Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163951) zozyk válasza Dareiosss (#163700) üzenetére


zozyk
addikt

Ezt csak úgy, nem mindig enged nyerni... ;) :B :K

(#163952) Chris0321 válasza zodo (#163946) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem látótáv növelőt nem árt rárakni. A Panther II már nem olyan puha, top tierként már lehet vele elől harcolni persze csak érzéssel.

(#163953) Jadro


Jadro
veterán

El kéne kezdeni használni ezeket a személyes tartalékokat. 400 darab van. Létezik itt felső határ? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#163954) #77646080 válasza Jadro (#163953) üzenetére


#77646080
törölt tag

Eddig nem olvastam korlátozásról, ezzel kapcsolatban. :)

Amúgy miért nem használod őket? Hasznos tud lenni. Mindenféle dologra jók, amik segítik (gyorsítják) a fejlődést vagy a kredit bevételét.

(#163955) kchryss


kchryss
addikt

Szegény jagdtiger mászott keresztül az úton a csata legelején és puff felrobbantottam. :DDD

(#163956) Jokerdapro válasza kchryss (#163955) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha torony nélküli géppel mész átb@szod a rendszert , mert nem tud elrepülni a tornyod. ;] Ő ebben a hitben indult csatába... :DDD

(#163957) Jadro válasza #77646080 (#163954) üzenetére


Jadro
veterán

Használgatom, csak sokszor elfelejtem vagy nem játszok egyben sokat és olyankor sajnálom betenni. Összegyűlt az idők folyamán. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#163958) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Napi statisztika:

Győzelem/Csaták: 5 (5) (100.0%)
Átlagos szint: 7.6 (8.6)
Alap XP: 5 966 (1 193)
Összes XP 8 390 (1 678)
Szabad XP: 307

Kilőtt Tank: 11 (2.2)
Halál: 1 (20.0%)
Találat/Lövés: 30 / 35 (85.7%)
Átütés: 24 (80.0%)
Kiosztott sebzés: 8 910 (1 782)
Kapott sebzés: 3 787 (757)

WN8: 2 573.76 (86) EFF: 1 379.09 (65)

Тank Győzelem Átlag seb. WN8

Jagdtiger 2/2 2 726 2 861
Dicker Max 2/2 1 008 2 326
JPanther II 1/1 1 442 1 308

Elég volt ez mára. Köszönöm wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#163959) Greentea


Greentea
senior tag

T92 megéri amugy a pénzét?

(#163960) jano_77 válasza jimmy74 (#163937) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nincs! Még kell az MT és ami rosszabb, a HT-al még a T55A-nál el vagyok akadva - pattintós küldi kifogott rajtam. Igaz most már legutóbb letudtam, de sok van még vissza a T55A-ból is. Artyból is kell még kettő és ami most be van állítva az olyan szopó mint a LT-15 volt. Egy lövéssel 3 tankot 2x és 200 sec stun. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163961) Jokerdapro válasza jano_77 (#163960) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

T55A-nál azt nem lehet véletlen szakaszban is teljesíteni? Vagy keverem valami mással? :B (spg küldi)

(#163962) CirrMee


CirrMee
addikt

Aki már használja: érdemes megvenni ezt az olasz 'gettó prémgépet? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#163963) ooloo válasza kchryss (#163955) üzenetére


ooloo
őstag

Van Neked szíved ? :O :D

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163964) kchryss


kchryss
addikt

Na a sok első osztály után összejött az ász is az ltwt-re. 4k spot 4k dmg. Mivel top tier voltam így nem passzív spotra rendezkedtem be malinovkán hanem agresszíven sakkban tartottam őket. Esélyük sem volt szegényeknek. :)

[REPLAY]

(#163965) ollie válasza Tarill (#163916) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem értem. A küldetés célja pont az, hogy olcsóbban vedd meg a tankot (vagy ha nagyon sokat játszol, ingyen megkapd). Mi a probléma?

***

(#163966) h1mpi válasza Jadro (#163953) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én mindig bedobok 3-at, főleg a kredites jó ha prémmel éx prém tankkal farmolsz :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#163967) Cseri0058 válasza CirrMee (#163962) üzenetére


Cseri0058
őstag

Szerintem igen! Nagyon jó tank! Én 50%-nál úgy voltam vele, hogy megveszem az első prém tankomat. :D

(#163968) ollie válasza ooloo (#163942) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem meg 776 :P

(#163962) CirrMee: most mentem vele (az első csata, 70% engedménnyel vettem), és az első után (meg amit láttam a super unicumoktól streamen) nagyon jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

***

(#163969) ddt500hu


ddt500hu
veterán

O-HO is kuka. :((

(#163970) kchryss válasza Jokerdapro (#163956) üzenetére


kchryss
addikt

Ennek lerepült a tornya, látványos volt:

Amúgy nagyon op ez a spot sarok amit találtam fishermansen. Szemből nem tudnak kispotolni a ház miatt te meg mindenkit látsz aki a városba megy és ha heavy-k mennek azokat nyugodtan lehet lőni is, úgysem spotolnak ki.

(#163971) CirrMee válasza kchryss (#163970) üzenetére


CirrMee
addikt

Szvsz úgy szétbarmolták ezt a pályát (is), hogy semmi értelme a városba menni... :(

Por'gettó: beruháztunk rá, idáig bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#163972) kchryss válasza CirrMee (#163971) üzenetére


kchryss
addikt

Régen sem volt értelme a városba menni, mégis mentek. :)

(#163973) Jokerdapro válasza kchryss (#163970) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Volt olyan hogy strv-vel álltam oda be... :DDD

(#163974) CirrMee válasza kchryss (#163972) üzenetére


CirrMee
addikt

Régen jóval több esélyed volt beslisszolni a nehéz dögökkel, és csak a leglassabbakat álltak neki lebontani középről - az ott tartózkodókat meg a szpúterek' miatt lehetett bontani a kemping szekcióból. Ma már ott tartok, hogy nem megyek se jobbra, se balra, akármilyen géppel megyek, irány fel középre (kivéve artista).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#163975) ddt500hu válasza CirrMee (#163974) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja. Tiszta vicc lett az a pálya. Van hogy 20 tank nyomul bent középen, kb. 6 kockányi helyen. A maradék meg másik 2 kockáról ezt a helyet lövi.

[ Szerkesztve ]

(#163976) ooloo válasza ollie (#163968) üzenetére


ooloo
őstag

Neked is bejött az unijó .... :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163977) kchryss


kchryss
addikt

Na a tegnapi 65% körüli wr után ma csak 48% jött össze. Elég sok volt a reménytelen csapat, de azért akadt jópár élvezetes kör is. Az a jó a személyes xp bónuszban, hogy vesztes csatára is adja a bónuszt így ma 33 csatával 85e xp jött össze az ltwt-re. Vagyis 50% körüli wr-tel is 2600 körli xp csatánként. :)

A light-ok pedig még mindig túl vannak tolva a stat oldalakon. Egész jól játszottam ma, de azért ez a wn8 kicsit túlzás:

Redshire az egyik kedvenc pályám lett, főleg délről indulva. Volt rajta 3 nagyon hasonló, jó eseménydús csatám.
Ha esetleg valakit érdekel hogy szoktam ott felderíteni itt a 3 replay:
[Redshire1]
[Redshire2]
[Redshire3]

Az elsőnél arra hívnám fel a figyelmet, hogy oda készültem menni felderíteni ahova az amx 105 ment és mivel 2 spotter ott felesleges így lereagáltam és először felmentem a dombra lőni az ő spotját. Majd amikor láttam, hogy sok hp-t vesztett és visszavonul akkor átvettem a helyét és folytattam a felderítést helyette. A végére tobb asszisztom lett, mint neki. Azt a csatát egyértelműen azért nyertük meg ilyen simán, mert nagyon jó volt a felderítés.
A harmadik csatánál meg 1 perc után már 5000 asszisztom volt és ez a csata sem lett volna ilyen sima a spot nélkül. Szóval egy jó felderítő aranyat ér. :D

[ Szerkesztve ]

(#163978) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A női legénység esetén nem úgy volt, hogy a bajtársak képzettség csak akkor működik, ha mindenki hölgy az adott tankban? Most QB-nál láttam, hogy csak a parancsnok a nő, a többi férfi és úgy is aktívnak tűnik a BIA.

(#163979) #77646080 válasza Simulacrum (#163978) üzenetére


#77646080
törölt tag

Valamikor a múltban (1 éve?) eltörölték ezt az értelmetlen korlátozást. :)

(#163980) Yofej75 válasza Simulacrum (#163978) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Liberalizmus van és a legénységi tagok 18 éves korukban majd eldöntik, hogy férfiak lesznek-e a továbbiakban avagy nők s emiatt már nincs jelentősége annak ha keveredik a BIA és a SIA (csak a pénz dőljön ezerszám) :D

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#163981) BÁ Nutrition válasza ddt500hu (#163975) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mountain passon eszakon a dombrol nem tudtam loni a hidat tegnap borsiggal. Elegge meglepodtem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163982) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#163981) üzenetére


lacibacsi
addikt

Odabactak egy nagy sziklát... Pedig milyen jó kis hely volt az korábban. Cliff B5-ben és Steppes C2-ben is megszüntettek tökéletes TD helyeket... Viszont Erlenberg A0 most már tökéletes TD pozíció, de Redshire közepe is jól használható. Viszont nagyon sajnálom, hogy (vélhetően) kivették Sand river-en a támadás módot. Védekezésnél a K6-ban felállva a kis dombra halomra lehetett lőni az ellent (feltéve, hogy jól dolgoztak a spotterek)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163983) Simulacrum válasza lacibacsi (#163982) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Erlenbergen a K1-2-3 lett durván erős. Mivel a várból kijőve nem lehet bevenni. A másik oldalon oda lehet B9-0-ba menni a magaslat miatt és spotolni az erdőben levőket. Plusz könnyebb DE-0-ból is lőni az ott levőket. Szerintem eléggé el lett rontva normál módhoz ez a pálya.

(#163984) lacibacsi válasza Simulacrum (#163983) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csapat kérdése. Ha van egy jó spotter light, vagy med, aki felmegy a kis dombra C8-9-nél és spot alatt tartja az ellenséget, akkor nem mernek előre jönni, viszont a sarokba állva (A0) pont olyan magasan vagyok, mint a domb D0-ban, és mivel a kirajzolási távolság bőven odáig ér, simán lehet lőni az előre merészkedőket.

Nyilván mindenkinek más a játékstílusa TD-vel, de az enyémnek nagyon bejövős itt védekezni. Támadásnál már nem ilyen jó a véleményem. A vár felől felejtős TD-vel támadni, a másik oldalon viszont ha nem sikerül gyorsan feljutni D0-ra, akkor esélytelen komolyabbat alakítani. Normál csatában mindkét oldal jól fekszik, a térkép szélén mindig találni valami kis kemper bokrot...

Más tankosztályokról most nem ejtenék szót, de a TD-zés nekem bejön itt...

Szerk.: A K1-2-3 problémára nagyon hasznos dolog a sokat szidott tüzérség. ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163985) e-newsee


e-newsee
addikt

Kvázi az ölembe hullott +10% a Progettohoz. Szombaton lettem ugyanis 4 éves a WoT-ban, így kaptam egy BÁRMIRE felhasználható 20%-os kupont. Na most, ha megcsinálom az 5-ös szakaszt, akkor ugye az 50%-nak a 80%-áért vehetem meg (kb 6700Ft). Ergo olyan, mintha megcsinálnám a 6-os szintet is. Csak arra már nincs időm. Szóval most a hátralevő napokban naponta kell 13500 XP-t összeszednem. Nem lehetetlen, de húzós lesz. Legalább van cselendzs. :)
Drukkoljatok, hogy pénzt költhessek! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163986) lacibacsi válasza e-newsee (#163985) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem akarom letörni a kedved, de a bármire felhasználható kuponok nem használhatók fel a Progettóhoz... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163987) dokee78 válasza e-newsee (#163985) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem 5070 XP és kész a 6-os küldetés.
Körülbelül 6.700 lesz a Progetto.
7-es küldetés is meglenne,de már nincs türelmem hozzá!

(#163988) Ebit


Ebit
addikt

Jelenleg nagyon jó Progettó.
Szerintem, azoknak is érdemes beszerezni, akik, nem tudják teljesíteni a küldetéseket.

(#163989) e-newsee válasza lacibacsi (#163986) üzenetére


e-newsee
addikt

Hidd el, felhasználható.
Annyi a feltétel az infó gombocska alatt, hogy egyszeri alkalom, és 7 napom van felhasználni onnantól, hogy megkaptam. Pont ez lett gyanús, hogy semmi korlátozás nincs.
Így rögtön kipróbáltam, és láss csodát:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163990) Simulacrum válasza e-newsee (#163985) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én már majdnem 7 éve játszom és nem kaptam ilyeneket. :(

(#163991) Viktoár válasza Simulacrum (#163990) üzenetére


Viktoár
addikt

Téged nem kell "tolni" . :DDD ;]

Üdv:Viktor

(#163992) e-newsee válasza Simulacrum (#163990) üzenetére


e-newsee
addikt

Most már ideje volt egy normális kuponnak, mert 1-2 hónapja is kaptam egy "Epikus medálért epikus ajánlat" kupont, ami csak az alapáras cuccokra volt jó, semmi promóciós ajánlatra, sem akciós ajánlatra, sem csomagra, sem goldra. Csak natúr prémiumra, vagy standard tankokra. Hú, de epic ajánlat! :W
Gondoltam veszek egy 30 napos prémiumot, erre a WG új hülyesége szerint a 30 napos prémium mellé kapsz egy kis tierű tankot is. Így meg már promóciós csomag, ergo arra sem tudtam felhasználni. :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163993) lacibacsi válasza e-newsee (#163989) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor ezer bocsánat! Személyes tapasztalatom nincs, csak rémlik, hogy pár napja olvastam valamelyik fórumon (lehet, hogy itt?), hogy nem lehet beváltani. Akkor ez egy másmilyen kupon... :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163994) #77646080 válasza lacibacsi (#163993) üzenetére


#77646080
törölt tag

Általában véve a kuponok felhasználhatóságát, teljesen jól emlékszel. Ám a Nyuszi egy tényleg egyedi ajánlatot kapott, nagyon jókor. 😎

(#163995) e-newsee válasza lacibacsi (#163993) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, szerintem azért ilyen "szabados", mert évfordulós. Remélem kifizetni is engedi, nem majd akkor szól be, hogy mégsem. Bár elvileg akkor kiválasztani sem engedné.

(#163991) Viktoár:
+1
Én még kicsi vagyok, engem tolni kell. Tudod, ha nem fizetek, nem engedi a wégé, hogy pró legyek. :D
Bár néha azon a részemen tol a játék, amit annyira nem szeretek. Méghozzá egy mezőgazdasági lengőcsapszeggel... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163996) jano_77 válasza e-newsee (#163989) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te mázlista! ;)
Nekem idén lesz 6. éve, hogy regisztráltam, kíváncsi leszek, megdobnak-e engem is egy hasonló kuponnal!? :F
Félek, hogy annak fényében, hogy mennyit költöttem már, nem fognak. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163997) Viktoár válasza e-newsee (#163995) üzenetére


Viktoár
addikt

Csak poén volt, néha kapok én is de szarok rá, úgysem veszek soha semmit prémshopból kivéve prémnapot ha tudom hogy több időm lesz a gép előtt ülni.

Tegnap akkora szopón voltam hogy már sírni sem volt kedvem. :DDD

Ma is gurultam párat, eddig nem panaszkodom.Gyűjteném az xp-t mint az állat de a csapattársaim nem szeretnék. :DDD Van maus-om és type 5-öm is de 4k-t pattintani most t10-ben szinte lehetetlen.

Olyan szinten lövik rám az aranyat, mikor visszakerül a garázsba a tank már sárga színű.

Üdv:Viktor

(#163998) rolio1


rolio1
tag

Nekem is adtak egy 7 éves 30%-os kupont, megnéztem, a Progetto-ra nem engedi rátenni a meglévő 40% mellé. Így 11000 Ft-ért vehetném meg.
Két kört is futottam, hátha engedik a Skorpion G-t megvenni, azt írták sajna nem lehet.
Ha lehet és szeretne valaki ajándékként valamit olcsóbban, szívesen segítek, részletek PÜ-ben...

(#163999) Warton válasza e-newsee (#163995) üzenetére


Warton
őstag

Én 7 éves 30%-os kupont kaptam, ami speciális ajánlatra nem költhető. :U A 20%-os szabad felhasználású azért kedvezőbb, pedig én is meg szeretném venni ezt a dzsepettót.

(#164000) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én néztem a sima Progetto-t és nem találom a shopban! Valaki azt írta, hogy bent van... Nem biztos, hogy Nekem kellene a bundle, elég lenne a tank is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.