Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123751) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt


elso tankomnal lett meg a 2nd gunmark :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123752) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sikerült szereznem egy új accot, és ha lenne valakinek kedve szakaszozni, annak bebököm a nickem privátba... :) Régi szakasztársak... ;)

(#123753) jano_77 válasza SoulReaver (#123752) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lett végre Tyep59!? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123754) SoulReaver válasza jano_77 (#123753) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem sajna... E100, e75, sp, kv1, helkcat, type64, nashorn, amx12

(#123755) DaveHutt válasza SoulReaver (#123752) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szívesen látok mindenkit, aki szakaszozni szeretne. :) Esetleg pH klán nincs srácok? Vagy olyan klán, ahol csak casualok tolják, és nem követelmény a folyamatos TS, CW, SH részvétel?

[ Szerkesztve ]

(#123756) kchryss válasza BÁ Nutrition (#123751) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! A kiválósági jel kivételesen egy jól sikerült mérőszám a wg részéről. Csak az utolsó csatákat nézi így nincs hátrányban az aki kezdőként gyenge volt és sebezni vagy spotolni kell hozzá így tényleg jó teljesítmény kell a megszerzésükhöz. Egyetlen hibája hogy miután megszerezte az ember megmarad akkor is ha esik a %. Az lenne az igazi ha wn8 helyett ennek az éppen aktuális %-át írná ki az xvm. :)

(#123755) @bodry123:
PH klán

[ Szerkesztve ]

(#123757) vJokka


vJokka
aktív tag

Berakom ide is hátha

Valaki segítsen, mert megvadulok :DDD
Szóval, azt csinálja a gépem, hogy WoT alatt 2-3 perc csatározás után visszaveszi a procimat 1,2GHz-re (2,5ös amúgy), és ez nincs túl jó hatással az fps-re (55-60 helyett lesz 30-40). Új csatánál megint jó egy darabig, illetve néha alt+tab megoldja. A vicc az, hogy ezt azóta teszi, hogy leszedtem a WoWS-t, mert kellett a hely. Hőmérséklettel szerintem nincs összefüggésben a dolog, mert valamikor 77 °C, valamikor 80 °C-nál történik ez. Feldobtam a Crysist, mert annak a telepítője volt kéznél, CPU tesztet hagytam futni, és szépen tartotta a 2,5GHz-t. Ezek után gondoltam jól kicseszek vele és visszarakom a WoWS-t (egyelőre csak launcher van fent). Replay indít, és látom ám, hogy szépen tartja a megfelelő freqit, már-már kezdtem örülni, de aztán csak visszavette megint.
A történethez még talán az hozzátartozik, hogy két rendszerem van, egy win7 sima vinyón és win10 az ssd-n, és az utóbbin mielőtt megfrissítettem volna 10re, fent állt ez a probléma.
Szóval bárkinek van valami hasznos ötlete, szívesen fogadom.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#123758) Atti777 válasza DaveHutt (#123755) üzenetére


Atti777
senior tag

2MPH

Путин, иди нахуй!

(#123759) kchryss válasza vJokka (#123757) üzenetére


kchryss
addikt

Ez pedig throttling-nek tűnik. Milyen proci ez, E5200?
A WG játékok jobban izzasztják a cpu-t, mint kéne. Szerintem melegedési probléma lesz. A szoftveres cpu hőmérséklet jelzők nem pontosak.
Csinálj egy venti profilt wot-hoz ami feljebb veszi a cpu ventijét, mint alapből lenne.

(#123760) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Jelenleg 4 tankom van, de ebből kettőt használok aktívan. A tüzérem már most kezdte el tanulni a második képességét, a Tankvadászom 78%-nál tart még csak . Mi a bevett szokás, tartsak 2 csapatot és azokat költöztessem az éppen használt tankokba? Mert ha minden tanknál külön képezném ki a csapatot, a világ összes ideje sem lenne elég.:)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123761) fradi81 válasza GoTReX (#123760) üzenetére


fradi81
veterán

hello,
Mikor meglesz a következő tank rakd át a legénységet a nagyobba, kezdetnek ennyi elég is.

moto g72, Ninebot d28e

(#123762) jano_77


jano_77
nagyúr

MrScheff épp most csinált gyakorló szobát az AMX M4 49 Librtè tesztelésére. Ha esetleg érdekelne vkit.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123763) vJokka válasza kchryss (#123759) üzenetére


vJokka
aktív tag

Core i5-3210M a proci. Valószínüleg igazad lesz, nemrég csináltam egy tesztet win7 alatt, nem jelentkezett a probléma. Most próbáltam egyet win10, és itt sem, igaz nem is ment ~72 °C fölé a proci hőmérséklete: [kép]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#123764) kchryss válasza vJokka (#123763) üzenetére


kchryss
addikt

Laptopnál nem csoda ha melegszik, ott nehezebb megoldani a jó hűtést.
Nálam asztalin a vga-t fűti a wot. Érdekes mert wot-nál jobb grafikájú nagyobb játékok mennek vele minden gond nélkül, de wot-nál 70C körül elkezd tdr hibákat dobálni a driver. Csináltam egy profilt ami alul feszeli a vga-t és feljebb veszi a venti fordulatát, így nem megy 65C fölé és azóta stabil a játék.

(#123765) fradi81 válasza kchryss (#123764) üzenetére


fradi81
veterán

2 ventis nvidia és 44 fok ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#123766) ako001 válasza kchryss (#123764) üzenetére


ako001
aktív tag

Gtx970m,èvente pasztåzva,minden maxon,54fok😊

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#123767) BÁ Nutrition válasza ako001 (#123766) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt se tudom hol kell megnezni hany fok :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123768) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#123767) üzenetére


lacibacsi
addikt

AIDA is your friend... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#123769) SoulReaver válasza lacibacsi (#123768) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mióta nem lehet az ellenfélnek írni a chaten?

(#123770) Dirtyz válasza SoulReaver (#123769) üzenetére


Dirtyz
őstag

talán a 9.16 óta

Védd a fákat, egyél hódot!

(#123771) jr1994


jr1994
addikt

Hogy lehet xvm-ben kiíratni a játékos adott tankkal elért átlagsebzését? Linkin videójában pl.14 percnél ott van a tank ikon mellett.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123772) emre válasza SoulReaver (#123769) üzenetére


emre
veterán

látod, gondoltak rád :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123773) emre válasza jr1994 (#123771) üzenetére


emre
veterán

A statisticfrom.xc fájlban a formatleftvehicle sortól valamelyik értéket (nem tudom nálad mi van) átirod awgdmg-re. A szinezésével még nem bajlódtam, én az eff értéket írtam át.

nálam most ez van, csak a próba kedvéért csináltam meg
mondjuk ez valószínűleg nem a jármű átlagsebzése lesz, hanem a teljes átlag.....

"formatLeftVehicle": "<font face='Consolas' size='11' alpha='{{alive?#FF|#80}}'><font color='{{c:kb}}'>{{kb%2d~k|--k}}</font> <font color='{{c:wn8}}'>{{wn8%4d|----}}</font> <font color='{{c:awgdmg}}'>{{eff%4d|----}}</font> <font color='{{c:rating}}'>{{rating%2d~%|--%}}</font> |<font color='{{c:t-battles}}'>{{t-hb%2d~h|--h}}</font> <font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating%2d~%|--%}}</font></font>",
// Display format for the right panel (macros allowed, see macros.txt).
// Формат отображения для правой панели (допускаются макроподстановки, см. macros.txt).
"formatRightVehicle": "<font face='Consolas' size='11' alpha='{{alive?#FF|#80}}'><font color='{{c:kb}}'>{{kb%2d~k|--k}}</font> <font color='{{c:awgdmg}}'>{{eff%4d|----}}</font> <font color='{{c:wn8}}'>{{wn8%4d|----}}</font> <font color='{{c:rating}}'>{{rating%2d~%|--%}}</font> |<font color='{{c:t-battles}}'>{{t-hb%2d~h|--h}}</font> <font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating%2d~%|--%}}</font></font>",
// Display format for the left panel (macros allowed, see macros.txt).
// Формат отображения для левой панели (допускаются макроподстановки, см. macros.txt).

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123774) jr1994 válasza emre (#123773) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi :R
Mi ez, ázsiai szerver? :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123775) emre válasza jr1994 (#123774) üzenetére


emre
veterán

csak egy replay, a sorban ez volt az első amivel kipróbáltam :)

javítottam az előzőt, olvastad?

mondjuk ez valószínűleg nem a jármű átlagsebzése lesz, hanem a teljes átlag.....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123776) SoulReaver válasza emre (#123772) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ennyi erővel fel is oldhatná a chat bant, bár már mind1.. Se legénység se semmi...

(#123777) jr1994 válasza emre (#123775) üzenetére


jr1994
addikt

Most olvasom. Thx!

Ott még nem is tartottam hogy a modokban turkáljak, először fel kellett raknom egy xvm-et.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#123778) emre válasza emre (#123775) üzenetére


emre
veterán

Asszem a t-awgdmg lesz az igazi, kellene tesztelni....de a szinezése még mindig nem az igazi

(#123776) SoulReaver

Ez elvi kérdés lehet náluk. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123779) GoTReX


GoTReX
őstag

Srácok áttettem a a legénységem egy másik tankba. )90%-on vannak de minden Xp a képességbe megy,és a legénység % nem fejlődik. Hol tudom ezt átállítani? :B

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123780) fradi81


fradi81
veterán

Napi Bíró :DDD

GoTReX
Egy printscreen? Ilyet még nem láttam.

moto g72, Ninebot d28e

(#123781) Stanislav84 válasza fradi81 (#123780) üzenetére


Stanislav84
tag

Az igen! :D Ahhoz képest ma milyen rosszul megy, most feldobtad a napom! :D A Bíró ítélkezett! :D

(#123782) GoTReX válasza fradi81 (#123780) üzenetére


GoTReX
őstag

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123783) fradi81 válasza GoTReX (#123782) üzenetére


fradi81
veterán

Úgy érted a 90% nem akar emelkedni? Menj még pár csatát :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123784) galervin93 válasza GoTReX (#123782) üzenetére


galervin93
őstag

Átképzés miatt alapképzettség visszaesett 90%-ra, előbb azt kell feltolni 100-ig, utána megy majd a skillekre az xp. 90 és 100% között pár tízezer xp van, néhány tíz csata.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123785) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ma osszefogtak a nubok h lehuzzak a tigerstatom :(
megnezne vki h mit csinaljak máshogy? paris tier8
volt egy kis csetrédzs is :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123786) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#123785) üzenetére


fradi81
veterán

Sebezz blokkolj spotolj többet, és ne rakj botokat a csapatodba :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123787) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#123786) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most mar a 4ik bukta egymas utan. tier 8-9, erre a top heavyk elmennek boklaszni random mindenfele..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#123788) emre válasza BÁ Nutrition (#123785) üzenetére


emre
veterán

sorolom :D

Nem ismered a pályát > nézz meg pár replay-t.
Szar a legénységed, nincs hatodik érzék, mégis kinn maradsz fedezék nélkül, és nem célzol pontosan. 23-ból 18 találat és csak 8 sebzett. Vagy célozz pontosabban, vagy válts gold-ra. A csoki helyett inkább tűzoltót vinnék, de ez mellékes. Ilyenkor oda kell menni ahol van elég ellenfél spot alatt, te is folyamatosan spot alatt leszel, ez miatt nem stresszeled magad, és a második sorból tudsz adni nekik. Amikor beálltál sidescrape-be már jó volt, de sok lövésed ment a levesbe. Mondjuk ez a csata nem rajtad ment el, de azért még egy kis sebzés belefért volna.

ja, igen...nagyon rázoomolsz egy gépre, és nem látod ha rád fordul valaki.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#123789) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#123787) üzenetére


fradi81
veterán

Megnéztem, ha te, a wz111 és a tiger2 nem álltok le sniperkedni egy is3-al szemben hanem mentek a többiekhez akkor meglehetett volna.

moto g72, Ninebot d28e

(#123790) GoTReX


GoTReX
őstag

Valaki team egy laza délutáni Low Tier gameben? Nem igazán játszottam még csapatban....

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123791) Antonius1978 válasza fradi81 (#123780) üzenetére


Antonius1978
addikt

Micsoda szerencse ram nezve, hogy en nem ott elek :DDD

bodry123 jelentkezz ha akarsz, es en vagy Nightmare felvesz.

GoTReX en jelentkezem low tierbe - de te mit ertesz pontosan alatta ? En Tier 2-3-at az ajandek premtankokkal, T3-ban pl Toldi, T-15, FCM Pak40, Locust, stb.
4-es tankom is van, most huzom a csehszlovak agat, aztan egy rakas T5-os tankom is van, gondolom ezek mint elfernek a low tier cimszo alatt...

[ Szerkesztve ]

(#123792) GoTReX válasza Antonius1978 (#123791) üzenetére


GoTReX
őstag

Azért tettem hozzá,mert nekem messze nincs annyio tankom mint itt a legtöbb embernek. Jelenleg JG.Panzer , vagy JagdPanthert tudnám vinni.:) Stug 3G most legénység hiányában üresen áll. Ilyeneket tudnék vinni szakaszba,nem fullos X-es szörnyeket.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123793) Antonius1978 válasza GoTReX (#123792) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezek epp jok lesznek, 5-6-7, felvettel ? A gepet elinditottam amin jatszani tudok, par perc es lepek be.

(#123794) GoTReX válasza Antonius1978 (#123793) üzenetére


GoTReX
őstag

Adj nevet ,mert nem vettelek még fel.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123795) vJokka válasza kchryss (#123764) üzenetére


vJokka
aktív tag

Energiasémáknál visszavettem a max prociteljesítmény 90%-ra, eddig jónak tűnik. Újrapasztázás be van iktatva :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#123796) GoTReX


GoTReX
őstag

Jön valaki szakaszba? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#123797) RAiN91


RAiN91
őstag

Ha lerakom tálcára a játékot, szétesik az asztalon a képernyő, és csak újra windows ki-be jelentkezés után lesz jó. Ez mitől van, találkozott már valaki ilyennel?

(#123798) fradi81 válasza RAiN91 (#123797) üzenetére


fradi81
veterán

Még intel HD-nál okozott gondot ha tálcára raktam.

moto g72, Ninebot d28e

(#123799) kchryss válasza jr1994 (#123771) üzenetére


kchryss
addikt

Na akkor adok egy kis xvm tutorial-t :)
{{tdb}} - átlagsebzés adott tankkal
{{tdv}} - adott tanknál az átlagsebzés az adott tank hp-jához viszonyítva, magyarul a saját hp-ja hányszorosát sebzi vele
{{xtdb}} - átlagsebzés az adott tankkal xvm skála szerint, nem tudom pontosan mit jelent de egy 0-100 közötti számmal értékel, lehet a 100 a super unicum szint

A hozzájuk tartozó színezések kódjai:
{{c:tdb}}
{{c:tdv}}
{{c:xtdb}}

Ha viszont csak így tisztán használod a makrókat akkor jó hosszú számsort kapsz mivel ezek nem egész számok és nincsenek kerekítve. Ezért célszerű formázni őket.
{{tdb%5.0f}} - Ez például 5 karakter hosszan írja ki az átlagsebzést úgy hogy az egész utáni részt levágja
{{tdv%4.02f~x}} - Ez pedig 4 karakter hosszan írja ki a sebzés/hp arányt úgy hogy 2 karakter az egész rész és 2 karakter a tizedes pont utáni rész és az érték után rak egy "x"-et, mert úgy szebb :P

Ha tehát az átlagsebzést akarod kiírni a hozzá tartozó szín szerint max 5 karakter hosszan egészre kerekítve akkor:
<font color='{{c:tdb}}'>{{tdb%5.0f}}</font>
De azt is megcsinálhatod hogy az átlagsebzés/hp alapján színezve írod ki az átlagsebzést:
<font color='{{c:tdv}}'>{{tdb%5.0f}}</font>

Szemléltetésnek itt egy kép róla. A bal oldalon a név és klán után a 4. 5. 6. oszlop átlagsebzés, átlagsebzés hp-hoz viszonyítva, átlagsebzés xvm skála. A jobb oldali panelt nem volt türelmem kiigazítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#123800) Antonius1978 válasza GoTReX (#123794) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mar nem is tudok jatszani, zaciba kellett csapjuk a gepet, mert maskulonben nem tudjuk kifizetni a kocsi biztositast, talan a jovo heten visszakapjuk, amikor fizut kapunk...
Ugyhogy kb 1 hetig ne varjatok a jatekba engem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.