Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123101) kchryss válasza fradi81 (#123094) üzenetére


kchryss
addikt

Én szerettem 4-5-6-os tierben játszani, de mostanában a nagy vasakat kellett nyomnom. Ma lementem japán maraton miatt oiexp-ezni. Ennyi botot egy csatában azért ritkán látni. Bár mostanában 10-es csatákban is elég sok a bot.

(#123097) @Jadro:
Nálam is ki van kapcsolva. Nem szeretem ha ugrál a célkereszt. Ha sokszor lövök mellé akkor el szoktam gondolkodni rajta hogy fel kéne tenni a régi szerver oldalit amikor sima célzód van és mellette külön célkereszt a szerver oldali.

(#123102) galervin93 válasza kchryss (#123101) üzenetére


galervin93
őstag

Ez szerintem nagyon baráti leosztás, emlékszem amíg volt xvm-em sok olyan csata volt, hogy 30-ból alig voltunk 3-an 1000 felett, de nem egyszer volt, hogy egyedül voltam, utánam a következő valami 750...
Mióta nem használok xvm-et, azóta szerencsére nem látom, bár a helyezkedésből, mozgásból, toronymozgásból (nézelődik...) stb. gyakorlatilag teljesem jól be lehet lőni, milyen játékosról van szó.
Az elenfélre meg mindig úgy kell tekinteni, mintha hupilila lenne, aztán legfeljebb látod, hogy csak egy bot.
Ha erősebbre számít az ember, abból baj nem lehet.

Célkereszt: én gyakorlatilag a kezdetektől fogva a szerveroldalit használom, nincs problémám vele. Igazából nem is tudom már, milyen a sima.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123103) fradi81 válasza Warton (#123099) üzenetére


fradi81
veterán

Szedett vedett tankokkal nem is nyernek sokat :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123104) tarka_szarka válasza Antonius1978 (#123084) üzenetére


tarka_szarka
tag

Turánnal megyünk majd, csak tart még a maraton és ezért nem jutott rá idő.

Alsóbb tierekben játszani egy-egy meghagyott fullos géppel olyan, mint Neoval a mátrixban verekedni. Kerülgeted a lövedékeket, körbe gurulod az ellent és max hp-val gyalulod a nagyobb gépeket. Pókerarccal fogadod a cheater, reroll, smurf, stat fucker, stb beszólásokat (most már alig van, mivel nincs enemy chat).

Stat része nem érdekel. Viszont nálam az dönti el, hogy szórakoztató-e játszani egy géppel, hogy ötből hány csatában játszom egy jót. A turánnál általában nálam ötből négy meccs. Ritka az amikor semmit sem tudok csinálni és hamar hazavágnak.

Lényegében csak a löveg a a jó, a többi paraméter átlagos, vagy az alatti. Viszont simán belemegy az E50 ág legénysége, ezért rögtön szinte Ervin Rommelt tudtam bepattintani a gépbe. Nálam most ezt tudja:

Turán III prototípus csataszám:138 VR: 55,80% wn8: 2551,20

WOT account: tarka_szarka

(#123105) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Mi történt mostanában a WoT-ban? :)
Ami először szembetűnt a gépigény : "..A processor with at least two physical cores.."
Szóval évek múltán megkapta a motor a támogatást? :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#123106) Looserke válasza Imilenni (#123105) üzenetére


Looserke
őstag

Igen mert váltottak dx9-ről dx11-re, sokkal jobban fut most már a játék és jobban is néz ki.

(#123107) jr1994 válasza jano_77 (#123100) üzenetére


jr1994
addikt

Tisztában vagyok azzal hogy az ilyen küldetéseknél még a megfelelő MM-re is sokat kell várni, túl vagyok ezeken. Pl. dupla gyújtós küldetésnél mikor nagyobb szintűt kell kigyújtani, ment a Cromwell + E25 szakasz, és kis szerencsével 10-15 csatán belül meglett.
Mindenkinek jobb lenne ha babyrage helyett 10-es tankkal szakaszoznál, úgy kicsit több esély van hogy megkapd a megfelelő leosztást.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123108) #38742016 válasza Looserke (#123106) üzenetére


#38742016
törölt tag

Nekem Intel HD3000-el pont a DirectX 9 mód megy jobban... :F WorldOfTanks.exe -clientGraphicsAPI d3d9

(#123109) jano_77 válasza jr1994 (#123107) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sosem tudom eldönteni esetedben, hogy ismét egy velősnek szánt beszólás vagy a segítő szándék vezérelt mikor lepötyögted a sorokat, de amennyiben a második, akkor köszönöm. Viszont ebben az esetben elmondom, csupán csak információként, hogy nekem nincs időm egész nap a gép előtt ülni, kizárólag este ülök le azt is csak adott napokon. Sajnos ritka mikor fent van olyan ember, akikkel szoktam szakaszozni. Nos, ezért nem tudom az általad felvetett ötletet kivitelezni és kényszerülök magányos küzdelemre és próbálkozásokra. Ettől még a konteo szerintem igenis létezik, mi szerint ha bekapcsolok egy adott küldetést, akkor gyökeresen megváltozik az MM a korábbi napok, akár hetekhez képest és nem a jó irányban - nem az eltérő statokat értem most ez alatt, azon próbálok már túllépni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123110) jagada válasza jano_77 (#123109) üzenetére


jagada
őstag

Tutira manipulálva van! A küldik egyik titka a megfelelő tankállomány.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123111) Macka válasza jano_77 (#123109) üzenetére


Macka
veterán

Ha jól emlékszem, van olyan küldetés, ahol 2 arty-t kell kilőnöd vagy meddel, vagy light-tal. :U Na, ammikor én azt benyomtam, kb 2 hétig nem volt olyan meccs, ahol 2 arty lett volna.

(#123112) Stanislav84 válasza jagada (#123110) üzenetére


Stanislav84
tag

/sarcasm on/ Az egész egy összeesküvés, hogy még többet vásárolj prémiumot, meg több prémium tankot. Ha prémium tankkal csinálod tuti sikerül, mert akkor beadja az MM. /sarcasm off/ :)

(#123113) jr1994 válasza jano_77 (#123109) üzenetére


jr1994
addikt

Igazából, egy kicsit mindkettő :)

Pénteken vagy szombaton, ha ráérek, szívesen segítek a küldetéssel :)

Macka: akkor meg artyval kell szakaszba menni. Jobb túljárni az MM eszén, mint hetekig mérgelődni miatta.

Őstag vagyok hurrá :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123114) h1mpi válasza Macka (#123111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az van beállítva és direkt nem is megyek tovább :DDD Azóta alig van arty a játékban :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#123115) jano_77 válasza jagada (#123110) üzenetére


jano_77
nagyúr

most nem kezdeném el sorolni, de van 73 tankom a garázsban, minden nemzetből több is áll rendelkezésemre, nem hinném, hogy ez lenne a gyenge láncszem. Persze meg lehet mégis. :U

(#123112) Stanislav84: ebből van több mint a fele, tehát ezt is kizárnám. (bár gyanítom tréfának szántad.) ;)

(#123113) jr1994: vasárnap este 21:00 után fent leszek, elfogadom és előre megköszönöm a felajánlott segítségedet. Játékban írj rám: farkasjano

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123116) Jolet


Jolet
őstag

régen játszottam már vele, de most kipróbáltam jó lesz e killeket gyűjteni

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123117) Antonius1978 válasza tarka_szarka (#123104) üzenetére


Antonius1978
addikt

Neoval Matrixban verekedni :C
5-bol 4 meccsen tudsz aratni vele ? Az kivalo, nekem 5-bol ha 2 osszejon, mar boldog vagyok :DDD
Nalam is Rommel ul a jarganyban, es mint mondtam, tenyleg csak a loveg jo, a tobbi olyan, amilyennek mondod.
En majd 200 ponttal sebzek kevesebbet mint te, meg tanulnom kell majd toled jobban helyezkedni.
Amugy majd valamikor osszehozzuk a szakaszt, mert amugy is nagyon keveset jatszom, koszi.

(#123118) Jadro válasza jano_77 (#123115) üzenetére


Jadro
veterán

Ha csak a garázsban állnak, úgy nem lesz meg a küldetés. :DDD Oké, csak vicceltem ám. Viszont tényleg van amelyik küldetés adott 2-3 tankkal oldható csak meg, vagy valami oltári jó csillag együttállás kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#123119) Antonius1978 válasza Jolet (#123116) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, jokivansagaim, hihetetlen, hogy 4 soros legenyseg ul a japan tankban.A vagigjatszast nem tudom megnezni, de megis hogy a fenebe sikerult ezt elkovetned ?

(#123120) Jolet válasza Antonius1978 (#123119) üzenetére


Jolet
őstag

melyik részére gondolsz?
a 4 soros legénységre vagy az ászos körre?
szeretem az STB-1-et az a titka a 4 soros legényeknek
ez a csata meg akár még izgalmas is lehetne, de esélytelenek voltak köztünk szólva
igazából a látótávolságnak és a jó helyezkedésnek köszönhetem
nem egy előre rohanós csata

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123121) tarka_szarka válasza Antonius1978 (#123117) üzenetére


tarka_szarka
tag

Igen én szeretem ezt a vasat. A saját hpt nagyon könnyű összelőni vele.

Én általában akkor mondok jónak egy meccset, és végül is mindegy, hogy nyertünk, vagy veszítettünk, ha a lehetőségeimhez mérten elvégeztem a feladatom. Többet sebeztem és spottoltam, mint a hpm. Általában a kétszeresre gyúrok, de a tier is meghatározza.

Az a rossz meccs nálam, ha rossz helyre megyek, lerohan a túlerő, nem jönnek be a lövések, vagy elbénázom. Általában magamban keresem a hibát, illetve próbálok valami tanulságot levonni.

WOT account: tarka_szarka

(#123122) tarka_szarka válasza Antonius1978 (#123119) üzenetére


tarka_szarka
tag

A négyes lighttal csináltam meg a killeket a japán ágon. Igazi ragadozó az a kis betyár. Úgy eszi a KV1-et, hogy öröm nézni. Ha nem csesztem el, akkor simán volt 2-4 kill meccsenként :D

A sebzést viszont O-Hoval farmoltam. Most egy ideig nem fogom elővenni. :)

WOT account: tarka_szarka

(#123123) Jolet válasza Antonius1978 (#123119) üzenetére


Jolet
őstag

hát amúgy lehet ezt sorozatban is csinálni, még ha a végét el is szúrtam nagy elbizakodottságomban

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123124) Jolet válasza Jolet (#123123) üzenetére


Jolet
őstag

a 3.-at már be se teszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123125) tarka_szarka válasza Jolet (#123124) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ezek a jó napok. Ezekre kell emlékezni és nem a szopóroller időszakokra. :)

WOT account: tarka_szarka

(#123126) galervin93 válasza tarka_szarka (#123104) üzenetére


galervin93
őstag

"...nálam az dönti el, hogy szórakoztató-e játszani egy géppel..."
:R
Pontosan erről van szó! Ez a lényeg. Ha valamivel szeret játszani az ember, akkor nyomja azzal.
14ezer meccs alatt egy darab tízes gép va a garázsomban, azzal sem mentem még egy kört sem. Hányszor megkapom, hogy mekkora núb vagyok, mert nincs tizes gépem... :-) Pedig csak arról van szó, hogy jó tankokkal játszik az ember... Nincs olyan nap, hogy ne guruljak az ELC-vel, 13 90-nel, T49-cel stb... Persze vannak olyan gépek, amiket "muszájból" tolok és felqrom magam rajtuk, de 2-3 rossz meccs után ezeket a gépeket gyorsan elrakom és lesz*rom, hogy nem lesz kifejlesztve a következő gép...
Élvezni kell a játékot, kikapcsolódni, pihenni. Ha nem erről szól a dolog, már rég rossz...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123127) jozefgucci1 válasza galervin93 (#123126) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Van igazság abban amit írsz ,de mi értelme húzni egy ágat ha nem a topp tizes célért nem ? Annyi jó tizes tank van a játékban amivel tényleg élvezet menni . Márcsak azért is mert mindíg topp vagy és megvan a megfelelő átütésed is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123128) galervin93 válasza jozefgucci1 (#123127) üzenetére


galervin93
őstag

"Annyi jó tízes tank van a játékban..."
Legálabb ennyi jó van alatta is! :-)
Nekem az alsóbb tierekben az is szórakoztató, hogy olyan géppel űzhetem az ellent, amit meg is ehetnének reggelire, de tudással nem csak kompenzálod, hanem magad javara fordítod a dolgot. Ha ELC-vel játszom, utálom a T6 csatákat, semmi izgalom. De ha az ellen tele van nagy (relatíve :-) ) dögökkel akkor felcsillan az ember szeme, hogy itt az idő a nagyokat bacogatni... :-D T10 = folyamatos top tier, ruszki-cseh medek + BC-uralom, ráadásul csak 3 tier tankjaival találkozhatsz, a változatosság így nem túl nagy. (ugyanezért csalódás nekem a SH is, pár T6 meccset gurultam, mi jön szembe? CromB, T37, vagy max O-I... Hát... Inkább randomozok. Szerintem a játék csúcsa egy jó 3-as platoon randomban. Aztán lehet hogy én vagyok fordítva bekötve.)
Pont ezekért már T9-ben sem akkora élvezet játszani nekem, mint alatta. Vettem most is kilence gépeket, de hozzájuk sem szagoltam még, pedig több mint egy hónapja ott vannak a garázsban.
De persze ízlések és pofonok. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123129) Jolet válasza tarka_szarka (#123125) üzenetére


Jolet
őstag

na kész lettem a japán ággal is, hála a chi-nu kai-nak
már csak a csehet kell befejeznem, kb. a fele van meg, de nagyon nem adja a 10-essel más tankom meg nincs belőle
a franciát el se kezdtem, bár lehet azzal jobban jártam volna, mint a csehvel
abból van 3 tizesem meg egy 8-as lightom
nagyjából úgy vagyok vele, hogy egy tokent megveszek, alig van időm játszani

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123130) jano_77 válasza Jolet (#123129) üzenetére


jano_77
nagyúr

Alig van időd játszani, de már 11 óra óta dobálod fel sorban az ÁSZ köröket!? Hmmm...nálam nem itt kezdődik a nincs időm játszani kategória! Furán értelmezed ezt a kifejezést Gabó! ;) :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123131) jagada válasza Jolet (#123116) üzenetére


jagada
őstag

Én is ezzel gyűjtöttem össze a killeket, jó kis tank csak senki nem használja, alig látni a csatákban, könnyű vele az ACE-t is összelőni, bár nekem csak a 2. skillt tanulják a legények, de én is szeretem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123132) Jolet válasza jano_77 (#123130) üzenetére


Jolet
őstag

Bakker reggel jöttem haza 24-ből, ma kivételesen nem kellett mennem a másik munkahelyemre
Holnap és holnapután is ott dolgozom nem lesz időm és erőm játszani, aztán újra 24-be megyek
Ha egy hónappal később van az event már rég kész vagyok vele, most szarul jött ki

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#123133) gbp


gbp
csendes tag

Üdv!
Néhány hete írtam,hogy váltok konzolról pc-re,nos megtörtént.Négyszáz+ csata van mögöttem,elértem a KV-1 et ill az AT-2.Eleinte voltak irányítási problémáim(qrvára nem állt kézre :DDD meg a térkép,sokszor azt sem tudtam,tudom merre vagyok)és alacsony fps-el(10-30 közt) is küzdöttem.Tanulnom kell néhány pályát,japó nehezeket,cseh ágat mivel konzolon nem volt.70 csata után megnéztem a wn8-at...mondjuk estem-keltem:167 :Y azóta felkúsztam 500 fölé :B
Kérdésem is lenne:AT-2,milyen játékstílust igényel illetve felszerelésből mi lenne a megfelelő,véleményetek szerint?Jelenleg,Venti,tölt gyorsító :B ,álca van rajta.

acc:b3r3tta42

(#123134) #15106560


#15106560
törölt tag

Tényleg szar a 6. érzék! Belém durrant, majd 5 sec. múlva villan!

(#123135) jozefgucci1 válasza gbp (#123133) üzenetére


jozefgucci1
addikt

TD-re álcaháló -csigaszem töltésgyorsító. AZ AT2 marha jó kis gép szerintem .Elég pattogós és igazi meggymagköpködő . Elég fura az ízlésed , mert nem egy könnyen játszható td ág szerintem. A Tortoist én már nem is vettem meg , mert nem volt ingerenciám a lassú td-vel szívni , még akkor sem ha az FV akkora király .Inkább a ruszki havy-med ágon mennék a helyedben és maradnék Tier7 alatt az első 2 ezer csatában amíg megismered a mapokat és a PC-s világot.Sok videót néznék az adott tankokról és ha van még időd akkor a Twitch-et is figyelemmel követném .Nem utolsó sorban itt a fórum és valaki majd csak segít .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123136) kchryss válasza gbp (#123133) üzenetére


kchryss
addikt

Régen nagy király volt az at2. 5-ös csatákat az döntötte el hol van több at2 és kv1. A mai meta annyira nem fekszik neki. A sok gold lőszer miatt kevesebbet ér a páncél, a gyors csaták miatt pedig jobban büntet az alacsony sebesség.
Felszerelés attól függ melyik ágyút használod rajta és milyen stílusban játszol. Töltésgyorsító és venti szerintem alap rá. 3. felszerelésnek ha még nincs javítás skill a legénységen és heavyként használod akkor szerszámos láda. Ha a howitzer ágyút használod akkor célzásgyorsító. Ha hagyományos td módban nyomod a meggymagköpködő ágyúval akkor álcaháló.
Játékstílus:
Ha a howitzer ágyút használod akkor heavy-ként használd. Menj a heavy-kel és közelről oszd az ellenfelet.
Ha a pötyögtető ágyút használod akkor lehet hevay és td módban is nyomni.
Amire nagyon figyelj hogy soha ne menj egyedül semerre. Nagyon vaksi ez a tank így kell valaki aki spotol neked különben úgy szétlőnek hogy azt se látod ki lőtt meg, illetve kell aki fedezzen ha többen jönnének rád nehogy beálljon valamelyik az oldaladba, hátadba. Szóval a legjobb ha arra mész amerre a többség.
Stílus nagyban függ még a csata szintjétől. Ha top tier vagy akkor sokkal többet ér a páncélod és nyomhatod agresszívebben, ha +2 tierben vagy akkor viszont sose menj előre, mert 1-2 lövés és már a garászban is találod magad.

[ Szerkesztve ]

(#123137) gbp válasza jozefgucci1 (#123135) üzenetére


gbp
csendes tag

Igazából azért választottam,mert a bénaságaimat egész jól kompenzálja az anyagsűrűsége miatt :) Célom a tier 5-ben maradni még vagy ezer csatát.Megfogadom és köszönöm!

kchryss: A kiscsúzlit használom azt a bunkósbotot ki nem állhatom.Vegyesen használtam td-heavy ként,akkor ez pipa.Igen,ez az egyedül lófrálás párszor büntetett no meg az arty :((( Köszönöm Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#123138) nyunyu


nyunyu
félisten

Tényleg, most melyik a leghasználhatóbb ötös TD?

Ha a maraton alatt elkövetetett statjaimat nézem, akkor SU-85 (átlagosan 676 dmg, 1.25 frag) > S35CA (606 dmg, 1.13 frag) > Wolverine (525, 1.21), de most nem toltam a régi kedvenc Stug III-at, angolokból is inkább az egy tierrel kisebb Alectoval kommandóztam (544, 1.38)

Ami nagyon feltűnt: Wolverine használhatatlan lett a ~2 évvel ezelőtti állapotához képest, TD nerfkor sokat nyírtak a mobilitásán, nem tud időben odaérni, ahol a buli van, vagy elég gyorsan menekülni, ráadásul a pontossága sem a régi.
T67 jobb választás lehet a maratonra, DE azzal meg nagyon oda kell figyelni mit csinálsz, különben hamar free frag lesz belőle. (Óvakodj a Hetzertől és tsai. :DDD)

Francia fürdőkádnak a látótávolságát vágták meg, de nagyon.
Régen 400m volt a látótávolsága, most levitték 360-ra.
Mobilitása régen sem volt acélos, páncélja meg eddig sem volt.
Így viszont már nem tudja időben észrevenni a közeledő tankokat, amint spotolódott onnantól azonnal vége.

SU-85 régen is nagyon vak volt (280m?), távcsővel sem látott el addig, mint a Stug alapból.
Ezen is vágtak, most már csak 270m, így még jobban rá van szorulva a spotra.
Hiába lenne jó a camója, ha a látótávolsága annyira gyatra, hogy később veszi észre a szembejövő tankokat, mint azok a bokorban lapuló SU-t.
Meg mintha a DPMjén is csavartak volna lefele, most 5.5 másodpercenként lő 170 alphával.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123139) kchryss válasza nyunyu (#123138) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem a wolverine a legjobb 5-ös td. Pár hónapja húztam ki vele a jacksont és elég sok ász és top gun potyogott vele. Régebben nem tudom milyen volt, de most is simán le lehet vele hozni csatákat akkor is nagyobb tierbe rakja. A mai pályafelépítésen nagyon sokat ér a forgó torony.

[ Szerkesztve ]

(#123140) Stanislav84


Stanislav84
tag

Amikor 1 damage kell SPG-15-höz... kínomban már sírtam... :)

Tudom, hogy majd meglesz... de azért mégis... :)

(#123141) nightmare13 válasza Stanislav84 (#123140) üzenetére


nightmare13
senior tag

Akkor én mit szóljak ezek után? :)

Replay

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#123142) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudtok abban segíteni hogy hová kell fordulni ha toroltetni szeretnék egy hzsz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123143) h1mpi válasza jano_77 (#123142) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ide

mi bántja a lelkedet? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#123144) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

vk3001h mastery topgun stb[link]
hetvegen ugye volt a heavy akcio es szombattol vasarnapig nyomtam egy 36oras sessiont hogy meglegyen ez ;]
"regebb ota" szemezgettem vele, mert masik agon mentem a tigrisekert, viszont a csatamezon latva oket mindig is tetszettek (dw2 meg ez)
na meg is lett az eredmeny, ez a vk akkora op mint az allat :) hasonlit nálam a t-28hoz, az 10/10es :)
a dw2 nem annyira jo, de a vk brutalis. meg a dw elotti light talan ami igen faxa. asszem pz3e de ott nem nagyon idoztem csak h ne kellejen minden freebol venni mire felerek a vk-ig

a csata tier 6os, szerintem kb fulltomato lehetett mindenki. eleje kicsit nobb redline camp, de a veget igen elveztem :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123145) jano_77 válasza h1mpi (#123143) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi közben megleltem. ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123146) notika77 válasza nightmare13 (#123141) üzenetére


notika77
senior tag

Ez egyértelműen rajtad ment el! Mibe fájt volna kilőni azt a maradék 3 tankot is? :)

(#123147) rlazol válasza galervin93 (#123128) üzenetére


rlazol
addikt

galervin93 - abban egyetértek, hogy mókás kicsiként baszogatni a nagyokat, de én azt is szeretem, ha top tier tankként nagyobb felelősség van rajtam. Ha egy t9 csatában a tigris hátulról pötyögtet, nemigen orról meg rá senki, de T7ben tegye oda magát! Szóval megvan a T10nek is a maga szépsége. Kinek a pap, kinek a papné...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#123148) kchryss válasza BÁ Nutrition (#123144) üzenetére


kchryss
addikt

36 órás session. :Y
Letolhatnád nekem a t44-100 maratonom végét. :DDD

DW2 az egész játék egyik lerosszabb tankja. A VK-k utána már jók ha minden igaz. Én nem próbáltam a med ágat.

(#123149) zodo válasza jano_77 (#123083) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyszer, csak be mákólom :)
Azért furi mert az ágon végig mentem. Kv-1 -el (934) van már talán három, Kv-85 -el (330) is kettő.
IS -t (81) csata után elhagytam a karácsonyi hajrába hogy meglegyen még az IS-3 (522) is akciósan amiért nincs ászom köröm vele.
Aztán jött a T-10 (330) végül az IS-7 (116) és ezekkel is sikerült 248. ill. 104. csatára letudni az ászt.
Legénység meg ennek megfelelően igen viharvert mert mindig továbbültek és újraosztások.
Épp az IS-3 ill. IS-7 töltői akik mínusz egy skillel vannak lemaradva a többiektől viszont Kv-1 rádiósa pedig plusz egyel megy.

Zárójelben a jelenlegi csataszámok

Másik posztban mondtad hogy a nagyobb sebzés sem volt elég az ászhoz.
Nekem homály ez a rész mert elvileg xp-t határoz meg, 7 napos időintervallumban a wotwiki de szoktam nézni a replay oldalát és van hogy egymást követő ász körök xp mennyisége néha sokkal alacsonyabb mint a pár órával előbbi.
Mindegy, rágörcsölni nem fogok.
Amúgy sem vagyok top játékos meg sokak kedvence ez a tank.

Más:

Tegnap ilyenkor épp szentségeltem hogy a délutáni egyetlen T-32 jó csatám után (kb ennyi diőm van játszani vagy még ennyi se) hajnalban (meló után) 5. -re sikerült csillagozni a T-54-et.

Ma hajnal két bukta élből a T-32-el és elsőre egy meglepetés T-54 ász a 94. csatámra. :)

Szerk: Sajna csak med és heavy jutott így nem lett meg a T28 heavy MT-5 küldi

[ Szerkesztve ]

(#123150) tarka_szarka válasza jozefgucci1 (#123127) üzenetére


tarka_szarka
tag

A tízes gépnek az előnye a hátránya is egyben. Ok, hogy elvileg a legerősebb a pályán, viszont ezáltal mindenki tőle várja a megoldást, az ellenfélnek pedig elsődleges célpont. Ha rossz megoldást választasz elmehet rajta a meccs.

Én a kilenceseket azért szeretem, mert jellemzően már rajtuk van a "big gun", de felelősség meg kisebb. Nyugodtan lehet a saját taktikádat a saját tempódban próbálni. Ha nem jön be, akkor sincs tragédia.

WOT account: tarka_szarka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.