Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163051) kchryss válasza ddt500hu (#163021) üzenetére


kchryss
addikt

6. szint a lényeg azért jár a 30 kredit booster. Én is arra hajtok.

Mondjuk szerencsére elég sok dolgom van most a játékban és rá is érek játszani. Meg kéne még csinálnom az 50 top10-es győztes küldetést a 430u-val, az kb 80-90 tier 10-es csata op tankkal. Mellette pedig ki kéne húznom az ltwt-ből a 10-es ruszki light-ot és prém tankokkal kifarmolnom az árát. Pont nyertem versenyen 3 nap prémiumot szóval az elejét meghúzom aztán megnézem hogy haladok és utána számolgatok, hogy mennyi időt kéne még beleölnöm.

(#163052) jano_77 válasza kchryss (#163051) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt hol nézted, hogy a VI szintért jár 30 db kredit boost? A VI-ért kapható 10 db, majd a VIII-ért ismét 10 és a IX-ért szintén 10 db!

II - 5 db 200% legénységi; III - 5 db 300% free XP; V - 10 db 50% tank XP

Legalábbis ezen cikk szerint. :B De a hivatalos oldalon is az van fent.

(#163050) Chris0321: nem vagy vele egyedül nyugi. rémlett, de azért megerősítettem magam beírás előtt a google-val. :B Van egy-két olyan pálya, ami beégett, de sokat keverek én is. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163053) kchryss válasza jano_77 (#163052) üzenetére


kchryss
addikt

Igaz, de 10 kredit booster is sokat ér, szerintem ezek érik a legtöbbet az összes jutalom közül a tankot leszámítva. :)

(#163054) jano_77 válasza kchryss (#163053) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ebben már egyet érünk. Mondjuk én az álcafestésekre is kíváncsi vagyok, hátha lesz benne vmi mutatós. Decemberben vagy hogy volt egy megvehető álcafestés vmi kapcsán, amit sajnos nem olvastam időben, pedig azt szívesen megvettem volna, mert szerintem baromi jól néz ki - szürkés, feketés, fehér és kis piros csík is van benne. Lemaradtam róla. :U ezen kívül még tetszik az orosz karácsonyi.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163055) ollie válasza jano_77 (#163052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megveszed az olasz prémium tankot, az összes jutalmat is megkapod vele (melyeket még nem kaptad meg).

***

(#163056) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok, én is vagy másfél éves kihagyás után kedvet kaptam hozzá, rengeteg dolog változott, pl. eltűnt a SU-122-44-em, helyette egy Obj. 263 vigyorog, meg az AMX 13-75-öm helyett is egy B-C 12t, az oroszoknál van egy kisebb heavy ág, Obj 705 és nagytesója, a brit csillagromboló eltűnt, helyette valami Badger van. Viszont aminek nagyon örültem, az a Challenger-nél volt, mindig is szerettem volna magamnak egy Charioter-t. Végre kapott a Challenger egy nagyobb ágyút, nem tudom mióta, de nem bánom :) A Comet meg még mindig azzal a vicces 148-as átütéssel. Annak sem ártott volna egy nagyobb csúzli. Így már lehet jó lesz a Challenger és nekiállok. :)

(#163057) jano_77 válasza ollie (#163055) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm....ez biztos, tényleg így van!? Ezt eddig nem is tudtam. Köszi az infót. :R ;)

(#163056) malystryx: SU-122-54 tűnt el, amit Te írtál az prémium tank orosz tier7 TD és még mindig játékban van. Ami neked volt a 9-es orosz TD és kivették a játékból és helyette levitték a régi 10 Obj.263. Ehelyett pedig bejött a rendkívül OP Obj.268.4!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163058) ollie válasza jano_77 (#163057) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, a hivatalos hírben írták.

***

(#163059) jano_77 válasza ollie (#163058) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez az infó szerintetek mennyire állja meg a helyét?
"Megelőzve a holnapi sírást - a hivatalos honlapon írtak alapján - a kedvezmény szerintem az alábbiak szerint fog működni.

"If you decide to purchase the bundle, completing stages beforehand will discount the final price—10% off for each stage completed. For example, completing 7 out of 10 stages will knock 70% off the price.

IMPORTANT NOTE: Purchasing the bundle gives you the full pack of rewards and automatically checks all event battle missions as completed. So you won’t be able to access them once you have the bundle."

Ennek alapján lesz egy bundle a shop-ban, amiben benne lesz minden szakasz eredménye. A tartalom alapján (1,7 millió kredit, 3 prém nap, felszerelések, bónuszok stb.) kb 20-25.000 forintba fog kerülni. Így a szakaszok teljesítésérért a kedvezmény csak erre a bundle-ra lesz érvényes (így 5 szakasz teljesítése esetén is 10-12.000 forintba fog kerülni). A kedvezmény csak a tank megvásárlására szerintem nem lesz érvényes."

Mert ha ez így van, akkor már mindjárt nem is annyira helye-hújj! Ugyanis, akkor akik most itt számolgattunk, hogy mennyivel lesz olcsóbb bizonyos szintek elérése esetén, rábatytak, mert nem lesz olcsóbb!? :F :U
Illetve olcsóbb lesz, de jóval magasabb árból, amivel ott vagyunk, ahol a part szakad, vagyis megvennék alapból az általunk vélelmezett 12K-ért a tankot!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163060) Viktoár


Viktoár
addikt

LOL Magyarul fizesd ki a bónuszokat, fogyócikekket, felszereléseket is amit a játékban kreditért megszerezhetsz.. :C Megint nem pénz szagú.... :DDD

Üdv:Viktor

(#163061) ooloo


ooloo
őstag

Üdv,

Gondoltam megyek a Ferdinánd páncélvadásszal pár kört , de legénysége még nincs . Át akartam pakolni a JgTig 8.8 - as legénységét , mert a legénység kiosztása azonos . Át is ülnek engedelmesen , de a képzettségük nem 100% os . A parancsnoké 75% , a beosztottaké 83% - os . Mit lehet tenni , hogy a legénység 100% os legyen átpakolás után is ? Képezzem ki a JgTig 8.8 legénységét a Ferdinándra , mert akkor már "büntetés" nélkül visszaülhetnek a Jgtig 8.8 "rettenetbe" ?

A JPanther II eszméletlen jó .... nem egy camp-elős tank az biztos .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163062) joergie válasza galervin93 (#163023) üzenetére


joergie
őstag

Tele lesz maus-al és type5-el a tier10, és mindenki golddal fogja lőni :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#163063) kchryss


kchryss
addikt

Ha valaki szeretne két wot klienst futtatni párhuzamosan xvm nélkül annak itt egy egyszerű módszer:

Process Explorer nevű program kell hozzá: [link]

1. Elindítod az első wot-ot
2. Process Explorer-ben View menü-ben a Show Lower Pane legyen kipipálva. Kiválasztod a folyamatlistából a WorldOfTanks.exe-t, megkeresed a wot_client_mutex-et, jobb klikk rajta és Close Handle
3. Lehet indítani a következő wot-ot

A 2 kliens nem foglal túl nagy helyet a memóriában:

Cpu és vga terhelés sem nőtt meg érzékelhetően, mivel egyszerre csak 1 kliens aktív és a másik háttérben van így kb ugyanolyan teljesítménnyel fut, mint ha csak 1 menne.

Ez a módszer alkalmas arra hogy ha van egy másik acc-od akkor bemenj saját magaddal gyakorló szobába és átnézd az új pályákat. Vagy ha van teszt szerver akkor lehet gyakorolni a fejlesztési fában lévő kemény tankok belövését is. :)

(#163064) fradi81 válasza ooloo (#163061) üzenetére


fradi81
veterán

Ahogy mondod. Legénységet nem képzünk prémtankra amíg rakható bele normál legénység is amit lehet benne húzni.

moto g72, Ninebot d28e

(#163065) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Wargaming-ék nagyon rendesek velem. Megemlékeztek a 6. évfordulómról és adtak egy kupont meg egy csomó jóságot. :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#163066) BÁ Nutrition válasza ooloo (#163061) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en a jpanther2vel allandoan megszivom, 43%winrate, full op csapattarsak allandoan, nem is szivesen megyek vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163067) emre válasza WOT-H-A-C (#163065) üzenetére


emre
veterán

hát nekem nem adtak, csak ennyit láttam hogy kaptam valamikor valamennyi prémium napot ami már lejárt :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#163068) ollie válasza jano_77 (#163059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztán ki mondta, hogy 20-25k-ba fog kerülni összesen? Merő spekuláció.

[ Szerkesztve ]

***

(#163069) #77646080 válasza jano_77 (#163059) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez egy általunk ismeretlen illető magánvéleménye. Nem lehetséges megítélni, mennyire helytálló. Meg fogjuk látni hamarosan, hogy mik a tények.

(#163070) ooloo válasza fradi81 (#163064) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Köszönöm a megerősítő választ ! :R

BÁ Nutrition : Nem sokat gurultam vele . Még csak most ismerkedünk . Ha top tier , akkor kisebb tankokat 1 lövéssel elpárologtat . Még tier IX - ben is használható . A X es tier az kemény dió , de melyik VIII as tanknak nem . (?)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163071) fradi81


fradi81
veterán

Lehet nyerni aranyat replay feltöltéssel, caernarvon ász.

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#163072) kchryss válasza fradi81 (#163071) üzenetére


kchryss
addikt

Oustanding Performance. :DDD
Úgy látszik nem csak a magyar fordításban vannak hibák, hanem az angol sem megy nekik. :)

Grat a szép körhöz! Cérna op lett.

(#163073) BÁ Nutrition válasza ooloo (#163070) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem is az hanem h nehany tankomnal ilyen fura a winrate. Dickermaxxal szinte mindig nyerek. Legalabbis jelentosen magasabb kb 65%winrate. Es nem nagyon jatszok jobban vele. A tiger p-vel volt sokaig hasonlo akkor is ha tokre bot koroket mentem. Valahogy "mindig" nyertunk. Ez alapvetoen ilyenkor jon ki mikor 5x-os xp van es ki kene hasznalni de 5-6 kor kell hozza. 2 szerencsetlen tankkal az mar 10+ kor szenvedes. Total ideg voltam reggel. Aztan mikor visszaneztem a statot kb 51,5%wr es 1750 wn8. Ami nem sok, de ahhoz kepest igen h tomboltam sajnos. Par kor kedvenc tankokkal mondjuk jo lett.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163074) kchryss


kchryss
addikt

x5 első győztes csata +300% klán free xp bónusz + 300% személyes free xp bónusz és egy átlag szorzós kör 600 free xp-t hoz. :D

(#163075) ooloo válasza BÁ Nutrition (#163073) üzenetére


ooloo
őstag

A WG könyékig belenyúl a játékba .... ha nem tenné , már régen eltűnt volna a WOT a számítógépes játékok süllyesztőjében .

Nekem is furcsa , hogy a Jagdpanzer IV , és a Jagdpanther esetében pár csata után beadta a II. kiválóság jelet . Az előbbire 150 csata után .. a másodikra 158 csata után került fel a második jel . A Dicker Max -ot egészen 79 % ig szépen engedte , aztán hirtelen visszaestem 68%- ra . Azóta sem tudom feljebb tornázni a százalékot . Egy lépés előre , kettő hátra .

Ez van .. így kell elfogadni a játékot .

Mindenesetre ezekkel az apró "bosszúságokkal" is egy nagyon jó játék . Ennyi ideig egyetlen játék sem kötött le . Persze , ehhez az is kell , hogy 1.5 évig egy T54 es volt a kedvesem . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163076) Barret001 válasza kchryss (#163063) üzenetére


Barret001
addikt

Működik wazze :D

(#163077) BÁ Nutrition válasza ooloo (#163075) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Engem foleg ilyenkor zavar, amugy megoldom a helyzetet azzal h a kedvenc tankjaimmal megyek amiknek mindegy a plusz ket tier vagy limites

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163078) Viktoár


Viktoár
addikt

Most látom hogy akciós a felszerelés, IS7-re mit tegyek?

Üdv:Viktor

(#163079) Chris0321 válasza Viktoár (#163078) üzenetére


Chris0321
addikt

Az jó nekem is kell ez az. Én töltésgyorsítót és vertikális stabilizátort mindenféleképp tennék rá.

(#163080) ooloo válasza BÁ Nutrition (#163077) üzenetére


ooloo
őstag

Ha nagyon nem megy , én mehetek bármivel , akkor sem megy ... ilyenkor sem hagyom abba . Másnak is kell sikerélmény . :U

Apropó .... mit rakjak fel harmadiknak a ferdinándra ? Periszkóp és töltésgyorsító már fel van szerelve .

Nehéz repeszpáncél , vagy fokozott szellőzés ? Az álcaháló nem játszik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#163081) Viktoár válasza Chris0321 (#163079) üzenetére


Viktoár
addikt

Felraktam amit javasoltál és harmadiknak egy ventit. Jó tank, ha jobban összeszokunk biztos meg lesz vele az ász. :B

Üdv:Viktor

(#163082) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most kinéztem magamnak a T57 Heavy-t. Megpróbálok arra haladni. Szerintetek ez jó ötlet? Megéri az a tank?
Mivel full kezdő vagyok így más választást nem tudtam, kinéztem magamnak egy célt, aztán hajrá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163083) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mennyibe kerül ez az olasz csoda?
Valaki dobna egy linket hol elérhető a wg-nél?

Ugye azt írják, hogy ha 7 küldit megcsinálsz a 10-ből akkor kapsz rá 70% árengedményt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#163084) h1mpi válasza .LnB (#163082) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T69 egy borzalom, ott tuti megállsz

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#163085) h1mpi válasza Viktoár (#163078) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdemes megvenni? Nemsokára kigrindelem a 257-ből...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#163086) .LnB válasza h1mpi (#163084) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lehet átugrani? :) Mert látom kikerülni nem lehet a tech tree-ben.

Az Orosz T-26, T46-os, T2-T3-as tankokhoz képest, már az Amcsi M3 és M5 Stuart se tetszik nekem annyira. (Ezt csak azért írtam, mert eredetileg Oroszokkal kezdtem el fejlődni, most pártoltam át USA-ra, hogy célba vegyem a T57 Heavy-t.) De még olyan kezdő vagyok, hogy a saját véleményemben sem vagyok biztos. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163087) inferno88 válasza .LnB (#163086) üzenetére


inferno88
őstag

Az a helyzet, hogy alapvetően a könnyű tankokkal sem olyan egyszerű a játék egy kezdő számára. A T71(6 skulós tár) egy brutális állat, csak aztán tier8-ban jön a T69, na az viszont már nagyon goldigényes a kis átütés miatt, sokak kedvét elveszi(én is alig vártam, hogy befejezzem a grindet), a T54E1 korrekt kis masina a 4x390-es tárral és annak akad némi páncélja is. Azért hozzú menet lesz, míg kihúzod a T57-et. Még én is az E1-nél tartok, de mostanában nem játszom vele.

Az orosz ág amúgy nagyon jó, sokkal kezdőbarátabb szerintem.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#163088) Papooo válasza .LnB (#163086) üzenetére


Papooo
senior tag

Azon a vonalon könnyű-közepes és legvégül nehéztank van.
Mind a legénység létszáma, mind az átképzések miatt, elég problémás.
A T-69 pedig csak hab a tortán.
Ha mindenképpen táras heavyt szeretnél, akkor ott a francia 50B

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#163089) .LnB válasza Papooo (#163088) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Táras heavyt szeretnék? Azt se tudom mi az a táras heavy. :) Na jó tudom, de nem szempont.
Belinkelek ide egy ilyen profilt megint, hogy lássátok, nagyon kezdő vagyok. [link]

Ti mit ajánlanátok akkor a T57 Heavy helyett? Mondjuk Orosz-ból?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163090) lacibacsi válasza Gyuri27 (#163083) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs még bent a boltban... :N

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163091) jimmy74 válasza .LnB (#163086) üzenetére


jimmy74
őstag

Én helyedben elindulnèk az orosz meddel azt majd meglátod de sztem a t34 a t34/85 mind kezdobarat.
Meg az orosz kv vonal az is az sztem meg ezek jók a tierjük alapján is.
Én inkább több ágat huznèk egyszerre nem egyet célba vève .

WoT:jimmbo

(#163092) #77646080 válasza .LnB (#163089) üzenetére


#77646080
törölt tag

Általában kezdésnek a KV-1 ágat javasoljuk. És azt, hogy ismerkedj meg a térképekkel, a taktikailag fontos pozíciókkal és a tankok alapvető képességeivel (erősség, gyengeség). Ehhez találsz YT videókat, netes leírásokat és persze mi is segítünk. 😃

(#163093) #77646080 válasza jimmy74 (#163091) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így van, az orosz közepes vonal sem rossz választás.

(#163094) .LnB válasza #77646080 (#163092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze ezek megvannak, nézem a videókat is. A mapokat pedig tanulom ahogy tudom. :)

KV-1 az pont jó. Mert alapból is arra fele kezdtem el. T-28-az lassan teljesen kész.

(#163091) jimmy74 A több ágat, azt egy Országon belül érted ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163095) ollie válasza .LnB (#163082) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem éri meg kezdőként szerintem. Eleve a táras tankok nem túl kezdőbarátok, ez meg még gyenge is tier 10-ként.

Ha már heavy, akkor mondjuk IS-7.

***

(#163096) galervin93 válasza .LnB (#163094) üzenetére


galervin93
őstag

5-6-os tierig juss el néhány ágon (T-34/T-34-85, KV-1/T-150), itt parkolj le egy kis ideig (pár száz csata). Soknak tűnik, de kelleni fog. Egyrészt tapasztalatot szerzel, másrészt jön be kredit, harmadrészt lesz egy-egy jó legénységed (majd kitanulod annak is a mikéntjét).
TTT, ahogy drága elvtársunk megmondta.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163097) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Okés, köszi a tanácsokat mindenkinek. Akkor haladok tovább az Oroszokkal ahogy tudok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#163098) jimmy74 válasza .LnB (#163094) üzenetére


jimmy74
őstag

igy van.
ne 1 tankra egy vonalra hajts hanem kezdj bele annyiba amennyi garázs van :)
oroszok szinte alap azert irtam.
de lehet az artykat is elkezdheted :D meg esetleg egy td vonalat azt meglátod melyik jön be melyik féle.
jo mind nehéz ajánlani én pl a japán heavy ágat is ajánlom nem nehéz velük játszani de jók az amcsi medium és heavy ág is.
ja remélem van bankkártyád...... :DDD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#163099) Jokerdapro válasza jimmy74 (#163098) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát az OI az a saját szintjén rettenet op, főleg ha top tier... jézuson one shoot one kill :DDD :DDD

(#163100) WOT-H-A-C válasza emre (#163067) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD frankó...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.