Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108251) mcwolf79 válasza adamgreen (#108249) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem meg nem. Semmivel sincsenek többen az átlagosnál. Igaz ma volt egy kör,ahol oldalanként 5-5 arty volt, de jobbára a 2-3 a jellemző maximum.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108252) SyMbioTe válasza wwenigma (#108250) üzenetére

A patkányt szerintem a tankra értette, nem pedig a játékosra.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108253) Enzolord válasza mcwolf79 (#108251) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem az Fv304 re gondolt, hogy egyre több van belőle.. ;) De várjuk a megfejtést, hogy mire gondolt.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108254) h1mpi válasza adamgreen (#108249) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt az OFF-ba legközelebb légyszi...

(#108255) Enzolord: nem baj legalább nem zárják be :DD

Kellene új topik gazda, ki vállalja? ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108255) Enzolord válasza h1mpi (#108254) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor az onban nem lesz semmi.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108256) Mister_X válasza h1mpi (#108254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megtiszteltetéssel vállalom a köznép gyűlöletét ;]

ON: melyik az a mod, ami kijelzo, hogy ki és mivel lőtt meg? Múltkor IS3 két lövésből kétszer gyújtotta ki a drága 112-m :( Átnevezem Fáklyára a tankot...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#108257) rlazol válasza Mister_X (#108256) üzenetére


rlazol
addikt

damage panel - van belőle többféle is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108258) kchryss válasza Mister_X (#108256) üzenetére


kchryss
addikt

Damage log a neve van belőle sok féle, de általában mind a GambitERén alapul: [link]

(#108259) rlazol


rlazol
addikt

ez a tegnapi napom.

már rettegek a mától... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108260) kchryss válasza rlazol (#108259) üzenetére


kchryss
addikt

Én tegnapim:

Félhetsz is, mert velem épp most kompenzál. Ma csak akkor nyerek ha lehozom egyedül. ;]

(#108261) Enzolord válasza Mister_X (#108256) üzenetére


Enzolord
addikt

Neked már Vip fokozatod van, nem lenne igazi az utálat!! ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108262) emre válasza Enzolord (#108261) üzenetére


emre
veterán

De ha jobban belegondolsz egy bukott moderátornál nincs optimálisabb jelölt. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108263) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nem tudom volt-e már vki közelebb a kill 3 arty küldetéshez, mint én
úton volt a skuló, amikor kilőtték a 3. artyt

ááááááááááááááááááááááááááááaaarrgggghhhh

- no es importante -

(#108264) mcwolf79 válasza rlazol (#108259) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én mai eredményem :P

Sixkiller6:
Ez cumi :W

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108265) rlazol válasza Sixkiller6 (#108263) üzenetére


rlazol
addikt

sixkiller6 - :W nekem épp ma lett meg, óriási szerencsével (4 arty el Halluf-on, alulról indulva, a keleti (7-8-9-0) oszlopokban lényegében az ellenfélnél lényegében csak a 4 arty volt. Ők meg szerencsére most nem mákolták be a kilövésem, bár sérültem). A következő csatában 2x kigyújtottam egy Caerne-t, de sajnos nem az a küldi volt aktív... :N

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108266) Daywalker


Daywalker
addikt

Üdv!
Van most hitzone skin, ami működik az aktuális verzióval? Nem toltam vagy másfél éve, most jól jönne...de már 5-öt szedtem le és egy sem volt jó, legalábbis nem csináltak semmit. Más modok mennek. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#108267) TESCO-Zsömle válasza Sixkiller6 (#108263) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én attól tartok legkevésbé. Volt idő, amikor szinte minden nap esett Pasciucci. Ha nem nekem, akkor szakasztársnak. Gyűjtöttem a tripla arti medált. Most 7/1-et nyúzom AX-ért, azzal ilyet nem lehet, mert tetű lassú a tank is meg az ágyú is, de majd ha ki lesz fejlesztve a nagyvad, akkor úgyis kell majd pénzt grindelni a Cromwell B-vel. Azzal is van már, ha jól emlékszem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#108268) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Köszönöm a sok jó tanácsot, ami "szakmai" fejlődésem segítette eddig (és remélhetőleg fogja még a következőkben is). :R :R
A T28HTC HT-15 küldetéshez kértem és kaptam tanácsot nemrég. Több lehetséges jelölt helyett végül a szürke "kis" idegen jutott a dobogó legfelső fokára. Aki nem más, mint..... (dobpergés) ... az O-I. Top tier-ként Prokhorovka lankái között sikerült kitüntetéssel a küldetés.
ITT van a replay, ha valaki meg szeretné nézni. Nem egy tanítani való kör volt. Belegondolva inkább burleszk szerűen vergődtem, de a bekapott első 5-6 lepattanó után úgy éreztem, hogy jól teszem amit teszek.

Öröm és bódottá...! :)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108269) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy ékes példája annak, hogy mivel kellene foglalkoznia a nyomoronc WG-nek, ahelyett, hogy a tetves HD modelleket tolja a játékba:

Bizonyára lesz most is majd olyan, aki szerint ez az MM így jó ahogy van és nincs vele baj, de az inkább ne is szólaljon meg, maradjon csendben! Ez az MM úgy szar ahogy van! Nem értem, hogy lehet szinte T8-as tankok közé bedobni 2-2 db T10 tankot?!? (tudom, látom nálunk csak egy T10 volt a másik T9-es med volt csak) PLÁNE!!!!!!! :W :W :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108270) h1mpi válasza jano_77 (#108269) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kék 907-esnek az év meccse volt :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108271) kchryss válasza lacibacsi (#108268) üzenetére


kchryss
addikt

Grat. Szerintem az egyetlen 6-os amivel reális esély van megcsinálni nagyon nagy mák nélkül. :C

(#108272) Fel válasza jano_77 (#108269) üzenetére


Fel
addikt

Újabb HD tankok várhatóak: New HD Models: Chi-Ni, Crusader, VK 30.01 (H)

;]

Amúgy a modellezőknek a modellezés a dolga, nem fognak MM kódot, vagy bármi egyebet javítgatni...

(#108273) Stigma.HC válasza Fel (#108272) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én szeretnék minél több HD tankot, épületet meg minden mást látni, az MM-et meg hagyják úgy ahogy van :C

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108274) vhw válasza jano_77 (#108269) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem is korrektebb lett volna 2-2 db T8-ast bevágni tizesek közé - amikor egyszerűen már képtelenség megfelelni... ha van sapka, ha nincs...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108275) Szepi1979 válasza lacibacsi (#108268) üzenetére


Szepi1979
senior tag

WOW! Jó sok pattanó! Grat!

“ nem kell mindig nyerni “

(#108276) jano_77 válasza vhw (#108274) üzenetére


jano_77
nagyúr

miről beszélsz jó ember?!? Ne mond már, hogy normális az, hogy totál T8-ba be*asz két db T10-es tankot, hogy daráljanak le mindenkit!? Húzzátok már ki a fejeteket a homokból!

Nézd itt is T10 a top tank, de mekkora különbség van a két leosztás között! Ugye ezt Te is belátod?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108277) #84221696 válasza jano_77 (#108276) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jano! Szerintem ezen ne húzd fel magad, mert szerintem ez (sem) fog változni belátható időn belül.
Én úgy oldottam meg, hogy napjában játszok 3-4 meccset, ha van kedvem. Többet nem, mert az a maradék agysejtem is kipusztul. ;]

(#108278) jano_77 válasza jano_77 (#108276) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi a kép kimaradt

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108279) rlazol válasza Daywalker (#108266) üzenetére


rlazol
addikt

Daywalker - az Aslain mod pack ban lévő hit zone skine működik rendesen.
lacibacsi: grat!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108280) Stigma.HC válasza jano_77 (#108276) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mivel ez a leosztás ritka mint a fehér holló és amúgy is két olyan tank van ott amit azért könnyen belehet lőni még nyolcasokkal is. Plusz ahogy nézem a játékosok statisztikáját azért nem mindenki hülye bár most lehet nagyot tévedek így baromira nem érzem hogy homokból kellene kihúznom emiatt a fejem mert más nézőpontot képviselek jelen esetben mint te. :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108281) Veatta válasza jano_77 (#108269) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ez az MM jobban bosszant:

(#108282) vhw válasza Veatta (#108281) üzenetére


vhw
addikt

Na ebben mi?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108283) Veatta válasza vhw (#108282) üzenetére


Veatta
aktív tag

semmi.

(#108284) mcwolf79 válasza vhw (#108282) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom a T6 Vs T9 bántja a lelkét.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108285) Veatta válasza mcwolf79 (#108284) üzenetére


Veatta
aktív tag

Miből gondolod?

Annál sokkal régebben játszom, hogy ilyenek bántsanak, gondolom az elkerülte a figyelmedet, hogy csak 1 T6-van, ezt milyen nehéz lehet leprogramozni, hogy legalább a tier stimmeljen oldalanként egyenlő számban?

szerk: nincs lelkem.

[ Szerkesztve ]

(#108286) lacibacsi válasza kchryss (#108271) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm!

és

(#108275) Szepi1979: Köszönöm!

és

(#108279) rlazol: Köszönöm!

Már csak 5-5 darab LT és/vagyMT küldetés és jöhet a T-55A... :B

De a Cromwell után most már az AMX 12t-ben is csajok csücsülnek legalább...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108287) Emu válasza Veatta (#108285) üzenetére


Emu
őstag

Mostanában kicsit többet toltam lighttal, és rendszeresen előfordult, így dobott be MM. SPIC-el tiszta élvezet a T11 csata...

@lacibacsi: grat, szép volt arannyal nem próbálkoztak? :D

[ Szerkesztve ]

(#108288) mcwolf79 válasza lacibacsi (#108286) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát ha 5-5 küldetés van akkor a finomabbak még csak most jönnek. Medből a gyújtogatós, light-ból a spot-olós küldetés jobbára városi pályán (mert Prokhorovkát vagy Malinovkát nagyon nem fog adni).
Szóval nagyon még ne készülj a T55A-ra, nem lesz még meg egyhamar.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108289) h1mpi válasza lacibacsi (#108286) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha végzel a T28HTC-vel az azért jó, mert utána a T55A küldetések iszonyat menniységű kreditet adnak és sok küldetés szinte ugyanolyan nehéz csak, mint az elődei.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108290) lacibacsi válasza mcwolf79 (#108288) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mindkettőnél a szakaszos küldetések és a 15-ös (nyilván) hiányzik. A szakaszossal nem lesz gond, bár az LT-nél kell a jó pálya/jó csapat/noob enemy faktor is.

LT-nél a bázisfoglalás várat még magára, ezt nem is nagyon próbáltam még, illetve a mumus: sebezz két arty-t...

Közepessel szintén az artys hiányzik. Izgalmas, hogy ha ez van beállítva, akkor alig van arty, vagy képtelenség eljutni hozzájuk. És hiányzik még a "sebezz 3000et" küldi. A Stug-nál Sherman Jumbo-val egyedül csináltam meg a szakaszos 3000-es küldetést, most bezzek képtelen vagyok 3000-et sebezni, pedig T-44 is áll már a garázsban :B .

Lehet, hogy nem lesz olyan hamar kész, de elég öreg vagyok már ahhoz, hogy tudok várni. Akár vasárnapig is! ;]

Ja, és kicsit félreérthető vaoltam: nem a T-55A jöhet, hanem csak a küldetései. A tankot őnúúúbságom lehet, hogy el sem éri, hacsak nem tartják bent a küldetéseket még vagy 3 évig... :O

És hogy igazán ON is legyek:
A gyújtogatós küldetéshez én is javasolom, hogy a Cromwell-t használjátok. Amikor elértem a küldihez (némi fórum olvasgatás után, ahol őt ajánlottátok) az első csatában, a második lövésemmel kigyújtottam egy Comet-et. Azon a napon velem volt a Schwartz... :))

(#108289) h1mpi : "ugyanolyan nehéz". Szo-szo. Ha ugyanolyan nehéz, akkor miért kínéódnak vele oly sokan? De igazad legyen!

(#108287) Emu: "arannyal nem próbálkoztak?". A Skoda T-40 köpte rám piszkosul. Talán ha egyszer sebzett vele. Nem néztem vissza saját magam (még), de lehet, hogy más is lőtt arannyal, csak hát ebben a csatában az én RNG-m volt felcsavarva.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108291) h1mpi válasza lacibacsi (#108290) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért írtam, hogy sok, mert nem az összes. Ott is kb. ugyanazokkal szenvednek, mint a T28HTC esetében. Viszont rengeteg nagyon könnyű van, ami 100-200K kreditet ad, akár 5 egyenes lövésért :K

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108292) lacibacsi válasza h1mpi (#108291) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat! Reggeli szövegértelmezési zavarban szenvedek. Megyek iszok egy kávét... vagy egy KV-4-et... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#108293) grizlisandor válasza lacibacsi (#108268) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat, hát ez szép volt! :)
Ettől függetlenül még mindig utálom ezt a tankot! ;]

(#108294) h1mpi válasza lacibacsi (#108292) üzenetére


h1mpi
nagyúr

egy kv2 elég lesz :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108295) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#108294) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tripla KV? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#108296) Vikthor válasza TESCO-Zsömle (#108295) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nespresso

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#108297) rlazol válasza lacibacsi (#108290) üzenetére


rlazol
addikt

A küldikhez én azt csinálom, h egy adott típussal megyek. Pl T37/spicc vagy Dicker/Rhm. Ha kilövik az egyiket, megyek a másikkal. Ez a stílus miatt is jó, de kb egy hét alatt végigmentem így LT6-tól az összes T28 light küldin. Mert ha eleget mész, akkor beadja a megfelelő szitut. A 3 artyt vagy a megfelelő pályát stb. A lényeg, h akkor a küldire alkalmas tankban ülj.
Hiába rak prokhorovkára, ha épp TD-vel mész. Hiába van 3 arty, ha neavyvel vagy.
Ha viszont folyamatosan LT-tal mész, akkor amikor beadja, akkor ténylegesen lesz esélyed.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108298) robogo81 válasza TESCO-Zsömle (#108295) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én azért ennél a szögnél simán küldeném a töltőket,meg a parancsnokot jármű bal oldalára. :DD
Reméljük nincs erős oldalszél. :DDD
A táras KV-2.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#108299) tween válasza rlazol (#108297) üzenetére


tween
őstag

Akkor nekem ezért nem sikerül a "deríts fel 4 ellent úgy, hogy ők azt sem tudják, hogy a világon vagy" küldetés, mert T49-cel próbálom? :DDD

(#108300) rlazol válasza tween (#108299) üzenetére


rlazol
addikt

:D
bizonyára...
csak t49-vel mész, semmi más tankkal?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.