Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162451) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hali szeretnék venni egy prémium tankot.
Type 59 és super pershing van.

Pácélvadászt szeretnék melyik ajánlott 8-as szinten farmolásra?
legjobban a Rheinmetall Skorpion G tetszik
A többit nem ismerem:
WZ-120-1G FT
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
Strv S1

Meg kell vennem már csak 7 óra van hátra.

(#162452) jr1994 válasza Krytec (#162449) üzenetére


jr1994
addikt

Tényleg szép volt :) de akkora lövéseket adott be hogy csak lestem, a 416 (asszem) már konkrétan szilárd fedezék mögött volt mikor kiszedted :D élőben is úgy tűnt? Meg az artik is mit éreztek :D A végén hidegvér kellett az 1v1-hez.

A kábítást sosem veszed le a kötszerrel? Én sokszor le szoktam ha harci helyzet van, aztán néha rögtön kilőnek egy legényt is, akkor kicsit mérges leszek.

Ez is mi már? Bugos fos. Sajnos nem tudtam idő előtt lőni. :DD

(#162451) Khaosz55: a Jagdtigert semmiképpen se, a másik háromból én a Skorpiót venném, bár nekem egyik sincs meg, azt viszont próbáltam más accountján és igen jó cucc.

Janó: jó lassan reagáltad le :D amúgy szerintem csak botok mennek azokba a "TD pozíciókba", kedvencem mikor a top tier T30 azt hiszi magáról hogy ő tényleg TD.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162453) jano_77


jano_77
nagyúr

Mannerheim Vonal map gondolom mindenkinek meg van, régi nevén Artic Region!
Sok mindent megértem már ezen a pályán helyezkedést illetően, de ilyet még SOSEM mint a mostani csatában! Light-al voltam, mondom gurulok spot bokorba és majd lövik a spotot, akik fent maradnak TD pozícióban! Eltelt vagy kb 2-3 perc, mire észbe kaptam, hogy ez van:

Hirtelen nem hittem a saját szememnek! Mégis mit gondoltak ezek a barmok?!? :W :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162454) Greentea válasza Khaosz55 (#162451) üzenetére


Greentea
senior tag

Jagdtiger 8,8-at tényleg ne, mai metába már nem ér szinte semmit. :(

jól kibabráltak azokkal akik ebayen vették 4esével :DD :DD ;] Na olyan sem lesz többet.. :D

[ Szerkesztve ]

(#162455) #77646080 válasza jr1994 (#162450) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam semmilyen mod sincs, de ugyanígy bugos. Még első nap kiszúrtam, amikor jött a frissítés, csak számomra nem releváns. Ezt hibásan írták meg, lehet nem is sokan jöttünk rá. :) Nem mindenki piszmog vele, vagy nézelődik a reszletes opciók közt. :N

(#162456) jr1994 válasza Greentea (#162454) üzenetére


jr1994
addikt

Miért, jó vétel volt több mint 11k gold meg vagy egy hét prémium 5000 forintért. A tankot meg becseréléskor 5000 goldért beszámítják.

(#162455) German_TD: hát számomra meg releváns, nem tudom úgy beállítani a játékot ahogy szeretném. Ne forgassa már helyettem a kamerát :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162457) #77646080 válasza jr1994 (#162456) üzenetére


#77646080
törölt tag

Persze, értem, nyilván vagytok többen is, akinek épp ez fontos. :D Nálam érdektelen, forgassa, ahogy neki jó. :DD

(#162458) Skyhunter válasza Krytec (#162437) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Jesus, nagyon szép kör, gratula.

(#162459) jano_77


jano_77
nagyúr

szerintetek BOT a mókus?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162460) jano_77 válasza Krytec (#162437) üzenetére


jano_77
nagyúr

GRATULÁLOK, gyönyörű játék volt, főként, ami a végjátékot illeti. Volt egy-két érdekes lövés, de tényleg szuper volt! Mint a végén írták is: SuperMAN :K :C :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162461) Mr.White


Mr.White
senior tag

Életem csatája!
Abbey-n kicsi Type-64-el gondoltam felrusholok a várba, senki nem jött velem, hamar le is pusholtak és meghaltam, de arra nem számítottam hogy ez a teljesítmény elég a csapatom első helyéhez. :D
A kép különlegessége, hogy minden enemy tank túlélte. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#162462) Mr.White válasza Mr.White (#162461) üzenetére


Mr.White
senior tag

Így talán könnyebb.

(#162463) kchryss válasza jano_77 (#162459) üzenetére


kchryss
addikt

Ha bot akkor rosszul írták meg, mert elpuffogtatja a kreditet. :D

(#162464) kchryss válasza Mr.White (#162461) üzenetére


kchryss
addikt

Látszik, hogy még újonc vagy. Lesz még sok ilyen 0-15-ös csatád sajnos. Ez egy ilyen játék. :)

(#162465) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

mit valtoztattak az 1.0ban h mountain passon ha eszakon kezdek akkor meddel nem erek el a megjelolt teruletve, mert a heavyk szetlonek ugy h vegig padlo gazzal mentem :F
e50, meg most pantherm10el szivtam meg masodszor. pl japo tiger es kv1 is odaert, mindim mi a f**z??

[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#162466) ollie válasza jr1994 (#162452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam is néha rosszul mutatja a loading time-ot autoloader-eknél.

***

(#162467) ollie válasza Mr.White (#162461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A McAffee szerint nem biztonságos ez a képfeltöltő oldal.

***

(#162468) emre válasza jano_77 (#162453) üzenetére


emre
veterán

A spot bokor előtted van úgy 50-60 méterrel, (látszik is a kinagyított térkép szélénél) még jó hogy nem lőtt ki valamelyik csapattársad. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#162469) zozyk


zozyk
addikt

TOG II a shopban. :C

(#162470) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

TOG a boltban.... vegyétek...vigyétek.... :D

(#162469) zozyk
megelőztél! :D :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#162471) Jadro válasza Greentea (#162454) üzenetére


Jadro
veterán

1700 forintért teljesen jó vétel volt. Minden forintját visszahozta, elhiheted. :) Sok kreditet farmolt ez nekem a kezdetekben, aztán meg becseréltem Revo-ra. Szép, kerek történet, bukó nélkül. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#162472) jano_77 válasza emre (#162468) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyilván lefelé gondolod egy mezővel - lehet kettő?!
Ott álltam, de a képet már oda lent készítettem miután elgurultam a látvány sokkoló hatása alatt. Hidd el nagyjából tudom, melyik pályákon hol szoktak, hol lehet spottolni. ;)
De a kösz a bizalmat, :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162473) wwenigma válasza zozyk (#162469) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.

Lehet elcsábulok. Egy forintot nem ér de ez egy TOG II!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162474) zozyk


zozyk
addikt

Ezek betegek. :) :C

(#162475) scyllarus válasza zozyk (#162474) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát tényleg nyújt egy bizonyos "élményt". Ráadásul a hirdetett tierlimit ugye megszűnik nemsokára. Utána biztos kipróbálom. Lehetne egy event, hogy hány másodpercig húzod 8-as csatában? :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#162476) BÁ Nutrition válasza Greentea (#162454) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elvileg megkapja a borsig agyujat ha elveszti a tier limitet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#162477) jano_77 válasza jano_77 (#162472) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na szóval erre gondoltál ugye emre!? Mert igen, ott álltam, mígnem észbe kaptam, hogy mekkora pocs csapatot kaptam ismét. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162478) Jokerdapro válasza zozyk (#162474) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Őőő ha én ezt most megveszem akkor tudom használni a wows-ban is? :Y Azt írja hajó, tehát ha nem akkor lehet írni ticketet a wg-nek? :B ;]

Szerk.: Ha már nem lesz limites, akkor plussz hosszal(ezáltal hp-val) buffolják? ;] Vagy esetleg el tudnám még képzelni a kukáskocsi ágyújával. :DDD

Szerk2.: Enter65 isten bizony valaki bejátszhatná...

[ Szerkesztve ]

(#162479) Enter65 válasza Jokerdapro (#162478) üzenetére


Enter65
senior tag

Simán, max azt mondják rá, hogy speciális tengeralatjáró! :DDD ;]

(#162480) mcwolf79 válasza zozyk (#162474) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lehet keveredés van a fordítóknál, mert a konzolos WOT-ban van egy ilyen viziTOG-os event:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162481) Jokerdapro válasza mcwolf79 (#162480) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ezdebeteeeeeeg!!!! :Y :DDD

(#162482) palfitom válasza mcwolf79 (#162480) üzenetére


palfitom
félisten

:Y

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#162483) Djuree


Djuree
félisten

ha lejár ez a grand extravagenza küldi és megvan az 55 milla bélyeg, akkor mit jelent ez a 2x xp? a már lejátszott csatákra adja meg amikkel bélyeget szereztünk? vagy lesz 1-2 nap amikor dupla xp-t kapunk a játszott csatákért?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162484) Djuree válasza jano_77 (#162477) üzenetére


Djuree
félisten

téged még nem bannoltak azért a modért?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162485) #77646080 válasza Djuree (#162483) üzenetére


#77646080
törölt tag

Adott hétvége során lesz érvényes a 2x szorzó.

(#162486) jr1994 válasza ollie (#162466) üzenetére


jr1994
addikt

Hát én ilyet csak akkor láttam, amikor még használtam célkereszt modokat, évekkel ezelőtt. Bár nem gyakran megyek mostanában táras tankkal.

A Tog egy életérzés, ki is viszem ma egy-két csatára :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162487) Jadro válasza Djuree (#162484) üzenetére


Jadro
veterán

Így ránézésre ez Aslain, ami meg a hivatalos WG mod oldalon fentvan. Tehát miért bannolnák? Kicsit csicsás, max az ízlésrendőrség veszi elő. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#162488) Djuree válasza Jadro (#162487) üzenetére


Djuree
félisten

ez pedig sztem tiltott, akkor még valszeg nem vették észre. az hogy mutatja hogy az enemy csöve merre néz az nem egészen legális szerintem. ha meg az akkor nagy gondok vannak. mert nekünk akik nem használnak modot ez így elég nagy hátrány... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162489) zozyk válasza Djuree (#162488) üzenetére


zozyk
addikt

Jól mondod, szerinted tiltott. Amugy meg nem az...
Olvasnivaló

(#162490) jano_77 válasza Djuree (#162488) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez ha minden igaz még a WG beállításokon belül is bent van - nem esküszöm meg rá, de úgy rémlik. Viszont ahogy Jadro írta ez ASLAIN és nincs már fent semmi más, amiért legutóbb bannoltak egy hétre! Ez pedig a WOT modos oldalon is fent van. Innentől kezdve nem érzem úgy, hogy félni valóm lenne. :N
Amúgy nem értem ezeket a vissza-vissza térő "szerintem tiltott modos" megjegyzéseket! Olvass egy kicsit utána és akkor nem írsz le ilyen blődséget. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162491) Jokerdapro válasza Djuree (#162488) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A löveg irány mod még mindig nem tiltott mod... és ebbe kár is belekezdeni, ebből maximum hatalmas sárdobálás lesz itt... :U :(

(#162492) Jadro válasza Djuree (#162488) üzenetére


Jadro
veterán

Ezen ment már a vita nem régen. Nem tiltott, oylan pedig szerintem nem nagyon lehetséges, hogy több frissítés óta nem szúrja ki WG. Ettől függetlenül pl nálam sincs bekapcsolva. Túl sok info sem jó szerintem csata közben.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#162493) scyllarus


scyllarus
veterán

Emlékeim szerint ez a téma már többször előkerült itt, alaposan körül lett járva. Le lett tisztázva: nem tiltott.
Szerk. megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#162494) jano_77 válasza scyllarus (#162493) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan. Ebből is látszik, hogy van, aki csak hébe-hóba jár erre és akkor olvasás nélkül teszi a megjegyzéseket. :U Bocsi a dupláért! :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162495) po1son válasza Djuree (#162488) üzenetére


po1son
addikt

Ezt már többször kibeszéltük régebben és moderátori szankciók is lettek a végén, mert kicsit elszabadultak az indulatok, szóval kár bele vágni ismételten...
Jelenleg legálisan használható, tehát ha problémád van vele a wg felé kell jelezni. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#162496) #77646080 válasza jano_77 (#162490) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, nincs ilyen lehetőség az alap kliensben. Viszont (számomra is furcsa, de tudomásul vettem) nem tiltott mod.

(#162497) ollie válasza jr1994 (#162486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem csak szerver oldali célkereszt mod van fent, lehet, hogy az is bekavar ebbe?

***

(#162498) notika77


notika77
senior tag

Ha valaki indítana egy WG fórumos szavazást erről a lövegirányjelző módról, biztos lenne pár szavazat. Sőt! Aki ráér, írhatna Phelannak, hogy tegyen ki egy ilyen szavazást és akkor annak az eredményét talán a WG is figyelembe venné.

(#162499) emre válasza ollie (#162497) üzenetére


emre
veterán

Az nem valószínű hogy zavarja.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#162500) Djuree válasza po1son (#162495) üzenetére


Djuree
félisten

jól van, bocsi, nem jártam itt régóta, 1 éve nem is játszottam, most kezdtem el megint. ha nem tiltott akkor oké, ha be lehet kapcsolni játékon belül megteszem én is. :K nagyon nagy előnyt ad...legalábbis nekem hasznos lenne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.