Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163901) Jokerdapro válasza zozyk (#163758) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

+1
(Sírvafetrengőröhögösmile);]
+szerk: hát de így hogy lesz kukás kocsi szakasz? :( :((

[ Szerkesztve ]

(#163902) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én elfogadtam, hogy a goldlőszer a játék része, nem is játszok, csak olyan tankkal, ami papírból van, azt lőhetik bármivel nem fáj. :) Amúgy se szeretem a lassú tankokat. Ettől függetlenül nem értek egyet vele, a sokak által ajánlott számkorlátot tartanám megfelelőnek.

(#163903) fradi81 válasza ooloo (#163898) üzenetére


fradi81
veterán

"Könnyebb azt mondani , hogy azért vagyok sikertelen , mert prémiummal tüzelnek rám , mint azt , hogy a taktikán csiszolni kellene egy keveset ."

Szerintem nem érzi magát emiatt sikertelennek :) De ha már taktika, prém lőszerrel lövöldözéshez az pont nem kell túl sok, lövöd és sebez ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#163904) GeneraL_XTX válasza Simulacrum (#163902) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Szerintem meg állítsák vissza hogy gold lőszert csak aranyért lehessen venni es kesz. Aki azzal akar lövöldözni igenis fizessen érte. Azóta van ez a gold spam hogy lehet kreditért is venni.

(#163905) glspeter1


glspeter1
őstag

Asszem mára le is teszem, conqueror-al 5/5 bukó meccs zsinórban. :DDD :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#163906) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezzel az 1.0-val iszonyatosan felborultak a pályák, az eddiginél sokkal többször ér az nmy olyan pozícióba, ami miatt nyernek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163907) sequator válasza GeneraL_XTX (#163904) üzenetére


sequator
senior tag

Hát az már nem valószínű. Most éppen azt tervezik, hogy minden eddig goldért kapható fogyóeszköz/lőszer csak kreditért lesz kapható.
Az a baj a goldammoval, hogy mióta lehet kreditért venni, jelentősen csökkent hátránya (ti csak pénzért lehet venni). Ha nem pénzszerzés lenne a WG célja, akkor lehetne úgy egyensúlyozni, hogy taktikailag kelljen használni. Pl: marad a nagyobb átütés, de kevesebb sebzés.

Addig azonban mindenkinek így kell elfogadni és alkalmazkodni. Engem csak akkor zavar, ha éppen pattintó küldetés kellene csinálni, de teljes mértékben elfogadom, ha valaki golddal tömi a Mausomat.

sautia

sequator

(#163908) Enter65 válasza GeneraL_XTX (#163904) üzenetére


Enter65
senior tag

Sajnos valami gond volt a "Gold" vásárlás körül, igy át teszik normál keditre az ilyen cikkeket. Bár mondták, hogy kicsit megemelik az árát, remélem a 10x-re. Az már azért egy elfogadható érték lenne, igy mondjuk 20K helyett 200K-ba kerülne. Ezek után azért már jobban elgondolkodik, hogy mit és hogyan.

(#163909) Dr.Én


Dr.Én
veterán

egyenlőre inkább hagyom játékot, tipikus vasárnapi szopó roller... :D

WOT: kissio

(#163910) Gyuri27 válasza sequator (#163907) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes dolog ez a gold.
De a probléma mélyebben gyökerezik.
Pl a német tankokat rommá lehet vele lőni. Aztán ott van a japán troll meg az orosz trollok akiket még ezzel se biztos (ráadásul némelyik orosz csod mint a mariocart, míg egy e50m dombon 10-15-l megy fel).
Szóval rendbe kéne rakni a páncél kérdést.
Aztán lehet agyalni a gold lőszer jövőjén. Az viszont biztos, hogy maximalizálnám. 4-5 darab csatánként oszt csók (vagy a löszer kapacitás 5%-a).

Amd - Radeon - Ryzen

(#163911) jr1994 válasza Gyuri27 (#163910) üzenetére


jr1994
addikt

Mindig lenne valami rák, akkor pl az E100 lenne az. Nem lövöd be a tornyát csak a legdurvább TD-vel, az meg lebont repesszel. Na meg persze a type-ok, így is van velük elég baj (legnagyobb noskill jármű az arty után), de ha nem lenne gold ammo, boldog boldogtalan azzal tolná.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163912) Puculo


Puculo
aktív tag

Időnként mindig feltör a gold lőszer mizéria, van mellette pro-kontra egyaránt. Viszont a megszűntetése vagy limitálása ( ami üzletileg teljesen indokolatlan a WG szempontjából ) akkor lenne sportszerű ha nem lenne tier eltérés sem. Tehát mindenki a saját szintjén csatázna. Könnyű mondani hogy amit nem lősz be szemből azt kerüld meg, de ha fedezik oldalról, vagy épp egy olyan oldalt tolnak át ahol nincs más rajtunk kívül aki lassíthatná az ellent, bizony vereséget jelent ha nem lehet beütni szemből sem.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#163913) Jarod1


Jarod1
addikt

halál 50 órája című filmen röhögök...mind a német mind az amerikai tankok tök egyformák...
az egyik tanknak felrobbant a tornya fityegett a cső és 2 fickó élve jött élve jött ki..

(#163914) fradi81 válasza Puculo (#163912) üzenetére


fradi81
veterán

"bizony vereséget jelent ha nem lehet beütni szemből sem."

-Ezt kéne elfogadni, nem a könnyítéshez nyúlni egyből ha már félig meddig realisztikus a játék, mert a gold ammo pont a játék legegyedibb részét rontja le.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#163915) #77646080 válasza fradi81 (#163914) üzenetére


#77646080
törölt tag

Bizony, ez így volt akkoriban. A Tigris-család tagjaival (Tiger I és II, JagdTiger) egyszerűen nem tudott mit kezdeni a Sherman, Churchill vagy T-34, KV-1. Ilyenkor maradt az, hogy a légierő és/vagy tüzérség segítségét kérték. Ez volt a kőkemény realitás, szemből tehetetlenek voltak a szövetséges járművek.

(#163916) Tarill


Tarill
őstag

ennyi volt? még a küldetés alatt berakták shopba ezt a progettot? :D megint feldobott a wg egy lapát szart és alá állt

(#163917) #77646080 válasza Tarill (#163916) üzenetére


#77646080
törölt tag

Azonnal elérhető volt, amint indult az event. Tiéd a döntés: ha érdekel a tank, megveszed azonnal teljes áron, vagy gyűjtesz hozzá kedvezményt. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Senki sem dobott fel semmit sehová, ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

(#163918) Greentea válasza Jarod1 (#163913) üzenetére


Greentea
senior tag

Összességben pedig király film. Német tankok, mivel a Tigris 2-k odavesztek a háborúban Pershingek. Hitelesség emiatt más kérdés. De akkor mondhatnám a Furyt..

2x2 néha 5

(#163919) ooloo válasza fradi81 (#163903) üzenetére


ooloo
őstag

Ha szopó periódusban van a játékos , azon a gold sem segít . Az is pattan még az önjáró lövegről is . És ott vannak az orosz heavy tankok ... azokat sem lövi át mindig a gold ammo . Rendbe kéne tenni a páncél értékeket és akkor nem kéne prémium lőszer . Az orosz csodák jól beforgatva , a testet elrejtve szinte sérthetetlenek . A Jagdpanzer e100 tetejére oda biggyesztettek egy géppuskát . Hiába rejted el a hasát , ott könnyen belőhető sima lőszerrel is . Arról már nem is beszélek , hogy sokszor csak kritikusat lő , és pattan még a közepesekről is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163920) Puculo válasza fradi81 (#163914) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nem érzem a félig meddig történelmi szellemiséget a játékban. Tervrajzon létezett kreálmányok szaladgálnak hasraütött statokkal, aminek örülök, mert legalább nem merülnek a feledés homályába, de nem tudom másnak mennyire reális a piros sziluett az ellenséges járművön, vagy az automata célzó. Nekem sehogy sem jön át. Szóval nálam ez a szemlélet nem játszik. Akkor a játékosok túlnyomó része heavy tankban csücsülne, és az lenne a baj..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#163921) zozyk


zozyk
addikt

Arty mögött nem szerencsés LT-vel álldogálni... ;] :B
1 innen - 1 onnan.

(#163922) sequator válasza Greentea (#163918) üzenetére


sequator
senior tag

Mondjuk egy remake nem lenne rossz, CGI-vel megvalósítva a német tankokat. :)

sautia

sequator

(#163923) notika77 válasza sequator (#163922) üzenetére


notika77
senior tag

1. FÚJ a remake-re
2. FÚJ a CGI-re
:)

(#163924) sequator válasza notika77 (#163923) üzenetére


sequator
senior tag

Hát, az eredeti csak gyerekként nagy élmény, amíg az ember nem ismeri fel a tankokat. Utána már elég "béna".
Mivel elegendő német tank nem áll rendelkezésre, CGI az egyetlen lehetőség. Szerintem inkább CGI, mint Patton Tigris helyett.

sauti

sequator

(#163925) Skyhunter válasza Greentea (#163918) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Sherman-ek helyett meg Chaffee-k. :C

[ Szerkesztve ]

(#163926) ooloo


ooloo
őstag

Beérkezett személyes tartalék ... igen , persze . Amint aktiválom a személyes tartalékot , azonnal "lejtmenet" . Ott porosodik mind . Már kiakadt a számláló 99 nél ( összesen 209 db ) . Ad is a játék , de úgy adja , hogy közben elvesz . Jó lenne , ha kreditre lehetne cserélni . Mit bánom én , ha 5 kreditet is adna érte ... az is több , mint amit valójában ér .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163927) ddt500hu válasza ooloo (#163926) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD

(#163928) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor a csapat is azt csinálja, ami a dolga,rögtön sikerül! YESSSSS :)) :DD

Hálás köszönetem a csapatnak, mert nélkülük nem jött volna össze és mindössze csupán tier8-ban! Tehát jóval kevesebb HP, mint mondjuk tier10-ben. :B

Az lenne a kérdésem, hogy a Progetto-t legénységgel együtt adják vagy nélküle? Érdemes ide toborozni a leányzókat?

Amúgy a mai 8 csatámból ez volt eddig az egyetlen, ami ért is vmit, az összes többi hatalmas bukó egytől egyig. Már épp azon töprengtem, hogy hagyom az elindított 2 órás boost-ot is veszni, de nem erőltetem tovább. Kár lett volna. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163929) Jokerdapro válasza jano_77 (#163928) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Gratula! Emlékeim szerint 100%os legényekkel adják a spagettot. :DDD (ismétlem csak emlékezetből írom :B )

(#163930) jano_77 válasza Jokerdapro (#163929) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi.
Más esetleg meg tudná erősíteni - vkinek csak meg van már ez a spagetti csoda!? - milyen legénységgel kapjuk? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163931) Greentea válasza jano_77 (#163928) üzenetére


Greentea
senior tag

Gratula!! :Y :C

2x2 néha 5

(#163932) Cseri0058 válasza jano_77 (#163930) üzenetére


Cseri0058
őstag

100%os legénységgel kapjuk

(#163933) frame>24 válasza jano_77 (#163930) üzenetére


frame>24
addikt

Én véletlenül megvettem (PayPal default kapcsolva az acc.-hoz)
100% legénységgel kapod, egyéb skill nincs.
Refundoltam amúgy, szal harci tapasztalat nincs.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#163934) jano_77 válasza Cseri0058 (#163932) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindenkinek!
Akkor nem sok értelme van több lányt is az olaszokhoz kérni, jól gondolom ugye!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163935) Jokerdapro válasza jano_77 (#163934) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Esetleg parancsnoknak bedobni egy luvnyát a hatodik érzék miatt és had szóljon? :)

[ Szerkesztve ]

(#163936) ooloo


ooloo
őstag

Ha 80 % kedvezménnyel veszem az olasz csodát , akkor az eladásával lehet némi plusz bevételre szert tenni ? Vagy eleve úgy van beállítva , hogy "nyerészkedni ne lehessen ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163937) jimmy74 válasza jano_77 (#163928) üzenetére


jimmy74
őstag

Gratulálok!
Meglett már az ob260 neked is így!?

WoT:jimmbo

(#163938) Simulacrum válasza ooloo (#163926) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha ennyi van, akkor miért nem úgy csinálod mint én? Folyamatosan van bent egy mikor játszom, így nehéz kicsesznie velem a WG-nek. :)

(#163939) ddt500hu válasza ooloo (#163936) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mit akarsz nyerészkedni? Goldot nem kapsz a prémium tank eladásakor csak kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#163940) ooloo válasza ddt500hu (#163939) üzenetére


ooloo
őstag

A tank nem kell ... az érte kapott kreditből vennék Német tankokat . Amúgy mennyi kreditet adnak érte a "piacon" ?

Simulacrum : Lehet , hogy neked van igazad .... :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163941) Dr.Én válasza ooloo (#163926) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem is van dögivel, de rendszeresen használom, főleg legénység képzésnél...és nem mindig jön vele a szopó roller...ma mondjuk szopás az egész nap..alig van nyertes csata...
Most néztem meg...366 személyes tartalék van :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#163942) ooloo válasza Dr.Én (#163941) üzenetére


ooloo
őstag

:Y

Akkor a darabszámot illetően nem is szóltam ... hol van az én 207 darabom a Te 366 darabodhoz képest . :B

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163943) Dr.Én válasza ooloo (#163942) üzenetére


Dr.Én
veterán

rendszeresen használom őket, de mindig gyarapszik :)
igaz azt hozzá teszem, hogy ami 25-50%-os kategória, azt nem használom... :DD

WOT: kissio

(#163944) ooloo válasza Dr.Én (#163943) üzenetére


ooloo
őstag

Én nem használom , mégsem gyarapszik olyan rohamosan , mint Neked . Neked aztán bejött az Unió . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163945) Dr.Én válasza ooloo (#163944) üzenetére


Dr.Én
veterán

jött a fenét be az unió...ugyanúgy megkapom a szopórollert... :D
most sok időm neme lesz játszani, sajnos....sokat melózok..

WOT: kissio

(#163946) zodo


zodo
nagyúr

Panther eladva, végére még sikerült az Ace kör + 1 kiválósági jel.
Replay a kép alatt!

Borzalmas a ~130-as sebzés pláne ha talál és sebez is.
Erős ellenszélben húztam 65 csatán boostokkal de ahogy mentem egy zöld, kék, lila kört azonnal bot csapatok és 3-4-5 vereség. :(((
Nem tudok kitörni a total wr 51,2x -as keretből de legalább tartom.

Mindegy, Panther II a garázsba. :)
7,5 -es löveg az ajánlott míg nincs meg a legnagyobb 8,8-as?
Felszerelés?

(#163947) zozyk válasza zodo (#163946) üzenetére


zozyk
addikt

Felszerelés?

Xanax + alkohol, jó sok... :K
És kitartás, az E 50 kárpótolni fog!

[ Szerkesztve ]

(#163948) zodo válasza zozyk (#163947) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem mond, VK 30.02 M és Panther már hazavágott. :DDD

Bia-s legénység van ezért a Ventit mindenképp, töltésgyorsítót fel teszem.
Free nélkül egy darabig bolti lánc aztán még nem tudom.
Látótáv miatt távcső vagy stabit gondoltam így elsőre, mivel még nem tudom milyen stílust enged majd a páncél.

(#163949) zozyk válasza zodo (#163948) üzenetére


zozyk
addikt

Páncél?
Az nincs azon a szaron...

(#163950) zodo válasza zozyk (#163949) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor majd kempülők csak kár hogy nem bírom a tétlenséget és yoloba kezdek. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.