Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162951) Jokerdapro válasza adamgreen (#162940) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Elöször is köszi mindenkinek a sok infót a régi maratonokról ! :R :R

Nincs még kiszivárogtatva valahova a dolog? :DDD :B :U

Szerk. :.LnB: Ahogy előttem is mondták én is max csak ilyen kisebb dolgokat javasolnék, amik hasznoska és sokan használják (és talán nem viszi el az ember figyelmét):
-napi stat mod
-GM mod
-óra a garázsban
-esetleg custom hatodik érzék hang+kép :) (Zozyk kolléga irt is egy szösszenetet itt a fórumon róla :K )

Szerk2: Adamgreen Jah hogy ez in game maradt benn? :C

[ Szerkesztve ]

(#162952) adamgreen válasza Jokerdapro (#162951) üzenetére


adamgreen
senior tag

Azt nézem sztm véletlenül berakta a wg mert nem mindenkinél látszik a küldetés fül. :DDD

(#162953) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oks akkor nem kellenek modok, ez jó, le van a gond. :)

Minimapot figyelem. Vagyis tegnap előtt tiszta ideg voltam, nem ment a játék, állandóan hamar kilőttek. Már majdnem fel is adtam a WoT-ot. Aztán na mondom tegnap, egy utolsó esélyt adok neki. És elkezdtem szép lassan játszani, nem rohantam sehova. Figyeltem a minimapot. És máris eredmény teljesebb nap volt. Elsőre fura volt, hogy nem forog a minimap. Azt sem tudtam merre vagyok arccal.

Az első napok jól teltek, ott Tier3-ban sokszor 3killem is volt. Aztán jött egy mélyrepülés amikor semmi sem jött össze. Aztán tegnap jobban öszpontosítottam, figyeltem, hogy hogyan zajlik körülöttem a csata.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162954) #21346560 válasza .LnB (#162953) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor mégis érdemes feltenni legalább 1 modot, ami mutatja a minimapon a tankod irányát! ;]

(#162955) galervin93 válasza lacibacsi (#162950) üzenetére


galervin93
őstag

A Grille sebessége bitang jó, lehet vele oldalt váltani, pozicionálni. A WT ehhez képest statikusabb. Szerintem manapság inkább az előbbi a fontos, de ha te inkább utóbbiban érzed magad otthon, tényleg ne vedd meg.
Jó az a Grille, csak másképp.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#162956) .LnB válasza #21346560 (#162954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt mutatja alapból, vagyis amerre nézek azt látom. Aztán az, hogy a tank test merre áll az meg ott van balra. Szóval ezt még így össze tudom egyeztetni. De elsőre furcsa volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162957) dvids válasza .LnB (#162953) üzenetére


dvids
aktív tag

Alacsony tieren nagyon sok a kezdő és rohannak, mint az őrültek. Én is beleestem annak idején ebbe, rántja magával az embert a többiek tempója, nem akar lemaradni, meg egyébként is, milyen klafa már, hogy száguldozol a tankodban, hajadba kap a menetszél... Aztán ha figyelsz azt veszed észre, hogy ezeket lövik ki legelsőnek. És akkor megtanulja az ember, hogy türelmesebbnek, okosabbnak kell lenni. Magasabb tierekben a tankok is átlagosan lassabbak és a játékosok is óvatosabbak és a jó játékosok megtalálják az egyensúlyt a rohanás és a kempelés közt.

(#162958) inferno88 válasza .LnB (#162953) üzenetére


inferno88
őstag

Még valami a sikeresebb csatákhoz:
Ha látod, hogy egy oldal elesik és téged is be fognak darálni, akkor futás! Ne akarj hős lenni 4x-es túlerő ellen egyedül. Reménytelen csatákat lehet megfordítani vagy közelire kihozni azzal, hogy nem áldozod be magad értelmetlenül.

Már párszor megkaptam a csapattárstól, hogy "coward", "noob", stb, aztán a végén én hoztam le a meccset.

Jokerdapro listájához: a számomra legrokonszenvesebb arc LemmingRush

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#162959) Jokerdapro válasza .LnB (#162953) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Egyéb iránt ha időd engedi érdemes pár streamer-t is meglesni hogy egy egy helyzetet ők hogy oldanak meg, vagy épp láthatod azt is ha rossz a döntés mi a következmény.
Nem reklámként de dobok ide pár nevet, magyarok közül: Mr.Scheff, Goodbad, Cingár. Külföldi: Skill4ltu, Circon, SirFoch, Orzanel. :))

Szerk.: Inferno88 a lista tetszés szerint bővíthető. :K

[ Szerkesztve ]

(#162960) #21346560 válasza lacibacsi (#162950) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tudom miért mondják, hogy pontatlan az ágyúja! 79.96% a találati arányom vele! :U

Apropó!
Egy igazi uniqum! Sajnos 2 egymást követő csatában is együtt voltunk :(((

[ Szerkesztve ]

(#162961) jr1994


jr1994
addikt

Nekem sem írja játékon belül a Progetto küldiket, de szerencsére az interneten minden fent van :D link

Kemény lesz, de szerintem teljesíthető, ha sokat játszik az ember. Az a kérdés, hogy az xp gyűjtésbe a prémium fiók most beleszámít-e. Ha igen, azért az nagy könnyítés lenne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162962) .LnB válasza Jokerdapro (#162959) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mr.Scheff, Goodbad őket ismerem. Előbbi ügyes, de nagyon fiatal és a dumája miatt annyira nem élvezem a videóit. Viszont GB az nagyon jó videókat csinál. Őt kezdtem most el nézni. Élőben egyiket sem fogom nézni mert annyi időm nincs, de YT-on elkezdtem visszanézni őt.

Így szoktam minden játékban felkészülni. Olvasok leírásokat, aztán videókat nézek. WoT-ban még munkatársaim is segítenek.
Viszont én nem rohanok sehova, azért játszok mert tetszik. Nem érdekel, hogy minél hamarabb előrébb haladjak. Bár ma GB egyik videójában megláttam a T-57 Heavy-t és óhhh.. az de szép járgány. :D Azt el tudnám fogadni.

Jó ez a nyugis gameplay egyébként mert leginkább Quake, CS, és más pörgősebb multiplayer játékokkal játszottam komolyabban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162963) inferno88 válasza .LnB (#162962) üzenetére


inferno88
őstag

T57 ágon a T20 és a T69 elég rémálom volt számomra, a T54E1-nél tartok, az már nem rossz.

Semper fi!

(#162964) .LnB válasza inferno88 (#162963) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen, egy ilyet azért linkelek, hogy lássátok hol tartok a senki földjén. [link]

Szóval így érted szerintem, hogy fényévnyire vagyok én egy T-57 Heavy-től. :) Főleg, hogy Orosz ágon kezdtem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#162965) adamgreen


adamgreen
senior tag

Wotinfon is kirakták

[link]

(#162966) lacibacsi válasza galervin93 (#162955) üzenetére


lacibacsi
addikt

Értem. Végül is a Skorpionnál is bejön a gyors helyváltoztatási képesség. De ugye annak sincs se álcája, se pontossága... Lehet, hogy kipróbálom sima 100%-os legényekkel és ha látok benne potenciált, akkor átképezem bele a WT-s legénységet...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162967) Jokerdapro válasza adamgreen (#162965) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért a kiválóság küldetéseknél van egy két harapós, egy szem 10es tankkal nem biztos hogy erre megyek rá. :DDD (Jól értettem, hogy ahogy kész az első küldi mehet egyből a kövi? Ergó nem kell kivárni a kövi napot. :F )

Szerk.: Az megvan mindenkinek hogy holnap kapunk ilyet is? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#162968) jano_77 válasza jr1994 (#162961) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez akkor megint azoknak lesz meg, akik egész napra a gép elé tudnak ülni! :((
Persze, ahogy írtad is, ha a prémium és a hétvégi 5x beleszámít, akkor lehet egyszerűbb a dolog, mert akkor mire az ember végig szorzózza a tankjait, kb meglehet az 50K is. Kérdés lesz-e idő mindig minden tankra. :F :U

(#162965) adamgreen: és e szerint több lépcsőt, küldetést is lehet egy nap teljesíteni, ez már tényleg csak az idő függvénye, hogy mennyi van rá.

(#162967) Jokerdapro: adják csak, adják! Tartalékokból sosem lehet elég, nagyon fogyósak. :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162969) lacibacsi válasza jr1994 (#162961) üzenetére


lacibacsi
addikt

Alap XP számít... :O Abból meg csak 312 ezret kell összeszedni, top tízes játékosként... Easy.... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162970) inferno88 válasza jano_77 (#162968) üzenetére


inferno88
őstag

Base experience-t írtak, szóval nem számít szorzó és egyéb.

Semper fi!

(#162971) galervin93 válasza lacibacsi (#162966) üzenetére


galervin93
őstag

Ennek jobb az álcája, mint a Skorpionnak, és szerintem az ágyú is ütősebb (a maga szintjén is, de szerintem a pontossággal sincs baj).
Garázsban összehasonlítottam a Grillémet egy ugyanolyanra konfigurált WT-vel, az álcában ugyan valóban jelentős előnye van a kilencesnek (~33 vs. ~47, ha jól emlékszem), a többi értékben azonban szerintem jobb a 10-es - tovább tölt nyilván, cserébe 275 átütés és 750 sebzés; jelentősen jobb látótáv; összességében jelentősen jobb mozgékonyság. Páncélról ugye nem érdemes beszélni, ugyanakkor meg kell jegyezni, hogy a Grillének feltűnően kicsi a tornya, néha nem is olyan könnyű eltalálni, sőt a T49-re is jóval kevésbé fogékony, mint a kistesó.
Annó én is sokat gondolkoztam a váltáson, de végül nem bántam meg. Igaz nem vagyok egy nagy spíler a klasszikus TD-kkel.
Próbáld ki, de én azt javaslom, képezd át a legényeket 90%-kal, gurulj pár karikát a Skorpionnal, aztán mehet a próba.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#162972) adamgreen


adamgreen
senior tag

És akkor wot a vr-s srácokkal :C

[link]

;]

(#162973) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Nyugtassatok meg, hogy ebben az új álcafestéses rendszerben automatikusan leveszi az eladott tankról a festést a rendszer, mert a tier10 akcióra készülve gyorsban, még normál eladási áron eladtam a WZ-111-1-4-et, de a legénységen, fogyócikkeken meg a modulokon kívül a festést elfelejtettem leszedni :( :F

Remélem a WZ-111-5A még van olyan jó, mint amikor bejött, mert holnap a régóta kifejlesztett Sheridan mellett azt fogom még megvenni akciósan.

PSN: OldSlowhand74

(#162974) #77646080


#77646080
törölt tag

Ismét lehet fogadással nyerni ezt-azt:

[link]

(#162975) lacibacsi válasza galervin93 (#162971) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

(#162974) German_TD: Fogadással? Le kell játszani egy csatát és kész! :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162976) jano_77 válasza Aguinaga (#162973) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem nem veszi le. ezt sajnos én is bebuktam egy, de lehet két tanknál is, mire észbe kaptam. :( :O

Progetto-s küldetéssel kapcsolatban szerintem a 312K alap XP, baromi sok és csak az tudja teljesíteni, aki több órát tol egy nap és minden nap! Viszont ez az infó érdekes és emiatt lehet, hogy neki fogok állni és gyűjtöm a tokeneket, hogy a kedvezményt érvényesíthessem - persze, ha tényleg így van/lesz!? :F

"A második képnél ugye azt írja, hogy ha teljesíted a 2-es szakaszt akkor 20% kedvezményt kapsz a vásárlási árából, tehát igazából ha nem is sikerül mind a 10 szakaszt teljesíteni, hanem teszem azt eljutsz csak a hatodikig, már akkor is -60%-os árengedménnyel lehet majd megvenni tankot.
Ez a feltételezésem nyilván most arra alapul hogy minden szakasz egy árengedményt rejt, tehát ha ez tényleg így van akkor is megéri játszani érte, ha mindenképp megvennéd, de nincs sok időd a játékra mert így is lehet spórolni vele, ha csak néhány szakaszt teljesítesz."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162977) ollie válasza .LnB (#162939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs, nem kell semmi.

***

(#162978) ollie válasza .LnB (#162953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a kill számít, hanem a sebzés. Próbálj minél többet sebezni, mert ugye úgy nyer a csapatod, hogy végeredményben többet sebez, mint az ellenséges csapat. Persze ha van lehetőséged kilőni valakit, ne habozz, de nem abból mérhető le , hogy valaki jól játszott, hogy hány killje van, hanem hogy mennyit sebzett. Próbálj odafigyelni, ha lehet, ne kockáztass feleslegesen (pl, ne hajts ki egyedül 4 ellenséges tank elé, stb). Idővel, ha odafigyelsz, egyre többet fogsz tanulni.

***

(#162979) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Humble Bundle oldalán lehet 3 nap ingyen premium időt kérni a World of Warships-hez, ami ugye tudjuk, hogy működik a a WoT-hoz is!

***

(#162980) inferno88 válasza ollie (#162979) üzenetére


inferno88
őstag

Get these Humble exclusives for new players:
....existing players will receive flag only...

Ha nem új játékos vagy, akkor max valami zászló dolgot kapsz!

Semper fi!

(#162981) ollie válasza inferno88 (#162980) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, odáig nem jutottam el.

***

(#162982) Chris0321 válasza ollie (#162979) üzenetére


Chris0321
addikt

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#162983) e-newsee válasza ollie (#162978) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért a sok kill is hozzá tud tenni a győzelemhez, mert ugye az 1hp-s tank is ugyanannyit sebez, mint a full hp-s, de nyilván valakinek el kell fogyasztani a hp-t ahhoz, hogy te kilőhesd. :)
De az igaz, hogy a sebzést a játék is jobban honorálja, mint a killt.

.LnB:
Amire mindenképpen érdemes törekedned, hogy a saját hp-dat lesebezd. Akkor már elmondhatod, hogy nem csak többen vannak veled a csapatban, hanem valami érdemlegeset hozzá is tettél.
A másik alap dolog az assist, amikor az általad mozgásképtelenné tett, vagy az általad felderített tankokat lövi a csapat. Ha ebből a kettőből sok van, akkor hamar megugrik a csata végi XP, és a credit is.
Persze nem kell beyolozni a csata elején középre, és mindent alárendelni ezeknek. De ezt, ahogy látom az előző hozzászólásaidból, már elkezdted megérteni. Folyamatos minimap és csapattárs figyelés. Egy pillantás a jobb alsóba még egy izgalmas 1vs3 csiki-csuki közben is belefér, hogy érdemes-e egyáltalán feltartani az ellent, vagy inkább fogd menekülőre.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#162984) #77646080 válasza lacibacsi (#162975) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem a megfelelő linket tettem oda. :B A REAL-JUVE meccsre gondoltam, ahol a bónuszkód aktiváló felületen kell beírni, kire tippelsz és ha OK, akkor jutalomfalatkát ad a WG. :D

Ez az, pardon. :))

[ Szerkesztve ]

(#162985) Jokerdapro válasza #77646080 (#162984) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

És aki tud szépen kétlábon pitizni az dupla jutifalatot kap? ;] ;]

(#162986) #77646080 válasza Jokerdapro (#162985) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ja-ja. :DDD

(#162987) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Charioteernek ilyen papír a tornya? :DDD

Ahogy látom a Progrettora szakaszos a kedvezmény, szóval akár 50%-ot is kaphat az aki nem tud annyit játszani

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#162988) h1mpi válasza h1mpi (#162987) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vicces ez a nap, ellőttem blindba a Ru-ra egyet, erre belefulladt a tóba :DDD mi van itt? :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#162989) lacibacsi válasza #77646080 (#162984) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez már jobban hangzik! :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162990) galervin93 válasza h1mpi (#162988) üzenetére


galervin93
őstag

Hát, inkább a víz, mint arty kapjon ki. :N
Artyhoz nekem is volt ma közöm. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#162991) h1mpi válasza galervin93 (#162990) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Előtte kapott már egy ezrest :DDD ;] Az szép lövés volt, melyik cheat mód? :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#162992) Aguinaga válasza jano_77 (#162976) üzenetére


Aguinaga
őstag

Fasza :(
Köszi a választ!

PSN: OldSlowhand74

(#162993) #77646080 válasza Aguinaga (#162973) üzenetére


#77646080
törölt tag

Remélem a WZ-111-5A még van olyan jó, mint amikor bejött - igen. :K

Nyugtassatok meg, hogy ebben az új álcafestéses rendszerben automatikusan leveszi az eladott tankról a festést a rendszer - nem tudunk megnyugtatni. :( Most vettem vissza egy tankot, hogy le tudjam róla cibálni a festést, mert kell másra. Ezzel én sem voltam tisztában...

(#162994) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én nem tudom mi történt, de tegnap óta valami szörnyű módon esett az FPS-em, most 30-40 van, előtte meg nagyjából mindig megvolt a 60. És bármire állítom a grafikát, nem lesz jobb.

***

(#162995) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Jó lesz az az olasz küldi. A siemka botok már gyakorolnak. Folyamat +2T és 35% wr.
Elmehetne a wg a büdös francba.

Amd - Radeon - Ryzen

(#162996) jano_77 válasza #77646080 (#162984) üzenetére


jano_77
nagyúr

hiába írtam be, hogy REAL, azt mondja érvénytelen!? Hogyan kell most szavazni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162997) hitman77 válasza jano_77 (#162996) üzenetére


hitman77
senior tag

Gondolom a meccs előtt kellett volna. Nekem elfogadta akkor.

(#162998) Mr.White válasza jano_77 (#162996) üzenetére


Mr.White
senior tag

Mert JUVE-t kell. :P

(#162999) hitman77 válasza Mr.White (#162998) üzenetére


hitman77
senior tag

Igen, most már én is azt írnám. Lehet, hogy pont e miatt nem lehet a második félidőben tippelni....:)

(#163000) kchryss válasza hitman77 (#162999) üzenetére


kchryss
addikt

Meccs kezdéséig lehetett, sajnos én már lekéstem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.