Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163401) jr1994 válasza ooloo (#163400) üzenetére


jr1994
addikt

Látom nem sikerült értelmezni Fradi81 válaszát ;]

A belinkelt játékos nagy kalibert szerzett ami epic medálnak számít így meg is kapta érte a bónuszt a vereség ellenére. Na meg egy kicsit több killje volt, az is számít az xp-ben.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163402) Jokerdapro válasza zozyk (#163362) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ennek örömére holnap szakasz ha van "időd" :DD Gyanítom a gyógytorna felüdülés lesz... :U

(#163403) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

Valami okból nem tudom megnézni, hogy az olasz tank küldetéseivel hogy állok.
Pörög a fogaskerék, írja hogy inicializálás, de ennyi, a végtelenségig is mehetne szerintem.
Töröltem a C:/Users-ben a WG mappa tartalmát és biztonságos módban indítottam, de ugyanaz az eredmény.
Valaki találkozott már ilyennel?
Egyébként ugyanez van a Hírességek Csarnoka menüpontnál, ott se tudok megnézni semmit.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#163404) zozyk válasza Jokerdapro (#163402) üzenetére


zozyk
addikt

Reggel bepattintom a frissen érkezett SSD-t a játékos HDD helyére és mehet....

Más téma:
Hozzáértők, kéne tanács... :B

A jelenlegi felállás nálam:
-System SSD 64GB OCZ-VERTEX3
-Háttér HDD 2TB WD2003FZEX-00SRLA0 (2 TB, 7200 RPM, SATA-III)
-Játékos HDD 500GB WD5000AAKX-083CA1 (500 GB, 7200 RPM, SATA-III)

Melyik lenne a jobb verzió?
-System + WoT SSD 250GB
-Háttér + egyéb játék 2TB

Vagy
-System SSD 64GB
-Háttér HDD 2TB
-Játékos SSD 250GB

[ Szerkesztve ]

(#163405) galervin93


galervin93
őstag

sz@rom le, csak érdekel

Kéretik jegyzőkönyvbe venni!
Köszönöm!

;]

szerk.: zozyk, rendszer + játék SSD + HDD. Így rendszertelepítés estén nem kell egyetlen játékot sem újrahúzni, mégis SSD-n vannak.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163406) kchryss válasza Barcelona95 (#163403) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem hasonló hiba az erődnél volt, nem töltött be csak fogaskerék. Nálam a vírusirtó volt a hibás, valami okból blokkolta a wg-nek azt a szerverét ahonnan az erőd adatai töltöttek volna be és erről az irtóban semmi log-ot nem láttam. Minden más működött gond nélkül, csoda, hogy rájöttem mi okozza a hibát.
Próbáld meg, hogy ideiglenesen kikapcsolod a védelmet.

(#163400) @ooloo:
Ha vesztes csapatban szerzel epikus medált (nagy kaliber, top gun, stb) akkor megkapod a győzteseknek járó xp-t hősies védekezés címén. A gyakorlatban ez kevesebb szokott lenni, mint amit valójában kapnak a győztesek, de sokszor elég az ászhoz.

(#163404) @zozyk:
Melyik lenne jobb megoldás? Nyilván amelyik olcsóbb. :)
A második esetben nyilván több helyed lenne játékok számára az ssd-n. Te tudod hogy mennyi játékkal játszol még aminek hasznos az ssd és azok mennyi helyet foglalnak.

[ Szerkesztve ]

(#163407) ooloo válasza galervin93 (#163405) üzenetére


ooloo
őstag

Egyszer mondtam , nem mondtam semmit. Kétszer mondtam , az csak félmondat . Ha háromszor mondom - na azzal már kezdhetsz valamit !

Úgy rémlik , mintha kértelek volna , hogy ignorálj ... neked aztán beszélhet az ember . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163408) zozyk válasza kchryss (#163406) üzenetére


zozyk
addikt

Az ára már nem érdekes, minden alkatrész itt van. (ma jött meg az új 250GB SSD, a többi adott volt)

(#163409) kchryss válasza galervin93 (#163405) üzenetére


kchryss
addikt

Ha partícionálja az ssd-t egy rendszer és egy játék partícióra akkor is ugyanez a helyzet. :)

(#163408) @zozyk:
Ha elférnek a játékok 200 gb-on akkor tök mindegy melyik megoldást választod. Sebességben nem lesz különbség. Nem lassul attól a rendszer ha ugyanazon a meghajtón van, mint a játékok.
Viszont ahogy írtam ha egy 250gb-os ssd-t használsz akkor érdemes 2 partíciót létrehozni rajta win telepítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#163410) fradi81 válasza zozyk (#163404) üzenetére


fradi81
veterán

nálam két partíció van az ssd-n, windowsnak elég 60gb, maradékra wot meg ami ráfér. De úgy néz ki ez a win 10 nem akar összeomlani soha mint a nagy elődök így nem nagyon kell újratelepítgetni :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#163411) ooloo válasza kchryss (#163406) üzenetére


ooloo
őstag

Nem tudtam , hogy az epic medál/kilőtt tankok ekkora szorzóval bírnak .

Én itt néztem , de kimagasló szorzóról nem látok említést .

A választ köszönöm ! :R

Kellemes estét ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163412) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mai nap eddig:

(#163413) Jokerdapro válasza kchryss (#163409) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A 64es ssd-n a rendszer a 250es ssd-n a játékok, hdd-n meg adatok. Ez miért nem járható út? :) (ha már úgyis minden rendelkezésére áll? )

Szerk.: Zozyk álmodd meg mikor legyen holnap az agybaj start. ;]

[ Szerkesztve ]

(#163414) Barcelona95 válasza kchryss (#163406) üzenetére


Barcelona95
tag

Köszönöm szépen, valóban a vírusirtó a ludas. :O
Már csak azt lenne jó tudni, hogy mit kellene hozzáadni a kivételekhez, hogy ne szórakozzon ezzel.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#163415) kchryss válasza ooloo (#163411) üzenetére


kchryss
addikt

Az osztály kitüntetések, mint amilyen az ász a megszerezett alap xp-re járnak. A győztes csapat összes játékosa 1,5 vagy ahhoz nagyon közeli szorzót kap alap xp-re a győzelem miatt, ezt írja az az oldal is amit linkeltél. Ezért van az hogy sokszor a győztes csapat utolsó helyezettje is sokkal több xp-t kap, mint a vesztes csapat első helyezettje pedig valószínűleg kevesebbet tett hozzá a csatához.
Viszont ha a vesztes csapatban valaki szerez egy epikus medált akkor ő megkapja ugyanazt az 1,5 közeli szorzót, mint a győztesek.

Itt egy példa:

737 alap xp-t kaptam a vesztes csata miatt. Viszont összejött egy nagy kaliber medál, ezért a csatajelentő 3. oldalán látni, hogy kaptam "A hősies védekezésért": 423 xp-t. Ezért az osztályozás szempontjából olyan, mint ha egy 737+423=1160 xp-s kört mentem volna. Ez első osztályhoz volt elég. Ha nincs a nagy kaliber medál akkor 3. osztály sem lett volna a 737 xp-vel. Ezt a hősies védekezés bónuszt csak a vesztes csapatban kapják meg a játékosok a medálért.

Epikus medálok amik a csatajelentőben jobb oldalt vannak, például: nagy kaliber, top gun, szárnysegéd, acélfal, megszálló, védő, mesterlövész, felderítő, radley, pool, stb.
Kb ezek a medálok amik az alábbi cikkben harci és hősi kitüntetések táblázatban vannak a testvériség és a kritikus együttműködés kivételével: [link]
Ez 2013-as cikk, azóta pár medál követelménye változott és talán vannak újabb medálok is, de a nagyja ott van. :)

Szóval ha vesztes oldalon vagy a csatában és nincs ilyen medálod, akkor a legtöbb tanknál esélytelen, hogy ászt érő xp-t kapj.

Igazságosabb lenne a rendszer ha a vesztes csapat első 3 helyezettje automatikusan megkapná a győztes bónuszt, a győztes csapat utolsó 3 helyezettje helyett. Az epikus medálokért pedig mind a két csapatban kapnának még az alap bónuszon felül plusz bónuszt.

[ Szerkesztve ]

(#163416) Chris0321 válasza Barcelona95 (#163414) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen vírusírtót használsz?

(#163417) Barcelona95 válasza Chris0321 (#163416) üzenetére


Barcelona95
tag

Eset Smart Security 8

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#163418) kchryss válasza Barcelona95 (#163414) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam a bitdefender free verziója volt fent. abban semmilyen beállítási lehetőség nincs így meg sem tudtam oldani a problémát. Lecseréltem a fizetős verzióra (90 napos trial, amit mindig megújítok) és ezzel eleve nem is jelentkezett a hiba.

(#163413) @Jokerdapro:
Mint írtam az is járható megoldás, de gondolom a második esetben 64 gb-os ssd-t eladná. Illetve meg is kéne mérni a két ssd teljesítményét, mert ha az új 250-es jelentősen gyorsabb akkor a rendszert érdemes arra tenni a 64-es helyett.

(#163419) jano_77 válasza Viktoár (#163390) üzenetére


jano_77
nagyúr

nincs gond az XP gyűjtéssel, csak 2x annyi időbe telik mint normál esetben :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163420) Atti777 válasza Piti1 (#163361) üzenetére


Atti777
senior tag

3500 sebzés, 256 XP :DDD (Ez még a régi, tier X FV4202)

Путин, иди нахуй!

(#163421) galervin93 válasza kchryss (#163409) üzenetére


galervin93
őstag

Abszolút, de én úgy értem, hogy két SSD-je van, akkor pedig felesleges particionálni, hisz fizikailag is van két különböző "lemez". De ez már részletkérdés - a lényeg, hogy a rendszer és a játékok SSD-re kerüljenek.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163422) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hivatalosan is életem legrosszabb WOT-os napja.

Ilyen csaták miatt. :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#163423) zozyk válasza ddt500hu (#163422) üzenetére


zozyk
addikt

Nem tudom, hogy erőltetném e a helyedben, ez azért már durva -25%...
Mondom ezt úgy, hogy nálam 35-40% a WR...de már 2szer alt+f4 volt, csak visszaléptem mert unatkozok...

[ Szerkesztve ]

(#163424) ddt500hu válasza zozyk (#163423) üzenetére


ddt500hu
veterán

Már mindegy. Nézek ki a fejemből, hogy mik történnek.

[ Szerkesztve ]

(#163425) zozyk válasza ddt500hu (#163424) üzenetére


zozyk
addikt

Magamnál elfogadnám a WN8 értéket, mert nem sokkal tudok jobbat átlagban (a WR már nekem is durva), de nálad azért szokatlan látvány lehet... :(

Élvezzük az olasz eventet... :(

[ Szerkesztve ]

(#163426) Barcelona95 válasza kchryss (#163418) üzenetére


Barcelona95
tag

Belenéztem a vírusirtó logjába, ahol meg is lett a hiba forrása. Mindkét szerverhez tartozik egy-egy ip-tartomány, aminek egy részét valamiért blokkolja, még nem jöttem rá, hogy hogyan kell ezt megoldanom a Smart Securityn belül, de legalább az oka megvan.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#163427) Zolee_70 válasza ddt500hu (#163422) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Türelmes vagy, ilyen winrate mellett biztos nem megyek 25 csatát, hamarabb elszáll az agyam.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#163428) kchryss válasza Barcelona95 (#163426) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet a wg kémkedni akar és azt blokkolja. :D
Szerencséd, hogy ilyen gyorsan meglett a hiba forrása. Nekem anno kb két hét volt mire kiderítettem, hogy ha kikapcsolom az irtót akkor működik. Ráadásul előzménye sem volt, mert előtte évekig hiba nélkül ment a játék ugyanazzal az irtóval. Sunyiban jött rá egy frissítés ami már blokkolta és nálam sajnos ezt nem is jelezte sehol.

(#163429) ddt500hu válasza zozyk (#163425) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igazándiból 1.0 óta visszaesett kissé a teljesítményem. De az is lehet, hogy csak túl sokat funolok. A Foch 155-öt nagyon szeretem de egy hulladék. 750/perc az átlagsebzése.
A 4. szakaszt megcsináltam a 850 pontokkal. Aztán ahogy elindult az 5. végem lett.

(#163430) Plasticbomb válasza #77646080 (#163334) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hm.... És a legények 1 skill hely csak 70 százalékos, a parancsnokon kívül senkinek nemis raktam be egyetlen skillt/perket sem...

Azt hiszem, sokat jelent, hogy azért sokat játszottam vele T10ben, és szerencsére maga a játék stílusa nem változott annyira, csak kicsit okosabban kell időzíteni.

Másoknak:
Nem az IS-4 maga a lényeg, hanem az oda vezető út. KV-4, ST-I. Sajnos T10ben a páncél amig nem elég OP brutál, addig nem ér semmit. Egy MAUS páncél használható, vagy egy Type 5, de még azok is szenvedés, mivel köpik a goldot minden tankból... Ma 113 jött szembe, szép csicsás ikonnal jelezve a neve mellett, hogy ő bizony jó ranked helyezést ért el, és spammelte az M103-ra a goldot.... Nesze neked hulldown... Akkor mondtam azt, hogy akkor még az OB263al megyek egy kört...
Ami egész szépre sikerült :)) :DD :B

zozyk:
Megvan még az a 64GB SSD? használd exkluzívan rendszer SSD-nek, a másikra meg nyomd fel a játékokat, a HDD-re meg adatok/letöltések. Nálam is így van.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163431) zozyk válasza ddt500hu (#163429) üzenetére


zozyk
addikt

Én is rápróbáltam a negyedik szintnél a Tier10 850xp gyűjtésre, de 6/6 lost után feladtam. Szépen farmolom az xp-t az Obj.430-al, vereséggel is kapok 3-400at minden meccsben és szarok a Wn8-ra és a WR-re...aztán jutok, ameddig jutok...

(#163432) ddt500hu válasza zozyk (#163431) üzenetére


ddt500hu
veterán

Már én is szarok mindenre. Szerencsére nem óhajtok 10x 4k pattintani szóval tök mindegy. Egyszerűen le szeretném szorzózni a tankjaimat. Még jó, hogy ez nem tegnap történt.

(#163433) ollie válasza Viktoár (#163390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nehéz pattintani 4k-t tier10-ben? És akkor én mit mondjak tier8-ban? :DDD

***

(#163434) BigStraw válasza ollie (#163433) üzenetére


BigStraw
senior tag

Pontosabban mi a leírása ennek a pattintásnak?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#163435) Greentea válasza ddt500hu (#163422) üzenetére


Greentea
senior tag

Én ma Grille-vel pattantam egy BC-ről és mellette teljesen beszűkült célkereszttel 3x vagy 4x mellélőttem egy csatában. Alt F4 :))
Elintézik ezek, hogy véletlenül se használjam fel a Prém shopban a kuponom :D

[ Szerkesztve ]

(#163436) Viktoár válasza ollie (#163433) üzenetére


Viktoár
addikt

T8-ban hamarabb pattintok 4k-t mert ott nem spammelik a goldot agyatlanul. :DDD Ott még azért nem szálltak el az átütéssel mint t10-ben.

Üdv:Viktor

(#163437) ooloo válasza kchryss (#163415) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm a kimerítő magyarázatot .. :R :R

Csak vicces , hogy ezzel a sebzéssel még egy kiváló sofőr jelvény III. osztályt sem kaptam . Azaz , az 50% ot sem értem el annak , amit ezzel a tankkal más játékosok produkálnak .

Ez van .... toljuk tovább . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163438) Viktoár válasza ddt500hu (#163432) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem is érdemes erőltetni, nem tudom mire gondoltak a wg-nél. 2 hét alatt ennyi alap xp-t összeszedni azért nem semmi, nem tudom a játékosállomány hány %-nak találták ezt ki. :C

Üdv:Viktor

(#163439) vJokka válasza Barcelona95 (#163426) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szia, ez talán segíthet: https://support.eset.hu/kb3218/

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#163440) Jokerdapro válasza Greentea (#163435) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én ha meglátok egy bécit, komoly gondolkodóba esek hogy rá e lőjek egyáltalán. :DDD ;] Megzabálja a lánc vagy a tank tetején felejtett croissant-on gellert vesz... :( :Y

[ Szerkesztve ]

(#163441) ddt500hu válasza Viktoár (#163438) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ennyit sikerült javítanom rajta. 13 000XP-nél jár az 5-ös. Szabin vagyok szóval talán a 8-ig eljutok.

[ Szerkesztve ]

(#163442) kchryss


kchryss
addikt

Egy csapatba kerültem Dakillzorral és megvertem xp-ben. Visszanézem magam streamen és kiverem. :DDD :))

[Stream-8ó37p12mp-től]

szerk. Ha jól értem azt mondta az elején hogy a bal szárny meg fog pusztulni, mert a type5 ledarál minket. Nem gondolta, hogy a 8-as td-mmel én darálom le a type5-öt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#163443) Viktoár válasza kchryss (#163442) üzenetére


Viktoár
addikt

"megvertem xp-ben" LOL

Üdv:Viktor

(#163444) jano_77 válasza ddt500hu (#163441) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem már a sírógörcs kerülget, annyira szivatóra lettem rakva WG által. Napok óta ez megy:

És mióta ez az olasz maraton van, a T-100 LT-el sem tudom rendesen gyűjteni a győzelmeket. :(

Tegnap egy WOT bérenc volt a csapatomban. Csak a csata vége felé vettem észre. Jól tolta.

Illetve ma pedig egy hupi lila Progetto platoon volt a csapatomban:

2 semmit nem csináltak, a harmadik egyedül nem tudta megnyerni a csatát sajnos. Végén 5 vs 3 nem tudtak nyerni. :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163445) Chris0321 válasza Barcelona95 (#163417) üzenetére


Chris0321
addikt

Már 11-es verzió van, érdemes azt felrakni. Nekem mikor feltelepítettem a játékot az új gépre megkérdezte akarom-e a kivételek közé raknom. Reggel nem volt időm megnézni hol kell a kivételek közé tenni az ESET-ben de ha délután még szükséged lesz rá megnézem.

(#163446) GoTReX válasza ddt500hu (#163422) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez melyik mod, ami a tankok mellett így kiír minden stats-et?😃

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#163447) Plasticbomb válasza GoTReX (#163446) üzenetére


Plasticbomb
addikt

XVM, de nem kell az neked. Sokaknál idővel kicsapja a biztosítékot a látvány egy átlagos csatában.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163448) GoTReX válasza Plasticbomb (#163447) üzenetére


GoTReX
őstag

Az fent van, de nem tér ki ilyen részletekre.Milyen látványra gondolsz?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#163449) ddt500hu válasza GoTReX (#163448) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom mire gondolsz a Jacktor modpack van fent de abban sima xvm van. Fent kattints a 3-4-ik kis kockára és akkor előjön minden. :U

(#163450) h1mpi válasza GoTReX (#163446) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha a garázsos tankokra gondolsz, akkor az nem xvm. Aslain modpackben benne van ez de nem vagyok gépnél nem tudom mi a neve, de én is használom...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.