Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109051) Enzolord válasza ollie (#109050) üzenetére


Enzolord
addikt

QB is valami ilyesmit mondott róla a tank bemutató videóban..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109052) po1son válasza Enzolord (#109015) üzenetére


po1son
addikt

Kredit gondjaim soha nem voltak a prémium miatt és nagy tierben annyira nem mozgok.
Másrészt félárason szoktam betárazni belőlük... Tudom igazotok van, hogy hülyeség és elég lenne 2-3 mind2ből, de ez kényelmi funkció nekem a leszerelgetést illetően.

kchryss - Köszi, de így is ugyan az a helyzet.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109053) mrszitya válasza Spenike (#109001) üzenetére


mrszitya
senior tag

3000 fölé menni nem egyszerű manapság a nerfelt cicussal azért, de nekem is sikerült jó párszor. 4602 a max dmg-em vele, de a baj az hogy a három csillag sosem jön össze... :O

Talán 94,9% is megvolt már egyszer, de mindig visszaesek. :D

(#109054) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#109040) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jobb mint a Panther 8.8?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#109055) mcwolf79 válasza Tuco Ramirez (#109054) üzenetére


mcwolf79
veterán

SZERINTEM határozottan jobb.
Azt egyszerűen rühellem, bánom hogy pénzt adtam érte. De ez tetszik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109056) Jolet


Jolet
őstag

hát nem lett meg a 7000 pedig jó lenne túl lenni rajta

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109057) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#109055) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Értem, köszi a választ. Szimpatikus gépnek néz ki, gondolkozok is rajta, csak kicsit sokallom az árát a P8.8-hoz képest. Remélem bent hagyják a shopban.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#109058) h1mpi válasza Tuco Ramirez (#109057) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ezen gondolkozok. Az 5K gold pont kellene, de a felszerelésekért nem szeretnék fizetni max kredittel

(#109059) KisApám válasza mcwolf79 (#109040) üzenetére


KisApám
addikt

Én gondolTAM, hogy megveszem, mert az ágyúja (átütés+gundep), sebessége tetszik, meg kicsit több rajta a páncél, mint az AMX CDC-n.
DE az a +páncél sem ér sok mindent, ha jól láttam 1-2 videóban. Sidescrape 30 mm oldalsó páncéllal...
Végül is a Leopard 1-nek sincs túl sok minden oldalt (35 mm). Jó lehet ráedzésnek. ;)
Mennyire pontos "élőben" és NEM papíron?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#109060) mcwolf79 válasza KisApám (#109059) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én elég pontosnak érzem.
Mivel az ágyúsüllyedés ordít a "hulldown"-ozásért ,és mivel a torony néha-néha pattint (persze nem T9-T10 TD-ket) használható a kidugom a tornyot->gyorsan lövök-> spuri vissza taktika.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109061) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!
Aki az extra csomagban vette meg a Mutz-ot, árulja már el legyen oly szíves, hogy csak sima 100%-os legénységet adtak, vagy 0. BIA skill-lel + egy választható 1.-vel (mint a Cromwell B-t pl.)
Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109062) zsolthee válasza mcwolf79 (#109048) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem hangzik rosszul, én is gondolkozom rajta...persze csak a sima tankon, csomagban nagyon durva ára van. :Y .
Jingles szerint is elég jó a Mutz

(#109063) SyMbioTe

Hali,
ezt a többsoros tanklista modot amit többeteknél látok honnan/hogyan lehet letölteni? Régen fenn volt több helyen is, de újabb verziókhoz nem találom.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109064) fradi81 válasza SyMbioTe (#109063) üzenetére


fradi81
veterán

hello

xvm mod kell hozzá, és szerkeszteni a fájlt: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#109065) po1son válasza lacibacsi (#109061) üzenetére


po1son
addikt

Sajnos reddit azt írják, hogy csak sima 100as legények.. Pedig úgy engem is érdeket volna. Cserébe 15 első winért 5x xp....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109066) SyMbioTe válasza fradi81 (#109064) üzenetére

Akkor azt hanyagolom, mert XVM az nincsen (nem szeretem). Azért köszi :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109067) lacibacsi válasza po1son (#109065) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát ez kár... Köszi.

(#109066) SyMbioTe: Bármelyik mod pack-ben benne van.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109068) nyunyu válasza Tarill (#108951) üzenetére


nyunyu
félisten

Német td vonalon Melyiket érdemesebb elkezdeni az rhm ágát vagy a jphanter2-ét?

Ma mentem 15 kort a stock Rhm-mel: T28HTC TD11-14 kipipalva.
Utolso korben a TD15 is meglett volna, ha az az aktiv kuldi.

Eddig 2100 atlagsebzes jott ossze, durvabban adja, mint a fullos Ferdi.

Persze az alacsony epitesre, meg a -5 fok gun depre figyelni kell, nem mindenhonnan tud kiloni, de legalabb a "torony" forgathato, igy eleg par pillanatra kimenni a fedezekbol, es mar tudsz is loni, aztan vissza lehet huzodni, nem kell teljes tankkal rafordulni az ellenre.

Csak elotte ne lenne a Nashorn, meg foleg a Sturer...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109069) KisApám válasza zsolthee (#109062) üzenetére


KisApám
addikt

Jééé.... Jingles SEM rakott fel TIER X-es csatákat a Panzer 58 Mutz-al.
Hát ilyet!... :(((

A legtöbb youtube-os statkirály/nézővadász "hűde bemutatom a tankot" nem rakott fel. Mintha nem létezne, hogy ne kerülne fel TIER X-be (azzal az alacsony HP-jával - a TIER VIII-as prémium AMX CDC, Panther 8.8, M4A1 Revalorisé, STA-2 és T26E4 SuperPershing-hez viszonyítva. A T54 first ptt-al és a T-34-3-el azonos a HP-ja, de azoknak VAN páncélja is). Bemutatja TIER VIII-as csatában, hogy hűűűdemilyenegytankez, és pont.

A megnézett első 10 youtube videóban csak 1-ben találtam TIER X-es csatás Mutz-ot, mert az is egy majd 3 órás stream volt (köszönöm Jove [Virtus.Pro]).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#109070) h1mpi válasza KisApám (#109069) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tier10-ben minden prém 8-as halottként indul, aztán persze kikerekedhet egy jó kör, de ha nem tudsz flankelni nem is sebzel sokat

(#109071) KisApám válasza h1mpi (#109070) üzenetére


KisApám
addikt

No ezt sem bánnám, hogy megmutatnák. Sacc/kb. bármelyik tank mehet nagyon jó kört a saját TIER-jében.
DE legalább TIER IX-es csatákban mutogatnák a "jószágot". De azt is nagyon keresni kellett.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#109072) h1mpi válasza KisApám (#109071) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja ez így van, de valahogy én úgy veszem észre, hogy a 8- as prémek sokat vannak saját tierben

[ Szerkesztve ]

(#109073) Mister_X válasza h1mpi (#109070) üzenetére


Mister_X
nagyúr

T10-ben sokszor gold se viszi a medek ágyúja a dolgokat, Ripperrel még egy E75-tel is eljátszadoztam egy darabig és öt lövésből kettő pattant (az egyik ráadásul a csapattársamra, néztem is nagyot), egy goldot meg be is nyelt. Csak a mozgékonyság és a magasabb tierű medekkel való játék segíthet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109074) SyMbioTe válasza lacibacsi (#109067) üzenetére

Köszi, Aslain mod pack-et leszedtem, abból sikerült feltelepíteni, meg még pár hasznos apróságot.
Ha ezek közül valamelyik modot törölni akarom az lehetséges? Bocsi ezekért a láma kérdésekért, csak sosem volt ilyen mod packom, csak célkeresztem és ennyi.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109075) #84221696 válasza h1mpi (#109072) üzenetére


#84221696
törölt tag

P 8.8 sokat van tier 8-ban, de amikor tier 10-be rak, ott sokszor szabad préda vagyok. És ráadásul mindig szembe jön velem egy E100 vagy Maus. Persze, mindegy merre megyek, vagy hol kempelek, ezeket a nagy dögöket mindig oda eszi a fene. :)

[ Szerkesztve ]

(#109076) h1mpi válasza Mister_X (#109073) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem pár hete volt, hogy beálltam tier9-ben a halál utcába a Jt8.8-al, erre mi jött szemből? Egy ST-I és egy E75 :D

(#109077) mcwolf79 válasza KisApám (#109071) üzenetére


mcwolf79
veterán

"DE legalább TIER IX-es csatákban mutogatnák a "jószágot". De azt is nagyon keresni kellett."

Tényleg nem tudom milyen "algoritmus" dobálja az embert a MM, de az említett "jószág" nekem az eddigi 17 csatából sztem kb. az 1/3-át volt felsőbb tier-ben. Ennek az 1/3-nak pedig kb. fele-fele T9-ig ,illetve T10-ig bezárólag.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109078) Enzolord válasza mcwolf79 (#109077) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem ehhez a jószághoz konkrétan, de mintha azt mondták volna, hogy stock tankot nem dob be egyből magasabb tierbe, nem?
Megvettem a hetes Nadjat, stockként, minden alap, és folyamat magasabb tierbe dobált, 126os pennel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109079) mcwolf79 válasza Enzolord (#109078) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van ilyen urban legend, hogy nem dobja fel, de ez nem bizonyított.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109080) Grillo


Grillo
senior tag

KV-85re melyik ágyú való?

(#109081) Enzolord válasza Grillo (#109080) üzenetére


Enzolord
addikt

:) A kisebbik.. DPMben sokkal jobb, mint a nagy.. :)

(#109082) Grillo szívesen.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109082) Grillo válasza Enzolord (#109081) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi

(#109083) rlazol


rlazol
addikt

megnéznétek pls ezt a replayt? :F

először is a spot. Többre számítottam :s
aztán a jpz e100 - full mögötte állva, 2 lövés belement, a harmadikhoz miért nem tudtam elsütni az ágyút?
és a végén, mielőtt kilőtt, miféle kavics van ott, ami miatt nem bírtam tolatni? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109084) nyunyu válasza Enzolord (#109078) üzenetére


nyunyu
félisten

mintha azt mondták volna, hogy stock tankot nem dob be egyből magasabb tierbe, nem?

Elso korben az uj tank sajat tierjebe kerulsz, masodik kortol viszont szabad preda vagy.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109085) kchryss válasza Enzolord (#109078) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom, hogy tényleg így van-e, de megfigyeléseim szerint az 1. csatát top tierként mentem az összes tankommal. De utána vegyesen, szóval ha van ilyen akkor szűz tankra vonatkozik, nem stockra.

(#109086) nyunyu válasza kchryss (#109085) üzenetére


nyunyu
félisten

Mostanaban vett 5 tankombol legalabb haromnal befigyelt a +2 BT a masodik korben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109087) Jarod1


Jarod1
addikt

Hajnali derengés:

(#109088) lacibacsi válasza SyMbioTe (#109074) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha valami nem kell, akkor egyszerűen újrafuttatod a telepítőt és kiveszed a pipákat a "törlendő" modok elöl.

(#109068) nyunyu: "Csak elotte ne lenne a Nashorn"
Mi a baj a Nashorn-nal? Nekem örökmegtartós darab lett belőle. Mozgékony, jó ROF, pontos, stb...

(#109087) Jarod1: Felénk 0 Celsius fok volt reggel. Nálatok milyen hideg volt? Már csak azért kérdezem, hogy nyilván lefagyott a PrintScreen billentyűd... :W

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109089) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Nyilatkozzatok, milyen lett ezen PZ 58 MUTZ? Páncél, töltés idő, ágyú ereje, mozgékonyság? Panther mit 8.8 tankom van, ahhoz képest gondolom jobb?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#109090) h1mpi válasza lacibacsi (#109088) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Nashorn mozgékony? :Y Akkor a JP2 az micsoda?

(#109091) galervin93 válasza h1mpi (#109090) üzenetére


galervin93
őstag

A T95-tel tolta előtte. :-D Lehet hogy a kenyérpirítóra gondolt.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109092) Enzolord válasza nyunyu (#109084) üzenetére


Enzolord
addikt

Mi szakaszban voltunk, mindhárman első csatánkat toltuk, és kilencesekhez dobott be.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109093) mcwolf79 válasza Enzolord (#109092) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert a MM érzékeli, hogy túl jók vagytok. :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109094) ollie válasza Dr.Én (#109089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mentem a Mutzzal 18 csatát, és állati jó tank. A gun depression 10 fok! Képes pattintani is a tornyával, kb úgy, mint az Indien. Papíron lassabb és lomhább az Indiennél, gyakorlatban pont fordítva van, mert a ground resistance értékei hihetetlenül jók. Majdnem képes tartani a tempót az AMX CDC-vel. A gun dispersion is hihetetlenül jó, ideális kapáslövésekre, alig esik szét a célkereszt mozgás közben, ha van stab rajta. Nagyon örülök, hogy megvettem. A Panther 88 rossz tanknak tűnik mellette. Na jó, egy dologban rosszabb a Mutz, az a DPM, mert az csak 1800 körül van (felszerelés nélkül).

Talán ha kétszer kerültem vele tier 10-es csatába, többnyire nyolcasok ellen megy, 1-3db 9-es szokott még lenni.

[ Szerkesztve ]

***

(#109095) Enzolord válasza mcwolf79 (#109093) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, mi is erre tippeltünk.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109096) galervin93 válasza ollie (#109094) üzenetére


galervin93
őstag

Milyen a gyorsulása? Mert a végsebesség egy dolog, de mennyire tud "kilőni"? Nagyon birizgálja a fantáziámat nekem is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109097) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

A Mutz camojáról talált már valaki infót...? A P8.8-énál csak jobb lehet, de nem mindegy mennyivel...

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#109098) Enzolord válasza Tuco Ramirez (#109097) üzenetére


Enzolord
addikt

Olyan camoja lehet, mint az Indiennek..
Bár kérdés, hogy így, hogy nem lehet befesteni, ha jól tudom, ez a festés megadja e az álca bónuszt, vagy sem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109099) Dr.Én válasza ollie (#109094) üzenetére


Dr.Én
veterán

A Panther 8.8 is jól hozza a manit, mert altalában 15000-60000 credit közt keresek vele... De jár a fejemben azon terv hogy beruházok egy iyen tankra, nagyon jónak tünik....csomagban éri meg vajon? Vagy csak magát a tankot?

WOT: kissio

(#109100) ollie válasza galervin93 (#109096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jól gyorsul. Nyilván nem olyan, mint egy AMX CDC, de azok között van, melyek jobban gyorsulnak, mint az átlag medek. Pl,. határozottan jobb, mint egy T-44 vagy Type 59 ilyen szempontból Nézz meg néhány replayt, és szerintem képet kapsz róla. Quickybaby és Jingles is bemutatta a youtube-on.

(#109099) Dr.Én: a csomag akkor éri meg, ha kell az arany, ami vele jár.

(#109098) Enzolord: igen, a saját festése megadja az álca bónuszt, így arra sem kell költeni

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.