Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122776) zodo válasza #15106560 (#122773) üzenetére


zodo
nagyúr

Élvezem én de ezen azért látni hogy el voltam veszve és nem minden esetben egy tudatos játékot látni.
Kezdve pl az elején csak sejtettem hogy E7 fás része jó lehet passzív spotra mert előző csaták többségében is kchryss :R mondta hova menjek aztán volt hogy tévedett.
Panther II nagyon jó helyen állt akitől sikerült is bekapnom egyet aztán végjátékban csak kinyírtam.
Hegytetőn T30 az arty-al sem volt leányálom mert tuti ilyenkor szoktam kapni az áldást na meg a lövegsüllyedés is ellenem volt.
Végül is olyan amilyen, lényeg hogy superunicumként zártam a két csatás napot :D és sikerült egy újabb cél.

jagada

Jól emlékszel _zo_do_ néven indultam aztán kezdtem a mostani fiókot, hátha több lesz a wn8 400-nál. :)
Mostanra nyilván több lenne de akkor úgy éreztem kell egy új fiók pedig ugyanúgy nincs op/stat húzó tank és ugyanazt a kv-1 vonalat kezdtem ismét.

Amúgy kár hogy nem látni visszajátszáson a gyári sebzés kijelzőt. :(((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.