Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165901) slett27 válasza slett27 (#165900) üzenetére


slett27
addikt

Nem baj, jól eladtam mert úgy felhúztam magam. :W Olyan kellemes volt utána S-51-el "bombázni" az mindig sebez és átlát az egész pályán. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#165902) bozont válasza slett27 (#165889) üzenetére


bozont
veterán

Nekem pl nagyon fekszik az a tank. Nem való facehugra az tény, de a nagy átütés és pontos ágyú miatt jól használható. De meg kell tanulni jól helyezkedni vele. Nekem az 50-100 is bejön, de azzal is óvatosan kell játszani. Nehézkesen mozog, nagyon lassan szűkül a célzókör és messzire elég pontatlan, így sniperkedni sem olyan jó vele.
Utóbbi viszont nagyon jól használható a frontline játékmódban, a nagy pálya nagyon fekszik ennek a tanknak. Flank-re az egyik legjobb szerintem, a Progetto mellett. :K

(#165903) Ry0K3N válasza Plasticbomb (#165894) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

50-100 frontlinera nagyon durva. Vedd vissza mindenképpen.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#165904) h1mpi válasza Ry0K3N (#165903) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vasárnap vége a frontline-nak :DDD ;]

(#165905) Plasticbomb: közben javítottam és 06.03.-ig van

WG honlap

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165905) Plasticbomb válasza h1mpi (#165904) üzenetére


Plasticbomb
addikt

4ikeig van, ha jol emlekszem, nem?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165906) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ez remélem valami vicc

[link]

:D

(#165907) Mr.White


Mr.White
senior tag

Haló!
2500 csata után felmerült bennem a legénység normális skillezése.Eddig a legtöbb tankomba parancsnok hatodik érzékkel, a többi legénység bajtársakkal kezdett, kivétel a heavy tankoknál, ahol hatodik érzék, javítás van.
Érdemes lenne ezeken változtatni, vagy más is javítást szokott tenni elsőnek heavyk-nél?

(#165908) h1mpi válasza adamgreen (#165906) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szergejék tolják az OP vasakat :C

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165909) Plasticbomb válasza Mr.White (#165907) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha nem mindenhol elso es 100% a "bajtarsak" akkor nem aktiv, amig nem lesz mindenhol 100%.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165910) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#165905) üzenetére


Plasticbomb
addikt

leellenőriztem:

Event End

Jun 3, 2018

24:00 UTC

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165911) bozont válasza Plasticbomb (#165905) üzenetére


bozont
veterán

Én mondjuk örülnék ha végleges maradna. Tetszik ez a játékmód. És ez a hatalmas map sokkal élhetőbb szerintem.

(#165912) joergie


joergie
őstag

az normális hogy frontlineban kifagy a játék, mert kifagy, nem fogok félórát várni hátha visszajön. ujraindítom a játékot, és a csata betöltőképernyő végéig betölt, hallok mindent, lövéseket robbanásokat...csak nem dob be a csatába. k*rvára idegesítő, mert egyrészt bennragad a tankom, másrészt ennyivel is kissebb az esélye hogy nyerünk.

mod: hát most harmadikra visszarakott, és berakott borsiggal, bár nem választottam semmit...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#165913) jr1994 válasza Mr.White (#165907) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Az elit alakulat nem működik addig amíg nincs meg 100%-on minden legénységi tagon, úgyhogy azt leghamarabb két teljes skill megléte esetén érdemes használni (ugye 6. érzéket minden tankon akarunk). Heavy tankokon, meg úgy általában jó első skillnek a 6. érzék + javítás (vagy pl lightokon álca), viszont a 6. érzék is csak 100%-on aktiválódik úgyhogy amíg az nincs meg addig a parancsnoknak is érdemes álcát/javítást adni, és ha elég fejlett a legénység, resetelni 6. érzékre.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#165914) Puculo


Puculo
aktív tag

Ma a [ FAME ] egyik embere ellen kellett volna helyt állnunk. Mondanom se kell hogy úgy elvertek mint a jégeső... Az a megtiszteltetés ért, hogy legalább sebezhettem rajta. Ő ( ewancfc ) WZ-111 mod 5A-val nyomult, én wz 120 1g ft-vel. Hát, igen.. gyors csata volt..:)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165915) CirrMee válasza joergie (#165912) üzenetére


CirrMee
addikt

az normális hogy frontlineban kifagy a játék, mert kifagy, nem fogok félórát várni hátha visszajön.

(A játék számára, pláne Frontline módban) gyengébb gépeknél (laptopok, ezeréves gyengusz asztali gépek) normális, nálunk is hallom a klántársaktól. Mondjuk a játék fel is hívja a figyelmet arra, hogy csak combosabb géppel próbálkozz Frontline -ban, különben problémák lehetnek.

mod: hát most harmadikra visszarakott, és berakott borsiggal, bár nem választottam semmit...

Időre kell választani tankot, különben ő fog magától. Mivel neked a háttérben futott a játék, csak valamit problémázott a gépeddel, attól az idő még ketyegett, lejárt, majd választott.

Mondjuk szögezzük le azt is, hogy eszement sz*rul van megírva ez a mod, nem hiába jelentették ki, hogy jönni fog majd valami javítás a problémákra.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#165916) dokee78 válasza h1mpi (#165885) üzenetére


dokee78
félisten

Nerf után.
Fosch Golddal pattant.
Nem komoly nerf.

(#165917) wwenigma válasza dokee78 (#165916) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem is a páncélt nerfeltek első körben, próbálj meg rusholni úgy mint a regivel...

adamgreen: 6mp a 180°-os fordulat, lomhanak tűnik szerencsére. Ezt minimum 3x kellesz lancolni hogy megálljon? :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165918) dvids válasza CirrMee (#165915) üzenetére


dvids
aktív tag

Nyilván a WG dolga lesz az optimalizálás, de addig is vissza lehet venni a grafikai beállításokon, ha nem bírja a gép. Én a napokban üzemeltem be a ~10 éves, core 2 duos, 4 giga ramos gépemet (vgara már nem emlékszem, valami korabeli, akkor jónak számított), felraktam rá a wotot is és sd kliensre váltva megy a frontline is 50-60 stabil fpssel - nem is a legalacsonyabb beállításokon. Persze mai szemmel már kicsit fapadosan néz ki, de játszható, akinek megy a gép az örülni fog.

(#165919) Viktoár válasza dokee78 (#165916) üzenetére


Viktoár
addikt

Te sokszor az őrület határán lehetsz ha ennyi kis lökdösődés után így reagálsz. :DDD Nem mondom hogy nem jogos de hidd el nem éri meg lesüllyedni hozzájuk. :N Ott kell hagyni megdögleni őket. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#165920) h1mpi


h1mpi
nagyúr

USA vs USSR tankok

;]

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165921) Greentea válasza joergie (#165882) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD

2x2 néha 5

(#165922) Greentea


Greentea
senior tag

Eljött a pillanat, megvettem. :D Ezzel a német tankokkal végeztem a játékban, nincs most már olyan német ág amit kihúznék szívesen.

ui. legénységet nem nézni, mint látható elfogyott a kredit. :D + mostanában nem fogom kivinni :B

2x2 néha 5

(#165923) Plasticbomb válasza Greentea (#165922) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hmmm.. Hamar megvetted, akkor en kiviszem helyetted.:)

Termeszetesen csakis babakekben:

vegeredmeny:

h1mpi: Ez szuper! :D Most ezt nezem percek ota, es rohogok rajta..:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165924) Greentea válasza Plasticbomb (#165923) üzenetére


Greentea
senior tag

Kivittem én is, nem tudtam megállni. :D
Első lövés: FV215b (183) torony oldalról. Pattan :N :DD Na megyek még párat.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#165925) Plasticbomb válasza Greentea (#165924) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem elso loves T57 oldalrol, ammorack.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165926) Greentea válasza Plasticbomb (#165925) üzenetére


Greentea
senior tag


Összességben nem lesz ez rossz! Páncélt döntögetve szépen el lehet vele lenni. Ágyú kicsit azért tényleg lutri, nem a megszokott német. De kellemesen csalódtam :B

2x2 néha 5

(#165927) Dareiosss válasza slett27 (#165889) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én is most húzom az ARL t, már 2 ász összejött vele. Sztem jó kis tank, a lövege nagyon pöpec.

(#165928) Ry0K3N válasza h1mpi (#165904) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Attól még később betehetik.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#165929) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Circon 46 meccs alatt tette fel a 3 GM-ot az ARL44-re :C az azèrt beteg :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#165930) ollie válasza h1mpi (#165929) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, én is néztem, az utolsó csatában pont 95% lett.

***

(#165931) ledgeri


ledgeri
nagyúr

!KONZOL!
GDE2-3K6M-HBEG Ma biztos jó, elsejei lejáratos. BT-SV + Garage Slot + 1 Premium day Account

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#165932) galervin93 válasza h1mpi (#165929) üzenetére


galervin93
őstag

1900+ átlag sebzés, beteg... :Y Nekem a legjobb csatám nincs 3000, igaz csak 10 meccsem van, de basszus, ez akkor is durva. :) Én örülnék, ha ennyi idő alatt a második jel összejönne... Bár boostok mellett lehet nem fogok én ennyi meccset beletolni. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#165933) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a wotlabs is behalt :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165934) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#165933) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nezzed a wot-life.com-ot, az mukodik.

(#165935) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#165934) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165936) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#165935) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es ne az en statomat, mert az valami borzalom az utobbi idoben, mert nagyjabol csak lighttal megyek, meg par Frontline csata, hogy huzzam a 8as gepeket, amiket fejleszteni kell... :P

(#165937) jano_77 válasza adamgreen (#165906) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem rövidesen eljön az idő mikor én is felakasztom azt a bizonyos "lantot" a szegre és befejezem ezt az egyre inkább undorító játékot. :U
Nem értem miért jó, hogy egyre inkább ilyen elme-roggyant tankokat tesznek be a játékba!?

(#165911) bozont: tökéletesen egyet értek Veled, én is hasonlóan vélekedem. Jobban szeretek menni Frontline módban mint randomban. :K

(#165915) CirrMee: nekem eddig kb 2x, max 3x fordult elő olyan eset, hogy mikor meghaltam, akkor nem kerültem rögtön vissza a garázsba hogy válasszak egy másik tankot - nyílván megvárva, hogy a vissza számlálás lejárjon -, hanem még csata képernyőn is elindult egy vissza számlálás a következő tank választásáig szöveggel! Ez miért volt/van? Volt, hogy tök sokat kellett várnom, mire egyáltalán tudtam kijelölni egy másik vasat. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165938) Plasticbomb válasza jano_77 (#165937) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Meg nem volt elerheto "eleted". 4 vagy 5 perc kell ahhoz, hogy kapj egy uj "eletet", s ha epp kifogytal, akkor addig varsz, ami nem lesz megint, vagy vege a csatanak.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165939) ballington válasza slett27 (#165889) üzenetére


ballington
addikt

Circon 46 csata alatt 3 marks-ozta az ARL44-t. Igaz, 4 skilles legénységgel, 105-ös ágyúval, szinte ful APCR-el, mert annak nem az alap AP-s 300, hanem 330 az átlag sebzése.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#165940) jano_77 válasza Plasticbomb (#165938) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :R

MÁS, kicsit off, de hátha tud innen vki segíteni EBBEN, akár privátban is, hogy ne zavarjuk a fórumot.

Köszi előre is

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165941) Puculo válasza jano_77 (#165940) üzenetére


Puculo
aktív tag

Pár éve volt egy négylevelű lóhere matrica amit talán Szent Patrik napi küldetésben lehetett megszerezni. Úgy rémlik mintha annak lett volna álca értéke is. Viszont sajnos azt elbaltáztam rendesen a KV 1-re anno. Ha visszavenném a KV-t vajon meg lenne még a matrica? Le lehet szedni róla, vagy annak már lőttek? Tudja esetleg valaki?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165942) Puculo válasza jano_77 (#165940) üzenetére


Puculo
aktív tag

Sorry, az előző kérdés az nem kimondottan neked szólt, csak telefonról írtam, és mellényomtam. :R

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#165943) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok! Van valami jelentősége annak, hogy a Frontline event végén milyen szinten állok majd? Most értem el másodjára a 30-as szintet, amit resetelnék, mert jól jön az ajándék, de így a végére csak valami nagyon alacsony szintre tudnám magam újra visszaküzdeni. Vagy nincs a jövőre nézve semmi hatása?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165944) jano_77 válasza lacibacsi (#165943) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csak nagyon remélem, hogy nem számít, illetve én azt gondolnám, de majd kijavítanak, ha tévedek, hogy a 2. szinti plecsnit mivel megkapod, abban bízom, hogy azért figyelembe veszi a játék, hogy az újonnan elért mondjuk 3-as szint az valójában 63-as! :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#165945) vJokka válasza lacibacsi (#165943) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nyugodtan farmolhatsz! Egyedüli extra, hogy kapsz 1000 bondot, ha negyedszer is eléred a 30-as szintet.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#165946) notika77 válasza Puculo (#165941) üzenetére


notika77
senior tag

Elvileg rajta kellene lennie a matricának a KV1-en, de álcát nem ad. Azt csak a tanktestre rakott álcafestés (a színezés nem álcáz és nem kell festeni a láncot, tornyot, löveget) és az álca skill ad. Továbbá, ha a legénységen van álca skill, akkor annak hatását növeli még a BIA, venti, pótkaja kombó.
Pár éve volt próbálkozás a WG részéről, hogy a matricák és feliratok álcázást és egyéb képességeket adjanak a tankoknak ill. a legénységüknek, de szerencsére ezt a játékosok felháborodása gyorsan elsöpörte.

[ Szerkesztve ]

(#165947) Plasticbomb válasza vJokka (#165945) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Meg 5 szint, es megvan az a par bondocska...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165948) kchryss válasza Puculo (#165941) üzenetére


kchryss
addikt

Az a matrica már akkor sem adott álcaértéket és most sem ad. Volt egy próbálkozás a wg részéről, hogy bevezessék hogy a matricák adjanak bónuszokat és ezért írta akkoriban a kliens, hogy például +5% álcaérték, de éles szerveren ez sosem működött.

(#165943) @lacibacsi:
Első 30 után: "Alliance parade" álcafestés + 100 kötvény
Második 30 után: "Soviet parade" álcafestés + 100 kötvény
Harmadik 30 után: "Captured" álcafestés + 100 kötvény
Negyedik 30 után: 1000 kötvény

Annak nincs jelentősége, hogy amikor befejezed éppen milyen szinten voltál.

szerk. Valamelyik wg-s kérdezz-felelekben azt olvastam, hogy kötvényért lehet majd régebbi vagy speciális tankokat venni. Szóval érdemes tartalékolni.

[ Szerkesztve ]

(#165949) notika77 válasza kchryss (#165948) üzenetére


notika77
senior tag

Speciális? Akkor most már az összes nyereménytankért kötvénnyel is fizetni kell majd (CW tankért már most is kell)?

(#165950) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszi mindenkinek, akkor nyomok még pár kört csak a móka kedvéért...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.