Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162301) Jag válasza zodo (#162295) üzenetére


Jag
senior tag

Az a hatalmas poén, hogy a saját profilt oldalra visz?

(#162302) zodo válasza Enter65 (#162298) üzenetére


zodo
nagyúr

Olyan nem lesz, ne várd! :N
Asia és Amerikai szerveren van húsvéti küldi, nálunk még az se és azok sem ilyen nagyságrendű ajándékokat rejtenek amiért még melózni is kell.

(#162301) Jag

Most hogy lelőtted a poént, igen!
Ha rajtam múlt volna, mára kivettem volna a gold lőszert úgy hogy ha azzal tűzzel akkor a löveg köpjön ki egy "l2p noob" buborék üzenetet. ;]

(#162303) Enter65 válasza zodo (#162302) üzenetére


Enter65
senior tag

Pedig biztam benned, hogy találsz valami hasonlót. :K De ha nem, hát nem.. :O

(#162304) adamgreen


adamgreen
senior tag

AMX 1357 sima a shopban

[link]

:Y

(#162305) zodo


zodo
nagyúr

Áprilisi ajánlatok / Tiger Day Mission 26 - 30-ig korábbi találgatásokhoz.....

Ugyanaz lesz mint a múltkori "Black Panther" csak most a Tiger nevűek játszanak.
Lengyel hírforrás: yt videó

(#162306) Jokerdapro válasza zodo (#162305) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát ez elég harmatos... :( Bíztam valami kicsit jobb küldiben.

(#162307) Skyhunter válasza adamgreen (#162304) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tyű, mióta várok erre. :)

Festésen kívül van vmi különbség a "sima" és a "GF" verzió között?

(#162308) Czmorek válasza adamgreen (#162304) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Pont akartam kérdezni, hogy mi a f@sz ez, mindenhol ezek rohangásznak.

(#162309) Drenadar válasza Czmorek (#162308) üzenetére


Drenadar
veterán

pedig nagyon fun kis tank :)

(#162310) MaximPeti


MaximPeti
csendes tag

Hol van ez az ajándék camo, amit a WG adott? Sehol nem találom.

[ Szerkesztve ]

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#162311) Imilenni válasza MaximPeti (#162310) üzenetére


Imilenni
addikt

Olvasd át jobban! Amíg nincs legalább egy IS-7 a garázsodban, nem kapod meg. :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#162312) Czmorek válasza Imilenni (#162311) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nem lehet, hogy arra a nemzetre adja meg amivel 'megcsináltad'?

Nekem a franciáknál van egy hasonló festésem csak nyáriba. Nemtudom, hogy valaha vettem-e hasonlót.

(#162313) Plasticbomb válasza Zolee_70 (#162272) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Teljesen felesleges most ezen csodálkozni, kis tier amúgy sem szólt arról, hogy hosszúak és/vagy élvezetesek a csaták, de most a hülye nyerjlaptopotprocit küldetés miatt ráadásul tele van botmódban berohanó gyökérrel is.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162314) Czmorek válasza Plasticbomb (#162313) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Néha a személyes küldetések is arról szólnak, hogy rohanj be és próbáld meg túlélni kb.

(#162315) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A wargaming-nek melyik az az e-mail címe ahová kell írni ha fel akarok nyomni valakit? Még nem csináltam ilyet de egy féreg annyira felbaszott, hogy most megéri az a pár felesleges sor.

(#162316) wwenigma válasza ddt500hu (#162315) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ticketet lehet nyitni rá, de azt fogják válaszolni "Köszönjók a visszajelzésed de a jatekon belüli jelentés lehetőségét kell használnod. Ezek mellett tovabbi lépéseket foganatositottunk, de legkozelebb kérlek jatekon belul jelentsd."

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162317) istvansebok válasza ddt500hu (#162251) üzenetére


istvansebok
tag

Hát ez nem segített ugyanúgy kilép még mindig csata után.

(#162318) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

LT küldik miatt melyik éri meg jobban?

ELC EVEN 90 (ha lesz valamikor a boltban)

vagy

AMX 13 57

:R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#162319) ddt500hu válasza istvansebok (#162317) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én 3-4x kitöröltem (mert visszajön) aztán most éppen jó. Úgy 12 csata óta nem lépett ki.

(#162320) jano_77


jano_77
nagyúr

meg tudja mondani nekem vki, hogy twitch -re regisztráláskor miért szopat a rendszer, hogy töltsem ki rendesen a CAPTCHA-t mikor csak pipálni kell, hogy Nem vagyok robot!? :W Nem enged tovább lépni ez a szar. :(
Nézném a wotinfo-s közvetítést, de nem tudok csatlakozni :F
Amúgy nem kellett volna már elkezdődnie!? 16:15

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162321) kchryss válasza jano_77 (#162320) üzenetére


kchryss
addikt

Ha csak nézni akarod nem feltétel a regisztráció.
Én is utálom ezeket a CAPTCHA-kat, de pár próbálkozás után ki szoktam tudni tölteni úgy hogy továbbengedjen. :)

[ Szerkesztve ]

(#162322) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Ha a 13 57-ből megveszed a Supreme-t, akkor Bondért vásárolható fejlesztett szellőzést adnak a csomagban?

(#162323) jr1994 válasza Czmorek (#162322) üzenetére


jr1994
addikt

Biztosan nem.

Ha azt adnák, megvennéd?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162324) Czmorek válasza jr1994 (#162323) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Kíváncsi vagyok, de most megnéztem az angol elnevezéseket, szerintem nem az. Ez az Improved szó volt nekem furcsa az elején.
Én meg magyar klienst használok.

Ezen el kellene gondolkozom kicsit, hogy ha azzal adnák megvenném-e. Ha nem lenne rajta alapból biztos másra raknám amúgy :D

[ Szerkesztve ]

(#162325) ooloo


ooloo
őstag

Az AMX 13 57 majdnem használhatatlanná teszi a játékot ... :Y honnan van ennyi ... a fényre jönnek ? :DDD

És az a jellegzetes hang , ahogy "géppuskázik" .. mintha a böllér húzna egyet az acélon . Ez még az arty-nál is rosszabb ... ;] És sajnos a legtöbbe tapasztalt játékos ül . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162326) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok !
Bocs hogy ide írok de ez a játék eddig se volt a szívem csücske,de most már ez több a soknál.
Állandóan nagyobb tir,legalább 2 tirrel,senkit nem tudok átlőni,csak is az arany lőszer a fontos,meg a fejlesztés,meg a ARANY vásárlása.
Hát köszönőm de nem,egy petákot sem költök rá az biztos,előbb teszem tönkre ezt a nyomorék semmire nem való játékot,csak is a pénzre megy,semmi más nem számít.
Bocs mindenkitől,de már tarthatatlan állapot számomra,normálisat nem lehet vele játszani ahol nyerek is,vagy legalább egy értelmeset sebezhetnék.
:R

NAGYPAPA

(#162327) xAttilax válasza Indian74 (#162326) üzenetére


xAttilax
őstag

Tier IX vagy X és persze értelmes tankokkal.
Ilyen sajnos mostanában a játék, a WG nagyon rossz irányba vitte, retek MM, OP szar új tankok, hogy a régiekkel ne tudj érvényesülni... stb
ez van sajnos, de szerencsére ez csak egy játék, ha nem tetszik akkor kell keresni másikat és ha sokan fogják így gondolni majd a WG is lépni fog ha nem akarnak komolyabb visszaesést.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#162328) Plasticbomb válasza ooloo (#162325) üzenetére


Plasticbomb
addikt

No, csak eldöntöttem, én is megveszem.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162329) ako001 válasza Plasticbomb (#162328) üzenetére


ako001
aktív tag

Szintén beruhàztam egyre:-DD
Mókàs kis szerkezet:-D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#162330) ooloo válasza Plasticbomb (#162328) üzenetére


ooloo
őstag

Áááá... hagyd . Nem mindenki tud vele játszani . :P

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162331) ooloo válasza Indian74 (#162326) üzenetére


ooloo
őstag

Miért tennéd le a lantot ? Ez ám a kihívás... mutasd meg nekik , hogy ennél többre vagy képes ! A gyengék feladják... ne légy gyenge !

Én is nagyon sok "pofont" kaptam az alatt az 1 év alatt , amióta játszok . Engem is folyton két tier-rel feljebb dobál . És ?

Egy kis lelkesítés... Prolongálva .

Panzerlied Magyar felirattal.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162332) Drenadar válasza ooloo (#162331) üzenetére


Drenadar
veterán

én nagyon rég nem játszottam a játékkal... régen ha magasabb tierbe kerültem örültem neki, mert úgy több hpt lehet lelőni, gyenge pont becéloz sebez örül... de most ahogy játszom vele tök esélytelen biztonságos távolságból gyenge pontokat lőni... :( szana szét szór minden cső...

(#162333) ooloo válasza Drenadar (#162332) üzenetére


ooloo
őstag

A Német ágyúk pontosak ... de ennyi .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162334) xAttilax válasza ooloo (#162331) üzenetére


xAttilax
őstag

mert ez játék és élvezni kéne, de ki a f*szom élvezi, hogy mindig alul van ha éppen nem IX vagy X-et játszik?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#162335) Drenadar válasza xAttilax (#162334) üzenetére


Drenadar
veterán

de itt nem arról kellene szólnia, hogy alul vagy felül vagy, hanem hogy mit csinálsz közben... ha jó a tankod és ismered akkor ki fogod tudni találni hogy hogyan csessz ki egy Maus-al is...

(#162336) ooloo válasza xAttilax (#162334) üzenetére


ooloo
őstag

Nem görcsölni kell , hanem tanulni a hibákból . Csiszolni , tökéletesíteni a játékbeli tudásunkat .

Nekem is vannak 10 es tankjaim , de eszembe nem jutna feljebb "menekülni" 8 as tier- ből , mert nem megy a játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162337) kchryss válasza Plasticbomb (#162328) üzenetére


kchryss
addikt

A tervek szerint idén az összes tier limites tankot át fogják dolgozni nem limitessé. Szóval elég nagy zsákbamacska most limites tankot venni. Ki tudja milyen lesz pár hónap múlva.

(#162338) zozyk válasza kchryss (#162337) üzenetére


zozyk
addikt

A 13 57 nem limites.

(#162339) Enter65 válasza kchryss (#162337) üzenetére


Enter65
senior tag

Ezzel nem lenne semmi gond, ha adnak mellé átütést is! Nem hinném, hogy egy E25 kontra E75 nyerő lenne. (Szegény E75 :DDD )

(#162340) ollie válasza Carasc0 (#162318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Spotolni az ELC jobb, sebezni a másik.

***

(#162341) kchryss válasza zozyk (#162338) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor nem szóltam. Nekem úgy rémlett limites. :)
Így viszont jó vétel. Erős tank a szintjén. Régebben 8-as 10-es csatákban ment és ehhez volt egyensúlyozva, a light-ok mm változása óta viszont 7-9-es csatákban megy változatlan paraméterekkel mivel a prém lightokat nem nerfelték.

(#162342) ollie válasza Czmorek (#162322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Improved Ventillation az a sima venti, a bondért vehető a Venting System néven fut.

***

(#162343) ollie válasza kchryss (#162341) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 13 57 a saját tierjében erősebb szerintem, mint az ELC.

13 57: 720 sebzés egy clippel, 7mp alatt, tier 7-ben, reload kb 15mp, aiming time lényegesen jobb, de nem sokat számít, mert csak közelről tudod kihasználni a clippet, az 1mp-s reload miatt
ELC: 660 sebzés egy clippel, 5mp alatt, tier 8-ban, reload kb 30mp, dispersion egy kicsit jobb

Spot távolság kb egyforma a kettőnél, kamója lényegesen jobb az ELC-nek. Szerintem a magasabb szintű light küldikhez, ahol a spot a lényeg, az ELC lényegesen jobb (T55A és Obj260), de ahol sebezni kell, ott problémás.

[ Szerkesztve ]

***

(#162344) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Hozza a pénzt szépen a 13 57. 50-60e kreditet csatánként.
Fun faktor is megvan. :D

(#162345) xAttilax válasza Czmorek (#162344) üzenetére


xAttilax
őstag

mivel hoz neked 50-60K csatát egy tier 7-es tank átlagban? 3000 spotolsz mindig és lősz mellé 2k-t? :F

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#162346) jr1994 válasza ollie (#162343) üzenetére


jr1994
addikt

13 57-nél vigyázni kell mert kevés a lőszer. Pont ma néztem Mailandtól egy csatát amiben ő is megjárta :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162347) Czmorek válasza xAttilax (#162345) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Prém fiók, spot nem jellemző, de elég hozzá 1k-1,4k dmg-et lőni.

(#162348) jimmy74


jimmy74
őstag

Mi a fa@??
Megint egy új prém tank?amx13-57...
Atyám ez a wg mennyire csóró...
Akkor még várható hogy lesz egy Amx 13-120 meg egy 13-155..?!

WoT:jimmbo

(#162349) Czmorek válasza jimmy74 (#162348) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Arty ágyús Light :D

(#162350) xAttilax válasza Czmorek (#162347) üzenetére


xAttilax
őstag

ne mondj már ilyeneket, :DDD sokan megeszik és megveszik azt csodálkoznak, hogy átlagban nem hogy 50k nem fog jönni de még 30 se :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.