Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123601) kchryss válasza jagada (#123599) üzenetére


kchryss
addikt

A sárga kard nem az assziszt hanem a szakasztárs sebzése ...

(#123602) zodo válasza jagada (#123599) üzenetére


zodo
nagyúr

Ahogy kchryss mondja ez egy Szakasz társ sebzés számláló és ha fent van a GambitER log akkor szed le ezt és írd felül a World of Tank\res_mods\configs\damagelog mappában lévővel.

Ez csak a saját és szakasz társ sebzését mutatja a damage panel felett ahogy a te példa képeden.
Blokkolás kijelzés ugyanerre a sávra helyezés már csak rajtad múlik ha szükség van rá.
Fenti mappa / blocked ill. damaged fáljaiban az alábbi (10 és 11) soraiban tudod állítgatni a helyzetüket:

"position" : {
"x" : 310, // координаты элемента по оси Х.
"y" : -265, // координаты элемента по оси Y.

Csak példa értékek, ezek a saját volt értékeim mert már nem használom ezt a kijelzést!

Innen szedtem ki a Blocked.cfg-t

[ Szerkesztve ]

(#123603) jagada válasza zodo (#123602) üzenetére


jagada
őstag

Akkor tárgytalan, de azért köszi.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123604) CirrMee


CirrMee
addikt

Kérdés: dajcse oroszjány' (Löwe) harmadik tárolójába szerszámosláda pihen jelenleg (töltésgyorsító és venti a másik kettő), érdemes kicserélni ezt stabilizátorra? Eléggé beüthető a géptest, emiatt eleve két javítóval megy a gép (tűzoltó nincs), így az a kérdés, hogy jelent e annyi előnyt a stabilizátor, amivel kárpótolja a kieső javítási sebességért.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#123605) fradi81 válasza CirrMee (#123604) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam stabilizátor van, nem a láncolódás szokott lenni a probléma. Kell vele mozogni lövések között, így a stabilizátor ki van használva rendesen.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#123606) h1mpi válasza galervin93 (#123593) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen vettem észre, most volt életemben azt hiszem másodszor, hogy elfogyott a lőszerem. Egyszer E-25-el volt, de ott a 6K sebzés miatt :)) mondjuk itt is volt 2300 ami nem rossz, mert még a közepes ágyú van csak fent

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#123607) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai első csatám: AMX 12t ÁSZ

És végre sikerült a T55A tankot is behúzni a garázsba az M53/55 artyval egy jól sikerült csatával. :)) :DD

Kérdésem az lenne, hogy milyen legénységet adnak hozzá, érdemes megtartani ha ki van már húzva mindkét med ág a németeknél és jó legénység van mindkét top med-ben!? (3 ill. 4 skillesek)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123608) rlazol válasza jano_77 (#123607) üzenetére


rlazol
addikt

GRATULA!!!!! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123609) jozefgucci1 válasza jano_77 (#123607) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na hatalmas gratula :DDD Már nekem is nagyon közel van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123610) jano_77 válasza jozefgucci1 (#123609) üzenetére


jano_77
nagyúr

Drukkolok! Nem gondoltam volna azután, hogy az AMX 12t ÁSZ óta szinte csak fos csaták jöttek. :K

Doki bácsi Neked is nagyon köszi! :R (postafiókod tele van!? nem ment át a mail, amit küldtem az imént?)

Szal a legénység ami jött a tankkal az alap 100% és 1 skillt kezdi vagy esetleg 100%+1 skill és a 2. kezdené!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123611) rlazol válasza jano_77 (#123610) üzenetére


rlazol
addikt

nem jött át és nincs tele.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123612) jano_77 válasza rlazol (#123611) üzenetére


jano_77
nagyúr

mi a korlát - méretben?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123613) lacibacsi válasza jano_77 (#123607) üzenetére


lacibacsi
addikt

Great job! :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#123614) zodo válasza jano_77 (#123607) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula! :C

Ha már kérdezünk akkor nekem is van kettő.

T-29, T-32 érdemes megtartani?
Előbbit egyszer már eladtam aztán visszavettem de egy kört se menetem azóta vele valamit M103 kifejlesztve.

Pershing kifejlesztve, cél a Pattonok és vásárlás csak Legénység átképzés vagy VIII-as tank akciókor.
Legénység eddig lámpa+javítás, második sorra álca mindenkinek?

[ Szerkesztve ]

(#123615) DaveHutt válasza zodo (#123614) üzenetére


DaveHutt
őstag

T29-et sokan tartják a tier 7 legjobb heavyjének, ha szeretted, akkor érdemes megtartani. A T32 csak és kizárólag clanwarra való.

(#123616) rlazol válasza jano_77 (#123612) üzenetére


rlazol
addikt

1,5 Gb szabad helyem van, azt nem tudom, mekkora emailt tud fogadni. De ha jól látom, másik listára küldted, mert a párod válaszolt rá. :D

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123617) fradi81 válasza zodo (#123614) üzenetére


fradi81
veterán

második sorra álca mindenkinek?
-igen

Érdemes megtartani minden tankot amivel szeretsz és tudsz játszani :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123618) zodo válasza DaveHutt (#123615) üzenetére


zodo
nagyúr

és fradi81

T-29 -et én is csak azért vettem vissza mert jó VII-nek mondják valamint nincs is más VII-em.
Nem igen járók klán csatákba, stb, max. hétvégén érek rá és akkor is IS-3 -al megyek de akkor megtartóm őket még ha nem is használóm őket mert amúgy sincs sok tank a garázsba viszont magamhoz mérten egész jól bánok velük.

Köszi akkor álca lesz.

(#123619) jano_77 válasza lacibacsi (#123613) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm Mindenkinek!
Úgy tűnik, ma ilyen (ÁSZ) nap van. :B
STA-2-el is beadott egyet, ami nem hozott rosszul a konyhára sem! :DD


REPLAY

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123620) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma meg tegnap is volt ket csatam quickfingerssel, nagyon hasznos volt mert egy loves utan meghalatta magat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123621) zodo válasza jano_77 (#123619) üzenetére


zodo
nagyúr

Grat! :C
Nem néztem még meg de megfogom.

Kár hogy csöves vagyok még a bónusz kódos prém tankocskáról is lecsúszok mert napokban épp ezen a tankon agyaltam ha már prém és VIII-as.

(#123622) jano_77 válasza zodo (#123621) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem szeretni fogom mert a sima tesót is szerettem és a Type61 meg az egyik legnagyobb kedvencem. Még mindig nem adtam el! :B :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123623) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
egesz jo kis kor volt. az meg tudom nezni hogy mennyi xp utan jarna a mastery badge?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123624) tumikas


tumikas
csendes tag

Tier 1-2-3-ban valami event van? Csak mert feltünően sokan lövöldöznek golddal.

(#123625) kchryss válasza BÁ Nutrition (#123623) üzenetére


kchryss
addikt

Pontos adat nincs róla mennyi a minimum xp az ászhoz, mert folyamatosan változik minden tanknál.
Kiindulásnak meg lehet nézni hogy wotreplaysen mennyi a legkisebb xp-s ász kör amit feltöltöttek az aktuális patch-ben. Find replay - Other - bepipálod hogy Ace tanker, Tanks - kiválasztod a tankot amire kíváncsi vagy aztán az eredményt rendezed xp szerint növekvő sorrendbe:
vk4503-nál 1171 xp
Pár hete ászt ért volna ez a köröd.

[ Szerkesztve ]

(#123626) zodo válasza tumikas (#123624) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs, ott alap a gold akárcsak tesztszerveren pláne tier X-be.

(#123627) BÁ Nutrition válasza kchryss (#123625) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak az a fura ha mar adta a csata hose cimet akkor adhatott volna masteryt :) bar nem tudom h konkretan mire adja a csata hoset szal csak okoskodas
de mind1 elobb utobb csak beadja, baromira imadom ezt a tankot, most szinte allandoan ezzel megyek :)
[link]
ez az elso par masodperc elmond mindent :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123628) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#123627) üzenetére


Antonius1978
addikt

En sem bantam meg, hogy megvettem, prem fiokkal szepen hozza a zsozsot, es ahogy kiszamoltam, kapasbol mondok egy osszeget, kb 8 milla kellene, hogy felaron felszereljem meg azokat a tankjaimat, amelyekrol hianyzik ez+az.Ugyhogy ma delutan es ejjel prem fiok vasarlas mellett nekiallok a prem tankjaimmal penzt gyujteni, majd felveszlek havernak, es mehetunk egyutt.
Nekem is csak 1 osztaly van meg 12 csata utan.Igaz voltam kamikaze - eluttem egy Type 59-et :DD :C , aztan szarnyseged, es most kapaszkodj meg, acelfal is :P :Y (ez annak koszonheto, hogy eszembe jutott, hogy hogyan jatszodtam vagy 3 eve a Tigris II-vel, itt a forumon oktattak, hogy hogyan kell beforgatni, ezt alkalmaztam ennel is).

(#123629) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#123628) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lenne egy olyan kerdesem h mikor legenysegi kepzettseg novelesere betolok free xp-t akkor az ugy megy mintha az adott tankkal annyi xp-t szereztem volna? csak mert igy csak egy legényre megy csak noveles, es az lenne logikus ha ez visszaszorzodna annyival ahanyan ulnek a tankban. ill volt mostonaban h 10x-es volt az atvaltas, akkor nekem ebbol is az jon le h alapbol nem 1:1 hanem mondjuk 1:5ben valtana.

pl most inditottam a tiger 1 csapatot utjara egy hete, eddig mentem 9 csatat, 100%ban meglettek, szerencsem is volt, de ha fel tudnam boostolni h legyen lampa akkor az szamitana par szazalekot kesobb. egyenlore foleg akkor jatszok vele ha 3as szorzot kapok h lehetoleg max xp-t kapjak, a motor meg kell ra ami asszem 16k xp, szal ket hetvege kb :)

vk szakaszban benne vagyok amugy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123630) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#123629) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]jo noobkent megvalaszolom magamnak h alapbol 5x annyi xpnyi fejlesztést ad ra.
akkor erdemes varni a 10x-es szorzóra ha mar lejart, nem tudom

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123631) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Helló!
A Top Tankers Event-be a legjobb 5 egymást követő sorozat megy be, vagy mindig az utolsó, mentem egy 2000 átlag wn8-at Rudival, (ami simán ér akár egy matricát is, vagy mit adnak a sereghajtóknak :) ), de nem merek vele még egyet menni mert még ezt is lerontom :)

(#123632) galervin93 válasza kobipeti (#123631) üzenetére


galervin93
őstag

Nem rontod le, az adatokat a szerverről szedik, a legjobb 5-ös sorozatod indul.
A 2000-es wn8 kb. 1100-1200 sebzés, ami nem rossz, de ezen a versenyen más kategóriában játszanak...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123633) kobipeti válasza galervin93 (#123632) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Célom a magasztos 1000-be kerülés, remélem nem irreális, meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#123634) galervin93 válasza kobipeti (#123633) üzenetére


galervin93
őstag

Hajrá! :-) Én úgy gondolom lightokkal a legesélyesebb, ott a legkisebb az adott xp-hez az elvárt sebzés, illetve minél több a sebzés, annál jobban elszáll az xp... :-) Szóval szerintem lighttal kell menni ezen a versenyen. Legalábbis a megfelelő tierekben, T9-ben nem tudom mi a igazi megoldás, T10-bn talán a BC a leginkább alkalmas sok xp gyűjtésesére (ne feledjük, xp-ről van szó, amibe beleszámít spot, track stb., szóval olyan tankot kell választani és hajtani, ami sokoldalú.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123635) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#123629) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajnos, ez 1 adott legenysegi tagra szol ahogy lattam, nem az adott tank egesz legenysegere.
En nem cseszem el a sztp-t ilyenre, inkabb veszel 1000 aranyat, es maris 100%-osak.
Persze ha nincs arany, akkor marad ez a megoldas, vagy vegigkinozod 75-rol 100%-ig, az osszes tank legenysegem ilyenforman volt gegigszenvedve :D

(#123636) kchryss válasza galervin93 (#123634) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel tankonként van a lista így szerintem ha valaki nem baromi jó játékos és jó helyezést akar annak pont a leglassabb legszituációfüggőbb tankokkal kell mennie. Egy sokoldalú tankkal az unikum sokkal könnyebben kihozza az 5 jó csatát és ez az 5 biztos hogy jobb lesz mint a gyengébb játékosoké, mert nincs annyira ráutalva a csapatra, térképre, mm-re.
Hiába megy a jó játékos 3 jó kört maus-szal ha utána berakja prokhorovkára 4 arty ellen az ellenfélnél jó spotterekkel nála meg botokkal. Ellenben egy noob-bal is előfordulhat hogy 5x kerül városi térképre a maus-szal még gyengébb játékosok ellen és arat. Minél jobban rá van utalva egy tank a körülményekre annál kisebb a különbség a jó és rossz játékosok között esélyben.

[ Szerkesztve ]

(#123637) galervin93 válasza kchryss (#123636) üzenetére


galervin93
őstag

Hm. Möglátjuk. A végeredménykor kiderül majd, mennyi az annyi.
Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz olyan nyertes, aki nem szuperunikum. De ne legyen igazam (illetve miért ne? a legjobbak nyerjenek!).
Én már csak azért is bízom a lightokban, mert ott jóval kevesebb sebzés is elegendő megfelelő szinthez, mint más típusú tankokkal.
Persze lehet hogy rossz a logikám.
Érdekes verseny, meglepő (és örvendetes) a WG részéről, örülünk neki. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123638) kchryss válasza galervin93 (#123637) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem meg a tankokat top klánokból nyerik mind és ki fogják riggelni. Hajnalban összeszámolnak eu2-n és egymásnak húzzák az xp-t. Kár hogy nincs a kiírásban hogy csak az nyerhet aki elküldi az 5 csatájáról a replay-t és nem csal. :)

(#123639) vJokka válasza kchryss (#123638) üzenetére


vJokka
aktív tag

Erre elméletileg figyelni fognak: [link]

Oldal végén:

"Play Fair!

The event is conceived so that random allies (and Platoons) and enemies can engage in some fierce tank action to determine who among them is a true top tanker. If a situation comes to our attention where players are intentionally fixing matches in order to increase their base experience earned statistics, the results of such players/groups will be reset for all the vehicles in which they participated in the event, regardless of the vehicle in which they fought the fixed battle. Various penalties can also apply in accordance with the Game Rules.

If a player receives a ban of four days or more for violating the Game Rules, their participation in the event is void. A ban of 1 to 3 days is considered a warning and does not remove the player from the event.

If you believe that you were banned by mistake, you may submit an appeal through our Customer Service Center."

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#123640) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1st ace with Brunhild :DDD Mineson megtoltam vele a HT-s odlalt replay

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#123641) rlazol válasza h1mpi (#123640) üzenetére


rlazol
addikt

gratula!
(nekem 6 kill, 6000+ dmg kellett hozzá + 1350 assist kellett hozzá :D)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123642) h1mpi válasza rlazol (#123641) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi, csodálkoztam is, hogy beadta ennyire, néha 8-as lightal se ász ennyi dmg :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#123643) rlazol válasza h1mpi (#123642) üzenetére


rlazol
addikt

abban a 6kban sok volt a 300m-en túli lövés, és a 6-ból 4 T8as tank volt :B
(Igaz, egy OBJ 430 II-t full hp-ről égettem le. A csata elején beírt vmi olyasmit, h "na, vajon ki lövi ki első találattal a motorom?" Szegényem full lila volt, de ehhez képest eléggé kiállt fedezék nélkül. Az is igaz, hogy nagyon messze volt tőlem, nem számíthatott rám. Hát én ellőttem a motort, ahogy megjósolta. Arra nem számított, hogy ki is gyullad egyből :DDD gondolom ellátmánya volt a tűzoltó helyén vagy második javító. Istenem, de szép látvány volt! :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123644) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#123635) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igazabol a lampa miatt kerdeztem. alapbol 5x-os legenysegi xpnek szamolja annak kapcsan h csak egy emberre van elverve az egesz, ill akcioban 10x. ami megerheti olyankor h pl beletolok 10k free-t akkor akkor feluton van :)
ez eleg sokat tud segiteni szvsz leven a legfontosabb skill

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123645) rlazol válasza BÁ Nutrition (#123644) üzenetére


rlazol
addikt

milyen akcióban számol 10xerest? lehet, h én vagyok hiányosan tájékoztatva, de ilyenről még nem hallottam. Már az 5x szorzó is akciónak minősül (küldetések és akciók közül a legalsó) csak épp nincs lejárati határideje (épp ezért bármikor vége szakadhat).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123646) BÁ Nutrition válasza rlazol (#123645) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem arrol van szo, fre xp to crew xp convert. szombatig volt 10x-es akcio mult heten

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123647) Stanislav84 válasza rlazol (#123645) üzenetére


Stanislav84
tag

Medium tank fókusz idején 10x-es volt az átváltási ráta. Én is gondolkodtam rajta, hogy boostoljak kicsit free xp-ből, de meggondoltam magam. Az 5x-ösre meg korábban azt írta, hogy november 30-ig tart, de most megint nincs idő korláthoz kötve.

(#123648) rlazol válasza BÁ Nutrition (#123646) üzenetére


rlazol
addikt

arról beszélek.
de mivel mostanában nem játszom, ezt a 10xeres akciót nem vettem észre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123649) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bot nmy hunted :DDD sajnos a 3 arty spot küldi nem sikerült, mert felspotolták a 3.-at mire oda értem...
Jó lesz SH-ra ez a tank úgy érzem :))

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#123650) jr1994


jr1994
addikt

Ez a top tankers verseny tetszik, igazi kihívás :)
Tegnap nekiálltam kicsit, E100-zal elsőre 145. hely jött össze. Kezdetnek nem olyan rossz, bár ez még nem csinál semmit. A top3-hoz iszonyú mázli is kell, de azért jó lenne néhány top100-as helyezést összeszedni a tartalékokért. Ami biztos hogy én lassú tankkal nem fogok ezért szenvedni, csak azzal megyek amivel szeretek játszani vagy amit fejlesztek épp.
Type 64 lista élén M-B-Z :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.