Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163801) Greentea válasza galervin93 (#163796) üzenetére


Greentea
senior tag

Ugyanezzel a küldivel szpok én is... 2-3 TD/ csata általában. Esélytelen. Ahogy kchryss írta nekem tegnap, talán a ToT miatt jövő honapban nagyobb lesz az esély. :)

szerk:
én Leo 1 - E50M kombóval toltam, most váltottam T55A-ra, mert valahogy úgy tűnik, hogy t8-9ben több a TD, mint tier 10 ben. De lehet csak érzéki csalódás :D

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#163802) Gyuri27 válasza #77646080 (#163800) üzenetére


Gyuri27
félisten

30-40% wr és 3-5 perces játékok. Ez az event számokban.
És persze only +t2. T9 alatt nyugodtan lehetne is a tankokat törölni.

Mindegy, hogy 10-20-40 meccset mész egy nap. A stat szerint mindig megvan a +2T.
Vicc ez a cég. Sok rossz beteg mm-et láttam már életemben de ez a legrosszabb.
A javadalmazás (xp, kredit) is megérne egy misét. Főleg a fentiek fényében.

Greentea: én is a td küldivel szopok. De mivel event van kb lehetetlen. Meg ugye jönnek a bunker td-k. Azokhoz az e50m meg nagyon kevés. Főleg a ruszki tdk-hez.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#163803) #77646080 válasza Greentea (#163801) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem érzékcsalódás, tényleg több a páncélvadász. :K Ezt figyeltem meg, ui. napok óta csakis a Leo PTA játszik nálam. 😃

(#163804) #77646080 válasza Gyuri27 (#163802) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, gyors vereségek (vagy győzelmek, ritkábban). Kilences meddel tolom, de amit írtál, az alapján ez pont jó tier, ha már egyszer megkergült a játék. :DDD

(#163805) Greentea válasza #77646080 (#163803) üzenetére


Greentea
senior tag

Jól éreztem én akkor! :D T55A-val eddig nem mentem sok kört, mert rémesen rossz: 40% a WR-em vele (eddig 32% volt :D) de tényleg király egy tank. És ha szovjet felségjel lenne rajta, nem pedig NDK akkor még a kapáslövések is találnának.. :D Holnap sztem csak ezzel fogok menni. Hátha.

(#163802) Gyuri27
Igen, van benne valami. De azért lehet menni vele szép csatákat :)

2x2 néha 5

(#163806) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Na a múltkori 0:8 as nap után itt a 0:9 es nap. Köszönöm wot, igazán köszi.
Hogy egy lyukas vasat nem fogtok tőlem látni az is biztos.

(#163807) ollie válasza JKovac (#163793) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha fogalmad sincs mit jelent az a szó, hogy deny, ne használd.

***

(#163808) galervin93 válasza Greentea (#163801) üzenetére


galervin93
őstag

Nem akarok én addig várni. :D Igazából csak most lett fontos a dolog, így hogy egy (fél) küldetésre vagyok a 260-tól, vérszemet kaptam, pedig eddig nem nagyon hajtottam. Csak azért akarom behúzni, hogy legyen egy IS-7- szerű gépem, és ne kelljen azt megvennem. :DDD Sajnálom a kreditet. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163809) jr1994 válasza galervin93 (#163808) üzenetére


jr1994
addikt

Vedd csak meg az IS7-et, sokkal jobb mint a 260.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163810) Rick3D válasza galervin93 (#163808) üzenetére


Rick3D
senior tag

IS-7 , nekem megvan az obj260 és egy hulladék a X heavy repertoárban. Az egyetlen pozitívuma hogy gyors kb mint egy med és használhatóbb az ágyúja az IS-7 nél. Azt hittem hogy úúú - ááá obj260 mmm na majd ha az meglesz akkor lesz igazán buli :DDD Hát *urvára nem :DDD Trágyalé de komolyan ... azon gondolkoztam hogy eladom 4+ misit , még az is többet ér annál mint hogy porosodik a garázsban a semmiért. Nem katasztrofális de a mellé támasztott elvárások és a küldetések végig szenvedése után , becsületesebb tankot kaphattunk volna.
A tornyát szemből a guntól közvetlenül jobb és bal irányban beverik ami azért kissé szánalmas. Sidescrapelni lehet vele viszont terep függő , ha hátrafelé csökken a szint és szükséges lenne pár fok gundepre már nem látsz rá rendesen a célpontra. 5 fok sokszor kevés. Az ágyú egész jó viszont a dispersion értékek miatt fele annyira jól használható mint ami papíron kinéz. HP tragikusan kevés és így tovább.

Nem akarom elvenni a kedved de inkább most csalódj mint gyakorlatban nagyot. Mindezeket úgy írom hogy én ezekre a tankokra lettem kitalálva vagy fordítva :DDD Imádom az összes orosz heavy játékstílusát , főleg az is7/obj260 hasonló agresszív megmozdulást. Ezekkel a heavykkel tudok a legjobban érvényesülni , azért konyítok valamennyire hozzájuk.

Félre ne érts , nem játszhatatlan de olyan érzésed lesz benne mintha egy is3/is6 ban ülnél egy defenderrel szemben :DDD Nem tudom mi történt ezzel a tankkal de régebben nagyon pofás volt ... Számomra hatalmas csalódás ... Az előző reward tankok is mentek a lecsóba és több mint valószínű hogy ez is menni fog. Az egyetlen visszatartó erő hogy sokat kellett érte gürizni (jófajta régi burn küldetések :DDD )

Az összes reward tankba csalódtam eddig de az obj 260 volt a legnagyobb pofára esés. A T55a után.

[ Szerkesztve ]

(#163811) emre válasza jano_77 (#163787) üzenetére


emre
veterán

gondolod figyelembe veszik? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#163812) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#163802) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt mondod visszaallitottak a sht mm generatort? Miota az 1.0 van nekem tok elfogadhato mm volt. Kb 33%ban volt a top/mid/bottom tier. Talan sosem voltam ennyit top tier a ket ev alatt, mert ez igy ugye minimum 3x annyi esetben beadja. Nem akarom elkiabalni, lehet most visszaallitottak ami nem jo hir. Ha meg tul sokat buktok pl 8-10x zsinorban miert nem leptek ki vagy jatszotok olyan tankkal amivel dominaltok a csatakban. Ugy azert joval kevesebb a lehetosege a csalasra a wgnek. Ilyenkor nekem mindig elokerulnek azok a tankok amik ugy veretik mint az 263v4 csak kisebb tierben, guruloj par csatat es tanul belole a jatek. Meglovom a hp-m 4-5x es utana visszaall normalra. Persze ha boostot inditottal az tuti h kellemetlen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163813) Gyuri27 válasza BÁ Nutrition (#163812) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt mondom amit látok. A stat irja. Legjobb esetben is 1,5 tier szokott lenni.
De ált 1,8-2.0. Szóval a t8 még mindig szopóka.

Viszont ha csak 8 artyval megyek akkor 8.5-8.6 szokott lenni az átlag tier.
Minden mással meg +2 környékén.
Ennyit a randomról.

Amd - Radeon - Ryzen

(#163814) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#163812) üzenetére


e-newsee
addikt

Sok minden eszembe jutott a maraton alatt, de hogy boostot indítsak, az nem. Még csak kéne! :)
Az esélyt sem akarom megadni, hogy rálökjenek a hosszú cicire. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163815) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#163813) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pedig ide is mar tobben beirtak h 1.0 ota valtozott a helyzet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163816) Plasticbomb válasza jano_77 (#163788) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jó TD, élvezetesebb vele játszani mint az F155-el, egészen jól használható, és picit szerencsétlenebb játékosok ellen meg kifejezetten élmény... :) És mivel nem táras, igy nincs elrontva sem az ágyú balance-olás céljából.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163817) #77646080 válasza e-newsee (#163814) üzenetére


#77646080
törölt tag

Én elkövettem ezt a hibát. Több féle boost is futott. Mától kezdve hanyagolom őket, szebb napokra. :DDD

(#163819) galervin93 válasza jr1994 (#163809) üzenetére


galervin93
őstag

és Rick3D!
Igen, hallottam róla, itt is sokszor olvasom a dolgot. Őszintén szólva már egy ideje ki van fejlesztve az IS-7, de nem igazán vonz az a stílus, ezért nem akarok ennyi kreditet elégetni rá, viszont ha már ingyé begurulna a 260... Nincs sajnos annyi időm, hogy milliónyi tank legyen a garázsban, így is csak kb. néhány tízessel játszom, pár megtartóssal, meg amit éppen húzok, így nem szoktam beruházni olyan dolgokra, amit nem valószínű, hogy használni fogok.
Mindenesetre köszönöm a kommenteket. Amint meglesz a 260, mondok róla véleményt. :DD De hát az is vicc, hogy BC-vel amint helyzetbe kerülök, elkezdek pattogni E4 oldaláról, Grillének 2/2 lánctalp-kritikus, E3 oldaláról ricochet, szóval na, tök buli, a 3,5k-hoz Centi AX-szel voltam, kb. két lövés kellett volna, találjátok ki, hány olyan lövésem volt, ami TD-be ment és nem sebzett (pedig lett volna elég hp)...? :( No mindegy, majd csak beadja eccer.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163820) Plasticbomb válasza zozyk (#163818) üzenetére


Plasticbomb
addikt

:)) :DD

Nem szabadott volna most reggel játszanom. 5 csata=Alt+F4...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163821) inferno88


inferno88
őstag

En is teljesen ki vagyok akadva a játékra. Is-3 goldjával nem tudom átlőni a 257 oldalát. Mellette jön az Obj268v4 és mindent letarol a picsába.
Következő kör T54E1 Fisherman's bay: játék elején gold betöltve, hogy véletlenül se pattanjak semmiről. Átfut a gyökér 257 a városba a lehető legrosszabb helyen. Mar szamoltam fejben a damaget. Egyetlen lövés sem ment át rajta! Agyfasz

Ha találok egy életképes játékot, tényleg keresek egy 100ast az accommal inkább és edzés előtti bedurrantóra költöm, jobban megérné.
Az 1.0 egy orbitális csalódás.

... a maradék 24 nap prém is megy a kukába :W

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#163822) h1mpi válasza inferno88 (#163821) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem kapsz ezért már semmit, szerintem nem vesz itt senki accot ilyen játékra minek?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163823) inferno88


inferno88
őstag

Amúgy a ruszkiknál meg Mauerbrecher maraton van.

Semper fi!

(#163824) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintem elfáradt ez a játék meg azok is akik ennyit játszanak vele... 3-4-5 év alatt monoton lett nagyon...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163825) wwenigma válasza inferno88 (#163821) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hol lőtted? [link] Kicsit fentről lát rá az IS3 igy kb csak a testjének a felso csikja lőhető a tobbi pattan vagy elnyeli.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#163826) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor minden összejön és senki nem veszi észre a kis TVP-t :DDD jól esett szétlőni mindent ami jön szembe ;] azt hittem sose lesz meg az ász vele.... szerintem erre a csatára mondhatjuk hogy megnyertem a csapatnak...

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163827) Plasticbomb válasza wwenigma (#163825) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az a tank olyan trollra sikerült, hogy 113at-is-7et képes megenni reggelire...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163828) Rick3D válasza galervin93 (#163819) üzenetére


Rick3D
senior tag

Javaslom az orosz X medeket illetve a T-54,obj-430. Én ha jól emlékszem obj140 el csináltam meg nagyon sokadik alkalomra. Akkor te nem csalódsz akkorát vagy semennyit sem :)) Jók a tárasok is de nagyon ki kell fogni az alkalmat és jól időzíteni a tárat. Amiben hatalmas potenciált látok az olasz tankok. Gyorsaság,viewrange, unlimited burst.

De most a T50 ... olyan a kezemben mint az isten haragja :DD Remélem a tvp is lesz ilyen jó vagy valamivel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#163829) h1mpi válasza Plasticbomb (#163827) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert nem tudják hol kell lőni. Az eleje full gyenge...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163830) wwenigma válasza Plasticbomb (#163827) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, sokan lancolni akarjak amit nem szabad de ugyanaz a baj vele mint a T10-zel, a döntött elso lemez...meg a torony teteje is puha.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#163832) jano_77 válasza emre (#163811) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint a kérdések sem ugyan azok a kérdőívben, mert nekem pl ez a kérdés nem szerepelt. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163833) h1mpi válasza zozyk (#163831) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A prémet nem tudod lemondani :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163834) zozyk válasza h1mpi (#163833) üzenetére


zozyk
addikt

24 nap és lejár... :K

(#163835) galervin93 válasza Rick3D (#163828) üzenetére


galervin93
őstag

T-54, T62 garázsban, 140 is ezer éve kifejlesztve már, de számomra unalmasak ezek a túltápolt ruszki medek, nem is megy velük jól, a gyengébbnek kikiáltott gépekkel sokkal jobban érzem magam (pl. T-54 1700 átlag, ezzel szemben PTA 2400, Centi 7/1 2500, vagy T10-ben a T62 alig 2000, Centi AX 3000, de még a 13 105-tel is jobb az átlagom). Szóval igazából csak fogják a port a garázsban, nagy ritkán gurulok velük egyet-egyet, de más stílust sokkal jobban szeretek nyomni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163836) h1mpi válasza galervin93 (#163835) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is jobban bejön az amcsi med style... T-54 nem megy rosszul, de nem fun..

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163837) Rick3D válasza galervin93 (#163835) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nézd , kinek a pap kinek a papné :) Azért javasoltam őket mert nagyon jó a dpm, simán láncon tartasz vele bárkit míg egy leoval vagy centel nehezebb vagy lehetetlen.
Valójában elmondásod alapján felesleges rágörcsölnöd vagy egyáltalán foglalkoznod vele. Nem a te stílusod a ruszki nehéz tankok meg ezek a tankok se akkor majd beadja 1x. Viszont felkeltetted az érdeklődésemet, akkor melyik stílust szereted ?

(#163838) ddt500hu válasza h1mpi (#163833) üzenetére


ddt500hu
veterán

A múltkor gondolkoztam rajta, hogy tönkre teszem az account-at. Eladok minden tankot (prémet is), a pénzből vissza veszem amit tudok, megint eladom őket, amíg el nem fogy a pénz.

(#163839) h1mpi válasza ddt500hu (#163838) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annak szerintem sok értelme nincs, sajnálnád, amikor meg lenne kedved játszani...

más:

ezért szeretem a T-49-et a kis gunnal, brutál pusztítást lehet vele csinálni 1 perc és 4 frag :)) 7 lett a vége a 8.-at lelopták :P

youtube

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163840) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem most adta délelőtt. nagyon fun köröket mentem :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163841) emre válasza jano_77 (#163832) üzenetére


emre
veterán

De a dátum elkerülte a figyelmed ugye? :)

ddt500hu

Ugyan, inkább tárazz be gold-al, tegyél fel egy warpack-ot zúzzál amíg ki nem baccnak :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#163842) jr1994 válasza h1mpi (#163840) üzenetére


jr1994
addikt

Összességében nekem is. Tegnap este letudtam a pattintós feladatot a maratonban, eléggé agyhalál volt, nem szeretek Maussal meg ilyenekkel játszani, ma végre visszatérhettem a T10-hez, amit nagyon imádok most hogy újra játszok vele. Egy random PH-s lehozás a végére :D

Replay.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163843) jimmy74 válasza po1son (#163776) üzenetére


jimmy74
őstag

pontositok.
A T55a küldetésnél javitottam a másodlagost véletlen nem is figyelve(még ez volt beállitva..) a cseh 7-essel a med 15-öt :)

WoT:jimmbo

(#163844) jano_77 válasza jano_77 (#163788) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a TD egyébként ingame megvehető gold-ért?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163845) Plasticbomb válasza wwenigma (#163830) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Inkább az a baj vele, hogy megszokásból lövök rá, és emiatt elbaszom... :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163846) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez alapján nem lesz olyan rossz ez a Progetto! :N

És panaszkodunk a pattintásra: van akinek bejött az élet és adja a játék! ;] Nagyon beteg 21K! :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163847) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#163845) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Megint beléptem, megint eldurrant az agyam. Nincsenek az emberek az helyükön, elillannak, amikor csak supportálni kellene, megy a goldammowar, és én meg olyan gyökér vagyok, hogy nem akarok spammelni skillroundot...

Beveszem a gyógyszerem. KV-2.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#163848) Rick3D válasza Plasticbomb (#163847) üzenetére


Rick3D
senior tag

ami kb 1 órája megy az katasztrófa , megerősíthetem :D balanc is on

(#163849) ddt500hu válasza jano_77 (#163846) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ha ez alapján ítéled meg az már régen rossz. Top tierként, papír tankok ellen nyilván működik. Itt egy killre 354dmg jut. Meglehetősen szerencsés menet volt.

(#163850) Chris0321 válasza ddt500hu (#163849) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól láttam full gold-al és a csata nagy részében 8-as ellenfél már nem is volt ellene.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.