Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109401) Sixkiller6 válasza KisApám (#109400) üzenetére


Sixkiller6
őstag

562 wn8, de a wn8 ugyebár dmg-t mér alapvetően.
az a vicces, hogy utána mentem egy olyan kört LTTBvel, hogy volt kb 1800 dmg meg talán 1000 spot, arra 4500+ wn8 jött. szóval LT-re nem igazán ér bármit is a wn8.

- no es importante -

(#109402) Enzolord válasza Dr.Én (#109394) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát az biztos, hogy nem 1xű, de vannak olyan vasak, amit tudsz hatékonyan használni nagyobb tierben is...
De biztos, hogy nem 1xű.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109403) po1son válasza Enzolord (#109402) üzenetére


po1son
addikt

Azért tényleg vannak durva kivételek. Itt van pl a Pz.Sfl. IVc, ami ha egy ügyes td játékos kezében van simán megállja a helyét tier8ba is csak ne városi pálya legyen. :DDD
Egyébként kicsit ezt érdekesnek is tartom, hogy nem trollkodnak evvel a tankkal. Vagy csak én nem láttam még?

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109404) jano_77


jano_77
nagyúr


Szerintetek mikor kapcsoltam át a képen még látható küldetést a "Deríts fel 3 artyt és sebezd őket"-re?!? :Y :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109405) jano_77


jano_77
nagyúr

Milyen moddal lehet a sziklán átlőni!?
A minimapon látható az RHM helye, ahonnan kilőtt, beállítottam az irányt! Mégis hogyan?!?

Sajnos annyira ledöbbentem, hogy hogy tudott eltalálni, hogy mire lefotóztam, már eltűnt a RHM. :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109406) Enzolord válasza po1son (#109403) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, vannak tankok, amik noob biztosak, és olyanok is, amik csak egy pár ember kezében halálosak.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109407) jr1994 válasza jano_77 (#109405) üzenetére


jr1994
addikt

Akkó ripléjt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109408) tween


tween
őstag

Melyik hetes light tanknak a legjobb az álcája? Egyáltalán mi a sorrend?

(#109409) lacibacsi válasza jano_77 (#109405) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem biztos, hogy onnan lőtt. Az csak az utolsó ismert helye. Közben arrébb mehetett...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109410) kchryss válasza tween (#109408) üzenetére


kchryss
addikt

(#109411) jano_77 válasza lacibacsi (#109409) üzenetére


jano_77
nagyúr

láttam, amikor feljött és lőtt! ne magyarázd már meg, köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109412) Plasticbomb válasza jano_77 (#109411) üzenetére


Plasticbomb
addikt

replay.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109413) jano_77 válasza Plasticbomb (#109412) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vissza néztem többször is és így már látszódik, hogy nem a sziklán keresztül lőtte, csak miután eltalált és kilőtt a roncsom még csúszott pár métert előre. :U
Bocsi mindenkitől, hogy hitetlen voltam. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109414) Dr.Én válasza #43783936 (#109395) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebben igazságod vagyon ;) :B
én is még csak 1150 csatánál tartok :B ...gyakorlok amennyire tudok...meg teszek ami tőlem telik...
egy dolgot meg tanultam, ha elsőnek rak be, csapaton belül, ha leggyengébbnek, soha nem rohanok előre, megnézem, ki merre hányan szaladnak szét, és akkor az alapján döntöm , merre, melyik oszloppal induljak neki, a csatának... :)

WOT: kissio

(#109415) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#109413) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A helyzetet látva azonnal erre gondoltam én is, mert ilyen simán van, de az akció hevében nem látja az ember. Aztán tovább olvasva látom, te is rájöttél. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#109416) galervin93 válasza jano_77 (#109411) üzenetére


galervin93
őstag

Pff, ez ám a stílus... Nem lenne könnyebb elszámolni háromig, mielőtt valami hülyeséget kérdez az ember?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109417) Mister_X válasza galervin93 (#109416) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem nyugodtan húzhatunk egy vonalat, mielőtt elszabadulnak az indulatok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109418) jr1994 válasza Mister_X (#109417) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor most kell jönnie egy jó kis flame-nek ;]

Az miért van hogy már megint nem ad TD-t ha meddel vagyok (obj 260 mt15 hónapok óta) de amint mással játszok megjelenik 4-5 10-es TD oldalanként? Aki azt mondja hogy ez nincs manipulálva az nem játszik eleget ezzel a fossal. Emlékeim szerint 1-szer volt reális esélyem a rohadt küldetést megcsinálni pár száz tier10 med tankos csatából, mikor BC-vel voltam és 7-8 db TD volt odaát, igaz egy kivétellel mind 8-as de így is lett volna elég hp bennük, éreztem ha nem lesz meg megint hónapokat fogok szopni, kikapott a csapat, nem lett meg. És szerintem ha visszanézném az összes csata leosztását, egy kezemen meg tudnám számolni hogy az MM hányszor adott esélyt hogy meglegyen a küldetés. :W

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109419) Plasticbomb válasza jr1994 (#109418) üzenetére


Plasticbomb
addikt

kérd meg rlazol-t, csinálja meg neked a statisztikát.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109420) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Helló

S 51 nél érdemes e megvenni a nagy ágyút 55 másodperces töltéssel van e valakinek tapasztalata?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#109421) h1mpi válasza Taktoj (#109420) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a simával nyomom, mert még nincs meg a nagy, de a tesztszerveren próbáltam sokszor és igazából az is RNG függő, viszont, ha betalál akkor one shotolja az nmy tankot. A kicsi meg sokszor csak pár százat sebez...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109422) Kelvin válasza jr1994 (#109418) üzenetére


Kelvin
őstag

Ez a küldi szerintem szívatósabb mint a gyújtogatós :D Én is itt tartok már egy jó hónapja....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#109423) po1son


po1son
addikt

Hóból tank oroszoknál. :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109424) Taktoj válasza h1mpi (#109421) üzenetére


Taktoj
aktív tag

hiába a kicsinél a 850 es sebzés nagy ritka valóban hogy 500 nál többet sebzek, a pontatlansága az kicsit bosszant, de a nagyágyúnak csak 3-4x kell betalálnia s már elégedett leszek ha csak a a harmadát sebzi az ígértnek :), a su14 2 elég nagy batárnak tűnik annyira nem is szeretném azt siettetni.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#109425) Enzolord válasza Taktoj (#109420) üzenetére


Enzolord
addikt

Bia a legénységnek, meg csoki bele, és bemegy 50 alá a töltés, és valóban nagyot pukkan.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109426) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Ha valakit letiltok a játékban akkor azzal nem rak össze az MM vagy csak szimplán nem tud nekem üzenetet küldeni? Most lőtt ki a saját artynk 5 méterről a csata végén és még csak meg sem hajlandó magyarázni.

“ nem kell mindig nyerni “

(#109427) szallasi007 válasza Szepi1979 (#109426) üzenetére


szallasi007
őstag

Összerakhat a későbbiekben csak szerelmes üzenetet nem tudtok egymásnak írni

(#109428) Stigma.HC válasza galervin93 (#109416) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem mert még végül normális kép alakulna ki egyesekről ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#109429) jano_77 válasza Szepi1979 (#109426) üzenetére


jano_77
nagyúr

illetve a players panelen egy jelet fogsz látni a neve mellett, tehát tudni fogod, hogy kivel kell kezdeni a gyilkolást :P (jel, olyan kb mint a rádiósnak a Helyzetfelismerés skill jelén a "rádió hullámok"

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109430) Szepi1979 válasza jano_77 (#109429) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Na ez tetszik! ;]

“ nem kell mindig nyerni “

(#109431) Jolet


Jolet
őstag

na most untam meg mára
25-bő 6 nyertes csata
a Type64 11-ből egyszer sem nyert, hagytam is a francba

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109432) jano_77 válasza Jolet (#109431) üzenetére


jano_77
nagyúr

12-re már nem vitted ki?!? de hát miért nem?!? :D
baromi türelmes vagy ha 11x neki veselkedtél :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109433) Jolet válasza jano_77 (#109432) üzenetére


Jolet
őstag

azzal farmolok

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109434) SyMbioTe

KV-2-vel Tier VIII-ba, top sebzés, tank ász és 2v1 a végén. Éppen hogy sikerült megnyerni, T54 Mod1-el szerencsém volt, hogy sikerült kilőni.

Kép2, Kép3
Replay akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109435) ollie válasza SyMbioTe (#109434) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratula!

mod: megnéztem. A t-54 mod1-be hamarabb lőhettél volna, amikor nem veled votl elfoglalva, te meg a td után mentél, és végül is szerencséd volt, hogy belédment, így sebződött, mert különben lehet, hogy nem lett volna elég hozzá a 2 lövés. A vége meg megint csak mázli, hogy maradt 1 HP-d, de ez persze nem rajtad múlt. Alapvetően jól játszottál, a 2db IS3 a csapatodban meg szégyellje magát.

[ Szerkesztve ]

***

(#109436) Szepi1979 válasza SyMbioTe (#109434) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Miért van mindkét töltődön biztonságos elhelyezés skill?

“ nem kell mindig nyerni “

(#109437) Sanya válasza jano_77 (#109405) üzenetére


Sanya
nagyúr

még előtte kilőtt, csak a lag miatt te ezt akkor észlelted, amikor már a szikla mögött voltál.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#109438) Chris0321


Chris0321
addikt

Soha nem gondoltam volna, hogy így fog összejönni ez a küldetés:

Egy másik lightal elmentünk az artykért és közben a másik oldalon az ellenfél áttört és elkezdett foglalni így mi ketten is beálltunk. Mivel nem igazán mentek vissza a mieink védeni maradtam foglalni, hogy legalább döntetlen legyen és ne vereség.

(#109439) Barret001 válasza Chris0321 (#109438) üzenetére


Barret001
addikt

297 xp-vel első lettél,vagy rosszul értelmezem?:D

(#109440) galervin93 válasza Stigma.HC (#109428) üzenetére


galervin93
őstag

:-D
Még mielőtt főköcsög lennék, nem-e lehetne-e egy(-két-sok-opcionális mennyiségű) sör mellett az ilyesmiket megvitatni? :-) De most komolyan, éppen most jövök egy hasonló, bár teljesen más tematikájú szakmai találkozóról. Valamikor tavasszal ha lenne igény egy ilyen összezördülésre... ...az tök jó lenne. :-) Hm?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109441) Enzolord válasza galervin93 (#109440) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj, Szecska bármit megiszik, csak ingyen legyen.. ;] ;] ;]
de támogatom a topicos személyes ivós talit.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109442) jagada


jagada
őstag

EU2 nekem játszhatatlanul laggol, volt hogy kidobott kapcsolódási hibával. Másnak működik rendesen?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109443) grizlisandor válasza jagada (#109442) üzenetére


grizlisandor
addikt

Itt CW-zünk, SH-zunk és minden rendben.

(#109444) SyMbioTe válasza ollie (#109435) üzenetére

Köszönöm.
Igazad van, csak akkor úgy gondoltam, hogy még a többiek elbánnak a T54-el, de nagy mázlim volt valóban.

(#109436) Szepi1979
Véletlen raktam rá mindegyikre ugyanazt és elfelejtettem lecserélni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109445) Stigma.HC válasza Enzolord (#109441) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szigorúan csak bármit, semmi mást ;] Egyébként jó ötlet, van pár jó arc itt akikkel nem lenne rossz összefutni majd.

Más: lehet volt már, bocs de nincs semmi kedvem ennyi hozzászólást átnézni.

Na akkor újra :D

izébizé

NA szerver őslakosai jól járnak ismét, én meg amennyit játszok mostanában lehet ki se grindelem 15-től az FV valamit, úgy is egy szutyok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#109446) Chris0321 válasza Barret001 (#109439) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem értelmezted rosszul, 845 sebzéssel és kb. 40% foglalással kaptam top xp-t.
Itt a csataösszesítő ki mennyi sebzést osztott ki és mennyi xp-t kapott érte:

(#109447) Plasticbomb válasza Chris0321 (#109446) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egy lightnak miért a sebzését nézzük? (OKé, engem idegesít, hogy manapság az a divat, hogy bemegyünk lighttal, és nem a feladatunkat csináljuk, hanem hátul kempelünk, és sebzést osztunk, majd a sok hülye vak td meg mehet előre spottolni.... Aszem pont ma volt olyan csatám megint, ahol mindkét oldalon 3-3 light. A mieink végig hátul kempeltek. Tegnap meg a két csapatban volt egy pár magyar, és két jóképességű dumált egymással csata közben. Egyik oldalról egy, mienkről a másik. A mienk egy light volt, én tdvel voltam, és a figura mögülem "spottolt".... Beszélgetnek, kérdezi a másik csapatból a kölök emezt, hogy milyen az a light. Válasz, nagyon jó. Erre elpattant a cérna, és beírtam, hogy nagyon jó lenne, ha abban a szerepkörben használná és úgy, amire egy light való, ne mögülem figyelgessen... Másik csapatból erre a gyerek megszólal. Dehát onnan is tud spottolni.......................... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W meg különben is, hadjam játszani, azt csinál amit akar... :W :W :W Még beírtam neki, hogy az még oké, viszont egy csapat alapú játékkal játszik.... )

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109448) zodo


zodo
nagyúr

Nekem találták ki ezt a tankot. :D
Lehet uncsi a KV-1 sztorim de ez már nem egy szerencsés ász ahogy az elsőre azt mondtam.
Ez az egy tank amit megtartottam az eddigi tovább lépések során, látszik is a legénységen.
Sétagolapnak tűnhet de ez tiszta munka volt. Szerintem.

Próbálom gyűjteni a félig alap VIII-as tankjaimra a nagy toronyra, lövegre valót és zárásként szoktam bevetni a KV-t mert általában sikerül szépíteni a napi statisztikát.
Tegnap még ő is cserben hagyott, 4. -re sikerült nyernie a csapatnak és mondanom sem kell az akkori teljesítményemet.

Ma 4-et kellett volna ölni hogy a K/D arány legalább egálban legyen de ez lett belőle.

WN8: 9805
Talán még sose értem el ennyit egy csatában.

(#109449) vgabri1 válasza Plasticbomb (#109447) üzenetére


vgabri1
tag

Sajnos mióta a wn8 a fontos ez van. Nekem meg azt írta egy srác hogy a Td spotoljon magának. E25-el ez még rendben is lenne de Object 268-al már necces.

(#109450) emre válasza vgabri1 (#109449) üzenetére


emre
veterán

Én az artyknak is azt szoktam írni, mikor pingelik a minimapot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.