb a helyzet a prémium tankok változtatásával, mint pár éve. Annak idején agyon nerfelték a Type 59-et és a Löwe-t is, pedig mindkettőt ugyanúgy csak vásárolni lehetett. Most ott tartunk, hogy a Type 59 az egyik legrosszabb tier 8-as prémium tank, a Löwe meg átlagos, de utóbbi is csak azért nem rosszabb, mert közben buffolták, talán nem is egyszer (annyira rossz lett a nerfek után).

***

(#165629) HellGreg válasza h1mpi (#165627) üzenetére


HellGreg
őstag

Dehogy tettem, max felet a négy év alatt :)

(#165630) HellGreg válasza ollie (#165628) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát ja csak el tudja bárki képzelni, mit tudnak tenni a B2-vel, amitől majd akár csak 5-ösökkel is köszönőviszonyban lesz?

(#165631) sequator válasza HellGreg (#165630) üzenetére


sequator
senior tag

Majd kap egy papírszalvétára felskiccel, sohasem volt szupergoldammot, aminek nagyobb sebzése meg átütése lesz, meg nitrót meg sportfutóművet. :D

szerk: vagy kiveszik a játékból, és 2000 goldért becserélheted :D

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#165632) Antonius1978 válasza HellGreg (#165629) üzenetére


Antonius1978
addikt

Annyi penzert learazaskor a GOG osszes jatekat megvehetted volna :D

(#165633) lacibacsi válasza HellGreg (#165630) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ötösökkel? Már az olasz T4-es puttyogtató is belő szemből, alap lőszerrel. Csak néztem, mint Jani a moziban... Korábban a B2-nek csak három ellenfele volt: a Hetzer, a ValentineII és egy másik B2. Most meg már bárki szúnyoghálót csinál belőlem... Nyilván én játszom egyre rosszabbul...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165634) Warton


Warton
őstag

Gondolkodom egy 8-as ligth prém tank beszerzésén. Jelenlegi opciók az M41 90 meg a T92. Könnyű tankok közül a WZ132, T54 lwt-s játékstílust szeretem jobban, ha lehet, akkor inkább passzívabb szpottal.

Másik kérdés nem sokára meg lesz a T100LT arról vélemény, érdemes lecserélni az lwt-t erre?

(#165635) ollie válasza Warton (#165634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az M41 90 lényegesen jobb, mint a T92. A tier 10-esekről meg azt mondják, hogy nem annyira jók a tierjükhöz képest, mint a tier 9-esek.

***

(#165636) Warton válasza ollie (#165635) üzenetére


Warton
őstag

Csak azzal már be lehet szaladni a grand battlebe, ahol talán egyszerűbben összejön az LT15-höz szükséges 8000 pont, meg az 5 spotkill + győzelem.

(#165637) HellGreg válasza lacibacsi (#165633) üzenetére


HellGreg
őstag

Még a Matilda is az volt, mert azt arannyal se tudtam átlőni, az viszont engem igen...
Nekem is az az érzésem hogy szart se ér már a B2. Na majd hatosok ellen bizonyíthat :DDD

Antonius1978: mióta tankozom, nem is nagyon veszek más játékot. Igaz sikerült rálelnem a Hearthstonera, ami még a tanknál is nagyobb pénztemető :D

[ Szerkesztve ]

(#165638) BigStraw


BigStraw
senior tag

MItől lehet az, hogy beraktam az álcázás skillt és nem akar felmenni a százalék egyetlen csata után sem?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#165639) Antonius1978 válasza HellGreg (#165637) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szerencsere en nem vagyok ilyen szenvedelyes gyujto, habar szeretnem en is, ha meglennenek a prem tankok, de vegulis minek ? Kihuztam egy rakas agat, es veluk sem nagyon jatszom, az is igaz, hogy most olaszt huzok, es par lightot, hogy feljebb lepjek veluk.Aztan meg idegem sincs jatszani, mert keves a sikerelmeny, masreszt meg nagyon esik a teljesitmenyem is - nem mintha eddig olyan kiemelkedo lett volna :DD
Habar volt par tank, aminek orulok, hogy megvettem, pl a M10/Panther, a 7es VK mittudomen nemet neheztank, es a Turan (mert magyar, es 5 skilles legenyseggel er valamit).Az IS-6-ot elnyertem 4 eve, gyakorlatilag az volt az egyetlen premtankom amivel penzt szereztem, amig ki nem jottem Angliaba, es akkor megengedhettem magamnak, hogy elkoltsek kb 150-200 font kozotti osszeget tankokra, es premre.
De mar megbantam, egy rakas fasza jatekot lehetett volna venni belole.Habar, ha nem lesz magyar ag, de helyette lesz mondjuk Zrinyi es Tas premtank, akkor azokat meg megveszem, es azzal annyi, tobbe egy budos vasat sem fektetek a WOT-ba :K

Nem ismerem a Heartstone-t, de a tarsam a League of Angelben tavalyelott decemberben piasan elb@szott 400 fontot :DDD :W

(#165640) Antonius1978 válasza BigStraw (#165638) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat kerdes, hogy az alcazas skill hanyadik oszlopban van...az elsoben konnyen folmegy, masodikban 2x olyan nehezen, 3ikban 4x olyan nehezen, stb.
Az is lehet, hogy atkepezted a legenyseget egy uj tankra, igy a kepzettseguk leesett 100-rol 90-re, es amig ujra el nem eri a 100-at, addig a TP sem fog az alcazasba menni, hanem arra, hogy 90-rol ujra 100% legyen a kepzettseg.

(#165641) HellGreg válasza Antonius1978 (#165639) üzenetére


HellGreg
őstag

A Turán nem lenne amúgy rossz, de porig rombolja az élményt az a kemény 32 db lőszer, ami elfogy kb ha nagyon spórolsz akkor a csata közepére...
Persze ezzel szemben például az AMX CDC 90db lőszere dupla akkora töltésidővel mint a Turáné, indokolt... no comment inkább.

Gondolom legalább valami tápos állat lett a játékban a haverod ennyi pénzért :D

[ Szerkesztve ]

(#165642) Antonius1978 válasza HellGreg (#165641) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat en ritkan jutok el odaig, hogy elfoggyon a loszer, mert ovatosan lovok, 2 okbol is : eleg lassu a loszer, meg a loszermennyiseg miatt.A harmadik ok, de ezt nem nagyon hangoztatom :P , hogy mar azelott kinyirnak, mielott ellohetnem a 32 lovedeket :DD

Igen, az iparos lett a nr.1 az adott szerveren valami 250 millio erovel, a masodik helyezettnek van kb 50-60 milla ereje.

(#165643) BigStraw válasza Antonius1978 (#165640) üzenetére


BigStraw
senior tag

Igen a második lesz az :) köszönöm a választ :R

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#165644) Warton válasza HellGreg (#165637) üzenetére


Warton
őstag

A Matilda tornyát kell megsorozni ott puhább.

(#165645) Antonius1978 válasza BigStraw (#165643) üzenetére


Antonius1978
addikt

:C

(#165646) re_mod


re_mod
tag

Üdv.

Olvastam ezt a cikket hogy akinek megvan a GF verzió azt most elvileg lehet cserélni a jelenleg kaphatóra. Az GF-el ellentétben akkor ha most becseréltetném erre akkor elvileg erre már lehet tenni plusz álcafestést is ha jól sejtem mert a GF-re nem lehetett. Megérné?

(#165647) h1mpi válasza re_mod (#165646) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a GF-nek alapból megvan az álca értéke

(#165648) notika77 válasza re_mod (#165646) üzenetére


notika77
senior tag

A GF-nek és a simának festve ugyanaz az álcaértéke, nem tér el mint a T26E5-Patriot páros.

[ Szerkesztve ]

(#165649) kchryss válasza notika77 (#165648) üzenetére


kchryss
addikt

Van egy olyan sejtésem, hogy már megoldották, hogy az előre festett tankoknak is ugyanannyi az álcaértéke csak van náluk aktiválva egy örök álcafestés. Legalábbis az ingame tank összehasonlító erre enged következtetni. Szóval szerintem most már mindegy, hogy a liberté, patriot, is6b, t34b és a többi hasonló tankoknál a festett vagy a nem festett verziót választja valaki mert ugyanannyi az álcaértékük.

Nincs nagy kedvem újra letesztelni, de ha gondolod bemehetünk gyakorlóba IS-6B vs IS-6 persze ha nem cserélted még be az IS-6-od.

[ Szerkesztve ]

(#165650) Antonius1978 válasza kchryss (#165649) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha akarod, velem is bejohetsz, nekem is van IS-6-om, a nevem ugyanez, a tiedet nem tudom...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.