Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108851) Tarill válasza rlazol (#108849) üzenetére


Tarill
őstag

1x volt kék a nevem amióta játszok, de akkor elgurut tényleg ja.... :/ :D

(#108852) jano_77 válasza wwenigma (#108831) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos ez tényleg így van! Tegnap több csatában ia ez volt,hogy a lila és kék játékosok a leghátsó sorban és onnan puffogtattak, majd mikor pingeltünk rájuk, akkor még Nekik állt feljebb!

(#108845) Sixkiller6: a teljes ágat nerfelni kellene, mert nevetséges, hogy belőhetetlenek (szinte) és böszme nagyokat sebeznek!

(#108851) Tarill: milyen szerencsés vagy. Én így értem el, hogy én is KÉK legyek.....már többször is voltam kék! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108853) Fel


Fel
addikt

Hétvégi event: Special: The Fall of Tripoli

Jan. 23-26 között:

2x crew xp - legjobb 10 között lenni a csapatban, alap xp alapján. (korlátlan)

10 csoki - Német járművel, 15 csatában a legjobb 10 között végezni, alap xp alapján. (egyszer egy accounttal)

10 nagy javító - Brit / francia járművel megsemmisíteni 25 db német járművet (egyszer egy nap)

(#108854) nyunyu válasza Fel (#108853) üzenetére


nyunyu
félisten

10 nagy javító - Brit / francia járművel megsemmisíteni 25 db német járművet (egyszer egy nap)

Saccperkabe napi 40-50 csatabol ki is hozhato :DDD
Ej, de jo, hogy nem vagyok otthon, es nem tudok napi 6 orat elverni ra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108855) jr1994 válasza nyunyu (#108854) üzenetére


jr1994
addikt

Vagy mész 8-as prémmel 2-3 kört és megvan az ára ami az eladásból bejönne. Vagy 4-6 és megvan a kredit amennyiért megveszed.

A crew xp jól jön, a csoki meg könnyen megvan ha valaki németekkel megy.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108856) Fel válasza nyunyu (#108854) üzenetére


Fel
addikt

Így, hogy anémeteknek van külön feladat, elvileg lehetne velük többször is találkozni, de a gyakorlatban sajna nincs töb, mint máskor...

Ja, azt kihagytam, hogy a németekel győzni is kell abban a 15 csatában, amiben a legjobb 10-ben vagy.

(#108857) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azt halottátok , hogy feloszlott a Zwack !?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108858) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108857) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Április 1?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108859) nyunyu válasza Fel (#108856) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, azt kihagytam, hogy a németekel győzni is kell abban a 15 csatában, amiben a legjobb 10-ben vagy.

Az ujabb 40 kor lenne :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108860) kchryss válasza nyunyu (#108859) üzenetére


kchryss
addikt

De az nem naponta 1x teljesíthető, hanem összesen 1x a 3 nap alatt. Így azért nem vészes. A másik küldetésre "ráhajtani" tényleg értelmetlen.

(#108861) wwenigma válasza jozefgucci1 (#108857) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108862) Stigma.HC válasza wwenigma (#108861) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tök fölösleges linkelned :) Lehet több mindenkit érdekel és jobban kapcsolódik a wothoz mint egyes köreitek :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108863) Veatta válasza Stigma.HC (#108862) üzenetére


Veatta
aktív tag

És igaz?

(#108864) Stigma.HC válasza Veatta (#108863) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

igen

Más, szavazás

Ha már az egyik staff indított szavazást az utált mapokról és "állítólag" figyelembe veszik majd később miért csak 10 pályát neveztek meg? Van benne pocsék map ez igaz de közkedvelt is, sok értelmét ennek se látom

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108865) Jolet válasza Stigma.HC (#108864) üzenetére


Jolet
őstag

bezzeg azt az okádék Overlordot nem tették közé

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#108866) emre válasza jozefgucci1 (#108857) üzenetére


emre
veterán

Nahát, nem gondoltam volna hogy eddig is bírják nélkülem. :DDD

És vajon mi lesz utána? A Huns után is elég gyorsan megszületett az új klán.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108867) Fel


Fel
addikt

"Attention Wargamers! Wargaming is looking to immediately reinforce its Community and Customer Service Team for its Paris office. Follow the link for further information: http://bit.ly/1LZsyUw "

Hol lehet reportolni a WG-t spammelésért? :D

(#108868) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108857) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És mi az oka? Tök sikeres klán volt.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108869) wwenigma válasza Stigma.HC (#108862) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A személyeskedést leszamitva (amit hanyagolnod kéne....khmm :U ) legalább mondtal valami hasznosat is.

Érdekes, nem gondoltam volna. Bár egyszer minden végetér...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108870) nyunyu válasza Stigma.HC (#108864) üzenetére


nyunyu
félisten

Overlord, Harkov, Stalingrad, Mittengard helyett kernem vissza a Pearl River, Hidden Village, South Coast, Province kombot.

Severogorsk, Northwest, Port palyakkal sem volt sok bajom.

Dragon Ridge, Komarin az meg veletlenul sem kell :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108871) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mai harmadik tank ász:

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108872) Szepi1979 válasza h1mpi (#108868) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az hogy jelentkeztem. :) persze ez nem igaz.

“ nem kell mindig nyerni “

(#108873) Stigma.HC válasza nyunyu (#108870) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ejj ejj a jó öreg komarin, azért próbálkoztak átalakítani párszor, de volt olyan ember aki szerette azt a rusnya pályát?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108874) SyMbioTe

Bónuszkód - 1 nap prémium!
Bejelentkeztek, rányomtok a Join-ra, legörgettek teljesen, a 2 láda közül a bal oldalit kinyitjátok és kész.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108875) h1mpi válasza SyMbioTe (#108874) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, ha meg mind a kettőt kinyitod, akkor a 100 000 creditet is megkapod :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108876) jozefgucci1 válasza SyMbioTe (#108874) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hatalmas köszönet :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108877) mcwolf79 válasza SyMbioTe (#108874) üzenetére


mcwolf79
veterán

:R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108878) jr1994 válasza SyMbioTe (#108874) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! :R

És a cvakkos infót is innen tudtam meg mert ma még nem játszottam, kicsit jobban érdekel mint a sokadik tank ász olyan tankkal ami nekem már rég megvolt vagy a sokadik százszor kitárgyalt noob kérdés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108879) h1mpi válasza jr1994 (#108878) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De hol van róla valami bővebb infó? Érdekelne, mert a Linkin és a Rudii is cvakkos és ma már nem volt ott a klán név néztem is?!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108880) jozefgucci1 válasza h1mpi (#108879) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig elég sokan tudnak már róla ! Az oka is elég nyílvánvaló szerintem . Előbb utóbb úgy is minden kiderül ,de én megvárom amíg az oldalad a kíváncsiságtól kilyukad ! :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108881) SyMbioTe válasza h1mpi (#108875) üzenetére

Igaz, én is kinyitottam, bár nem kaptam meg (vagy ennyire nem tűnt fel :D)
Nincsmit.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108882) jr1994 válasza jozefgucci1 (#108880) üzenetére


jr1994
addikt

Én is tudtam hogy valami van, csak konkrétan a megszűnés volt új.

Átvertetek konkrétan még nem is oszlottak fel, már azt hittem. De tényleg csak idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108883) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108880) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd felnézek az SG fórumra ott úgyis minden kiderül :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108884) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108880) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne hergeld, mert prém tag , és letilt a csába.. :C :C :C
Amúgy engem is érdekelne.. :) Most, hogy Emre, meg Szecska kilépett, vége is a dalnak?
Szegény Tomika.. Pedig treníroztuk, odafigyeltünk rá, a legjobb csatákba járattuk, csak goldot használhatott, hogy bekerüljön, erre feloszlik... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108885) Stigma.HC válasza Enzolord (#108884) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Csak kiderült a hvg cikk után, hogy itt bizony mindenki szélsőjobbos neonáci palánta és a bajt elkerülve inkább bezár a bazár :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108886) Enzolord válasza Stigma.HC (#108885) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez így van.. De eddig ez senkit nem zavart, nem értem, miért most kezdik..
Lehet, hogy a Saul Fia miatt.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108887) vgabri1


vgabri1
tag

Már decemberben kezdtek kilépegetni az emberek.

(#108888) hmb válasza Tarill (#108794) üzenetére


hmb
aktív tag

én a t25/2-el csinaltam meg, mert akkor meg nem volt mas, elobb meglett mint a tobbi 15. kuldi...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#108889) #84221696 válasza SyMbioTe (#108874) üzenetére


#84221696
törölt tag

Thx! :R

(#108890) Tomi0703 válasza Enzolord (#108884) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megannyi tanítás amit tőletek magamba szívtam, most hasztalanná vált... :((

Amúgy 1 hónapja már én sem nagyon játszom. Az új év óta a netem is 1 rakat sz@r, a játékra meg teljesen ráuntam...

(#108891) Enzolord válasza Tomi0703 (#108890) üzenetére


Enzolord
addikt

Visszajöhetsz hozzánk.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108892) h1mpi válasza Enzolord (#108891) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy a FAME-be ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108893) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#108890) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig ha játszanál és értelmesen :P , ott lenne most lehetőségnek a kazna

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108894) bigobert válasza mcwolf79 (#108818) üzenetére


bigobert
tag

A találati arányom 67% a T30-cal és 69% a T49-cel.
A megoldás: nem kéne TD-znem, ha nem bírják az idegeim :)

(#108896) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#108893) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Most lenne érdemes összerakni egy jó klánt ! Lehetne a neve Hubertus , hogy csak a piánál maradjunk :DDD

Csodálkozom amúgy , hogy a fórumok nincsenek még tele , rosszindulatú megjegyzésekkel , mint semmi sem tart örökké és hiába volt a nagy arc ..... :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108897) jagada válasza SyMbioTe (#108881) üzenetére


jagada
őstag

Ez nem a hajóshoz használható fel?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108898) h1mpi válasza jagada (#108897) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A fiókok közösek prém szempontból. a 100K credit megy a warshipbe

jozef: egy aktív ph-s klánba én is bemennék szívesen, mert a random néha unalmas már

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108899) SyMbioTe válasza jagada (#108897) üzenetére

Nem, WoT-hoz is beadja a prémiumot.

(#108895) emre
Elkéstél már linkeltem :P ;]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108900) Lanash válasza jozefgucci1 (#108896) üzenetére


Lanash
aktív tag

Szívesen tanulnék Tőletek az új klánba. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.