Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163651) inferno88 válasza jimmy74 (#163649) üzenetére


inferno88
őstag

A T95E2 egy 8-as jutalomtank, nem 10-es.

Semper fi!

(#163652) zozyk


zozyk
addikt

Na még 1 Ace az E 50-el... :B

(#163653) h1mpi válasza #77646080 (#163646) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is kihagyom ezt a Progretto maratont. Esetleg pénteken és szombaton játszok kicsit, de valahogy nincs most az az érzés, hogy hú de kellene, ingyen persze jó lenne, de ennyi idegeskedést és időt nem ér meg az a 10K.
Ha valaki amúgy is játszik napi 35-50 csatát, akkor persze Neki ez ingyen jött tank meg boostok.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#163654) Simulacrum válasza ollie (#163648) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A célom, hogy minden szinten, minden osztályból legyen tankom, illetve minden stílusú is legyen az adott szinten abból az osztályból, amit szeretek (medium). Tehát pl. autoloaderes, meg anélküli, de pl. semmi értelme, hogy meglegyen a PzIV és az M4, mert ugyanaz a kettő. Az IS-7 és a WZ-111 kb. ugyanaz a stílus az adatai, méretei alapján.

[ Szerkesztve ]

(#163655) ollie válasza Simulacrum (#163654) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem így látom. Én mindent kifejlesztek és meg is tartok (tier 5-től kezdve), hiszen bármikor kedvem támadhat játszani a kifejlesztettekkel, vagy esetleg pont azok közül lesz szükségem valamelyikre valami miatt. És van még egy indok, elkezdtem foglalkozni a mark-okkal, most próbálom először 3 markolni az egyik tankomat, és minél többnél meg akarom majd csinálni idővel. Jelenleg amúgy több mint 200 tank van a garázsomban.

***

(#163656) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Maus-t Maus-al hol lehet szemből belőni? (Ha ugyan lehet egyáltalán?) Tegnap 9-9k lepattanót lőttünk egymásnak az enemyvel... 😎

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163657) ollie válasza lacibacsi (#163656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a hasát tudod biztosan belőni gold nélkül, ha nincs legalább 280 körüli pened.

***

(#163658) galervin93


galervin93
őstag

Darálós kis masina, csak a tornya lenne picit biztosabb...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163659) jr1994


jr1994
addikt

Köszi a válaszokat a tegnapi kérdéseimre! A hang kikapcsolása tényleg segített, így pont a csata kezdésére betölt. Bár hang nélkül azért nem az igazi a játék, de átmeneti megoldásnak megfelel. A másik gépbe meg majd szerzünk ramot :R

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163660) lacibacsi válasza ollie (#163657) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Megtiszteltük egymást azzal, hogy nem lőttünk goldot és mivel egy ház sarkának két oldalán álltunk, a has lövése lehetetlen volt... 😀 Jól elvoltunk, amíg a tüzéreink meg nem találtak minket...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163661) Carasc0


Carasc0
őstag

Én sem progettózok. Senkinek a kedvét nem akarom elvenni a tanktól, mert biztos valakinek nagyon adni fogja, de tegnap előtt volt egy meccs, ahol sniperkedtem szépen az strv s1-el, és egy felderítetlen progetto megsorozott. Kb 300 méterre lehetett az olasz a térkép aktuális helyzetéből adódóan. A poén az hogy, hogy az összes lövedéke pattant rólam. Pedig szerintem az strv s1-et nem nehéz frontból belőni. Gyenge az az ágyú...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#163662) Simulacrum válasza ollie (#163655) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Bár sokat játszom mostanában újra, azért ennyi időm nincs. Miért játsszak olyan tankokkal, amit nem kedvelek? Miért ne játsszak azokkal, amiket kedvelek? Pontosabban, azokat a tankokat, amiket nem szeretek nem venném elő úgyse később se. Illetve a sok tanknak az is hátránya, hogy a legénység rosszabb bennük, mintha csak pár tankkal játszanál.

(#163663) ooloo válasza #77646080 (#163643) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Mentem pár kört a Jagdpanzer E100 fenevaddal is . A hosszú töltési idő még tovább fokozza a hangulatot . És az 1000 feletti sebzés .... kellemetlen lehet azt elszenvedőjének . ;] Viszonylag magasan van a löveg , és ha be tudsz állni egy roncs mögé , akkor eszméletlen pusztítást tudsz véghez vinni . Feltéve , ha van melletted két-három "asszisztens" ..... mert ha egyedül maradsz csak egy rakás ócskavas vagy . Talán ezért szerencsésebb este/éjszaka játszani vele , mert akkor kevesebb a beszari játékos , akik egy is7 láttán összeszarják magukat . Már nem is számolom hányszor maradtam egyedül , mert a "bajtársak" kereket oldottak . Nem értik meg , hogy az áttörést meg kell állítani . Ha kell áldozatok árán is , mert ha harapófogóba kerül a banda , akkor mindennek vége .

Más .

A kampány küldetéshez (StuG IV ) , az önjáró lövegek közül elég a hetes , vagy kell oda a VIII as ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163664) inferno88 válasza Carasc0 (#163661) üzenetére


inferno88
őstag

Persze, hogy pattant róla. 90-es a kaliber, ezért szemből csak a kupolát tudja beütni.

Semper fi!

(#163665) sequator válasza lacibacsi (#163660) üzenetére


sequator
senior tag

A torony pont szemből, a középvonalában kb 40% eséllyel lőhető, én inkább HE-vel kínálom meg a tornyot szemből, alacsonyan. Ha elég közel sikerül lőni a motorháztetőhöz, akkor beüthet a robbanási sugár a motorba és kigyújthatja.

sautia

sequator

(#163666) e-newsee válasza ooloo (#163663) üzenetére


e-newsee
addikt

Én a nagy részét az M44-gyel csináltam meg. A kábítási idősek voltak a macerásak vele egyedül, mert kevés ideig kábít, de a gyors töltése miatt a többire simán alkalmas. Gyilkos gép. Aztán később az M12-vel lejavítottam az összeset, még a HTC-set is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163667) adamgreen


adamgreen
senior tag

Gyerekek ez kabaré ami a játékban megy.Nem panaszkodom 7 ik stage-nél tartok de most vagy mindenki elfelejtett játszani vagy sok a vásárolt account vagy a maraton cseszi szét ezt az egészet nem tudom.

De ahogy nézem nem csak én vagyok ezzel igy itt a forumon is látom mindenki szenved rendesen. :(

(#163668) adamgreen válasza h1mpi (#163653) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ne aggódj annyit nem ér a tank se.Látok itt dzsepetto tankba ülni embereket hagyjuk mit produkálnak .Fogyatékos agyhalál minden szinten :DDD

(#163669) ooloo válasza e-newsee (#163666) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Csak a Német vonal jöhet számításba . Ha elég a VII szint , akkor belekezdek . Ha nem , akkor hagyom az egészet .

Más .

Jagdpanzer E100 esetében a Parancsnoknak ( Hölgyemény ) milyen skillt érdemes első körben kifejleszteni ? A hatodik érzék és a javítás már adott.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163670) lacibacsi válasza sequator (#163665) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi

Még valami eszembe jutott:
Az 1.0-ban valaki találkozott már a Klondike térképpel? Illetve valaki került már támadás játékmódba Sand River-en? Már elég sok csatát csináltam ahhoz, hogy statisztikailag találkoznom kellett volna velük, de nem...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163671) Papooo válasza lacibacsi (#163670) üzenetére


Papooo
senior tag

Sand River támadásban neem sem volt részem, pedig már legalább száz csatát letoltam.
Mivel a nagy csaták ki vannak kapcsolva, így Klondikeról nem tudok nyilatkozni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163672) galervin93


galervin93
őstag

Leginkább ezért kezd már a f...szom ki lenni ezzel a játékkal.

Kurvára nem egészséges, hogy ezen a buzi random számokon mennek el meccsek, küldetések, jó egyéni teljesítmények. :W 692 hp-s WZ-111-5-be mennyit rollol? 691-et, hogyne, utána meg leszedett rólam 1500 hp-t, hogy rohadjon ki a lelke az összes baromnak, akinek eszébe jutott a 25%.
Ezek a Progetto küldetések amúgy nem lennének vészesek, a top sebző, 850xp meg ezek nagyon is jó küldetések, de olyan mértékben hátráltatja az rng az egész játékot, mint valami undorító métely, lehúzza az egészet a francba, bármilyen jó kis játék is ez...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163673) e-newsee válasza ooloo (#163669) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, az más.
Amúgy elégnek kell lennie a 7-esnek, mert feleségem pl a német arty vonalon halad, és mostanában vette meg talán a 8-ast. A Stug IV-et tuti, hogy inkább a 6-os, max 7-es artykkal csinálta.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163674) jano_77 válasza lacibacsi (#163660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a Masunak a "pofazacskóját" szoktam még lőni, az beüthető, ha szemből látod. :K

(#163670) lacibacsi: Sand River nálam elég gyakran előkerül - egyik állandó map - de nekem ki vannak kapcsolva ha jól emlékszem e különböző modok, így nem releváns, de majd megnézem este, hogy tényleg így van-e. ;) Amúgy korábban volt szó, hogy milyen jók lettek az 1.0-ban a hangok. Nos nekem az egyik legjobban tetsző zene - ha nem a legjobban - pont a Sand River mapé lett. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163675) #77646080 válasza ooloo (#163669) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam a látótávolság növelése skill van (ezek után) harmadiknak. Az sose gond egy TD esetén. 😎

(#163676) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Scorpion G-t szeretnék venni, kaptam egy 30%-os kupont. Nincs most a shopban, ez is csak ilyen időszakosan vehető, vagy az is volt?
Én naiv, írtam a supportnak, hogy a 7 napig élő kuponomat erre szeretném elkölteni, adjanak egy egyedi ajánlatot, de leráztak. Biztos én élek álomvilágban, de ha az ilyen kéréseket fel tudnák dolgozni, egész sok pénzt be tudnának még szedni.

(#163677) lacibacsi válasza jano_77 (#163674) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kösz, megpróbálom pofán lőni... Amúgy nekem nincs kikapcsolva a támadás mód (más mapokon megy is), de itt nem. És tényleg jó zenéje van ennek a mapnak. Amikor meghallom, akkor mindig a Magyar vándor hárem jelenete ugrik be valamiért... (meg a Pharaoh című játék...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163678) jano_77 válasza lacibacsi (#163677) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valószínűleg azért, mert egy tipikusan hastánc zenéről van szó :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163679) lacibacsi válasza jano_77 (#163678) üzenetére


lacibacsi
addikt

... meg a piszkos fantáziáról... 😀

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163680) jano_77 válasza lacibacsi (#163679) üzenetére


jano_77
nagyúr

kell az is ;] Én is mindig mikor elkezdődik a zene tipikus része, akkor látom magam előtt a táncoló "sellőt" :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163681) lacibacsi válasza jano_77 (#163680) üzenetére


lacibacsi
addikt

😊

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163682) ooloo válasza #77646080 (#163675) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Valóban nem hátrány a jó látótáv . Már megy is rá a skill...
Még a sas szemen gondolkodtam . Ez a sérült modulok felismerése hogyan megy a gyakorlatban ? Van pár tankomon kihúzva ez a skill , de még nem vettem észre , hogy jelezné a sérült modulokat . Vagy csak egyszerűen vak vagyok .... ez valószínű.

Te ... ez a Jagdpanzer E100 nagyon adja , és még a kreditet is hozza . Igaz nem vastagon , de pár találattal 20000 - 25000 kredit simán befigyel .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163683) e-newsee


e-newsee
addikt

Éhes makkal disznókat álmodtok... ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163684) ollie válasza adamgreen (#163668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval ha rossz játékos játszik egy IS7-ben, akkor máris szar az IS7? Milyen logika ez? Az összes szuper unicum odavan a Progettoért, biztos azért, mert szar a tank.

***

(#163685) #77646080 válasza ooloo (#163682) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem nincs meg a Sasszem, de ismerős használja. Ha jól értettem, amikor beszéltünk róla, akkor célzás során mutatja a sérült modul ikonját. Csak 100% kifejlesztve működik, arra ügyelj. :)

Igen, igazi ragadozó a "jagdpanzi", én szeretem. 😎

(#163686) kchryss válasza Simulacrum (#163642) üzenetére


kchryss
addikt

Stílusra és játékélményre hasonló a kettő, szóval kihagyhatod a kínait. Annyi a különbség hogy az is7-nek picit jobb a páncélja a wz-nek meg az ágyúja.

(#163659) @jr1994:
Valószínűleg csak azért pályabetöltésnél akad meg a játék, mert az új zenékkel van valami probléma amit a csata elején játszanak be. Szóval ha lejárt a csata eleji muzsika, meg lehet próbálni visszakapcsolni a hangot, mert szerintem akkor már nem lassít. Minden csataindítás előtt ki kell kapcsolni, csatába kerülés után kb fél perccel meg visszakapcsolni. :)

(#163660) lacibacsi:
Maus-t maus-szal szerintem még Diegho is prém lőszerrel lőné, nem kell a tisztelet. Alap lőszerrel szemből nincs olyan pont ahol 40%-nál több esélyed lenne belőni még akkor sem ha pont szemben áll és a hasát lövöd. Prém lőszerrel viszont 80%-ban átmegy a has és pofazacsi ha szemben van.

(#163682) @ooloo:
Sasszem képesség csak akkor működik ha eléri a 100%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#163687) Greentea válasza Greentea (#163628) üzenetére


Greentea
senior tag




Na ez egy élmény lesz...

2x2 néha 5

(#163688) ooloo válasza #77646080 (#163685) üzenetére


ooloo
őstag

Valami brutális az az ágyú ... még igen csak az elején vagyok a húzásának . Jelen pillanatban lelövi a légy f@száról a pattanást , de ez hamarosan változni fog . :DDD

Már van 100% os sasszem .

kchryss : Én akkor sem látom a sérült modulokat ... :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163689) jr1994 válasza kchryss (#163686) üzenetére


jr1994
addikt

Sajnos minden hang ki-be kapcsolásnál újra kell indítani a játékot, úgyhogy ez így nem fog működni :(

Ooloo: elvileg az is kell hozzá hogy a látótávodon belül legyen az opponens.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163690) galervin93 válasza jr1994 (#163689) üzenetére


galervin93
őstag

2 vagy 3 másodpercig rajta kell lenni a célkeresztnek, ha jól rémlik. Kis sárga kritikus-ikonnal jelzi az ellen kritikus sérüléseseit.
Szerintem csak sokadik skillnek éri meg, azt is főként nagy kaliberű vagy meggymagköpködő ágyúval.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163691) kchryss válasza ooloo (#163688) üzenetére


kchryss
addikt

Képek alapján ilyet kéne látnod a célkereszt alatt. Élőben még sosem láttam, vannak sokkal fontosabb skillek így nekem ez egyik tankomon sincs rajta.

(#163692) jr1994 válasza galervin93 (#163690) üzenetére


jr1994
addikt

Ja hát az természetes :) de az is lehet a gond amit én írtam.

Kchryss: én már láttam magam is, úgy három éve megvolt a skill az egyik legénységemen :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#163693) inferno88


inferno88
őstag

Mi hasznát látjátok a "sasszemnek". Max azt tudom elképzelni, hogy megmutatja, hogy sérült a rekesz vagy a motor és ez alapján választok taktikát/célpontot, de amúgy? Talán akkor már inkább az, ami 2 másodperccel tovább tartja felderítve az előtted lévő ellenfelet.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#163694) fradi81 válasza inferno88 (#163693) üzenetére


fradi81
veterán

pl ha tudod hogy sérült és lassan tölt rámehetsz 1 v1-be, csak sokadik skillnek érdemes választani mikor már nincs semmi értelmes.

moto g72, Ninebot d28e

(#163695) Norbika88 válasza inferno88 (#163620) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ready ;)

(#163696) inferno88 válasza Norbika88 (#163695) üzenetére


inferno88
őstag

Sok sikert!

A legkirályabb dolog az STRV-ben, hogy még gagyi legénységgel is jó köröket lehet vele menni.

Semper fi!

(#163697) Cseri0058


Cseri0058
őstag

vereség vereség hátán...nevetséges...

(#163698) Imilenni válasza Cseri0058 (#163697) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát az.
Főleg hogy lökdösnek, beléd lőnek mögéd állnak csak azért hogy egy nyomvadt lövést leadjanak.
Várom már hogy vége legyen a progettos dolognak.

Press "F" to pay respects.

(#163699) zozyk


zozyk
addikt

66 meccs kellett ma a 6.ik szinthez, ha bírom idegekkel, talán behúzom ingyen ezt a fost...(innentől 2 napom van minden szintre)

(#163700) Dareiosss válasza zozyk (#163699) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Így hogy téged enged nyerni könnyen haladsz. Én 3 nap alatt játszottam 32 csatát és 4 et nyertem..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.