Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108651) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#108649) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Annyira nem érzem azt a tankot . Már a Centi 1 se volt az a hú de kategória és a 7/1 így a kis ágyúval elég szenvedős .Tudom majd a nagy cső sokat fog dobni rajta ,de egy free xp nélkül elég gáz . Körberöhögnek a 230-as sebzésemmel még akkor is ha minden 5 sec-ben adok egyet !Jelenleg van benne 40K xp-m és full alap a gép :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108652) jr1994


jr1994
addikt

Nálam ez valami fóbia az SP-vel.

Gyorsabb lett a buff után? Jobb lett az ágyúja? Amíg ezek nem javulnak, számomra használhatatlan.

Egy tank ha lassú, legalább az ágyúja legyen jó. Még a vk 3002 d is kevésbé volt szenvedés nekem mint az sp, mert legalább a mobilitása megvan.

Megnéztem qb videóját a prémium fv-ről, reméltem hogy lesz gameplay de nem. Nagyon lehúzza, de ha legalább azt a 35 km/h-t eléri és rendesen tartja, én még mindig azt mondom hogy jobb lesz mint az sp. Az a szutyok csak sík aszfalton gyorsul 30-ra!!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108653) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#108651) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A 7/1-det ígyis-úgyis ki fogod fullozni, akkor pedig most megéri haladni vele, amikor "kapsz" is érte valamit. Te is olyan vagy akinek fontosak a célok a játékban, na ez pont egy ilyen cél.
Gondolj bele február 15 után majdnem minden topiclakó itt fog tobzódni ki, hogy halad, mi a baja-nyűgje, és Te ebből mind kimaradsz mert nem kapcsolódsz a kollektívához, mert: "Annyira nem érzem azt a tankot ."

Biztos vagyok benne, hogy feltalálod magad a 7/1-del is, a tudásod megvan hozzá.

Full stoccként tényleg szar de, ha én tudok játszani 1600-as avg. dmg. mellett az 50120-al, akkor emelt fővel kell fejlesztened a centit. :D

(#108654) Plata


Plata
félisten

Úgy látszik lemaradtam valamiről,melyik tankból lesz prémium?

(#108655) MinionFlasH válasza Plata (#108654) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az FV4202 brit tier X-es medet cserélték a Centurion Action X-re, így február 15től indul egy maraton a prémium FV 4202(p)-ért.

Részletek

[ Szerkesztve ]

(#108656) Plata válasza MinionFlasH (#108655) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,hát ez nekem kimarad.
Brit ágon csak a cromwell-ig jutottam.
Nekem az amerikaiak a kedvenceim,bár kinézetre az angolok is nagyon bejönnek de csak cromwell kifejlesztéséig volt erőm elmenni.heti 10-15 csatát tolok le kb,ennyivel kb nulla esélyem van elérni t10-ig. :DD
Meg főleg a scout tankokat szeretem már csak,abból áll a játék nekem hogy T49-el trollkodom. :DDD

(#108657) Sixkiller6 válasza Plata (#108656) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ha már előjött a T49, mekkora különbség van 1 skilles és pl 3-4 skilles legénység között célzási időben, meg úgy általában játékélményben?

- no es importante -

(#108658) rlazol válasza ollie (#108648) üzenetére


rlazol
addikt

Hebrionen_butcher-rel volt, IRL ismerős

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108659) Plata válasza Sixkiller6 (#108657) üzenetére


Plata
félisten

T49 3 és fél skilles legénységgel,finoman szólva egy kibaszott troll.
500-600 méterről halál pontos a kicsike.Én nagyon szeretem,ha van olyan pálya ahol jól lehet helyezkedni,vagyis rá lát a pályára és tud rejtőzködni,ott iszonyatos.Fjords pályán a varázshegyen jól helyezkedve állati jókat lehet trollkodni.Vagy Cliff pályán a hegyről is iszonyatosan lehet vele aprítani.Vagy ott volt a South coast,amit már rég láttam,ott a jobbik bázisnál felmész a dombra és belátod a fél pályát,de át látsz a másik bázisra is.Ott piszok jó volt játszani,a saját bázisán kilőttem az ellenséges TD-ket a mi bázisunkról.

[ Szerkesztve ]

(#108660) Plata válasza Sixkiller6 (#108657) üzenetére


Plata
félisten

Most 19.40 másodperc a töltés ideje.

(#108661) ollie válasza Sixkiller6 (#108657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A célzási időt szerintem csak a BIA gyorsítja a skillek közül.

***

(#108662) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#108653) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te másodállásban biztosan valami Agitátor lehetsz , mert olyan buzdító beszédet rittyentettél lentebb , hogy nekivágok a dolognak mester :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108663) jozefgucci1 válasza Plata (#108659) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért szerintem ez erős túlzás amit írsz ! Nem mondom elég gyakran bead távolra is lövéseket ,de azért egy Buldog pontosabb .Ettől függetlenül én is nagyon szeretem. Már írtuk itt többen , hogy érdemes a vonulási utakat első perceb célba venni és akkor biztos az első lövés.Nálam hár skilles legények vannak benne+cola a tűzoltó helyett ,de nem emlékszem , hogy 100 csata alatt égtem volna. A Cola nagyon kell bele , mert érezhetően jobban szűkül.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108664) jagada válasza Plata (#108659) üzenetére


jagada
őstag

Azért tud néha fullra összeszűkülve akkora földet lőni is.
Én azt szeretem benne, hogy a X-es heavyk sincsenek biztonságban tőle, bármennyire is páncélozott bunkerban ülnek.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108665) Sixkiller6 válasza ollie (#108661) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a célzás gyorsaság az ami elszomorít 1 skilles crew-val...
ha ez drámaian javul, akkor értem a nagy t49 imádatot

egyelőre gyakorlatilag annyit tudok csinálni, hogy berombolok az ellen mögé, hátbalövöm trollgun-nal és próbálok élve kiszökni.

- no es importante -

(#108666) Emu válasza jagada (#108664) üzenetére


Emu
őstag

Ezt mennyire utálom...mikor STI-vel lepattintok sorozatban több heavy-t egy piros görcs meg a pálya végéről 100-300 sebzést lő belém, meg kiüti 2 legénységi tagomat...undorító. Az megint más, amikor valaki tudja használni.

(#108667) jagada válasza Sixkiller6 (#108665) üzenetére


jagada
őstag

Én meg szoktam várni, hogy kialakuljanak a pozíciók, elkezdődjön a tusakodás, és úgy patkánykodva sebzek majd visszaszaladok. Főleg a heavy birkózókat szeretem, nem szoktak tudomást venni rólam, csak amikor a 3. repeszt tolom már belé és elpárologtatom a HP-ja felét/ háromnegyedét, nem is kell szarakodni a weak pontokkal, szerintem nagyon fun, igaz még az első skill sincs meg, a lámpa azért nagyon fontos rá a hosszú célzás miatt.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108668) Sixkiller6 válasza jagada (#108667) üzenetére


Sixkiller6
őstag

igen, valahogy így értettem én is, csak bonyolultnak tűnt megfogalmazni.
3 találattal (meg persze pár spot is beesik) is már nagyon magas xp-ket és w8-at lehet kapni

- no es importante -

(#108669) Plata válasza Sixkiller6 (#108665) üzenetére


Plata
félisten

Én nem közelharcra használom,inkább olyan 300-600 méterről eregetem a lövéseket.

(#108670) Plata válasza Emu (#108666) üzenetére


Plata
félisten

T49 nem 100-300 körül sebez hanem 900 felett is képes.
Bár igaz vannak fura dolgai,JpzE100-at szemből sebzem 800-al utána meg medet hátba lövöm oszt sebez belé vagy 250-et.
Az előbb két lövésből kiszedtem szemből WtPz4-et.Az RHM meg oneshot.Az rhm piszokul érzékeny a T49 ágyújára,élvezet RHM-ekre vadászni,ne meg a prém németekre.

(#108671) jagada válasza Plata (#108669) üzenetére


jagada
őstag

Én inkább 200-300m-ről durrogtatok, messzire eléggé hektikus tud lenni. Papír tankokat olykor egylövésezek máskor meg 200-300 körüli sebzés, tárasok ellen eléggé esélytelen utána a 20 másodperces töltéssel.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108672) jozefgucci1 válasza Plata (#108669) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet több lenne az átlagsebzésed vele ,ha nem sniper tankként használnád ! Pontosan az a legjobb benne , hogy közelről az elfoglalt ellenséget megtámogatod , vagy a spottereket lövöd telibe .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108673) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108672) üzenetére


h1mpi
nagyúr

É ha látom, hogy van a másik oldalon T49 a CDC-vel megyek valahova máshova, ahol nem tűnhet fel :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108674) Sixkiller6 válasza h1mpi (#108673) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ha már ennyire meglódult a t49 téma, nyilván trollgun, de melyik lőszer, sima HE vagy pénzes?
mennyire kell gyenge részre célozni, vagy adott esetben a bármilyen találat is jó?

- no es importante -

(#108675) h1mpi válasza Sixkiller6 (#108674) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a gold ammo azért túlzás, mert gyorsan össze lehet szedni vele nagy mínuszt :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108676) Plata válasza h1mpi (#108675) üzenetére


Plata
félisten

Gold lőszer nèlkül is minuszos.

(#108677) Enzolord válasza Plata (#108670) üzenetére


Enzolord
addikt

nem akarok tamáskodni, de hogy lőttél 800at szemből a JPZE100ba?
Ez nekem fura..
Az viszont tiszta sor, hogy hátulról is hajlamos belehúzni a lövésed a láncba, és akkor ugye üreges páncél, kevés sebzés.. :) Ha nincs veled az RNG.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108678) joergie


joergie
őstag

Multkor cw-n egy elég érdekes szituba kerültem.
Batchat 1v1, én lőttem először, szóval gondoltam meglesz. Nem lett. Első lövéssel kilőtte a sofőrömet(akit nem gyógyítottam meg-hiba volt). Neki nicns más dolga, csak vezetni(tehát nem töltő), ennek ellenére signifikánsan gyorsabban töltötte be az ellennek a tárból a skúlókat. 2 dolgot tudok elképzelni. buktam a biát amikor meghalt a sofőr, és hogy volt pótellátmánya. De csak a BIA elvesztésével nem hiszem hogy 2-3 tizedet buknék a 2.7s töltésidőből. Venti természetesen van a vasban, töltésgyorsítót tárasra ugye nem lehet.
De amúgy ha pótellátmányt teszek bele, akkor az elsősegély helyett teszem, szóval így vagy úgy de mindenképp megszívtam volna, jól gondolom? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#108679) Jolet


Jolet
őstag

Ha már T49, ennek örömére mentem egy kört vele
Jó alacsonyan lehet a szint, ha ennyire már ászt kaptam
volt 4 mákos lövésem közelről és egy peches találatom amikor mellé nyúltam a javításnak és bekaptam mégegyet a lorreintől, így ammorackkel kellett végig harcolnom
ráadásul az utolsó lövést se tudtam bevinni a mocsok arty miatt

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#108680) mcwolf79 válasza Jolet (#108679) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Nálam ez a csúcs ezzel a kis szörnnyel, mondhatom feledhetetlen csata volt]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108681) nyunyu válasza joergie (#108678) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha valakit kilonek, akkor deaktivalodik a BIA.

BIA ha jol remlik 2.3%-ot gyorsit a toltesidon, ugyanannyit, mint a potellatmany.
Vagyis ~5% hatranyban voltal, ha a masik adott eticsigat a legenyeinek.
Az 3 ujratoltesnel mar 4 tized kulonbseg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108682) Enzolord válasza joergie (#108678) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem biztos, hogy igazam van, de úgy tudom, táras dögöknél két skuló közti töltési idő állandó, azt nem lehet lefaragni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108683) rlazol válasza joergie (#108678) üzenetére


rlazol
addikt

2.7-es töltésidőnél a Bia 0,135 sec + pótellátmány...
nem lehet, h neki még nem volt meg a nagy ágyúja? a kisebbek gyorsabban töltenek.

Szerk.: Enzolord-nak igaza van, a Spiccnél is tapasztalom, hogy a 3.0 sec a két skuló között állandó.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108684) jr1994 válasza rlazol (#108683) üzenetére


jr1994
addikt

De nem is sebeznek 400-at.

Ez nekem is új, a kitárazás sebességét elvileg nem módosítja semmi. Kéne egy ripléj.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108685) Fel válasza joergie (#108678) üzenetére


Fel
addikt

Na várjunk már egy kicsit...
BiA-nak, ellátmánynak mi köze lövések közti töltésidőhöz? Az fix, nem?
Csak az újratárazásban segít a skill + az ellátmány.

(#108686) rlazol válasza jr1994 (#108684) üzenetére


rlazol
addikt

igen, ebből lehetne tudni, melyik ágyú volt...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108687) Tuco Ramirez válasza Sixkiller6 (#108674) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Csakis a trollgun, ez a T49 lényege. :) 95%-ban sima HE lőszert érdemes tölteni, ha kifejezetten az artykra mész rá, akkor érdemes HEAT-et, mert azzal biztosabban lehet egylövésezni őket (persze csak ha nem a láncot találod el). A prém HE lőszernek szerintem nem sok értelme van. Mindig a papírtankokat célozd vele, ha van rá lehetőséged. Ha nem akkor is lehetőleg a gyengébben páncélozott részeit célozd a tankoknak (oldala, feneke), mert a vékonyabb páncélba nagyobb sebzést visz be. A T49 nagy ellensége a repeszpáncél, durván képes redukálni csökkenteni a nem átütő HE találatok sebzését. Ha azt látod, hogy valamibe 100-nál kevesebbet sebzel, akkor azon nagy valószínűséggel repeszpáncél van, keress inkább más célpontot.
A T49 borzasztóan random valami, van hogy 3-400-ról is betalál, néha még 30 méterről is képes mellélőni a célnak. szerintem éppen ezért fun járgányként kell vele játszani, és nem szabad komolyan venni...

#108678 joergie: a táras tankoknál az intraclip idő (a lövedékek tárból való betöltési ideje) fix, mivel azt az automatika végzi. Sem legénységi skillel/perkkel, sem felszereléssel nem lehet csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#108688) galervin93


galervin93
őstag

T49: Ruinberg, Leo1 jön szembe 500 alatti hp, picivel korábban ellőtte magát, na mondom autoaim, kikukkantok, van vagy harminc méterre... Geostac pályát megcélozta a lövedék... Mindez úgy, hogy 3 vs 2 volt már csak ekkor... A cseten kaptam az anyázást, de végül behúzták a srácok a meccset, emg is köszöntem nekik meg elnézést kértem, mert mondjuk várhattam volna még (bár szerintem betöltött volna), de az RNG ia csúnyán ellenem volt...
Ellenkező eset meg amikor éppen megálltam Prokhorovkán középen, ellenség RU-ja kapott egy 800-as maflást, a 13-90-t meg a WZ131-et meg 100 hp-ra amortizáltam...
Szóval nagyon RNG tank, de éppen ezért tud nagy fun lenni, ha adja. Nekem a Bulldog 4 skilles leányai vannak benne, ha olyan kedvem van, BiA + colával 100 % körül van a képzettségük. Ha lesz amcsi legénység képzésére mód (8 bit vagy hasonló) akkor rakok bele jobbat. (Meg a T20-ba is, ott is csajok vannak, de szinte észre sem vettem, mindjárt megvan a Pershing, de megtartanám heteskét is.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108689) Tuco Ramirez válasza galervin93 (#108688) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jobban jártál volna, ha rárontasz és közvetlen közelről eresztesz bele egyet (lehetőleg az oldalába) az oldalába. Egy lövést kaptál volna te is, de a Leo garantáltan kifekszik.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#108690) joergie válasza Fel (#108685) üzenetére


joergie
őstag

Én is így tudtam, de láthatóan minden lövés közt egyre nagyobb a különbség, először én lőttem, aztán ő, következő körben talán még én, onnantól viszont már ő lőtt előbb, az utolsó kört meg már több mint fél másodperccel előzött.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#108691) Stigma.HC válasza joergie (#108690) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lehet hülye kérdés de minden lövésnél külön kattintottál vagy cél befog és rátapadsz egyszer a gombra és kész? :D Mert ahogy néztem a visszajátszást mintha két betöltés közt több idő is eltelt volna mikor az indikátor már jelzett hogy be vagy töltve lelassítva.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108692) Enzolord válasza Stigma.HC (#108691) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, hülye kérdés.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108693) Stigma.HC válasza Enzolord (#108692) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát na, láttam már sokakat így lövöldözni és gondoltam megkérdem :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108694) joergie válasza Stigma.HC (#108691) üzenetére


joergie
őstag

Kattintgatok mint az ökör. Lehet elbambultam közben és ránéztem a minimapra, és azzal vesztettem el a kezdeményezést, mivel úgy emlékeztem több van 2 lövés közt. az első két lövésváltás közt nincs különbség, a másodikkal lőtte el a sofőröm,és ezután(harmadik) lőtt ő előbb. Időközben letöröltem wotreplays-ről a fájlt, mert azt mondták inkább ne osszam meg ;]
De mondjátok azt, hogy a leghamarabb lő, ha lenyomva tartom, és tanultam ma is valamit :DDD
Az a baj hogy nem tudom olyan sokszor visszanézni, mert hosszú percek amíg betöltöm a játékot, kiválasztom a replayt és újra betölt(fájlt elindítva nem tölti a játékot), és ha viszapörgetek általában kifagy, szóval nem könnyű művelet.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#108695) galervin93 válasza Tuco Ramirez (#108689) üzenetére


galervin93
őstag

Azt elfelejtettem mondani, hogy 150 hp-m volt, miután a kisvárost elbuktuk a medekkel-lightokkal. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108696) Enzolord válasza joergie (#108694) üzenetére


Enzolord
addikt

gyakorolj PZ1Cvel.. :)
És megszokod... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108697) Stigma.HC válasza joergie (#108694) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Akkor itt a hiba :DDD Menjetek be gyakorlóba és próbáljátok ki valakivel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108698) emre válasza joergie (#108690) üzenetére


emre
veterán

Az első két lövés azonos időközzel történt, aztán a harmadikat bepislogtad.
Be volt töltve, csak nem lőttél. A 4-ik lövésed rendben volt, de már nem számított.

Egyébként rég láttam ilyen elb@szott taktikát :DDD
Az is7-ek vágóhídra mentek, a 2db E3 a medekkel együtt semmit nem csinált. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108699) joergie válasza emre (#108698) üzenetére


joergie
őstag

Csitt ;) Csináljuk amit mondanak. Ez a közlegény dolga ;)

Na, legalább valaki figyel(én nem láttam, gondolom a modok miatt). Éreztem hogy valami nem stimmel. Szóval ha lenyomva tartom lőni fog , amint be van töltve? Nem fogok ezért bemenni gyakorlóba :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#108700) emre válasza joergie (#108699) üzenetére


emre
veterán

De azért ha zavart érzel az erőben csak felemeled a hangod, hogy elvtársak ez így nem lesz jó?
Egy alkalommal én átvettem a kezdeményezést, mert meguntam a totyogás....követtek, bejött.

Kb. ötször néztem meg különböző sebességeken. Nem mondom hogy tévedhetetlen lennék, én így láttam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.