Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163301) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Su101 is eladva. Sokkal jobb mint az előtte lévő de annyit megy tier10-be, hogy okádok tőle. :W Átugrom a francba.

(#163302) #21346560 válasza mcwolf79 (#163293) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szóval azért csak-csak te is kaptál már banánt! Ennyit erről! :DDD
Az vesse rám az első követ, aki még nem lőtt bele direkt csapattársba!
Tök mindegy miért! :U

(#163303) ooloo válasza h1mpi (#163290) üzenetére


ooloo
őstag

ott a pont ... :K

Más .

A Ferdinant is kapott karikát a csövére .

Lényegesen jobb , mint a Jagdpanther II . Az ágyúja pontosabb . Ha top tier , akkor van lepattanó is , de egyébként nem sok . Általában úgy lövik be , mintha papírból lenne .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163304) Midway válasza ooloo (#163303) üzenetére


Midway
senior tag

Hátul maradtál vele? Nem egy fun tank pedig.

(#163305) fradi81 válasza ooloo (#163303) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt a részét szoktam kidugni fedezék mögül, így szokott pattintani, aztán ki lehet nézni lőni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#163306) zozyk


zozyk
addikt

Toltam 2-2 kört az alap M46 Patton után az Obj.430-al is, szegény Patton sajnos még várnia kell....egyszerűen a vicc kategória egymáshoz képest a 2 tank...(pedig fostam a goldot a Pattonból)

[ Szerkesztve ]

(#163307) #77646080 válasza ooloo (#163303) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem pedig a JP II adja jobban, mert a mobilisabb stílus kedvezőbb számomra. Ezért cserébe "engedek" a páncélzatból, persze mindenkinek más a fontos. :)

(#163308) Papooo válasza zozyk (#163306) üzenetére


Papooo
senior tag

Majd ha lesz obj. 430 2-d, akkor jössz rá hogy mi a vicc kategória.
Zéró gundep, nem körbeforgó torony.
Közelharcnál kész élmény, amikor nem fordul eléggé a turony, vagy épp 2 centivel alacsonyabbra kerül az ellen, és már csak a tornyot tudod lőni. :DDD
Anno kifejlesztettem vele a 430-at, ma pedig befejeztem az általam előirányzott 230k xp kigrindelését.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163309) zozyk válasza Papooo (#163308) üzenetére


zozyk
addikt

Úton vagyok azon az ágon is, de még csak a kistepsinél vagyok. :B :K (Obj.416)
Igaz, csak x3-x5 alkalmával megyek vele pár kört, még a nagyobb gun sincs meg.

(#163310) #77646080 válasza Papooo (#163308) üzenetére


#77646080
törölt tag

nem körbeforgó torony.

Ilyen közepesből érkezik* még egy, a K-91 (tier X). 180 fokban forog csak a tornya. Pár napja vettem meg az Obj 430U-t, úgy vélem, ezt az új csodát inkább kihagyom. Elég 3 db orosz közepes (T-62A/Obj 140 és 430U). :)

____
*most van Szuperteszten

(#163311) Jadro válasza zozyk (#163306) üzenetére


Jadro
veterán

Ízlések és pofonok. Nekem az M46 sokkal jobban működött, igaz combos legénység volt benne és teljesen kifejlesztve érdemes végső véleményt mondani. Alapon teljesen más lehet az élmény. Objectnél ugye csak egy gun van, nincs kérdés. Nagy előnye. :)

Annyira tetszik az M46, hogy miután M48-ba átmentek a legények, tettem bele újakat és most is nyomom vele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#163312) ooloo válasza Midway (#163304) üzenetére


ooloo
őstag

Attól függ milyen csapatba rak ... ha tier X , akkor szigorúan hátul . Ha tier IX , akkor támogatom a nehezeket . Ha a "tápláléklánc" csúcsán vagyok , akkor "rohanok" előre , mint egy kos .

fradi81 Az is7 , defender , és úgy általában a a IX -X tieres tankok nem nagyon pattannak róla . Ha lenne nagyobb lövegkitéríthetősége , akkor jó lenne sarkokon is De így - nekem - nem igazán adja a kinézek , lövök egyet aztán visszatolatok stílust . Ellövöm magam , aztán mire visszacammognék a sarok mögé már páran belém is haraptak . Ahány csata , annyi szituáció , annyi felállás . Bevált recept nincs . A rutin sokat segít , de az még messze van az én esetemben .. :B

German_TD Az biztos , hogy a Ferdinánddal jobban meg kell fontolni , hogy merre az arra . Ha benézed , akkor nem lősz semmit . Ez a jobbik eset . Vagy , ha magadra maradsz , mert félúton mindenki visszafordul , akkor is kampec .

Érdekes , hogy ugyan az az ágyú van fent mindkettőn - 12.8 cm Pak 44L/55 és mégis a ferdinánd a pontosabb .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163313) zozyk válasza Jadro (#163311) üzenetére


zozyk
addikt

Nyilván, ha fullos lesz, talán megváltozik a véleményem. :)
Csak bírjam idegekkel kifejleszteni... :D

(#163314) Viktoár


Viktoár
addikt

Super Conqueror-ra milyen felszerelést ajánlotok?

Üdv:Viktor

(#163315) Papooo válasza zozyk (#163309) üzenetére


Papooo
senior tag

A kistepsit csíptem.
Brutál a camója, így elég jól lehetett vele aprítani hátulról, ha volt olyan dom, amire fel lehetett tolni a fenekét.
A 430 2-ben csak az a jó hogy alap lánccal és toronnyal is felmegy a motor és az ágyú, így azt a kettőt meg lehet spórolni. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163316) zozyk


zozyk
addikt

Ilyen az arty-s élet... ;]

[link] & [link]

(#163317) jr1994 válasza Viktoár (#163314) üzenetére


jr1994
addikt

Stabilizátor, töltésgyorsító, és ha kajával viszed akkor szellőzés, ha nem, optika. De inkább vidd csak kajával. Helyzetfelismerés legyen a legénységen hogy meglegyen a 445m látótáv.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163318) emre válasza zozyk (#163313) üzenetére


emre
veterán

Úgy játssz vele mintha a panther2-vel mennél T10-ben :D
A kis patton nem frontharcra való, csak a látótávra és a lövegre támaszkodj.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#163319) Plasticbomb válasza ooloo (#163075) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Majd amikor első körben meglesz a Ace, akkor lepődj meg. Nekem ez történt a T110E4-el. Megjelent, kapott egy nerfet, utána vettem meg, első kör=egyből Ace-el kezdtem vele. És még morgolódtam csata közben magamban, hogy már milyen vacak, hogy minden t9 med átlövi a tornyot a lövegpajzs mellett.

Más: Érdekes ez az OB263, ma végre felszereltem, raktam bele legényeket, 100% felképeztem őket, nincs semmi olyan legénységi szettem, amin legalább BIA/Beszarásjelző van, mind tankban csücsül, nem akartam azokról átképezni. Megyek vele 1 kört. HM, nem is olyan vészes, majd megint 1 és megint 1 és jött a pillanat, na akkor aktiváljunk minden személyes tartalékból 1-1 1 órásat, s csapassuk csak az OB263-at, a többi tank úgyis szívóban van nálam.
Nos volt 1 óra élmény játékom. : :DD Sokkal több élvezettel játszottam vele, mint az OB268v4el, amit csak nagyon ritkán veszek elő, akkor is csak kínomban, várom, hogy megkapja a kicsi nerfecskéjét, hogy helyére kerüljön. Viszont az OB263 egész jól elvan a helyén, nem túl OP, nem túl rossz, épp jó, egy hangyapöcöknyit lehetne jobb a reload, és akkor teljesen szuper lenne, de igazán a mostani sem vészes, egészen jól használható és élmény játékot ad.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163320) Plasticbomb válasza ooloo (#163080) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egy TDnél az a legfontosabb, hogy minél több lövést tudj leadni, szerintem, szal én igy rakom össze őket: Legényeken BIA+tankon venti+töltés gyorsító, és ha lassan céloz akkor célzás gyorsító, ha jó az aim time (2 sec vagy alatti) akkor a többi tulajdonságtól függően, pl camo net vagy periszkóp, vagy ha olyan TD amivel mozogni kell, hogy kövesd a csatát, akkor sima optika. Illetve egyes esetekben lehet pl repesz páncél is, én most a JGPZE100on gondolkozom, hogy rakjak-e rá, vagy sem. Val nem fogok, annyira nem hiányzik, egyedül a T92 tud komolyabban fájni vele...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163321) Viktoár válasza jr1994 (#163317) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. Type 4-en jó a 15cm-es löveg vagy jobb a 14cm-es?

Üdv:Viktor

(#163322) Plasticbomb válasza .LnB (#163089) üzenetére


Plasticbomb
addikt

210 csatád van, itt még ezeken ne is agyalj. Kezdő barát tankok felé menj, és ezek az Orosz heavyk, egészen pontosan az IS-4 vonal. Azokon megtanulod a péncél használatot, illetve a lánctalp lövedék felfogó képességét is megismered, és lesz egy egész jó heavyd a végén, amivel lehet alkotni, mégha nem is mainstream a mai metában. Kellemes az ágyú, jó a tank. (De rég is játszottam vele, én manapság lightozok illetve német tankokkal játszom sokat, kivéve, amikor TD napom van... Na majd előveszem hamarosan megint)

Amikor eljutsz a KV-1ig, ott állj meg, játssz vele 200-300 csatát, egyrészt, hogy fejleszd a legényeket, illetve szedj össze némi creditet, és ismerkedj a játékkal. Onnantól kezd élvezhetővé válni. Majd amikor ezzel megvagy, fejleszd ki a T-150et és a KV-2őt is. Utóbbit azért, hogy amikor nem megy mással, akkor bepattanj vele a csatába és élvezd az ML-20 152MMes derp csoda nyújtotta élményt.. Nincs is annál jobb, amikor pofán vágsz egy T8 heavyt egy jó kis 750es falattal... :DD :)) Majd amikor lehiggadtál, helyreállt a béke, mehetsz újra T150-ezni illetve feljebbi tankokkal játszani. Közben meglesz a KV-2őn az Xp az S-51re, és megismerkedhetsz a magas tieres artyzás művészetével (Ilyen alkalmakkor mindig legyen bekészítve csoki kóla kávé cigi vacsi, kelleni fog az idő eltöltéséhez, ugyanis 40+ másodperceként tud lőni 1et, és sokszor az is csak mellé 0 DMG. De amikor talál, na az fáj... S hogy ez miért kell? Hogy megismerd az artykat, honnan tudnak picsán lőni, honnan nem, tudj gondolkodni a fejükkel, vagyis meg tudd előzni a lehető legtöbb picsán töltést, ez magasabb tierekben nagyon sok idegbajt tud megelőzni.).

Közben érdemes megcélozni a T-54-et is, orosz med, régen brutális állat a pályán tank volt, most sem vészes, de szintén az a lényeg, hogy megismerd a játék stilusukat.

Igy mire eljutsz az IS-4ig, illetve a T-54ig, meglesz az alapok java, lesz rálátásod, mégis mi tetszik, melyik játékstílus fekszik neked. Van olyan ismerősöm, aki ugyan nem nagy játékos, de pl imádja a táras papírmasé tankokat, ugyanis neki fekszik az a berohan, kitáraz valaki popsijába, majd elrohan és a töltés idő alatt meg lesi a csatát, merre tud felszedni némi habzsi dőzsit, majd mire betöltött a tár, már a következő delikvens popsiját lesi csillogó szemekkel...

Tier 5 fölött szerintem nem ért ha befizet arra a havi prémre, nem sok az a 10 €, és eléggé megkönnyíti a grindelést.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163323) Plasticbomb válasza Jokerdapro (#163099) üzenetére


Plasticbomb
addikt

KV-2vel rendszeresen kivégzem kapott sebzés nélkül. Val nem túl tapasztalt játékosok terelgetik őket...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163324) Plasticbomb válasza po1son (#163105) üzenetére


Plasticbomb
addikt

214 ilyen levelem van.. Valahol 1000€+ fölött járok... de hát ez van, ez a játék még mindig lefoglal...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163325) jr1994 válasza Viktoár (#163321) üzenetére


jr1994
addikt

Nem játszok dömperekkel :D de úgy látom hogy mindenki a trollt használja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163326) Viktoár válasza jr1994 (#163325) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor felteszem, meglátjuk milyen lesz rajta. :)

Üdv:Viktor

(#163327) Plasticbomb válasza zozyk (#163316) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hogy nem szárad le a karod..:D

Minap volt egy ilyen lövéssel közvetlen találkozásom. M40 kilőtte fullról a kis ELC90met vakon.. TELIBE VERTE! ÉRTED? TELIBE! VAKON!!!444!!! :))

Azt a napot ott hagytam abba.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163328) Simulacrum válasza zozyk (#163309) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sose látok senkit a Obj.416-al, pedig valami fantasztikus tank. A lövegének adatai teljesen nevetségesek, sokkal pontosabb és gyorsan szűkül. Annak ellenére, hogy nem szeretem a hátsó tornyos tankokat és T10-ben megy állandóan, ez az olasz küldis farm tankom most.
Jah, igen gyanítom azért nem játszanak vele, mert iszonyat drága a lőszere, prém nélkül még jó csatákban is mínuszos, más 8-asnál ilyet nem vettem észre.

(#163329) jano_77 válasza Simulacrum (#163328) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én 2x eladtam és 3x is vissza vettem annak idején, mire sikerült kifejlesztenem belőle az Obj.430 II. A végére egészen megkedveltem, gondolom addigra ismertem ki igazán. A nagy tesót viszont nagyon kedvelem, szerintem jó kis tank. Rengeteget lehet vele pattintani. Sajnálom, hogy a 10-nél ezt a jó oldalát elveszíti majd. :(

Szeretem az ilyen "correct" MM, mint ez itt:

2 pro platoon egy oldalra és hogy nehogy már kevésnek bizonyuljanak, még kapnak egy lila T-44-100 is! Köszi retek WG :W :O :o
21/50 - copjon le a WG bőnyállal! Így aztán öröm és bódottá az XP gyűjtés az olasz maratonban. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163330) Viktoár válasza jano_77 (#163329) üzenetére


Viktoár
addikt

Kell a balansz na.... :DDD A száraz adatokat amik a tanks.gg-n vannak a hajunkra lehet kenni. A papír tankok úgy pattintják a 300+ pent mint a pitsa. :DDD Volt olyan csatám amit 0-val zártam mert az összes lövés mellé vagy pattant. A következőben meg pixel snipe és kapáslövések mentek be úgy hogy csak pislogtam. :C

Maus-sal 1v1 egy jgpz100 ellen. Nekem 890hp neki 458hp. Gondoltam megvárom míg kijön és kicsapom.
Persze "véletlenül" 404-et rollolt és a jgpz100 meg kicsapott..... Ilyenkor hol a 490-es alfa? Lófasz ez így, nincs egy nyomornc állandó a játékban amivel lehetne számolni. Miért is lenne, így könnyebb magyarázni a "véletleneket". :C

Üdv:Viktor

(#163331) e-newsee válasza #21346560 (#163302) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, mindenki lőtt már bele csapattársba szándékosan, de nem mindegy, kinek ennyi a tűréshatár.
A kolléga konkrétan 12-én újságolta, hogy kapott egy nap bant, majd 15-én megint. Magyarán, alig visszatért a játékba, megint a zöld sziluettet célozgatta. És még büszke is rá. :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163332) Papooo válasza Simulacrum (#163328) üzenetére


Papooo
senior tag

Szerintem egyszerűbb oka van: Ez a legnehezebben játszható vonal: Hátsó torony, zéró gundep, 180 fokos ágyúkitérítés. Ha esetleg ez mégse ijesztené el az elszánt játékost, ott van a sor elején az a-44.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163333) Jokerdapro válasza Plasticbomb (#163323) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha jól emlékszem az oldalát tudja penetrálni a kv2 troll fütykös. :DDD Örök igazság amikor két troll gép találkozik az mindig vicces. :DD
[B:]#163329 jano_77[\B] : nem gondolkodtál rajta hogy kikapcsolod ezt a fos xwm-et? Próbáld ki, tuti nyugodtam lenne a játékod...

[ Szerkesztve ]

(#163334) #77646080 válasza Plasticbomb (#163319) üzenetére


#77646080
törölt tag

Végre nem vagyok egyedül azzal, hogy kedvelem a 263-at. Nekem is hasonló a véleményem róla. A v4-et májusra tervezem. :)

(#163335) e-newsee válasza Jokerdapro (#163333) üzenetére


e-newsee
addikt

Két meggymag köpködős AMX 40 halálosan szórakoztató tud lenni. Fájdalmasan lassú, de épp emiatt izgalmas. Amikor anno néztem őket, én nyomtam a W-t, pedig már régen meghaltam. Kár, hogy akkor még nem tudtam a replayről sem, nemhogy a felvételéről. Tuti megörökítettem volna. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163336) Jokerdapro válasza e-newsee (#163335) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem röhög nekem van a kacsával ászom is. ;] Utolsó meccsre beadta én pedig hálából eladtam. :DDD

(#163337) ollie válasza Plasticbomb (#163322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne az IS-4-et ajánld az egyik legrosszabb tier 10 heavy. AZ IS-7 mérföldekkel jobb, a legjobbak között van, mióta buffolták.

***

(#163338) h1mpi válasza ollie (#163337) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad van, nem rossz az IS4, de simán belövik, még a torony tetején is. Az OBJ 257 sokkal jobban tetszik, nem sokára meg is lesz az IS7 és átteszem abba a legénységét. Egyelőre az IS4 megy a feledés homályába, ameddig nem kap valami über oroszos buffot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#163339) po1son válasza ollie (#163337) üzenetére


po1son
addikt

Fényévekkel jobb az is7, igazi hybrid lett (nehéz-közepes) még tavaly, ami kulcsfontosságú a legtöbb csatánál.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#163340) Simulacrum


Simulacrum
senior tag


Az ilyet érdemes jelenti a WG-nek vagy úgyse foglalkoznak térkép átalakításokkal? A csata végéig próbáltam kijönni, de esélytelen volt, sajnos ezen ment el a csata, nagyon bosszantó volt. :(((

Valamit csinálnia kellene a WG-nek a 15-1-es csatákkal, állítom régen nem volt ennyi belőlük. Mióta újra játszom nem volt ranked csatasorozat, de gondolom ott nem nagyon fordulnak elő ilyen egyoldalú ütközetek. Biztosan hozzátesz most az olasz kampány, de előtte is sok ilyenbe belefutottam. Az ilyen csaták engem jobban zavarnak, bármelyik oldalon is vagyok, mint az eltűnő lövések, csúszós sziklák.

[ Szerkesztve ]

(#163341) GoTReX válasza ooloo (#163303) üzenetére


GoTReX
őstag

Kicsit olyan vele, mintha horgaszna az ember. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#163342) jr1994 válasza Simulacrum (#163340) üzenetére


jr1994
addikt

Statisztikát nem készítettem, de rankeden is volt bőven szélsőséges eredményű csata.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163343) sequator válasza e-newsee (#163335) üzenetére


sequator
senior tag

Megymag köpködésben az örök klasszikus: Duel of the imbeciles :D

sautia

sequator

(#163344) e-newsee válasza ollie (#163337) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már IS-7. Tegnap vettem meg, ez az első tier 10-es tankom. Mentem vele 16 csatát. Hát, egyelőre nem éreztem rá. Igaz ugyan, hogy új legénységgel, de azért azt hittem jobban megy vele.
Van valami trükk, amit érdemes tudni róla? Hogy forgassam, hogy menjek ki vele sarok mögül, stb?
Tudom, tudom, megtanulhattam volna az IS-3-nál a csukaorr használatát pölö, de azon anno hamar túlléptem, hogy kifejlesszem a T10-et, hogy megkapjam az Obj. 257-et. Szóval, mondhatni, az IS után felrohantam tier 10-be, oda viszont egy kicsit kevés vagyok. :B
Jelenleg töltésgyorsító, vertstab, és szellőzés van rajta. Látom benne a potenciált (magamban kevésbé :) ), de még nem vagyunk barátok.

(#163343) sequator:
Igen, erre emlékszem. Hasonló volt az is, csak lassabb. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163345) jano_77


jano_77
nagyúr

jó becoptam ezt a hétvégi születésnapi akciót és kedvezményeket! Abban a hitben voltam, hogy még ma is lesz, mivel így szokott lenni és most látom, hogy már NINCS! FUCK :W
Tankot is akartam még venni, meg festést, felszerelést. :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163346) Zolee_70 válasza Simulacrum (#163340) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nagyon régóta ez van (szerintem 2 éve minimum). Képtelenek megoldani, vagy nem is akarják. Elvétve van kiegyenlített csata, az is inkább a kemper pályákon, ha mindkét csapat türelmes.

Átlag csata 3-5 perc, de eldől az első 2 percben ki nyer. Lehetne megint a skill alapú MM-ről beszélni, de már lerágott csont. Pedig ezen múlik.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163347) lacibacsi válasza jano_77 (#163345) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mindjárt itt van május 9.! Akkor tutira lesznek ilyen leárazások megint.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163348) Yofej75 válasza lacibacsi (#163347) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Kedves emberek dolgoznak a WG-nál mivel méltó módon (leárazással, akciókkal) ünneplik meg a születésnapomat :P

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#163349) GoTReX


GoTReX
őstag

Van kedve valakinek koraeste 1-2 vagy 3 fős szakaszgamet nyomni? Tier 3-8-g.Nem nyomtam még úgy, kipróbálnám.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#163350) Simulacrum válasza Zolee_70 (#163346) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Esetleg csökkenteni a tankszámot? Mondjuk csak 10-10 tank egymással szemben, ha már a képesség alapú MM-et elvetik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.