Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162201) Zolee_70 válasza Mynock (#162191) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Amióta az Avast megvette a CCleaner-t, kérés nélkül telepíti az Avast-ot. Sajnos Malware lett a CCleaner....én már leszedtem.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#162202) Mynock válasza Zolee_70 (#162201) üzenetére


Mynock
tag

Ha megvette az már egyenlő,hogy rossz is?Legfeljebb kipróbálom a adwcleanert...

[ Szerkesztve ]

(#162203) #77646080 válasza Mynock (#162196) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezt nem vonom kétségbe. Csak a kategorikus elutasítás miatt írtam a választ.

(#162204) #77646080 válasza Zolee_70 (#162201) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam nem történt ilyen kérés nélküli telepítés. Volt választóablak, ahol ki lehetett venni a pipát. Ki is vágnám azonnal, ha jóváhagyás nélkül telepitene ilyesmit.

(#162205) kchryss válasza Mynock (#162199) üzenetére


kchryss
addikt

Célkereszt modok szokták szerintem a legtöbb fagyást okozni. Szóval esélyes, hogy a Harpoon miatt van. Töröld azt az egy modot és kiderül.

(#162201) @Zolee_70:
Nálam nem telepített semmit kérdés nélkül és így nem is raktam fel vele semmi mást.

(#162206) Mynock válasza kchryss (#162205) üzenetére


Mynock
tag

Igen a Harpoon volt a ludas.Kár pedig tetszett,de sajna így lekellett cserélnem :((

(#162207) fradi81 válasza zodo (#162186) üzenetére


fradi81
veterán

Játék közben érdemes nézni az infókat, és akkor tudnád mitől esik le az fps, elvileg amelyik érték határon van az a gyenge láncszem, talán még a vram is lehet. A képen látszik az ultra már biztosan sok neki. A te monitorod képe is el szokott menni néha?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#162208) jano_77 válasza Mynock (#162206) üzenetére


jano_77
nagyúr

Próbáld ki a Typen2 célkeresztet! Azt használom nagyon régóta és szerintem az egyik letisztultabb, legátláthatóbb és mégis informatív célzó mod!

Mai csak light-oztam és azt kell mondjam, hogy nem ment rosszul ma sem. Ha kicsit a szerencse és a WG is mellém áll - csapat osztás terén a WG - akkor ma meglehetett volna ismét a 8K sebzéses Obj.260 LT-15 küldetés. Prohorovkára dobott a rendszer - mondom itt az alkalom - és be is írtam, hogy megyek az 1 vonalra a spot bokorba, jöjjenek fedezni, lőni! Erre elment 2 tankon kívül mindenki a hegy irányába! Fasza. :W

kis ELC EVEN90 azt kell mondjam, hogy nagyon jó vétel volt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Anno, mikor felröppent a hír, hogy jön - látva az adatait - nem voltam elájulva és nem is vettem meg első körben, de aztán látva csatákban, mégis csak. Megérte. Hatalmas FUN vele menni, mikor elgurulnak mellettem és nem vesznek észre. Csak kellene legalább egyszer egy olyan csapat, ahol lőnek is az enemyre! :U

WG mekkora franc megint ezzel a legénység át/képzési akcióval! Csak a goldért 100%os képzés lesz akciós, a többi, ami kredites az NEM. Mondjuk engem pont csak a goldos érdekel, de tudom, hogy sokan csak kreditet hajlandóak áldozni az át vagy kiképzésre. Gondoltam megírom, hogy erre jó ha figyeltek. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162209) ooloo válasza Dr.Én (#162167) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Nem szégyen ... sőt !! Abból is tanul az ember , de már untam , hogy vagy az ellenfélnél voltak zömében a jó játékosok és papírforma szerint kikaptunk de cefetül . Vagy az én csapatomban voltak a "pengék" , és mire odaértem , hogy a csövem elé került valaki , már gyakorlatilag vége volt a csatának ... Szerintem sokan beléptek , akik több hónapja vagy évek óta nem játszottak a játékkal .

Gondoltam hagyom a 8 as tiert , és húzom a JPanther...

:DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162210) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

jott egy email ami a warships-et ajanlgatja, es ha csinalok vele 5 csatat akkor egy het premiummal jar, vajon ezt a wot-ban is megkapom?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#162211) kchryss válasza BÁ Nutrition (#162210) üzenetére


kchryss
addikt

Igen megkapod, wot, warplanes és warships mindegyikére egyformán érvényes a prém fiók.
(Wot-ban és warplanes-ben az arany is közös, a warships-ben viszont dublon van arany helyett.)

(#162212) zozyk


zozyk
addikt

Ki szereti a TWD sorozatot? :B

(#162213) Dr.Én válasza ooloo (#162209) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ilyen csaták mindig lesznek sajnos, nem tudunk vele mit csinálni...sokat jártam én is és pontosan azt mondom amit te, tanulni kell belőle...
nekem is meg vannak a megszokott helyek ahova mindig beállok, vagy elindulok csata elején...vagy be jön vag y nem... :D
Szép eredmény, gratulálok!!! :C :C :C

WOT: kissio

(#162214) BÁ Nutrition válasza kchryss (#162211) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkor megeri letolteni es menni 5 kort :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#162215) zodo válasza fradi81 (#162207) üzenetére


zodo
nagyúr

60 körüli fps-el nincs is nagy dráma.
Eddig sem ment full grafikán most sem vártam csodát.
Ami zavaró hogy ~ 2 perc míg bejutok a garázsba mert pl.: a "betöltés ... kérlek várj " képernyőn kb. a "j" betű magasságában leáll a töltés jelző csík cirka 30 mp-re aztán hirtelen a jelszó beíró felületen vagyok.

Próbálgatom az amd driver beállításait is és játékon belülieket is variálni.
Monitor képe még nem ment el max. egy-egy pályán "mintha az eget zoomolva képet látnék" valami fehéres képernyő 1-2 mp-ig aztán már jó vagy képi akadás szintén 1 mp körüli de megy tovább, mindezt egy-egy beállítás alkalmazásakor.

Most vissza tettem a HD kliens mivel azzal is kb ugyanaz tudta a gép mint SD-el és tovább próbálkozok a finom hangolással.

(#162216) joergie


joergie
őstag

Nem tudtok valami "jó" e-sport gamer szoba stb akármi helyet pesten, ahol legalább megnézhetném, milyen a játék ezzel az új grafikával? Itthon eléggé spártaiak a körülmények, úgymond :DDD
Igen tudom nézzem meg youtubeon vagy streamen, de azért az más.

(#162212) zozyk: ez jó cucc :D Az új orbános bödöcs videóból(vagy úgy általában bödöcstől) gondoltam pár hangot összevágni a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#162217) Tarill


Tarill
őstag

Kaptam egy 30% kedvezmény kupont a tankoshoz is meg a repülőshöz is csak az a szánalmas hogy semmire nem használható fel ami limited, akciós vagy bundle a shop 80%-a kiesett. Bekaphatják tövig, inkább ne adtak volna semmit. Ezt a supportnak is meg fogom írni

(#162218) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#162214) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerintem siman megeri. 😃 Nem nagy kihivas tier I-ben az 5 menet, raadasul meg lehet, hogy kedvet is kapsz hozza. En novemberben regisztraltam es nagyon tetszik, foleg, hogy a premium is parhuzamosan fut. Igy amikor itt elegem van, leteszem a tankokat par napra pl. es a hajokkal megyek, de nem kulon penzert. :) Amugy is jo, hogy ott sokkal kevesbe mergezett a kozosseg, nincs verbalis agresszio es frusztralt balfekek tomege. :D

(#162219) #77646080 válasza Tarill (#162217) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ja-ja, ezt "ügyesen" kitalálták. Jobb híján prémiumot vettem, az nálam úgyis alap, hogy azzal toljam.

[ Szerkesztve ]

(#162220) Puculo válasza zozyk (#162212) üzenetére


Puculo
aktív tag

Bocs hogy ennyire láma vagyok, de nem tudtam értelmezni hogy mi az amit szeretni kellene. :F

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#162221) zozyk válasza Puculo (#162220) üzenetére


zozyk
addikt

Spotjelző.
The Walking Dead -> Negan fütyörészése...
Ezek szerint nem szereted. :)

Más téma:
Mindenkinek kitartást a hétvégéhez, csodálatos a játékosfelhozatal...
Utálom a győzelemhez kötött küldiket. :(

[ Szerkesztve ]

(#162222) Plasticbomb válasza zozyk (#162221) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én se ismerem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162223) zozyk


zozyk
addikt

Aki használta régebben a vBAddict programját az ADU-t, és szereti nézegetni, esetleg elemezgetni az adatokat, annak van egy másik program, ami elég jónak tűnik. Wot numbers
Szép, színes-szagos programocska, garázzsal szinkronizálható tanklistával, stb,stb,stb...

[ Szerkesztve ]

(#162224) jimmy74


jimmy74
őstag

végre megvan...

ez adta:

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#162225) jr1994 válasza jimmy74 (#162224) üzenetére


jr1994
addikt

Grat! Ideje volt ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162226) ddt500hu válasza jimmy74 (#162224) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#162227) Dr.Én válasza jimmy74 (#162224) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratulálok!!! :C :C :C
:R :R

WOT: kissio

(#162228) Enter65 válasza jimmy74 (#162224) üzenetére


Enter65
senior tag

Grat hozzá! :R

(#162229) Drenadar válasza jimmy74 (#162224) üzenetére


Drenadar
veterán

Gratula :) ehhez már tényleg teljesítmény kell nem bohóckodás a játékban, igaz? :)

(#162230) stork13 válasza zozyk (#162223) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszi!

ADU-t már nem bírtam életre kelteni. Feltölteni a repleyeket feltöltötte, de .dat fájlokkal már nem csinált semmit és stat része sem ment.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#162231) TOTAL LOKI válasza BÁ Nutrition (#162210) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

A WoT-os email címmel belehet jelentkezni, vagy itt újra regelni kell?

TL

(#162232) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát én nem szoktam szidni a játékot de most elmehet a ku..a anyjába!! Elkezdek ma játszani lemegy az első 4 csata minden rendben. Aztán onnantól minden csata vége után kilép a játékból!!! Újraindítottam a gépet semmi változás!
4 csata után! Mert ha modolok, patch-lek azt mondom oké valami elbaszódott de nem csináltam semmit!! :Y :W
Mindenesetre áthelyeztem a replay-ket máshová mert majdnem 5000db volt a mappába. Hátha az a baja.

[ Szerkesztve ]

(#162233) ddt500hu válasza ddt500hu (#162232) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lehet csak ez volt a gond. Azóta jó. :U

(#162234) jimmy74


jimmy74
őstag

thx all!
késő kezdtem a küldiket csinálni elég is egy darabig már hányingerem volt :D

WoT:jimmbo

(#162235) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem. Megint kidobott. Lement 3 csata rendben aztán go asztal. :W

(#162236) csaabz


csaabz
őstag

Mióta kijött az 1.0, minden csatában ammo rack sérülést kapok, pedig tudják a töltőim a safe stowage-t.
:F :W

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#162237) Greentea válasza csaabz (#162236) üzenetére


Greentea
senior tag

Kicsit túlzónak érzem azért a minden csatát :D Elég sok papír tankkal játszom, én nem vettem észre, hogy több sérülést kapnék.
Mivel kapsz ennyit?

2x2 néha 5

(#162238) fradi81 válasza csaabz (#162236) üzenetére


fradi81
veterán

Jöhetnek ezek a visszajátszások, valaki majd kielemzi miért :)

moto g72, Ninebot d28e

(#162239) Imilenni


Imilenni
addikt

Egyszer kérem csak el az utolsó ellenfelet, persze hogy az idióta csapattárs direkt megakar benne akadályozni, senkise mondja hogy az IS7-re lőtt...
Az ilyen barmok minek játszanak? :W
Az M40 lőtt.

(Egyébként meglett, de akkor is..........)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#162240) kchryss válasza TOTAL LOKI (#162231) üzenetére


kchryss
addikt

Természetesen akkor lesz közös a prém fiók ha ugyanazzal a fiókkal játszol a warships-ben is mint wot-ban. Szóval igen, a wot-os email-lel és jelszóval kell bejelentkezni, ha másik reg-et csinálnál neki akkor csak ott kapnád meg az 1 hét prémet. Érdemes az összes wargaming játékhoz ugyanazt a fiókot használni.

(#162224) @jimmy74: Grat!

[ Szerkesztve ]

(#162241) Jokerdapro válasza #77646080 (#162218) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jaja jó dolog hogy a hajókázással le tudja az ember ereszteni a tankos fáradt gőzt. :)

(#162242) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem vettek észre, vagy 5 percig az ellenséges tankok között voltam. :D

Na jó, nem 5 perc, kb 3 inkább.

[ Szerkesztve ]

***

(#162243) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Újratelepítettem. 4 csata múlva megint elkezd kidobálni. :DDD Dögölj meg wg. :C

(#162244) zodo válasza ollie (#162242) üzenetére


zodo
nagyúr

Grat!
Ilyenkor érzem azt hogy teljesen feleslegessek medekre a látótávolság növelő képességek.
Értem hogy light és bokor meg álca festés, álca képességgel de 100 méterről vegyük már észre. :D

(#162245) Zolee_70 válasza ddt500hu (#162243) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Miért gondolod, hogy nem a te gépeddel van valami gáz? Sokan játszanak, (itt a fórumon is), csak téged dobál. Vagy nem? Van még valaki?

Nekünk itthon 2 gépen van fenn (egy Intel és egy Ryzen konfig , mindkettő GTX 1050Ti-vel és 16-16 GB RAM-al), mindkettőn kitűnően fut a WOT, Aslain módpack-ből felmodolva. +60fps, a csata elején benn vagyunk.

Semmi panaszom nincs a játékra technikailag.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#162246) Puculo


Puculo
aktív tag


Ha valaki szeretne egy jó könyvet kikapcsolódásként, tudom ajánlani.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#162247) ddt500hu válasza zodo (#162244) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem felesleges. Egy bokorban álló light-ot csak a közelségi fedezi fel.

(#162248) kchryss válasza Zolee_70 (#162245) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsés vagy. Nagyon sokaknak összeomlik a játék általában csata betöltésnél vagy csata végén: [link]

(#162249) Zolee_70 válasza kchryss (#162248) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mea culpa...tényleg mákom van...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#162250) jr1994


jr1994
addikt

De jó lenne ha tudnék játszani és le tudnám hozni az ilyen csatákat :(((

IS-M, Borsig és egy 261 maradt, mindhárom egylövéses...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.