Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123401) emre válasza CirrMee (#123393) üzenetére


emre
veterán

Meg lehet, én csináltam magamnak, szóval nem aslaint használok. Régebbi hsz-eim között találsz róla képet.

kb. így néz ki most is

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123402) Laci50i válasza DVlad (#123377) üzenetére


Laci50i
csendes tag

A 10seces 0 spotos meg a 8 perces 4000-es spotos is ugyanannyi wn8at kap.
Rengetegszer voltam top3-ban XP szerint bottom tier spotterrel aztán lett belőle 145 WN8. Ha béna a csapat akkor nem sok sebzésed lesz, jó csapatban meg nem táras amcsival nyomod a végén a maradék levadászásában is simán lenyomnak a medek és nem fog gyűlni a wn8.
317-el akár még jó spotter is lehet.

(#123403) galervin93 válasza Laci50i (#123402) üzenetére


galervin93
őstag

Itt az ideje lesz*rni az epéniszt és a játékért játszani. Múltkor csak úgy vigyorogtam, amikor kiszpottoltam az ellenfél hp-jának egy jó részét, pedigalig sebeztem 600-at. De nélkülem a csapat sehol sem lett volna. És ez a lényeg. Hasznos lehet az ember közvetetten is, legyen az sok lepattanó, szpot, vagy bármi...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123404) rlazol válasza Laci50i (#123402) üzenetére


rlazol
addikt

ha jó spotter, akkor jó a LT-kal, amiből következne, hogy komoly sebzést visz be, hiszen sokszor nincs más választás a pálya vagy a csapat miatt. A 317-es WN8 (saját tapasztalatból mondom) abból fakad, hogy fogalma sincs a játékról. Nem tudja, hol vannak a sniper pozíciók, nincs tisztában a gyenge pontoknak a létezésével se (értsd: nem tudja, hogy nem mindegy, melyik tankkal mit hol kell lőni), lőszertípusok, legénységi képzések stb. Nem tudja megfelelően értelmezni a térképen lévő információkat, se a csapatfelállást, nem tudja melyik tankkal mi a dolga. De ami a legnagyobb baj, hogy nem is törekszik arra, hogy ezeket az információkat beszerezze, hiszen javarészt nincs is tisztában azzal, hogy ezek beszerezhetők. Ez vagy igénytelenség, vagy egyszerűen nincs tisztában a lehetőségeivel.
A másik lehetőség, amit a többiek is írtak, hogy farmolás céljából botozik.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123405) fradi81 válasza Laci50i (#123402) üzenetére


fradi81
veterán

xp-t kell nézni az a lényeg.

moto g72, Ninebot d28e

(#123406) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nah most beraktak ezt a vk45,03 premium heavyt. nekem mint nobbnak elvileg ez jobban valo mint a lowe mert legalabb nem rakja tier 10be :)
mármint ez kerdes volt
:B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123407) jagada válasza BÁ Nutrition (#123406) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem neked tök felesleges megvenned a kapható összes prém tankot. Miért nem tanulsz meg játszani először a sima tankokkal? Van már így is egy csomó prém tankod, miért azokat erőlteted? Komolyan mondom nem értelek. A prém tankoktól nem fogsz tudni jobban játszani, max. több kredited lesz. Én letoltam vagy 10k csatát prém tank nélkül, 19k csata után pedig eddig csak a T34 tankért fizettem, de már azt is megbántam.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123408) BÁ Nutrition válasza jagada (#123407) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt nem mondanam h egy csomo van.
az ok amúgy foleg az h mondjuk rudyval 100par meccs utan meglett a 6ik erzek, a t-28al meg 300 csatanal volt 76%on kb ami valojaban kb a fele az utnak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123409) fradi81 válasza jagada (#123407) üzenetére


fradi81
veterán

"max. több kredited lesz."

Ez a lényeg, aki nem tudja megkeresni normál tankkal, kénytelen prémet venni csak pénz kell hozzá :) Tisztelet a kivételnek persze de sok ilyen van.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#123410) jagada válasza BÁ Nutrition (#123408) üzenetére


jagada
őstag

Alacsonyabb tierben alacsonyabb XP jár a csaták után normál tankok estebében is. Én minden tankomnál 75%-os legénységgel kezdek és akkor még hol vannak a skillek. A cseheknél csak T8-ra lett meg a lámpa és mégis sikerült összelőnöm a kisebb tankokkal is az Ace-t az ágon. Van élet lámpa meg skillek nélkül is, most a vk. 28.01-el szívok 75% legénységgel, és egy lassan szűkülő, troll gunos felderítő papír tanknál nem ártana, ha tudnám, hogy miközben nagyban célzok, már engem is céloznak :) de majdcsak meg lesz egyszer.
Akinek nem megy a játék, mert nincs tisztában az alapokkal sem, az nem fog megtáltosodni 6 skilles legényekkel sem, legfeljebb csak egy kicsit jobban.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123411) Jadro válasza jagada (#123410) üzenetére


Jadro
veterán

Ugyanakkor T8-ban sem egészséges az első skilles legényekkel szenvedni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123412) Jadro


Jadro
veterán

A Lila KAZNA-s srácba belevertem 900 fölött Skoda T50-el. (Nála BatChat AP) De jó érzés volt. :DDD Nem is játszom ma többet. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123413) jr1994 válasza Jadro (#123411) üzenetére


jr1994
addikt

Miért, a lámpán kívül mi az ami nélkül nem lehet játszani? Akkor megvan az 1. skill, a lámpa mellé mehet egy álca/javítás tanktól függően a többi legényre, 100%-os alap skill mellett szerintem már nem olyan gáz. A többi képesség pár %-ot ad csak, a játéktudás megléte fontosabb.

Mondjuk úgy rémlik hogy azért nekem is jócskán a 2. skillt szokták tanulni a legények egy 8-as tankban minimum, de ha nincs jobb, ki lehet bírni. CW-n is mentem már másfél skilles T32-vel, mert a csajok mentek tovább az E5-be és sürgősen kellett a T32.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123414) Stanislav84 válasza jr1994 (#123413) üzenetére


Stanislav84
tag

Kivétel ez alól persze, ha pl. kínai med ágon mész és váltasz tier 7-nél heavy-re és kezded nulláról. Véleményem szerint minden tanktípusnál más a fontos. Heavyknél inkább a javítás, mint második skill. Mellesleg lámpa mellé szerintem általánosságban jobb, ha mindenkinek egyéni skillje van, mert a javítás és álca %-át átlagolja attól függően kinek mennyi %-os. Tény, az is jobb, mint a semmi, ha van mondjuk 3 embernek 100%, és egynek 0%, mint amúgy se lenne. :)

(#123415) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt a csatát nagyon sajnáltam. A csapat egy nagy NULLA volt kb és sajnáltam, hogy a végére már nekem is csak ~45 HP-m maradt, mert így nagyon óvatos maradtam és az ISU-t már nem tudtam megtalálni. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123416) BÁ Nutrition válasza jagada (#123410) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Akinek nem megy a játék, mert nincs tisztában az alapokkal sem, az nem fog megtáltosodni 6 skilles legényekkel sem, legfeljebb csak egy kicsit jobban."

jelen pillanatban "elegedett" vagyok a fejlodesem utemevel, ha jobbak a legenyek akkor meg csak konyebb.
most mar kozelitem az 50%winrate-t mióta foleg 4-6 tierben jatszok es csak kérdeztem milyen a tank igazabol, nincs olyan nemet premum heavy ami tier 5-6ban lenne es mondjuk a vk3001h-hoz hasonlitana, ez amit most beraktak tier 7
a vkval 59 csata utan allok 66%winrate-el es ugy erzem hozza tudok tenni a csatakhoz, asz is megvan osszesen kb 10 napos a tank. a porsche tigrissel 49 csata utan 67% ott nem tudok hozzatenni igazan, egyenlore pihen. a kv1-s ami meg egesz jól szokott sikerulni, meg a t-28
a skorpio az a kreditet hozza akkor is ha semmit se csinalok, a rudy kiraly, a tigrissel mentem 2-t, hetvegeig pihen.

de mondom igazabol a legenyseg kepzesere gondoltam, de nincs egyel kisebb tierben semmi
igazabol ennek se neztem meg a statjait, meg videot se.
de most kussolok. es read only lesz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123417) galervin93


galervin93
őstag

10 meccs, 8 győzelem, egyedül a Cromwell B-vel nem sikerült normálisat mennem, többi gép (CDC, STA-2, Rudy) lila sebzés, jó sok kredit...
Már alapáron is meg tudnék venni egy tízest, de karácsonyig bőven összefarmolok még 3 millát, azzal akciósan két tízes is meg lesz, aztán még fogyócikk, felszerelés, arra is kell pénz, de két hónap... Gyűlik még addig sok ezüst... Jó kis vásár lesz. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123418) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#123416) üzenetére


lacibacsi
addikt

"jelen pillanatban "elegedett" vagyok a fejlodesem utemevel"

És igazad is van. Akárki akármit mond, ennyi csatával 1000 overall WN8 felett lenni igen is jó teljesítmény.

Az viszont kétségtelen, hogy túl görcsösen akarod a gyors haladást és ezt prémium tankokkal gondolod elérni. Ha már van mit a tejbe WOT-ba aprítanod, akkor inkább vegyél prémium napokat (hónapokat). Így is lehet fejleszteni a legénységet, ráadásul több XP-t és kreditet kapsz. És a lényeg: nem csak egy nemzet egy tankágán tudsz gyorsabban haladni, hanem bármivel, amibe éppen kedved van beleülni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#123419) Jadro válasza jr1994 (#123413) üzenetére


Jadro
veterán

Pont a lámpára céloztam. :) Ahhoz hogy működjön, ugye már a második skillt kell húzni. Ha már megvan az első skill sor, akkor ugye a legények 100%-osak minimum, erre gondoltam. Ilyenkor már nem olyan hektikus az egész tank működése.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123420) DVlad válasza Laci50i (#123402) üzenetére


DVlad
őstag

Ó, ezt nem tudtam, hogy a rögtön halálba guruló nem kap kevesebbet, mint az, aki hasznos tagja a csapatnak. Ez fura.

(#123421) KisApám


KisApám
addikt

A TIER VII-es VK 45.03 helyett annyi pénzből inkább pl. az STA-2 vagy a T-54 first proto... igaz, hogy TIER VIII-as tankok, DE akkor is.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123422) Jadro


Jadro
veterán

Facebook csoportból 8nekem aktiválta, valószínű meg is jött, de most nem tudom ellenőrizni.) :

"T15 és 5 csoki itemre szóló bónuszkódok! Kövessétek az utasításokat:
1. nyisd meg ezt az oldalt: http://www.buffed.de/Codes/
2. A - "Die richtige Heft-Aktion wählen- résznél válaszd ki az -Item code : world of tanks , ausgabe 11-12/16" lehetőséget
3. A -Dein Code aus dem Magazin - részhez írd be ezt a szöveget: PremiumT15Invite
4. A -Deine E-Mail-Adresse- részhez írd be az e-mail címedet!
5. Kattints a - "item code jetzt anfordern"- gombra, és azonnal megkapod a kódodat.
6. Használd fel a kódot a worldoftanks.eu weboldalon az "activate wargaming bonuscode" résznél!"

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123423) mtade válasza Jadro (#123422) üzenetére


mtade
aktív tag

Megcsináltam, működött, köszi!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#123424) fradi81 válasza KisApám (#123421) üzenetére


fradi81
veterán

Nem rossz az a vk qb videójából az jött le, kb egy félstock tiger2. Csak hát ugye tudni kell használni azt is.

moto g72, Ninebot d28e

(#123425) KisApám válasza Jadro (#123422) üzenetére


KisApám
addikt

Kódot kaptam.
Kódot WG elfogadta!
Köszönöm! :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123426) jagada válasza Jadro (#123422) üzenetére


jagada
őstag

Köszi!! Működik! Még 50%-os legénységet is adott a tankhoz!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123427) KisApám válasza fradi81 (#123424) üzenetére


KisApám
addikt

CSAK az a kérdés, hogy hány csatát ment vele, hogy ezt az EGY videót be tudja mutatni.. és persze milyen volt az MM hozzá... QB MM? :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123428) fradi81 válasza KisApám (#123427) üzenetére


fradi81
veterán

Nem T9-be játszott, de a sima tigrisnél jobb, mert van páncélja, és csak t9-ig megy az is számít egy tier6 játékosnak :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123429) Jadro válasza jagada (#123426) üzenetére


Jadro
veterán

Volt szabad garázshelyed? Nekem nincs, félek emiatt elakad.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123430) KisApám válasza fradi81 (#123428) üzenetére


KisApám
addikt

Az igaz, hogy a páncélja döntöttebb, bár így sem "acélos" (kb. 150 mm átütéssel szemből mindenhol belövik, a tornya is puhány), de legalább jóval kisebb a DPM-je (1788 vs 2241). :U
Prémium tank végül is... ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123431) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

XVM-be mindig be kell jelentkezni és aktiválni játék kezdete előtt? Magától milyen rendszerességgel frissíti a statokat?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123432) fradi81 válasza KisApám (#123430) üzenetére


fradi81
veterán

A tigrisnél még mindig fényévekkel páncélozottab ez a lényeg.

Köszi a linket Jadro :)

GoTReX
Nem kell csak nagy ritkán ha épp észreveszed hogy már nem megy.

Gondolom ezt a tankot nincs értelme megtartani, a RU-val sem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#123433) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már négy kódot kértem és nem jó egy sem sajna :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123434) hemaka válasza Jadro (#123422) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kosz. Kar, hogy tobbszor nem lehet, mint 5-6 evvel ezelott egy bug miatt... Azota is van a regi accon meg vagy 20 garazs hely. XD

(#123435) Jadro válasza hemaka (#123434) üzenetére


Jadro
veterán

Erős fejlesztésben vagyok és nincs szívem eladni semmit. De már megírták, garázshely is jön. Ahogy nézem VK 28.01-ig jó legénység szempontjából, az már egy fővel többet kér. (Külön lövésze van.) Na mindegy, egy kis német light legénység képzésre jó lesz, aztán lesz egy plusz garázshelyem ha másra nem jó. :)

jozefgucci1: Már FB-n is írják hogy invalid a kód. Szerintem gyorsan elkapkodták...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123436) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#123433) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem eleve azt írja, hogy a kód érvénytelen?!?! De hát éppen csak meg szeretném igényelni. Akkor mi az érvénytelen? (Der eingegebene Code ist ungültig.)

Bocs. Hülye voltam. Meg van a kód. Azt mondta a WG, hogy "Thank You". Remélem tényleg működött...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#123437) Veatta válasza Jadro (#123429) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszi, működött!

Volt szabad garázshelyem, de megvolt már a T-15, ezért kaptam egy garázshelyet, és 5 csokit.

(#123438) jagada válasza Jadro (#123435) üzenetére


jagada
őstag

Nagyon pedo kis tank, eddig minden csatát lehoztam vele, igaz full tomatok játszanak ezen a szinten és pont jól jött a legénység képzéshez a vk. 28.01-be!!

Eddig kedvenc tankom!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123439) Looserke válasza jozefgucci1 (#123433) üzenetére


Looserke
őstag

rakj kötőjelet a BUFFET után

(#123440) Papooo válasza Jadro (#123435) üzenetére


Papooo
senior tag

Köszi. :R
A kódot elfogadta, a tank bekerült a garázsba

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#123441) rlazol válasza Jadro (#123422) üzenetére


rlazol
addikt

sajnos elfogyott :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123442) Jolet


Jolet
őstag

nekem már nem adott :-( nincs valakinek feleslegbe?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123443) jagada válasza Jolet (#123442) üzenetére


jagada
őstag

(#123433) jozefgucci1-nak van négy is! :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123444) hemaka válasza Jolet (#123442) üzenetére


hemaka
nagyúr

probald ezt: BUFFEV-8GMRS-UVUSF

(#123445) Jolet válasza hemaka (#123444) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos már nem jó

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123446) nyunyu


nyunyu
félisten

Ezek az invite kódok csak új acchoz jók, vagy meglévőre is rá tehet tenni az ingyen játéktankot?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123447) Flatron710


Flatron710
tag

Mivel gyűjtöm az összes ilyen tankocskát, amennyiben van valakinek felesleges kódja, akkor azt szívesen fogadom és meg is köszönöm!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#123448) kobipeti válasza nyunyu (#123446) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Meglévőre működött, de csak este tudom meg mit adott :(

(#123449) Jadro válasza kobipeti (#123448) üzenetére


Jadro
veterán

Elvileg Ezt + garázshely + 5 kóla. Gyakorlatilag én is csak este látom meg. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123450) nightmare13


nightmare13
senior tag

Én ugyan kaptam kódot, de azt írja, nem valid. Ha valakinek mégis működne, egészségére!

BUFFED9-3EUVT-UGAX9

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.