Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#162151) Effen


Effen
csendes tag

Sziasztok!

Az új verzió nálatok is fagy?
Volt olyan hogy 1 csatából 3x lépett ki "videokártya illesztőprogram összeomlott" hibával.
Semmi más játék nem fagy a gépen.. Elég idegesítő így játszani. :W

(#162152) Sz.Miki válasza Effen (#162151) üzenetére


Sz.Miki
őstag

A videokártya összeomlott hiba, az általában nem a játék hibája miatt van, inkább driver vagy valamilyen hardver hiba okozza, pl ram, vagy vga hiba.

Köszönöm a válaszokat, nekem is a Löwe a szimpi, valószínű be is ruházok rá :) megnéztem pár videót is vele.

[ Szerkesztve ]

(#162153) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mi lehet a gond szerintetek , hogy friss telepítésnél kifagy a játék a betöltő képernyő alatt ? A null perces ssd-re raktam és egyszer sikerült elindítanom csökkentett módban azóta semmi .Semmi mod nincs fenn .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#162154) Sz.Miki válasza jozefgucci1 (#162153) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ha használsz Iobit termékeket akkor azokat szedd le. Régebben nekem az okozott fagyást rögtön betöltés után.

(#162155) xAttilax válasza jozefgucci1 (#162153) üzenetére


xAttilax
senior tag

szerintem, hogy nem a régi wot-os "barátiddal" próbálod indítani szakaszban :D :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#162156) palfitom válasza Sz.Miki (#162154) üzenetére


palfitom
félisten

Én mindig is használtam, sosem fagyott a WOT...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#162157) Sz.Miki válasza palfitom (#162156) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nyilván hardverkörnyezettől is függ meg a telepített többi szoftvertől is.

(#162158) Plasticbomb válasza jozefgucci1 (#162153) üzenetére


Plasticbomb
addikt

.log fájlokba nézz bele.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162159) ballington


ballington
addikt

Artis küldetésekhez ( egyelőre T28 HTC utolsó néhány küldi) kellene egy arti a következők közül:
Amit jelenleg meg tudnék venni:
- Lorr 155 51
- Hummel
- M44

Amik kéznél vannak:
- AMX 13 F3
- Grille
- SU-5 :P

Vagy megveszem a KV-2-öt és kigrindelem az S-51-et, ahonnan aztán tudnék tovább menni a többi szovjet arti felé, ha szeretnék :B

Annyi infó, hogy jelenleg nem egész 3M kreditem van, a Lorr 155 51 pedig 2,5M, tehát erre sajnálnám a keret nagy részét "eldobni"...max ha tényleg az lenne a legjobb választás.

Szerintetek?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#162160) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a Battle Royal mode olyan mint a PUGB, nagyon bejövős :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162161) Stigma.HC válasza h1mpi (#162160) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Med vagy light. Mással nem igen látom értelmét személy szerint.
Quickybaby stream?
Érdekesnek tűnik így elsőre. Nem bánnám ha bekerülne ilyesmi játékmód. Kis változatosság.

Fogyócicceket és felszerelést is a pályán szeded össze, kicsit mulatságos :D

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#162162) h1mpi válasza Stigma.HC (#162161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy jó meddel szerintem fun :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#162163) ollie válasza Jokerdapro (#162129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem garázshely, hanem legénységi barakk.

mod: látom, el volt írva WG oldalon

[ Szerkesztve ]

***

(#162164) Gyuri27 válasza ballington (#162159) üzenetére


Gyuri27
félisten

5-6 artyval meg lehet csinálni. Én azokkal toltam végig. Nem kell 8-as arty hozzá. De még t55a-hoz se. Azt franszia 7 artyval csináltam meg. utolsó küldihez persze jó lenne egy nagyobb arty. de vagy kiadja és kész lesz a 7-el. Vagy megveszem a nagyobb lor-t és megcsinálom azzal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#162165) Papooo válasza ballington (#162159) üzenetére


Papooo
senior tag

Haladj az amcsi ágon. Az Obj. küldetéseket jórészt azokkal toltam végig.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#162166) ooloo


ooloo
őstag

Mostanság 30K - 40K - 50K csatával rendelkező játékos teszi ki a csapatok 75% át . Ezek ellen esélyem sincs .Nekem is most kellett belekóstolnom a közepes és nehéz tankok világába ... :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#162167) Dr.Én válasza ooloo (#162166) üzenetére


Dr.Én
veterán

lehet nekik meglepetést okozni ..igaz utána jön csata után az áldás tőlük hogy cheater :D
nem szégyen a jobbtól kikapni :)

mindjárt én is bele vetem magam, hogy még ma is tudjak tolni jó pár csatát a OBJ 430-al...hogy holnap minél kevesebb free XP-t toljak el a 430U-hoz...

WOT: kissio

(#162168) Plasticbomb válasza Dr.Én (#162167) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem ma az ELC90 okoz folyton meglepetést. Egyfolytában fejreállok vele...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162169) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb ma se jatszok. Vagy az összes bot nalam van, vagy olyan gyors a csata hogy csak lesek es minden amit lovok mellemegy vagy lepattan. :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#162170) zozyk válasza Plasticbomb (#162168) üzenetére


zozyk
addikt

I ELC... :B
Még jó,hogy vicces vele a játék, mert már rég abbahagytam volna. :)
(Ha egy hurkatöltő fedez, az nem rossz. :) )

(#162171) zodo válasza emre (#162139) üzenetére


zodo
nagyúr

Így igaz, semmi nem változott miután újra raktam. :(
Egyszerűen optimalizálatlan fos halmaz.
Modok használata továbbra se ront a helyzeten.
Proci ~ 50%-on pörög, vga ~ 70% bármelyik grafikai beállítást választom.

Szerk:

Most hogy nincs tank amit húzzak kérdezném hogy a Német medek (pl.: E50) miben más mint a Szovjetek?

[ Szerkesztve ]

(#162172) jozefgucci1 válasza Plasticbomb (#162158) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajna nem találtam semmit. Viszont letöröltem és cc-vel mindent kitakarítottam aztán megint vissza. Így sem megy ugyan azt csinálja , hogy a töltőképernyőn elindúl a csík és megfagy az egéssz gép .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#162173) Krytec


Krytec
tag

Végre beadta az ace wankert :)

(#162174) fradi81 válasza zodo (#162171) üzenetére


fradi81
veterán

Nem értem hogy nincs meg a fix 60 ha csak 50% a proci terhelés low grafikán is, az előzőben sem volt meg?
De talán a gyengébb teljesítmény/mag lehet a gond.

e50-ek: kicsit nagyobb végsebesség, jobb gundep és páncél torony alatt, többet lehet rammolni, nagyobb alfa.

moto g72, Ninebot d28e

(#162175) CirrMee válasza zozyk (#162170) üzenetére


CirrMee
addikt

Nekem anno a Skorpion G(éza) volt a nagybetűs prémgép, még Rosszpénz videóit nézegetve tetszett meg. Jó ideig nem volt olyan prémgép, amire azt mondtam volna: na ez most kell nekem.

Aztán jött az ELC 90, amit anno Ciff is tesztelt, de akkor nem győzött meg (nem kevés paramétere miatt). Viszont amikor találkoztam vele élőben, nem gondolkodtam azon sokat, hogy kell e - megvettem (sokat nyomott a latba az akciós kupon is, amit felhasználtam :) ), és őszintén szólva nem bántam meg. Amikor Malinovka mapon beül a tóparti bokorba az ember, már bőven 6k spot damage felett jár pár perces ücsörgés után, és a szomszéd bokorban ülő M41 görlfrend' nem vesz észre, az az érzés megfizethetetlen... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#162176) Plasticbomb válasza CirrMee (#162175) üzenetére


Plasticbomb
addikt

úgy úgy, nálam is ez adja a legnagyobb élvezeti faktort vele, hogy olyan szinten ninjázni lehet vele, ami elképesztő. Kicsit adja a régi E-25öt.:D Mai napig vigyorgok azon, amikor még lehetett az ellenfélnek is írni, és kiszedtem valami tankot, (azt hiszem egy m6/t29 volt), majd beírja, hogy wtf ghost tank. Ott álltam a nyílt terepen az E-25el sand riveren és szétkaptam az oldalát, ő meg csak lesett, hogy honnan jön az áldás.:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#162177) mcwolf79 válasza jozefgucci1 (#162172) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom, milyen oprendszert használsz, de CC-t használni már Win7 óta nem ajánlatos. Nagyon össze tudja barmolni az oprendszert. Nem törvényszerű, de nálam is okozott már galibát olyan szinten,hogy újra kellett húzni az oprendszert, de a neten sem ajánlják már jó ideje a használatát.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162178) CirrMee válasza Plasticbomb (#162176) üzenetére


CirrMee
addikt

Amúgy amióta megvan a gép, néztem újra az említett Ciff videót, és valahogy nem adja ott azt a fílinget', amit élőben megtapasztalok. Tegnap is osztagban toltuk valami magyar banda ellen Prokhorovka mapon, kb pokollá tettem az életét a map egyik felén tartózkodó 3 nehézgépnek. Töltés közben spot a klántársaknak, aztán töltés után nem sokkal mellettük észrevétlenül elszáguldva beállni a hátuk mögé, kitárazni rájuk, felszpotolnak, vissza száguldás eléjük, megint spot a klántársaknak... ...aztán dettó, a végén meg kiszálltam a második legtöbb sebzéssel, 1100dpm lol. Biztos örültek nekem a túloldalon. :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#162179) zodo válasza fradi81 (#162174) üzenetére


zodo
nagyúr

1.0 előtt átlag 70-80 is volt kb. ugyanazokkal a közepes de főként magas/maximum beállításokkal.
Procit eddig sem terhelte jobban.
Gyengébb mag/teljesítményt sosem értettem hogy miért nem elegendő 4 mag / 3,8-4,2 MHz

Köszi az e50 elemzést.

(#162180) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vki segítene megérteni, hogy ez miért jó 16k xp-ért?

- no es importante -

(#162181) notika77 válasza Sixkiller6 (#162180) üzenetére


notika77
senior tag

A torony szokott +HP-t adni és pár esetben az löveg is gyorsabban tölt. Ezeket nézd meg a játékban a tankok összehasonlításánál (a tankokat konfigurálni is tudod és többször beteheted a listába ugyanazt a tankot).

(#162182) Sixkiller6 válasza notika77 (#162181) üzenetére


Sixkiller6
őstag

tényleg... 50 hp, őrület.

- no es importante -

(#162183) #77646080 válasza notika77 (#162181) üzenetére


#77646080
törölt tag

...meg néha látótávot is, úgy emlékszem... de annyira nem jelentős, ez igaz...

(#162184) notika77 válasza #77646080 (#162183) üzenetére


notika77
senior tag

Azt is szokott, de a képeken az látszik, hogy ebben az esetben, azt biztos nem ad :)

(#162185) Mynock válasza mcwolf79 (#162177) üzenetére


Mynock
tag

A CC = CCleaner? Ha igen akkor mit javasolsz helyette?

(#162186) zodo válasza zodo (#162179) üzenetére


zodo
nagyúr

Megnéztem a jelenlegi beállításokkal (bal oldal) és minden pipa bekapcsolva és full minden csúszka (jobb oldal).
Amd hardver elemzős statisztikai kép.

(#162187) Mynock


Mynock
tag

Tapasztalt valaki olyan hibát,hogy a meccs végén kifagy a garázs?Kizárólag ha artyval játszom.Light,med,heavy,td-nél nem,csakis ha artyval vagyok :((( :Y

(#162188) JackassJana válasza Mynock (#162187) üzenetére


JackassJana
csendes tag

Ez valami jel, nem gondolod?! :D

(#162189) Mynock válasza JackassJana (#162188) üzenetére


Mynock
tag

Jaja.Amúgy tényleg nem csípem az artykat,csakis a személyes küldik miatt használom őket :))

(#162190) mcwolf79 válasza Mynock (#162185) üzenetére


mcwolf79
veterán

Semmit. Én már Win7 óta semmilyen regisztrációs adatbázis buheráló progit nem használok. Uninstall oszt csókolom.
Régebben én is használtam, de 1-2-szer úgy összebarmolta a gépemet, hogy inkább leszoktam róla. Mondjuk arról is leszoktam, hogy mindenféle xirxart feltelepítsek a gépre. Ami nem kell azt uninstallálni, félévent lefuttatni a windows saját lemezkarbantartóját, és kész.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162191) Mynock válasza mcwolf79 (#162190) üzenetére


Mynock
tag

Na jó ez is egy megoldás,de biztos vannak olyan programok,amik nem okoznak galibát :U

Frissítve:na utána néztem,hát pontosan,hogy a CCleanert javasolják,mint az egyik legjobb ingyenes progit.A Másik a AdwCleaner

[ Szerkesztve ]

(#162192) ollie válasza Mynock (#162185) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne használj semmit, csak szétcseszed a windowst! Esetleg beállíthatod az összes temp könyvtárat egy helyre, és akkor egyszerre tudod törölni az összes temp fájlt, de ahhoz sem kell semmi program.

***

(#162193) kchryss


kchryss
addikt

Erlenbergen megyek a várba, látom szemben az ellenféltől jön egy isu130. Mondom ki a francnak van még meg ez a tank skill4ltu-n kívül?! Aztán látom, hogy ő játszik ellenem. :D
Azt hittem már rég kihúzta rá a 3 gm-ot.
Most nézem volt klántársam is az ellenfélnél volt. :)

És megnyertük a csatát. Ha nem jön szembe a mező közepén a semmiből egy jagdtiger akkor elkaphattam volna skill-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#162194) scyllarus válasza mcwolf79 (#162190) üzenetére


scyllarus
veterán

Soha nem volt még semmilyen gondom a CCleanerrel, sem W7-en, sem W10-en, pedig évek óta használom.
Az egyik leghasznosabb program.
Valóban szét lehet barmolni vele a rendszert, de hát azt egy parancssorral is lehet.
A sima uninstallok után sok xar tud maradni a mai napig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#162195) #77646080 válasza scyllarus (#162194) üzenetére


#77646080
törölt tag

Soha nem volt még semmilyen gondom a CCleanerrel, sem W7-en, sem W10-en, pedig évek óta használom.
Az egyik leghasznosabb program.

Én is így gondolom.

(#162196) Mynock válasza #77646080 (#162195) üzenetére


Mynock
tag

Nekem sem okozott még problémát,de biztos van olyan akinek bekavarhatott valamit :U

[ Szerkesztve ]

(#162197) re_mod


re_mod
tag

Üdv.!

Az 1.0 óta ill. újra raktam a rendszert és a játékot is a minimapon nálam nem jelzi a tankok nevét a játék. Ez most valami bug vagy alapból nem jelzi a tanknevet esetleg régebben használhattam valami modot ami által eddig jelezte... Tanácstalan vagyok.

(#162198) Mynock válasza ollie (#162192) üzenetére


Mynock
tag

Még nem volt gondom vele,de elhiszem,hogy neked is igazságod lehet :K

(#162199) Mynock


Mynock
tag

Amúgy garázsfagyást okozhat célkereszt?Erős a gyanúm,hogy az kavarhat be az arty-s csaták után.Harpoon minimalt használok

(#162200) Mynock válasza kchryss (#162193) üzenetére


Mynock
tag

Perszeeee,utána meg 1 hónapig itt ünnepelted volna magad :DD :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.