Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162051) jano_77 válasza galervin93 (#162049) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy Te voltál az egyik Erlenbergi csatámban T57 heavy-vel!?
Na jó nem, mert ott a srác szintén T57 heavy-vel lőtt 1x-et és 3 átütője volt. Ha jól emlékszem (nagyra nyitottam a szám, mert LILA volt a srác!)

Ismeri vki esetleg az alábbi véglényt?


Amennyiben igen, üzenem Neki, hogy NE találkozzunk többet csatában - főként ne azonos csapatban - mert tuti hogy Vele kezdem az öldöklést! (még akkor is ha kibannolnak miatta!
Ez a nyomoronc féreg - nem tudok rá mást mondani sajnos - hazánk fia Prohorovkán T92-el voltam és csata elején beírtam, hogy megyek a 0-ás sorra a spot bokorba és fedezzenek. El is indultam, utánam a vízözön, jaaa nem a full team, és köztük ez a mocsári zsurló - most lehet megsértem a növényt - SPIC-el. Én értem oda előbb és mér menet közben oda felé rám lőtt, de ez még szerencsémre lepattant. Bokorba befészkeltem magam, jön utánam, de felspottolták és kapott is rögtön pár lövést. Elfutott, de futtában még 1x rám lőtt, de ez már sebzett is! Mondom mi a retek van takony? Sorry! 2x egymás után véletlenül!? Egyértelmű volt, hogy azért lőtt meg a nyominger, mert oda akart jönni Ő is, de gyorsabb voltam! Hogy lehetnek ilyen - most inkább már nem is írom le mire gondolok, mert így is lehet megint pihi lesz - a játékban?!? :W :o
Az ilyeneknek kellene azonnali és végleges ban-t adni!

Amúgy nem ment ma sem rosszul. Spot küldit próbáltam volna teljesíteni, de még csak a közelébe sem jutottam a 8K kombináltnak sajnos. :( Ez lesz az egyik, amibe beleőszülök.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162052) kchryss


kchryss
addikt

Egyébként megtette a sok tv reklám és az 1.0 érkezése a hatását. Ma 3 egymást követő csatám kezdődött úgy, hogy valaki beírta "van magyar?". Mindegyikük pár ezer csatás játékos volt 8-as prém tankban. Jön az utánpótlás. :)

(#162053) BÁ Nutrition válasza kchryss (#162052) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mondjuk 1.0ban meg nem valoszinu a tobbezer csata talan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#162054) galervin93 válasza notika77 (#162050) üzenetére


galervin93
őstag

Jahogyne. Egy 130 mm-es gránátot megfog, zsír.

BÁ Nutrition
"...sok tv reklám és az 1.0 érkezése..."

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#162055) adamgreen


adamgreen
senior tag

Megjött az első micropatch

[link]

Modokat pakolászni kell ide oda :)

(#162056) adamgreen


adamgreen
senior tag

És Április 1 vasárnaptól Top of the Tree T-100 LT ruszki vonal.

[link]

:)

(#162057) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban bíztam, azt hittem, hogy az 1.0-al az ILYEN titkos pozíciók megszűnnek végre!?
Amúgy ezekre hogy jönnek rá emberkék? Mást sem csinálnak csak gyakorlóba végig nézik az összes mapot cm-ről cm-re, hogy hol lehet feljutni vmi extra helyre!? Ahelyett, hogy játszanának. :F

(#162056) adamgreen: pont most akartam azt is linkelni, de láttam, hogy gyorsabb voltál. ;) Ez most nagyon jól jön nekem, végre egy TOTT, amit rendesen ki tudok használni. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162058) h1mpi válasza jano_77 (#162057) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze idegesítő de szerintem ez is egy fun faktor, hogy ezeket megtaláld :))

Én tegnap vettem észre hogy Ruinbergen van egy beugró rész ahova fel is lehet menni sportolni mező lévő tankokat azt pl. hogy elég fontos kulcspozíció lesz a jövőben

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162059) #77646080 válasza jano_77 (#162057) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem játék helyett, hanem annak részeként fedezik fel a boost-lehetőséget. :)

(#162060) jano_77 válasza #77646080 (#162059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne mond nekem, hogy ezen helyek keresése mellett még tevékenyen részese tud lenni a csatának!? Kérlek ne nevettess. Vagy csatázik vagy az ilyen titkos helyeket, pozíciókat keresgéli. Kettő együtt szerintem kizárt.

H1mpi: Ruinbergen hol is van ez a pozíció? :F ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162061) h1mpi válasza jano_77 (#162060) üzenetére


h1mpi
nagyúr

itt van :)

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162062) #77646080 válasza jano_77 (#162060) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nevettetni nem szeretnélek. Kérdeztél s úgy érzem, tisztességes módon válaszoltam neked. A gyakorlóban történő felfedezés éppen úgy a játék része, mint amikor csata közben a szakasztársad, klántársad (Erődön, elörenyomuláson, CW-n) felhívja a figyelmedet, hogy érdekességet talált (akár másik játékos mozgását követve, akár maga kipróbálva valamit). Nálunk a klán élet része a közös gyakorlózás, ami nem hogy a játék róvására megy (miként azt tévesen feltételezted :U ), hanem éppen a javát szolgálja. Akár a boost pozíciók felkutatásával, ami csak egy példa.

Azért, mert te ezeket nem vagy képes átgondolni (sőt, ha valaki megírja neked, még rá is teszel egy lapáttal... "bölcs" dolog tőled...), még ezek létező és hasznos dolgok. Ha nem tetszik, ugord át a témát, de annak semmi értelme, hogy ha választ kapsz és makacsul elutasítod, mert nem a te szád íze szerint van.

Családapaként, felnőtt emberként már csak jó lenne, ha volna beleérző képességed, toleranciád és végre nyitott szemmel járnál.

(#162063) Jag válasza h1mpi (#162058) üzenetére


Jag
senior tag

Dakillzor meg egy klantarsa mentek oda fel ket 5A-val. Gyakorlatilag azzal megnyertek a csatat.
Az egy problemas hely.

Aztan azt neztek, hogy a mezorol fel lehet e oda szembol valamivel ugratni. Amig neztem, semmi hasznalhatoval nem sikerult, igy sztem, ha oda egy tornyos jobb jatekos felmegy, gyakorlatilag bukta az ellen azt az egesz odalt.

(#162064) jano_77 válasza #77646080 (#162062) üzenetére


jano_77
nagyúr

Atya ég! Most jól érzem besértődtél!? Na ne már. Én nem bántásból írtam a nevettetést! Lehet a smile lemaradt a mondat végéről, de nemár, hogy ilyenen besértődünk! ;)
Nyilván elfogadom, amit mondasz, még akkor is ha nem értek vele egyet. Amúgy én nem azt írtam, hogy a klános gyakorlónak nincs, nem látom értelmét, hanem annak, hogy bemenjek 2-3 emberrel gyakorlóba csak azért, hogy ilyen helyeket keressek.
Én kérek elnézést Tőled, ha félreérthető voltam és ezzel megbántottalak - NEM volt szándékomban.
Remélem nincs harag. ;) :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162065) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Mivel más szűk keresztmetszeten nem tudok változtatni, újratelepítem a gépem egy SSD meghajtóra. Egy 128 GB-os SSD-re felmegy a WOT (40 GB) és a Windows (40 GB). A maradék hely elég lesz a hosszabb távú biztonságos üzemeléshez?

A másik kérdésem a Win telepítésével kapcsolatos. Olvasgattam, hogy milyen beállításokat kell elvégezni a biosban és a registryben, de ezek mind elég régi cikkek voltak (2014-15). Az akkori metódus még ma is áll? Vagy van valami tuti (és friss) leírás valahol?

Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162066) #77646080 válasza jano_77 (#162064) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ehh, még korán van (éjjel sokáig tankoztam :) ), nyilván érdemes lenne betolni egy kávét és utána fórumozni.

Mondjuk, az a smiley, ami lemaradt, sokat segített volna a kába fejű értelmezésemben. :D No mindegy, én kérek pardont, tényleg nem értettem meg a posztot. De már tisztul a kép. :)

(#162067) Jokerdapro válasza Jag (#162063) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jó gondolom hogy az bent a házaknál van ugye? Talán mintha lenne egy videó is erről hogy Dakillzor röhög hogy mekkora op a hely. :DD

Szerk.: Lacibácsi ssd-nél ~10% szabad hely kell hogy minden oké legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#162068) e-newsee válasza zozyk (#162021) üzenetére


e-newsee
addikt

Amúgy én nem szeretem a fórum telós felületét, úgyhogy ott is a teljes verziót használom. Ott meg van gomb. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#162069) Barret001 válasza jano_77 (#162051) üzenetére


Barret001
addikt

Mi a gond vele? Szépen fejlődik!

(#162070) jano_77 válasza lacibacsi (#162065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam speciel pont így néz ki és nincs semmi gondom - pontosítok, csak 120 GB-s az SSD. (Kopp Kopp Kopp)

(#162068) e-newsee: pontosan én is így használom, ezért nem is értettem, hogy több embernek is miért okoz gondot linket beszúrni mobilról! De akkor valszeg azért, mert Ők a mobilos nézetet használják és ott ez hiányzik. :B

(#162069) Barret001: elég kimerítően leírtam, hogy mi a probléma, szerintem további magyarázatra nem szorul. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162071) jr1994 válasza Jag (#162063) üzenetére


jr1994
addikt

Még csak a screenshoton lévő minimapon láttam a helyet, de érdekesnek tűnik. Eddig meg az volt hogy délről teljesen felesleges kimenni a mezőre mert az északról sokkal előnyösebb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162072) ooloo válasza kirjak (#162046) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Már azt hittem a videokártyám haldoklik .

Köszönöm a megnyugtató választ ! :R

Kellemes napot .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162073) ballington


ballington
addikt

Obj 257-et oldalról hol kell célozni, hogy 260-as pennel sebzést érjen a találat?
M46-al 60 méterről nem tudtam belőni :(
Biztos én vagyok a láma. IS-7 hozzá képest egy Nashorn.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#162074) Jag válasza Jokerdapro (#162067) üzenetére


Jag
senior tag

Igen, delrol indulva egy gyorsabb heavy siman odaer. Meg akkor is jo lehet, ha egy ellenseges light bemegy az utcaba elotte. Idovel celszeru lesz eszakrol eleve oda fokuszalni, hatha lehet lancolni az oda igyekvoket.

Jr:
Eleg jol el lehet ott bujni, sokan mar oda menekulnek vegjateknal, eleg jol be lehet vedeni, mert zsakutca es ha kell fentrol lehet lefele puffogtatni.Par dmg meg kieshet onnan.

[ Szerkesztve ]

(#162075) Plasticbomb válasza jano_77 (#162047) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ehhez nálam még hozzáadódik, hogy nincs még hatodik érzék a legényeken, szal állandóan lesem, mikor fordul rám egy ágyú.:D Egyébként én is szeretem a kis dögöt, tiszta ninja tank. Van, hogy 3 light tank cikázik körülöttem, épp csak annyira mennek el, hogy kívül vannak a proxy spot területen, és nem tudnak felspottolni, én meg folyamatosan világítom őket. Gyakorlatilag nemsok ellenszer van a játékban ellene. Talán E25, de annak meg kisebb látótávja, illetve egy másik ELC 90en ami hasonlóan fejlett legényekkel van tele.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162076) jr1994 válasza ballington (#162073) üzenetére


jr1994
addikt

Szemből alváz, ha be van forgatva akkor a hozzád közelebbi felső front, illetve oldalt van egy simán lőhető sáv ezt meg tanks.gg-n meg tudod nézni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#162077) Yofej75 válasza kchryss (#162052) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Inkább ezt kérdezzék, minthogy elkezdjenek vitaminozni meg sziemkázni :DD Amúgy amióta nincs nálam telepítve xvm azóta én is csak az ilyen kérdésekből tudom megállapítani, hogy igen, van magyar :)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#162078) dokee78 válasza jano_77 (#162070) üzenetére


dokee78
félisten

Bocs kis OFF,de én is SSD-t veszek a napokban.

Rendszer+WoT elfér a 128 GB-on ugye?

(#162079) h1mpi válasza dokee78 (#162078) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem nagyon. 256-ost vegyél. Nekem a 128-as gyorsan tele lett.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162080) ballington válasza dokee78 (#162078) üzenetére


ballington
addikt

Azt hallottam, hogy amúgy is ssd-nél jobb, ha van rajta 30% tartalék. Persze nem jártam utána, hogy ez igaz-e, lehet, hogy csak szóbeszéd.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#162081) jano_77 válasza h1mpi (#162079) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az adatlapomon lévő 120 GB-os SSD van és a win+wot van rajta. Semmi gondom egyenlőre.
De azért majd ha hazaérek, rákukkantok. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#162082) palfitom válasza ballington (#162080) üzenetére


palfitom
félisten

10%-ot ajánlatos üresen hagyni.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#162083) lacibacsi válasza Jokerdapro (#162067) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! A 10% lehet partíció nélküli is, vagy formázott területnek kell lennie?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162084) hipó válasza dokee78 (#162078) üzenetére


hipó
tag

Ha spórolni akarsz, és nem nagyon telepítesz mást a 128-as SSD-re, akkor kényelmesen elfér, jelenleg én is így használom. Viszont szerintem is érdemesebb nagyobb SSD-be beruházni, más nagyobb program már nem fér rá úgy, hogy maradjon kb 15% szabad hely

(#162085) palfitom válasza hipó (#162084) üzenetére


palfitom
félisten

Évek óta 120-as SSD-t használok rendszernek, s kb. 60GB szabad helyem van rajta.
Szerintem nem indokolt a nagyobb, de ár-érték arányban jobbak a 240-250-esek.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#162086) ollie válasza lacibacsi (#162065) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit nem kell varázsolnod a registryben (se a BIOS-ban) a windows telepítéséhez és használatához.

***

(#162087) lacibacsi válasza ollie (#162086) üzenetére


lacibacsi
addikt

Oh! Köszönöm! Kicsit megijedtem, hogy jön a buhera...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#162088) h1mpi válasza palfitom (#162085) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az votl a baj, hogy az egyéb dolgok is a rendszer meghajtón kötnek ki. Képek, doksik, zene stb.. és emiatt tele lesz. Amikor cseréltem inkább a 256-ost vettem és nem kell állandóan ezen parázni.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162089) palfitom válasza h1mpi (#162088) üzenetére


palfitom
félisten

Nyilván, ehhez tudatosan kell használni a gépet.
Persze, ha van rá pénz, akkor egyértelműen a 250-es a javasolt, már csak a fajlagos ára miatt is...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#162090) dokee78 válasza h1mpi (#162079) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Max lesz csak a WoT az SSD-n.
240GB az már nekem kereten kívül esik.

Köszi mindenkinek! :K

(#162091) Jokerdapro válasza ballington (#162080) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Pedig járj utána, ~10% szabad hely kell az optimális működéshez.(olvastam egyik másik ssd-nél 7%ot is, bár az lehet marketing maszlag.) ;)

Szerk.: franc megelőztek...
Lacibácsi: nem kell neki külön partíció. :)+ szerk a formázás nem tudom kell e neki. :(

[ Szerkesztve ]

(#162092) zozyk


zozyk
addikt

Akinek megvan a kis ELC Even 90
Milyen felszereléssel használjátok?
Nekem eddig a Távcső,vert.stabi,célzásgyorsító volt, de az utóbbit lecseréltem ventire és a két legényke kapott BIA-t, a harmadik meg egy nyereményribi....eddig bevált. :) (na jó, magamhoz képest :B )

(#162093) Plasticbomb válasza zozyk (#162092) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162094) Grózi


Grózi
veterán

Sziasztok!
Az új 4K-s WOT-hoz kérnek tőle gépet,szóval az lenne a kérdésem hogy 4K-s felbontáshoz mennyi ram,milyen proci és vga ajánlott stabil 60 fps környékéhez?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#162095) Plasticbomb válasza Grózi (#162094) üzenetére


Plasticbomb
addikt

egy i5 elég wot 4khoz, ram legyen legalább 8GB vga viszont már érdekes. Pl a VEGA64em porbafojtva is hozza a 60 fps-t ultrán (néha beröccen a kép 45re, amikor sokminden történik), de ez a porba folytás tényleg azt jelenti, hogy a kártya alig fele teljesitményen pörög, az RX480 viszont 30-35FPS-t tud csak 4kban. Szal kb 1070(ti), vega56al elég kell legyél. Lényeges a VRAM mennyiség, 4khoz megeszik kb 4,3-5,6 GB VRAMot a játék. A VEGA64 kiengedve a gyeplőt olyan 85 FPS-re számolható stabilan.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162096) kchryss válasza h1mpi (#162058) üzenetére


kchryss
addikt

Erre a pozícióra gondolsz ruinbergen?: [link]
Tornyozós med-del elég op-nak tűnik.
Nem tudom, hogy ezeket a helyeket direkt rakják be vagy ennyire hülyék a pályatervezők. Úgy kommunikálják kifelé hogy harcolnak a boostok ellen és meg akarják szüntetni őket, de a gyakorlatban ez nem nagyon látszik. Kedvencem az volt amikor swampon láthatatlan falat raktak a középső domb köré, de véletlenül pont azon az egy kis ponton hagytak egy rést rajta ahol fel lehetett menni, így gyakorlatilag csak a lejövetelt nehezítették meg ...

(#162097) Grózi válasza Plasticbomb (#162095) üzenetére


Grózi
veterán

Mindenképp nvidia kari lesz,de azt gondoltam hogy egy 1060 6 gb elég.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#162098) Plasticbomb válasza Grózi (#162097) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Talán kompromisszumokkal. de azok inkább 1080p 1440p-re jók.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162099) kchryss válasza lacibacsi (#162065) üzenetére


kchryss
addikt

Pár napja raktam újra a Windowst. Ha segítség kell írj privátban.
64 bites win10-et raktam fel pendrive-ról uefi módban gpt partícióra. :)
Ha kell tudok adni legális lemezképfájlt amiben integrálva vannak a frissítések és le tudom írni hogy kell telepíteni pendrive-ról.

(#162100) CirrMee válasza zozyk (#162092) üzenetére


CirrMee
addikt

Részemről napszemcsi, álcaháló, meg stabilizátor. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.