Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163351) jano_77 válasza lacibacsi (#163347) üzenetére


jano_77
nagyúr

mi lesz május 9-én? :F

H1mpi: isten éltessen sokáig és utólag is boldog névnapot is! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163352) ddt500hu válasza Simulacrum (#163350) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem igazán értem, hogy milyen logika alapján okoz hosszabb/kiegyenlítettebb csatát a kevesebb tank?
Minél kevesebb tank van a csatában annál rövidebb lesz. Főleg, hogy ahogy csökken a tankok száma úgy nő a játékosok képességeinek hatása.
1v1-ben a 3000wn8-as kikapja az 1000wn8-ast. 5v5-ben 1 super unicum játékos hatása kisebb.
Nem véletlenül a Grand Battle átlagosan sokkal tovább tart. Persze ehhez kell a nagyobb térkép is.

(#163353) Zolee_70 válasza Simulacrum (#163350) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Szerintem az nem oldaná meg a gondot. Tank kiosztás szerintem már jó, azt legalább már egyenlően osztja. Én nem az MM oldalán oldanám meg a skill problémát, hanem valamely mérőszám (WOT saját, nem a WN8) nem engedném feljebb a delikvens.

Ha elér egy szintet, vehet egyel magasabb tier-ű tankot. Így minden szinten egy minimális szintet meghaladók lennének. Akár ez lehetne tankosztályonként különböző (pl. arty alacsonyabb szinten léphet előre, mint egy light). Ezzel az a gond, hogy valószínűleg sérti a WG üzleti modelljét, és a játék e nélkül is pörög, eladások jól mennek, játékosok dögivel. Semmi sem készteti a WG-t a modell változtatására.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163354) Zolee_70 válasza jano_77 (#163351) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Május 8. a Győzelem napja, a II. VH befejezése.

(nálunk nem ünnep....ismert okokból kifolyólag)

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163355) e-newsee válasza Zolee_70 (#163353) üzenetére


e-newsee
addikt

A tudás alapú tier limit nem jó, mert attól még alacsonyabb tierben ugyanúgy lennének unikum játékosok, mint ahogy most is játszanak a prok 5-ös, 6-os tierben is. Aztán ugyanúgy elvinné a csatát egyik oldalra. Valami olyasmi MM kellene, ami megnézi az adott tankkal a teljesítményt a tankkal, és összességében lejátszott csatákhoz viszonyítva. Vagy nem tudom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163356) jr1994 válasza e-newsee (#163344) üzenetére


jr1994
addikt

IS7-be kell a 4-5 skilles legénység. Jól értem, hogy 6. érzék nélkül játszol vele?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163357) GoTReX


GoTReX
őstag

Hmmm meglett a Tiger I-re a 3 jelzés a csőre, de a Tankász egyszerűén nem adja magát. :(

XBOX ID: GoTReX #4839

(#163358) h1mpi válasza jano_77 (#163351) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#163359) Czmorek válasza e-newsee (#163355) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Amikor az MM próbált egyforma jellegű tankokat berakni mindkét oldalra, már attól perceket kellett várni.
pl.: 1 szuper heavy itt, akkor legyen 1 ott is...
Ez kb. 3napig volt így...

(#163360) Zolee_70 válasza e-newsee (#163355) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Na ja, ebben igazad van. Ezt ebben az esetben csak úgy lehetne megoldani, ha max 3 osztály van, óvoda (Tier-I-IV), alsó (Tier V-VII) és felső tagozat (Tier VIII-X), és nem lehet lefelé menni. Nekem tetszene.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163361) Piti1


Piti1
tag

Sziasztok

Valaki tudja hogyan számol a wot XP-t?

mert:
TVP full tierX
4500 combinált 3 kill

835 XP-t
adott az kicsit karcsú nem?

(#163362) zozyk


zozyk
addikt

Bakker. Új lehetőség a Progetto küldihez...

Még 1 hét gipsz és utána 1 hónap gyógytorna...
És ez csak egy sima bokatörés....aztán 2 hónap..

Vigyázzatok magatokra.

[ Szerkesztve ]

(#163363) dvids válasza Piti1 (#163361) üzenetére


dvids
aktív tag

Ha nem magadnak szpotolsz, akkor a sebzésed utáni XP felét az kapja, aki szpotol neked.
4500 össz amúgy meg nem olyan sok tier x-ben.

(#163364) emre válasza zozyk (#163362) üzenetére


emre
veterán

Jobbulást, kitartást stb...
Egy kollégámról nemrég vették le a gipszet, majd egy hétig még nem tudott ráállni, hogy menjen gyógytornára.
Ne kapkodd el.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#163365) xAttilax válasza zozyk (#163362) üzenetére


xAttilax
őstag

:D hehe, isten is akarja, hogy megcsináld.
Jobbulást ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#163366) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Azt valahol meg lehet nezni hogy az atlagos csataidő mennyi egy adott tankkal, amig a csapatot legyalulják? Vagy a mentett replayekbol kell kiszednem?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#163367) inferno88 válasza xAttilax (#163365) üzenetére


inferno88
őstag

Nem lett volna egyszerűbb, ha lehajít elé egy köteg pénzt ahelyett, hogy eltöri a bokáját? :DDD
Ha van Isten, bazi nagy troll az öreg.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#163368) dvids válasza wwenigma (#163366) üzenetére


dvids
aktív tag

(#163369) inferno88 válasza wwenigma (#163366) üzenetére


inferno88
őstag

Példa T-34-re: Battle fül, Battle duration statisztika

Semper fi!

(#163370) xAttilax válasza inferno88 (#163367) üzenetére


xAttilax
őstag

:DD ennyi

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#163371) sequator válasza Zolee_70 (#163360) üzenetére


sequator
senior tag

Gondolom itt Tier-en nem a tankok vagy a csaták tier-ét érted, mert az nagyon nem lenne jó.
Én elsősorban a II. VH-ban valóban szerepelt tankokkal szeretek menni (M10, T-34, Tiger I-II, stb), amik T2-T8 közt vannak nagyjából elszórva.
Ja és a proknak T8ig mindent freeXPvel kellene átlépni, mert nem mehetnek alacsony tierben? :D

sautia

sequator

(#163372) wwenigma válasza inferno88 (#163369) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

&dvids

Ty, sajatomra gondoltam. T-54 ltwt. valami okádék, legrosszabb WR-ű tankom talán jelenleg..

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#163373) Zolee_70 válasza sequator (#163371) üzenetére


Zolee_70
senior tag

De, pont erre gondoltam. Játszunk tovább a gondolattal, a példa kedvéért használjuk a WN8-at:

Valaki elkezdi a játákot, nyilván 0 WN8-a van. Amíg el nem éri a 600-at, addig csak Tier IV-es vagy az alatti tankot tud kifejleszteni/megvenni.

Amint túllépi a 600-at, tud fejleszteni/venni egészen Tier VII-ig (T5-6-7), a Tier IV és alatti tankjait elveszti (megkapja a kreditben), majd

Ha eléri az 1000-et (kb ezt tartom a minimumnak, de nyilván ezen lehet vitázni), akkor mehet feljebb.

Visszalépés nincs, a kisebb tankjai megmaradnak, de csatába nem tud vele menni (esetleg egy másik játékmódban...).

Ennek továbbfejlesztett verziója lenne, ha tankosztályonként nem lenne egyforma a határ:
Arty : 400-800 WN8
TD osztáyl: 600-1000 WN8
Heavy osztáyl: 800-1200 WN8
Light: 1000-1400

Persze a WN8 nem a legjobb mérőszám, arra jobb lehet a WG saját mérőszáma, de azt nem ismerem. A WN8-at csak a példa kedvéért használtam.

Nyilván a bevezetéshez/átálláshoz hagyni kéne időt, és nagy kérdés, mi lenne a már megvásárolt TierVIII prémekkel. Nagy valószínűséggel ez megoldhatatlan probléma, így a fentiek nem több, mint játék.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163374) fradi81 válasza GoTReX (#163357) üzenetére


fradi81
veterán

Mert asz ászhoz jóval több kell mint az első csíkhoz.

moto g72, Ninebot d28e

(#163375) Papooo válasza Zolee_70 (#163373) üzenetére


Papooo
senior tag

"Visszalépés nincs, a kisebb tankjai megmaradnak, de csatába nem tud vele menni"
Ezzel csak az a gond, hogy akinek t5-ös prémtankja van, az a hajára kenhetné.
Én speciel négy garnitúra legénységet húztam ki csőri hárommal, és hármat matidia 4-el.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163376) Simulacrum válasza sequator (#163371) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyetértek, szerintem se lenne jó, sokkal élvezetesebb T6-T7-néha T8-ban játszani manapság számomra, mint feljebb.

(#163377) sequator válasza Zolee_70 (#163373) üzenetére


sequator
senior tag

Ezen gondolat mentén, akkor aki egy ágon eléri a megfelelő WN8at (vagy bármilyen mérőszámot), akkor a többi ágon rögtön T8tól kezdhet? Vagy nem kezdhet új ágat?

Mi lenne azokkal, akik nagyon jó W8at tudnak T5ben (pl nekem is több T5ös tankommal 2000 körüli WN8am van), ezért innen kizáródnak, de fentebb nem megy nekik a játék (pl nekem T10ben alig van 1200 WN8am). Ezek folyamatosan a két szint közt ugrálnának fel-le?

Ez az ötlet több problémát okozna, mint amennyit megold. Azt gondolom, hogy semmiképp sem a tankok tierje alapján kellene korlátozni, mert ez lehetőségeket (tankokat) venne el a játékosoktól, ami üzleti szempontból kész öngyilkosság lenne.
Ha már mindenképpen szétválasztanák a játékosokat tudásuk szerint, akkor azt "ligákba" szervezve lehetne megtenni. De minden ilyen szétválasztás nagyon sok problémát vet fel (csatára várakozás ideje, "liftezés" a ligák közt, stb.)

sautia

sequator

(#163378) fradi81 válasza Zolee_70 (#163373) üzenetére


fradi81
veterán

Az nem jó megoldás ha nem játszhatsz minden tankkal, kláncsaták eu4, tomatók eu1, narancstól eu2, unikumok meg verhetik eu3-on full golddal ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#163379) jimmy74


jimmy74
őstag

Progetto kinek van meg vagy mit hallani látni milyen tank mennyire jó?

WoT:jimmbo

(#163380) Greentea


Greentea
senior tag

Su-122-44-nek tényleg 3ezres dpm-e van? :Y Nincs elírva? Bakker stat alapján nagyon jónak tűnik.. Vkinek megvan? :)

Bár árban annyi mint egy t8-as med...

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#163381) ollie válasza jimmy74 (#163379) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eddig csak azt hallottam/láttam super unicumoktól (LemmingRush, skill4ltu, Sirconflexes), hogy nagyon nagyon jó tank, de csak jó játékos fog tudni vele jól játszani.

(#163380) Greentea: igen, annyi. Jó tank, de tier8-9-ek ellen sokszor még a gold is kevés, mert az alap penje 175. Szóval szerintem a mostani superheavy metában felejtős, már amennyiben credittermelésre kellene.

[ Szerkesztve ]

***

(#163382) kchryss válasza Zolee_70 (#163373) üzenetére


kchryss
addikt

Tudom, hogy frusztrálóak a rövid csaták, a nagy arányú győzelmek/vereségek és a sok bot, de higgyétek el a képesség alapú mm vagy ez a szétválasztás amit írtál egyáltalán nem oldaná meg ezeket a problémákat.
Nem azért vannak rövidebb csaták, mint régebben, mert több a gyengébb játékos (egyébként tényleg több), hanem mert a wg a változtatásokkal így alakította a metát. Az új tankok általában erősebbek, mint a régebbiek aztán egy idő után a régieket is hozzáigazítják az újakhoz, a tankok ereje és mobilitása folyamatosan nő miközben a hp-juk nagyjából változatlan. A pályák kialakítása is a nagy különbségeknek kedvez, sok az olyan pálya ahol az egyik oldal előnyben van és majdnem minden pálya olyan hogy a gyors csatáknak kedvez, hamar odaér a két csapat a kulcspontokhoz és aki azt elfoglalja nagy valószínűséggel már meg is nyerte a csatát.

A ranked egyébként szépen bebizonyította, hogy a képesség alapú mm-mel is ugyanilyen sok az egyoldalú csata. De vissza lehet nézni azt is amikor az eu és a ru szerver legerősebb klánja csapott össze, csupa nagyon jó játékos volt ott mégis alig volt olyan csata ami szoros lett volna. Ha komolyabban cw-znél sh-znál akkor ott is azt látnád, hogy a villámháború a nyerő taktika, gyorsan bedarálni az ellenfél gyengébb oldalát és olyan előnyt kihozni a csata elején amit már nem tudnak visszahozni.

Egyébként ez a szelekció szerintem etikátlan lenne. A múltkor linkeltem egy 73 éves nagypapát aki játszik a játékkal. Visszaolvasva elég negatívnak tűnik ahogy írtam, már elég álmos voltam nem fogalmaztam túl szerencsésen. Azt akkor nem negatív példaként akartam felhozni, hanem arra akartam rávilágítani, hogy nem lehet tudni, hogy egy stat mögött milyen okok vannak, miért olyan gyenge valakinek a statja amilyen. Nem szabad megtiltani az időseknek, fogyatékosoknak, betegeknek, gyenge internettel rendelkezőknek, 10 fps-re alkalmas gépen játszóknak, hogy játszanak a játékkal. A gyenge játékosok a játék részei, mindig azok voltak és azok is lesznek, hozzá kell szokni és nem kell mérgelődni miattuk.

Egyébként mit szólnál hozzá ha a jobb játékosok azt mondanák, hogy ne 1000 wn8 legyen a 10-es tankoknál a határ hanem 2000 és te nem játszhatnál 10-es tankokkal. Vagy mit szólnék én ha az unikumok azt mondanák, hogy 3000 legyen a határ, mert én szerintük sokkal gyengébb vagyok és nincs ott helyem. Én biztos fel lennék háborodva. :)

(#163383) kchryss válasza Greentea (#163380) üzenetére


kchryss
addikt

Igen a dpm-je nagyon jó, de ennek meg van a böjtje. Nagyon pontatlan, kicsi az löveg oldal irányú kitéríthetősége és nagyon kicsi az átütése. Közelharcra, esetleg közepes távolságra alkalmas és ott is a gyengébben páncélozott ellenfelek ellen jó. Ha top tier akkor nagyon csúnya dolgokat lehet vele csinálni, de 9-es csatában nem sok mindenre alkalmas.

(#163384) jr1994 válasza kchryss (#163382) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi hogy megfogalmaztad helyettem. Értelmetlen volt az egész eszmefuttatás, ráadásul a wg amúgy sem fogja meglépni ezt a szétválasztást.

(#163385) Simulacrum: egyáltalán nem meglepő ami történt, mindhárom pályarészen jobb volt az ellenfél ;)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163385) Simulacrum válasza kchryss (#163382) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, jól látod a dolgokat, fölgyorsult a játék, lehet pár hp elférne pluszban a tankokon.
A kulcspozíciók elfoglalása tényleg dönt sok csatáról, de sokszor nyertem Mines-on, Tundrán úgy, hogy nem mienk volt hegy. Gondolkodtam azon is, amit még megemlítettél, hogy az egyik oldal megnyerése után harapófogó a nyerő stratégia, ez így is van, de éppen tegnap játszottam olyan csatát, amiben Mountain Pass-en a híd, a völgy és a körbe vezető út is pontosan egyszerre veszett el, még csodálkoztam is, mert nagyon jól eloszlott a csapat, mind a három helyre egyenlő számban mentünk.
Lehet a rng magas százaléka vezethető erre? Valamit akkor is érdemes lenne ezen változtatni.

(#163386) wwenigma válasza jr1994 (#163384) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, és ezért van hogy a csatak 80%-a 5 perc, természetesen az ellenfél szetkapja a csapatom mint foxi a labtorlot. Csinalhatok bármit.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#163387) jr1994 válasza wwenigma (#163386) üzenetére


jr1994
addikt

Olvasd el még egyszer amit Kchryss leírt. Csak egy példa. Amelyik csapat előbb foglalja el serene coaston C1-et, vagy westfielden szintén a B2 környékét, az a csapat nagy eséllyel nyer. Aztán vannak az egyenlőtlen pályák. Ebből a szempontból a két legrosszabb szerintem még mindig cliff, ott a déli oldal nyer, ruinbergen az északi. Fjords-ot is szidják, bár én patch óta sokat nem játszottam, szóval az nem saját tapasztalat.

Rankeden is ugyanez volt mint randomban. Növelni kéne a tankok hp-ját és lehet hogy a páncélt is, viszont az ágyúk pontosságát is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163388) GoTReX


GoTReX
őstag

Legénység Nemzeten belül szabadon mozgatható és cserélhető, vagy a típusnak is egyezni kell ?(pl nehéztank stb)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#163389) Dr.Én válasza GoTReX (#163388) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nemzeten bellül átképezheted más tankra...nehézről medre .vagy fordítva

WOT: kissio

(#163390) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele de vicces ez a pattints 4000-et t10-ben. :C Olyan szintű gold áradat van hogy rossz nézni... :( Boldog boldogtalan csak spammeli a prémium lőszert, nincs értéke a páncélnak. Jobban ját az ember ha inkább mobilisabb tankkal játszik kevesebb páncéllal.

Az xp-s mutatvány meg ott bukik meg hogy nyerni kellene azért hogy kapjál is valamennyi xp-t de 35-40% wr -rel teljesen abszurd. :C

Üdv:Viktor

(#163391) Zolee_70 válasza kchryss (#163382) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Csak egy gondolat kísérlet volt....

A HP növelés egyébként nem rossz gondolat. Esetleg a nem egyenletes sebzés (értem ez alatt, hogy egy parancsnoki kupola ellövése ne legyen már ugyan akkora kár, mint ha seggbelőnek....). Talán a WT-ben van így, nem tudom, mert azzal nem játszok. Magyarul, ha a rendelkezésre álló HP-t jobban "be lehetne osztani".

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163392) jr1994 válasza Viktoár (#163390) üzenetére


jr1994
addikt

Meg kell hozzá találni a megfelelő tankot :D A wr-ed meg úgy látom az elmúlt 3 napban 45, 56 és 57% volt, úgyhogy nem értem a sírást :N

Ha már maraton, átpörgettem DB tegnapi progetto hajtós streamjét. Azt mondja, jön a tier 10-es küldi, csak 5-ször kell nagy kalibert csinálni az tök sima. Az egész stream alatt egy jött volna össze neki, de akkor is véletlenül eltalált egy csapattársat :)) mondjuk ha nagy kaliberre hajt nem ártott volna kompetitív tankokkal játszani, de akkor is nagy volt az arc. Nem olyan egyszerű az tier10-ben.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163393) GoTReX válasza Dr.Én (#163389) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm! Statisztikákat a http://www.vbaddict.net/ -en érdemes nézni?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#163394) Viktoár válasza jr1994 (#163392) üzenetére


Viktoár
addikt

Én inkább csak funolok méghozzá a t95-tel. Az nagyon bejön nekem. :)

Üdv:Viktor

(#163395) Dr.Én válasza GoTReX (#163393) üzenetére


Dr.Én
veterán

És itt nézem
http://www.wotstats.org
De mindegyik oldal közt van egy pici eltérés...

WOT: kissio

(#163396) Greentea válasza kchryss (#163383) üzenetére


Greentea
senior tag

és (#163381) ollie
Köszi! :) akkor asszem kihagyom.

2x2 néha 5

(#163397) Viktoár válasza jr1994 (#163392) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam a napi wr 21/48. T95-tel élvezhető a játék, és még az xp is gyűlik úgy ahogy. Persze a tank nem lesz meg de a kis nyereményeknek is örülök.

Üdv:Viktor

(#163398) ooloo


ooloo
őstag

Hm...

Azt hittem az alábbi csatára legalább Kiváló sofőr jelvény - II. osztály jár . Nem jár .

Hol lehet a tank ász küszöb XP ( kb. ) a Jagdpanther II esetében ? Illetve , miért ilyen kevés a megszerzett XP ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163399) fradi81 válasza ooloo (#163398) üzenetére


fradi81
veterán

Első körben nyerni kellene :DDD Vagy epic medált szerezni hogy megkapd a győztesnek járó xp-t mint itt

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#163400) ooloo válasza fradi81 (#163399) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Tehát , ha a vesztes oldalon vagyok , akkor fújhatom .... :DDD

Várjál ... valamit még nem értek . A belinkelt játékos vesztett oldalon volt . Talán egy lövéssel vitt be többet mint én , mégis 3x több xp-t kapott .

Csupán elvi kérdés ... sz@rom le , csak érdekel .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.