Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163851) galervin93 válasza h1mpi (#163836) üzenetére


galervin93
őstag

Nincs lelki erőm visszavenni a Pershinget harmadszor vagy tán negyedszer is, hogy meglegyenek a puttonyok. :DDD
Nekem a T-54-ben benne van jó pár núbkori ócska meccs, de nem határoz a lényegen, talán egy-két százassal lenne magasabb az átlagom, az még mindig ugyanolyan ócska. Valahogy nem fekszik a dolog, fene érti ezt.

Rick3D
Nem görcsölök én rá, csak az bac fel (mondjuk az mindig :D ), hogy ez a b*zi rng állandóan alávág a dolgoknak. Inkább ne kapnék pluszos rng-t, de ne lenne mínusz sem. Minap is nagy bőszen kimentem egy E-75 elé bő 550 hp-val, mondom ha be is kapok egy lövést, de ki tudom szedni. No kitalálhatjátok, milyet rollolt, nesze neked last chance... :(((
Hogy milyen stílus fekszik nekem? Support középtávról, vagy akár szpothatárról, nem zavar a hosszabb/hosszú töltés, mert sokat mozgok, van rá idő. Szóval a jó átütésű/sebzésű, de esetleg alacsonyabb dpm-ű "sebészkések" (lol, rng...) jönnek be (Centi, Leo, meg most kezdtem bele az E50-be, az is jó lesz). No meg a lightok és az aktív szpot, én igazából ezt imádom a legjobban. :K Csak sajnos elvették a látótávokat a lightoktól, helyette a hülye medeket erőlteti a WG, vna páncélja, tűzereje, mozgékonysága, jobb a látótávja mint a lightnak, és még álcája is van. Hát nyasgem... Simán visszavenném a top tier medek látótávját 380-ra (meg persze arányosan a többiekét is), lightokét feltolni minimum 400-ra vagy 410-re, aztán lehetne felderíteni. Persze akkor MM-módosítás, hogy minden csapatba jusson minimum egy light... Nem fogják meglépni, túl logikus lenne.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163852) ddt500hu válasza h1mpi (#163839) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én meg szeretem a T49-et a troll gunnal. :) 2 lövés, 3 találat! ;]

[ Szerkesztve ]

(#163853) Simulacrum válasza ddt500hu (#163852) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A legélvezetesebb tank a játékban. Imádom, hogy a 286 4 is húzódik vissza előle.

(#163854) kchryss válasza ddt500hu (#163849) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja akkor már inkább ez: skill4ltu - Progetto 46 - Commentary And Gameplay
Ugyanaz a pálya csak ez 10-es csata a progetto-val és nincs gold spam. :)

(#163855) fradi81 válasza h1mpi (#163826) üzenetére


fradi81
veterán

Ez OP kör lett gg :)

moto g72, Ninebot d28e

(#163856) h1mpi válasza fradi81 (#163855) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, néha összejön egy ilyen is félévente egyszer :P

(#163857) Viktoár


Viktoár
addikt

Feltűnt hogy ma "sokat" nyerek, ezért ránéztem a wr-re. 36 csatából 26 győztes kör volt. (72% :Y )

Igaz hogy a maraton óta 40% körül mogzok de ez akkor is nonszensz. Innentől biztos hogy lejtmenet lesz.

Viszlát XP farmolás. :DDD

Üdv:Viktor

(#163858) zozyk válasza Viktoár (#163857) üzenetére


zozyk
addikt

Ma én vagyok a szopó oldalon, 14k XP-hez kellett 31 csata...még jó, hogy tegnap "előre" dolgoztam, így ma meglett a 7.ik szint.

Csak artyzok ma, egyszerűen elfelejtettem lőni az E 50-el. :B

(#163859) memphis221


memphis221
tag

sziasztok! hoztam egy kis videot nektek: FV4005 3Kills 9K dmg

[link]

" memphis22 "

(#163860) Injun


Injun
aktív tag

Obj 268 v4-re milyen felszerelést ajánlotok?

(#163861) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Progetto gold vs 112:

és egy LoL ScorpionG-vel:

Na!!!

(#163862) ooloo


ooloo
őstag

Még egy tank ász + top gun ... :DDD ( 6507 damage )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163863) Hafy75 válasza ooloo (#163862) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Szép kör, grat..Amúgy minek ebbe gold? Mit nem viszel át 276-al??? Visz mindent 10-esben is..De ez totál jellemző mindenre, az összes (1-8), 9 és 10 gold-dal tolja általában, mintha ingyen lenne..És tök feleslegesen.. De lehet, hogy mindenki tele van lóvéval és inkább fizet, mint céloz.. Pláne a prém tankok gold-al...Nevermind...

Na!!!

(#163864) jimmy74 válasza Injun (#163860) üzenetére


jimmy74
őstag

anti-rng,pár tonna kő,meg lagg gyorsitó ;]
De még így is op

WoT:jimmbo

(#163865) ddt500hu válasza Hafy75 (#163863) üzenetére


ddt500hu
veterán

Butaság. 300m-ről már hiába lövöd szemből a Type5, Maus stb. A távolsággal csökken az átütés.

(#163866) jimmy74 válasza ddt500hu (#163865) üzenetére


jimmy74
őstag

Még a grille is pattog nemhogy a jagtiger persze hasonló pennel

WoT:jimmbo

(#163867) Injun válasza jimmy74 (#163864) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszönöm

(#163868) Hafy75 válasza ddt500hu (#163865) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Én a képen nem látok semmi maust, meg egyéb kemény ellenfelet, amit nem vitt volna be a az Ap. És így még pluszba is kijött volna.. De a maus is simán vihető szemből a két lánctalp között, pláne oldalról ennyi pennel...Okés, megértem, persze...Csak azt nem, hogy bemegyek csatába és a top TD-k arannyal köpködnek, mintha nem lenne elég a 257-310-es átütés...

Na!!!

(#163869) ooloo válasza Hafy75 (#163863) üzenetére


ooloo
őstag

Sima lőszerrel kezdtem a csatát , de jött szemből a T95 ... pattogtam róla . Mondom nem fogsz ki rajtam . Aranyeső ... Bangó Margit után szabadon . ;] Aztán a nagy izgalomban úgy maradt . Sebaj , megérte.

Kipróbáltam magam tier 10 - ben . Ami ott megy :Y Én azt hittem , hogy ott már nem használatos a prémium lőszer , hiszen mindenki mindenkit be tud lőni alap lőszerrel is . A játékosok 80 , de talán a 90 százaléka csak a goldot nyomja .

Más .

Mennyivel jobb lenne , ha nem átlag átütést adnának meg , hanem fix átütési értéket . Itt is manipulálható a játékmenet .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163870) jimmy74 válasza Injun (#163867) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem a szokásost.
Tölt.gyors.
Venti.
Célz gyors.
Esetleg az uccso helyett más mert 3mp alatt szűkül.
Gondolom ha mész előre vele lehet jó a szerszámos láda,

WoT:jimmbo

(#163871) jr1994 válasza ooloo (#163869) üzenetére


jr1994
addikt

Nagy tévedés hogy mindenki mindenkit be tud lőni, gyakran még a gold lőszer is kevés a páncélozott dögök ellen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163872) Hafy75 válasza jr1994 (#163871) üzenetére


Hafy75
aktív tag

...akkor nem elég, ha rossz szögben találod el. Ha tudod mikor és hova kell lőni, sztem elég..

Na!!!

(#163873) Injun válasza jimmy74 (#163870) üzenetére


Injun
aktív tag

Úgy tudom 2 mp a célzási ideje.Nehéz repesz?

(#163874) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Persze, megértem a goldot mondjuk végjátékban egy plusz két tier-rel rendelkező ellenféllel..ok, egye fene. De, hogy a top tier-ek only gold-al tolják az már gáz, mintha ingyen lenne. Legyen gold, de fele sebzéssel kétszer annyiért.. Pay To Win így....

Na!!!

(#163875) fradi81 válasza Hafy75 (#163872) üzenetére


fradi81
veterán

De van az a játékostípus aki minden lövésével sebezni akar meg egyébként is van rá keret, az ilyenek goldozni fognak örökké nem érdekli a szög :).

moto g72, Ninebot d28e

(#163876) kchryss válasza Hafy75 (#163874) üzenetére


kchryss
addikt

Egyik utolsó csatámban a tvp vtu-val egyedül maradtam egy jpe100 ellen. A jpe100 heat-tel vagyis gold ammo-val lőtt engem a papír 8-as med-et. És tudod mi volt a poén? Első 2 lövése nem sebzett, mert az első elakadt a láncban a másodikba meg beletettem a csövem. Ha nem arannyal lő akkor elsőre kicsapott volna így meg tudtam még egy csomót sebezni. Ha sikerült volna láncolnom még le is hozhattam volna ellene. :)

Elvileg már dolgoznak a prém lőszer átdolgozásán. Szerintem sok minden nem fog változni, majd lesz más ami miatt sírnak. Egyébként támogatom a gold ammo nerfet.

(#163877) Hafy75 válasza kchryss (#163876) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Erről beszélek...Alap a gold...Mert tuti senkit nem visz át...Hogyne..

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#163878) jr1994 válasza Hafy75 (#163872) üzenetére


jr1994
addikt

És hol kell lőni egy tornyozó S. Conquerort? Vagy egy IS7-et?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163879) Plasticbomb válasza jr1994 (#163871) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Normal esetben ez lenne a lenyeg, pancelozott vagy, nehezen fognak beloni, puha vagy, akkor pl gyors is vagy.
Ebbol a szempontbol regen az Armored Warfare biztos jobb volt.

Megkinalod HE ammoval.

Elnezest az ekezetek miatt, epp a Mac-es klienst toltom, vegre felraktam a legfrisebb OSX updatet, es migralok at..

Meg csak a kliens letoltesenel tartok, de egybol furcsasag: csak SD kliens van...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163880) Hafy75 válasza jr1994 (#163878) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Úgy kell maradni és tölteni az atomot...Amúgy én úgy szoktam, noob létemre, hogy visszavonulok és megvárom, amíg lőhető állapotba kerül. Vagy kibasz a gecibe és jön a következő meccs. Kb ennyire érdekel..

Na!!!

(#163881) #77646080 válasza kchryss (#163876) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem van a Jagdpanziban 2 gold, de még soha nem lőttem el. :D Sőt, az ISU-ban egyáltalán nem hordok, a JT sem lő (nálam) aranyat. Valahogy megvagyok nélküle.

Nekem az volna a legszimpatikusabb (és az élethez is legközelebbi) megoldás, ha százalékos értékben korlátoznák a magaddal vihető prém lőszerek mennyiségét. Alacsony százalékra gondolok, természetesen. :) A többi opció, amit hallottam, hogy tervezik:

- kiveszik a játékból (szerintem ez üzletileg nem reális),

- átdolgozzák a működését (el tudnám ezt is fogadni),

- ismét aranyért lehet megvenni majd.

(#163882) zozyk


zozyk
addikt

Ebből montázs videó lesz, beteg kör volt... :D
Az első ilyen medálom. :D

(#163883) jr1994 válasza Plasticbomb (#163879) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ja, HE-n kívül sok minden nem sebzi ezeket. Csak egy példa volt a kollégának, hogy azért van még szerepe a páncélnak. De egy Type-ra, Mausra stb szemrebbenés nélkül töltöm a goldot, és nem lesz lelkiismeret-furdalásom. Győzni szeretnék, és ehhez le kell bontani a páncélozott dögöket is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163884) Chris0321 válasza jr1994 (#163883) üzenetére


Chris0321
addikt

Van még szerepe a páncélnak, de nagyon kevés. Egy páncélozott vasra az értelmes ember tölti a goldot, a stathuszár alapból csak azzal lő, legfeljebb a gyengébb játékosok lövik ap-val vagy he-vel. Így viszont nincs semmi értelme megvenni egy 20 km/h-val döcögő monstrumot mert simán szét lehet lőni. Meg is lehet őket kerülni és foglalással is lehet nyerni.

(#163885) zozyk


zozyk
addikt

(#163886) kchryss válasza Chris0321 (#163884) üzenetére


kchryss
addikt

Azért maus-t például ha jól beforgatod akkor arannyal sem lövik be.
Most csinálom a 4k blokkoló küldetést:

Végre nyertem egy csatát fjords rosszabbik oldalról indulva. :C

(#163885) @zozyk:
Nekem is egy ilyen medálom van az is vicces szitu volt. Még évekkel ezelőtt Fv304-vel menekültem elc elől. Ő üldözött kitartóan aztán nyomtam egy satuféket és kinyiffant a fenekemen. :D

[ Szerkesztve ]

(#163887) ooloo


ooloo
őstag

Nem értem azokat akik a prémium lőszer használata miatt morgolódnak . :F Tessék ügyesebben játszani ..
Ne arra apelláljanak , hogy majd a páncélzatuk lehozza a csatát . Engem csak azzal lőnek ha a Jagdtiger , Jagdpanzer E100 ban ülök és mégsem morgolódok . Nyilván a másik oldalon az a cél , hogy megállítsanak , harcképtelenné tegyenek . Ha ehhez prémium lőszer kell, ám legyen .

Amúgy meg , az ellenséget minden lehetséges eszközzel - tehát prémium lőszerrel is - irtani kell . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163888) kchryss válasza ooloo (#163887) üzenetére


kchryss
addikt

Abban igazuk van, hogy jobb lenne arany lőszer nélkül vagy kiegyensúlyozott arany lőszerrel a játék.
Abban meg neked van igazad, hogy tök felesleges sírni miatta. Amíg a játék része addig használja mindenki aki akarja annyiszor ahányszor akarja. Engem egyáltalán nem érdekel ha azzal lőnek. Sokkal fontosabb dolgok is vannak a játékban ami változtatásra szorulna.

(#163889) h1mpi válasza ooloo (#163887) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is ezt mondom... ez nem a játékosok, hanem a WG hibája. Egy hozzám hasonló tudású játékos simán pluszban van prémmel, ha nem ész nélkül lövi a goldot. Ha 10K credit lenne darabja, nem menne a spam

(#163890) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#163879) üzenetére


Plasticbomb
addikt

No, hat nem vagyok happy. A WoT MAC kliens tulajdonkeppen egy SD kliens egy wine jellegu wrapperen futtatva, ami annyira szar, hogy a VEGA64emen 4k 60fps helyett fullhdban szaggatok 30 fps korul.... Mi ez a SZAR?????? Fene essen bele, csak marad meg a windows, es meg mindig sokat kell majd oda vissya lepegetni.....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163891) ooloo válasza kchryss (#163888) üzenetére


ooloo
őstag

Itt mindenkinek igaza van a saját szemszögéből . Ezért is felesleges a morgolódás .

Ahogy mondod ... vannak sokkal fontosabb dolgok .
Bár nem írtad mire gondolsz , de pár ezer csatával a hátam mögött én is érzékelek egyet s mást .
Engem nagyon sokszor sorol be 9K csatával a 20-30-40 K csatával rendelkezők közé . Nyilván a másik oldalon is van hasonló 9K csatával rendelkező , de egészen biztos , hogy nem vele fogok találkozni a csatamezőn , hanem a 30-40K s versenyzővel , aki megesz reggelire . Mondjuk ez nem olyan nagy probléma , mert a nagyok között gyorsabban fejlődök .
A pályák két kiinduló pontjáról sem mindig lehet egyenlő eséllyel harcba menni .

h1mpi : Én sem lövöm a prémium lőszert ész nélkül , de ha kell , akkor kell . Nagy előrelépés lenne , ha csak egy tier különbség lenne a csatákban . Talán a töredéke is elég lenne annak a prémium lőszernek , amit most használnak a csatákban .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163892) kchryss válasza kchryss (#163790) üzenetére


kchryss
addikt

Na közben mint kiderült tényleg a harci xp duplázódik a hétvégén a győztes csatákban. Szóval tankhúzásra fel. :)

(#163893) Injun


Injun
aktív tag

Ugyan még csak 4 éve játszom,de ilyen hitvány hétvégém még sosem volt.Ma 17 meccsből 3 nyerő de egynek sem láttam a végét.Csak 3:15.Megdöbbentő.

(#163894) jimmy74 válasza ooloo (#163887) üzenetére


jimmy74
őstag

Ne mond már nekem nem lenne sokkal jobb a játék ha pl olyan tankok lennének amit tényleg nem lehet átlőni ergo szemből arannyal csak a weak spot amit ha betalálsz az simával is bemegy.
Semmi értelme így úgy érzem a tankok páncèlzatának mert golddal szinte minden belőhető tierjèben.
Ez akkora marhaság a játékban .....gold lőszer :N
Persze wg úgyse fogja kivenni mert sokan abbahagynák megunva mert nem menne úgy anèlkül akár lila akár piros játékos.
Nem elfogadás ez hanem idegesítő hisz tudja sztem a wg is de már csak sminkelni tudja kivenni nehéz meg ugye a haszon meg a meglévő ès fogyatkozó játékosok miatt.
Sztem meg lehet többen játszanának még sokan vannak akik a gold lőszer miatt nem játszanak vagy csak néha...elég csak ismerőseim között szètnèznèk.
Mi van abban rossz ha egy tankot nem lehet átlőni ha nem látszik pl a hasa?
Elő kell venni a goldot....mi ez ha nem faszság...
Mi értelme így egy olyan tanknak ami szerencsètlen nyomor lassú de legalább pattog szemből?!
Sztem ezért játszik vele bárki a sikerèlmènyèrt ès nem azért hogy szét goldozzák mert máshogy nem megy .
Én azért huznèk ki egy ilyen tankot mert tudom nem lövik át csak weak spot de oda azt meg elkell találni.....

WoT:jimmbo

(#163895) ooloo válasza jimmy74 (#163894) üzenetére


ooloo
őstag

A felét nem értem .... :Y

Én nem akarok Neked mondani semmit . Főleg nem akkor , ha ilyen idegesen válaszolsz .
Nem sírni kell ... meg kell tanulni jól játszani . :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163896) jimmy74 válasza ooloo (#163895) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem jobb lenne a játék gold lőszer nélkül.
Nem kell ezt elfogadni mert pénzes játék és a többség dönt.
Nem vok ideges :)
Lehetne pl goldammot adni olyanèrt ha vmi jó eredményt elèrsz...megèrdemli akkor a prèmium lőszert ..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#163897) kchryss


kchryss
addikt

Ugyan csak 2k spot és 2500 dmg, de ez a csata gyönyörű példája annak, hogy mit kell csinálni egy light-tal. Egyedül maradtam 3 artyval és lehoztuk a csatát, mert ahelyett hogy td-t játszottam volna vagy öngyilkos lettem volna okosan spotoltam az artyknak. Bejártam a pályát ide-oda vagy 3x, jó kis csata volt, szeretem az ilyet. :)

[REPLAY]

(#163898) ooloo válasza jimmy74 (#163896) üzenetére


ooloo
őstag

Azzal kell főznünk , amink van . Lehetőség van arra , hogy tegyünk egy lépést előre , ha rövid a karunk ? Igen ! Legális kicsit tuningolni az ágyút? Igen ! Az lenne az abszolút igazságos , ha a játékban csak egy tank lenne elérhető mindenki számára , de ez nem lesz . Szerencsére .
És a játékkal kapcsolatos kérdésekben nem a többség dönt , hanem a WG .

Továbbra is azt mondom , hogy aki jól játszik , azt kevésbé zavarja a prémium lőszer , mint azt aki kevésbé sikeres .
Könnyebb azt mondani , hogy azért vagyok sikertelen , mert prémiummal tüzelnek rám , mint azt , hogy a taktikán csiszolni kellene egy keveset .

A prémium lőszer használata általában a középszerű játékosok problémája . A kezdőknek mindegy milyen lőszerrel lövik ki őket . A profik meg tudnak magukra vigyázni . A középszerűvel nem akartam senkit megbántani .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163899) ooloo válasza kchryss (#163897) üzenetére


ooloo
őstag

Ügyes vagy ....

Ha a végén nem állsz meg az arty előtt.... persze, utólag mit okoskodok . :B

Egy élvezetes csatához nem mindig van szükséges a kimagasló sebzés . Ez a meccs jó példa volt , alátámasztva az előző mondatot .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163900) kchryss válasza ooloo (#163899) üzenetére


kchryss
addikt

Majdnem biztos voltam benne hogy abban a gödörben bujkál. Már nem először lőtt ki ott kempelő arty. Van amiből nem tanul az ember. :)

A konteósoknak üzenem, aktiváltam 2x2 óra személyes xp bónuszt. Prém fiók és a hétvégi dupla harci xp küldetés miatt a cél az ltwt húzása volt. Mind a két 2 órás szakaszban 60% felett volt a győzelmi arányom az ltwt-vel és így sikerült is 18 csatával több mint 50 ezer xp-t gyűjtenem rá ami azt jelenti hogy csatánként 2700 xp felett jött átlagban. Ilyenkor sajnálom azokat akik nem merik aktiválni a bónuszokat, mert azt hiszik az teszi őket cumiágra. :P

Az ltwt-vel egyébként meg vagyok elégedve, még mindig jó tank. Kicsit már berozsdásodtam, régen mentem ennyit light-tal, de a végére egész belejöttem. Volt hogy egymás után mentem 4 első osztályt és mind a 4 csata szoros volt és nagyon kellettem hozzá hogy ne legyen bukta. Az ilyenek miatt éri meg játszani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.