Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123351) kchryss válasza h1mpi (#123348) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy ha fullos lesz és ráérzek akkor jobb lesz, de egyelőre azon kívül hogy rosszul játszom vele még el is van átkozva.
Tök mindegy hogy az erősebb vagy a gyengébb csapatban vagyok, vereség lesz a vége és általában 2-3 perc alatt max 5 killel a csapattól amiben vagyok.
Tele van a játék ma vöröskékkel, de az ellenfélnél a vörösök érdekes mdon együtt mozognak és letolnak mindent míg a csapatomban lévő vörösök a bázison állnak afk-ként.

(#123349) @jano_77:
Sokat mentem a napokban AX-szel. A brit maratont azzal csináltam. Nekem bejön.

(#123350) @nyunyu
Eddig a 6-os skodával sem ment így. Állandóan kilövettem magam benne. Ma valahogy azzal jobban megy.

[ Szerkesztve ]

(#123352) nyunyu válasza kchryss (#123351) üzenetére


nyunyu
félisten

Fullos T-34/100 miben tér el a kínai T-34-1-től?

175 pen pipa, -5 gun dep ugyanaz.

Szovjet T-34-85-től sem térnek el nagyon, max a lassabban töltő ágyú zavarhat.

[szerk:]Hatos Skodával én is nagyon bátor voltam, mondván jól kiosztom a tárat.
Ja, fele lepattant, közben meg javítani sem tudtam a lánctalpat, annyian lőttek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123353) jano_77 válasza kchryss (#123351) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tök jó, hogy Neked bejön, de akkor esetleg tudnál segíteni nekem a 4 skill dolgában, ha szépen megkérlek!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123354) stork13 válasza jano_77 (#123353) üzenetére


stork13
aktív tag

Nézd meg ezt és dönts.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#123355) fradi81 válasza nyunyu (#123352) üzenetére


fradi81
veterán

A kínaiaknak van jó toronypáncélja.

moto g72, Ninebot d28e

(#123356) jano_77 válasza stork13 (#123354) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, ezt már láttam, de itt kb 3 skill van, amit főként használnak azt kalap kabát.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123357) kchryss válasza nyunyu (#123352) üzenetére


kchryss
addikt

Skoda T25 valami eszement lassan javítja a láncot. Fullos legénységgel is ott álltam egy csomó ideig ha láncoltak. A tárból meg nekem is 1 mellé 1 lánc és 1 sebez arányom volt. :)

(#123353) @jano_77:
Mindre álcát. Ez egy király sznájper tank.

(#123348) @h1mpi:
Kezd alakulni:

[ Szerkesztve ]

(#123358) h1mpi válasza kchryss (#123357) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ennyi, okosan hátsó sorból kell pötyögtetni :D

(#123359) kchryss válasza h1mpi (#123358) üzenetére


kchryss
addikt

Pötyögtetnék én, de ilyen idióta csapatokban nincs sok idő rá. 9-es csatában én vagyok a top sebző ezzel a szutyokkal az a csapatot minősíti. Már megint 5 kill alatt maradtunk. Igaz előtte 15-0-ra nyertünk, de az sem ideális forgatókönyv. :(((

(#123360) h1mpi válasza kchryss (#123359) üzenetére


h1mpi
nagyúr

még mindig jobb, mintha te vagy a sor alján :D mindig van valaki a szopóág egyik és másik oldalán is :P

[ Szerkesztve ]

(#123361) jano_77 válasza h1mpi (#123360) üzenetére


jano_77
nagyúr

jaja, csak mindig a rossz oldalán!? :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123362) BÁ Nutrition válasza kchryss (#123359) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez is csak olyan mikor t-28al tier 6ban top damage van, de rendszerint elso 4ben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123363) h1mpi válasza jano_77 (#123361) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én nem érzem ezt... nekem elég kiegyenlített a dolog. 54% körül van a WR még sem az miatt érzem úgy, mert az a 4% semmi :D

(#123364) kchryss


kchryss
addikt

Az előbb volt egy 46 wn8-as top tier heavy csapattársam. Na mondom ez biztos bot. Erre beírt a chatre. :Y
Vagy megtanították a botokat írni vagy létezik élő ember ilyen stattal. :D
Érdekes ízlése lehet ha 3 tankot eladott hogy megvehesse a churchill vii-et. Meg is érte neki, mert volt 2 sebző lövése a csatában. ;]

(#123365) jano_77 válasza kchryss (#123364) üzenetére


jano_77
nagyúr

de neki még csak 2K csatája van, simán lehet, hogy csak nyomi! Nekem E75 volt 10K csatával és 40 wn8-al.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123366) fradi81 válasza kchryss (#123364) üzenetére


fradi81
veterán

ezek a destroyer meg defender nevűek mind ilyen jó stattal rendelkeznek a wotban :) 14 alatti lehet mind.

moto g72, Ninebot d28e

(#123367) rlazol válasza kchryss (#123364) üzenetére


rlazol
addikt

én láttam olyat top tierként IS-3-val Ruinberggen, aki beírta a chatbe a meccs elején, h muszáj nyernünk különben ő tönkre megy. A csata elején elbújt, rászóltunk, hogy így hogy nyerjünk, kibökte, hogy nincs lőszere. Minden tankját és egyebét eladta, hogy megvehesse ezt a tankot, de ammo-ra már nem jutott. Ki is kaptunk. beírta a csata végegeflé: "I am broke" :(" - nem tudom, mennyi volt a WN8-a (rég volt) de manapság ez egy normális megszokott mentalitás, gondolj csak az Iphone X-re.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123368) nyunyu válasza rlazol (#123367) üzenetére


nyunyu
félisten

Ilyenkor ment volna még két kört valami T5 szutyokkal, aztán lenne pénze lőszerre.

IS-3-mal meg prém nélkül sem nehéz legalább nullszaldóra kihozni a meccset: szimplán ki kell osztani legalább a saját HPdat vele.
Stock ágyúval nyilván nem könnyű (nem az van az IS-6-on? :DDD), de BL-9-cel már az a művészet, ha 2k alatt lősz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123369) Dr.Én válasza CirrMee (#123338) üzenetére


Dr.Én
veterán

én a pár hete az IS-6 tankot vettem meg és nem bántam meg...
attól hogy ramaty a 175-ös pen és az hogy néha öt centiről is mellé lő...attól még nagyon szeretni való tank...remek páncélja is van... :)
ha az RNG úgy akarja akkor hogy lazán keresel vele, 100000 kredit felett, ha olyan napja van akkor is lehet 40-50-et keresni....
és azért is jó mert nem rak tier 10-be...ha kilences tankok is vannak akkor is csak 3-4 max....
ezért tervezem majd meg venni még mellé lehet az FCM-et is , annak is jó az MM besorolása...

WOT: kissio

(#123370) Jolet válasza jano_77 (#123349) üzenetére


Jolet
őstag

Kedvenc medem, már az ötödiket húzom benne

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123371) jagada válasza jano_77 (#123346) üzenetére


jagada
őstag

Az első kettőnél nem is kérdéses, hogy javítás.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123372) jano_77 válasza Dr.Én (#123369) üzenetére


jano_77
nagyúr

az FCM még amellett, hogy kedvezményes az MM, még remek tank is! ;)

Ezt is megértem végre - egy kis lépés teljesítve (legalábbis ideiglenesen :B )


Örö és bodottá :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123373) Dr.Én válasza jano_77 (#123372) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem sokára jön nég egy francia nehéz tank is. Azt rebesgetik hogy az FCM-et meg kiakarják venni és helyette jön majd az AMX M4 mle. 49...orosz szerveren már kapható...

WOT: kissio

(#123374) tarka_szarka válasza jano_77 (#123346) üzenetére


tarka_szarka
tag

Javítást és álcát tennék.

Szerintem ennek a gépnek nagyon kell az álca, mert szana és széjjel lövik nélküle. Mondjuk álcával is. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#123375) galervin93 válasza tarka_szarka (#123374) üzenetére


galervin93
őstag

T49 viszi oldalról. Mondjuk ha azzal meglövöm nem segít az álca... :-) Minap Sacred Valley, északról fel a várhoz, túloldalt felvonult több gép is, de nem csábultam el, megvártam őkelmét... :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123376) tarka_szarka válasza galervin93 (#123375) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ezzel a géppel én is szenvedek. Leginkább távolról tudok operálni, azt meg segíti az álca.

És hát a legjobb páncél a bokor. (Mondjuk ezt az új patch megbolondította kicsit)

WOT account: tarka_szarka

(#123377) DVlad válasza kchryss (#123325) üzenetére


DVlad
őstag

Ilyen statot, hogy 44k - 317, milyen stratégiával lehet csinálni? Én gyenge statos játékos vagyok, mert szinte csak tízes td-vel megyek, amióta meglett, de ezt nem tudom elképzelni, hogyan lehetséges. A botok gondolom 2 számjegyű statot érnek el, de ilyen 317-hez élő játékost képzelek.
Például azoknak az okos és igen hasznos szpottereknek, akik 10-30 sec alatt megsemmisülnek mennyi lehet átlagban a statjuk?
Más,
láttam olyan videót, amiben a map úgy mutatta a tankokat, hogy egy kis kör volt a tankok körül, ami a hp-t mutatta. Az illegál? Mi az? Elég hasznosnak gondolnám.

(#123378) Atti777


Atti777
senior tag

Valaki, akinek négynél több magos processzora van, megnézné hogyan használja a játék?
Nálam 2 mag 30-35%, a másik kettő pedig 50-55% körül volt terhelve átlagban.
Ami érdekes, hogy ha kivettem a vsyncet, akkor sem ugrott meg a processzorhasználat, pedig az fps 60-ról felment 100 környékére

Путин, иди нахуй!

(#123379) tarka_szarka válasza DVlad (#123377) üzenetére


tarka_szarka
tag

Simán lehet ilyet produkálni, van ilyen ismerősöm.

Beáll kempülni. Jellemzően nem talál el senkit, mert szar a gépe, vagy szar a nete. Ha talál, akkor is messziről. Nagy és lassú TD-vel játszik, amint spotolják ki is csapja rögtön valaki. Így jönnek a pár szár wn8-ak.

Volt egy ismerősöm, aki örült az egy bevitt lövésnek.

Egy másik ismerősöm meg folyton meséli milyen jó meccset ment a párduccal. Bekempült hátra, ellőtte az összes lőszert, amiből tizenpár talált és három sebzett is. Szerinted ez sok wn8-at szokott érni? :)

Amúgy meg simán benne van, hogy gyerek, asszony, kutya is játszik az accal. Esetleg simán elindítja a csatát egy kis prém géppel, de nem játszik vele, csak a végén a pízt felveszi. Ilyen ismerősöm is volt még a játék elején. Munka közben bevágta a b2-t a csatába. Tízpercenként ránézett és újra elindította a csatát. Volt, hogy százezreket farmolt naponta így. Akkor még nem húzták le a creditet az ilyenek miatt. Stat meg nem érdekelte.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#123380) jr1994 válasza DVlad (#123377) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem nem illegál, de nem is különösebben hasznos. Engem zavarna. Mondjuk az is zavar, hogy egy ideje az xvm nem írja ki ALT gombra az eltűnt ellenfelek hp-ját :(((

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123381) fradi81 válasza Atti777 (#123378) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet azért nem ugrik meg, mert a vga terhelés lesz inkább magasabb, nálam legalábbis az ugrik fel maxra kikapcsolt v-sync után. Lehet túl jó a procid a wothoz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123382) galervin93 válasza jr1994 (#123380) üzenetére


galervin93
őstag

Én használtam régen, simán kiváltotta a hp-bart. Vagy pl. végjátékban ha mondjuk több ellenfél is maradt, tudta az ember, melyiknek ésszerűbb nekimenni először.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123383) jr1994 válasza galervin93 (#123382) üzenetére


jr1994
addikt

Csak az aslainból került ki, vagy tényleg úgy gondolták az xvm-esek hogy nem szükséges funkció? Amióta használok modokat, alap volt nálam :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123384) gardzser


gardzser
csendes tag

Ha kap az ember 1 jó pályát és egy kicsit is értelmes csapatot akkor a T55A LT15 küldetés se vészes. :DD

Ja és még annyi hogy a Bulldognak hol lehet az ász határ?

Ma mentem 1290 alap xp-t tegnap 1297 xp-t de azok is csak 1. osztályok voltak. :F

[ Szerkesztve ]

(#123385) jano_77 válasza tarka_szarka (#123374) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm és mindenkinek, aki megírta az ötletét, javaslatát. :R
Végül álca és javítás lett vegyesen.
Nagyon jó kis tank, szeretek vele játszani csak kevés időm jut rá.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123386) fradi81 válasza sfefe (#123341) üzenetére


fradi81
veterán

Nem viccből írtam, jó ez amikor nagyobb tierekbe nem lehet játszani mert mindenki meg van bolondulva a küldi miatt.
[kép] [kép]

moto g72, Ninebot d28e

(#123387) jagada


jagada
őstag

Pont 44 csata kellett a T-44/100 ászocskához:

(#123384) gardzser: pont ennyi kell az összes küldihez + a megfelelő tankállomány

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123388) DaveHutt válasza gardzser (#123384) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tippre 1500 xp körül, nekem mostanában 1600 körüli xp-vel adta be.

(#123389) fradi81 válasza fradi81 (#123386) üzenetére


fradi81
veterán

Ez még a végére :D

moto g72, Ninebot d28e

(#123390) DVlad válasza tarka_szarka (#123379) üzenetére


DVlad
őstag

Ez nekem fura. :D

(#123382) galervin93
Pontosan ezt láttam meg benne én is. Nagyon nem mindegy, hogy kinek mennyi hp-ja van az adott szituációban. Szerintem brutál nagy segítség, fura, hogy legális.
xvm-ben van ez vagy külön be lehet szerezni?

(#123391) ballington


ballington
addikt

Ha már nyerő és vesztes széria:

Már ezer csata óta 51,9% körül mozog a WR. Egyszerűen nem megy 52 fölé. Voltak jobb napjaim, rosszabbak, elfogadom. De ez a "less then 33%", vicc kategória. Lehet, hogy el kellene felejtenem a hétvégi csatákat?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#123392) kchryss válasza jr1994 (#123383) üzenetére


kchryss
addikt

xvm-ben benne van a saját csapat és az ellenség hp-ja is alt-ra, csak hp bar formájában. Vissza lehet konfigolni a régi félére is sztem, de így szebb.

(#123390) @DVlad:
Ha jól rémlik xvm konfig. Én úgy szoktam megcsinálni hogy a CTRL-ra rakom a térkép nagyítást és alt módot is és az alt módba rakom a köröket. Így a kicsi normál térképen nem látszik, ctrl-ra viszont középre rakja a nagy térképet a hp körökkel. Majd előkeresem a konfigot, de most megyek pingpongozni.
Kiütöm magamból a maraton miatt felgyülemlett feszültséget. :D

(#123393) CirrMee válasza Dr.Én (#123369) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem lenne hozzá türelmem. A Skorpi'G -t várom inkább, remélem lesz az amcsi kelta eredetű ünnep alkalmából. :)

kchryss
saját & ellenbanda hp panelt meg lehet csinálni, hogy állandóan menjen, ne csak Alt lenyomására? :)

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#123394) jr1994 válasza kchryss (#123392) üzenetére


jr1994
addikt

Azt használom, de a régit jobban szerettem.

(#123393) CirrMee: igen, aslainban van rá opció.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123395) Dr.Én válasza CirrMee (#123393) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen a skorpió G-re én is pályázok...főleg mióta 650-et bele durrantott a T-32 tankomba...
Lényegében azt vettem észre hogy kezdek beruházni minden jó prém tankra...

WOT: kissio

(#123396) KisApám


KisApám
addikt

EZ a csaj most élőben tolja a TWITCH-en.
És nagyon jól beszél hozzá!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123397) Stanislav84 válasza KisApám (#123396) üzenetére


Stanislav84
tag

Xbox WoT és arty... nekem elég is volt ennyi. Na és hol vannak a kirakott dudák? :) na nem kell utóbbi komolyan venni :)

(#123398) KisApám válasza Stanislav84 (#123397) üzenetére


KisApám
addikt

NEM csak artizott eddig ma. De legalább beszél hozzá az édi ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123399) hemaka válasza Stanislav84 (#123397) üzenetére


hemaka
nagyúr

Eleg tren nez ki a grafika, meg azok az ertesito ikonok, animaciok, kegyetlen. :D

(#123400) lacibacsi válasza hemaka (#123399) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyetértek! Remélem, hogy nem hozzák ezeket a PC verzióra...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.